Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 61 עד 67 מתוך 67
  1. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    Kayoger
    אתה שואל את אושווט אם הוא מעוניין להילחם בקרב זוגות עם קאטרפי וברור שהוא עושה עם הראש לו כן.
    לאחר מכן אתה מוציא את קאטרפי ושואל אותו להילחם והוא עונה לך ברור שכן עם הראש.
    אתה לוקח את העט שלך ורושם את עצמך בתור הטורניר.
    לאחר כמה דקות המתנה באה עליך האחות ג'וי ואומרת לך: "אם תנצח בקרב תקבל כסף ופוקימון מהדור השלישי!"
    "הקרב שלך מתחיל עכשיו לך למאחוריי המרכז כדי להילחם, חכה שיקראו לך!" היא מוסיפה ואז היא הולכת.
    אתה הולך למאחוריי המרכז ורואה את השופט עולה לבמה.
    "אנטוני פרקר ולידיה בורשו תעלו לבמה" הוא אומר ואז אתה עולה לבמה עם ילדה יפה מאוד שאין לי כוח להשים ספרייט שלה.
    "תוציאו את הפוקימונים שלכם בבקשה ואז הקרב יתחיל!" השופט מוסיף ואז לידיה מוציאה פוקימון אדום שדומה קצת לדרקון והציפור שראית מתי שתפסת את קאטרפי.
    "אנטוני מתחיל!" מוסיף השופט ואז הוא יורד מהבמה.
    מה תעשה?
    ;

2. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    ציטוט פורסם במקור על ידי יאיר לפיד מלך! צפה בהודעה
    Kayoger
    אתה שואל את אושווט אם הוא מעוניין להילחם בקרב זוגות עם קאטרפי וברור שהוא עושה עם הראש לו כן.
    לאחר מכן אתה מוציא את קאטרפי ושואל אותו להילחם והוא עונה לך ברור שכן עם הראש.
    אתה לוקח את העט שלך ורושם את עצמך בתור הטורניר.
    לאחר כמה דקות המתנה באה עליך האחות ג'וי ואומרת לך: "אם תנצח בקרב תקבל כסף ופוקימון מהדור השלישי!"
    "הקרב שלך מתחיל עכשיו לך למאחוריי המרכז כדי להילחם, חכה שיקראו לך!" היא מוסיפה ואז היא הולכת.
    אתה הולך למאחוריי המרכז ורואה את השופט עולה לבמה.
    "אנטוני פרקר ולידיה בורשו תעלו לבמה" הוא אומר ואז אתה עולה לבמה עם ילדה יפה מאוד שאין לי כוח להשים ספרייט שלה.
    "תוציאו את הפוקימונים שלכם בבקשה ואז הקרב יתחיל!" השופט מוסיף ואז לידיה מוציאה פוקימון אדום שדומה קצת לדרקון והציפור שראית מתי שתפסת את קאטרפי.
    "אנטוני מתחיל!" מוסיף השופט ואז הוא יורד מהבמה.
    מה תעשה?
    ;
    'הפוקימון האדום זה כנראה פוקימון אש בגלל האש על הזנב שלו' אחשוב לעצמי ואשלוף את הפוקידע מהכיס שלי לקבל מידע על שני הפוקימונים של הילדה הזו.
    "צאו עכשיו אושווט וקטרפי!" אגיד לפוכדורים של שניהם ואזרוק אותם באוויר.
    "קטרפי" אתחיל ללחוש לקטרפי "אל תדאג אתה תהיה מצוין!" אגיד לו בתקווה שהביטחון שלו יעלה ושהוא לא יהיה מודאג
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    Kayoger
    אתה מוציא את הפוקדקס שלך ורואה על שניהם מידע:
    "צ'ראמנדר, פוקימון הדרקון, צ'ראמנדר הוא פוקימון התחלתי של פוקימון קאנטו והוא מסוג אש, בהתפתחותו השלישת מתווספת אליו סוג מעופף"
    "פיג'י, פוקימון הציפור, פיג'י הוא פוקימון שקט אבל אם יפריעו לו הוא יאבד שליטה"
    לאחר מכן אתה מוציא את אושווט ואת קאטרפי ומעודד אותו כדי להחדיר לו אומץ.
    "נו תתחיל כבר אנטוני, מה אתה מפגר?" כולם צועקים לך בגלל שעדיין לא נתת תגובה של התקפה לפוקימונים שלך.
    מה תעשה?

4. משתמש מנוסה
    Kayoger
    אתה מוציא את הפוקדקס שלך ורואה על שניהם מידע:
    "צ'ראמנדר, פוקימון הדרקון, צ'ראמנדר הוא פוקימון התחלתי של פוקימון קאנטו והוא מסוג אש, בהתפתחותו השלישת מתווספת אליו סוג מעופף"
    "פיג'י, פוקימון הציפור, פיג'י הוא פוקימון שקט אבל אם יפריעו לו הוא יאבד שליטה"
    לאחר מכן אתה מוציא את אושווט ואת קאטרפי ומעודד אותו כדי להחדיר לו אומץ.
    "נו תתחיל כבר אנטוני, מה אתה מפגר?" כולם צועקים לך בגלל שעדיין לא נתת תגובה של התקפה לפוקימונים שלך.
    מה תעשה?
    "אני אתחיל ברגע שאני ארצה!" אצעק בחזרה לכל האנשים האלה בעצבים 'קטרפי בעמדה של נחיתות נגד צ'רמנדר ופיג'י' אחשוב בעצבים "אושווט אקדח מים על צ'רמנדר וקטרפי מחרוזת חוטים על פיג'י!" אגיד לשני הפוקימונים שלי בחשש מעורב בהתרגשות
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    Kayoger
    "אושווט אקדח מים על צ'רמנדר וקטרפי מחרוזת חוטים על פיג'י!" אתה אומר ואז אושווט מוציא אקדח מים וקטרפי מוציא חוטים.
    "צ'ראמנדר תשתמש בשריטה על החוטים של קטרפי ופיג'י תשתמש בסופה על האקדח מים!" אומרת לידיה בורשו.
    צ'רמאנדר משתמש בשריטה על המחרוזת חוטים וקרוע אותה וכמעט שהוא נפגע מהאקדח מים פיג'י מציל אותו בעזרת הסופה.
    "עכשיו צ'ראמדנר ופיג'י, תשתמשו בסופת גחלת על אושווט ועל קטרפי!" מוסיפה לידיה
    ואז פיג'י שולח סופה וצ'רמאנדר שולח גחלת שמשתלבים והופכים לסופת אש שבאה לעבר אושווט וקטרפי.
    מה תעשה?

6. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=יאיר לפיד מלך!;1295923]ttrrtte
    עכשיו תגיבי כול פעם שאני מגיב!
    ~~~~~~~~~~~~
    ''ליף, תשתמש בהצלפת גפן על הפוקימון הצהוב ששכחתי את שמו, רגע נזכרתי, על פסיידאק!" את צועקת לעבר ליף ובנתיים את מנסה לטפל בסוס היפה.
    ליף כמובן תוקפת את פסיידאק ומעלפת אותו ישר בגלל שהוא פוקימון מים והיא פוקימון עלה.
    את ניגשת לסוס, מנסה לגעת בו אך את נכוות בגלל שיש עליו אש.
    "פוני... פוני..." אומר הסוס בייאוש ואז את בודקת אם יש לך אוכל או תרופה אבל אין לך! לא קנית!
    מה תעשי?

אני אוציא את הפוקדע שלי ואכוון אל הפוקימון.
    אגלה שלפוקימון קוראים פוניטה, אגש אל פוניטה ואומר (תוך כדי זריקת פוקדור על פסיידאק), ''שלום פוניטה, אני פה לעזור לך, אני אלכוד אותך וארפא אותך בסדר?'' אשאל בקול עדין ואבדוק עם פסיידאק נלכד
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    Kayoger
    "אושווט אקדח מים על צ'רמנדר וקטרפי מחרוזת חוטים על פיג'י!" אתה אומר ואז אושווט מוציא אקדח מים וקטרפי מוציא חוטים.
    "צ'ראמנדר תשתמש בשריטה על החוטים של קטרפי ופיג'י תשתמש בסופה על האקדח מים!" אומרת לידיה בורשו.
    צ'רמאנדר משתמש בשריטה על המחרוזת חוטים וקרוע אותה וכמעט שהוא נפגע מהאקדח מים פיג'י מציל אותו בעזרת הסופה.
    "עכשיו צ'ראמדנר ופיג'י, תשתמשו בסופת גחלת על אושווט ועל קטרפי!" מוסיפה לידיה
    ואז פיג'י שולח סופה וצ'רמאנדר שולח גחלת שמשתלבים והופכים לסופת אש שבאה לעבר אושווט וקטרפי.
    מה תעשה?
    "מה זה לעזעזל?!" אצעק בלחץ "קטרפי אושווט תתחמקו מהמתקפה הזו!" אגיד לשניהם במהירות ואז אמשיך "עכשיו קטרפי צא ותשתמש בנשיכת חרק על צ'רמנדר ואושווט תתקרב לצ'רמנדר ותשתמש באקדח מים מקרוב!" אגיד לשניהם בתקווה שהמהלכים שלי יעבדו
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •