Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 13 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 190
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אבל דור כתבת שזו הצלפת אוויר לא גפן !
    ומסוג מעופף שמוריד הרבה לפוקימוני לחימה !
    _ _ _
    אני אומר " קרב טוב תומר ! "
    ואפקוד עליו : "תשתמש בהצלפת אוויר ובלי לבזבז זמן תשתמש בצמיחה ! "

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kodak צפה בהודעה
    אבל דור כתבת שזו הצלפת אוויר לא גפן !
    ומסוג מעופף שמוריד הרבה לפוקימוני לחימה !
    _ _ _
    אני אומר " קרב טוב תומר ! "
    ואפקוד עליו : "תשתמש בהצלפת אוויר ובלי לבזבז זמן תשתמש בצמיחה ! "
    צודק, טעות שלי, המתקפה באמת אס אוירי(זה אותו דבר כמו הצלפת אויר), תיקנתי, למרות שזה לא שינה כלום.
    ------
    תומר vs קודק
    90%
    87%

גלייד קופץ במהירות על גבו של טרופיוס ומנסה לתקוף אך טרופיוס משתמש במהירות באס אוויר שמפילה את גלייד על החול . גלייד משתמש בחתך על-חושי על כנפו של טרופיוס. טרופיוס שוב נופל במלכודת ונפגע. שני הפוקימונים של נפגעו קשה והם מחכים להוראה מהמאמנים שלהם.
    ----
    יפה תמשיכו כך.
    נערך לאחרונה על ידי Dor_T, 01-11-2011 בשעה 12:02 AM
    מגיב ההודעה המיליון של הפורום(16.1.11, שעה 8:50 pm שעון הפורום)

3. לא ברור בכלל
    אני אפקוד על טרופיוס : "תנצל את זה שגלייד למטה ותעוף הרחק למעלה ! ואז תשתמש בסערת עלים ותצלול לסערה עם אס אווירי וכך זה ייצור אס עלי אוויר ! " אומר לו ואחכה לראות מה קורה בעוד שאני מתצפת מלמטה על טרופיוס שבשחקים !

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dor_T צפה בהודעה
    צודק, טעות שלי, המתקפה באמת אס אוירי(זה אותו דבר כמו הצלפת אויר), תיקנתי, למרות שזה לא שינה כלום.
    ------
    תומר vs קודק
    90%
    87%

גלייד קופץ במהירות על גבו של טרופיוס ומנסה לתקוף אך טרופיוס משתמש במהירות באס אוויר שמפילה את גלייד על רצפת האבן הקשה. גלייד משתמש בחתך על-חושי על כנפו של טרופיוס. טרופיוס שוב נופל במלכודת ונפגע. שני הפוקימונים של נפגעו קשה והם מחכים להוראה מהמאמנים שלהם.
    ----
    יפה תמשיכו כך.
    "גלייד תפוס את הכנפים של טרופיוס ותשתמש בפזילה!"אומר בתקווה
    ואז אוסיף בשילוב ידיים שגלייד יצליח:"אחרי שתתפוס אותו תעיף אותו לשמיים,קפוץ ותשלח אליו כ5 חתכי על-חושי גדולים במיוחד!"
    ואז אומר לקודק:"הגלייד שלי הוא מגיל 5 אצלי ובגלל זה הוא חזק,אז תזהר!"

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

5. משתמש מנוסה
    תומר vs קודק
    74%
    87%

גלייד קופץ ומצליח להגיע לכנפו של טרופיוס, אך לא מצליח להיאחז בה חזק, טרופיוס מניע את הכנפים במהירות בשביל לעוף למעלה, גלייד מאבד את האחיזה ונופל מגובה רב. אבל בזכות המהירות שלו הוא מצליח ליפול על הרגלים ולא להיפגע. טרופיוס משתמש בסופת עלים על גלייד, שלא מצילח להגיב. גלייד נופל על הרצפה ואז מגיעה האס האוירי של טרויפיוס שפוגע בו בחוזקה ומוריד לו הרבה בתור פוקימון לחימה. הקהל מוחא כפיים וגלייד מתעצבן

6. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    תומר vs קודק
    74%
    87%

גלייד קופץ ומצליח להגיע לכנפו של טרופיוס, אך לא מצליח להיאחז בה חזק, טרופיוס מניע את הכנפים במהירות בשביל לעוף למעלה, גלייד מאבד את האחיזה ונופל מגובה רב. אבל בזכות המהירות שלו הוא מצליח ליפול על הרגלים ולא להיפגע. טרופיוס משתמש בסופת עלים על גלייד, שלא מצילח להגיב. גלייד נופל על הרצפה ואז מגיעה האס האוירי של טרויפיוס שפוגע בו בחוזקה ומוריד לו הרבה בתור פוקימון לחימה. הקהל מוחא כפיים וגלייד מתעצבן
    "גלייד תוציא את קול הזעם שלך אל חיתוך על-חושי גדול אל טורפיוס!"אומר בהצבנות כמו גלייד
    ואז אוסיף:"אם אתה לא פוגע בו תחפור בעזרת להב עלה באדמה ותיכנס לשם עד שאני אגיד לך צא"
    ואחרי שטרופיוס יתקרב אל גלייד אגיד לו:"צא!ותשתמש בחיתוך על-חושי שוב!"

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

7. לא ברור בכלל
    אומר לו "כל הכבוד ! אבל אל תשכח שיש מולינו יריב חזק ! "
    אפקוד עליו " תחכה שהחתך יבוא ואז תתקיף אותו באותו זמן עם אס אווירי !
    לאחר מכן תשתמש בעוד אס אווירי כדי לעלות ללמעלה קרוב לשמש וכך תוכל להשתמש נגדו בקרן סולארית חזקה בלי לטעון בגלל אפקט השמש ! אם תראה שהוא מתקרב תשתמש בסופת עלים ! " אומר בשמחה ובחשש קטן ..

Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    תומר vs קודק
    73%
    78%

גלייד העצבני יורה חתך על-חושי חזק, טרופיוס משתמש במתקפת אס אויר(פיזי) החתך העל-חושי מתנגש בטרופיוס, שנפגע.(לא הבנתי למה אתה משתמש במתקפה פיזית נגד זה, אתה מנגש בחוזקה במתקפה שלו...)
    קלייד חופר חור באדמה ונכנס לתוכו ולא ניתן לראותו. טרופיוס משתמש בקרן סולארית שלא פוגעת בגלייד אבל מרעידה קצת את האדמה ויוצרת נזק אפסי.
    גלייד יוצא מהאדמה ויורה חתך על-חושי על טרופיוס, טרופיוס מצליח להתחמק.

9. משתמש מנוסה
    ג'ייסון vs פרלה
    100%
    100%
    אתם קמים בבוקר לקול דפיקה בדלת. אתם מתארגנים מהר ויוצאים, האישה ממקודם מובילה אותכם לזירת שמלאה בלהבות אש, סלעים רותחים ולבה, המון צופים מסתכלים אליכם וצועקים בשמות שלכם, אתם רואים ממולכם יריב חזק שנראה מאוד נחוש ומנוסה. אתם מסתכלים לו בעיינים, מתרגשים אבל פוחדים. מוציאים את הפוקדורים שלכם מהחגורה. לוחשים:"אני מאמין בך, לך לנצח!"
    וזורקים את הפוקדור באוויר. מין הפוקדורים יוצאים בלייזיקן ואיינפריפ שנראים חזקים, שנצחו כבר הרבה קרבות ורוצים לנצח גם את הקרב הזה. שני הפוקימונים מחכים להוראה מצד המאמנים שלהם.
    עומד להיות לנו קרב מעניין- שני פוקימוני אש ולחימה בזירת אש.
    ----
    תומר ופרלה נא להגיב פה את המתקפות שאתם עושים. שימו לב, אין חשיבות לסדר של מי שהגיב קודם. אני ממליץ לכם לקרוא שוב את "איך פועל המשחק". בהצלחה ומשחק מהנה!

10. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ג'ייסון vs פרלה
    100%
    100%
    אתם קמים בבוקר לקול דפיקה בדלת. אתם מתארגנים מהר ויוצאים, האישה ממקודם מובילה אותכם לזירת שמלאה בלהבות אש, סלעים רותחים ולבה, המון צופים מסתכלים אליכם וצועקים בשמות שלכם, אתם רואים ממולכם יריב חזק שנראה מאוד נחוש ומנוסה. אתם מסתכלים לו בעיינים, מתרגשים אבל פוחדים. מוציאים את הפוקדורים שלכם מהחגורה. לוחשים:"אני מאמין בך, לך לנצח!"
    וזורקים את הפוקדור באוויר. מין הפוקדורים יוצאים בלייזיקן ואיינפריפ שנראים חזקים, שנצחו כבר הרבה קרבות ורוצים לנצח גם את הקרב הזה. שני הפוקימונים מחכים להוראה מצד המאמנים שלהם.
    ----
    תומר ופרלה נא להגיב פה את המתקפות שאתם עושים. שימו לב, אין חשיבות לסדר של מי שהגיב קודם. אני ממליץ לכם לקרוא שוב את "איך פועל המשחק". בהצלחה ומשחק מהנה!
    בלייזיקאן "עמוד מרוכז וחכה שהוא יתקוף.." אומר לו בביטחון.
    ברגע שאינפרמפ יתקוף "עכשיו בלייזיקאן התחמק בכל המהירות אל מאחוריו ותקוף בבעיטת אש!" אפקוד עליו.

.

11. מורחקים
    שם: א - ל - י - ס - !
    ג'ייסון vs פרלה
    100%
    100%
    ----
    "אינפרנייפ" אני אומרת." אתה יכול לנצח אותו, אתה חזק"
    'אתה יכול' אני חושבת ואז אומרת" תסתובב במקום והשתמש בהתלקחות בילץ'!
    ברגע שינסו לתקוף אותך קפוץ כל הזמן וזוז בזמן הקפיצה"

12. משתמש מנוסה
    ג'ייסון vs פרלה
    95%
    95%

שני פוקימוני האש והלחימה, שניהם דוגלים במהירות שלהם עומדים זה מול זה ומסתכלים אחד לשני בעניים.
    אינפרייפ מסתובב במקום ומשתמש בהתלקחות בליץ שפוגעת בבליזקאן, בתור פוקמון אש הוא לא נפגע הרבה.
    בלייזקאן רץ אל מאחורי אינפרייפ ושתמש בבעיטת אש. אינפרייפ קופץ אבל אז בלייזקאן בועט עם הרגל השניה והבעיטה פוגעת בבטנו של אינפרייפ. גם הוא לא נפגע הרבה, מכיוון שהוא מסוג אש.
    שני הפוקימונים מתחילים להרגיש את החום שבזירה והם מתמלאים באנרגיה

13. מורחקים
    שם: א - ל - י - ס - !
    ג'ייסון vs פרלה
    95%
    95%

שני פוקימוני האש והלחימה, שניהם דוגלים במהירות שלהם עומדים זה מול זה ומסתכלים אחד לשני בעניים.
    אינפרייפ מסתובב במקום ומשתמש בהתלקחות בליץ שפוגעת בבליזקאן, בתור פוקמון אש הוא לא נפגע הרבה.
    בלייזקאן רץ אל מאחורי אינפרייפ ושתמש בבעיטת אש. אינפרייפ קופץ אבל אז בלייזקאן בועט עם הרגל השניה והבעיטה פוגעת בבטנו של אינפרייפ. גם הוא לא נפגע הרבה, מכיוון שהוא מסוג אש.
    אני אומרת לאינפרנייפ "תסתובב שוב בכל המהירות ותשתמש שוב בהתלקחות בילץ' אבל אל תפגע בבליזיקאן, טטען את עצמך ואז תמשיך להסתובב לעבר בליזיקאן וכשאתה מגיע אליו תשתמש בקרב צמוד!"אני פוקדת
    "אם הוא תוקף אותך תסתובב במקום ותשתמש בהתלקחות בילץ'!"

14. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ג'ייסון vs פרלה
    95%
    95%

"יפה מאוד בלייזיקאן!" אומר ואחייך עליו בכדי לשדר לו בטחון.
    "עכשיו הקשב היטב, נשתמש בגמישות של רגליך הארוכות להמהלך הזה.. רוץ עליו במהירות וברגע שינסה לתקוף תתקופף ותעיף אותו לאוויר עם חיתוך שמיים!" אגיד בהתלהבות..
    אקווץ את ידי לאגרופים כסימן לצפייה ולחץ!

.

15. משתמש מנוסה
    ג'ייסון vs פרלה
    95%
    84%
    אינפרייפ טוען את עצמו בעזרת התלקחות בליץ. בליזקאן המהיר רץ לעבר אינפרייפ. בליזקאן מתקרב ומתקרב לאינפרייפ. אינפרייפ נבהל ומשתמש מהר בקרב צמוד, הוא משגר אגרוף לעבר פניו של בליזקאן. בליזקאן כבר מוכן לסיטואציה כזאת, המאמן שלו הכין אותו לה. הוא מתכופף והאגרוף לא פוגע בו ואז הוא משתמש בחתיחת שמים על אינפרייפ שפוגעת בו ומורידה לו חיים. הקהל מוחה כפים על החיבור בין בליזקאן למאמנו.
    אינפרייפ נראה נחוש להחזיר לבלזיקאן.

עמוד 3 מתוך 13 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •