Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 63
  1. משתמש מנוסה
    שם: אלי
    ערכתי

2. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    יש לך בעיה בטכניקות יש לך 6 בדרגה c ומותר רק שלוש תתקן את זה.

ההתחלות ההיו כאשר התפסים יאשרו נישאר רק את זה של ארו סאנין,במידה והוא לא ישנה את זה עד 10 יתפנה מקום נוסף.

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    ההתחלות

mor.
    אני ממשיך את הסיפור שלך מהמשחק הקודם.

"איזה בוקר"אתה אומר ורואה השהעה היא 6:45.
    אתה הולך לעבר הסלון בביתך הקטן,(אתה גר בכפר הברק).
    'אך אני צריך לעשות משהוא שונה היום',אתה חושב לעצמך.
    פתאום אתה סם לב למכתב ועל המכתב צורה של חצי ירח,אתה חושב לעצמך 'מה לעזזל המכתב הזה ומי שלח לי אותו?'.
    אתה רואה שרשום.
    אני צריך אותך שוב!!!,וכול ההמשך מוסתר על ידי המכתב.
    'יכול להיות שזה ממנו?' אהרהר לעצמי, 'יכול להיות שהוא באמת לא זנח אותי?!' אחשוב בתקווה רבה אך לאחר מכן אבטל את האופטימיות.
    "כן בטח...אם זה ככה הוא בוודאי היה שולח את המכתב מוקדם יותר..." אמלמל ומיד לאחר מכן, מעט נרגש אנסה לקרוא את המכתב המלא.
    ההמשך:
    אתה ניגש לעבר הדלת של ביתך,על הרצפה מונח המכתב,אתה מרים אותו וניגש לעבר השולחן שלך,אתה מתחיל לקרוא אותו.

"הי".
    הרבה זמן שלא יצרתי קשר,אני לא יכולתי לדבר עם אף אחד,אני בדרכי לכפר העלה,כדאי לסיים את המשימה שלי.
    אני מבין אותך אם לא תירצה ליראות אותי שוב אבל בכול מקראה אני שלח לך את המכתב הזה.
    אם אתה מגיעה,אני ההיה בכפר העלה בדיוק בעוד שבועה בכניסה לכפר,שם אני אחכה לך.
    'זה הוא' אתה מעביר לעצמך מחשבה מהירה 'זה באמת הוא',אתה זורק את המכתב ומתחילות לנזול מעניך דמעות,ידך מתאגרפת ואתה נותן מכה לשולחן השולחן נסדק מעט,וכוס המים שהיתה מונחת עליו נשפכת.

killerbee
    בוקר שמש קטנה מלטפת את פניך חמימות ממלאת את החדר והציפורים מציצות (כמו כול יום באגדת סינדרלה).
    הינאמורי מעירה אותך ואומרת בקול שקט ורגועה "היטסוגאיה קום אתה צריך להתארגן" (היטסוגאיה זה שם הרגיל או המשפחה? XD).

אתה לאט לאט קם יושב מעט על המיטה וקם לעבר הסלון,אתה רואה את הינאמורי מכינה לך משהוא קטן לאכול,אתה רואה גם אבטיח חצוי,היא אומרת לך 'הכנתי לך כדורי אורז ובשר לארוחת צהריים,יש לך גם אבטיח בקופסה'.
    אתה ניגש אילה ומביא לה חיבוק ענקי מודה לה על זה שהיא גידלה אותך ומכינה לך אוכל,ומתחיל להיתארגן.
    אתה מתלבש ומארגן את התיק,לאחר כ 10 דקות אתה מאורגן וניפרד מהינאמורי.
    אתה יוצאה בפעם האחרונה לאקדמייה לאחר 15 שעה של הליכה אתה מגיעה לכיתה שלך.
    יש כמה תלמידים ואתה מתיישב,לאחר 5 דקות אתה רואה שהכיתה מלאה ושומעה צלצול,כולם מתישבים ומגיעה המחנך שלכם.
    "בוקר טוב" הוא אומר.
    "בואו נתחיל בחלוקה לקבוצות,קבוצה מ'ס 1 היא..." (נותן שמות שלא רלוונטיים להרגע).
    "קבוצה מ'ס 5 היא:
    קימהשינו נארה (קי'/k)
    האיאטה [COLOR="rgb(46, 139, 87)"]מורינו [/COLOR](האי)
    היטסוגאיה טושירו.

אתם מתבקשים ללכת לחדר מספר -10-.

Spoiler ספוילר

4. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ציטוט פורסם במקור על ידי red dd צפה בהודעה
    ההתחלות

mor.

ההמשך:
    אתה ניגש לעבר הדלת של ביתך,על הרצפה מונח המכתב,אתה מרים אותו וניגש לעבר השולחן שלך,אתה מתחיל לקרוא אותו.

'זה הוא' אתה מעביר לעצמך מחשבה מהירה 'זה באמת הוא',אתה זורק את המכתב ומתחילות לנזול מעניך דמעות,ידך מתאגרפת ואתה נותן מכה לשולחן השולחן נסדק מעט,וכוס המים שהיתה מונחת עליו נשפכת.

killerbee
    בוקר שמש קטנה מלטפת את פניך חמימות ממלאת את החדר והציפורים מציצות (כמו כול יום באגדת סינדרלה).
    הינאמורי מעירה אותך ואומרת בקול שקט ורגועה "היטסוגאיה קום אתה צריך להתארגן" (היטסוגאיה זה שם הרגיל או המשפחה? XD).

אתה לאט לאט קם יושב מעט על המיטה וקם לעבר הסלון,אתה רואה את הינאמורי מכינה לך משהוא קטן לאכול,אתה רואה גם אבטיח חצוי,היא אומרת לך 'הכנתי לך כדורי אורז ובשר לארוחת צהריים,יש לך גם אבטיח בקופסה'.
    אתה ניגש אילה ומביא לה חיבוק ענקי מודה לה על זה שהיא גידלה אותך ומכינה לך אוכל,ומתחיל להיתארגן.
    אתה מתלבש ומארגן את התיק,לאחר כ 10 דקות אתה מאורגן וניפרד מהינאמורי.
    אתה יוצאה בפעם האחרונה לאקדמייה לאחר 15 שעה של הליכה אתה מגיעה לכיתה שלך.
    יש כמה תלמידים ואתה מתיישב,לאחר 5 דקות אתה רואה שהכיתה מלאה ושומעה צלצול,כולם מתישבים ומגיעה המחנך שלכם.
    "בוקר טוב" הוא אומר.
    "בואו נתחיל בחלוקה לקבוצות,קבוצה מ'ס 1 היא..." (נותן שמות שלא רלוונטיים להרגע).
    "קבוצה מ'ס 5 היא:
    קימהשינו נארה (קי'/k)
    האיאטה [COLOR="rgb(46, 139, 87)"]מורינו [/COLOR](האי)
    היטסוגאיה טושירו.

אתם מתבקשים ללכת לחדר מספר -10-.
    כן היטסוגאיה זה השם
    ~~~~~~~~~
    'אז חדר מספר עשר' אחשוב לעצמי ואז אחשוב על התלמידים האחרים בקבוצה שלי 'שבט נארה, יש להם יכולת מגניבה שמעתי...' ואלך לכיתה מספר עשר, אחשוב על כל האבטיחים הטעימים שאוכל במסע...

5. משתמש מנוסה
    KillerBee .
    אתה ניכנס לחדר מספר 10,אתה רואה שכבר שני התלמידים הגיעו ואחד מהם או אפשר לומר אחת מהן היא בת שנראית לא רע בכלל שיער שחור ארוך כמעט בגובה שלך גבוה חזה נאה במיוחד, ;) ורגליים ארוכות ויפות.
    היא די בהירה ויש לה עניים אדומות ורודות (חחחח איך אני אוהב להגזים).
    היא יושבת ומביטה בך היא סורקת אותך ומחפשת משהוא מוזר בך לפתע אתה שומע "אז אתה הוא היטסוגאיה".
    אתה שומע את הקול ומביט לעבר סוף החדר בצד שמול.
    ורואה אדם בערך בגובה שלך יושב שיערו שחור ואסוף בקוקו קוצני מאוד דומה לשיקאמרו,אך פניו שונו.

Spoiler ספוילר

6. Because lizards can swim
    KillerBee .
    אתה ניכנס לחדר מספר 10,אתה רואה שכבר שני התלמידים הגיעו ואחד מהם או אפשר לומר אחת מהן היא בת שנראית לא רע בכלל שיער שחור ארוך כמעט בגובה שלך גבוה חזה נאה במיוחד, ;) ורגליים ארוכות ויפות.
    היא די בהירה ויש לה עניים אדומות ורודות (חחחח איך אני אוהב להגזים).
    היא יושבת ומביטה בך היא סורקת אותך ומחפשת משהוא מוזר בך לפתע אתה שומע "אז אתה הוא היטסוגאיה".
    אתה שומע את הקול ומביט לעבר סוף החדר בצד שמול.
    ורואה אדם בערך בגובה שלך יושב שיערו שחור ואסוף בקוקו קוצני מאוד דומה לשיקאמרו,אך פניו שונו.
    חחח אל תתגרה בי
    ~~~~~~~~~~
    'וואווו' זאת המחשבה היחידה שעולה לי בראש, אני אוריד ממנה את עיניי ואעבור לילד השני "כן... ואתה הוא קימהשינו נארה..." אומר ואסתכל לו בעיניו... 'מזל שהוא דיבר אחרת הייתי בוהה בה עד שהיא הייתה נותנת לי סטירה' אחשוב תוך כדי...

7. משתמש מנוסה
    KillerBee.
    הוא מתקדם לעבריך ניצמד ומביט בך ממש מיקרוב ואומר לך בלחש "תוריד את העיניים שלך מימנה,אני מזהיר אותך", "טוב תפסיקו לריב אתם כבר לא "באקדמיה ואין לי כוח לוויכוחים" אתה רואה ילד בגובה שלך עומד על החלון,הוא בעל אוברול שחור ארוך שמגיעה עד לרגליו הוא בעל שיער אדום ועניים כחולות.
    "אני הוא המפקד של קבוצה 5, שמי הוא סנג'ו האיזאקו,או בקיצור זאקו"
    כני בין 16 גדול מימכם ב שנה אחת.
    ------------
    ירוק זה שם משפחה.

Spoiler ספוילר

8. Because lizards can swim
    KillerBee.
    הוא מתקדם לעבריך ניצמד ומביט בך ממש מיקרוב ואומר לך בלחש "תוריד את העיניים שלך מימנה,אני מזהיר אותך", "טוב תפסיקו לריב אתם כבר לא "באקדמיה ואין לי כוח לוויכוחים" אתה רואה ילד בגובה שלך עומד על החלון,הוא בעל אוברול שחור ארוך שמגיעה עד לרגליו הוא בעל שיער אדום ועניים כחולות.
    "אני הוא המפקד של קבוצה 5, שמי הוא סנג'ו האיזאקו,או בקיצור זאקו"
    כני בין 16 גדול מימכם ב שנה אחת.
    ------------
    ירוק זה שם משפחה.
    'אני ממש לא מפחד מהבחור הזה' אחשוב ואסתכל על אסתכל על המפקד שלנו, גדול מאיתנו בשנה אחת, זה מוזר "אנחנו לא רבנו, אז אתה המפקד? אתה מאוד צעיר.." אומר לו ואז אסתכל קיניהשמהו (מה זה השם הזה?)

9. משתמש מנוסה
    KillerBee
    אתה חושב על שמו של קי אבל רואה שהמפקד מוצאי משהוא מהחליפה שלו הוא אומר "טוב אני צריך לבחון את הרמה שלכם תפסו את המגילות האילו",הוא זורק אליכם במהירות את המגילות שלושה בצבע שחור,אתה מצליח איך שהוא ליתפוס אותה וגם חבריך לצוות,טוב זה מגילות זימון,אך אפעם אתם תזומנו לאותו מקום שהמגילות מזמנות אילו,תפתחו אותם תרכזו את הצ'אקרה שלכם ותשחררו אותה לעבר המגילה.
    הוא אומר את זה ונעלם.

במהירות חבריך פותחים את המגילות ונעלמים,גם אתה עושה את אותו הדבר ולפתע אתה מופיעה במקופ יפיפה יש שמש חמה והמון עצים אגם קטנטן בערך בגודל של ברכת שחיה.
    אתה רואה שחבריך לקבוצה נמצאים לצידך והמפקד שלכם על המים,הוא אומר "יש לי מגילה שקשורה לכף רגלי מי שיצליח לתפוס אותה יעבור לשלב הבאה מי שלא פשוט יחזור לאקדמיה לשנה נוספת".
    "אתם יכולים להתחיל" הוא אומר עושה כמה סימני ידיים וקוראה "טכניקת גייזר מים" ויוצר חמישה גייזרים שמקיפים אותו.

Spoiler ספוילר

10. Because lizards can swim
    KillerBee
    אתה חושב על שמו של קי אבל רואה שהמפקד מוצאי משהוא מהחליפה שלו הוא אומר "טוב אני צריך לבחון את הרמה שלכם תפסו את המגילות האילו",הוא זורק אליכם במהירות את המגילות שלושה בצבע שחור,אתה מצליח איך שהוא ליתפוס אותה וגם חבריך לצוות,טוב זה מגילות זימון,אך אפעם אתם תזומנו לאותו מקום שהמגילות מזמנות אילו,תפתחו אותם תרכזו את הצ'אקרה שלכם ותשחררו אותה לעבר המגילה.
    הוא אומר את זה ונעלם.

במהירות חבריך פותחים את המגילות ונעלמים,גם אתה עושה את אותו הדבר ולפתע אתה מופיעה במקופ יפיפה יש שמש חמה והמון עצים אגם קטנטן בערך בגודל של ברכת שחיה.
    אתה רואה שחבריך לקבוצה נמצאים לצידך והמפקד שלכם על המים,הוא אומר "יש לי מגילה שקשורה לכף רגלי מי שיצליח לתפוס אותה יעבור לשלב הבאה מי שלא פשוט יחזור לאקדמיה לשנה נוספת".
    "אתם יכולים להתחיל" הוא אומר עושה כמה סימני ידיים וקוראה "טכניקת גייזר מים" ויוצר חמישה גייזרים שמקיפים אותו.
    אני אעשה סימני ידיים ואז אכריז "טכניקת שוריקן צל!" ואזרוק עליו שני שוריקנים אפלים, ככול הנראה הוא יעשה החלפת גוף וישים שם עץ במקום אז אתכונן לכל מקום שהוא יעבור אליו ואשלך לשם קונאי לרגל שלו
    נערך לאחרונה על ידי Expired, 07-28-2011 בשעה 07:38 PM

11. משתמש מנוסה
    KillerBee.
    מופעים בידיך שני שריקנים ואתה זורק אותם לעברו,הם נעים במהירות לעברו,אתה שולף קונאי,ומתכונן להתקפת פתע,אך ליפני שהטכניקה שלך פוגעת בו שני גייזרים מעיפים את השוריקנים שלך,אתה מרגיש טיפות מין האוויר ובמהירות מביט מעלה אתה רואה את קי עף אחורה שכולו מלה מים הוא נופל על רגליו בשנייה האחרונה,לפתה אתם שומעים "שלושת דרקוני מים" אתם רואים שהגייזרים מתחילי לשנות צורה ולהתקרב אחד לשני כך שמופעים שלושה דרקוני מים כבירים ועצומים הם שואגים טסים לעבריך,פתאום האיאטה מופיעה עושה סימני ודיים ומין האדמה נוצר קיר שמגן עליכם הדרקונים מתפוצצים וניתזים לכול עבר.
    האיאטה אומרת "אנחנו צריכים לעבוד ביחד כאדי להסיג את המגילה".

Spoiler ספוילר

12. Because lizards can swim
    KillerBee.
    מופעים בידיך שני שריקנים ואתה זורק אותם לעברו,הם נעים במהירות לעברו,אתה שולף קונאי,ומתכונן להתקפת פתע,אך ליפני שהטכניקה שלך פוגעת בו שני גייזרים מעיפים את השוריקנים שלך,אתה מרגיש טיפות מין האוויר ובמהירות מביט מעלה אתה רואה את קי עף אחורה שכולו מלה מים הוא נופל על רגליו בשנייה האחרונה,לפתה אתם שומעים "שלושת דרקוני מים" אתם רואים שהגייזרים מתחילי לשנות צורה ולהתקרב אחד לשני כך שמופעים שלושה דרקוני מים כבירים ועצומים הם שואגים טסים לעבריך,פתאום האיאטה מופיעה עושה סימני ודיים ומין האדמה נוצר קיר שמגן עליכם הדרקונים מתפוצצים וניתזים לכול עבר.
    האיאטה אומרת "אנחנו צריכים לעבוד ביחד כאדי להסיג את המגילה".
    "אוקיי, יש לך תוכנית?" אשאל ואחכה לתשובה "אבל הוא אמר שרק מי שישיג את המילה ישאר..." אומר שנית בסטירה למה שאמרתי קודם

13. NYO HO HO
    שם: עמית.
    שם: Sasuke Kun
    שם הדמות: קואיג'י ריוג'ינקי.
    גיל הדמות: 15
    שבט והיכול המיוחדת: ריוג'ינקי, זימון דרקונים וצ'אקרת דרקון.
    רקע: קואיג'י נולד בכפר העלה וגדל בו כל ימי חיו.הוא נולד וגדל בתוך שבט הריוג'ינקי, שבט נידח שהיכולת שלו היא לזמן דרקונים. קואיג'י גדל עם אבא בלבד, כי אימו נפטרה בלידתו של קואיג'י.אביו של קואיג'י לימד אותו את טכניקות שבט הריוג'ינקי, והראה לו סוד גדול-חרב מיוחדת המוליכה צ'אקרה, ואיתה הוא יכול לירות תותחי צ'אקרה בצורת כוכב.בנוסף, מחוץ לאקדמית הנינג'ות קואיג'י למד את ג'וטסו הזימון, והצליח לזמן את הדרקון קיריהון, שהוא גם חברו הטוב ביותר.קיריהון הבטיח לקואיג'י שבבו הזמן הוא ילמד איך להיות סאנין דרקון, אשר צורך אימונים רבים.יום אחד, כשקואיג'י היה בן 10, אביו יצא למשימה כג'ונין בכפר החול הנסתר.אביו של קואיג'י נפצע קשה ואושפז בבית החולים בכפר החול.קואיג'י הגיע לשם ולפני שנכנס לבית החולים, הוא ראה ליד המבנה את האיש.האיש ששינה לקואיג'י את החיים.אדם בעל שיער שחור, עיני שארינגן, חולצה סגולה עם צווארון,מכנסיים כחולים,חבל ורוד קשור למכנסיו וחרב.האיש הזה היה סאסקה אוצ'יהא,חבר באקטסוקי אשר פצע את אביו של קואיג'י.סאסקה אמר לו:"אל תדאג ילד,אביך ינוח בשלום בעולם הבא." והסתכל עליו בעיני השארינגן המעבתות שלו.בעזרת ג'וטסו הטסוקויומי שלו, סאסקה הראה לקואיג'י את מות אביו.קואיג'י ברח מסאסקה ורץ ישר לאביו.אביו שכב במיטתו ואמר לקואיג'י את המילים הבאות:"סאסקה, תהרוג את סאסקה!תיקח את חרב הצ'אקרה של השבט ותהרוג אותו!תנקום את מותי!" "לא אל תמות אבא!" אמר קואיג'י לאביו הגוסס "אין כבר מה לעשות יותר.תתחזק ותביס אותו.תביס את השארינגן!" אמר אביו של קואיג'י לבנו את מילותיו האחרונות.קואיג'י נשבע מאותו היום לנקום את מותו של אביו.הוא הלך לביתו והוציא את החרב של אביו מהכספת בה היא הייתה נעולה.קואיג'י התאמן מאוד על השליטה שלו בצ'אקרה ואפילו סיים את אקדמית הנינג'ות כתלמיד מצטיין, והוא לא שכח לעולם את מטרתו-סאסקה אוצ'יהא בעל השארינגן.

מראה: לקואיג'י יש שיער חום ומשקפיים.הוא בגובה ממוצע לגילו ולובש חולצה לבנה-ירוקה.קואיג'י לובש מכנסי חאקי ארוכים ונועל סנדלים שחורות.הוא גם שם את הבנדנה שלו על היד(כמו שיקאמארו) ונושא חרב המוליכה צ'אקרה רק במחזיק ובחלק המוזהב(מפורט ברקע עליה).בנוסף הוא לובש כפפות חצי חומות.
    ------------
    כוח: 7/21
    זריזות: 5/21
    אנרגיה: 9/21
    ----------------
    נינג'וטסו: 12/21
    ג'נג'וטסו: 0/21
    טאיג'וטסו: 9/21
    ------------
    נינג'וטסו:
    B:
    Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet

C:
    טכניקת זימון(דרקונים)
    Fire Release: Dragon Fire Technique

D:
    Paper Shuriken
    Temporary Paralysis Technique
    Manipulated Shuriken Technique

E:
    Body Replacement Technique
    Transformation Technique
    Rope Escape Technique
    להב חד-טכניקה שקואיג'י המציא בה הוא מזרים צ'אקרה לקצה החרב שלו כדי לגרום ללהב להיות חד יותר וקטלני יותר.
    תותח צ'אקרה-קואיג'י משתמש בחרב הצ'אקרה המיוחדת שלו כדי לירות תותחי צ'אקרה גדולים לעבר היריב.

ג'נג'וטסו:

טאיג'וטסו:
    B:
    Leaf Strong Whirlwind

C:
    Lion Combo

D:
    Dynamic Entry

E:
    NYO HO HO BITCH

14. משתמש מנוסה
    אני חולה אז אני רק בודק את הטפסים היום אולי בערב אני אתחיל להגיב.
    ----------

Sasuke Kun.
    דבר ראשון הרקע שלך כתוב בצורה מצוינת,הכתיבה מעניינת ומפורטת ואני מבין שיש לך המון רעיונות טובים.
    אין לי בעיה שהמצאתה שבט,(להפך זה מראה חשיבה יצירתית) הבעיה זה הכוח העצום שיש לדמות שלך,טכניקות דרקון זה אפשרי,אבל הבעיה זה המצב סאנין דרקון וצ'אקרה שמדמה יכולת של ג'ינצ'ורי.
    גם עם החרב יש בעיה
    "חרב מיוחדת המוליכה צ'אקרה, ואיתה הוא יכול לירות תותחי צ'אקרה גדולים.בנוסף" קצת מוגזם.
    אם לשבט שלך יש נינג'וטסו יחודי לשבט אני מאשר לך להמציא שני טכניקות,את השאר תעשה לפי הטכניקות הקיימות.
    בעינה נוספת זה שטכניקות זימון הם ברמה a,ויש לך 4 טכניקות ברמה c שמותר רק שלוש.
    אני ממש נהנתי לקרוא את הרקע שלך ואני מאוד רוצה שתירשם למשחק,כי הבנתי בערך את הרמה שלך אז אם תתקן את זה לא ניראה לי שהיה סיבה לא לקבל אותך .

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    ההתחלות

mor.

ההמשך:

.
    סליחה שלא הגבתי קמתי רק לפני שעתיים
    ~~~~~~
    "אני לא מאמין!" אקרא בדמעות של אושר.
    "הוא לא שכח אותי הוא לא שכח אותי!" אקרא בשמחה אך מיד לאחר מכן אוריד את החיוך מפניי.
    "אם כך אני צריך להיות יותר חזק, חזק עד כדי כך ש'אח גדול' יתרשם מן הכוחות שלי בפני עצמו!" אומר בנחישות ואצא החוצה בכדי להתאמן מעט.

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •