Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 7 ראשוןראשון ... 34567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 75 מתוך 103
  1. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    ♣DarkGaara♣ .

"איך שאתה רוצה" הוא אומר וזורק את הקונאי שלו הצורה כזו של מעגל.
    הוא עושה כמה סימני ידיים ואומר,"מעגל חשמלי" ויוצר מעגל חשמל מסביבו,הוא ממשיך בעוד סימני ידיים ואומר,"זאבי חשמל" שני זאבים צהובים וזוהרים מזדמנים ורצים לעבריך.
    הוא צוחק ומוסיף "ניראה מה אתה יכול לעשות".

קאקאשי סנסיי.
    אתה פונה לילד והוא אומר לך "אני לא מומחה במלכודות,אבל לא משנה,ניראה לי זה היה הדבר הכי נכון לעשות".
    "טוב אז נתראה מחר" הוא אומר לך והולך לעבר העיר,טריזה הילדה השנייה פשוט נעלמה.
    כולם השאירו אותך לבד.

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    שם: אלי
    ציטוט פורסם במקור על ידי red dd צפה בהודעה
    ♣DarkGaara♣ .

הוא עושה כמה סימני ידיים ואומר,"מעגל חשמלי" ויוצר מעגל חשמל מסביבו,הוא ממשיך בעוד סימני ידיים ואומר,"זאבי חשמל" שני זאבים צהובים וזוהרים מזדמנים ורצים לעבריך.

קאקאשי סנסיי.
    אתה פונה לילד והוא אומר לך "אני לא מומחה במלכודות,אבל לא משנה,ניראה לי זה היה הדבר הכי נכון לעשות".
    "טוב אז נתראה מחר" הוא אומר לך והולך לעבר העיר,טריזה הילדה השנייה פשוט נעלמה.
    כולם השאירו אותך לבד.
    אני מתחיל ללכת לכיון ביתי ומתכנן את ההתקפות המשולבות שנוכל לעשות ביחד ואז אני נזכר במה שהוא אמר "אני לא מומחה במלכודות"ואני חושב לעצמי 'אז מי לעזאזל שם תמלכודות?'ואז אני נזכר במלכודות שהיתה לידו ואני מבין כנראה סנסיי שם לנו אותם
    --------------------------------
    אחי בפסח כנראה שאני לא יהיה ליד מחשב אז אל תוציא אותי או משהו בסדר?
    ותתקן תשם של המשחק בחתימה שלך

3. משתמש מנוסה
    שם: טל
    ♣DarkGaara♣ .

.
    "אין בעיה!" אני אומר בחיוך,
    "אלמנט אדמה: נהר אדמה נעה!!" אני אומר ואגרום לאדמה לגרור את הזאבים שלו,
    "כלא מדבר!!" אני אומר וכולא את שני הזאבים שלו,
    אני עושה חיוך קטן ו"הלווית מדבר" אני אומר וסוגר את ידי ומועך למוות את שני הזאבים שלו בלי למצמץ,
    "עכשיו אני מספיק חזק בשבילך" אני אומר בחיוך ענק לגון ומחכה לתשובה

טל,מנהל לשעבר של פורום מכוניות וכלי רכב ושל פורום חתימות ולוגואים.

4. משתמש מנוסה
    DarkGaara♣.
    אתה משתמש בנהר האדמה הנעה והזאבים מתפוגגים.
    אתה מנסה להשתמש בכלא מדבר אבל משום מה זה לא מצליח לך פשוט שום דבר לא קורא לחול,הלווית מדבר אתה צועק גושה את סימני הידים ושוב שום דבר לא קורא,בזמן הזה גון טען אנרגיה ועכשיו הוא משתמש ב סופת חשמל אתה מתחיל להתחשמל וכול גופך קיבל כוויות חום,אתה נופל על הרצפה,גון אומר "מזל שניגמר לך הצקרא "
    מינאטה אומרת "הקרב ניגמר" ומעגל החשמל של גון מתפוגג.
    "הוא עוזר לך לקום ואומר "ידעתי שלא יהיה לך הרבה צקרא בקרב נגד הקפטן גמרתה אותה".

קאקאשי סנסיי.

אתה מתכננן את ההתקפה שלך וחושב על רעיון שבו אתה תתקוף התקפות ישירות בזמן שמיזינו ינסה לגנוב את המפתח.
    אתה מתקדם לעבר ביתך ורואה כמה מנינגות שהיו באקדמיה אתך,אתה רואה המון מסעדות ובתים גבוהים לרוב עם רעפים,יש המון סמלים על הבתים,חלק של כפר העלה וחלק של האנשים עצמם.

Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    DarkGaara♣.
    אתה מנסה להשתמש בכלא מדבר אבל משום מה זה לא מצליח לך פשוט שום דבר לא קורא לחול,הלווית מדבר אתה צועק גושה את סימני הידים ושוב שום דבר לא קורא,בזמן הזה גון טען אנרגיה ועכשיו הוא משתמש ב סופת חשמל אתה מתחיל להתחשמל וכול גופך קיבל כוויות חום,אתה נופל על הרצפה,גון אומר "מזל שניגמר לך הצקרא "
    "הוא עוזר לך לקום ואומר "ידעתי שלא יהיה לך הרבה צקרא בקרב נגד הקפטן גמרתה אותה".

קאקאשי סנסיי.

אתה מתכננן את ההתקפה שלך וחושב על רעיון שבו אתה תתקוף התקפות ישירות בזמן שמיזינו ינסה לגנוב את המפתח.
    אתה מתקדם לעבר ביתך ורואה כמה מנינגות שהיו באקדמיה אתך,אתה רואה המון מסעדות ובתים גבוהים לרוב עם רעפים,יש המון סמלים על הבתים,חלק של כפר העלה וחלק של האנשים עצמם.
    הבטן שלי מרעישה ואני מבין שהיא רעבה אחרי משימה קשה אז אני ניגש אחת החנויות שמוכרות ראמן ומזמין לי מנה לאחר מכן אני הולך לביתי לנוח עד למחרת

6. משתמש מנוסה
    קאקאשי סנסיי.
    אתה ניכנס לאחת החנויות אתה רואה אדם די גבוה בעל חלוק אדום שחור ענקי ושיער בלונדיני עומד.
    אתה מבחין במגילה ענקית אשר מונחת על האדמה הוא אומר "אני כול כך התגעגעתי לראמן הזה אני פשוט יכול לאכול בלי להפסיק,המוכר אומר "נארוטו אני יביא לך עוד מנה הפעם על חשבון הבית".
    "תודה רבה האדם משיב" אתה מתיישב ומבקש מנה גדולה של ראמן.
    המוכר מביא לך את המנה ואתה מתחיל לאכול,לאחר כמה דקות אתה מסיים ואותו אדם אומר "תודה רבה" וקם.

Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    קאקאשי סנסיי.
    אתה ניכנס לאחת החנויות אתה רואה אדם די גבוה בעל חלוק אדום שחור ענקי ושיער בלונדיני עומד.
    אתה מבחין במגילה ענקית אשר מונחת על האדמה הוא אומר "אני כול כך התגעגעתי לראמן הזה אני פשוט יכול לאכול בלי להפסיק,המוכר אומר "נארוטו אני יביא לך עוד מנה הפעם על חשבון הבית".
    "תודה רבה האדם משיב" אתה מתיישב ומבקש מנה גדולה של ראמן.
    המוכר מביא לך את המנה ואתה מתחיל לאכול,לאחר כמה דקות אתה מסיים ואותו אדם אומר "תודה רבה" וקם.
    אני אומר לו"עצור.אדוני האם מה ששמעתי נכון?אתה אוזומאקי נארוטו האגדי?"ואני מחיך מרוב התרגשות"יו.אני שמעתי עליך כל כך הרבה דברים!יו אתה הלמדת עם המאסטר שלי היוגה נג'י אתה הגינצוריקי עם הקיובי יו! אתה כל כך חזק אתה יכול ללמד אותי כמה טכניקות ולעזור לי להתאמן לקראת מחריש לי מבחן של הסנסי של השלישיה שלי ואני חייב לעבור אותו תוכל לתת לי כמה טיפים ועצות?"

8. משתמש מנוסה
    שם: ברק
    DelPiero7.
    יצאה מהמשחק.

עקב אי רצינות ושלא הגיב בלי הודעה מראש.

אני מגיב לכולם עכשיו.

barak302
    "אתה מדבר יותר מידי וזה מעצבן,הקבוצה שלך נפגשת כאן ב 8:00 אתה יכול לבחור אם להגעה או לא".
    וממשיך ללכת,אתה שומע משהוא מוזר ומתקרב לעבר הקול "מחר ב 8:00 אנחנו נתפרץ ונתנקש בקבוצות החדשות של כפר העלה".
    אתה רואה אדם בעל חרב וסמל של כפר הערפל.
    אוי ואבוי
    איפה כולם,לא יכול להיות שאנה וריי ישתפו עם זה פעולה
    איך אני אוכל לעצור אותם?
    אני חייב לספר על זה למישהו-זה הכפר שלי
    ויותר מזה-הקבוצות החדשות מורכבות מהחברים שלי-אמנם לא חברים מושלמים ורובם לא אוהבים אותי יותר מדי
    אבל אני לא אתן להם למות ככה בהתקפת בזק.

אני "מצלם" את כל האיזור(כלומר זוכר אותו טוב טוב בזיכרון שלי כולל מה שכולם אמרו)
    ורץ לחפש מישהו בעל סמכות-כנראה שאת המורה שלי מהבית ספר(שאני לא יודע את שמו כי לא אמרת לי)
    אני חדש כאן-אני לא מתעניין בסידרה,אבל מאז ומתמיד אהבתי את המשחקיםP:

9. משתמש מנוסה
    DarkGaara♣.
    .
    "צודק... לא חשבתי על זה..." אני אומר לגון,
    "טוב... אז.. אתם באים לאכול משהו?" אני שואל את שנייהם ומחכה לתשובה.

10. NYO HO HO
    שם: עמית.
    שם: Uchiha Sasuke
    שם הדמות: מינאטו אוצ'יאה.
    גיל הדמות: 15.
    שבט והיכול המיוחדת:: אוצ'יאה,שארינגאן.
    רקע:מינאטו חי בכפר החבוי בעלים מאז היותו תינוק,עם שבט האוצ'יאה.חיו היו שלווים ונהדרים-אביו הדיפלומט של מינאטו תמיד נסע איתם לכפרים אחרים,אימו הבשלנית של מינאטו הייתה בשלנית עם מדור בישול בעיתון המקומי ואחות גדולה בשם מאנה שלומדת למבחני הג'ונין,עד אותו היום.מינאטו,אימו,אביו ואחותו חזרו מחופשה בכפר החבוי בחולות.הם לא האמינו למראה עיניהם.כל השבט נרצח אל מול עיניהם!לאחר כמה רגעים,הם ראו אותו,את הרוצח המתועב-איטאצ'י.איטאצ'י כבל את מינאטו באשליה ולכן לא היה יכול לראות מה קורה,אלא שלאחר מכן-האשלייה נכבלה,אך המציאות הייתה יותר מפחידה.מינאטו ראה את כלל משפחתו מתה על הארץ.מינאטו ברח וברח מהכפר החבוי בעלים, והתגורר זמן מה אצל חברי משפחתו בכפר החבוי בסלעים.לאחר שהתאושש מהאירועים והתאבל על הוריו, מינאטו חזר על הכפר החבוי בעלים, באי רצון בכלל.הוא סיים בהצלחה את האקדמיה בהיותו בן 14, ועכשיו הוא מתכונן למבחני הצ'ונין כדי להחזיר לאיטאצ'י על מה שעשה לשבט שלו ולמשפחתו.
    מראה:
    ------------
    כוח:9/21
    זריזות:4/21
    אנרגיה:8/21
    ----------------
    נינג'וטסו:921
    ג'נג'וטסו:8/21
    טאיג'וטסו:4/21
    ------------

נינג'וטסו:
    B:
    שכפול צל(Shadow clone)

C:
    שחרור אש:טכניקת אש הפניקס החכם(Fire relese: Phoenix sage fire technique)
    טכניקת זימון.

D:
    טכניקת צל השוריקן.
    סגנון אדמה:התאבדות עריפת ראש כפולה.(הטכניקה שקאקאשי השתמש בה בשביל לכלוא את סאסקה במבחן ההשרדות).
    טכניקת השיתוק הזמני.

E:
    ג'וצו שכפול.
    טכניקת שינוי צורה.
    טכניקת החלפת גוף.
    טכניקת בריחה מחבלים.
    טכניקת הסוואה.(כמו שאוקאנאמרו ניסה להשתמש אבל נארוטו גילה אותו)

ג'נג'וטסו:

B:

C:
    אשליה שטנית:טכניקת ההקפה השגויה.

D:

E:

טאיג'וטסו:
    B:
    טורנדו עלים חזק.

C:
    קומבו האריה.
    התנגשות פריחת הדובדבן.
    Leaf Rising Wind(לא ידעתי איך לתרגם את זה).

D:
    כניסה דינאמית.
    ניב עובר.(הטכניקה של קיבה ואוקאמרו).
    טורנדו עלים.

E:
    אלף שנים של מוות.
    NYO HO HO BITCH

11. משתמש מנוסה
    ♣DarkGaara♣.
    הם אומרים "בסדר" ואתם מתחילים להתקדם לעבר העיר.
    המון אנשים מסתובבים בחנויות והמון ילדים בגיל שלך מתקדמים לעבר בית ההוקאגה.
    גון אומר "ניראה לי שיש משהוא בבית ההוקאגה",ומוסיף "אני חושב שכדאי שנלך לשם.
    מינאטה אומרת "אני מעדיפה שטוני ילך לנוח" ומביטה בך בחיוך.
    "אז מה עושים"גון אומר.

barak302.
    "מי זה שם" אותו אדם אומר ומחפש אותך "אתה מתחיל להתגנב החוצה אך אותו נינגה מופיעה מולך.
    הוא גבוה ואתה לא מצליח ליראות את פניו הם מכוסות במין סמיכה.
    הוא אומר "אז אני צריך לחסל אתך ראשון".
    הוא עושה כמה סימני ידיים ואומר "טכניקת שלושת ציידים הערפל,והוא נעלם כול האזור מתחיל להיות מוקף בערפל.
    אתה מחפש אותו ומנסה להתגונן אך שלושה כפילים קופצים אליך מהאוויר יש להם חרבות ארוכות ודקות.
    שתי שניות לפני שהם מורידים ומשספים את כול גופך הם מתפוצצים באוויר גם הארפל מתחיל להתפוגג ואתה רואה שאותו אדם עומד במקום ולא מצליח לזוז אתה שומעה קול "אתה בסדר ילד?".

קאקאשי סנסיי.
    "פשש נהייתי מפורסם מאוד חחח" הוא אומר וצוחק הוא ניגש אליך ואומר "הייתי עוזר לך בכיף אבל אני ממהר מאוד יש משהוא שאני צריך לעשות" פעם הבאה שניפגש אני מבטיח לך שאלמד אות משהוא הוא יוצא וקופץ לעבר גג של אחד הבניינים ונעלם,אתה יוצא מן החנות ורואה כמה ילדים מדברים על משהוא שיש עכשיו בבית ההוקאגה.

Uchiha Sasuke

טוב הרקע שלך מאוד קצר ויש בעיה אתה נולדתה בערך 10 שנים אחרי ששבט אוצ'יאה נכחד ואתה לא יכול לומר שהייתי מתי ששבט אוצ'יאה נכחד.
    (את זה אני הייתי צריך לכתוב וזה טעות שלי)
    בכול מיקרה שנה את הרקע.
    דבר נוסף (Shadow clone) זה טכניקה ברמה a.

לא רשום.

Spoiler ספוילר

12. NYO HO HO
    שם: עמית.
    ♣DarkGaara♣.
    "אז מה עושים"גון אומר.

barak302.
    "מי זה שם" אותו אדם אומר ומחפש אותך "אתה מתחיל להתגנב החוצה אך אותו נינגה מופיעה מולך.
    הוא עושה כמה סימני ידיים ואומר "טכניקת שלושת ציידים הערפל,והוא נעלם כול האזור מתחיל להיות מוקף בערפל.
    אתה מחפש אותו ומנסה להתגונן אך שלושה כפילים קופצים אליך מהאוויר יש להם חרבות ארוכות ודקות.
    שתי שניות לפני שהם מורידים ומשספים את כול גופך הם מתפוצצים באוויר גם הארפל מתחיל להתפוגג ואתה רואה שאותו אדם עומד במקום ולא מצליח לזוז אתה שומעה קול "אתה בסדר ילד?".

קאקאשי סנסיי.
    "פשש נהייתי מפורסם מאוד חחח" הוא אומר וצוחק הוא ניגש אליך ואומר "הייתי עוזר לך בכיף אבל אני ממהר מאוד יש משהוא שאני צריך לעשות" פעם הבאה שניפגש אני מבטיח לך שאלמד אות משהוא הוא יוצא וקופץ לעבר גג של אחד הבניינים ונעלם,אתה יוצא מן החנות ורואה כמה ילדים מדברים על משהוא שיש עכשיו בבית ההוקאגה.

Uchiha Sasuke

טוב הרקע שלך מאוד קצר ויש בעיה אתה נולדתה בערך 10 שנים אחרי ששבט אוצ'יאה נכחד ואתה לא יכול לומר שהייתי מתי ששבט אוצ'יאה נכחד.
    בכול מיקרה שנה את הרקע.

לא רשום.
    מוזר-היה כתוב שזה טכניקה ברמה B..
    משנה.

עריכה:אני לא רוצה כבר להתקבל למשחק כי ניסיתי לשנות ולא יצא לי טוב.
    NYO HO HO BITCH

13. משתמש מנוסה
    ♣DarkGaara♣.
    "אז מה עושים"גון אומר.

barak302.

קאקאשי סנסיי.

Uchiha Sasuke

בכול מיקרה שנה את הרקע.

לא רשום.
    אני מתקרב אילהם טיפה ומנסה להאזין
    -------------------
    אני יכול לערוך את הטופס ולהוסיף תמתקפות של הנונגוטסו והטאיגיטסו?
    נערך לאחרונה על ידי eliyaex, 04-17-2011 בשעה 04:00 PM

14. משתמש מנוסה
    ♣DarkGaara♣.
    "אז מה עושים"גון אומר.
    "זה בסדר! אני לא אוהב לנוח..." אני אומר בחיוך,
    "בואו נלך לבית ההוקאגה אני רוצה לראות מה יש שם" אני אומר לשנייהם ומתחיל להתקדם לכיוון בית ההוקאגה

15. משתמש מנוסה
    פרשתי

למה אנשים מתגאים בזה?

עמוד 5 מתוך 7 ראשוןראשון ... 34567 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •