Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 66
  1. משתמש סופר ספאמר

תודה לבר על הלוגו
    ולניר על העזרה בכתיבה

יש אישור מאמיר
    ובמשחק הקודם גם מאמיר
    ובמקורי מעומר

ציטוט פורסם במקור על ידי Inuzuka Kiba צפה בהודעה
    (כמו זאת, כי יש אישור).
    רקע

בשנת 3000 לספירה שלושת הציפורים האגדים חיו בשלווה ובשקט עד שיום אחד צוות חדש שרק הוקם ששמו היה צוות X פלש למקום המגורים של כל אחת משלושת הציפורים.שלושת הציפורים נלחמו נגד צוות X אך לצוות איקס היו מכשירים מתקדמים שעזרו להם לתפוס את שלושת הציפורים האגדיות בקלות.לבסוף לאחר שצוות איקס תפס את שלושת הציפורים האגדיות.הם ערכו בציפורים ניסוים כדי ליצור את הפוקימון הכי חזק לבסוף הצליח אך זה גרם למותם של שלושת הציפורים
    אבל מותם של הציפורים לא הפריע למנהיג של הצוות x להרוס את מחוזות קנטו והואן עם הפוקימון החדש שהוא יצר
    קוראים לו זקרום והוא פוקימון דרקון חשמל/אש

מאמנים רבים ניסו במשך כל השנים להביס ולעצור את הפוקימון שצוות x יצר אבל ללא הצלח אבל ביום אחד פרופסור אוק אלך לחקור את אגם וראיטי שליד עיירה שלו ומצא לוחית אבן מוזרה
    בלוחית היה כתוב את הדרך ליצור מחדש את שלושת הציפורים האגדים
    והיה גם כמה חלקים שפרופסור אוק לא הצליח לתרגם
    פרופסור אוק שלך מכתבים לכל המאמנים החזקים בסינו אבל הם לא ענו לו כי צוותx לכד אותם ובגלל זה פרופסור אוק החליט לשלוח לכל האנשים בסינו מכתבים

עלילה
    ביום בהיר אחד כאשר אתם הולכים לבדוק את הדואר אתם רואים בטבת הדואר מכתב בשבילכם מפרופסור אוק
    במכתב היה כתוב:

שלום מאמן/ת,

אני רוצה שתעזור לי להחיות את שלושת הציפורים האגדיות בשביל שהם ינצחו את הפוקימון שצוות X יצר בשביל לשלוט במחוז שלנו עם את/ה רוצה לעזור לי תגיעו למעבדה שלי מחר בשעה שבע בבוקר בשביל לקבל את הפוקימון התחלתי שלך ומידע איך ליצור את הציפורים

מעת פרופסור אוק
    המטרות שלכם

ליצור את שלושת הציפורים האגדיות
    לנצח את כל 5 המכונים
    לנצח בליגה

מידע על צוות x
    הצוות נוצר אחרי שצוות גלקטיק הובס מנהיג הצוות x וצוות גלקטיק אחים
    ובגלל זה מנהיג צוות גלקטיק רוצה להביס את צוות x ולעזור לכם

צוות x

מנהיג הצוות

פוקימונים ?,?,?,?
    מידע:
    לירן הוא מנהיג צוות x וגם אחיו התאום של המנהיג לשעבר של צוות גלקטיק
    לירן מנהיג קשוח וכל מי שמתנגד לו הוא הורג אותו

סגן

פוקימונים :?,?,?
    מידע:לי הוא הסגן של לירן אבל הוא חולם שיום אחד הוא יהיה מנהיג הצוות
    יש לו פוקימונים חזקים שהוא מחליף כל פעם

מנהיג שלושת האגמים

פוקימונים ?,?,?
    מידע:אלכס שומר על כל שלושת האגמים כדי שלא ינסו ליצור את הציפורים
    והוא אוהב מאוד פוקימוני לחימה

חיילים חזקים

,

פוקימונים :,?,?
    מידע:חיילים החזקים של לירן כמעט ולא הפסידו בגלל זה לפעמים לירן מביא להם להשתמש פוקימונים שלו

חיילים רגילים

,

פוקימונים :,?,?
    מידע:חיילים רגילים של לירן רוב הזמן מפסדים ובגלל זה הוא מוציא כמעט כל יום אחד מהם להורג
    על זה שהם נכשלים
    נערך לאחרונה על ידי איתי., 02-11-2011 בשעה 03:31 PM

2. משתמש סופר ספאמר
    מאמנים שתפגשו במסע
    אני הרשום כאן את מי פגשתם במסע שלכם

פרופסור אוק

פוקימונים : ,,
    מידע:פרופסור אוק מביא לכם את הפוקימון הראשון שלכם

בן

פוקימונים: ,, ,,
    מידע:בן הוא אחד משלושת המאמנים שעוזרים לפרופסור אוק

דון

פוקימונים:, , ,

מידע:דון היא אחת משלושת המאמנים שעוזרים לפרופסור אוק

לוקאס

פוקימונים: ,?,?,?
    מידע:לוקאס אוהב להביא קנסות לכולם כי הוא רוצה להיות עשיר והוא מאמן חזק מאוד שניצח את אש

ברוק

פוקימונים: ?,?
    מידע:ברוק הוא מגדל פוקימונים שמסתובב בסינו הוא היה מנהיג מכון האבן בקנטו והוא מסתובב עם אש
    ומיסטי

אש

פוקימונים: ,,?,?,?
    מידע:אש נלחם בליגות של קנטו ג'וטו והואן הוא הפסיד בכולם הוא מסתובב עכשיו עם ברוק ומיסטי במחוז סינו

מיסטי

פוקימונים:?,?,?,?
    מידע:מיסטי היתה מנהיגט מכון המים באזור קאנטו ועכשיו היא מסתובבת עם אש וברוק

פוקימונים התחלתי

צ'ימצ'אר
    מתקפות:שריטות, מבט.
    רמה 5
    טרטויג
    מתקפות:דחיפה, נסיגה.
    רמה 5
    פיפלאפ
    מתקפות:חבטה, צעקה.
    רמה 5
    מפה
    Spoiler ספוילר

מנהיגי מכון וזירות קרב
    Spoiler ספוילר

תחרות סרטים
    בכל עיר\עיירה יש תחרויות מי שמצליח לזכות בחמישה סרטים יכול להשתתף בפסטיבל הגדול
    לא ידוע עדיין איפה יערך הפסטיבל הגדול
    נערך לאחרונה על ידי איתי., 02-09-2011 בשעה 01:42 AM

3. משתמש סופר ספאמר
    חנות פוכדורים וחפצי פיתוח
    Spoiler ספוילר

ניצחון על מאמן 40$
    ניצחון על אחד מצוות X 80$
    ניצחון על מנהיג מכון 100$

פרסים
    מי שפותח את עמוד מספר 10 מקבל פוקימון אגדי
    מי שפותח את עמוד מספר 25 מקבל אבן/חפץ פיתוח שאני בוחר
    מי שיפתח את עמוד 30 יקבל את מה שמי שפתח עומד 25 לא רוצה
    מי שישקיע בתגובות יקבל הפתעה ממני
    עוד פרסים בהמשך

טופס הרשמה

כינוי בפורום:
    שם במשחק:
    תמונת מאמן:
    פוקימון התחלתי:
    רקע:חייב רקע של 3-4 שורות
    כסף:5000 $
    ציוד: 5 פוכדורים ,פוקידע,חכה ישנה (לא לגעת)
    פוקימונים:
    פוקימונים אצל הפרופסור:
    תגים:לא לגעת
    הערות:

רשומים 1-6

1.MarshMellow

Spoiler ספוילר

2.אורן

Spoiler ספוילר

3.bhrui10

Spoiler ספוילר

4.EM Moderator

Spoiler ספוילר

5.שלושה מחוזות

Spoiler ספוילר

הערות שלי

המשחק בנוי ל6 משתתפים
    אני בוחר את מי להכניס
    מותר לבחור את אותו פוקימון כמה פעמים
    מי שפורש שישלח לי הודעה בפרטי למה
    אני יגיב מתי שאני יכול אז לא לשלוח לי הודעה שאני צריך להגיב
    מי שרוצה יכול להשתתף בתחרויות סרטים כל מי שמנצח בתחרות מקבל פרס +הסרט
    אני יעשה אינווט מתי שאני יגיע ל1000 הודעות במשחק
    אין מקום

חוקים
    1. כל חוקי הפורום הגלובאלים חלים בהחלט במשחק.
    2. כל חוקי פורום חת"מ בהנחיות של עומר וליאור חלים גם כאן.
    3. אין להספים כמו תגובות ( " דילגת עליי" , " איזה מתקפות יש לי? " ) בפרטי בלבד.
    4. לא לקלל להשמיץ את מנהל המשחק או כל משתתף אחר.
    5. אין להשתמש הבודעה כפולה ( דאבל פוסט ) בשביל זה יש את מקש עריכה
    6. כל מי שלא יגיב כבר זמן ארוך ללא אישור או סיבה , אני אשקול את עתידו במשחק.
    7. החוק הכי חשוב שיש , להנות!

התחלה

התחלה את/ה מגיע למעבדה של הפרופסור ודופק בדלת הפרופסור פותח ואומר לך להיכנס את/ה נכנס/ת
    את/ה שואלים אותו למה הוא רוצה שאת/ה תחיי את הציפורים ולא מאמנים אחרים ואחר כך הוא אומר לך שכל המאמנים פוחדים ולכן הוא שלח את המכתבים לכל האנשים בסינו אבל רק שלושה נערים באו ואתה רואה שאחוריו יש נער ונערה
    פרופסור אוק אומר לכם שהאגדה מספרת שבשביל להחיות שוב את הציפורים צריך שלושה כדורים אשר נמצאים בשלושה מקומות שונים בסינו שאף אחד לא יודע איפה הם ואחרי שיש לך את שלושת הכדורים אתה צריך להשים אותם בשלושת האיים שכל אי נמצא באמצע אגם אחר בסינו המשימה שלכם היא למצוא את הכדורים ולהחיות את הציפורים
    בשביל זה אתם צריכים פוקימונים אז אני מביא לך את אחד הפוקימונים שתבחר אתה בוחר ראשון פוקימון(כולל 5 פוכדורים רגילים ופוקידע) ויוצא מהמעבדה ואתה שומע את הקול שקורא בשמך
    מה תעשה?
    נערך לאחרונה על ידי איתי., 02-11-2011 בשעה 03:09 PM

4. משתמש סופר ספאמר
    שוק
    Spoiler ספוילר

פרוט על השוק
    כל מי שרוצה למכור פוקימון יכול למכור בשוק
    או מי שרוצה לקנות מתקפות זה המקום יש שוק בכל עיר אחרי המכון הראשון
    שותפים

פרוט על שותפים לכל שחקן יש אפשרות לשותף אחד שותף הןא מאמן שמצטרף אלכם למסע
    נערך לאחרונה על ידי איתי., 02-09-2011 בשעה 01:09 AM

5. משתמש סופר ספאמר
    הסבר על הרמות

כל קרב שהפוקימון נלחם יעלו לו נקודות נסיון עם הוא מנצח יעלה לו לפי רמת הפוקימון היריב.(תראו בספויילר)
    כל רמה שהפוקימון עולה הוא צריך יותר נקודות נסיון.לדוגמה פוקימון רמה 5 צריך 20 נקודות ברמה 6 הוא יהיה צריך 45 נקודות.(תראו למטה)

1-10 כל רמה נקודות הנסיון שהפוקימון צריך לצבור עולה ב-30

11-20 כל רמה נקודות הניסיון שהפוקימון צריך לצבור עולה ב- 60

אני ימשיך מחר

רמות 1-10

Spoiler ספוילר

רמות 11-20

Spoiler ספוילר

רמות 21-30

Spoiler ספוילר

אני ימשיך מחר עד רמה 50
    נערך לאחרונה על ידי איתי., 02-09-2011 בשעה 03:20 PM

6. NO SOUP FOR YOU!
    שם: שיר
    כינוי בפורום: MarshMellow
    שם במשחק: לינאלי [לין] וולקר, Leenale Walker.
    תמונת מאמן:
    פוקימון התחלתי: צ'ימצ'אר.
    רקע: לינאלי וולקר, או בקיצור לין, נולדה בעיירה קטנה בשם טווינליף שבמחוז סינו. לין חיה באושר עם שני הוריה, אביה חוקר פוקימונים פרהיסטורייה ואימה מנהיגת מכון העשב בעיר סלדון שבמחוז קנטו. לין אף פעם לא אהבה כל כך פוקימונים, למרות שהוריה עסקו בפוקימונים כל הזמן, עד שהגיע היום ששינה את חייה. זה היה ביום חורפי, כשהייתה בת 13, לין ישבה בחדרה והכינה שיעורי בית עד שפידג'י קטן נכנס אל תוך חדרה דרך החלון שנשאר פתוח. לפידג'י הזה היה סימן היכר מיוחד, על כנפו הימני נמצא כתם בצורת כוכב בצבע חום כהה. כשלין שמה לב לפידג'י היא מיד נרתעה וניסתה להתרחק ממנו, ככה עברו מספר דקות ולין שמה לב שהפידג'י הקטן פצוע ואינו יכול לפגוע בה. לאט לאט לין התגברה על הפחד שלה והחזיקה את הפידג'י בזרועותיה, לין טיפלה בפידג'י הקטן מספר שבועות וכשהרגיש טוב יותר שיחררה אותו. מאז אותו יום לין הפסיקה לפחד מפוקימונים ואף התחילה לאהוב אותם, היא החליטה שכשיגיע היום המתאים היא תצא למסע ותהיה מאמנת פוקימונים.
    ציוד: 5 פוכדורים ,פוקידע, חכה ישנה.
    פוקימונים:
    פוקימונים אצל הפרופסור:
    תגים:
    הערות:

ישבןרע says: (12:25:59 PM)
    יש אנשים שמקבלים סיפוק מיני מאוננות וסקס, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה באחרים, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה מעצמם

ישבןרע says: (12:26:06 PM)
    אבל אני מקבל את זה מבאנים.

ישבןרע says: (12:26:21 PM)
    ככל שזה ארוך יותר ו(העונש) קשה יותר, ככה זה יותר מספק (B

7. משתמש סופר ספאמר
    ציטוט פורסם במקור על ידי MarshMellow צפה בהודעה
    כינוי בפורום: MarshMellow
    שם במשחק: לינאלי [לין] וולקר, Leenale Walker.
    תמונת מאמן:
    פוקימון התחלתי: צ'ימצ'אר.
    רקע: לינאלי וולקר, או בקיצור לין, נולדה בעיירה קטנה בשם טווינליף שבמחוז סינו. לין חיה באושר עם שני הוריה, אביה חוקר פוקימונים פרהיסטורייה ואימה מנהיגת מכון העשב בעיר סלדון שבמחוז קנטו. לין אף פעם לא אהבה כל כך פוקימונים, למרות שהוריה עסקו בפוקימונים כל הזמן, עד שהגיע היום ששינה את חייה. זה היה ביום חורפי, כשהייתה בת 13, לין ישבה בחדרה והכינה שיעורי בית עד שפידג'י קטן נכנס אל תוך חדרה דרך החלון שנשאר פתוח. לפידג'י הזה היה סימן היכר מיוחד, על כנפו הימני נמצא כתם בצורת כוכב בצבע חום כהה. כשלין שמה לב לפידג'י היא מיד נרתעה וניסתה להתרחק ממנו, ככה עברו מספר דקות ולין שמה לב שהפידג'י הקטן פצוע ואינו יכול לפגוע בה. לאט לאט לין התגברה על הפחד שלה והחזיקה את הפידג'י בזרועותיה, לין טיפלה בפידג'י הקטן מספר שבועות וכשהרגיש טוב יותר שיחררה אותו. מאז אותו יום לין הפסיקה לפחד מפוקימונים ואף התחילה לאהוב אותם, היא החליטה שכשיגיע היום המתאים היא תצא למסע ותהיה מאמנת פוקימונים.
    ציוד: 5 פוכדורים ,פוקידע, חכה ישנה.
    פוקימונים:
    פוקימונים אצל הפרופסור:
    תגים:
    הערות:
    את בפנים הרקע יפה עוד אחד או שניים ואני מתחיל

8. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    כינוי בפורום:pokefan
    שם במשחק:עידן ברק
    תמונת מאמן:
    פוקימון התחלתי:צ'ימצ'אר
    רקע:עידן,עידן הוא ילד שאוהב פוקימונים מאוד,שהיה קטן יצא לטיול שנתי בטבע והלך לאיבוד,כאשר הסתובב לו לבד בטבע ראה חברות פוקימונים מטפלים בפוקימון פצוע,עידן שרצה לעזור ניגש אליהם אך הם ברחו ונטשו את הפוקימון לבד,עידן טיפל בפוקימון יום שלם עד שהפוקימון הבריא,בערב הפוקימון עזב והודה לעידן ואז כיתתו מצאו אותו,מאותו יום עידן החליט שהוא עשה הכל למען שלומם של פוקימונים וגם הבין,שכמו שהוא עזר לפוקימונים כך גם הם יוכלו לעזור לו לנצח בליגה.
    פוקימונים:
    פוקימונים אצל הפרופסור:
    הערות:מקווה שאבחר נשמע משחק טוב
    נערך לאחרונה על ידי ~GOLD~, 02-09-2011 בשעה 01:01 AM

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

9. Surgeon of Death
    כינוי בפורום:bhrui10
    שם במשחק:מקס
    תמונת מאמן:

פוקימון התחלתי:טרטויג
    רקע:משפחתו של מקס הייתה עשירה,והוא נהנה מהחיים. אף פעם,לא חשב להיות מאמן. עד שהגיע יום אחד שניפץ את כל העולם שמקס הכיר עד עכשיו. פוקימון ענקי שנראה כמו דרקון בצבע שחור הרס את כל ביתו של מקס וגם הרג חלק ממשפחותו.כהמשפחה של מקס כבר לא עשירה כי בזבזו את מירב כספם על בניית הבית מחדש. למקס היה הרבה זמן פנוי אחרי שינוי חיו אז התחיל לבדוק דברים על הדרקון השחור העצום ההוא הוא הבין שהדרקון השחור שמו זקרום נוצר על ידי צוות X מ3 הציפורים האגדיות מולטרס,זאפדוס ואנטרטיקו כמה שנים לאחר מכן שמקס בדק דואר מצא מכתב שהפרופסור שלח לו לגבי הציפורים האגדיות!
    מקס שמח שיש לו הזדמנות להרוס את הדרקון השחור ולהחזיר אותו לציפורים שהוא היה פעם והתחיל להתכוננן למסע. חצי שעה לפני 7 יש מקס במהירות למסע על האופניים
    פוקימונים:
    פוקימונים אצל הפרופסור:
    הערות:

10. משתמש סופר ספאמר
    ציטוט פורסם במקור על ידי bhrui10 צפה בהודעה
    כינוי בפורום:bhrui10
    שם במשחק:מקס
    תמונת מאמן:

פוקימון התחלתי:טרטויג
    רקע:משפחתו של מקס הייתה עשירה,והוא נהנה מהחיים. אף פעם,לא חשב להיות מאמן. עד שהגיע יום אחד שניפץ את כל העולם שמקס הכיר עד עכשיו. פוקימון ענקי שנראה כמו דרקון בצבע שחור הרס את כל ביתו של מקס וגם הרג חלק ממשפחותו.כהמשפחה של מקס כבר לא עשירה כי בזבזו את מירב כספם על בניית הבית מחדש. למקס היה הרבה זמן פנוי אחרי שינוי חיו אז התחיל לבדוק דברים על הדרקון השחור העצום ההוא הוא הבין שהדרקון השחור שמו זקרום נוצר על ידי צוות X מ3 הציפורים האגדיות מולטרס,זאפדוס ואנטרטיקו כמה שנים לאחר מכן שמקס בדק דואר מצא מכתב שהפרופסור שלח לו לגבי הציפורים האגדיות!
    מקס שמח שיש לו הזדמנות להרוס את הדרקון השחור ולהחזיר אותו לציפורים שהוא היה פעם והתחיל להתכוננן למסע. חצי שעה לפני 7 יש מקס במהירות למסע על האופניים
    פוקימונים:
    פוקימונים אצל הפרופסור:
    הערות:
    רשום

pokefan רק מתי שתשים תמונה וגם אתה רשום

11. משתמש מנוסה
    ערכתי אני התקבלתי?

Spoiler ספוילר

12. משתמש סופר ספאמר
    ציטוט פורסם במקור על ידי pokefan צפה בהודעה
    ערכתי אני התקבלתי?
    רשום

כל מי שנרשם תגיבו להתחלה ותקרא מה רשמתי על נקודות הנסיון

התחלה את/ה מגיע למעבדה של הפרופסור ודופק בדלת הפרופסור פותח ואומר לך להיכנס את/ה נכנס/ת
    את/ה שואלים אותו למה הוא רוצה שאת/ה תחיי את הציפורים ולא מאמנים אחרים ואחר כך הוא אומר לך שכל המאמנים פוחדים ולכן הוא שלח את המכתבים לכל האנשים בסינו אבל רק שלושה נערים באו ואתה רואה שאחוריו יש נער ונערה
    פרופסור אוק אומר לכם שהאגדה מספרת שבשביל להחיות שוב את הציפורים צריך שלושה כדורים אשר נמצאים בשלושה מקומות שונים בסינו שאף אחד לא יודע איפה הם ואחרי שיש לך את שלושת הכדורים אתה צריך להשים אותם בשלושת האיים שכל אי נמצא באמצע אגם אחר בסינו המשימה שלכם היא למצוא את הכדורים ולהחיות את הציפורים
    בשביל זה אתם צריכים פוקימונים אז אני מביא לך את אחד הפוקימונים שתבחר אתה בוחר ראשון פוקימון(כולל 5 פוכדורים רגילים ופוקידע) ויוצא מהמעבדה ואתה שומע את הקול שקורא בשמך
    מה תעשה?

13. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי איתי. צפה בהודעה
    מה תעשה?
    ''מי שם??'' אצעק בפחד אכין את הפוקדור שלי בידי למקרה שאצטרך להוציא את צ'ימצ'אר אם יתקפו אותי.

(סורי שאין איך להשקיע כל כך בתגובה הראשונה פשוט תתן לי לתפוס תעניינים ואני אשקיע בתגובות

Spoiler ספוילר

14. NO SOUP FOR YOU!
    שם: שיר
    ציטוט פורסם במקור על ידי איתי. צפה בהודעה
    רשום

כל מי שנרשם תגיבו להתחלה ותקרא מה רשמתי על נקודות הנסיון

מה תעשה?
    "מה זה.." אני ממלמלת לעצמי, מחכה עוד פעם שהוא יקרא בשמי. "מי אתה?" אני שואלת בקול, מנסה לחפש מי קורא בשמי ועוקבת אחרי הקול.

ישבןרע says: (12:25:59 PM)
    יש אנשים שמקבלים סיפוק מיני מאוננות וסקס, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה באחרים, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה מעצמם

ישבןרע says: (12:26:06 PM)
    אבל אני מקבל את זה מבאנים.

ישבןרע says: (12:26:21 PM)
    ככל שזה ארוך יותר ו(העונש) קשה יותר, ככה זה יותר מספק (B

15. משתמש סופר ספאמר
    לין

את ממלמלת ''מי זה?''
    ואז את שומעת אותו קורא לך 'לין לין חכי לי שניה''.את לא מסתובבת ושואלת אותו ''מי אתה?'' בקול חזר.
    והוא עונה לך ''את כבר לא מזהה את הקול של אבא שלך אז באמת לא ראית אותי הרבה זמן'' והוא מחבק אותך הוא אומר לך ''רציתי להביא לך מתנה על זה שאת יוצאת למסע שלך'' והוא מוציא מהתיק שלו מאובן מביא לך אותו מה תעשה?
    קיבל מאובן

עידו

אתה צועק ''מי זה??'' בפחד ומחזיק את הפוכדור של צ'ימצ'אר בידך.
    קול אומר לך ''רציתי להביא לך חבילה שתעביר למנהיג מכון האבן אתה יכול?'' הוא שואל אתה מסתובב ורואה את הפרופסור. מה תעשה?

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •