Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 61 עד 63 מתוך 63
  1. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    טוב אני מצפה לתגובות קצת יותר מעניינות ועסיסיות,כמו שאני משקיעה בתגובות של לרוב 4 + שורות מלאות אני מצפה לפחות שגם אתם תשקיעו עכשיו אני פשוט אגיב תגובות "שיענינו" רק למי שבאמת משקיעה .

Hei.
    התגובה טובה.
    ------
    אתה מתחיל בחיפושים שלך אחר דארואי,אתה שואל אנשים ומתאר את הדמות אך הרוב אומרים שלא ראו אותו באזור הרבה זמן,לאחר כרבע שעה של חיפושים את מוצא אדם אחד שאומר לך שהוא הלך לעבר בית ההוקאגה.
    אתה חושב לעצמך 'זה בערך חצי שעה של הליכה מכאן וכבר צהריים'.
    האוויר מתחיל להיות יותר מלוכלך וניראה שהמון עפר עף,אתה רואה שני אנשים רצים לעבר אגם "התמנון הכחול".
    אתה רואה שכמה אנשים חוזרים במהירות לבתיהם,אתה מרגיש רעד באדמה ולפתע אדם גבוה במשקפיים אומר לך "תחזור לביתך שם היה לך יותר בטוח" אתה מרגיש מוזר ומתחיל להתקדם לבית שלך,הגוף שלך מרגיש כבד ואין לך הרבה כוח לזוז אתה פותח את הדלת נישען על המיטה ונירדם.
    אתה שומע צלצול חזק וקם במהירות אתה סם לב שזה היה שעון מעורר ואתה רואה שהשעה 7:00 (יום למחרת).

TheJedi.
    -----------
    "חחח ומה תעשה בדיוק עם החרב הזו" אחד הילדים אומר,הוא מסמן לשני הילדים האחרים לזוז והם הקופצים אחורה.
    הוא פותח במהירות מגילה ומזמן חרב 'קטאנה' שחורה וארוכה.
    ואומר ניראה מה יש לך.

Conscript.
    איזה טכניקה מה זה מקום עם מים,איך אתה יוצא קצת להשקיעה אחי.
    -------
    אתה יוצאה מהחנות וממשיך לאגם הקרוב ביותר אתה חושב לעצמך אחרי הליכה של חמש דקות 'על איזה טכניקה אתאמן'.

Spoiler ספוילר

2. NYO HO HO
    שם: עמית.
    TheJedi.
    -----------
    "חחח ומה תעשה בדיוק עם החרב הזו" אחד הילדים אומר,הוא מסמן לשני הילדים האחרים לזוז והם הקופצים אחורה.
    הוא פותח במהירות מגילה ומזמן חרב 'קטאנה' שחורה וארוכה.
    ואומר ניראה מה יש לך.
    "אוקיי, ג'וטסו שיתוק זמני!" אומר ואבצע את ג'וטסו השיתוק הזמני על ילד."כניסה דינמית!" אומר בזמן קפיצה באוויר ובנחיתה אשתמש ב-dynamic entery על הילד.
    NYO HO HO BITCH

3. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    Conscript.
    איזה טכניקה מה זה מקום עם מים,איך אתה יוצא קצת להשקיעה אחי.
    -------
    אתה יוצאה מהחנות וממשיך לאגם הקרוב ביותר אתה חושב לעצמך אחרי הליכה של חמש דקות 'על איזה טכניקה אתאמן'.
    'אולי כדאי לי לשדרג את השליטה שלי בטכניקת טיל הכריש!' אחשוב לבסוף, אמשיך ללכת בשמחה
    'מעניין מה קי הולך לעשות, טוב זה לא ממש ענייני... כדאי פשוט להמשיך ללכת ולא לחשוב על זה' אחשוב בזמן שזה מסיח את דעתי מהמטרה האמיתית...
    'מעניין אם היה לי שבט פעם... ואם יש לו יכולות מגניבות כמו לשאר השבטים' אמשיך לחשוב

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •