Pokemon GO
עמוד 285 מתוך 285 ראשוןראשון ... 185235275283284285
מציג תוצאות 4,261 עד 4,263 מתוך 4263

נושא: Pokemon H2O

1. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי bluemoonight צפה בהודעה
    דניס
    "טוב באתי מאנובה ועברתי לסינו ויש לי עכבר שיקפוץ אליך בעוד 3.. 2.. 1.." אמרה לונה, עכבר אפור פץ אליך וגרם לך להפיל את הכוס ככה שהפטל נשפך על חולצתך, העכבר האפור חייך חיוך וצחקק ורץ במהירות על ארבע לעבר כתפה של לונה והתיישב שם, בעוד היא מאכילה אותו בפאפין קטן, "אמרתי לך" אמרה לונה בחיוך בעוד שהיא מוזגת לך פטל חדש ומגישה לך מפית
    אקח את המפית ואנקה את עצמי, ואז אשתה את כוס הפטל.
    "תגידי, אמורים לעשות היום עוד משהו אחרי הארוחה?" אשאל

2. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    מייקל
    יודעת אני רוכבת אליהם
    ~~~~
    "וואו יפה! יש לך גם פרינפלאפ ונידורינים מרשימים!, אני עדין לא מצליח לתפוס פוקימון מים ואש.. אז קיוויתי שבאי אני יוכל!" קראה טאו בחיוך, "אני באתי ישר לפה כי שחיתי הרבה אז רציתי להתקלח, אבל הסתובבתי קצת בעיר ושמעתי כל מיני דברים, כולל התחרות וגם שמעתי שחלק מהפוקימונים שלא התפתחו מתפתחים כאן בגלל מים טהורים מסוימים שנמצאים איפשהוא" אמר טאו בחיוך והביט אליך
    "עצור שנייה. מה ארמת על פוקימונים שיכולים להפתח כאן? כי אם כן,אני נראה לי מחליף פוקימון אחר בפוניטה,ומפתח אותו." אני אורמ בחיוך ואם הוא שואל על הפוקימון הזה אני אומר:"אה,יש לי שתי אופציות: אני רוצה לפתח אתדרטיני שלי,ויש לי גם ארון שאני רוצה לפתח.מה אתה חושב?" אני שואל בסקרנות.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

3. משתמש מנוסה
    דור
    אתה מביט להמשך ומקווה שזה לא יקח הרבה, אתה מביט בשיעמום על הים הכחול ועייניך נעצמות, אתה מפהק פיהוק רחב ובלי לשים לב אתה נרדם, פתאום משהו מנער אותך בחוזקה ואתה צריך לחזיק את פליגון כדאי לא ליפול

מייקל
    אתה הולך על לן ועולה על פוניטה, אתה נהנה מהרוח על פניך ונעצר ויורד שצריך לרדת במדרגות
    "אוקי בנים קומה שנייה בנות קומה ראשונה!" קרא לן וכולם נכנסו, הבנים עלו למעלה והבנות בקומת הקרקע שבה הייתם, עלית למעלה יחד עם כולם, היה שם מסדרון די גדול שהיה בו 4 דלתות, על שלוש כתומות היה כתוב "שירותים" ועל אחת היה כתוב "מקלחות" והיא הייתה לבנה, בהמשך היה גם מסדרון קטן ובו 7 דלתות לחדרים, על כל אחד היה כתוב מספר בצבע אדום והדלת הייתה דלת נגררת
    אתעורר בבהלה ואסתכל מהר מי מנער אותי בוחוזקה
    מגיב ההודעה המיליון של הפורום(16.1.11, שעה 8:50 pm שעון הפורום)

עמוד 285 מתוך 285 ראשוןראשון ... 185235275283284285

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •