Pokemon GO
עמוד 13 מתוך 13 ראשוןראשון ... 3111213
מציג תוצאות 181 עד 190 מתוך 190
  1. מורחקים
    שם: א - ל - י - ס - !
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dor_T צפה בהודעה
    עידן vs לי
    15%
    13%
    פלייגון עף לעבר אנבהו שהוא טעון בטופר דרקון, אך אנבהו משתמש בהתלקחות בליץ שפוגעת בפלייגון ומעיפה אותה אחורה. פלייגון מותש אך משתמש בקרן על חזקה שפוגעת באנבהו ומזיקה לו. הקהל במתח, הקרב צמוד מאוד והוא קרוב לסופו.
    שני הפוקימונים נפגעו באופן שווה בהמהלך, פלייגון תשוש מקרן העל.

ג'ייסון vs פרלה
    80%
    [61%
    וינאזור שולח הצלפת גפן שמטרתה לתפוס את אמבריון, בתגובה, אמבריון משתמש בעל חושי, הוא תופס באופן על חושי את וינאזור ומנסה להפוך אותו, אבל וינאזור גדול וכבד מדי. לאחר כמה שניות בהם אמבריון נלחם במקלו הכבד של וינאזור, הוא מחליט להרפות ולשתמש בכדור צל. וינאזור משתמש בעלי תער. שני המתקפות מגיעות למטרתן ומרידות חיים לשני הפוקימונים.

קודק ולוקאס- החלטתי לבטל לכם את המנוחה ולהתחיל עכשיו.(כי קודק כבר עצבני) נא לשלוח לי את ארבעת הפוקימונם שאתם משתמשים בהם לפי סדרם.
    "יופי! אצעק לו ואוסיף: "עכשיו תרגע ותרכז את כל הכוחות שלך בפרח שלך ותשלח גפן מצליפה להגנה ואז תרגע ותשתמש בחום שכאן ותטען קרן סולארית חזקה!" אצעק לו. "תנסה לדייק כמה שיותר ותשתמש בשאיבת ג'יגה כדי לקבל כוח!" אצעק לו ולבסוף אוסיף:"צא! אתה יכול! תתכונן לבואו ואם הוא יתקוף, תתפוס אותו עם הגפן!" אצעק לו.

2. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    עידן vs לי
    15%
    13%
    פלייגון עף לעבר אנבהו שהוא טעון בטופר דרקון, אך אנבהו משתמש בהתלקחות בליץ שפוגעת בפלייגון ומעיפה אותה אחורה. פלייגון מותש אך משתמש בקרן על חזקה שפוגעת באנבהו ומזיקה לו. הקהל במתח, הקרב צמוד מאוד והוא קרוב לסופו.
    שני הפוקימונים נפגעו באופן שווה בהמהלך, פלייגון תשוש מקרן העל.

ג'ייסון vs פרלה
    80%
    [61%
    וינאזור שולח הצלפת גפן שמטרתה לתפוס את אמבריון, בתגובה, אמבריון משתמש בעל חושי, הוא תופס באופן על חושי את וינאזור ומנסה להפוך אותו, אבל וינאזור גדול וכבד מדי. לאחר כמה שניות בהם אמבריון נלחם במקלו הכבד של וינאזור, הוא מחליט להרפות ולשתמש בכדור צל. וינאזור משתמש בעלי תער. שני המתקפות מגיעות למטרתן ומרידות חיים לשני הפוקימונים.

קודק ולוקאס- החלטתי לבטל לכם את המנוחה ולהתחיל עכשיו.(כי קודק כבר עצבני) נא לשלוח לי את ארבעת הפוקימונם שאתם משתמשים בהם לפי סדרם.

אני אומר לפלייגון
    ''פלייגון אני יודע שאתה מותש ובאמת גם עשית עבודה טובה מאוד אך אתה חייב לעשות עוד מאמץ קטן בשבילי, אני סומך עלייך'', אומר לפלייגון מותש בעצמי מהצעקות ואמשיך,
    ''עכשיו פלייגון תעוף למעלה באטיות תתאושש ובמהירות תצלול על אנבהו עם טופר דרקון, לאחר מכן תתרחק ותשתמש עליו במתקפת עילפון שתלווה בעוד טופר דרקון, פלייגון זאת ההזדמנות שלנו לנצח!!!''.

אומר לפלייגון ואחייך בידיעה שאני סומך עליו.

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    שלב שני:

לוקאס vs קודק

100%

100%
    אתם חוזרים מתרגשים לחדרכם לאחר הניצחון הראשון שלכם. אתם אומרים תודה לפוקימונים שלכם והולכים לישון. מחר אתם קמים מוקדם בבוקר, הרי מחר הוא היום- חצי הגמר של ליגת הפוקימונים. אתם לא מפסיקים להתאמן ולהתאמן, שוב ושוב ושוב. אתם גומרים אם האימונים וקובעים אסטרטגיה. והולכים עייפים לישון. בבוקר את קמים מוקדם ומגיעים למקום הקרב. אתם רואים שנישאר עוד שעה וחצי לקרב, אבל אתם מרוכזים מדי בשביל לשים לב למהירות בה עוברת הזמן. פתאום נשמע צלצול וכרוז אומר:"החלק הראשון של חצי הגמר מתחיל עכשיו, לוקאס וקודק, שיהייה לכם בהצלחה!" אתם מגיעים לאגף שלכם בזירה, עוצמים עניים ומבקשים שיהייה טוב. אתם פותחים את העניים, ואתם רואים אפלי אנשים, כל כך הרבה, כמו שלא ראיתם מעולם. אתם רואים את הקרובים שלכם ועוד אלפי אנשים שצועקים בשמות שלכם, ושרים שירים שהמציאו עליכם. אתם מחייכים מתרגשים, שולפים את הפוקימון הראשון שלכם לוחשים:"אתה יודע שאני מאמין בך, לך לנצח אותו" וזורקים את הפוקדורים לאוויר.
    מהפוקדור של לוקאס יוצא צ'ריזרד גדול שנראה חזק במיוחד. מהפוקדור של קודק יוצא דסטוק קטלני. שני הפוקימונים מסתכלים בעניים של השני. השופט פוסק:"להתחיל!" שני הפוקימונים מחכים להוראות מצד המאנים שלהם.

גייס'ון vs פרלה
    פרלה(או יותר נכון רומה) התגלתה כרומה וקיבלה באן לצמיתות. גייסון אתה עולה לשלב הבא.

עידן vs לי
    00% מתעלף ובמקומו נכנס 100%
    13%
    פלייגון עולה למעלה גבוה באוויר ומתאושש ממתקפת קרן העל. הוא שועטה מטה בטופר דרקון, אך אנבהו עודף אותו ומעיף אותו לאחר בעזרת התלקחות בליץ. פלייגון עף לעבר אנבהו בצורה שמנסה לגרום לאנבהו להתקיף(מתקפת עילפון) אך אנבהו לא נופל במלכודת והוא משתמש בזרוע פטיש שמחסל את פלייגון. השופט מחליט:"פלייגון לא יכול להילחם, עידן, בחר בפוקימון הבא שלך" עידן מחזיר את פלייגון לפוקדור ואומר לו כל הכבוד. הוא שולף פוקדור מהחגורה וצועק:"צא אינפרנייפ"
    מגיב ההודעה המיליון של הפורום(16.1.11, שעה 8:50 pm שעון הפורום)

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ]עידן vs לי[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/U]
    00% מתעלף ובמקומו נכנס 100%
    13%
    פלייגון עולה למעלה גבוה באוויר ומתאושש ממתקפת קרן העל. הוא שועטה מטה בטופר דרקון, אך אנבהו עודף אותו ומעיף אותו לאחר בעזרת התלקחות בליץ. פלייגון עף לעבר אנבהו בצורה שמנסה לגרום לאנבהו להתקיף(מתקפת עילפון) אך אנבהו לא נופל במלכודת והוא משתמש בזרוע פטיש שמחסל את פלייגון. השופט מחליט:"פלייגון לא יכול להילחם, עידן, בחר בפוקימון הבא שלך" עידן מחזיר את פלייגון לפוקדור ואומר לו כל הכבוד. הוא שולף פוקדור מהחגורה וצועק:"צא אינפרנייפ"
    אני אומר לאנבהו"יפי נותרו לנו להביס 2 פוקימונים בלבד.עכשיו תקוף אותו בזרוע פטיש את איינמייפ ותגן על עצמך במצב הגנה"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

5. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    שלב שני:

לוקאס vs קודק

100%

100%
    אתם חוזרים מתרגשים לחדרכם לאחר הניצחון הראשון שלכם. אתם אומרים תודה לפוקימונים שלכם והולכים לישון. מחר אתם קמים מוקדם בבוקר, הרי מחר הוא היום- חצי הגמר של ליגת הפוקימונים. אתם לא מפסיקים להתאמן ולהתאמן, שוב ושוב ושוב. אתם גומרים אם האימונים וקובעים אסטרטגיה. והולכים עייפים לישון. בבוקר את קמים מוקדם ומגיעים למקום הקרב. אתם רואים שנישאר עוד שעה וחצי לקרב, אבל אתם מרוכזים מדי בשביל לשים לב למהירות בה עוברת הזמן. פתאום נשמע צלצול וכרוז אומר:"החלק הראשון של חצי הגמר מתחיל עכשיו, לוקאס וקודק, שיהייה לכם בהצלחה!" אתם מגיעים לאגף שלכם בזירה, עוצמים עניים ומבקשים שיהייה טוב. אתם פותחים את העניים, ואתם רואים אפלי אנשים, כל כך הרבה, כמו שלא ראיתם מעולם. אתם רואים את הקרובים שלכם ועוד אלפי אנשים שצועקים בשמות שלכם, ושרים שירים שהמציאו עליכם. אתם מחייכים מתרגשים, שולפים את הפוקימון הראשון שלכם לוחשים:"אתה יודע שאני מאמין בך, לך לנצח אותו" וזורקים את הפוקדורים לאוויר.
    מהפוקדור של לוקאס יוצא צ'ריזרד גדול שנראה חזק במיוחד. מהפוקדור של קודק יוצא דסטוק קטלני. שני הפוקימונים מסתכלים בעניים של השני. השופט פוסק:"להתחיל!" שני הפוקימונים מחכים להוראות מצד המאנים שלהם.
    אומא לדאסט " היי חמוד ! הוא יותר חזק ממנו אך אנו מהירים פי 1000 בוא ננצל את זה פה ! "
    ואומר " תעוף בזיגזג באוויר ! תוך כדי שאתה משתמש בהתקשות ואז תשתמש בקרן בילבול\על-חושית שתבלבל אותו ובזמן שהוא מתאושש מהמתקפה תעוף במהירות לכיוון הכנף שלו ואז תשתמש בהתקשות !
    זה יגן עליך מהפגיעה וייפגע בכנפו קשות ואז תיתלה על צווארו ותשתמש בזימזום חרק ! "

Spoiler ספוילר

6. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    שלב שני:

לוקאס vs קודק

100%

100%

"ייתרון ברור של אש על רעל וחרק X4" אומר בביטחון רב "אתה יכול לעוף גבוה יותר ממנו תעוף הכי גבוה שאתה יכול ואז תרד למטה הכי מהר בהתנגשות בליטז! אחרי שאתה עושה את זה והוא די משותק תשתמש בטופר דרקון קטלני!"

7. משתמש מנוסה
    שלב שני:

לוקאס vs קודק

95%

84%
    לכולם זה קרה כבר כמה פעמים. נא לשים לב לכמות הפעולות שאתם נותנים לפוקימון.
    דוגמה לתגובה לא טובה:
    אומא לדאסט " היי חמוד ! הוא יותר חזק ממנו אך אנו מהירים פי 1000 בוא ננצל את זה פה ! "
    ואומר " תעוף בזיגזג באוויר !1 תוך כדי שאתה משתמש בהתקשות2 ואז תשתמש בקרן בילבול3\על-חושית שתבלבל אותו ובזמן שהוא מתאושש מהמתקפה תעוף במהירות לכיוון הכנף4 שלו ואז תשתמש בהתקשות5 !
    זה יגן עליך מהפגיעה וייפגע בכנפו קשות ואז תיתלה על צווארו6 ותשתמש בזימזום חרק7 ! "

אמרתי ארבע במקרים חריגים מאוד, עשית שבע. לכם אני הפעם יוותר ויתייחס רק
    ל-3 הראשונות. בפעם הבאה הפוקימון פשוט יהייה מבולבל.

זו דוגמה לתגובה טובה:
    "ייתרון ברור של אש על רעל וחרק X4" אומר בביטחון רב "אתה יכול לעוף גבוה יותר ממנו תעוף הכי גבוה1 שאתה יכול ואז תרד למטה הכי מהר בהתנגשות בליטז2! אחרי שאתה עושה את זה והוא די משותק תשתמש בטופר דרקון3 קטלני!"
    ----------
    צ'אריזרד עף גבוה גבוה ודסטוקס בעקבותיו, תוך שהוא משתמש בהתקשות שקצת מאיטה אותו. בעצם נוצר מרדף של דסטוקס אחרי צ'אריזד. לפתע צזאריזרד נעצר ומסתובב, ושועט מטה לעבר דסטוקס הקרוב בהתלקחות בליץ. דסטוקס קרוב מדי בכדי לבוח והוא משתמש בקרן בלבול שפוגעת בצ'ריזארד, אך לא מזיקה לא הרבה ובטח שלא מבלבלת אותו. מנגד, צ'ריזארד מגיע לעבר דסטוקס ומתנגש בו בחוזקה,
    ומזיק לו מאוד.

עידן- מה עובר אלייך אני לא יודע. כמעט על פעם לוקח לך כמה ימים להגיב, כל פעם יש לך תרוץ אחר ואתה מבטיח שתגיב יותר. אף פעם את לא מקיים. מה גם, אתה מחובר ומגיב הרבה כל יום. אז תעשה לי טובה, צא מהמשחק שלי.

זה משאיר אותנו עם כמה שחקנים שהוצאו באופן טכני, אבל לפחות נשארנו עם השחקנים הרציניים ואפשר אפשר להריץ את המשחק.
    מה שאומר-

ג'ייסון Vs לי
    אתם נפגשים בשלב השני. שכל אחד ישלח לי בה"פ את ארבעת הפוקימונים ואת סדרם לשלב הזה.
    מגיב ההודעה המיליון של הפורום(16.1.11, שעה 8:50 pm שעון הפורום)

8. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    אה בדיוק רציתי לפרוש חסכת לי ועזוב אתה לא תבין למה אבל בכל זאת אני בכלל לא ידעתי שפרסמת עוד הודעה כי גם לך לפעמים לוקח מדי פעם זמן מה אז תודה חסכת לי ביי

נ.ב
    יש דרכים יותר מתורבתות להוציא מישהו ממשחק ולא פשוט צא מהמשחק שלי

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

9. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    שלב שני:

לוקאס vs קודק

95%

84%
    דוגמה לתגובה לא טובה:
    ואומר " תעוף בזיגזג באוויר !1 תוך כדי שאתה משתמש בהתקשות2 ואז תשתמש בקרן בילבול3\על-חושית שתבלבל אותו ובזמן שהוא מתאושש מהמתקפה תעוף במהירות לכיוון הכנף4 שלו ואז תשתמש בהתקשות5 !
    זה יגן עליך מהפגיעה וייפגע בכנפו קשות ואז תיתלה על צווארו6 ותשתמש בזימזום חרק7 ! "

זו דוגמה לתגובה טובה:
    "ייתרון ברור של אש על רעל וחרק X4" אומר בביטחון רב "אתה יכול לעוף גבוה יותר ממנו תעוף הכי גבוה1 שאתה יכול ואז תרד למטה הכי מהר בהתנגשות בליטז2! אחרי שאתה עושה את זה והוא די משותק תשתמש בטופר דרקון3 קטלני!"
    ----------
    צ'אריזרד עף גבוה גבוה ודסטוקס בעקבותיו, תוך שהוא משתמש בהתקשות שקצת מאיטה אותו. בעצם נוצר מרדף של דסטוקס אחרי צ'אריזד. לפתע צזאריזרד נעצר ומסתובב, ושועט מטה לעבר דסטוקס הקרוב בהתלקחות בליץ. דסטוקס קרוב מדי בכדי לבוח והוא משתמש בקרן בלבול שפוגעת בצ'ריזארד, אך לא מזיקה לא הרבה ובטח שלא מבלבלת אותו. מנגד, צ'ריזארד מגיע לעבר דסטוקס ומתנגש בו בחוזקה,
    ומזיק לו מאוד.

אמר לדאסט : " חח שטויות ..זה היה רק חימום , לא ? "
    ואומר : " תישאר במקום נמוך ביותר ! (זה לא ציווי זה רק אמירה מה הוא עושה כבר כאן ? )
    כשהוא בטוח ישתמש במתקפה פיזית תתחמק ממנה בקלות והוא כבר יעשה את שלו בדרך אל האדמה ! (ציווי 1)
    אם הוא ישתמש בפיזי תתחמק ותישאר עדיין נמוך ! (תחליף לציווי 1 )
    כשהוא ינחת אל האדמה תשתמש בקרן בילבול ! (ציווי 2 ) ותעלה על צווארו תוך כדי שימוש בהתקשות (ציווי 3)
    כשאתה על צווארו תשתמש בנשיכת חרק ובזימזום חרק , תשתמש במה שנוח לך . (ציווי 4 )
    במקרה והוא לא משתמש בפיזי אז פשוט תעלה ללעמלה לכיוון השמש הזורחת תוך כדי התקשות ואז תשתמש בזימזום חרק ובקרן בילבול ! (תחליף לכל התוכנית אם היא לא עובדת)"
    " אני מאמין בך ! " אקרא לו ואוסיף " לא סתם לקחתי אותך עכשיו לליגת האלופים הזאת !? לא סתם פיתחתי אותך מוומפריל קטן !? לא סתם אני מאמין בך ?! נכון ? " ואומר לו (כמו שאליס\רומא היה אומר )
    " צא ! צא ! צא ! בכל הכוח ! "

Spoiler ספוילר

10. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    שלב שני:

לוקאס vs קודק

95%

84%
    דוגמה לתגובה לא טובה:

זו דוגמה לתגובה טובה:
    ----------
    ומזיק לו מאוד.
    "אל תזלזל בו עדייו צ'אריזרד" אומר לצ'אריזרד בקול שמסופק מהמתקפה אבל עדיין אני לא רואה את סיום הקרב הזה
    "תשתמש בפרצוף מפחיד כדי להרתיע אותו שישאר למעלה, אם זה מצליח תחבוט בו עם מכת כנף ואז בזמן שהוא עף תשתמש בהתנגשות בליץ עליו! אם זה לא עובד הפרצוף המפחיד פשוט תישאר למעלה ותחכה להוראות"

עמוד 13 מתוך 13 ראשוןראשון ... 3111213

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •