Pokemon GO
עמוד 20 מתוך 20 ראשוןראשון ... 10181920
מציג תוצאות 286 עד 294 מתוך 294
  1. משתמש מנוסה
    ~ג'ק~
    אתה מנסה לעקוב אחרי הקול המתכתי ואומר לדוקורה לעזור לך, שלפתע נפתח חור מאחד הצדדים של המחילה וממנו יוצא מוגרו ,ואתם מבינים שבאו לחלץ אותכם,מוגרו מורה לכם לעקוב אחריו ואתם באים אחריו לתוך החור במחילה שהוא יצר,ולאחר כמה דקות זחילה במחילות מפותלות אתם מצליחים לצאת החוצה,ורואים שיש שם המון מוגרוים נוספים,וגם דגילטים ,מה תעשה?
    העיר שלי:
    http://stonegear.myminicity.com/

נא לא להתייחס לכינוי הגרוע שלי

2. משתמש מנוסה
    שם: בבית
    ציטוט פורסם במקור על ידי Banette צפה בהודעה
    ~ג'ק~
    אתה מנסה לעקוב אחרי הקול המתכתי ואומר לדוקורה לעזור לך, שלפתע נפתח חור מאחד הצדדים של המחילה וממנו יוצא מוגרו ,ואתם מבינים שבאו לחלץ אותכם,מוגרו מורה לכם לעקוב אחריו ואתם באים אחריו לתוך החור במחילה שהוא יצר,ולאחר כמה דקות זחילה במחילות מפותלות אתם מצליחים לצאת החוצה,ורואים שיש שם המון מוגרוים נוספים,וגם דגילטים ,מה תעשה?
    אני אשאל:
    "מה קורה פה לעזאזל?"
    מחפש מעצב.
    לפנות אלי בפרטי D:

תודה למאי.

שלי.

פוקימון - המאמן החוזר!

3. משתמש מנוסה
    ~

~סקורפיו~
    אתה בא לקחת את הביצה שלפתע יצור מיסטורי חוטף אותה!,אתה מסתובב אחורה ורואה לפניך סניזל! שאומר:"זאת יכולה להיות ארוחה דיי טובה,עבר הרבה זמן מאז הפעם האחרונה שאכלתי ביצת פוקימון",מה תעשה?
    ?
    אומר לו:"שלא תעז לאפילו לגעת בביצה!" ואשתמש על הסניזל הזה בגחלת הכי חזק שאני יכול
    מגיב ההודעה המיליון של הפורום(16.1.11, שעה 8:50 pm שעון הפורום)

4. NYO HO HO
    שם: עמית.
    ~ריאן~
    אתה עולה על קאטרפי שמקפיץ אותך לגובה רב באוויר!,ולפני שפידג'י מספיק להבין מה קרה אתה פוגע בו עם מכה מהירה עוצמתית ביותר והוא מתרסק על הקרקע!,ואז אתה רואה שצורתו של הפידג'י מתחיה להתעוות ולהשתנות!,"אני לא ייתן לאף אחד לגלות את צורתי האמיתית!"פידג'י אומר בתוקפניות,ומשנה את צורתו במאמץ רב לאלקטריק! ולאחר מכן אומר:"זאת הצורה החזקה ביותר שלי!,אין לך סיכוי להביס אותי עכשיו!",מה תעשה?
    "אולי כן,ואולי לא!" אומר לו בחוצפנות ואתקוף אותו במתקפה מהירה חזקה במיוחד.
    NYO HO HO BITCH

5. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ~לי~
    מורקרו חושב כמה שניות,ולאחר מכן אומר:"בסדר,הקרב יימשך עד שאחד מהצדדים יכריז על כניעה,אתה יכול לתקוף ראשון",מה תעשה?
    אני תוקף את מוקרו בגחלת ולהביור על מוקרו
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

6. משתמש מנוסה
    ~ג'ק~
    מוגרו אומר לכם:"אני לא יודע בדיוק,אבל שמענו מאקנס אחד שהוא ראה אותכם נכנסים לבית הזה עם סנדשרו אחד,ולאחר כמה דקות התרחשה רעידת-אדמה והבית קרס",ואז פתאום אתה נזכר במכונית!,מה תעשה?

~סקורפיו~
    אתה בא לתקוף את סניזל אבל לפתע הוא מוחה כפיים ונוצר גל הלם ענקי שפוגע בך במהירות עצומה לפני שאתה מספיק להתחמק!,ואז סניזל יורה לעברך מטח עצום של רסיסי קרח!,מה תעשה?

~ריאן~
    אתה תוקף את אלקטריק במתקפה מהירה,אבל הוא יורה לעברך ברקים קטנים ומהירים,אתה מצליח להתחמק מרובם אבל לבסוף אחד מהם פוגע בך,וגורם לך להתחיל לזוז לאט יותר,-כנראה שאתה משותק!,מה תעשה?

~לי~
    מורקרו עף מהעץ קצת לפני ששתי המתקפות פוגעות בו ושורפות אותו,ולאחר מכן הוא עובר לעץ אחר,מה תעשה?
    העיר שלי:
    http://stonegear.myminicity.com/

נא לא להתייחס לכינוי הגרוע שלי

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    [COLOR="DarkOrange"]ט יותר,-כנראה שאתה משותק!,מה תעשה?

~לי~
    מורקרו עף מהעץ קצת לפני ששתי המתקפות פוגעות בו ושורפות אותו,ולאחר מכן הוא עובר לעץ אחר,מה תעשה?
    אני קופץ אל העץ שנמצא בו מוקרו ותוקף אותו בגחלת ובלהביור שוב
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

8. NYO HO HO
    שם: עמית.
    ~ריאן~
    אתה תוקף את אלקטריק במתקפה מהירה,אבל הוא יורה לעברך ברקים קטנים ומהירים,אתה מצליח להתחמק מרובם אבל לבסוף אחד מהם פוגע בך,וגורם לך להתחיל לזוז לאט יותר,-כנראה שאתה משותק!,מה תעשה?
    'אוף!נראה שאני משותק!אני יודע!' אחשוב לעצמי ואומר:"קאטרפי!השתמש ביריית חוטים כדי להאט את אלקטריק!" ואנסה לנוע מהר יותר.
    NYO HO HO BITCH

9. משתמש מנוסה
    שם: בבית
    ~ג'ק~
    מוגרו אומר לכם:"אני לא יודע בדיוק,אבל שמענו מאקנס אחד שהוא ראה אותכם נכנסים לבית הזה עם סנדשרו אחד,ולאחר כמה דקות התרחשה רעידת-אדמה והבית קרס",ואז פתאום אתה נזכר במכונית!,מה תעשה?
    "כן...
    אנחנו באנו למכור מכונית עם איזה סדנשרו אחד
    ואז היה רעידת אדמה..." אני יאמר בקול חלש וחושד.
    מחפש מעצב.
    לפנות אלי בפרטי D:

תודה למאי.

שלי.

פוקימון - המאמן החוזר!

עמוד 20 מתוך 20 ראשוןראשון ... 10181920

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •