Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5
  1. משתמש מנוסה
    גיליתי הרבה דברים חדשים שאפשר להשיג באדום אש.. מג'יקארפ היה הפוקימון השלישי שלי

ועכשיו זאת החמישיה שלי (אבל עוד לא סיימתי לאמן... עד עכשיו שיחקתי הרבה שעות אבל רק יום )
    צ'אריזארד רמה 52
    גרידוס רמה 51
    רייצ'ו רמה 51
    נידוקינג רמה 51
    אלאקאזם רמה 51

לא איכפת לי מה"חזרה" על הסוג מעופף גם ככה גרידוס לא באמת מעופף וזה לא משנה הצלחתי לסיים הרבה משחקים עם חזרות

עכשיו בדקתי את הליגה ואם אני מאמן את הפוקימונים אפילו רמה 55 בערך תספיק לעבור את הליגה רק חמשתם [= אבל איזה עוד פוקימון כדאי להוסיף?

וכבר יש לי את ארטיקונו מולטרס וזפדוס... אני עכשיו במערת הסיום

קיצר איזה פוקימון צריך להצטרף אליהם?

2. משתמש מנוסה
    תראה אין הרבה אפשרויות,אין לך פוקימון עשב אבל פוקימוני העשב של המחוז הראשון חוץ מוינאסור הם ממש לא טובים,אפשרויות בשבילך הם:פוקימון לוחם אתה יכול לקחת אולי מצ'אמפ או היטמונלי או משהו וגם אחרי הליגה תוכל לתפוס הרקרוס.
    יש לך גם את האפשרות לאמן פוקימון נורמל טוב כמו סנורלקס או טאורוס וגם קנגסקן או פרסיאן ויש עוד אפשרויות אבל יהיה לך כפל סוגים אבל אמרת שאין לך בעיה עם כפל סוגים אז יש לך את האפשרות של גנגר או דרגונייט אבל אז יהיה לך 3 פוקימוני מעופף בשישייה,יש גם מגנטון שהוא חשמל ומתכת אבל לא הייתי ממליץ עליו.
    יש גם גולם שהוא אבן ואדמה אבל ז יהיו לך 2 פוקימוני אדמה בשישייה שהם נידוקינג וגולם.
    ויש גם פוקימון קרח,כמעט כל פוקימוני הקרח של המחוז הראשון הם הם גם מים ואז יהיה לך 2 פוקימוני מים בשישייה ויש רק קרח אחד שהוא גם על חושי אבל יש לך כבר את אלקאזם.

בקיצור הבאתי לך כאן הרבה אפשרויות ומקווה שעזרתי

3. משתמש מנוסה
    לא חשוב כבר סיימתי את הליגה בקלות לא הרגו לי אפילו פוקימון אחד כולם בסוף היו ברמה 55 זה היה מושלם כי סידרתי להם סטים מעולים

בת'כלס הנה הסטים:
    צ'אריזארד - flamethrower + fly
    גרידוס - ice beam + hydro pump + surf
    אלאקאזם - psychic
    רייצ'ו - thuner + thunderbolt

אה ובסוף גם לא הייתי צריך את נידוקינג עשיתי איתו קרב אחד בשביל הכבוד אבל הוא היה מיותר בכל מקרה קבלו איזה סט סוס:
    נידוקינג - megahorn + brick break + trash + earthquaqe
    מתקפות חרק + לחימה + רגיל + אדמה והכל מתקפות חזקות

שניה אני עכשיו אנסה לעבור את הליגה רק עם אלאקאזם+רייצ'ו+צ'אריזארד+גרידוס
    בת'כלס הם פוקימונים סוסיםםם הופתעתי מאוד אבל ראיתי שאלאקאזם מנצח כ-ל אחדדדד גם קדברה ככה אבל זה פשוט לא יאומן חוץ מסוגים של חרק (אין בליגה ולא במכונים חח סתם סוג מעפן ואופל שבכלל אין בקנטו ורוח.. אבל אין לי מושג איך אולי זה בגלל שאני עייף תמיד חשבתי שרוח יותר טוב מעל חושי אבל מסתבר שלא ועל חושי קורע רוח במתקפה אחת ככה שבעצם יוצא שאין לו שום דברים רעים! הוא מנצח את כוווולם במתקפה אחת גג 2 מתקפות!
    לא עשיתי קרב אחד כל המשחק עם אלאקאזם שהיה יותר מ2 מתקפות

קחו סט רגיל חזק של אלאקאזם עם 2 מתקפות על חושיות חזקות וסט של גרידוס עם מתקפות קרח+אש+חשמל+מים (בדקתי הוא יכול) וגם זה יכול להספיק לסיים את הליגה

4. משתמש מתקדם
    תוסיף דרגונייט

5. Kibō no chi
    אני בטוח שהוא יוסיף לשישיה שלו מ2010 פוקימון עכשיו ;)

הקפצה, קרא חוקים. ננעל~

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •