Pokemon GO
עמוד 13 מתוך 16 ראשוןראשון ... 31112131415 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 181 עד 195 מתוך 239
  1. משתמש מנוסה
    ניר:
    אתה קורא לפניקס שלך ועולה אליו.אתה אומר לו שהם הוא לוקח אותך הוא יקבל מלא בשר ואז הוא עף.
    אתה אומר לש':"ש' תבואי לחריבו את יכולה לעשות זאת לבד אני מאמין בך!"ואז ש' חופרת באדמה.
    אחרי כשעה באוויר אתה רואה על שלט:"העיר חריבו העיר עם החזיר המעופף!"
    אתה נוחת עם הפניקס שלך ליד השלט ואתה שומע שוב את הקול של הילדה:"זאת שוב טופ תלך לבניין הגבוה עם התמונה של החזיר המעופף ותגיד תוך כדי שאתה פותח את הדלת חריבו שולטת טוב?"ואז אתה מנסה לשדר לה שכן.
    הפניקס שואל אותך:"איפה הבשר שלי?"ופתאום אתה רואה את ש' לידך מבסוטית.
    מה תעשה?
    "שתוק!" אגיד לפניקס בזעם ואזרוק אבן לידו. אסתכל על זה שהוא מגושם ומפונק ואגיד לו: "פה זה לא מזנון, אם אתה רוצה לאכול, אתה יכול להשיג לבד ויש לך 3 ארוחות ביום!" אנזוף בו וארים סלע כדי להגיע לבניין הגבוה עם החזיר, ושאני שם אגיד "חריבו שולטת." ואחכה שהבניין יפתח ואכנס אליו.

2. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ציטוט פורסם במקור על ידי Food fighter צפה בהודעה
    לי:
    אתה אומר לאליטן:"רואה החיה המשולמת בשבילי.הוא עצלן" ואז אליטן נדהמת מי זה ואומרת:"לי תפסיק להיות אצלן"ואז היא נותנת לך סטירה על הלחי.
    הלחי שלך נהיה אדום כול ואז אליטן מרפאה את זה בכשפות מים.
    "טוב אתה רוצה לבוא איתי לשבט המים הצפוני לי?"שואלת אליטן בהפתעה.
    מה תעשה?

/B]
    אני אומר לאליטן"כן אבוא איתך לשבט המים נצפוני וגם דנטה יבוא"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

3. NO SOUP FOR YOU!
    שם: שיר
    שיר:
    את מנסה לקחת מים מהאגם ומצליחה להוציא את המים מהאגם היפה.
    אתה מנסה לעשות קו מים ומצליחה לעשות קו אבל קצת עקום.
    את שומעת בראשך:"זאת אני קטרה הרוח השומרת שלך תלכי מהר לקוטב הצפוני ושם תלמדי את הסקיל דרקון המים אז לכי מהר!"ואז שתיקשור נותק את מפילה בלי כוונה את המים ומתבאסת.
    מה תעשי?
    אני לוקחת מיד את המגילה ומצמידה אותה לחגורתי, אני עולה על גבה של צבצבית, "אנחנו צריכות להגיע במהרה צפונה, אל הקוטב הצפוני." אני אומרת לה ומורה לה להתחיל ללכת לשם.

ישבןרע says: (12:25:59 PM)
    יש אנשים שמקבלים סיפוק מיני מאוננות וסקס, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה באחרים, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה מעצמם

ישבןרע says: (12:26:06 PM)
    אבל אני מקבל את זה מבאנים.

ישבןרע says: (12:26:21 PM)
    ככל שזה ארוך יותר ו(העונש) קשה יותר, ככה זה יותר מספק (B

4. מורחקים
    שם: א - ל - י - ס - !
    אליס:
    "שתדעי אני קניתי אותו מהכסף שלי אז אני מחליט מה לעשות עם הכסף שהביא בוריס"אומר לך צוקירג בכעס.
    הוא פותח את השק ורואה רק גרעינים שחורים וקצת שקדים.
    "בוריס למה גרעינים שחורים ולא כסף?"שואל צוקירג ועונה לו בוריס:"אני לא יודע מה זה כסף מצטער"
    ואז צוקירג אומר לך:"קניתי נשר מפגר"ואז אוכל עם בוריס את הגרעינים.
    מה תעשי?
    "לא קנית נשר מפגר, הוא רק צריך אימון קטן." אומר לו בצחוק.
    "כדאי לך ללכת איתי למשטח האימונים, אני חושבת שיש שם אזור לאימון חיות." אומר לו.
    "יש שקדים? תן לי אחד או שניים." אומר לו.

5. היכל התהילה
    אייס:
    "מה אני יעשה?"אומר לך קורטי בפתאומיות ומוסיף:"אני לא אבכה אני פשוט אוציא את החץ ואלקק את המקום שנפגע."
    ואז הוא הולך החוצה וצועק לך:"אייס...בוא לפה!!!"ואז אתה יוצא החוצה ורואה .
    "אני טיגריס השלום"אומר הטיגריס.
    מה תעשה?
    "אני אייס דיאמונד" אענה לו "צריך אותי למשהו?"

6. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    אייס:
    "דווקא לא אבל אני צריך להגיד לך משהו"אומר הטיגריס השלום בחשש ואז מוסיף:"אתה צריך ללכת מהר למקדש הצפוני ואם לא תלך יבטלו לך את השיעור"
    ואז הטיגריס קם ורץ במהירות למדבר הפתוח."אייס בוא לקחת את לאן!"אומרת לך האחות ומביאה לך את לאן.
    לאן מתחיל להתרגש ומתחיל לבכות ואתה בא לחבק אותו.קורטי אומר:"שניכם מגעילים אותי"ואז הוא עולה על כתפיך.
    אתה עולה על לאן ואומר לו לעוף והוא עף לשמיים הפתוחים איתך ועם קורטי."לאן כך אותי למקדש הצפוני"ואז הוא עף במהירות למקדש הצפוני.
    אתה מגיע לשם ונוחת איתו על האדמה של המקדש הצפוני.
    מה תעשה עכשיו?

אליס:
    "לא קנית נשר מפגר"את אומרת לצוקירג בצחוק ואז הוא אומר:"טוב יאללה בוא נלך למשטח האימונים"ואז שניכם הולכים למשטח האימונים.
    את מבקשת שני שקדים וצוקירג נותן לך שניים גדולים במיוחד.את אוכלת אותם בשמחה רבה ואז אתם מגיעים למשטח האימונים.
    את רואה מלא אנשים עם מלא חיות ואז איש אחד ניגש אליכם ושואל אותכם:"כן מה אתם רוצים?"
    מה תעשי?

שיר:
    את לוקחת את המגילה,סוגרת אותה ושמה אותה על החגורה שלך.את עולה על הגיב של צבצבית ואומרת לה להגיע לקוטב הצפוני.
    צבצבית שואגת ואז רצה במהירות על המים הצלולים והולכת אליהם.אחרי כחצי שעה צבצבית מתייאשת ומפסיקה ללכת על המים.
    היא מתחילה לשחות ואז את שומעת את קול קטרה:"תשתמשי בקו המים על צבצבית והיא תגיע יותר מהר לקוטב הצפוני!"
    מה תעשי?

לי:
    "אני חייב לבוא לקוטב הצפוני?אני אקפא מקור שם!"צועק אליך דנטה ואז אתה משיב לו בפראות:"אתה בא יותר נכון אתה חייב!".
    אליטן אומרת לך:"טוב בוא איתי לצב החדש שלי"ואז היא לוקחת אותך לצב שלה,מעלה אותך אליו ואתם דוהרים על הים.
    הצב של אליטן שואג ונכנס לים הפתוח והצלול.הצב של אליטן מתחיל לרוץ על המים במהירות אבל אחרי כחצי שעה הוא מתעייף ופשוט שוחה במים.
    "תגיע מהר לקוטב הצפוני גנרל צ'יקו רוצה להתקיף את הקוטב הצפוני!"אתה שומע בקולך והוא מוסיף:"אני צוקו הרוח השמורת אליך וגנרל צ'יקו הוא בין הגנרלים של האווטאר החדש אז תגיע לשם מהר!"ואז הקשר נותק.
    אתה אומר זאת לאליטן והיא שולחת על הצב שלה קו מים והוא מתחיל לרוץ על המים.
    אחרי כחצי שעה הוא מתעייף וגם אליטן.
    מה תעשה?

ניר:
    "אבל אני עצלן"אומר הפניקס שלך בבישנות ואז אוסיף:"טוב זו הפעם האחרונה שאני משיג אוכל לבד!"צועק הפניקס שלך ועף לשמיים כדי להשיג אוכל.
    אתה לוקח את ש' איתך והולך לבניין הגדול עם החזיר המעופף.אתה מגיע אמצע חריבו ואתה רואה את שוק המגילות,שוק האוכל ואת שוק החיות.
    אתה מסתובב קצת במקום ואתה רואה בניין שיש אליו את חזיר המעופף.אתה רץ לשם במהירות ואומר:"חריבו שולטת!"ואז נפתח הדלת.
    אתה רואה שאין נפש חיה שם.
    מה תעשה?

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

7. NO SOUP FOR YOU!
    שיר:
    את לוקחת את המגילה,סוגרת אותה ושמה אותה על החגורה שלך.את עולה על הגיב של צבצבית ואומרת לה להגיע לקוטב הצפוני.
    צבצבית שואגת ואז רצה במהירות על המים הצלולים והולכת אליהם.אחרי כחצי שעה צבצבית מתייאשת ומפסיקה ללכת על המים.
    היא מתחילה לשחות ואז את שומעת את קול קטרה:"תשתמשי בקו המים על צבצבית והיא תגיע יותר מהר לקוטב הצפוני!"
    מה תעשי?
    'קולה של קטארה מאוד שימושי.' אני אומרת בליבי. אני מנסה שוב את כישוף קו המים שניסיתי קודם, אני לוקחת מים מהים ומסדרת אותם בקו ישר מעל צבצבית.

יש אנשים שמקבלים סיפוק מיני מאוננות וסקס, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה באחרים, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה מעצמם

8. משתמש מנוסה
    שיר:
    "תודה רבה שיר"אומרת קטרה בראשך ואת עושה את הקו המים על צבצבית.
    אתה לוקחת מים מהאגם ומנסה לעשות קו של מים.אתה מצליחה לעשות קו אבל לא ישר ושופכת על צבצבית.
    צבצבית עדיין מותשת.את מנסה לעשות שוב את הקו המים הישר ומצליחה לעשות קו ישר במיוחד.
    את זורקת את זה על צבצבית והיא מקבלת מלא כוח ורצה על המים במהירות.הגעתם לאומת האדמה כבר.
    אחרי כשעתיים צבצבית מותאשת ומבקשת אוכל בשבילה.
    מה תעשי?

9. NO SOUP FOR YOU!
    שיר:
    "תודה רבה שיר"אומרת קטרה בראשך ואת עושה את הקו המים על צבצבית.
    אתה לוקחת מים מהאגם ומנסה לעשות קו של מים.אתה מצליחה לעשות קו אבל לא ישר ושופכת על צבצבית.
    צבצבית עדיין מותשת.את מנסה לעשות שוב את הקו המים הישר ומצליחה לעשות קו ישר במיוחד.
    את זורקת את זה על צבצבית והיא מקבלת מלא כוח ורצה על המים במהירות.הגעתם לאומת האדמה כבר.
    אחרי כשעתיים צבצבית מותאשת ומבקשת אוכל בשבילה.
    מה תעשי?
    'אוקי, צבים אוכלים ירקות, אז אחפש עבורה ירקות.' אני חושבת ויורדת מגבה, אני מסתכלת מסביב ומחפשת צמחים ושיחים אכילים.

10. משתמש מנוסה
    ניר:
    "אבל אני עצלן"אומר הפניקס שלך בבישנות ואז אוסיף:"טוב זו הפעם האחרונה שאני משיג אוכל לבד!"צועק הפניקס שלך ועף לשמיים כדי להשיג אוכל.
    אתה לוקח את ש' איתך והולך לבניין הגדול עם החזיר המעופף.אתה מגיע אמצע חריבו ואתה רואה את שוק המגילות,שוק האוכל ואת שוק החיות.
    אתה מסתובב קצת במקום ואתה רואה בניין שיש אליו את חזיר המעופף.אתה רץ לשם במהירות ואומר:"חריבו שולטת!"ואז נפתח הדלת.
    אתה רואה שאין נפש חיה שם.
    מה תעשה?
    אני תופס את האדמה, ואז אני מנסה לעשות רעידת אדמה.

11. משתמש מנוסה
    ניר:
    אתה תופס את הרצפה אבל טופ אומרת לך:"אל תעשה זאת!אתה תלמד שהגיע המאסטר!".
    אתה מפסיק לתפוס את האדמה ואז מגיע ילדה קטנה,בחולצה ירוקה ואתה שם לב שהיא עיוורת.
    "זאת אני טופ"אומרת הילדה אז מתגלה שזאת .
    "אתה רוצה ללמוד רעידת אדמה נכון?"היא מוסיפה ואתה עונה לה כן.
    היא הולכת לדלת וממשיכה בדרכה בשביל החום.
    אתה הולך איתה ורואה שהיא מגיעה לשוק ואומרת לך:"תקנה לי תה ואז תלמד רעידת אדמה"
    מה תעשה?

שיר:
    "צבים אוכלים ירקות אז אני אלך למצוא לצבצבית ירקות"את אומרת לעצמך בלב,יורדת מצבצבית וממשיכה איתה באומת האדמה.
    את רואה בית עם שביל ירקות.האישה ששם רואה אותך ושואלת אותך:"את רוצה ירקות?את ניראת רעבה וגם הצב שלך!אבל יש לי רק גזרים טוב?"
    "הצב זאת בת"את אומרת לה ומוסיפה:"גזרים זה טוב לראייה אז אני אוכל עם הצבצבית שלי"ואז הזקנה נותנת לך את הגזרים.
    את אוכלת עם צבצבית את הגזרים והצבצבית מלקקת אותך.
    מה תעשי עכשיו?

12. משתמש מנוסה
    ניר:
    אתה תופס את הרצפה אבל טופ אומרת לך:"אל תעשה זאת!אתה תלמד שהגיע המאסטר!".
    אתה מפסיק לתפוס את האדמה ואז מגיע ילדה קטנה,בחולצה ירוקה ואתה שם לב שהיא עיוורת.
    "זאת אני טופ"אומרת הילדה אז מתגלה שזאת .
    "אתה רוצה ללמוד רעידת אדמה נכון?"היא מוסיפה ואתה עונה לה כן.
    היא הולכת לדלת וממשיכה בדרכה בשביל החום.
    אתה הולך איתה ורואה שהיא מגיעה לשוק ואומרת לך:"תקנה לי תה ואז תלמד רעידת אדמה"
    מה תעשה?
    אני מתחבא מאחורי דוכן התה, אומר לש': "תחפרי איפה שיש את הכוסות תה המוכנות, הולך לשם, לוקח כוס תה מהר, חוזר ונותן לטופ .

13. משתמש מנוסה
    ניר:
    אתה הולך עם ש' לדוכן התה אבל טופ אומרת לך:"בלי לרמות!"ואז היא מחזירה את ש' אליה.
    "תקנה לבד עם הכסף שלך בלי לרמות אתה צריך ללמוד!"צועקת אליך טופ ותופסת בחוזקה את ש'.
    מה תעשה?

14. משתמש מנוסה
    ניר:
    אתה הולך עם ש' לדוכן התה אבל טופ אומרת לך:"בלי לרמות!"ואז היא מחזירה את ש' אליה.
    "תקנה לבד עם הכסף שלך בלי לרמות אתה צריך ללמוד!"צועקת אליך טופ ותופסת בחוזקה את ש'.
    מה תעשה?
    אני חוזר לבניין החזיר, אומר :" חריבו שולטת" ואז שהדלת נפתחת אני מפעיל רעידת אדמה כדי לרסק את הבניין.

15. משתמש מנוסה
    ניר:
    אתה הולך משם במהירות לבניין עם החזיר המעופף.
    אתה אומר:"חריבו שולטת"ואז נפתחים הדלתות ושם מחכה לך טופ.
    טופ אומרת לך:"עברת את השלב הראשון כדי להשיג רעידת אדמה"ואז היא זורקת לך את ש'.
    אתה תופס את ש' בהצלחה ואז טופ מוסיפה:"השלב השני הוא תשבור את הקיר משמאלי בעזרת היידים שלך ובלי כשפות אדמה!"
    מה תעשה?

עמוד 13 מתוך 16 ראשוןראשון ... 31112131415 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •