Pokemon GO
עמוד 14 מתוך 16 ראשוןראשון ... 41213141516 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 196 עד 210 מתוך 239
  1. משתמש מנוסה
    ניר:
    אתה הולך משם במהירות לבניין עם החזיר המעופף.
    אתה אומר:"חריבו שולטת"ואז נפתחים הדלתות ושם מחכה לך טופ.
    טופ אומרת לך:"עברת את השלב הראשון כדי להשיג רעידת אדמה"ואז היא זורקת לך את ש'.
    אתה תופס את ש' בהצלחה ואז טופ מוסיפה:"השלב השני הוא תשבור את הקיר משמאלי בעזרת היידים שלך ובלי כשפות אדמה!"
    מה תעשה?
    אני לוקח את הפטיש שלי, מניח אותו על הרצפה, לוקח את האגרוף שלי, מנשק אותו ואז מתחיל לפרק את הקיר באגרופים
    נערך לאחרונה על ידי Delete Me, 01-30-2011 בשעה 07:08 PM

2. מורחקים
    שם: א - ל - י - ס - !
    ציטוט פורסם במקור על ידי Food fighter צפה בהודעה

אליס:

"לא קנית נשר מפגר"את אומרת לצוקירג בצחוק ואז הוא אומר:"טוב יאללה בוא נלך למשטח האימונים"ואז שניכם הולכים למשטח האימונים.
    את מבקשת שני שקדים וצוקירג נותן לך שניים גדולים במיוחד.את אוכלת אותם בשמחה רבה ואז אתם מגיעים למשטח האימונים.
    את רואה מלא אנשים עם מלא חיות ואז איש אחד ניגש אליכם ושואל אותכם:"כן מה אתם רוצים?"
    מה תעשי?
    "אפשר לאמן את הנשר שלנו כאן, נכון?" אשאל ואביט סביבי ואראה חיות שונות שלא ראיתי מעולם. "מי אתה בדיוק? אתה מאמן את החיות?" אשאל ואראה אנשים עם בגדים אדומים-שחורים מאמנים נשרים, פינגווינים ועוד חיות שונות. "איך אפשר לאמן כאן נשרים?" אשאל ואוסיף:"הוא חדש, אז, אני לא בטוחה שכל מתקן יתאים לו." אומר ואביט בצוקירג ואשאל שנית "מה שמך?"

3. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    [U][SIZE="3"][COLOR="Silver"]
    לי:
    "אני חייב לבוא לקוטב הצפוני?אני אקפא מקור שם!"צועק אליך דנטה ואז אתה משיב לו בפראות:"אתה בא יותר נכון אתה חייב!".
    אליטן אומרת לך:"טוב בוא איתי לצב החדש שלי"ואז היא לוקחת אותך לצב שלה,מעלה אותך אליו ואתם דוהרים על הים.
    הצב של אליטן שואג ונכנס לים הפתוח והצלול.הצב של אליטן מתחיל לרוץ על המים במהירות אבל אחרי כחצי שעה הוא מתעייף ופשוט שוחה במים.
    "תגיע מהר לקוטב הצפוני גנרל צ'יקו רוצה להתקיף את הקוטב הצפוני!"אתה שומע בקולך והוא מוסיף:"אני צוקו הרוח השמורת אליך וגנרל צ'יקו הוא בין הגנרלים של האווטאר החדש אז תגיע לשם מהר!"ואז הקשר נותק.
    אתה אומר זאת לאליטן והיא שולחת על הצב שלה קו מים והוא מתחיל לרוץ על המים.
    אחרי כחצי שעה הוא מתעייף וגם אליטן.
    מה תעשה?

אני אומר לאליטן"תעשי שהצב הזה יזוז מהר יותר"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

4. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    לי:
    "לי אני לא יכולה כי אין לי כוח וגם לצב אין כוח"אומרת אליטן בקושי.
    היא מוסיפה:"תבדוק אם יש לך אוכל בתיק"ואז אתה מחפש אוכל בתיק ומוצא גרעינים ושקדים.
    אליטן אומרת:"גם זה טוב"ואז היא לוקחת ממך את האוכל ונותנת לצב שלה.
    הצב של אליטן מתחיל לשחות יותר מהר עכשיו.הגעתם לחק הצפוני של אומת האדמה.
    מה תעשה?

אליס:
    "אפשר לאמן פה נשר אבל תמורת כסף"אומר האיש ומוסיף:"אני לא מגלה את שמי עד שלא מביאים לי כסף!".
    צוקירג שואל את האיש:"כמה עולה לאמן את הנשר שלי?"והאיש משיב לו:"אתם שניהם אז 2+1 אז זה יוצא 150$ 75$ לכול אחד מכם"
    מה תעשי?

ניר:
    אתה לוקח את הפטיש מהתיק שלך מניח אותו על הרצפה כדי שהיה לך מזל.
    אתה מנשק את האגרוף שלך ונותן לקיר את האגרוף של החיים שלך.אתה פוגע בקיר אבל בוכה מכאב.
    ואז טופ צועקת ואומרת לך:"תרכז את כול האנרגיה שלך בתוך היד ואז תיתן את האגרוף בקיר!"
    מה תעשה?

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

5. מורחקים
    אליס:
    "אפשר לאמן פה נשר אבל תמורת כסף"אומר האיש ומוסיף:"אני לא מגלה את שמי עד שלא מביאים לי כסף!".
    צוקירג שואל את האיש:"כמה עולה לאמן את הנשר שלי?"והאיש משיב לו:"אתם שניהם אז 2+1 אז זה יוצא 150$ 75$ לכול אחד מכם"
    מה תעשי?
    "יש לי עוד 100 ₪, אתה השתמשת בשלך ולי יש עוד 100." אומר לו.
    "בגלל שזה הנשר שקנית בכסף שלך, אני אתן לך 75 ₪ ואתה תלך לאמן את בוריס ואני אנסה להשיג עוד כסף." אומר לו ואז אומר לאיש :"איפה אפשר להשיג כסף?" אשאל אותו.

6. משתמש מנוסה
    אתה לוקח את הפטיש מהתיק שלך מניח אותו על הרצפה כדי שהיה לך מזל.
    אתה מנשק את האגרוף שלך ונותן לקיר את האגרוף של החיים שלך.אתה פוגע בקיר אבל בוכה מכאב.
    ואז טופ צועקת ואומרת לך:"תרכז את כול האנרגיה שלך בתוך היד ואז תיתן את האגרוף בקיר!"
    מה תעשה?
    "שש!" אני אומר לה, לאחר מכן אני מרכז את כל האנרגיה ומשגר אגרוף חזק על הקיר

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לי:
    "לי אני לא יכולה כי אין לי כוח וגם לצב אין כוח"אומרת אליטן בקושי.
    היא מוסיפה:"תבדוק אם יש לך אוכל בתיק"ואז אתה מחפש אוכל בתיק ומוצא גרעינים ושקדים.
    אליטן אומרת:"גם זה טוב"ואז היא לוקחת ממך את האוכל ונותנת לצב שלה.
    הצב של אליטן מתחיל לשחות יותר מהר עכשיו.הגעתם לחק הצפוני של אומת האדמה.
    מה תעשה?

[/B]
    אני אומר לאליטן"לאן אנו הולכים עכשיו?.אתה מחליטה לאן אנו הולכים מפה."

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. משתמש מנוסה
    לי:
    "אנחנו הולכים לאומת האדמה לקנות חפצים ואוכל"אומרת אליטן ויורדת מהצב.
    אתה יורד גם מהגב של הצב והולך עם אליטן לקנות אוכל.
    אתה מגיעים לחנות גדולה באמצע שום מקום ואליטן קונה לה מכתבים ואוכל טוב.
    היא אוכלת בדרך המסע המבורגר ומציע לך גם לאכול.
    אתה אומר לה כן ואז היא נותנת לך את המבורגר ואתה אוכל אותו בפראות.
    מה תעשה?

ניר:
    "מה זה השש?"אומרת לך טופ בכעס ואז היא מוסיפה בסלחנות:"הפעם אני אסלח לך".
    אתה מרכז את האנרגיה של כשפות אדמה ונוצר לך יד אבן.תה נותן את זה הקיר ומצליח לעשות סדק בקיר.
    אתה מנסה שוב ושוב ואחרי הפעם ה10 אתה מצליח לשבור את הקיר בהצלחה.
    "יפה מאוד ניר"אומרת טופ ומוסיפה שוב:"המשימה השלישית והאחרונה היא לתת לי אגרוף אבן בפרצוף"
    מה תעשה?

אליס:
    "100 שקל לא מספיק בשביל האימון הזה"צוחק האיש ואז בוכה מרוב צחוק.
    "נכון אליס זה לא מספיק לכלום!"צוקירג אומר ומתחיל גם לצחוק.
    "אני אבוא איתך להשיג כסף"מוסיף צוקירג ברצינות.
    מה תעשי?

9. משתמש מנוסה
    ניר:
    "מה זה השש?"אומרת לך טופ בכעס ואז היא מוסיפה בסלחנות:"הפעם אני אסלח לך".
    אתה מרכז את האנרגיה של כשפות אדמה ונוצר לך יד אבן.תה נותן את זה הקיר ומצליח לעשות סדק בקיר.
    אתה מנסה שוב ושוב ואחרי הפעם ה10 אתה מצליח לשבור את הקיר בהצלחה.
    "יפה מאוד ניר"אומרת טופ ומוסיפה שוב:"המשימה השלישית והאחרונה היא לתת לי אגרוף אבן בפרצוף"
    מה תעשה?
    אני מחפש שואב אבק, מתחיל להפעיל אותו, שואב ממנו אוויר ואז עושה אגרוף אבן על הראש של טופ

10. מורחקים
    אליס:
    "100 שקל לא מספיק בשביל האימון הזה"צוחק האיש ואז בוכה מרוב צחוק.
    "נכון אליס זה לא מספיק לכלום!"צוקירג אומר ומתחיל גם לצחוק.
    "אני אבוא איתך להשיג כסף"מוסיף צוקירג ברצינות.
    מה תעשי?
    "טוב, בוא איתי להשיג כסף..." אומר ואחשוב בליבי 'שני הסתומים האלה, התכוונתי שרק צוקירג יאמן אותו, בלעדי, אני אחזיר להם עוד.' אמשיך לחשוב ואז אומר לצוקירג "אולי נלך לעשות הופעות? אתה תכשף מים ואני אלחם מולך, תכין דברים יצירתיים. למשל, תכין את דרקון המים! כן! זה יהיה נפלא! ותכין עוד דברים יפים ממים!" אקרא בהתלהבות ואשכח את זעמי.
    "אולי נציג גם את הנשר?" אשאל בחשש ואתחיל להכין מודעות להופעה ובה יהיה כתוב:

היום, בשעה 19:00!
    הופעת כשף מים ולוחמת מים ונשר בלחימה!
    בשעה 19:00 עד 19:05 צוקירג, כשף המים ואליס, לוחמת המים, יופיעו כאחד על הבמה
    וילחמו ובנוסף לכך, בוריס, הנשר שלהם, יצטרף ללחימה!
    כולם מוזמנים, עלות כרטיס כניסה: 10 ₪.
    נערך לאחרונה על ידי Alis&Buizel, 01-30-2011 בשעה 07:41 PM

11. NO SOUP FOR YOU!
    שם: שיר
    שיר:
    "צבים אוכלים ירקות אז אני אלך למצוא לצבצבית ירקות"את אומרת לעצמך בלב,יורדת מצבצבית וממשיכה איתה באומת האדמה.
    את רואה בית עם שביל ירקות.האישה ששם רואה אותך ושואלת אותך:"את רוצה ירקות?את ניראת רעבה וגם הצב שלך!אבל יש לי רק גזרים טוב?"
    "הצב זאת בת"את אומרת לה ומוסיפה:"גזרים זה טוב לראייה אז אני אוכל עם הצבצבית שלי"ואז הזקנה נותנת לך את הגזרים.
    את אוכלת עם צבצבית את הגזרים והצבצבית מלקקת אותך.
    מה תעשי עכשיו?
    אני מצחקקת, "דיי, זה מדגדג." אני אומרת ומרחיקה אותה ממני, "אני מקווה שזה יספיק לך עד שנגיע לקוטב הצפוני." אני אומרת, "את מוכנה לצאת לדרך?" אני שואלת אותה, מחכה לתשובתה.

ישבןרע says: (12:25:59 PM)
    יש אנשים שמקבלים סיפוק מיני מאוננות וסקס, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה באחרים, יש כאלה שמקבלים את זה מפגיעה מעצמם

ישבןרע says: (12:26:06 PM)
    אבל אני מקבל את זה מבאנים.

ישבןרע says: (12:26:21 PM)
    ככל שזה ארוך יותר ו(העונש) קשה יותר, ככה זה יותר מספק (B

12. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לי:
    "אנחנו הולכים לאומת האדמה לקנות חפצים ואוכל"אומרת אליטן ויורדת מהצב.
    אתה יורד גם מהגב של הצב והולך עם אליטן לקנות אוכל.
    אתה מגיעים לחנות גדולה באמצע שום מקום ואליטן קונה לה מכתבים ואוכל טוב.
    היא אוכלת בדרך המסע המבורגר ומציע לך גם לאכול.
    אתה אומר לה כן ואז היא נותנת לך את המבורגר ואתה אוכל אותו בפראות.
    מה תעשה?

[/B]
    אני אומר לה"אם אתה רוצה להגיע לאומת האדמה אז למה הגענו לאומת המים"

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

13. משתמש מנוסה
    שם: טוימויו
    אומה: אוויר
    כשף/לוחם: כשף
    רקע:
    טוימויו הוא בן ל2 הורים.בנוסף לכך,המשפחה של טוימיו גדולה מאוד בעיר רחוקה בעמק בשם עמק לוגאסט.היה זה עמק מאוד גדול וירוק וצבעוני עם הרבה דשא ועצים.המשפחה של טויומיו היא אמפריה ענקית של כשפי אוויר.ההורים שלו הם מלכה ומלך והוא הנסיך הקטן שלהם.כשטויומיו היה קטן,האימפריה (המשפחה שלו) סבלה ממתקפות נגד מכשפי אש שנשלחו אליה על מנת להשמיד אותה.בסופו של דבר,כל האמפריה הזו הושמדה ורק 2 הוריו נשארו כשהם בורחים על נפשם.ההורים שלו השאירו את טויומיו בן ה-2 בידיי כשף אש שהם הכירו שהיה קרוב שלהם.לבסוף,הם ברחו וטויומיו לא ראה אותם מאז.כשף האש גידל את טוימיו ואימן אותו בכשפי האוויר.הוא הסתיר אותו בבית שלו.שמו של כשף האש היה טוסימו.אולם,לא עבר זמן רב וגילו את טויומיו וטוימיו נאלץ לברוח מהמקום כשכלאו את טוסימו בצינוק בגלל שהסתיר את טוימיו.מאז טויומיו נודד בין הערים על מנת לחפש את הוריו ולחקור מה קרה לאמפריה שלו ומה עלה בגורלם של השורדים,אם יש...

אופי: חכם,ערמומי,קנאי,לומד מהר,קצת רגזן.

חיה: ביזון מעופף קטן
    חיים: 170
    אנרגיה: 150
    כוח: 8
    כוח סבל: 12
    מהירות: 15
    חוכמה: 15

הפורום מת לגמריי!!!!!!!

14. משתמש מנוסה
    שם: alien
    שם:טום רידל.
    אומה:אש.
    כשף/לוחם:לוחם
    רקע:
    טום רידל הוא ילד בעל שני אחים גדולים,שתמיד הצליחו ממנו בכול,הוא תמיד חי בצילם שלהם.
    הוא שנא אותם,אבל הוא שנא יותר את מי שקרא להם "חברים",החברים האלה היו אלימים,מעצבנים,שחצנים,לא מכבדים ובעלי מזג רע,תמיד הם הציקו לטום,יום קודר אחד הוא שם לזה סוף,הוא תפס את ה"חבר" הכי חזק שבחבורה שהרביץ לו באופן כה חזק וכה מדהים,ולא קיבל שריטה אחת,אחרי זה כולם כבדו את טום רידל,אולי מפחד או לא,את זה טום לא ידע.
    טום גדל רק עם אביו,את אמו הוא לא הכיר,מה שהוא ידע עליה שהיא הייתה כשפית אש מאוד חזקה וכנראה נרצחה על ידיו של האווטר המרושע,אבל זאת הוא לא ידע,טום יצא למסע לא רק בשביל לשלוט באש,באוויר,במים ובאדמה אלא גם לדעת מה עלה בגורלה של אמו.
    אופי: (שיהיה מאוזן חיובי ושלילי)בעלי מזג חם אך מתקרר במהירות,חזק אבל בעל לב טוב,בעל הומור די עוקצני.
    חיה:נחש.
    חיים: (כמה חיים יש לך):190
    אנרגיה:160.
    (כמות הקסם של המשתמש,מעלה למשתמש את הנזק של הכשפים שהוא מסוגל לבצע ומעלה את ההגנה מכשפים שכשפים אחרים מבצעים על המשתמש)
    כוח: 14
    (כוח פיזי של המשתמש-מעלה את עוצמתו הפיזית של המשתמש ובכך מעלה גם את הנזק שהוא עושה לאוייב.)
    כוח סבל: 14
    (ככל שיש יותר כוח סבל,ככה המשתמש יותר קשוח.מעלה למשתמש את החיים ואת ההגנה הפיזית שלו.)
    מהירות: 14
    (מעלה למשתמש את סיכויי ההתחמקות להתחמק ממכות האוייב מבחינה פיזית)
    חוכמה:8
    (ככול שאתה חכם יותר, ויש לך יותר ידע, אתה יכול להשתמש בכשפות טובה יותר)
    נערך לאחרונה על ידי El Bandito, 01-30-2011 בשעה 09:27 PM

15. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~DaRk_AnGeL~ צפה בהודעה
    שם: טוימויו
    אומה: אוויר
    רקע:
    טוימויו הוא בן ל2 הורים.בנוסף לכך,המשפחה של טוימיו גדולה מאוד בעיר רחוקה בעמק בשם עמק לוגאסט.היה זה עמק מאוד גדול וירוק וצבעוני עם הרבה דשא ועצים.המשפחה של טויומיו היא אמפריה ענקית של כשפי אוויר.ההורים שלו הם מלכה ומלך והוא הנסיך הקטן שלהם.כשטויומיו היה קטן,האימפריה (המשפחה שלו) סבלה ממתקפות נגד מכשפי אש שנשלחו אליה על מנת להשמיד אותה.בסופו של דבר,כל האמפריה הזו הושמדה ורק 2 הוריו נשארו כשהם בורחים על נפשם.ההורים שלו השאירו את טויומיו בן ה-2 בידיי כשף אש שהם הכירו שהיה קרוב שלהם.לבסוף,הם ברחו וטויומיו לא ראה אותם מאז.כשף האש גידל את טוימיו ואימן אותו בכשפי האוויר.הוא הסתיר אותו בבית שלו.שמו של כשף האש היה טוסימו.אולם,לא עבר זמן רב וגילו את טויומיו וטוימיו נאלץ לברוח מהמקום כשכלאו את טוסימו בצינוק בגלל שהסתיר את טוימיו.מאז טויומיו נודד בין הערים על מנת לחפש את הוריו ולחקור מה קרה לאמפריה שלו ומה עלה בגורלם של השורדים,אם יש...
    אופי: חכם,ערמומי,קנאי,לומד מהר,קצת רגזן.
    חיה: ביזון מעופף קטן
    חיים: 170
    אנרגיה: 150
    כוח: 8
    כוח סבל: 12
    מהירות: 15
    חוכמה: 15
    רשום!
    התחלה בשבילך:
    אתה קם בבוקר בחדרך עם שני חבריך לחדר טומי ורוני.
    טומי שואל אותך:"איך היה השינה שלך?"ואתה עונה לו שהיה לך שוב את סיוטי המלחמה.
    טומי ורוני לוקחים אותך ליועצת שבמקדש הדרומי ועוזבים אותך שם.
    אתה נכנס לחדרך ואתה רואה את היועצת טורמיקו אומרת לך:"למה אתה כאן טוימויו"ואתה עונה לה:"חלמתי סיוטים על המלחמה".
    "טוב אז ניקח אותך לקוטב הצפוני כדי שנרפא לך את הפצע שבליבך"מוסיפה את היועצת בראש למטה ואז לוקחת אותך לביזון שלך מאנפאצ'י.
    בא איתכם רוני ואז היא אומרת לך:"רוני אקח אותך ועם מאנפאצ'י לקוטב הצפוני ביי"ואז אתה עולה על מאנפאצ'י ועף עם רוני לקוטב הצפוני.
    "על תדאג טוימויו אתה תרגיש טוב יותר בעוד שבוע"אומר רוני.
    מה תעשה?

ציטוט פורסם במקור על ידי טום רידל צפה בהודעה
    שם:טום רידל.
    אומה:אש.
    רקע:

טום רידל הוא ילד בעל שני אחים גדולים,שתמיד הצליחו ממנו בכול,הוא תמיד חי בצילם שלהם.
    הוא שנא אותם,אבל הוא שנא יותר את מי שקרא להם "חברים",החברים האלה היו אלימים,מעצבנים,שחצנים,לא מכבדים ובעלי מזג רע,תמיד הם הציקו לטום,יום קודר אחד הוא שם לזה סוף,הוא תפס את ה"חבר" הכי חזק שבחבורה שהרביץ לו באופן כה חזק וכה מדהים,ולא קיבל שריטה אחת,אחרי זה כולם כבדו את טום רידל,אולי מפחד או לא,את זה טום לא ידע.
    אופי: (שיהיה מאוזן חיובי ושלילי)בעלי מזג חם אך מתקרר במהירות,חזק אבל בעל לב טוב,בעל הומור די עוקצני.
    חיה:נחש.
    חיים: (כמה חיים יש לך):190
    אנרגיה:160.
    (כמות הקסם של המשתמש,מעלה למשתמש את הנזק של הכשפים שהוא מסוגל לבצע ומעלה את ההגנה מכשפים שכשפים אחרים מבצעים על המשתמש)
    כוח: 14
    (כוח פיזי של המשתמש-מעלה את עוצמתו הפיזית של המשתמש ובכך מעלה גם את הנזק שהוא עושה לאוייב.)
    כוח סבל: 14
    (ככל שיש יותר כוח סבל,ככה המשתמש יותר קשוח.מעלה למשתמש את החיים ואת ההגנה הפיזית שלו.)
    מהירות: 14
    (מעלה למשתמש את סיכויי ההתחמקות להתחמק ממכות האוייב מבחינה פיזית)
    חוכמה:8
    (ככול שאתה חכם יותר, ויש לך יותר ידע, אתה יכול להשתמש בכשפות טובה יותר)
    הרקע לא נותן לי מידע על המשפחה ועל דברים על החיים של טום רידל אז אני לא יכול להכניס אותך...
    חסר לי קצת פרטים אליו בקיצור...
    תערוך ואז תתקבל!

לי:
    "באנו לכאן כדי לקנות אוכל אתה לא מבין?!"אומרת לך אליטן בכעס.
    אתה מגיעים לצב ועולים אליו כדי להגיע לקוטב הצפוני.
    אחרי חצי שעה של שחייה הצב מבקש אוכל ואז אליטן נותנת לו את האוכל שהיא קנתה לו.
    פתאום אתם רואים ספינה ענקית מתקרבת אליכם.דנטה עף לו מהכתפיים שלו ועף על הספינה.
    מה תעשה?

שיר:
    "את מדגדגת אותי צבצבית"את אומרת לצבצבית ומוסיפה בשאלה:"את מוכנה לשחות לקוטב הצפוני?"והיא שואגת לך ואת מבינה שזה כן.
    את מודה לזקנה,עולה על צבצבית ואז שוחה עם צבצבית במים.
    לאחר חצי שעה אתם רואים ספינה גדולה ונחש ים גדול מתקיף את הספינה.
    מה תעשי?

אליס:
    "סוף-סוף יש לך רעיון מצוין אליס"אומר לך צוקירג בהפתעה.
    את כותבת על לוח המודעות:
    היום, בשעה 19:00!
    הופעת כשף מים ולוחמת מים ונשר בלחימה!
    בשעה 19:00 עד 19:05 צוקירג, כשף המים ואליס, לוחמת המים, יופיעו כאחד על הבמה
    וילחמו ובנוסף לכך, בוריס, הנשר שלהם, יצטרף ללחימה!
    כולם מוזמנים, עלות כרטיס כניסה: 10$.

לאחר חצי שעה אתם מקבלים כ150$ בגלל ההופעה.
    אתם עולים על הבמה כי הגיע 19:00 ואז איש אחד אומר:"אם תעשו את המופע כ30 דקות תקבלו עוד כסף!טוב?"
    מה תעשי?

ניר:
    אתה הולך לחפש שואב אבק כדי לשאוב את טופ אבל אתה לא מוצא.
    אתה מייצר אבן אגרוף על טופ אבל אתה מפספס אותה.טופ אומרת לך:"תתרכז ואז תן לי אגרוף!".
    אתה מנסה שוב לעשות זאת אבל טופ תופסת לך את היד ומעיפה אותך בעזרת הרגל שלה.
    וכרגע הגיע הפניקס שלך ואומר לטופ:"את ארוחה טובה!"ואז היא מעיפה אותו לקיר והוא מתעלף.
    מה תעשה?
    *ירד לך 10 חיים.
    10 אנרגיה ועלה לך כוח סבל אחד.

עמוד 14 מתוך 16 ראשוןראשון ... 41213141516 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •