Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 67
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי יאיר לפיד מלך! צפה בהודעה
    ttrrtte
    בנות צריכות לאתמץ לפעמים! סתם, בסדר אני שם על 2...
    ~~~~~~~~~~~~~
    את יוצאת החוצה מהמעבדה ומוציאה את סנייבי החוצה כדי לדבר איתה.
    ''שלום חמודה, לי קוראים איקו ואני הולכת להיות המאמנת החדשה שלך,
    נעים להכיר אותך, מה דעתך על השם ליף?'' את אומרת לסנייבי והיא מהנהנת בראש שהשם הזה מוצא חן בעיניה.
    לאחר מכן, את ממשיכה עם ליף לספינה ורואה את השומר ומבקשת ממנו קרב.
    "אוקיי, הקרב הולך כך, 1 על 1, אם את מנצחת את עולה לסיפון, אם אני מנצח את נשראת פה עוד יום" הוא בציחקוק מרושע
    "אושווט צא החוצה!" הוא קורא ואז מוציא פוכדור שממנו יוצא פוקימון הפנגווין שהיה במעבדה של פרופסור אוק.
    "את תוקפת ראשונה" הוא מוסיף.
    מה תעשי?
    קישטה ברה גבר! קישטה!3:
    אביט באוואשט מעט בחשש אך גם נחישות, אביט על ליף ואומר ''אוקיי ליף, חמודה זה הקרה הראשון שלנו!, צאי בהתקלה על אוואשט ואז שוט גפן, לאחר שוט הגפן השתמשי במבט ואז שוב התקלה!'', אביט בלהט ונחישות בליף תוקפת בתקווה רבה שתפגע ולא תפסתס
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ♣Trunks♣
    "בשמחה" הוא אומר, לוקח את הפוכדור של טפיג ומחזיר אותו לפוכדור שלו, "תשמור אליו טוב" הוא מוסיף.
    "ובשביל להגיע למחוז אונובה אתה צריך ללכת לספינה שבמפרץ ולהילחם נגד השומר,
    אם תנצח תעלה לסיפון, אם לא, תצטרך לחכות יום אז... בהצלחה" הוא אומר ופותח לך את הדלת כדי שתתחיל במסע שלך להציל את אש קאצ'ם!
    מה תעשי?
    מושלמים לא מקבלים באן, אז יאיר לא מושלם 3:<
    ~~~~
    "תודה רבה!" אחייך לפרופסור ואצא מהמעבדה, קורן משמחה עם פרצוף כזה- D=.
    אני אחפש את השומר וברגע שאמצא אותו אומר לו "אתה, אני, קרב, עכשיו!" בפרימיטיביות.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

3. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    ♣Trunks♣
    מושלמים חוזרים יום לפני אז יאיר לפיד מושלם
    ~~~~~~~~~
    אתה יוצא מהמעבדה והולך לכיוון המפרץ.
    לאחר כמה דקות הליכה נחמדות, אתה רואה את הספינה ואת השומר.
    אתה ניגש אל השומר ומבקש ממנו קרב כדי לעלות לספינה.
    "אוקיי, הקרב הולך כך, 1 על 1, אם אתה מנצח אתה עולה לסיפון, אם אני מנצח אתה נשאר פה עוד יום" הוא אומר בציחקוק מרושע
    "סנייבי צא החוצה!" הוא קורא ואז מוציא פוכדור שממנו יוצא פוקימון הנחש הירוק שהיה במעבדה של פרופסור אוק.
    "אתה תוקף ראשון" הוא מוסיף.
    מה תעשה?

ttrrtte
    לא מזיז ולא מזיז
    ~~~~~~~~
    "צאי בהתקלה על אוואשט ואז שוט גפן, לאחר שוט הגפן השתמשי במבט ואז שוב התקלה!'' את פוקדת על ליף בתקווה שתצליח לעשות את כול המתקפות האלה.
    ליף רצה במהירות, פוגעת בו אך זה לא מזיז לו אז היא משתמש בשוט הגפן שפוגע בו חזק.
    "אוושוט תעדוף את השוט באקדח מים!" קורא השומר ואז אושווט ישר מוציא זרם מים שמעיף את ליף רחוק.
    "אושווט שלי מיומן!" השומר אומר בגאווה (הוא הומו)
    מה תעשי?

Kayoger
    אתה יוצא החוצה מהמעבדה ותועה אם אושווט יואהב את הרעיון שאתה מאמן שלו ובגלל זה אתה מוציא אותו החוצה מהפוכדור שלו,
    "אושווט אני המאמן שלך אנטוני, נעים להכיר" אתה אומר לאושווט בשמחה רבה ואז פתאום אושווט רוצה ללחוץ לך את היד ולאחר מכן אתה לוחץ לו את היד.
    "עכשיו בוא נלך לכיוון הספינה!" אומר מוסיף והולך עם אושווט.
    לאחר כמה דקות הליכה אתה רואה את הספינה עם השומר ואז אתה ניגש אליו ומבקש קרב נגדו.
    "אוקיי, הקרב הולך כך, 1 על 1, אם אתה מנצח אתה עולה לסיפון, אם אני מנצח אתה נשאר פה עוד יום" הוא אומר בציחקוק מרושע
    "טפיג צא החוצה!" הוא קורא ואז מוציא פוכדור שממנו יוצא פוקימון החזיר שהיה במעבדה של פרופסור אוק.
    מה תעשה?

4. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    Kayoger
    אתה יוצא החוצה מהמעבדה ותועה אם אושווט יואהב את הרעיון שאתה מאמן שלו ובגלל זה אתה מוציא אותו החוצה מהפוכדור שלו,
    "אושווט אני המאמן שלך אנטוני, נעים להכיר" אתה אומר לאושווט בשמחה רבה ואז פתאום אושווט רוצה ללחוץ לך את היד ולאחר מכן אתה לוחץ לו את היד.
    "עכשיו בוא נלך לכיוון הספינה!" אומר מוסיף והולך עם אושווט.
    לאחר כמה דקות הליכה אתה רואה את הספינה עם השומר ואז אתה ניגש אליו ומבקש קרב נגדו.
    "טפיג צא החוצה!" הוא קורא ואז מוציא פוכדור שממנו יוצא פוקימון החזיר שהיה במעבדה של פרופסור אוק.
    מה תעשה?
    'אוקיי טפיג הוא פוקימון אש אז לאושווט יש יתרון גדול עליו אם אני הוא ישתמש באקדח מים' אתחיל לנתח את הקרב ולחשוב על אסטרטגיה "אושווט עכשיו תשתמש הצלפת זנב ואז באקדח מים בכל העוצמה שלך על טפיג!" אגיד לאושווט בהתלהבות רבה מכיוון שזה הקרב הראשון שלי "קדימה אושווט אתה מסוגל!אתה הכי חזק שיש!" אתחיל לדרבן את אושווט מהצד
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    Kayoger
    למה אתה לא אומר שאתה שמח שחזרתי? חוצפן!
    ~~~~~~~~~~~~
    אושווט משתמש בזנבו וקופץ גבוה ואז מוציא מפיו זרם מים חזק לעבר טפיג.
    "טפיג תתחמק ואז גחלת!" קורא השומר ואז טפיג מתחמק מהאקדח מים, שולח גחלת לעבר אושווט ופוגע בו בחוזקה.
    "טפיג הוא פוקימון מיומן! יהיה לך קשה לנצח אותו!" אומר לך השומר בזילזול, "טפיג התקלה בכול הכוח!" מוסיף השומר ואז טפיג יוצא לכיוון אושווט.
    מה תעשה?

6. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ♣Trunks♣
    מושלמים חוזרים יום לפני אז יאיר לפיד מושלם
    ~~~~~~~~~
    אתה יוצא מהמעבדה והולך לכיוון המפרץ.
    לאחר כמה דקות הליכה נחמדות, אתה רואה את הספינה ואת השומר.
    אתה ניגש אל השומר ומבקש ממנו קרב כדי לעלות לספינה.
    "סנייבי צא החוצה!" הוא קורא ואז מוציא פוכדור שממנו יוצא פוקימון הנחש הירוק שהיה במעבדה של פרופסור אוק.
    מה תעשה?

"בסדר, אני אתקוף ראשון!" אצעק אליו, "קדימה טפיג, תשתש ב... הממ..." איעצר. אני אחשוב, אתלבט קצת, ולבסוף אומר "אוקיי טפיג, לסניבי יש חולשה לאש,ף אז תשתמש בגחלת" בהתלהבות מוגזמת מאוד מאוד מאוד מאוד.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

7. משתמש מנוסה
    ♣Trunks♣
    "טפיג גחלת על סנייבי!" אתה אומר לטפיג בתלהבות חמורה ביותר ואז טפיג שולח גחלת לעבר סנייבי.
    "סנייבי הצלפת גפן על הגחלת בכול הכוח!" קורא השומר ואז הסנייבי שלו שולח גפן שחותכת את הגחלת ומעלימה אותו,
    "התקלה!" מוסיף השומר ואז סנייבי שלו רץ במהירות לעבר טפיג ופוגע בו בחוזקה.
    מה תעשה?

8. משתמש מנוסה
    Kayoger
    למה אתה לא אומר שאתה שמח שחזרתי? חוצפן!
    ~~~~~~~~~~~~
    אושווט משתמש בזנבו וקופץ גבוה ואז מוציא מפיו זרם מים חזק לעבר טפיג.
    "טפיג תתחמק ואז גחלת!" קורא השומר ואז טפיג מתחמק מהאקדח מים, שולח גחלת לעבר אושווט ופוגע בו בחוזקה.
    "טפיג הוא פוקימון מיומן! יהיה לך קשה לנצח אותו!" אומר לך השומר בזילזול, "טפיג התקלה בכול הכוח!" מוסיף השומר ואז טפיג יוצא לכיוון אושווט.
    מה תעשה?
    "שמח מאוד שחזרת" סבבה?XD בכל מקרה למה הרחיקו אותך מההתחלה?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "אל תזלזל בי ובאושווט שלי!" אגיד לשומר השחתן בעצבים ואפנה לאושווט "תשתמש עכשיו באקדח מים ברגע שהוא קרוב אלייך!" אגיד לאושווט בעצבים על השומר והוסיף "מיד אחר כך תשתמש בהתקלה ותסיים את הטפיג החלש הזה של השומר השחצן הזה!"
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    Kayoger
    כי הבעתי את דעתי המופלאה
    ~~~~~~~~~~~
    "תשתמש עכשיו באקדח מים ברגע שהוא קרוב אלייך!" אתה אומר לאושווט בעצבנות והוא שולח אקדח מים אבל פתאום אתה רואה שהשומר מתכונן להגיד משהו,
    "טפיג קפוץ לשמיים ואז תשתמש בהתקלת גחלת!" פתאום השומר אומר ואז טפיג קופץ, מתחמק מהאקדח המים ותוקף בהתקלה עם גחלת שפוגעת קשות באושווט.
    "טפיג מיומן, עכשיו גמור את אושווט בגחלת בכול הכוח!" קורא המאמן ואז טפיג שולח גחלת ענקית לעבר אושווט.
    מה תעשה?

10. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ttrrtte
    לא מזיז ולא מזיז
    ~~~~~~~~
    "צאי בהתקלה על אוואשט ואז שוט גפן, לאחר שוט הגפן השתמשי במבט ואז שוב התקלה!'' את פוקדת על ליף בתקווה שתצליח לעשות את כול המתקפות האלה.
    ליף רצה במהירות, פוגעת בו אך זה לא מזיז לו אז היא משתמש בשוט הגפן שפוגע בו חזק.
    "אוושוט תעדוף את השוט באקדח מים!" קורא השומר ואז אושווט ישר מוציא זרם מים שמעיף את ליף רחוק.
    "אושווט שלי מיומן!" השומר אומר בגאווה (הוא הומו)
    מה תעשי?

הומו....? אוי לי....
    ''אדוני השומר..'' אומר ואצחקק, ''עם אוואשט כל כך חזק ומאומן, מה בדיוק אתה עושה פה בתור שומר... במקום לעבוד במשרה בכירה יותר?'' אומר ואצחק על השומר, ''אוי סליחה פשוט...עם הוא כל כך חזק למה שלא תלך עכשיו ותבקש קידום? אני חושבת שאתה צריך את זה'' אומר בהתנצלות מזוייפת בתקווה שהשומר או יעזוב את הקרב ואוכל לעלות על הספינה, או שיאמץ את אוואשט אל מעט גבול היכולת שלו בזמן שליף רק תתחמק ואוואשט יתעלף מעייפות
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. משתמש מנוסה
    ttrrtte
    "אני מנצל את זה, אני גורם למנהל שלי לאהוב אותי ואז אגנוב לו את המשרה אישה!" הוא אומר לך בכעס
    ואז פתאום בגלל שלא נתת לליף פקודה, האקדח מים פוגע בליף אבל בקושי משפיע אליו.
    "אושווט, התקלה בכול הכוח כדי לסיים את הקרב!" הוא מוסיף בכעס ואז אושווט שלו יוצא בהתקלה.
    מה תעשי?

12. משתמש מנוסה
    Kayoger
    כי הבעתי את דעתי המופלאה
    ~~~~~~~~~~~
    "תשתמש עכשיו באקדח מים ברגע שהוא קרוב אלייך!" אתה אומר לאושווט בעצבנות והוא שולח אקדח מים אבל פתאום אתה רואה שהשומר מתכונן להגיד משהו,
    "טפיג קפוץ לשמיים ואז תשתמש בהתקלת גחלת!" פתאום השומר אומר ואז טפיג קופץ, מתחמק מהאקדח המים ותוקף בהתקלה עם גחלת שפוגעת קשות באושווט.
    "טפיג מיומן, עכשיו גמור את אושווט בגחלת בכול הכוח!" קורא המאמן ואז טפיג שולח גחלת ענקית לעבר אושווט.
    מה תעשה?
    XD
    ~~~~~
    "אוקיי נמאס לי ממך ומהטפיג הזה שלך שומר שחצן!" אגיד לשומר בעצבנות "אושווט בוא נגמור את הקרב הזה" אפנה לאושווט בעצבים "תתחמק מהגחלת הזאתי ותשתמש בהתקלה הכל הכח שלך ומיד אחר כך באקדח מים!" אגיד לאושווט בתקווה שיצליח וישתיק את השומר המעצבן הזה לפני שאני אעשה משהו שאני והשומר נצטער עליו.
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    Kayoger
    "אושווט תתחמק מהגחלת הזאת!" אתה קורא ואז הוא מתחמק במהירות, "תשתמש בהתקלה ואז באקדח מים!" אתה מוסיף.
    אושווט רץ לכיוון טפיג ופוגע בו אך לאחר הפגיעה הוא פתאום עולה בלהבות, "חח, היכולת של טפיג הופעלה!" אומר השומר,
    "עכשיו גמור את אושווט בהתקלה טפיג!" מוסיף השומר ואז טפיג רץ במהירות לעבר אושווט, פוגע בו ומעלף אותו.
    "ניצחתי, תחזור למחרת ואם תנצח אותי, תעלה לסיפון חחח!" הוא אומר בקול מרושע.
    מה תעשה?
    (האיוונט מתחיל אצלך ראשון, חפש פוקימון מדור ה1, תפוס אותו ותקבל פרס (זה איוונט פורים בגלל שקיבלתי באן)

14. משתמש מנוסה
    Kayoger
    "אושווט תתחמק מהגחלת הזאת!" אתה קורא ואז הוא מתחמק במהירות, "תשתמש בהתקלה ואז באקדח מים!" אתה מוסיף.
    אושווט רץ לכיוון טפיג ופוגע בו אך לאחר הפגיעה הוא פתאום עולה בלהבות, "חח, היכולת של טפיג הופעלה!" אומר השומר,
    "עכשיו גמור את אושווט בהתקלה טפיג!" מוסיף השומר ואז טפיג רץ במהירות לעבר אושווט, פוגע בו ומעלף אותו.
    "ניצחתי, תחזור למחרת ואם תנצח אותי, תעלה לסיפון חחח!" הוא אומר בקול מרושע.
    מה תעשה?
    (האיוונט מתחיל אצלך ראשון, חפש פוקימון מדור ה1, תפוס אותו ותקבל פרס (זה איוונט פורים בגלל שקיבלתי באן)
    "אני עוד אנצח אותך שמור שחצן שכמוך!" אגיד לשומר בעצבים וארים את אושווט תוך כדי לחישה "היית מצוין,אנחנו עוד נשתפר!" וארוץ לכיוון מרכז הפוקימונים הקרוב.
    לאחר שאטפל באושווט שלי אצא החוצה ואוציא את אושווט מהפוכדור שלו תוך כדי בקשה מפורטת היטב "אושווט צא החוצה ותעזור לי למצוא פוקימונים לקבוצה שלנו!" ואתחיל לחפש אחר פוקימונים הקשיים למציאה ויתאימו לי לקבוצה כך שלא יווצר לי כפל סוגים
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    Kayoger
    אתה הולך למרכז פוקימונים ומרפא את אושווט.
    לאחר מכן אתה יוצא מהמרכז, ומחפש בעיר פוקימונים שאפשר לתפוס. לאחר כמה זמן של חיפושים, אתה מסיק שאין בעיר פוקימונים אז אתה הולך לכיוון דרך 1.
    לאחר כמה דקות, אתה מגיע לדרך 1 ורואה מלא עצים ומלא מאמנים המתחילים את המסע שלהם, הם בדיוק כמוך אבל המסע שלהם זה לא להציל את אש קאצ'ם.
    פתאום, אתה רואה שני זחלים שונים זוחלים להם, ציפור אחת קטנה וציפור דומה לה אבל גדולה יותר ולהקה של עכברים שמנסים למצוא טרף.
    מה תעשה?
    ; ; ; ;

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •