Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 63
  1. NYO HO HO
    שם: עמית.
    ציטוט פורסם במקור על ידי red dd צפה בהודעה
    אני חולה אז אני רק בודק את הטפסים היום אולי בערב אני אתחיל להגיב.
    ----------

Sasuke Kun.
    דבר ראשון הרקע שלך כתוב בצורה מצוינת,הכתיבה מעניינת ומפורטת ואני מבין שיש לך המון רעיונות טובים.
    אין לי בעיה שהמצאתה שבט,(להפך זה מראה חשיבה יצירתית) הבעיה זה הכוח העצום שיש לדמות שלך,טכניקות דרקון זה אפשרי,אבל הבעיה זה המצב סאנין דרקון וצ'אקרה שמדמה יכולת של ג'ינצ'ורי.
    גם עם החרב יש בעיה
    "חרב מיוחדת המוליכה צ'אקרה, ואיתה הוא יכול לירות תותחי צ'אקרה גדולים.בנוסף" קצת מוגזם.
    אם לשבט שלך יש נינג'וטסו יחודי לשבט אני מאשר לך להמציא שני טכניקות,את השאר תעשה לפי הטכניקות הקיימות.
    בעינה נוספת זה שטכניקות זימון הם ברמה a,ויש לך 4 טכניקות ברמה c שמותר רק שלוש.
    אני ממש נהנתי לקרוא את הרקע שלך ואני מאוד רוצה שתירשם למשחק,כי הבנתי בערך את הרמה שלך אז אם תתקן את זה לא ניראה לי שהיה סיבה לא לקבל אותך .
    אתה בטוח?לחיץ.
    ערכתי.
    הורדתי את הג'וטסו של אגרופי האש ואת החלק של הצ'אקרה, וקואיג'י עוד לא למד את סאנין הדרקון, הדרקון שלו אמר לו שהוא ילמד בבוא הזמן, אני פשוט רציתי שזה יהיה כמו לנארוטו.
    NYO HO HO BITCH

2. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    Sasuke Kun.
    ------
    צודק זה רמה c מצטער על הטעות .
    רשום.

ההודעה הבאה היא ההתחלה שלך והמשך לשאר.

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    טוב כנראה שיש 4 משתתפים אם אני אראה שקשה לי אני יוצאי את מי שפחות משקיעה ומתמיד.

KillerBee.
    ------
    "תוכנית?" היא אומרת בגיחוך "יש לנו את קי" היא אומרת ועונה לך על השאלה "תחשוב על זה ככה ניראה לך שאנחנו יכולים לנצח לבד את מי שמינו בטור המפקד שלנו לפחות נסיג את המגילה שיראה שאנחנו יכולים לנצח משהוא בכלל".
    אתה מבין שהיא צודקת ומחכה למהלך לפתע אתה רואה את קי שולף שני קונאי אחד בכול יד ואומר "אני צריך הסחה אני הולך לתקוף מאחור תתקיפו שניכם מכאן",הוא הוא זורק אחד לכיוון העץ ואת השני לאוויר הוא עשה חותמות ידיים והקונאי יוצר המון עשן הוא רץ.
    "עכשיו אנחנו צריכים למלות את תפקידינו" האי אומרת מוציאה שלושה שוריקנים ורצה לעבר המפקד.

mor15.
    -------
    אתה יוצאה מביתך במהירות ומתחיל להתקדם לעבר אזור האימונים הקרוב.
    לאחר כמה דקות מועטות של הליכה אתה מגיעה אתה חושב לעצמך 'על מה אני יתאמן היום'.

Sasuke Kun.
    --------
    אתה שומע את השעון מצלצל ומעיר אותך,אתה רואה שהשעה 9:00 וניזכר שהיום אתם מתחלקים לקבוצות,והייתה אמור להגיע בשעה 8:00 יש לך איחור של שעה.
    אתה טס מין המיטה וקם במהירות הבית הריק שלך ניראה היום אפילו יותר ריק אין אף אחד שיברך אותך ויתמוך בך בדרך החדשה שלך ולמסע שלך.
    אתה ניזכר בכני השארינגן הנוראיות,ומתעשת על עצמך אתה מתלבש שותה חצי כוס חלב\שוקו\כפה\גורוגס אפרסק.
    ויוצאה בריצה מהבית מתקדם לעבר האקדמיה ומגיעה במהירות שיא לאקדמיה,אתה ניכנס לכיתה ורואה שני ילדים ילד וילדה הם יושבים על השולחנות אחד בעל שיער בלונדיני קצר ועניים כחולות חולצה לבנה ושני מגני זעה על ידיו,מכנס קצר ושרשרת.
    הילדה בעלת שיער ארוך בלונדיני וטראגוס באוזן,עיניים כחולות בוהקות כמו יהלומים,היא פשוט מושלמת מכול הבחינות .
    "טוב לפחות הוא בא ליפני המפקד שלנו" היא אומרת,"צודקת" הילד עונה לילדה,"אתה הוא קואיג'י ?" הילד שואל.

Spoiler ספוילר

4. NYO HO HO
    Sasuke Kun.
    --------
    אתה שומע את השעון מצלצל ומעיר אותך,אתה רואה שהשעה 9:00 וניזכר שהיום אתם מתחלקים לקבוצות,והייתה אמור להגיע בשעה 8:00 יש לך איחור של שעה.
    אתה טס מין המיטה וקם במהירות הבית הריק שלך ניראה היום אפילו יותר ריק אין אף אחד שיברך אותך ויתמוך בך בדרך החדשה שלך ולמסע שלך.
    אתה ניזכר בכני השארינגן הנוראיות,ומתעשת על עצמך אתה מתלבש שותה חצי כוס חלב\שוקו\כפה\גורוגס אפרסק.
    ויוצאה בריצה מהבית מתקדם לעבר האקדמיה ומגיעה במהירות שיא לאקדמיה,אתה ניכנס לכיתה ורואה שני ילדים ילד וילדה הם יושבים על השולחנות אחד בעל שיער בלונדיני קצר ועניים כחולות חולצה לבנה ושני מגני זעה על ידיו,מכנס קצר ושרשרת.
    הילדה בעלת שיער ארוך בלונדיני וטראגוס באוזן,עיניים כחולות בוהקות כמו יהלומים,היא פשוט מושלמת מכול הבחינות .
    "טוב לפחות הוא בא ליפני המפקד שלנו" היא אומרת,"צודקת" הילד עונה לילדה,"אתה הוא קואיג'י ?" הילד שואל.
    "כן!" אומר לילד "מי אתם?" אשאל את הילד והילדה ואשב על איזה שולחן בחדר.
    NYO HO HO BITCH

5. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    שם: scizor-x
    שם הדמות: יונתן
    גיל הדמות: 16
    שבט+יכולת המיוחדת: הביאקוגאן של שבט ההיוגה
    רקע: כוח,זה כל מה שיונתן למד וידע. כשהיה קטן אימו נרצחה על ידי נינג'ות עוינות. הנינג'ות נכנסו לתוך הבית הקטן. אביו לא היה ואימו צרחה כשראתה אותם ומיד לקחה אותו ורצה החוצה. הנינג'ות רצו עליהם במהירות גבוהה מהרגיל. אמו של יונתן הניחה אותי במערה קטנה ואמרה לו "אל תצא יונתן,עד שהם ילכו" והתייצבה מול הנינג'ות.
    ואז צעקה "קאגה בונשין!" וחמישה כפילים של אמו הופיעו והתחילו לתקוף את הנינג'ות. אך הנינג'ות היו ערמומיות ומיד צעקו "טכניקת שיתוק זמני!" ושיתקו את כל הקאגה בונשין. ואז אחד מהנינג'ות צעק "טכניקת מריונטה" ושלף בובה שתקפה את אמי קשות. לפתע,הנינג'ה השני הבחין במקום מסתורי וזרק שלושה פומה שוריקן עלי. אמי רצה בשיא מהירותה אלי והשוריקאנים נתקעו בה והרגו אותה. אחרי שמתה הנינג'ות זרקו עליו שוריקאן לפנים,מה שיצר לו לקת ונעלמו. אבא של יונתן לא חזר לעצמו באותו היום. הוא לימד את יונתן לשנוא נינג'ות אחרות ולהשיג כוח ועוד כוח. יונתן למד לעשות כך ולמד טכניקות חזקות שאיתן הוא יוכל לנקום את מות אימו. יונתן גם אהב להיות בים. הים הזכיר לו את אימו כי היא אהבה מאוד מים ולכן החליט יונתן להתמחות בטכניקות מים. יונתן למד טכניקות רבות באקדמיה,הוא אפילו למד כיצד ליצור דרקון ממים. כשסיים את האקדמיה הוא נתן לעצמו מטרה,לנקום,לנקום את מות אימו.

מראה: גבוה,שיער שחור,שרירי,בעל צלקת גדול על פניו

טכניקות וכוח:

כוח: 3
    זריזות: 7
    אנרגיה: 11

גם כאן תעשו כמו למעלה:
    נינג'וטסו - 12
    גנג'וטסו - 4
    טאיג'וטסו -5

נינג'וטסו:
    E:
    Bunshin no jutsu - טכניקת כפילים
    Henge No Jutsu - טכניקת שינוי גוף
    Kawarimi No Jutsu - טכניקת החלפת הגוף
    Suiton: Daibakufu No Jutsu - שחרור מים: טכניקת מפל מים

D:
    Kirigakure No Jutsu - טכניקת מחבוא בערפל

C:
    Mizu Bunshin No Jutsu - טכניקת כפיל מים
    Suiro No Jutsu - טכניקת כלא מים

B:
    Suiton: Suiryudan No Jutsu - שחרור מים: טכניקת דרקון מים

גנג'וטסו:
    D:
    Magen: Narakumi No Jutsu - אשלייה שטנית: טכניקת ראיית גיהנום

טאיג'וטסו:
    E:
    Sennen Goroshi - אלף שנים של כאב

D:
    Jyuken - אגרוף עדין

C:
    Hakke Rokujuyon Sho - שישים וארבע מכות יד
    נערך לאחרונה על ידי scizor-x, 07-30-2011 בשעה 12:52 AM

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

6. משתמש מנוסה
    טוב כנראה שיש 4 משתתפים אם אני אראה שקשה לי אני יוצאי את מי שפחות משקיעה ומתמיד.

mor15.
    -------
    אתה יוצאה מביתך במהירות ומתחיל להתקדם לעבר אזור האימונים הקרוב.
    לאחר כמה דקות מועטות של הליכה אתה מגיעה אתה חושב לעצמך 'על מה אני יתאמן היום'.
    אבחן באיטיות את האפשרויות שבאזור האימונים ואקמץ את אגרופי בעודי מחפש בובת אימון כלשהי, כשאמצא אחת אביט בה בלהט ובעודי מרכז צ'אקרה רבה אל תוך ידי הימנית אצעק, "לאריאט" ואחל לעוט אל אותה בובה עם הטאיג'וטסו ההרסני.

7. משתמש מנוסה
    Sasuke Kun
    "אני היא קין אוזוקי " הילדה אומרת בחיוך,והילד עונה "אני הוא האיאטה גקו" "אנחנו צוות מספר 3".
    "טוב עכשיו צריך לחכות רק לקפטן שלנו" קין אומרת ולפתע אתם שומעים דלת נפתחת,"מצטער על האיחור" אומר האדם שכנכנס לחדר,"אני הוא הקפטן של קבוצה 3 אני הוא דארואי- הוזוקי",מוסיף ואומר "טוב אז נתחיל במשימה פשוטה,לבחון את הרמה שלכם".
    אתם מהנהנים בראש וכולכם מלאים סקרנות, "דבר ראשון נצא החוצה",הוא ניגש לחולון פותח אותו וקופץ החוצה כולכם אחריו,באור אתה מבחין בו יותר טוב הוא גבוה די רזה,הבגדים הרגילים של כפר העלה אבל הידיים שלו חבושות בתחבושת לבנה.
    "המשימה היא לנצח את הכפילים שלי כול אחד לבד באזור אחר" הוא אומר ויוצר שלושה העתקי צל.
    "אתה נלחם כאן קואיג'י" הוא אומר ואתה לא מבין איך הוא כבר יודע מה השם שלך.
    לפתע אתה רואה שאתה וההעתק נשארתם לבד,הוא אומר "בו נתחיל" ונעמד במקום.

mor15.
    אתה מחפש בובה ורואה אחת חצי קרועה אתה ממשיך בחיפושים ורואה בובת עץ גדולה אתה גורר אותה למרכז האזור,ואומר לאריאט אתה טס לעבר הבובה,פוגע בה בחוזקה אך אפילו שבר קטן אין בא,אתה מנסה שוב אתה אוגר יותר צאקרה וטס לעברה הפעם ישנם כמה סדקים.

Spoiler ספוילר

8. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    KillerBee.
    ------
    "תוכנית?" היא אומרת בגיחוך "יש לנו את קי" היא אומרת ועונה לך על השאלה "תחשוב על זה ככה ניראה לך שאנחנו יכולים לנצח לבד את מי שמינו בטור המפקד שלנו לפחות נסיג את המגילה שיראה שאנחנו יכולים לנצח משהוא בכלל".
    אתה מבין שהיא צודקת ומחכה למהלך לפתע אתה רואה את קי שולף שני קונאי אחד בכול יד ואומר "אני צריך הסחה אני הולך לתקוף מאחור תתקיפו שניכם מכאן",הוא הוא זורק אחד לכיוון העץ ואת השני לאוויר הוא עשה חותמות ידיים והקונאי יוצר המון עשן הוא רץ.
    "עכשיו אנחנו צריכים למלות את תפקידינו" האי אומרת מוציאה שלושה שוריקנים ורצה לעבר המפקד.
    'חחח אני צריך לשמור על פרופיל נמוך, שיחשבו שאני חלש... וברגע המכריע ביותר אני אצא עם הטכניקות הכי טובות שלי שאף אחד באקדמיה לא יודע שאני מכיר אותן בכלל...' אחשוב לעצמי 'אבל לא עכשיו' אמשיך לחשוב ואז אומר לה "טוב שיהיה..." ואוציא שוריקנים, אעשה סימני ידיים ואעשה כפילים,אזרוק מכל הכפילים שוריקנים כדי להסיח את דעתו

9. משתמש מנוסה
    mor15.
    אתה מחפש בובה ורואה אחת חצי קרועה אתה ממשיך בחיפושים ורואה בובת עץ גדולה אתה גורר אותה למרכז האזור,ואומר לאריאט אתה טס לעבר הבובה,פוגע בה בחוזקה אך אפילו שבר קטן אין בא,אתה מנסה שוב אתה אוגר יותר צאקרה וטס לעברה הפעם ישנם כמה סדקים.
    "שוב!!" אקרא בנחישות רבה והפעם אנסה לגייס צ'אקרת ראיטון אל תוך ידי ולבצע את ההתקפה על הצד הטוב ביותר.

10. NYO HO HO
    Sasuke Kun
    "אני היא קין אוזוקי " הילדה אומרת בחיוך,והילד עונה "אני הוא האיאטה גקו" "אנחנו צוות מספר 3".
    "טוב עכשיו צריך לחכות רק לקפטן שלנו" קין אומרת ולפתע אתם שומעים דלת נפתחת,"מצטער על האיחור" אומר האדם שכנכנס לחדר,"אני הוא הקפטן של קבוצה 3 אני הוא דארואי- הוזוקי",מוסיף ואומר "טוב אז נתחיל במשימה פשוטה,לבחון את הרמה שלכם".
    אתם מהנהנים בראש וכולכם מלאים סקרנות, "דבר ראשון נצא החוצה",הוא ניגש לחולון פותח אותו וקופץ החוצה כולכם אחריו,באור אתה מבחין בו יותר טוב הוא גבוה די רזה,הבגדים הרגילים של כפר העלה אבל הידיים שלו חבושות בתחבושת לבנה.
    "המשימה היא לנצח את הכפילים שלי כול אחד לבד באזור אחר" הוא אומר ויוצר שלושה העתקי צל.
    "אתה נלחם כאן קואיג'י" הוא אומר ואתה לא מבין איך הוא כבר יודע מה השם שלך.
    לפתע אתה רואה שאתה וההעתק נשארתם לבד,הוא אומר "בו נתחיל" ונעמד במקום.
    מזכיר לי מאוד את ג'יראיה במבחנים ואת רוק לי במראה,קשור לאחד מהשניים?
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    "קדימה!" אומר לכפיל הצל של הוזוקי "טכניקת זימון!קיריהון!" אומר ואעשה את סימני הידיים של טכניקת הזימון במהירות על מנת לזמן את קיריהון.לאחר מכן אגיד לקיריהון באוזן:"השתמש בטכניקת אש הדרקון שלך ואני אשתמש בטכניקה שלי,כך נגמור אותו במהירות." ואשתמש בטכניקת אש הדרקון שלי.
    NYO HO HO BITCH

11. משתמש מנוסה
    SnoopyDisco
    אני אתך לך תיאור מלה שלו.
    ---------
    הוא גבוה בערך 1.80 שיער שחור די קצר עומד בצורה של קוצים,עינו שחורות והוא יד בהיר,הבגדים שלו הם הבגדים הרשמיים של כפר העלה ובכן המצח שלו לשם שינו על המצח.
    הוא לובש סנדלים שחורים ותחבושות סביב ידיו.
    במהירות אתה נושך את האצבע שלך ומזמן את קיריהון הוא בערך חצי מהגובה שלך בצבע כחול סגול עניים ירקות כנפיים גדולות ומרשימות,(הוא ערום 0-0 ).
    הכפיל קצת בהלם שאתה יודע טכניקת זימון אבל הוא קופץ אחורה ועומד ישר.
    אתה ממשיך עושה סימני ידיים קיריהון עף באוויר ומשתמש באש הדרקון האש היא בצבע ירוק עם גוון כחול ושחור,הלהבה טסה לעבר הוזוקי,הוזוקי עושה סימני ידיים וקוראה "טכניקת כדור אש" כדור אש ענקי מתמודד נגד אש הדרקון אתה גם מצטרף עם אש הדרקון שלך ניראה כאילו אתם מצליחים להדוף את כדור האש.
    פיצוץ ענקי ב מצידו של הוזוקי,מסיים אם אש הדרקון ומחכה ליראו מה קראה ולפתע אתה רואה שלושה כדורי אש קטנים יותר עטים לעבריך.

Hei.
    אתה מוסיף אלמנט ראיטון להתקפה שלך אתה מתחיל לאגור צ'אקרה ורץ לעבר המטרה אך לפתע אתה מרגיש דקירה בשורש כף ידך ואתה נופל על האדמה,אתה לא מצליח לזוז,שלוש דקות שאתה במצב הזה כאבים רציניים בידך,אך לפתע אתה שומעה אדם אומר "אתה לא יכול להוסיף להתקפה הזו אלמנט ראיטון,או כול אלמנת אחר זה בלתי אפשרי לאזן את הראיטון ואת הצאקרה שלך זה גומר יותר מידי צאקרה ואז לא תוכל לשלוט בהתקפה הזו.
    והוא מתחיל להיתקדם לעבריך,שיער זהוב ושרירי,עורו שחום והוא בערך 1.75 מטר,הוא בעל שיער קצר והוא לובש חולצה שחורה ומכנס עד הברך,הוא בעל חרב ענקית על גבו.

Conscript.
    תזכור כפילים לא פוגעים הם רק עושים הסחת דעת.
    -------
    אתה והכפילים רצים לעבר המפקד שלכם הגייזרים התפוגגו וזה ניראה כאילו הוא חשוף,האיאטה קופצת ותוקפת אותו מהאוויר ואתה מהאדמה שניכם זורקים את השוריקניים,אך הוא מצליך להעיף את כולם כאשר הוא יוצר מגן מים,קי פתאום זורק שלושה שריקנים מאחור אותם המפקד מפיל על ידי כך שהוא זורק שלוש שריקנים.
    קי צוחק וצועק בירחו אתה קופץ במהירות לאחור ופיצוץ ענקי בא מהצד של השריקנים.
    לאחר דקה שלכול העשן מתפזר אתם רואים רק את קי עומד שם אתם לא מבינים לאן נעלם המפקד אך הוא עומד על אחד העצים הגבוהים ואומר עברת את המבחן!!!.
    מחר ב 8:00 אתם יוצאים למשימה הראשונה שלכם והוא קופץ לעברכם,"עבדתם ביחד והצלחתם כמעט לפגוע בי".
    אתם משחררים להיום והוא נעלם.

Spoiler ספוילר

12. NYO HO HO
    SnoopyDisco
    אני אתך לך תיאור מלה שלו.
    ---------
    הוא גבוה בערך 1.80 שיער שחור די קצר עומד בצורה של קוצים,עינו שחורות והוא יד בהיר,הבגדים שלו הם הבגדים הרשמיים של כפר העלה ובכן המצח שלו לשם שינו על המצח.
    הוא לובש סנדלים שחורים ותחבושות סביב ידיו.
    במהירות אתה נושך את האצבע שלך ומזמן את קיריהון הוא בערך חצי מהגובה שלך בצבע כחול סגול עניים ירקות כנפיים גדולות ומרשימות,(הוא ערום 0-0 ).
    הכפיל קצת בהלם שאתה יודע טכניקת זימון אבל הוא קופץ אחורה ועומד ישר.
    אתה ממשיך עושה סימני ידיים קיריהון עף באוויר ומשתמש באש הדרקון האש היא בצבע ירוק עם גוון כחול ושחור,הלהבה טסה לעבר הוזוקי,הוזוקי עושה סימני ידיים וקוראה "טכניקת כדור אש" כדור אש ענקי מתמודד נגד אש הדרקון אתה גם מצטרף עם אש הדרקון שלך ניראה כאילו אתם מצליחים להדוף את כדור האש.
    פיצוץ ענקי ב מצידו של הוזוקי,מסיים אם אש הדרקון ומחכה ליראו מה קראה ולפתע אתה רואה שלושה כדורי אש קטנים יותר עטים לעבריך.
    אני יותר דמיינתי את קיריהון אדום,דומה קצת לדרקון סיני אבל עם כנפיים,אבל זה לא משנה..
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "הא?" אבהל ובסמוי אשתמש בטכניקת חילוף הגוף(body replacement) ואשתגר למעל הכפיל של הוזוקי ואתקוף אותו בטכניקת שוריקן הנייר ולאחר מכן בDynamic Entery.
    NYO HO HO BITCH

13. משתמש מנוסה
    SnoopyDisco.
    אתה מצליח להתחמק משלושת כדורי האש הקטנים הם שורפים את האדמה ואת העץ שהחלפתה עם גופך, אך ההדף של כדורי האש מעיף אותך החום קצם משפיעה ואתה נגרר עם האדמה.
    אתה לא מצליח לקפוץ אבל אתה משתמש בשוריקן הנייר אתה משגר במהירות חמישה שוריקנים,והם מתמקדים במפקד,הוא צוחק עושה סימני ידיים והשוריקנים נשרפים והופכים לעפר.
    אתה רץ אילו מכול הכוח שנישאר לך ומנסה להשתמש בDynamic Entery,אך הוא מתחמק תופס את ידך שם אותה מאחורי גבך תופס את הכתף של ואומר בחיוך "עברתה" .

Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה

Hei.
    אתה מוסיף אלמנט ראיטון להתקפה שלך אתה מתחיל לאגור צ'אקרה ורץ לעבר המטרה אך לפתע אתה מרגיש דקירה בשורש כף ידך ואתה נופל על האדמה,אתה לא מצליח לזוז,שלוש דקות שאתה במצב הזה כאבים רציניים בידך,אך לפתע אתה שומעה אדם אומר "אתה לא יכול להוסיף להתקפה הזו אלמנט ראיטון,או כול אלמנת אחר זה בלתי אפשרי לאזן את הראיטון ואת הצאקרה שלך זה גומר יותר מידי צאקרה ואז לא תוכל לשלוט בהתקפה הזו.
    והוא מתחיל להיתקדם לעבריך,שיער זהוב ושרירי,עורו שחום והוא בערך 1.75 מטר,הוא בעל שיער קצר והוא לובש חולצה שחורה ומכנס עד הברך,הוא בעל חרב ענקית על גבו.
    יש מצב זה קילר בי P:? מצד שני אין לו חולצה שחורה
    ~~~~~~~~~
    "תודה" אומר בחיוך אל האדם ואתפוס את ידי אשר השתתקה מכאבים.
    "אז....אני הוא הי סאטוג'י, מי אתה?" אומר אליו ואגיש את ידי האחרת ללחיצה.
    'וואו' אחשוב לעצמי, 'אני לא מאמין שאני סוף, סוף מצליח לחייך, רק העובדה שהוא חוזר גורמת לי להשתנות בן רגע'.

15. NYO HO HO
    SnoopyDisco.
    אתה מצליח להתחמק משלושת כדורי האש הקטנים הם שורפים את האדמה ואת העץ שהחלפתה עם גופך, אך ההדף של כדורי האש מעיף אותך החום קצם משפיעה ואתה נגרר עם האדמה.
    אתה לא מצליח לקפוץ אבל אתה משתמש בשוריקן הנייר אתה משגר במהירות חמישה שוריקנים,והם מתמקדים במפקד,הוא צוחק עושה סימני ידיים והשוריקנים נשרפים והופכים לעפר.
    אתה רץ אילו מכול הכוח שנישאר לך ומנסה להשתמש בDynamic Entery,אך הוא מתחמק תופס את ידך שם אותה מאחורי גבך תופס את הכתף של ואומר בחיוך "עברתה" .
    "מה?למה עברתי?הרי התחמקת מההתקפה שלי ולא הצלחתי להביס אותך!" אומר לכפיל של אוזוקי בפליאה.
    NYO HO HO BITCH

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •