Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 63
  1. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?

ציטוט פורסם במקור על ידי LordAbizi צפה בהודעה
    אם כך, אני LordAbizi, מנהל חת"ם, מתיר בזאת ל red dd להחיות את משחק התפקידים Naurot the Shinigami's Return !!!.

דבר המנהל:
    שלום שמי דן, אני פותח את המשחק בגלל שני סיבות אחת, אני אהב מאוד נארוטו.
    והשנייה בגלל שאין משחק תפקידים שונה מפוקימון אני רוצה לפתוח אחד כזה.
    משחקי הקודם היה "עולם האלכמאים" ואותו עזבתי בגלל שפרשתי.
    במשחק הזה אני בוחר שלושה רשומים בלבד מפני שמאוד קשה לי להשקיעה שיש הרבה עלילות...
    ובנוסף אני רוצה שהמשחק התקדם מהר והיה כיף.
    חשוב לי מאוד שהמשחק יצליח בניגוד למשחקים הקודמים על נארוטו!
    אתם לא צריכים לדעת הרבה מידע על נארוטו על הדמויות, אבל מספיק שתדעו מזה בכלליות ועל מה בעקרון זה מסופר.
    אני מצפה מכם הנרשמים להשקיע יצירתיות ומחשבה בטופס ההרשמה ובמשחק כולו, במשחק הזה עם לא תחשוב ותפעל בצורה מפתיעה ומגוונת (כמו נינג'ה אמיתי) לא תוכל להצליח במשחק כראוי!
    שיהיה בהצלחה מראש לכל הנרשמים .

קרדיט ענק על העזרה הרבה ועל הכל ל-NivX10 מנהל פורום חת"ם .

עלילה:
    הסיפור שלנו התחיל לפני המון זמן, כל סיפור טוב יכול להכניס אותך לתוכו ולהראות לך שהכל יכול לקרות.
    אבל רק סיפור ממש טוב יכול להכניס אותך לתוך עולם חדש.
    כפר העלה (3 שנים לפני תחילת העלילה של המשחק) לילה.
    "בום" פיצוץ עצום פוצץ את בית ההוקאגה, העשן היה כבד ושחור ולא היה ניתן ליראות שם דבר באזור של מאה מטר מהפיצוץ, הזעקה נשמעה באזור וצלילים מהלכים רצו לעבר המקום, "טק טק טק" נשמעו הצעדים על הגגות העשויות מעץ בכפר העלה, רבים רצו לאזור לנסות להבין מה קורה.
    "אני רואה דמות" אמר אדם בעל עניים לבנות, זה זה "לסאש" נשמע חתך ואותו אדם בעל העניים הלבנות הפסיק לדבר, בית החזה שלו היה חתוך, בצורה מושלמת.
    "אני יודע מי זה" אמר אדם בעל שיער זהוב, ובשבריר שנייה נעלם, "ההוקאגה נפגע!!!" נשמעה זעקה, צוות הרופאים הגיעה תוך כחצי דקה , הם נכנסו לעבר העשן ואורות זוהרים נשקפו בתוכו.
    זה היה הלילה הקשה ביותר שידע כפר העלה מאז ההשמדה האחרונה שהייתה.
    אילו היו הבשורות הקשות ביותר שנתקלנו בהם, כול הכפר היה באבל, ולבש בגדים שחורים "היא הייתה מתחשבת ואחת במינה" זקן כפוף התחיל לומר אך פתאום צעקה נשמעה מהקהל "זה הוא 'אוצ'יהא' הזה צריך לשלוח את הצוות הכי טוב להרוג אותו מיד" ,הזקן הביט וחייך "אתה חושב שזה יעצור אותו?" "את זה שהרג את ההוקאגה?", דממה השתלטה על האזור, והזקן המשיך "אז אני רוצה רק להגיד שהיא הייתה רוצה שהשועל יקבל את מקומה" הוא ירד מין הבמה ואחריו חלק מין הקהל התפזר וחלק עלו למצווה שעל הבמה והניחו פרחים.
    לאחר כחודש נבחר ההוקאגה החדש הוא היה קאקאשי האטאקה.
    היום.
    זה מדוע שאנו מציינים כול שנה את יום ההוקאגה, כדאי שנזכור שכול צריך לשמור אחד על השני ולמתוח בחברו, אפילו כשקורה הדבר הגרועה מכול.
    עכשיו אתם מתחילים את חייכם כשומרים של כפר העלה כול אחד יצא להרפתקאות ויחווה דברים שהוא עוד יספר עלייהם לנכדיו, זו הולכת להיות התקופה הטובה בחייכם.
    זה הסיפור שאתם שמעתם ועכשיו את מתחילים את חייכם כ גנין.

חוקים:
    1. חוקים הגלובאליים של הפורום תקפים בהחלט וכל העובר עליהם יטופל!
    2. משתמש אשר לא יגיב שבוע בלי להודיעה מראש יצא מן המשחק!
    3. אין לקלל את אחד המשתמשים האחרים, עם משהוא מציק לכם באיזו שהיא דרך פונים בפרטי אליי בלבד!
    4. במשחק יהיו קצת דברים גסים וקללות, אז מי שלא מתאים לו שלא ירשם.
    5. להנות .
    6.כול שאלות בקשות ותלונות בפרטי בלבד,זה לא המקום להספים .

פרסים:
    התגלו בהמשכו של המשחק...

מפה:

זוהי מפת העולם, במפה יש 5 מדינות.
    מדינת האש, מדינת המים, מדינת הרוח, מדינת האבן, ומדינת הברקים.
    המעבר בין גבולותיהם של כל מדינה ומדינה נעשות ברגל או ע"י שיט בספינה.

כפר העלה הנסתר- שייך לגבולות מדינת האש, אתם חיים ומתגוררים כאן בכפר הזה.

ממוקמים כאן האקדמיה לגנינים שאותה סיימתם ומרכז מבחנים הצ'ונין.
    מידע נוסף התגלה שתתקדמו יותר במשחק.

כפר החול הנסתר- אין מידע זמין עליו כרגע.
    --------------------

דף הרשמה:
    שם: שם המשתמש שלכם.
    שם הדמות: שם של הדמות שלכם במשחק.
    גיל הדמות: 15-16.
    שבט+יכולת המיוחדת: לדוגמה - השארינגאן של שבט האוצ'יה.
    רקע: הרקע של הדמות שלכם.
    מראה: תיאור/תמונה.

טכניקות וכוח:
    בכל אחד משלושת האפשרויות אתם בוחרים כמה נקודות למקמם מתוך 21 נקודות.

כוח: כמות החוזק (אם תוריד הרבה באגרופים ומכות).
    זריזות: עד כמה אתה מהיר ככול שתהיה יותר מהיר ככה תתחמק יותר מהר ותתקוף יותר מהר.
    אנרגיה: הצ'קרה שלך ככל שתהיה יותר גבוהה,ככה תוכל להשתמש יותר פעמים בג'וטסו שלך.

גם כאן תעשו כמו למעלה:
    נינג'וטסו - טכניקות מסוג ה-נינג'וטסו.
    גנג'וטסו - טכניקות מסוג ה-גנג'וטסו.
    טאיג'וטסו - טכניקות מסוג ה-טאיג'וטסו.

נינג'וטסו: כאן יהיו כל הטכניקות שתלמדו שקשורות לנינג'וטסו.

גנג'וטסו: כאן יהיו כל הטכניקות שתלמדו שקשורות גנג'וטסו.
    כדי לקבל טכניקת גנג'וטסו אתם צריכים להוריד טכניקה אחת מהנינג'וטסו ולהוסיף טכניקת גנג'וטסו באותה רמה.

טאיג'וטסו: טאיג'וטסו הן טכניקות של הגוף וטכניקות של קרב מגע של הנינג'ה.
    כדי להשתמש בטכניקות אלו האדם צריך לאמן את גופו,הן מבחינת הכוח הפיזי והן מבחינת זריזות.

טכניקה ברמה B:
    טכניקה ברמה B.

טכניקות ברמה C:
    שלוש טכניקות ברמה C.

טכניקות ברמה D:
    שלוש טכניקות ברמה D.

טכניקות ברמה E:
    חמישה טכניקות ברמה E.

דף ההרשמה נקי:
    Spoiler ספוילר
    נערך לאחרונה על ידי red dd, 07-27-2011 בשעה 08:11 PM

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    מהו נינג'ה?
    נינג'ה הוא בעצם מעיין חייל, אשר לומד אומנויות לחימה, שימוש בנשק והגנה עצמית. חובתו של הנינג'ה היא לשרת את המדינה שלו, ואת הכפר שלו.
    לנינג'ה ארבע דרגות עיקריות והם:

גנין- הדרגה הבסיסית ביותר, אליה מגיעים בתום סיום האקדמיה לאימון נינג'ות מתחילים.

צ'ונין- דרגת נינג'ה מתקדם.לאחר מבחנים מפרכים שנקראים מבחני הצ'ונין הבוחנים תחכום, כוח, ידע ועבודת צוות.

אנבו שחור- נינג'ת צ'ונין קומנדו עילית, חייל נינג'ה ברמה גבוהה מאוד, והם נשלחים למשימות מבצעיות בלבד (כמו: מערב, פלוגות לחימה, ריגול, ושליחות).
    אלה מתאימים אנשים בעלי תכונות מיוחדות ומסוימות בלבד.
    מכיוון שהקריאה להם היא בעת משימות מבצעיות בלבד,הם מקבלים שכר על התפקיד בדומה לעבודה!

ג'אנין- דרגה נינג'ה עילית.בדרגה הזו הנינגה יכול לאמן קבוצת גנינים משלו.

קאגה
    - הנינג'ה האולטימטיבי, דרגת הנינג'ה הגבוהה ביותר ושליט הכפר!
    נינג'ה חזק ומיומן.קשה מאוד לצאת בחיים מקרב איתו.

*עם ההתקדמות במשחק תעלו בסולם הדרגות הזה*

מדריך טכניקות:
    לנינג'ה ישנם סוגים שונים של טכניקות בהם הוא משתמש בקרב, למערב, ריגול ועוד תחומים רבים.
    ישנם שלושה סוגי טכניקות!

נינג'וטסו:

טכניקות נינג'טסו הן טכניקות מיוחדות ובעלות כוח עצום שעוזר לנינגה בקרב ומראה עד כמה הוא חזק.יש רמות למתקפות נינגוטסו והם S A B C D E
    ש-S זה החזק ביותר ו-E זו טכניקה חלשה ונפוצה מאוד...
    בדרך כלל, טכניקות אלה הם בסגנון יחודי לכל משתמש.טכניקות אלו ידרשו חותמות ידיים.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K9fztgbo3ho[/youtube]
    כאן הנינגה משלב אלמנט אש ויוצר כדור אש גדול וחזק במיוחד (לשם הידיעה הג'וטסו הזה ברמה C)

גנג'וטסו:
    טכניקות גנג'וטסו הן טכניקות אשליה.
    בדרך כלל הן דורשות חותמות ידיים, אך יש יוצאים מין הכלל כמו המשתמשים במנקיקיו שרינגן.טכניקות אלו ישתמשו "בהיפנוט" כדי לבלבל את האויב.
    על ידי יצירת אשליות, טכניקות אלו יכולות לגרום לעיתים לתסכול ברמה מסוכנת, לכאב נפשי וסבל ממש כמו פגיעה פיזית.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tkis6xvwAKs&feature[/youtube]
    כאן הנינגה מצליח לגרום ליריב נזק נפשי שהוא חושב שהוא שעות נימצא באותו מקום,אך זה לוקח בערך שנייה.

טאיג'וטסו:
    טאיג'וטסו הן טכניקות של הגוף וטכניקות של קרב מגע של הנינג'ה.
    כדי להשתמש בטכניקות אלו,האדם צריך לאמן את גופו מבחינת כוח פיזי ומבחינת מהירות הגוף שלו.
    לעיתים רבות,המהירות חשובה לא פחות ואף יותר ומכוח במכה עוצמה! (בגלל הכוח הרב שמשפיעה על עצמת המכה)
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NFfKgJSU-00&feature[/youtube]
    כאן הנינגה נע במהירות ותוקף בהתקפות פיזיות.

חשוב לציין (Shadow clone) זה טכניקה ברמה a.

דרך האתר הזה אתם יכולים לבחור טכניקות: ומידע עליהן http://naruto.wikia.com

כלי נשק:
    קונאי (Kunai):
    סכינים קצרים, אולם קיימים גם קונאי דו צדדים. הקונאי משומש הן בקרב בטווח קצר, והן בטווח ארוך, על ידי זריקתו לעבר המטרה.
    כמו כן, ניתן לצרף לקונאי נשקים נוספים, כמו הפתקים המתפוצצים, על מנת לגרום לאויב נזק רב יותר.

שוריקן (Shuriken):

בדומה לקונאי, גם השוריקן הוא נשק נפוץ, כוכב קטן עשוי מברזל אך הוא לזריקה בלבד.

פומה שוריקן (Fuma Shuriken):
    נשק גדול המורכב מארבעה להבים, ה 'סגורים' יחד. בעת הצורך, השינובי 'פותח' את הלהבים ומשליך את הפומה שוריקן, שמסתחרר במהירות לכיוונה של המטרה וגורם לנזק רב. עקב גודלו של הפומה שוריקן, השינובי בדרך כלל נושא מגילה קטנה, באמצעותה הוא מזמן את הפומה שוריקן ממקום מסוים, בכדי לחסוך את הנטל בסחיבת הפומה שוריקן.

סנבון (Senbon):
    מחטים זעירים, המשומשים בעיקר על ידי רופאים וציידי שינובי, המחזיקים בידע רב בכל הנוגע לגוף האדם. הידע הזה מאפשר להם לפגוע עם הסנבון בנקודות מסוימות בגוף המטרה, ובכך לשתק אותם.

מאקיבישי (Makibishi):

מתכות מחודדות, המשומשות בעיקר בעת בריחה מהאויב.
    על ידי פיזורם באזור, השינובי מעכב את הרודפים.

סאמהאדה (Samehada):
    חרב מאסיבית, גדולה וארוכה בארוך של 1.40 מטר לפחות.
    היא בדרך כלל כבדה ומעט עווה מרגיל אבל הלהב תמיד משוייפת וחדה בצורה מושלמת...
    לוקח הרבה זמן ללמוד לשלוט בה, אך השולט בה הופך לבסוף לסייף מסוכן ואמתני!

פצצות אור (Light Bombs):
    פצצות מיוחדות, בעת הפיצוץ מפיצות הבזק אור, משמשות בדרך-כלל לבריחה מהיריב כאשר הוא ביתרון מספרי. הן מסנוורות את היריב ויוצרות טשטוש מוחלט בעיניים למשך דקה או שתיים!
    שיקאמארו מצליח להאריך את הצל שלו מעבר לאורך הרגיל, בכדי להגיע לאויב וללכוד אותו בג'וטסו.

פעמונים (Bells):

הפעמונים, בעזרתן אפשר ליצור צלילים המשפיעים על האוזן הפנימית של האויב וגורמים לו להזיות, דימומים ופגעי שמיעה.
    לרוב מצורפים קשורים לקונאי, שוריקן או סנבון.

נערך לאחרונה על ידי red dd, 07-26-2011 בשעה 11:48 AM

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה

דמויות במשחק:

טסונאדה.
    Spoiler ספוילר

קאקאשי הטאקה.
    Spoiler ספוילר

נז'י האיוגה.

Spoiler ספוילר

הארונו סאקורה..

Spoiler ספוילר

יוהי קורנאי.

Spoiler ספוילר

מאיטו גאי

Spoiler ספוילר

נערך לאחרונה על ידי red dd, 08-03-2011 בשעה 12:45 AM

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה

רשומים:

4/3 אין מקום

mor 15
    Spoiler ספוילר

killerbee

Spoiler ספוילר

SnoopyDisco

Spoiler ספוילר

נערך לאחרונה על ידי red dd, 08-01-2011 בשעה 01:20 PM

5. משתמש מנוסה
    שמור להמשך....

Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    ניתן להירשם
    (דף רשומים יערך בקרוב.

Spoiler ספוילר

7. היכל התהילה
    שם: בחריץ של עדי הימבלבלוי
    אני רק רוצה להגיב ולתמוך בך שפתחת תמשחק ל3 רשומים בלבד, זה צעד חכם מאוד.
    אדם שיודע את המגבלות שלו יכול רק להרוויח מכך והשחקנים ירוויחו עוד יותר.
    וזה לא משחק פוקימון שזה לחלוטין מבורך, בהצלחה!
    אביב

You can make fun of me, You can humiliate me and even hurt me

.But you can Never, Ever make fun of One Piece

8. Surgeon of Death
    שם: Gaara
    שם הדמות:מקס
    גיל הדמות: 16
    שבט:הבאקוגאין של שבט ההיוגה.(בטח עד שאני יכתוב יתפסו כבר את האוצ'יהא
    רקע: מקס נולד בכפר קונוהא כילד משבט ההיוגה במשפחה הסעיפית, למרות זאת הוא היה יילד למשפחה עניה מאוד,שבזכות הבאקוגיאין רק השיגה כסף עם אמא אבא גונינים ושני אחים צ'ונינים. כשמקס התבגר לא היו להורים שלו מספיק כסף לשלוח אותו לאקדמיה לנינג'ות אז הוא התחיל להתאמן. מקס התחיל להתאמן בדברים פשוטים וזרק שוריקנים שמצא זרוקים ברחוב למטרה,למרות זאת מקס בקושי למד טכניקה אחת ונהיה מאוד עצוב.. לאחר מכן הוא מצא עוד ילד משבט ההיוגה מהמשפחה הראשית הוא שאל אותו למה הוא לא באקדמיה לנינג'ות ועניתי שאין ל מספיק כסף להרשם,הילד רשם את מקס לאקדמיה לנינג'ות ושילם עבורו מאז םה נהיו חברים טובים.כמעט בסוף הלימודים הילד אמר למקס שעכשיו תורו ושהוא יגן עליו וישמור עליו כי נועדה המפחה הסעיפית
    מקס ברח משם והתעצבן עליו והבין שהוא ניצל אותו ונישבע לנקום בו כמה ימים אחרי זה חילקו את הקבוצות לנינג'ות ומקסיצא בדרך לנינגה
    סליחה שהרקע גרוע...
    בניגוד לכל חברי שבט ההיוגה עינו של מקס חומותוהם לבנות רק שהוא משתמש בבאוקיגאין, יש לו שיער חום והוא די גבוהה ורזה. הוא הולך בדרך כלל בבגדים לבנים.
    טכניקות וכוח:

כוח: 6
    זריזות: 7
    אנרגיה: 8

גם כאן תעשו כמו למעלה:
    נינג'וטסו -8
    גנג'וטסו -7
    טאיג'וטסו - 6

9. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Gaara צפה בהודעה
    שם: Gaara
    שם הדמות:מקס
    גיל הדמות: 16
    שבט:הבאקוגאין של שבט ההיוגה.(בטח עד שאני יכתוב יתפסו כבר את האוצ'יהא
    רקע: מקס נולד בכפר קונוהא כילד משבט ההיוגה במשפחה הסעיפית, למרות זאת הוא היה יילד למשפחה עניה מאוד,שבזכות הבאקוגיאין רק השיגה כסף עם אמא אבא גונינים ושני אחים צ'ונינים. כשמקס התבגר לא היו להורים שלו מספיק כסף לשלוח אותו לאקדמיה לנינג'ות אז הוא התחיל להתאמן. מקס התחיל להתאמן בדברים פשוטים וזרק שוריקנים שמצא זרוקים ברחוב למטרה,למרות זאת מקס בקושי למד טכניקה אחת ונהיה מאוד עצוב.. לאחר מכן הוא מצא עוד ילד משבט ההיוגה מהמשפחה הראשית הוא שאל אותו למה הוא לא באקדמיה לנינג'ות ועניתי שאין ל מספיק כסף להרשם,הילד רשם את מקס לאקדמיה לנינג'ות ושילם עבורו מאז םה נהיו חברים טובים.כמעט בסוף הלימודים הילד אמר למקס שעכשיו תורו ושהוא יגן עליו וישמור עליו כי נועדה המפחה הסעיפית
    מקס ברח משם והתעצבן עליו והבין שהוא ניצל אותו ונישבע לנקום בו כמה ימים אחרי זה חילקו את הקבוצות לנינג'ות ומקסיצא בדרך לנינגה
    סליחה שהרקע גרוע...
    בניגוד לכל חברי שבט ההיוגה עינו של מקס חומותוהם לבנות רק שהוא משתמש בבאוקיגאין, יש לו שיער חום והוא די גבוהה ורזה. הוא הולך בדרך כלל בבגדים לבנים.
    טכניקות וכוח:

כוח: 6
    זריזות: 7
    אנרגיה: 8

גם כאן תעשו כמו למעלה:
    נינג'וטסו -8
    גנג'וטסו -7
    טאיג'וטסו - 6

טוב,יש כמה בעיות רציניות בטופס שאתה רשמתה,דבר ראשון זה לא לפי הטופס שאני רציתי שתמלאו והוא מופעה בסוף העמוד הראשון,חסרים הסעיפים של הטכניקות ועוד כמה דברים דומים.
    הבעיה השנייה הטופס קצר מידי וכללי מידי,לימודים באקדמיה הם חינם,],מצטער שאני נוקשה אבל לא התקבלתה תשפר את הרקע ותיצמד לתופס ואולי תתקבל.

Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    אחי אני יכול הירשם את עם הטופס הישן שלי? אם כן אני יערוך תהודעה כאן

11. משתמש מנוסה
    mor15 רשום.

Spoiler ספוילר

12. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    שם: killerbee
    שם הדמות: היטסוגאיה טושירו
    גיל הדמות: 13
    שבט והיכול המיוחדת: לא ידוע לו...
    רקע: מאז שהיסטוגאיה זכר את עצמו הוא חי ברחוב חיים עלובים ועניים שהיו משגעים כל אדם שפוי אבל הוא היה רגיל לזה...
    הוא לא בטוח איך הוא הגיע לרחוב, הוא היה בלי הורים, לבד...
    יום אחד אדם עם מגבעת ראה אותו ושאל אותו "למה אתה פה ברחוב?" היטסוגאיה אמר לו "אני לא יודע" והאיש חשב קצת ואז אמר לו שהוא ילמד אותו כיצד לשרוד...
    האדם נראה חשוד בעיניו אבל הוא לימד אותו להילחם ולעשות ג'וטסואים בסיסיים כמו החלפת גוף או העתקים...
    הוא היה גנב מומחה והיה מאוד זריז, גמיש אבל לא ממש חזק פיזית ובגלל זה הוא לא נכנס לקטטות ונחשב "פחדן" למרות שבעיניו הוא מחושב...
    יום אחד מישהו תפס אותו גונב, זה היה אדם גדול מימדים שהטיח אותו ברצפה בחוזקה וכמעט חיסל אותו אבל איזה אישה חומת שיער, עיניים ובהירת עור... שנראית בת 20-30 הצילה אותו ואימצה אותו, היא סיפרה שקוראים לה הינאמורי. היטסוגאיה הרגיש שהיה לו מזל גדול והיה לו שיפור ניכר בחיו, והעריך את הינאמורי מאוד...
    כשהביאה אותו לביתה הוא ראה שיש לה ילד קטן ממנו, קראו לו סאטושי (XD).הם ממש היסתדרו ואהבו לשחק יחדיו...
    האישה לימדה אותו שאסור לגנוב ובגיל 11 היא שלחה אותו לאקדמיה, הוא גילה ידע ויכולת עצומים...
    כדי שהיטסוגאיה יילמד שיחדו אותו באבטיחים שאהב בצורה בלתי מוסברת....
    כשסיים את האקדמיה היה לו עצוב להיפרד מסאטושי והינאמורי אבל ידע שעליו לממש את הפוטנציאל שלו ולצאת למסע נינג'ה!
    מראה: הילד... XD
    ------------
    כוח:5/21
    זריזות:8/21
    אנרגיה:8/21
    ----------------
    נינג'וטסו:10/21
    ג'נג'וטסו:4/21
    טאיג'וטסו:7/21
    ------------
    נינג'וטסו:
    B: Water Shark Bullet Technique

C: Violent Water Wave

D: Shadow Shuriken Technique

E:Sexy Technique
    Clone Technique
    Body Replacement Technique
    Transformation Technique
    Rope Escape Technique

ג'נג'וטסו:

B:

C:

D: Hell Viewing Technique
    Leaf Whirlwind

E:

טאיג'וטסו:
    B:

C: Arhat Fist
    Leaf Great Whirlwind

D: Leaf Whirlwind

E:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    בקשר לטכניקות אני לא יודע איפה למצוא את כל הטכניקות הקיימות...
    נערך לאחרונה על ידי Expired, 07-26-2011 בשעה 02:54 PM

13. משתמש מנוסה
    KillerBee.
    התופס עצמו טוב ובנוי נכון אבל הרקע קצר מידי,איך הוא למד להילחם,ספר לי על האישה שמאמצת אותו איך היה הקשר אתה תפרט עוד על פרטים כמו איך היא נראית,אם היו אנשים שהוא הכיר (חברים) תשפץ את הרקע,ושלך לי הודעה פרטית.

עריכה.
    טוב יש שיפור קטן ברקע אבל זה עדיין לא מספיק אני תראה את הטפסים שהגישו לי במשחק הקודם ותבין מה צריך להיות בו ,תמשיך לשפר אני רוצה ליראות השקעה
    .
    נערך לאחרונה על ידי red dd, 07-26-2011 בשעה 12:19 PM

Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    שם: אלי
    שם:ארו סאנין
    שם הדמות:קונקורו היוגה
    גיל הדמות:17
    שבט והיכול המיוחדת:הביאקוגאן של שבט ההיוגה
    רקע:קונקורו הוא חיכן ממושמע בעל ביטחון עצמי גבוה הוא אוהב לעזור לאחיו ולהוריו וחבריו קונקורו הוא ילד אשר סיים את לימודיו באקדמיה לנינגות בהצטיינות מרובה והוא גם חבר אח ובן מצטייין וכולם אוהבים אותו חוץ מאחיו התאום אינאקי היוגה אשר הוא ההפך הכמעט גמור מקונקורו הוא קיבל ציונים נמוכים מאוד הלימודים הוא מציג לאחיו וחבריו ולכן לא אוהבים וכשהוא רואה את אהבת כולם לתאומו הוא מתעצבן בסיום הלימודים לאחר שקיבלו את הציונים אינאקי התחיל להציק לקונקורו "י'חתיכתחנון כל היום חורש על הלימודים"הוא צעק עליו קונקורו לא נשאר חייב אבל לפחות זה משתלם אני יכול לעשות דברים שאתה עושה אותם בצורה גרועה או לא בכלל" אינאקי התחיל להתעצבן "תסתום אל תתערב לי בחיים זכותי להחליט כמה להשקיע בלימודים האלה" והוא דחף קלות את קונקורו והוא החזיר אחת משלו "בונה אתה ממש רוצה קרב אתה אה?"תוך שהוא עומד בעמדת מוצא אמר קונקורו "אם זה מה שאתה רוצה" ואז בלי שום אזהרה אינאקי הסתער עליו עם אגרוף שכוון לפניו של קונקורו ברגע שהוא פגע בלחי שלו קונקורו השתמש בטכניקת חילוף כך שאינאקי חטף מכה די רצינית באצבעות "אאוץ חתיכת .... איה! אחח חכה חכה יה חתיכת ...."צרח וקילל אינאקי "טוב עכשיו תורי"אמר קונקורו והוא השתמש בטכניקת כפילים שקפצו מצד לצד כך שלא היה אפשר לזהות את קונקורו ואז מאחורי אינאקי קונקורו נן לו אגרוף בצואר שהעיף אותו חצי מטר קדימה "אחחחח...."גנח אינאקי וקונקורו שאל "אתה עדין רוצה להמשיך?"והסתובב לכיון ביתם תוך כדי כך אינאקי קם באיטיות תוך שהוא ממלמל "אני אהרוג אותך" הוא שולף קונאי ורץ לעבר אחיו ברגע האחרון אחיו מוציא את שלו ובולם תמתקפה תוך כדי בעיטה שמעיפה את אינאקי ל2מטר אחורה לאחר מכן באותו הלילה לאחר אריזת חפצים אינאקי ברח מכפרם והפך לנינגה מפקירה תוך שהוא מבטיח שיום יבוא והוא יהרוג את קונקורו ולכן גם קונקורו התחיל להתאמן אצל מאסטר שבט היוגה נג'י היוגה הדגול.
    מראה:עינים לבנות גדולות סמל הנינגה על המצח בגדים לבנים עם חגורה כחולה וסנדלי שורש כחולים
    ------------
    כוח:5/21
    זריזות8/21
    אנרגיה9/21
    ----------------
    נינג'וטסו:10/21
    ג'נג'וטסו:5/21
    טאיג'וטסו:6/21
    ------------
    נינג'וטסו:
    B:
    שחרור מים: טכניקת טיל כריש

C:
    Hakke Kuushou - חזונות 8 כפות אוויר.
    שחרור אש: טכניקת אש עוף החול
    אלמנט אדמה: טכניקת דג תת-קרקעי

D:
    אלמנט אדמה: טכניקת עריפת ראש פנימית
    שיחורר
    טכניקת הבהוב הגוף

E:
    טכניקת שינוי גוף
    טכניקת החלפת הגוף
    ריקוד ירח חצי סהר
    טכניקת בריחת חבל
    טכניקת כפילים

ג'נג'וטסו:

B:
    אשלייה שטנית: מוות כריכת עץ

C:
    טכניקת אפקט דעת ערמומית
    טכניקת חזיית מוות
    D:
    אשלייה שטנית: טכניקת ראיית גיהנום
    טכניקת משרת הערפל
    טכניקת אפקט דעת ערמומית
    E:
    טכניקת מקדש נירוואנה

טאיג'וטסו:
    B:
    סחרור שמימי גדול

C:
    אגרוף חזק
    שישים וארבע מכות יד
    צל העלה המרקד
    D:
    כניסה דינאמית
    אגרוף עדין
    סופת עלה

E:
    אלף שנים של כאב

הערות:אני יכול לערוך תמתקפות מחר כי זה מאוד ארוך ואני יכול ללמוד את המתקפות של הביוקגן שלי כי אני לא יודע תרמות שלהם והם נמצאות כאן http://www.tipo.co.il/zone/page.asp?...39&pid=9438622
    נערך לאחרונה על ידי eliyaex, 07-26-2011 בשעה 03:26 PM

15. משתמש מנוסה
    ארו סאנין.
    תסיים את המתקפות,ואתה רשום.

KillerBee.
    רשום.

Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •