Pokemon GO
עמוד 11 מתוך 13 ראשוןראשון ... 910111213 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 151 עד 165 מתוך 190
  1. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dor_T צפה בהודעה
    [size=3]
    ג'ייסון vs פרלה
    17%
    00%התעלף במקומו נכנס 100%
    ג'ייסון המהלך היה באמת מאוד יפה ויצירתי אני חייב להגיד. היה בו רק משהו אחד בעייתי וגם המזל לא הלך איתך אבל רעיון יפה, זה היה יכול להגימר יפה.
    -------
    אינפרנייפ משתמש בלהביור לשמיים אך זה לא מסיח את בליזקאן שרץ וחונק את אינפרנייפ ומנסה לתפות גם את רגליו אך איפרנייפ משתמש מהר בקרב צמוד, ופוגע עם רגליו בידו ופניו של בליזקאן. בליזקאן נפגע ונפגע מהמכות. הוא מנסה לקפוץ אך הוא לא מצליח. בסופו של דבר בליזקאן משתמש בצריבת חזה. שפוגעת באינפרנייפ והוא מתעלף. השופט פוסק:"אינפרנייפ לא מסוגל להמשיך להילחם לכן בלזיקאן המנצח בסיבוב הזה, פרלה נא לבחור בפוקימון הבא שלך" פרלה מכניסה את אינפרנייפ לפוקדור ואומרת לו שהוא נלחם יפה וכל הכבוד לו, היא מוציאה פוקדור מהחגורה, זורק באוויר ואומרת:"צא ויזאזור"
    חבל שזה באמת לא נגמר ככה... אבל אני יודע למה שמתי לב שכאשר פוקימון אחד מפסיד הוא מוריד הרבה ליריב שלו!
    - - - - - - - - - - - - - - - - -
    "יש בלייזיקאן אתה אדיר בכל זאת ניצחנו!" אומר לבלייזיקאן בחיוך ואדגיש את כמה שאני גאה בוא!
    "אוקיי בלייזיקאן זה לא הכל, צריך לזכור שעומד מולנו פוקימון חדש, חזק ורענן... אך נסה להישאר רגוע.. יש לנו התרון עליו.. הוא פוקימון מסוג עשב וגם הרבה יותר איטי מאיתנו!" אומר ואנסה לשדר לו בטחון...
    "אוקיי, בוא ננצל את יתרון המהירות, רוץ עליו וקפוץ מצד לצד התקופף וזנק הכל כדי להתחמק אנחנו חייבים להגייע עליו!" אפקוד עליו ואז אמשיך.
    "ברגע שתגיע מספיק קרוב, הפעל ברגליך שתי בעיטות אש והסתובב תוך כדי באוויר, כך תיצור מעגל אש סביבך שגם יתקוף וגם יגן עליך, ופגע בוא בכל התעוזה שלך!" ואחייך עליו בנחישות!

.

2. משתמש מנוסה
    תומר vs קודק

90%
    100%
    לא רשמתי שהוא שילב אותם. התכוונתי שהם נעשו אחד אחרי השני.
    מתקפת התעלפות לא חייבת להיות שהפוקימון שוכב על הרצפה. הוא יכול לגרות אותו לתקוף בכל מיני דרכים
    -------
    פלייגון שועט לעבר דונפאן עם מתקפת עילפון, אבל דונפאן עומד יציב ומרוכס על האדמה. פלייגון מגרה את דונפאן לתקוף ,אך דונפאן עדיים ממתין לעיתוי הנכון. פלייגון מסתובב אל מאחורי דונפאן, דונפאן קולט במהירות ומשתמש בהתנגשות גיגה שפוגעת חזק בפלייגון ומרסקת אותו על הקרקע. דונפאן מאוד תשוש מהמתקפה.

ג'ייסון vs פרלה
    10%
    100%
    ג'ייסון חבל שלא התסכלת בתגובה שלה
    ------
    ויזאזור משתמש בשאיבת גיגה אך בליזקאן מצליח להינצל מהמכה. בליזקאן מתחיל לרוץ לעבר ויזאזור, שמוציא שני גפנים ארוכים שמתפתלים סביב בליזקאן ולא מאםרים לא תנועה, בליזקאן מנסה לבעוט בגפנים אך הוא לא מצליח. ויזאזור משתמש בגיגה שאיבה ולוקח חיים מבליזקאן. מכיוון שלויזאזור חיים מלאים, לא עולה לו חיים אלה רק יורד לבליזקאן.

עידן vs לי
    37%
    26%

לצערי עידן אתה עדיים מתעכב מאוד
    מגיב ההודעה המיליון של הפורום(16.1.11, שעה 8:50 pm שעון הפורום)

3. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    [size=3]תומר vs קודק

97%
    00% ----- מתעלף, במקומו נכנס 100%
    * פוקימוני מעופף כמו טרופיוס לא נפגעים ממתקפות מסוג אדמה - אני יודכ
    * פוקימוני אדמה כמו פלייגון לא מושפעים מחשמל - אני יודע
    * מתקפות דרקון אפקטיביים על סוגי דרקון - אני יודע
    * פלייגון מסוג דרקון \ אדמה לא מעופף !- אני יודע
    * תאמין לי לגבי סעיפים אלו - אני יודע
    * בבקשה שתוכל לעשות לדוגמא שאם אני צועק לתומר \ טרופי או פוקימון אחר אז הם יגיבו ושזו לא תהיה התעלמות - זה לא רלוונטי בכלל וזה לא משנה. אם הייתם עושים תא זה פעם במשחק אז הייתם מציין את זה, אבל אתם עושים את זה כל פעם.
    * יהיה פרס למי שישקיע ? כן, יהייה קשה כי כולם משקיעים. אבל יהייה פרס גדול מאוד.
    * מקווה שקראת את הכל , תודה קודאק ! ובהצלחה תומר אני יודע שאתה יריב ראוי לשבח ! -קראתי הכל וכפי שאתה רואה.
    -------

טרופיוס מסתובב במקום ומשתמש בסערת עלים חלשה ביותר. פלייגון משתמש בסופת חולכמגו ומתרחק מטרופיוס כך שהוא לא נפגע. הוא מנסה להתקרב ולהשתמש במתקפת עילפון וטופר דרקון, אך כל פעם שהוא מתקרב פוגעים בו עלים.
    פלייגון מחליט להשתמש במתפות למרות העלים. הוא רואה שהמתקפה מאוד חלשה כי טרופיוס מאוד עייף. פלייגון עף לעבר טרופיוס, הוא נפגע מהעלים אך לא הרבה, הוא מגיע אל טרופיוס- משתמש במתקפת עילפון וטופר דרקון ומחסל את טרופיוס.
    השופט פוסק:"טרופיוס לא יכול להילחם, קודק, נא לשלוח את הפוקימון הבא שלך.
    קודק מחזיר את טרופיוס לפוקדור ואומר לו שהיה לו קרב מצוין. הוא לוקח פוקדור אחר, זורק אותו לאוויר ואומר:"צא דונפאן".

עידן vs לי
    37%
    26%
    פלייגון עף לעבר אנבהו עם מתקפת חול, אנבוה משמש זרוע פטיש עם התלקחות בליץ. זרוע הפטיש לא מצליח לפגוע בפלייגון ואילו התלקחות הבליץ מתנגשת עם מתקפת החול והמתקפות מבטלות אחד את השני.פלייגון מגיע לאנבהו ומשתמש בטופר דרקון שפוגע באנבהו.

ג'ייסון vs פרלה
    17%
    00%התעלף במקומו נכנס 100%
    ג'ייסון המהלך היה באמת מאוד יפה ויצירתי אני חייב להגיד. היה בו רק משהו אחד בעייתי וגם המזל לא הלך איתך אבל רעיון יפה, זה היה יכול להגימר יפה.
    -------
    אינפרנייפ משתמש בלהביור לשמיים אך זה לא מסיח את בליזקאן שרץ וחונק את אינפרנייפ ומנסה לתפות גם את רגליו אך איפרנייפ משתמש מהר בקרב צמוד, ופוגע עם רגליו בידו ופניו של בליזקאן. בליזקאן נפגע ונפגע מהמכות. הוא מנסה לקפוץ אך הוא לא מצליח. בסופו של דבר בליזקאן משתמש בצריבת חזה. שפוגעת באינפרנייפ והוא מתעלף. השופט פוסק:"אינפרנייפ לא מסוגל להמשיך להילחם לכן בלזיקאן המנצח בסיבוב הזה, פרלה נא לבחור בפוקימון הבא שלך" פרלה מכניסה את אינפרנייפ לפוקדור ואומרת לו שהוא נלחם יפה וכל הכבוד לו, היא מוציאה פוקדור מהחגורה, זורק באוויר ואומרת:"צא ויזאזור"

בשלב זה אחייך חיוך קטן ואמר לפלייגון
    ''טוב מאוד פלייגון באמת כל הכבוד עשית עבודה מעולה אוקייעכשיו תעשה משהו פשוט מאוד תזוז במהירות מצד לצד על אנבהו וככה תשרוט אותו אותו עם טופר הדרקון שלך פעם בצד ימין ופעם בצד שמאל ותמשיך זאת במהירות אם הוא ינסה לתקוף תחמוק מהר לאוויר ותשתמש בקרן על ותנוח במרחק ממנו ואם לא ייתקוף תתרחק ממנו טיפה ותשתמש במתקפת עילפון ושיתקוף תעוף גבוה באוויר ותתקוף בקן על ואז תתרחק ותנוח'' אני גאה בך פלייגון

דור אני רק אומר שמה שנתתי פה זה 2 אפשרויות אם הוא תוקף ואם הוא לא תוקף כך שאם בוחרים באפשרות אחת לא נתתי הרבה מתקפות

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

4. מנהל למופת! (לשעבר)
    ג'ייסון vs פרלה
    10%
    100%
    ------
    ויזאזור משתמש בשאיבת גיגה אך בליזקאן מצליח להינצל מהמכה. בליזקאן מתחיל לרוץ לעבר ויזאזור, שמוציא שני גפנים ארוכים שמתפתלים סביב בליזקאן ולא מאםרים לא תנועה, בליזקאן מנסה לבעוט בגפנים אך הוא לא מצליח. ויזאזור משתמש בגיגה שאיבה ולוקח חיים מבליזקאן. מכיוון שלויזאזור חיים מלאים, לא עולה לו חיים אלה רק יורד לבליזקאן.
    דבר ראשון אמרת שלהסתכל בתגובת האחר זה לא עוזר.. דבר שני איפה כתבתי לבעוט בגפנים?!
    כתבתי להשתמש בבעיטת אש תוך כדי סיבוב, כדי שזה יקיף אותי באש ומתי שהוא יתקוף הוא יפגע.. עם לא הבנת אותי תגיד בפרטי, למה סתם לדפוק אותי?!?
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    "בלייזיקאן לא נורא.. בוא ננסה להזיק לו כמה שיותר!" אומר ואנסה לעודד את בלייזיקאן שלי!
    "צא בלייזיקאן השתמש בבעיטת אש על רגלו הקדמית מצד שמאל, ואז קפוץ במהירות שלא יתפוס אות ובעט לו בשנייה!" אפקוד עליו בבטחון..
    'מתקפות אש יזיקו לפוקימון עשב כמו ווינזור... עם זה יצליח זה יכול להזיק לו למשך הרבה זמן מהקרב..' אחשוב לעצמי ואנגב את הזיעה שעל מצחי.
    ואז אפקוד שוב על בלייזיקאן "אוקיי בוא נלך עכשיו למקום רגיש במיוחד, עלה על הפרח גדול שעל גבו והשתמש שם בכל הכוח בהתפרצות צורבת!!!" אשאג בעוז!

~~התפרצות צורבת זה השם הנכון למתקפה צריבת חזה~~

.

5. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    תומר vs קודק

90%
    100%
    מתקפת התעלפות לא חייבת להיות שהפוקימון שוכב על הרצפה. הוא יכול לגרות אותו לתקוף בכל מיני דרכים
    -------
    פלייגון שועט לעבר דונפאן עם מתקפת עילפון, אבל דונפאן עומד יציב ומרוכס על האדמה. פלייגון מגרה את דונפאן לתקוף ,אך דונפאן עדיים ממתין לעיתוי הנכון. פלייגון מסתובב אל מאחורי דונפאן, דונפאן קולט במהירות ומשתמש בהתנגשות גיגה שפוגעת חזק בפלייגון ומרסקת אותו על הקרקע. דונפאן מאוד תשוש מהמתקפה.

אני אומר לדונפאן " דונפאן ! תקשיב טוב ! אל תשתמש בכלום (אם פלייגון השתמש ודונפאן לא השתמש בכלום בסיבוב הראשון ההשפעה עוברת ) ואז אם הוא יתקרב אליך בזמן התשישות תחכה לרגע הנכון לאחר שיתקוף ואז תשתמש בניב אש במלוא הכוח ! ואז תרסק אותו על הרצפה (עם ניב האש ) ותשתמש ברעידת אדמה ! ואז פרצוף מפחיד עוד פעמיים ! " אומר בחיוך !
    ----
    פרצוף מפחיד מוריד את ההתקפה של הפוקימון האויב

Spoiler ספוילר

6. מורחקים
    שם: א - ל - י - ס - !
    תומר vs קודק

90%
    100%
    -------

ג'ייסון vs פרלה
    10%
    100%
    ------

עידן vs לי
    37%
    26%

"אוקיי, טוב וינאזור, זה היה מצוין." אומר לו. "תשתמש בסערת עלים ותפוס את כולם בהצלפת גפן!" אקרא לו.
    *אחרי תפיסת העלים* "תטען קרן סולארית ואם בליזיקאן מתקרב אליך תזרוק עליו את העליםֱ!" אפקוד עליו.
    "אתה יכול!" אומר בכל הכוח ואומר לו "תן את הכל!"

7. משתמש מנוסה
    ג'ייסון vs פרלה
    05%
    75%
    אמרתי שזה לא יהייה משמעותי, אבל אם היית רואה שהוא אומר לו להשתמש בהצלפת גפן שהוא מתקרב, אז למה אמרת לבליזקאן לרוץ ולהתקרב אליו?
    בקשר לבעיטות, אחרי שויזאזור תפס את בליזקאן, בליזקאן ניסה להתנגד ולהשתחרר בעזרת בעיטות אש, הוא לא יכל לעשות סיבובים באויר עם בעיטות אש, אז הוא ניסה לעשות כמה שיותר ולהתנגד, מה הקשר לדפוק אותך?
    -------
    וינאזור משתמש בסופת עלים, אך בליזקאן יודע שמתקפה כזאת לא תזיק לו והוא שועט במהירות ובועט בעיטת אד חזקה ברגל השמאלית של ויזאזור, הוא ממשיך עם בעיטת אש ברגלו השניה, ויזאזור טוען קרן סולארית, אבל בליזקאן קוףץ על פרחו ומשתמש בהתפרצות צורבת. וינאזור המסכן נפגע קשות.

8. מנהל למופת! (לשעבר)
    ג'ייסון vs פרלה
    05%
    75%
    אמרתי שזה לא יהייה משמעותי, אבל אם היית רואה שהוא אומר לו להשתמש בהצלפת גפן שהוא מתקרב, אז למה אמרת לבליזקאן לרוץ ולהתקרב אליו?
    בקשר לבעיטות, אחרי שויזאזור תפס את בליזקאן, בליזקאן ניסה להתנגד ולהשתחרר בעזרת בעיטות אש, הוא לא יכל לעשות סיבובים באויר עם בעיטות אש, אז הוא ניסה לעשות כמה שיותר ולהתנגד, מה הקשר לדפוק אותך?
    -------
    וינאזור משתמש בסופת עלים, אך בליזקאן יודע שמתקפה כזאת לא תזיק לו והוא שועט במהירות ובועט בעיטת אד חזקה ברגל השמאלית של ויזאזור, הוא ממשיך עם בעיטת אש ברגלו השניה, ויזאזור טוען קרן סולארית, אבל בליזקאן קוףץ על פרחו ומשתמש בהתפרצות צורבת. וינאזור המסכן נפגע קשות.
    "מעוווללללההה בלייזיקאן אתה אדיר!" אומר ואחייך עליו חיוך רחב!
    "קדימה אסור לנו לוותר עכשיו, אני יודע שקשה והסיכויים לרעתינו אבל אנחנו נמשיך עד הסוף!" אמשיך להלהיט בוא אנגריות לקרב..
    "אוקיי אני יודע שאתה עייף אז השתמש בריכוז אנרגיה, תשקיע בוא ותיהיה מרוכז עם עיניך על ווינזור.." אפקוד עליו...
    "לאחר מכן שתצבור מספיק אנגריה זנק גבוהה גבוה לאוויר... שלא יוכל להתקרב בשום צורה, לאחר מכן רד עליו עם חיתוך שמים למרכז ראשו, צלול בכל המהירות שלך!!!" אוסיף בחיוך.
    "קדימה בלייזיקאן, עוד מאמץ, אתה הכי טוב!" אצעק בבטחון
    אנסה לגרום לקהל להריעה לו על התצוגה המדהימה שהוא מציג עד עכשיו!

.

9. מורחקים
    ג'ייסון vs פרלה
    05%
    75%
    -------
    "יופי וינאזור!" אקרא לו.
    "תשתמש בשאיבת ג'יגה כדי לקבל חיים חזרה! לפני השאיבה תשתמש בהצלפת גפן כדי לתפוס אותו ואז בעלי תער!" אפקוד בביטחון.
    "כל הכבוד ג'ייסון! אבל הקרב לא נגמר! יש לך אומנם יתרון אבל הסוג לא קובע!" אקרא בכוח.

10. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    נו עברו 3 ימים מאז שפירסמתי את ההודעה למה אתה מתעכב במשחק בבקשה תמשיך כבר ורק שתד עכשיו אני בריא אז לא יהיו יותר עיכובים

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

11. משתמש מנוסה
    קודק! אתה עובר שלב טכנית כי לא נמצא מחליף לתומר שפרש. אתה תהייהנגד קילרבי בשלב הבא, מה שאומר שהמנצח בין עידן ולי יפגוש את המנצח בים ג'ייסון לפרלה.

ג'ייסון vs פרלה
    [00%מתעלף ויוצא ובמקומו נכנס 100%
    75%
    בליזקאן משתמש ביקוד אנרגיה, ומנתר גבוה לשמים. ויזאזור מנסה להשתמש בשאיבת ג'יגה, אך בליזקאן רחוק מדי. בליזקאן יורד עם חיתוך שמים ויזאזור שולח גפנים שתופסים את בליזקאן, שלא מצליח לברוח. וינאזור מתחיל בשימוש בעלי תער,
    שלא פוגעים בבליזקאן חזק, אבל הם ממשיכים וממשיכים ובליזקאן לא מצליח להגיב.
    הוא מתעלף והשופט פוסק:"בליזיקאן לא מסוגל להילחם, ג'ייסון נא לבחור בפוקימון הבא שלך!" הקהל מוחה כפיים לקרב גדול של בליזיקאן. ג'ייסון מחזיר את בליזיקאן לפוקדור ואומר לו:"נתת קרב גדול, עכשיו תנוח" הוא מוציא פוקימון אחר מהחגורה לוחש לו:"בהצלחה, לך ותנצח" זורק את הפוקדור גבוה גבוה באויר ואומר:"צא אמבריון!" אמבריון יוצא מהפוקדור וקופץ למגרש.

לי- אתה עדיין לא הגבת! אם לא תגיב עד מחר אתה יוצא מהמשחק ועידן ייעלה אוטומטית לשלב הבא!

12. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    [U][B][SIZE=3][COLOR=blue]
    עידן vs לי
    37%
    26%

אני אומר לאנבהו"תתמש בהתלקחות בליץ' על פליגון של עידן ואז מצב הגנה"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

13. מורחקים
    קודק! אתה עובר שלב טכנית כי לא נמצא מחליף לתומר שפרש. אתה תהייהנגד קילרבי בשלב הבא, מה שאומר שהמנצח בין עידן ולי יפגוש את המנצח בים ג'ייסון לפרלה.

ג'ייסון vs פרלה
    75%
    בליזקאן משתמש ביקוד אנרגיה, ומנתר גבוה לשמים. ויזאזור מנסה להשתמש בשאיבת ג'יגה, אך בליזקאן רחוק מדי. בליזקאן יורד עם חיתוך שמים ויזאזור שולח גפנים שתופסים את בליזקאן, שלא מצליח לברוח. וינאזור מתחיל בשימוש בעלי תער,
    הוא מתעלף והשופט פוסק:"בליזיקאן לא מסוגל להילחם, ג'ייסון נא לבחור בפוקימון הבא שלך!" הקהל מוחה כפיים לקרב גדול של בליזיקאן. ג'ייסון מחזיר את בליזיקאן לפוקדור ואומר לו:"נתת קרב גדול, עכשיו תנוח" הוא מוציא פוקימון אחר מהחגורה לוחש לו:"בהצלחה, לך ותנצח" זורק את הפוקדור גבוה גבוה באויר ואומר:"צא אמבריון!" אמבריון יוצא מהפוקדור וקופץ למגרש.

לי- אתה עדיין לא הגבת! אם לא תגיב עד מחר אתה יוצא מהמשחק ועידן ייעלה אוטומטית לשלב הבא!

"כל הכבוד!נפתח בשאיבת ג'יגה ונעבור להצלפת גפן כדי לתפוס אותו!" אומר ברוגע.
    "הוא אומנם מהיר אבל אנחנו לא צריכים להתעסק בכך כדי לא להתבלבל!" אומר לו.
    "עכשיו, הצלפת גפן כדי לתפוס אותו ואז שאיבת ג'יגה! אם הוא רחוק מדי תקרב אותו אליך! אם הוא משתמש במתקפה כדי להשתחרר אז תזרוק אותו למעלה ותשתמש בסופת עלים!" אקרא לו.
    "יפה, ג'ייסון, אבל אל תשכח, יש מולך פוקימון חזק שניצח פוקימון אש ולא השתמש במהירות." אומר לו בארסיות.
    "צא וינאזור!" אקרא בביטחון. "והיה מוכן להכל!" אקרא שנית.

14. מנהל למופת! (לשעבר)

ג'ייסון vs פרלה
    75%

"אוקיי אמבריון, אני סומך עליך שננצח.. אנחנו יכולים לעשות זאת!" אומר בבטחון..
    "אתה הרבה יותר קטן וזריז ממנו, לא תיהיה בעיה להתחמק!" אומר בניסיון לעודד אותו..
    "אוקיי עכשיו תקוף בפעימה אפלה, המתקפות שלך ושלו התנגשו וזה יצור עשן לזמן קצר ננצל את זה!" אומר לו בחיוך ואז אוסיף "אז תרוץ עליו במהירות, הקפד ליהיות כמה שיותר זהיר ואז תשתמש בגודל שלך ותכנס מתחת לרגליו..."
    'זה יפתיע אותם.. העשן יצור השחה והוא לא ידע איפה אמבריון לאחר מכן..." אחשוב ואצחקק..
    ואז כשארגיש שזה הזמן המתאים אפקוד על אמבריון באומץ "סובב את פניך לכיווין הבטן שלו ותקוף בכדור צל מטווח אפסי!"

.

15. משתמש מנוסה
    ג'ייסון vs פרלה
    100%
    62%
    וינאזור משתמש בשאיבת ג'יגה לאמבריון הרחוק. אמבריון משתמש בפעימה אפלה, ויזאזור סופג את הפעימה האפלה במקום חיים והוא נפגע מאוד. אמבריון נדרש לרוץ לעבר וינאזור בעשן. אבל מכיוון שאין, אמבריון מבולבל והואמ חליט להשתמש בכדור צל, וינאזור המתושתש בולע את כדור הצל והוא מוקף בהילה שחורה, הוא נראה רציני, קשוח וחזק.

עידן vs לי
    28%
    26%
    פלייגון עף לעבר אנבהו עם טופר דרקון, אנבהו קולט ומשתמש בהתלקחות בליץ שלעיפה את פלייגון אחורה. אנבהו משתשמ במצב הגנה.

קודק ולוקאס. אתם נפגשים בשלב הבא. בנתיים יש לכם קצת זמן מנוחה

עמוד 11 מתוך 13 ראשוןראשון ... 910111213 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •