Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 19
  1. משתמש מנוסה
    Pokemon - The Beginning
    יש אישור מהמנהל מגניום

עלילה:
    היה זה עוד יום רגיל, כשלפתע נראו בשמיי העיר פאלט 5 מסוקים שחורים, על כל אחד מהם היה סמל שנראה כמו האות R צבועה באדום,המסוקים טסו במהירות ונעלמו משדה הראיה של תושבי העיר, מיד לאחר מכן נראה איש אחד הלבוש במעיל, כובע ומכנס בלשים שחורים. אותו איש התחיל ללהתקדם במהירות לכיוון מרכז העיר, כשהגיע פנה לכיוון אחד הבתים והחל לעלות במדרגות הכניסה עד שהגיע לדלת ונעצר מולה לאחר מכן נקש שלוש פעמים וחיכה, כעבור מספר שניות נפתחה הדלת והאיש נכנס פנימה.
    " אתה מבין את פשר הדבר ?!" אמר האיש במעיל הבלשים השחור, לקח נשימה והמשיך לדבר :" הם חזרו לפעול במחוז אחרי 15 שנה של שקט, צוות רוקט חזר למחוז קנטו, מעניין מה הם זוממים." סיים האיש לדבר בעודו הביט באיש השני שהיה בחדר, איש מבוגר למראה, שערו החל לעלות שיבה, האיש לבש חלוק מעבדה לבן והרכיב משקפי ראייה.

בנתיים בהר.מון -

"הבוס אמר שזה כאן, תמשיכו לחפש." אמר בחור הלובש חליפת ספורט שחורה וכובע שחור התואם שבמרכזו סמל של האות R שצבעה אדום. מסביב לאותו הבחור עמדו עוד 7 בחורים בעלי אותו הלבוש, הם כולם הנהנו והחלו לסרוק את השטח, נראה שהם מחפשים משהו.
    לפתע אחד מהם צעק:" המפקד!! מצאתי את זה." בעודו מצביע על האדמה, בנקודה עלייה הצביע נראה סלע מוזר שצבעו כסוף-כחלחל, אותו הבחור שדיבר מקודם התקרב אל הסלע בעודו מוציא מכיסו כפפת עור שחורה ולובש אותה על ידו לאחר מכן היתכופף אל הסלע והרים אותו. הבחור הסתכל בסקרנות על הסלע במשך כמה שניות ואמר:" צוות A וצוות B רוצו אל המסוק, צוות A אני רוצה שתביאו את המיכל לאכסון, צוות תודיעו בקשר שהמשימה הושלמה ולאחר מכן תכינו את המסוק להמראה." -" כן המפקד!" אמרו 4 מתוך 7 הבחורים שעמדו סביבו בעודם מתחילים לרוץ אל המסוק שעמד כ-50 מטרים מהם.

אתם במ"ת:
    אז הסעיף הזה הוא שאני מסבירה לכם על המ"ת ואיזה סוג של דמויות אתם הולכים לגלם וכו,.
    טוב אז אתם בעצם סתם מאמנים רגילים, שיוצאים למסע שלהם אתם לא יודעים כלום על צוות רוקט או כל צוות אחר, אתם בסך הכל יוצאים למסע ובו אתם תביסו פוקימונים פראיים, מאמנים, מנהיגי מכון, וכו. רק שכל החלום הזה ישתבש לכם באמצע המסע, עד כאן בספוילר D:

חוקים:
    1. לא להספאים.
    2. אני לא חייבת לקבל כול אחד ואחת מכם למ"ת שלי.
    3. יש ארבעה מקומות, יכול להיות שיתווספו עוד בהמשך המשחק.
    4. מי שנעדר מהמשחק שלי לכמה ימים בלי הודעה יוצא מהמשחק.
    5. להנות

התחלתיים:
    Spoiler ספוילר

לא להגיב.
    נערך לאחרונה על ידי The Queen, 10-06-2011 בשעה 05:47 PM

2. משתמש מנוסה
    מפה:

העיר פאלט- העיר הראשונה במחוז זה. בעיר זו גר פרופסור אוק המפורסם והוא מחלק פוקימונים מתחילים למאמנים שרק התחילו את מסעם. בנוסף הוא מצייד אותם ומנחה אותם לקראת מסעם.
    העיר יחסית שקטנה וידועה בשל המקום היחידי בכל המחוז שאינו מזוהם. לכן הפוקימונים שם רגועיים וחזקים הרבה יותר.

דרך 1- זה הדרך שבו מחברת את העיר פלאט לבין העיר ורידיאן. אפשר למצוא פה לרוב פוקימונים מסוג נורמל ומעופף.

העיר ורידיאן- עיר גדולה זו היא העיר הראשונה שניתן להגיע אליה במחוז קנטו. היא ידועה במכון הראשון שלה וכמו כן, בבית ספר למאמנים. בבית ניתן לתרגל מהלכים,להכיר פוקימונים ולהילחם מול מאמנים שונים. העיר מפרידה בין רמת אינדיגו לשאר המחוז ולכן המון מאמנים מנוסים עוברים שם כדי להגיע לליגה.

~שאר הערים יחשפו כשתגיעו אליהם~

מנהיגי מכון:
    שתגיעו אליהם הם יתגלו.

פרסים:
    מי שפותח את עמוד 5 מקבל חפץ שיכול להפוך פוקימון אחד לזוהר
    מי שפותח את עמוד 10 מקבל פוקימון אקראי חלש מהפוקימון התחלתי
    פרסים נוספים יחשפו בהמשך.

טופס הרשמה:
    שם משתמש: שם המשתמש שלכם.
    שם במשחק: השם שבו אוכל לקרוא לכם במשחק.
    רקע: שיהיה קשור לילדות של השחקן ולמה הוא רוצה לצאת למסע פוקימונים.
    התחלתי: איזה התחלתי אתם רוצים מארבעת האפשרויות.
    פוקימון מעודף: תבחרו פוקימון לא אגדי ולא פאסדו אגדי מהדור הראשון שאתם רוצים לפגוש ולנסות לתפוס.
    ציוד: 5 דברים חשובים שאתם רוצים למסע שלכם.
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר: פה תוכלו לבקש דברים למסע שלכם.

טופס ריק:
    שם משתמש:
    שם במשחק:
    רקע:
    התחלתי:
    פוקימון מעודף:
    ציוד:
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר:
    לא להגיב.

3. משתמש מנוסה
    שמור להמשך המשחק.

לא להגיב.

4. משתמש מנוסה
    דף רשומים:

1.
    RabbiKingler - גלעד קינגלר
    התחלתי ופוקימונים:
    באלבזור -
    סוג: עשב
    מתקפות:
    תקילה - Tackle
    נהמה - Growl
    עלוקת זרע - Leech Seed
    הצלפת גפן - Vine Whip

ציוד: אופניים, פוקגיר, פוקפלוט, 1000$, חכה ישנה.

2.
    אפשר להגיב!!
    נערך לאחרונה על ידי The Queen, 10-07-2011 בשעה 10:05 AM

5. משתמש מנוסה
    שם: יאיר
    שם משתמש:yairb1a
    שם במשחק:יאיר
    רקע:יאיר נולד למשפחה שאוהבת פוקימוני לחימה יאיר גם אהב פוקימוני לחימה ותמיד העריץ אותם וצפה בהם בסרטים
    כשיאיר הגיע לגיל 13 הוריו הבטיחו לו להתחיל במסע הפוקימון וכך יאיר התחיל במסע ובחר את צאלמנדר
    התחלתי:צאלמנדר
    פוקימון מעודף:פוליווינג
    ציוד:5 פוקבולים אולטרה בול מקס ריפוי revive rair candey
    נערך לאחרונה על ידי yairb1a, 10-06-2011 בשעה 08:45 PM
    חולללללה על קומבסקין!!!

קרדיט ענק לdr spin על האנימציה הזאת

[/]
    [GVIDEO][/GVIDEO]
    Spoiler ספוילר
    קרדיט לttrrtte המלכה על האנימציות והציורים!!!

Spoiler ספוילר

תירשמו למ"ת האדיר שליhttp://www.myforum.co.il/showthread....=1#post1229192

הפוקימון החזק ביותר:
    Spoiler ספוילר

קרדיט לי XD!

6. משתמש מנוסה
    שם: גלעד (קינגלר)
    שם משתמש: RabbiKingler
    שם במשחק: גלעד קינגלר
    רקע: גלעד חי בעיר פאלט. למה זה חשוב? כי בעיר פאלט, אנשים וילדים ראו הרבה יותר פוקימונים ומאמני פוקימונים לעומת ערים אחרות. אתם שואלים עדיין למה? בגלל שבעיר פאלט חי פרופסור אוק המפורסם! אל תגידו שלא שמעתם עליו, הוא הפרופסור לפוקימונים הכי מפורסם בכל קנטו.
    אבל אני לא אמור לדבר עליו, אני אמור לדבר עלי.
    אז אני מכיר את פרופסור אוק בגלל שאהבתי לעזור לו תמיד עם הפוקימונים ולהקשיב למה שהוא אומר.
    מדי פעם היו מגיעים אליו מאמנים עם פוקימונים, ובכל פעם כזאת לא יכולתי לחקות עד שאצא למסע שלי.
    בגיל עשר ביקשתי מההורים שלי לצאת למסע שלי, אבל הם לא הסכימו, רק אחרי שלוש שנים הם הסכימו כי הם החליטו שאני מספיק בוגר וחכם. לכן אני עומד להתחיל את המסע שלי מחר (כנראה).
    התחלתי: בלבזאר.
    פוקימון מועדף: סנורלקס.
    ציוד:אופניים, פוקגיר, פוקפלוט (pokeflut), כסף (כמה שאת חושבת שיתאים), חכה ישנה (אם לא אז מפה).
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר: אני שומר שבת, והייתי שמח גם לקרבי. אני אנחש מי מאמני המכון...
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

כנסו לפורום יהדות והלכה. אפשר גם ללחוץ על העולם...

קרדיט לבורא עולם על ההשקעה המדהימה ביצירה כל כך מושלמת.
    קרדיט לאדם שיודע לנצל את כל אלה.

תודה רבה לדוקטור ספין שהכין בשבילי את התמונה המתאימה!

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

7. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    שם משתמש:bugoji1
    שם במשחק:בליין קאטצ'ם
    רקע:בתור ילד,בליין היה אספן בובות פוקימון,והייתה לו כל בובה של פוקימון שיש!יום אחד,כשבליין יצא מביתו,גנבים פרצו לביתו וגנבו את האוסף שלו.כשבליין גילה את זה,הוא התחיל לבכות ולא הפסיק שבוע שלם.רק כשהתבגר,הוא הבין שפוקימונים הם לא הדבר הכי חשוב בחיים.אביו של בליין היה מפורסם ביותר,לא פחות ולא יותר מ:אש קאטצ'ם!אש חיזק את בליין כל חייו.כשאש נענה להזמנה להיות אלוף המחוז סינו,הוא נתן לבליין פוקדור מסתורי,והזהיר את בליין להוציא את הפוקימון מן הפקדור רק בשעת צרה אמיתית.יום אחד,שבוע לפני שבליין אמור לצאת למסע שלו,אמא שלו יצאה לקניות.במזל,הוא ישב על שלט הטלוויזיה כשערוץ החדשות נדלק.בליין זיהה שם מישהו,אבל לא ראה בבירור.רק כשהסתכל טוב,הבין מי היה בתמונה.זאת הייתה אימא שלו,כשהיא מנסה להתחמק מפוקימון מרושע."אמא,אני בא!"בליין קרא ורץ לשם.כשהגיע,כבר היה מאוחר מידי.אימא של בליין מתה.אבל הפוקימון המרושע עדיין היה שם.מרייר,כאילו צמא לעוד קרב מספק."אל תאכזב אותי..."בליין לחש והוציא את הפוקדור המסתורי."פוקימון...צא!!!!!"בליין קרא.הוא לא האמין.זה היה הטורטרה של אביו,הטורטרה החזק בעולם."טורטרה תשתמש בפטיש עץ ותגמור אותו!"אחרי הבסת הפוקימון.בליין הבין שהוא צריך לצאת למסע בעקבות אביו,ולהיות המאמן החזק בעולם,כמו אביו.
    התחלתי:סקוירטל
    פוקימון מעודף:דיטו או איווי.
    ציוד:מאסטר בול,אופניים,מפה,חכה מעולה{super rod},אבן מים.
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר: חוץ מהמשחק הזה,אני משחק בעוד שני משחקים אז לא להתרגז אם לא אגיב.{אם אתקבל}

8. משתמש מנוסה
    שם: יונתנוס האדיר
    שם משתמש: The BIG BANG
    שם במשחק: דיין
    רקע: דיין גדל במשפחה נורמאלית ורגילה, אימו של דיין הייתה עקרת בית דאגנית ואביו היה חשבונאי מצליח מאוד. דיין הצטיין בספורט אך לא היה ממש טוב במקצועות תאורתיים ועיוניים. הוא תמיד חלם להיות מאמן פוקימונים כמו אחיו הגדול, שניצח את כל מחונות המחוז ואף הגיע לליגה וזכה מקום רביעי, אך הוריו לא הסכימו לו לצאת למסע כי היה קטן מדי.
    כשהגיע לגיל 12, אמר לעצמו שהוא חייב עכשיו לצאת למסע ולהיות כמו אחיו הגדול. הוא ניסה לברוח מהבית, אך אחד מאנשי העיירה שלו ראה אותו יוצא מהעיר והלשין להוריו. מאז הוא נענש קשות. אך הוריו הסכימו לו לצאת בגיל 13 למסע בגלל שהוא כל-כך רוצה ללכת למסע בפוקימונים שלו ולהיות מאמן הפוקימונים הטוב בעולם, אפילו יותר מאחיו הגדול.
    התחלתי: פיצ'ו
    פוקימון מעודף: איווי
    ציוד: 5 פוכדורים, אופניים, אוכל פוקימונים, אוכל בני אדם, חכה.
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר: שניצל שיפודים.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ד"א אני יודע שלא ממש השקעתי ברקע כי אין ממש מה לעשות, כל השאר יהיה חרטא ברטא. אבל תסתכל על משחקים אחרים שלי ואתה תראה שני משקיע.
    נערך לאחרונה על ידי The BIG BANG, 10-06-2011 בשעה 08:23 PM

9. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי yairb1a צפה בהודעה
    שם משתמש:yairb1a
    שם במשחק:יאיר
    רקע:יאיר נולד למשפחה שאוהבת פוקימוני לחימה יאיר גם אהב פוקימוני לחימה ותמיד העריץ אותם וצפה בהם בסרטים
    כשיאיר הגיע לגיל 13 הוריו הבטיחו לו להתחיל במסע הפוקימון וכך יאיר התחיל במסע ובחר את צאלמנדר
    התחלתי:צאלמנדר
    פוקימון מעודף:פוליראט
    ציוד:5 פוקבולים 5 אולטרה בולים 5 מקס ריפוי 5 revive ו5 rair candey
    תשנה את הציוד למשהו יותר נורמאלי, תשקיע ברקע, תחליף פוקימון מעודף, בקיצור שנה את כול הטופס!!!

ציטוט פורסם במקור על ידי RabbiKingler צפה בהודעה
    שם משתמש: RabbiKingler
    שם במשחק: גלעד קינגלר
    רקע: גלעד חי בעיר פאלט. למה זה חשוב? כי בעיר פאלט, אנשים וילדים ראו הרבה יותר פוקימונים ומאמני פוקימונים לעומת ערים אחרות. אתם שואלים עדיין למה? בגלל שבעיר פאלט חי פרופסור אוק המפורסם! אל תגידו שלא שמעתם עליו, הוא הפרופסור לפוקימונים הכי מפורסם בכל קנטו.
    אבל אני לא אמור לדבר עליו, אני אמור לדבר עלי.
    אז אני מכיר את פרופסור אוק בגלל שאהבתי לעזור לו תמיד עם הפוקימונים ולהקשיב למה שהוא אומר.
    מדי פעם היו מגיעים אליו מאמנים עם פוקימונים, ובכל פעם כזאת לא יכולתי לחקות עד שאצא למסע שלי.
    בגיל עשר ביקשתי מההורים שלי לצאת למסע שלי, אבל הם לא הסכימו, רק אחרי שלוש שנים הם הסכימו כי הם החליטו שאני מספיק בוגר וחכם. לכן אני עומד להתחיל את המסע שלי מחר (כנראה).
    התחלתי: בלבזאר.
    פוקימון מועדף: מאנצ'לקס, אם אפשר גם קרבי.
    ציוד: Leftovers, Quick Claw, Exp. Share, Shell Bell, Smoke Ball
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר: אני שומר שבת, אני שונא פוקימונים מדור רביעי ומעלה.
    אין דור רביעי ואין דור שלישי במשחק אז הפוקימון המעודף שלך יהיה קרבי.
    וגם תשנה את הציוד לציוד נורמאלי, לא חפצים שעוזרים בכוחות לפוקימונים.
    תערוך ותתקבל.
    ציטוט פורסם במקור על ידי bugoji1 צפה בהודעה
    שם משתמש:bugoji1
    שם במשחק:בליין קאטצ'ם
    רקע:בתור ילד,בליין היה אספן בובות פוקימון,והייתה לו כל בובה של פוקימון שיש!יום אחד,כשבליין יצא מביתו,גנבים פרצו לביתו וגנבו את האוסף שלו.כשבליין גילה את זה,הוא התחיל לבכות ולא הפסיק שבוע שלם.רק כשהתבגר,הוא הבין שפוקימונים הם לא הדבר הכי חשוב בחיים.אביו של בליין היה מפורסם ביותר,לא פחות ולא יותר מ:אש קאטצ'ם!אש חיזק את בליין כל חייו.כשאש נענה להזמנה להיות אלוף המחוז סינו,הוא נתן לבליין פוקדור מסתורי,והזהיר את בליין להוציא את הפוקימון מן הפקדור רק בשעת צרה אמיתית.יום אחד,שבוע לפני שבליין אמור לצאת למסע שלו,אמא שלו יצאה לקניות.במזל,הוא ישב על שלט הטלוויזיה כשערוץ החדשות נדלק.בליין זיהה שם מישהו,אבל לא ראה בבירור.רק כשהסתכל טוב,הבין מי היה בתמונה.זאת הייתה אימא שלו,כשהיא מנסה להתחמק מפוקימון מרושע."אמא,אני בא!"בליין קרא ורץ לשם.כשהגיע,כבר היה מאוחר מידי.אימא של בליין מתה.אבל הפוקימון המרושע עדיין היה שם.מרייר,כאילו צמא לעוד קרב מספק."אל תאכזב אותי..."בליין לחש והוציא את הפוקדור המסתורי."פוקימון...צא!!!!!"בליין קרא.הוא לא האמין.זה היה הטורטרה של אביו,הטורטרה החזק בעולם."טורטרה תשתמש בפטיש עץ ותגמור אותו!"אחרי הבסת הפוקימון.בליין הבין שהוא צריך לצאת למסע בעקבות אביו,ולהיות המאמן החזק בעולם,כמו אביו.
    התחלתי:סקוירטל
    פוקימון מעודף:דיטו או איווי.
    ציוד:מאסטר בול,אופניים,מפה,חכה מעולה{super rod},אבן מים.
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר: חוץ מהמשחק הזה,אני משחק בעוד שני משחקים אז לא להתרגז אם לא אגיב.{אם אתקבל}
    תחליט דיטו או איווי, אני לא צריכה לבחור בעצמי.
    תשנה את המאסטר בול, חכה ואבן מים למשהו נורמאלי יותר.
    ציטוט פורסם במקור על ידי The BIG BANG צפה בהודעה
    שם משתמש: The BIG BANG
    שם במשחק: דיין
    רקע: דיין גדל במשפחה נורמאלית ורגילה וממוצעת. דיין הצטיין בספורט אך לא היה ממש טוב במקצועות תאורתיים ועיוניים. הוא תמיד חלם להיות מאמן פוקימונים אך הוריו לא הסכימו לו כי הם חשבו שהוא צעיר מדיי.
    כשהגיע לגיל 12, אמר לעצמו שהוא חייב עכשיו לצאת למסע. הוא ניסה לברוח מהבית, אך מאנשי העיירה שלו ראה אותו יוצא מהעיר והלשין להוריו. מאז הוא נענש קשות. אך הוריו הסכימו לו לצאת בגיל 13 למסע בגלל שהוא כל-כך רוצה ללכת למסע בפוקימונים שלו ולהיות מאמן הפוקימונים הטוב בעולם.
    התחלתי: פיצ'ו
    פוקימון מעודף: איווי
    ציוד: 5 פוכדורים, אופניים, אוכל פוקימונים, אוכל בני אדם, חכה.
    הערות\משהו חכם להגיד או כל דבר אחר: שניצל שיפודים.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ד"א אני יודע שלא ממש השקעתי ברקע כי אין ממש מה לעשות, כל השאר יהיה חרטא ברטא. אבל תסתכל על משחקים אחרים שלי ואתה תראה שני משקיע.
    תוסיף עוד קצת פרטים לרקע ותתקבל.

10. משתמש מנוסה
    חחח אמרת איזה שאני רוצה (סתם!!!) אני עורך...
    חולללללה על קומבסקין!!!

[/]
    [GVIDEO][/GVIDEO]
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

הפוקימון החזק ביותר:
    Spoiler ספוילר

קרדיט לי XD!

11. משתמש מנוסה
    חחח אמרת איזה שאני רוצה (סתם!!!) אני עורך...
    פוליארט זה ההתפתחות...

12. משתמש מנוסה
    זה מי שהוא מעריץ...
    אבל אם זה מי שהוא אמור לימצוא אז פוליוואר...(לשנות?)
    חולללללה על קומבסקין!!!

[/]
    [GVIDEO][/GVIDEO]
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

הפוקימון החזק ביותר:
    Spoiler ספוילר

קרדיט לי XD!

13. משתמש מנוסה
    ערכתי, ותעני לי לה"פ.
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    זה מי שהוא מעריץ...
    אבל אם זה מי שהוא אמור לימצוא אז פוליוואר...(לשנות?)
    תערוך לפוקימון בהתפתחות ראשונה, לא אחרונה ושנייה.
    ואל תגיב פה יותר לגבי הטופס, שלח לי הודעה פרטית...
    ציטוט פורסם במקור על ידי RabbiKingler צפה בהודעה
    ערכתי, ותעני לי לה"פ.
    אין אולטרה בול בתחילת המשחק וגם Exp. Share...
    תערוך את זה גם לציוד בסיסי.
    פוכדורים מקבלים טבעי וגם הפוקדקס...

15. משתמש מנוסה
    ערכתי שוב...

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •