Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 68
  1. משתמש מנוסה
    שם: טל
    ציטוט פורסם במקור על ידי LordAbizi צפה בהודעה
    אוקיי, אני, LordAbizi, מנהל חת"ם, מתיר בזאת ל-♣DarkStyle♣ לאמץ את Dragon Ball Z - Return of the Dead של Igarashi Genta.

Dragon Ball Z – The Return of the Dead

עלילה:
    שנים לאחר מותו של קיד בו, קרה משהו מוזר ביקום האהוב שלנו.
    כל הכוכבים חוו רעידות אדמה קשות, התפרצויות הרי געש ורבים מהכוכבים סיימו בהתפוצצות קשה.
    יצורים אכזריים החלו לצאת מהכוכבים האלו ולהלחם זה בזה על מנת לזכות בכוכב משלהם.בסופו של דבר,
    הם הרגו זה את זה וגרמו לעוד כוכבים להתפוצץ.כוכב אחד נשאר וזה היה כדור הארץ.
    אך,גם הוא החל בתהליך של השמדה כאשר הרי געש החלו להתפוצץ וסופות ברקים כיסו את השמיים.
    החלו להופיע מפגעי טבע רבים כמו הוריקן וטורנדו שהרסו מקומות רבים.
    בני האדם ראו זאת,התפללו שהאל יציל אותם.חלקם אף נלחמו במפגעי הטבע על מנת לעצור אותם והצליחו לעת עתה.

מספר ימים לאחר מכן, בשורה נוראית הגיעה אל גוקו מהמלך קאי הצפוני,
    מאמנו לשעבר.בהודעה נאמר על מהפכה בעולם המתים. המתים התחזקו בדרך מסתורית בכך שהם עברו איזשהי מוטציה כשהם מתו בהתפוצצות בתוך הכוכבים שלהם.
    הם חזקים יותר מתמיד, הם יצאו מהגהנום והם מחוללים הרס בעולם המתים,
    מה שהורס את האיזון האקולוגי של היקום. נאמר שהבינוניים מבניהם מגיעים לכוחם הגדול של גוקו.
    הם הצליחו להגיע לכדורי הדרגון בול ועכשיו הם מחזירים את עצמם לחיים,
    כל פעם עוד ועוד אנשים בעוד שמטרתם היא להרוס את כדור הארץ ואת העולם.

וכאן מתחילה סאגה חדשה – סאגת תחיית המתים...
    אתם יצורים מגזעים שונים נשלחתם ע"י הודעה שגוקו העביר לכם בטלפתיה על מנת להציל את העולם מפני המתים ואלו שהחיו את עצמם.
    בנוסף מלך הקאי הצפוני אמר לגוקו שמישהו אחראי לכל זה ושזה לא קרה בטעות!.

חוקים:
    1) החוקים הגלובאלים חלים גם כאן.
    2) אין לריב איתי על ההחלטות שלי.
    3) אם אני לא מקבל משהו, שיפנה אלי בה"פ.
    4) לא להספים.

גזעים
    [COLOR="MediumTurquoise"]במשחק יהיו מספר גזעים, עליהם אפרט בהמשך.
    לכל אחד מהם יהיו יכולות מיוחדות במינן.

סאיינים
    הסאיינים הם הלוחמים הגדולים של החלל, בעבר התגוררו בכוכב וג'יטה עד שהתפוצץ.
    הסאיינים חזקים מאוד פיזית וגם יכולים להרגיש אנרגיה בצורה טובה מאוד.
    נקודת התורפה שלהם היא הזנב, אם תופסים להם בזנב הם מתקפלים מכאבים.

צורות הסאיינים:

סאיין: סאיין נראה בדיוק כמו אדם רגיל, שיערו מורם למעלה בצבע שחור.
    יש להם זנב שחור. דוגמאות לסאיינים מהסדרה: גוקו, וג'יטה.

אזורו: נראה כמו קוף ענקי. אפשר להפוך אליו בלילות ירח מלא.
    אם נחתך לך בצורה כלשהי הזנב, האפשרות מנוטרלת.

ג'יג'י סופר סאיין: כשסאייני מתעצבן מאוד, האישונים שלו נעלמים וסביבו יש הילה אדומה,
    בצורה הזאת הוא מתחזק בהרבה והופך למהיר בצורות בלתי יאומנות.

סופר סאיין: צורת הדגל של הסאיינים, ממנה כולם מפחדים.
    ישנה אגדה שלפני אלפי שנים סאיין הגיע לצורת הסופר סאיין והפך ליצור הכי חזק בעולם.
    הסופר סאיין נראה כמו סאיין רגיל, השיער שלו והגבות שלו הופכים לצהוב ועיניו לירוקות וההילה שלו הופכת לצהובה.
    צורה זו נקראת גם "הסופר סאיין האגדי". בצורה זאת הסאיין מתחזק מאוד,
    יותר מבכל הצורות הקודמות שלו. צורה זו תגיע לרוב אחרי אבדה כבדה המלוות בכעס רב.

סופר סאיין 2 – נראים אותו דבר. הסאייני מתחזק מאוד ומרוב עוצמתו מופיעים ברקים סביב ההילה שלו.
    בדרך כלל צורה זו תגיע עם כעס יותר גדול וגם רגשות אשמה כבדים.

סופר סאיין 3 – בצורה זו הסאייני מתחזק הרבה יותר ממה שסופר סאיין התחזק כשהוא הפך לסופר סאיין 2.
    בצורה זו השיער מתארך ומגיע בערך עד סוף הגב והגבות נעלמות.
    זוהי הצורה החזקה ביותר של הסאיין. בצורה זו הסאיין כלכך מהיר עד שכמעט בלתי אפשרי לעקוב אחרי תזוזתו.

נאמק
    הנאמקים הם חייזרים מהחלל. לנאמקים יכולות רבות: שמיעה לתווך רחוק, הארכת איברי גוף ועוד...
    הנאמקים מתגוררים בכוכב נאמק אך כשחקן מותר לכם לבחור להתחיל בכדור הארץ.

נאמק: גופו ירוק, ועל המצח שלו שני מחושים. אוזניו מחודדות. בכתפיו ובידיו סימני עור רגילים,
    מחוספסים. הם מחדשי איברים.
    דוגמאות לנאמקים בסדרה:פיקולו נאיל.

סופר נאמק: נאמקים יכולים להפוך לסופר נאמק, בדיוק כמו הסאיינים. אפשר להפוך לסופר נאמק גם
    בעזרת מיזוג. הם נראים רגיל, רק יותר חזקים.

נאמק ענק: כאשר נאמק מתעצבן, הוא יכול להפוך לנאמק ענק, נאמק ירוק, גדול, בעל קרניים.
    הוא יכול לנשוף אש.

סופר נאמק 2: הצורה החזקה ביותר של הנאמקים, לאחר הצורה האיטית – נאמק ענק,
    מגיעה הצורה הזו. בצורה זו הנאמק הופך לרציני ורגוע. יש הילה צהובה ענקית מסביבו והמבט שלו משתנה למבט עצבני מאוד,
    למרות היותו רגוע. בצורה זו כוחו הופך לבלתי יאומן ומהירותו אף יותר.
    אף נאמק מעולם לא הגיע לצורה זו, אך יש שמועות האומרות שפיקולו כן.

בני אדם
    פשוט כמשמעו, בן אדם רגיל, אם בחרתם בזה עליכם להוסיף ברקע היכן התלמדתם והתאמנתם.
    אם תרצו תוכל להיות לכם עין שלישית, אך בשביל זה תצטרכו בקשה מיוחדת.
    לבני האדם יש יכולת למידה ומהירות התחזקות גבוהה משל שאר הגזעים, בהמשך המשחק,
    תוכלו להפוך לסייבורגים.
    משום מה,דמותכם לא תעלה בדעתה על להפוך לסייבורג והיא לא מייד תאשר את זה.

אנדרואידים
    רובוטים דמויי אדם. האנדרואידים הם רובוטים חזקים והרסניים במיוחד.
    הם מתחילים מעוצמת לחימה כלשהי ויכולים להתקדם. לכל אחד מהאנדרואידים בהתחלה יהיה אדון,
    זה שיצר אותם. בהתחלה לא תהיו מספיק חזקים כדי לבגוד בו.
    אי אפשר להרגיש את עוצמת הלחימה של האנדרואידים.

אנדרואיד: רובוט הרסני דמוי אדם, הוא לא צריך להתאמן כדי להיות חזק, הוא נוצר חזק ומתאמן כדי להתחזק עוד יותר.

סופר אנדרואיד: כאשר מכניסים לאנדרואיד שבב מסויים, הוא מתחיל להשתגע ולהשתכר מהכוח החדש שיש לו,
    עד שהוא משתלט על הכוח הזה. כוח זה הרסני במיוחד ומסוכן במיוחד.
    (יש אפשרות לחזור אחורה לאנדרואיד רגיל, אפשר להפוך לסופר אנדרואיד כל עוד השבב בפנים).

אולטרה אנדרואיד: יש אגדה שאם יכניסו שבב שמלא באנרגיה שחורה אל האנדרואיד,
    הוא יתחזק מאוד ויתחיל להשתגע גם כן, רק שהפעם להשתלט על זה יהיה ממש קשה וזה יכול לקחת ימים.
    בצורה זו האנדרואיד הופך להרסני עם כוח עצום.
    (האנדרואיד יכול לחזור צורות אחורה, הוא יוכל לחזור לצורה זו רק אם יהיו בו את השבב המיוחד ושבב מלא באנרגיה שחורה).

אנדרואיד משולב: לצורה זו מגיעים כאשר משלבים אותך עם אנדרואיד מאותו סוג.
    בצורה זו שולטים ישר והכוח הוא כוח שאי אפשר לדמיין. כאשר מגיעים לצורה זו אין דרך חזרה.
    זה שנוצר קודם (תמיד יהיה אתם).
    אתם יודעים על היותכם אנדרואידים אך לא על הצורות הנוספות.

משני צורה
    כאשר אתם משני צורה, אתם צריכים לקבוע הכל, מראה ושישה צורות
    (תרגישו חופשי להתפרע, לא עד כדי כך אבל).
    משני צורה לא יכולים לחוש אנרגיה.
    אפשרויות מיוחדות למשני צורה:

סל: (מקום רק לאחד)
    אפשר להיות סל, אתם תתחילו במעבדה סודית ונטושה בכדור הארץ,
    אתם תתחילו כיצור גבוה ומפלצתי הדומה לחרק מוזר.
    יהיה בכם יצר לשאוב שני דברים שיתגלו לכם אם תירשמו לזה.
    כאשר תשאבו אז יפורט מה יקרה.

בו: (מקום רק לאחד)
    אפשר להיות בו, אתם תתחילו על כוכב בגלקסיה, אתם ורודים ושמנים ויש בכם את יצר הרע,
    יצר להרוס, עד שמישהו ישנה אותכם. אתם מתחילים בכך שאתם יוצאים מכדור לבן ויש לכם אדון מכשף.
    אתם יכולים לבגוד בו כשאתם רוצים, אך מומלץ שלא לפני שאתם מגיעים לכוכב שאתם רוצים.
    אם אתם תשאבו מקור אנרגיה ענק אתם תהפכו לסופר בו, עליו יפורט אם מישהו יגיע אליו.[
    /COLOR]

טל,מנהל לשעבר של פורום מכוניות וכלי רכב ושל פורום חתימות ולוגואים.

2. משתמש מנוסה
    אליפות העולם לאומניות לחימה
    פעם בשנה נערכת בזירה באמצע האוקיינוס היחיד בגן עדן תחרות. לתחרות יכול להרשם כל אדם שמעל גיל 6. מגיל 6 עד 14 נערכת תחרות מוקדמת יותר לצעירים. אחרי התחרות של הילדים, שהזוכה בה מקבל 10,000 דולר, נערכת התחרות המקורית. תחרות לבוגרים, מגיל 15 ומעלה. הפרס הוא מיליון דולר. בתחילת המשחק תהיה התחרות הראשונה.

סטטוסים
    את הסטטוסים אפשר לעלות בדרכים שונות.
    הגנה – מחזק הגנה פיזית
    כוח –מחזק את הנזק הפיזי.
    מהירות – מעלה את סיכויי ההתחמקות מהאוייב ומהירות התעופה.
    אנרגיה – מעלה את כמות האנרגיה והעוצמה.

-אפשר לעלות מסטטוס עד שלוש בבת אחת.
    -קשה לעלות 3 סטטוסים ביחד.

טופס הרשמה:

ציטוט:
    שם משתמש: (השם שלכם בפורום)
    שם אמיתי: (שמכם האמיתי)
    שם במשחק : (כל שם)
    מתקפות: (כדורי אנרגיה, קרן אנרגיה, תעופה, שיגור)-תקבלו עוד בהמשך
    כסף, אוכל וחפצים:1000$ (אפשר להשיג כסף בעבודה. אוכל אפשר לקנות או לצוד. האוכל יכול לעלות סטטים שונים. חפצים שתקנו יתווספו לפה(
    רקע: חובה-להשקיע זה ייראה לי כמה אתם מתאימים למשחק. בו וסל לא צריכים רקע.
    גזע: סאייני, נאמק, בן אדם, אנדרואיד, משנה צורה, בו, סל.
    סטטוסים:
    -חייבים שיהיה בכל סטטוס כמה נקודות, אפילו אחד
    -כל אחד מתחיל עם 65 נקודות. את הנקודות תחלקו בעצמכם בין הסטטוסים:

כוח:
    הגנה:
    מהירות:
    אנרגיה:
    דיוק:
    כוח התחלתי: 750

בקשות\הערות\הארות: (אם יש לכם משהו לבקש/להעיר-זה המקום)

מטרות במשחק
    1.להביס את כל המתים החיים
    2.לקחת מהם את כדורי הדרגון בול
    3.להשמיד את המאסטר שלהם
    4.לאחר מכן לזכות בטורניר ולהביס אחד את השני

פרסים
    1.שחקן עם תגובות מושקעות יקבל פרס ממני.
    2.מי שינצח במהלך המשחק את אחת מן הדמויות יזכה בפרס
    3.
    4.
    5.
    6.

תפריט מסעדות
    סלט-40 $
    צלעות כבש- 180 $
    סטייק-150 $
    פרגיות-200 $
    צלי עוף-200 $
    שניצל-120 $
    פרות ים- 350 $
    דגים-230 $
    לחם-20 $
    פלאפל-120 $
    אורז-70 $
    מבצעים
    2 צלי עוף - 370 $
    5 שניצלים-550 $
    3 פרות ים-700 $
    5 דגים-1000 $

תפריט בורגראנץ
    המבורגר-20$
    שתיה-10$
    ציפס קטן-30$
    ציפס בינוני-40$
    ציפס גדול-50$
    נקניקיות על שיפוד-20$
    סלט-15$
    ארוחת ילדים (ציפס קטן + המבורגר ) - 40$
    ארוחת מבוגרים (ציפס גדול +שתיה+המבורגר ) 70$

חנויות צעצועים
    משחק לסוני-50$
    משחק למחשב-30$
    בובה-25$
    עגלת תינוקות-40$
    מחשב נייד-350$
    עכברים מיוחדים למחשב - 25$
    מכונית צעצוע-10$
    בימבה-15$
    מקל פוגו-30$
    סוני פלייסטיישן- 200$

חנות חיות
    ארנב-15$
    חתול-20$
    כלב-50$
    דג זהב-5$
    לובסטר-25$
    סרטן נחלים-20$
    חומט כחול לשון-70$
    טרנטולה-120$
    שממית מנומרת-50$
    גור נמרים-500$
    גור דרקון-750$

קניית בית
    קראוון-500$
    דירה-700$
    בית קטן-800$
    קוט'ג-900$
    בית+ בריכה קטנה-1100$
    ווילה מפוארת ( בריכה+חדר כושר+ הבית די גדול)-1500$

מיוחד למשחק שלי!

כל אחד יכול לקנות לו בית ולקנות לשם דברים, אתם יכולים לשפץ את הבית , לגור שם,למצוא אישה, לגדל ילדים.בנוסף אתם יכולים לפגוש אחד את השני ולהרוג זה את זה,או לשתף פעולה בשביל לנצח את המתים שקמו לתחייה.

בהצלחה!

המשחק ייפתח כשיירשמו 5 אנשים
    .

3. משתמש מנוסה
    רשומים:

ציטוט פורסם במקור על ידי הנואש לווינר צפה בהודעה
    שם משתמש: הנואש לווינר
    שם אמיתי:
    שם במשחק: לוק קאסטלאן
    מתקפות: כדורי אנרגיה, קרן אנרגיה, תעופה, שיגור
    כסף, אוכל וחפצים: 1000$
    רקע: שלום, קוראים לי לוק. לוק קאסטלאן. גר בכפר, בעל הורים אוהבים.. נשמע שגרתי לא? זהו, שלא.
    אני לא בן אדם רגיל, טוב, אני לא בדיוק בן אדם. אני סאיין. כשהייתי קטן, כולה בן 7, התגוררתי בכוכב וג'יטה, עם ההורים האמיתיים שלי. חייתי חיים מאושרים יחסית, אבא שלי היה מפקד משלחת לוחמי חלל, בעוד אימי עבדה כעקרת בית.. אבל ביום אחד, הכל נהרס. אני זוכר מאז תמונות מטושטשות.. אבא שלי נכנס לבית ואורז מזוודות, אמא מחבקת אותי חיבוק אחרון, השתקפות של כוכב וג'יטה מתפוצץ דרך חלון זכוכית.. מאותו יום, הסתובבתי לבדי בעולם בו נחתתי, כוכב פראי ומרהיב, בעל מגוון טרופי עצום. בפעם הראשונה שפגשתי בן אדם אני התפלאתי איך הוא דומה לסאיין. בן האדם הזה טייל עם חברתו באותו היום, וכנראה נפגש בי באחד הימים בהם יצאתי מבית המערה שלי. זה לפחות מה שהוא מספר לי עד עצם היום הזה, כשאני שואל אותו איך הוא ואמא שלי מצאו אותי באותו היום.

סוף יפה? לא ממש.
    ההבאה שלי אליהם הביתה הביאה המון אסונות. לאחר זמן מועט הם גילו שהזנב שלי, מה שחשבו שממש חמוד, גורם לי להשתנות פעם בחודש לגורילה מפלצתית. הם ניסו להתרגל לרעיון, מה שלא מצליח עד עצם היום הזה. כל יום כשיש ירח מלא, ההורים שלי אוסרים עליי להביט לעבר השמיים, ולהסתגר כל הלילה בחדר שלי. כמובן שזה לא קל גם לי. עצם זה שאני לא יכול להסתכל לירח מעביר בי תחושת חלחלה. אני פשוט מרגיש שזה נוגד את הטבע שלי. זאת גם הסיבה שהחלטתי לצאת מהבית בגיל 14, על מנת לחיות ביער, ולשרוד בעצמי כמו סאיין אמיתי. זה מה שאבא שלי לימד אותי.
    הוא תמיד אמר לי שסאיין אמיתי זה איש אמיץ, שמוכן להקריב את החיים שלו למען המטרה שלו, והמטרה שלי.. היא להיות האיש החזק ביותר ביקום.

גזע: סאייני
    סטטוסים:
    כוח: 15
    הגנה: 15
    מהירות: 15
    אנרגיה : 10
    דיוק :10
    כוח התחלתי 750 :
    בקשות\הערות\הארות: יהיו אירועי ירח מלא נכון..? האוזארו זה הסיבה היחידה שלא בחרתי נאמק.. P:
    אה, ושותפה.. אם אפשר.. ואם כן אז גם רומאנס איתה P:

ציטוט פורסם במקור על ידי Percy Jackson צפה בהודעה
    שם משתמש:Percy Jackson
    שם אמיתי:אופק
    שם במשחק : בו
    מתקפות:כדורי אנרגיה, קרן אנרגיה, תעופה, שיגור
    כסף, אוכל וחפצים:1000$
    רקע:
    גזע:בו
    סטטוסים:
    כוח:15
    הגנה:15
    מהירות:15
    אנרגיה:10
    דיוק:10
    בקשות\הערות\הארות:אם אפשר שותפה ורומן איתה

ציטוט פורסם במקור על ידי master lion צפה בהודעה
    ציטוט:
    שם משתמש: master lion
    שם אמיתי: אחמד
    שם במשחק : נילאסאק
    כסף, אוכל וחפצים:1120$,פאלפון.
    רקע: שנילאסאק היה קטן הוא היה בית למשפחה סופר מיליונרית שהשפיעה על כל הכוכבים ומשפחתם. כמובן, שלמשפחות עושר יש גם אויבים. המאפיה הויג'יטית ניסתה מספר התנקשיות בכל חברי המשפחה, ולרוב הצליחה לעשות נזקים. לבסוף, אבי איבד את רגלו, ידו הפכה להיות מברזל ואמי הייתה עם עין אחת. אחי הקטן, אונן, קיבל מחסה שבו יוכל להיות ועליו יש אבטחה שאפילו נשיאים של כוכבים היו מדמיינים עליהם. אני, הייתי צריך להשאר לבד עם עוד 2 שומרים מעפנים שהולכים איתי. כמובן, שאבטחה זו תתן למאפיה הויג'יטית יכולת לעשות נזק.

יום אחד, קמתי לבוקר רגיל. שתיתי כוס חלב, אכלתי המבורגר, והלכתי לשחק בחוץ כמו כל ילד משועמם וחסר חיים. ראיתי את חבריי, בזמן שהוריי הלכו לאיזשוהי נסיעה לכוכב אחר. הם לא סיפרו לי מה עם אונן או האם אני יכול להיות במחסה איתו. בצהריים, חזרתי לביתי שקיבלתי הפתעה מאיש אנונימי. קבוצת לחמים מועשרת הייתה בבית, שנראתה מגרה למדיי. אם השומר שלי לא היה כל כך שמן וחזיר, גם אני הייתי מת. תרגיל של המאפייה הויג'יטית. להכין לחם מורעל. טוב, טריק שנשמע דיי הגיוני למאפייה. הופיעו סביבנו כל מיני אנשים ירוקים שתקפו אותנו. השומר היחיד שנשאר, הוריד לאחד מהם אגרוף ומרוב כאב ביד הוא נפל על הרצפה. אני, לא ידעתי מה לעשות.

לפתע, צמח מגופי זנבנבון. הורדתי לאיש ירוק אחד אגרוף, הוא נפל על הרצפה ולא ידעתי מה קורה איתו. אולי זה מתיחה??
    התחלתי להטעף ממשהו צהוב מרוב לחץ, ופשוט כל האנשים הירוקים ברחו. הזנב צמח לי לגמרי, ומאז הוא עזר לי להשאר בחיים.

כיום, אני בן 24, כאשר ידוע שאחי אונן גם הותקף וגם הוא הצמיח זנב. אני בקשר איתו מדיי פעם, אך הוא לא כל כך ידיותי מאז שהתברר שהורינו נרצחו ב"דרך לכוכב אחר". הלחם של הטיסה שלהם היה מאוד מאוד.. טעים.

נ.ב
    אהבת ת'משחק מילים עם המאפייה?

סטטוסים:
    הגנה: 10
    אנרגיה: 10
    דיוק: 15

בקשות\הערות\הארות: לא..

ציטוט פורסם במקור על ידי מאסטר ליאון צפה בהודעה
    שם משתמש:מאסטר ליאון
    שם אמיתי: אייל
    שם במשחק : אנטוני רייל (אפשר להחליף, כי הראש שלי מלא בשמות אם אתה לא אוהב את זה)
    מתקפות:כדורי אנרגיה, קרן אנרגיה, תעופה, שיגור תקבלו עוד בהמשך
    כסף, אוכל וחפצים:990$
    רקע: (מקווה שזה טוב יותר) אנטוני בניגוד למשני צורה אחרים נולד דווקא בחלל. לא בכוכב הבית שלו(שוב, לא מבין בדרגון בול אבל אתחיל לראות עם תקבל אותי), אלא בכדור הארץ. כבר מילדותו אנטוני ידע שהוא שונה מאנשים אחרים ואז ייום אחד, כשהוא היה בן 10 אז הוא גילה שהוא בכלל לא בן אדם. אלא משנה צורה, כשאנטוני עמד לומר להוריו על ההפתעה הוא ראה אותם נהרגים בידי מאג'ין בו(יש לי אבל טונה של אתרי דרגון בול אמינים). שרצה לעשות אותו דבר לאנטוני, מאותו רגע אנטוני לא האמין למה שקורה והפך להיות "זאב בודד"(בן אדם שלא ממש אוהב אנשים והורג כמה אחרים) רצחני, אבל כמה שפגשו אותו ועוד חיים אומרים שהוא עמוק בפנים מחפש רק נקמה. אנטוני חנק את מאג'ין בו אבל הוא חזר לחיים, רק שאנטוני לא יודע על זה.גזע: משנה צורה.
    סטטוסים:
    הגנה:10
    מהירות:10
    אנרגיה:15
    דיוק:15

בקשות\הערות\הארות: למרות שאני לא מבין הרבה בדרגון בול, אז אם אתקבל אשקיע המון! ולא היה לי רעיון לרקע אז עשיתי סיפור נקמה.

ששת השינויים:
    סאייני שרירי מאוד בעל פתיל קצר, יש לו כמה טפרים ושריטות בחלקים בגופו(אני רוצה לתת לך הזדמנות לבחור איפה), עיניו אדומות, ידיו עטויות כפופות שחורות, הזנב שלו שרירי יותר מכל גופו, שיערו הוא כמו של ברולי אבל שחור וארוך יותר, חולצה צבאית עם כתמים אדומים (מזכירים דם או דם כי אני לא בטוח?) וכתמים שחורים ותפרים, מכנסיו הן בצבע ארגמן וחום, מרגליו יוצאות 6 טפרים(אחד מאחור) וככה גם בידיו. שמו הוא אלדור.

במבט ראשון הוא נראה כמו בן אדם אבל אז רואים שהוא אנדרואיד עם כמה יכולות ביו מכניות: שיער שחור שמכסה עין אחת שלו ונותנת מראה מסתורי, הוא לא שרירי אבל ברמה של בן אדם רגיל, חולצתו היא צהובה-לבנה-כחולה, מכנסיו בצבע ארגמן וקרועות אבל ג'ינס(הוא נראה בהתחלה בן אדם),מגפיו חומות ובלויות עם 3 טפרים ואחד מאחורה,עיניו כתומות. כשהוא הופך לאנדרואיד הוא גדל לרובוט מכונת קרב (תחשוב על מכונת הקרב הכאילו אנושית הזאת).
    ולה כסופה ושחורה וכחולה שהם בעצם כמו רובוט מלחמה בגודל של חצי ממגדלי עזריאלי,מאובזר בטכנולוגיה מדהימה:טילים,תותחים,סורקי חום, ממגנטים,פצצות,חרב,רומח,סכין,אקדחים,שוט,אגרוף ענק,חלקי מכשירים טכנולוגיים, מפציצים על קוליים שפוגעים רק בדברים חיים ומראים הכול(כמו סונר של עטלף),פטישים,חצים,קלשונים ועוד המון נשקים שקיימים אבל בהמשך יתגלו והשאר כרגע אין רעינות גם.
    לאנדרואיד קוראים "ATJL3459 גרסה א'(יש לו בעצמו 3 צורות)" כאנדרואיד וככאילו בן אדם "אנדרו פארקר" והוא מאוד חכם.
    השלישי הוא: נאמק לבוש גלימה ירוקה קרועה ברוב חלקיה, חולצה צהובה,מכנסיים סגולים בעלי תפרים,מגפיים חומים,שרירי,עיניים סגולות כהות וקוראים לו "קוירייל".

ציטוט פורסם במקור על ידי ♣Gogeta ssj4♣ צפה בהודעה
    שם משתמש: ♣Gogeta ssj4♣
    שם אמיתי: מגל :]
    שם במשחק : ג'ייקוב מילטון
    כסף, אוכל וחפצים:1000$ (אפשר להשיג כסף בעבודה. אוכל אפשר לקנות או לצוד. האוכל יכול לעלות סטטים שונים. חפצים שתקנו יתווספו לפה(
    רקע: ג'ייקוב נולד בכוכב וג'יטה בתור לוחם ממעלה שלישית (Low-class warrior). הוא נולד עם עוצמה אנרגטית 3 והתאמן יחד עם אביו. הוא המציא לעצמו את המתקפה "סופר אנרגיה", כאשר משתמשים במתקפה הזו האנרגיה שלך יורדת בחצי ומורידה לכל לוחם שאתה רוצה ברדיוס של 3 ק"מ את כמות האנרגיה שירדה לך (יש לי 750, אז זה יוריד לכולם 375...), כמובן שהוא לא הצליח להשתמש בה...
    למרות כל האימונים, הוא הצליח להגיע רק לעוצמה אנרגטית 750. לכן שלחו אותו בגיל 5 לכדוה"א, כי ראו שקקרוטו, צריך עזרה, והרבה. באמצע הדרך קרתה תאונה לחללית. במקום כל זיבולי השכל הסאיינים הרגילים של "תשמיד את כל צורות החיים", הושמעו לו קולות "תהיה ילד טוב, תתאמן, תקשיב למבוגרים ממך" וכל זיבולי השכל שנותנים לילדים בכדוה"א. קת עד תקלה בחללית, היא נסעה במהירות האור במשך בערך 30 שנה. אך במהירות האור, אלו היו בערך 11 שנים. הוא נחת בכדוה"א, בן 16. במהרה, הוא שמע את ההודעה של גוקו.
    גזע: ברור שסאייני.
    סטטוסים:

כוח: 13
    הגנה: 13
    מהירות: 13
    אנרגיה: 16
    דיוק: 10

בקשות\הערות\הארות: הוא יודע את מורשתו אבל הוא לא יודע שפריזה מת, קיד בו, סל, השמדת הסאיינים וכו'.
    אני מרגיש ממש עלוב יחסית לטופס של עומר ~.~

4. משתמש מנוסה
    עדכון!!,
    מקום ראשון שיינצח את מאסטר המתים ואת שאר המשתתפים באליפות הסופית ייזכה בשלושה ימי ווינר!,
    בתנאי שהמשחק יגיע לע"מ 100

5. משתמש מנוסה
    אפשר להירשם!

6. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    שם משתמש:מאסטר ליאון
    שם אמיתי: אייל
    שם במשחק : אנטוני רייל (אפשר להחליף, כי הראש שלי מלא בשמות אם אתה לא אוהב את זה)
    מתקפות:כדורי אנרגיה, קרן אנרגיה, תעופה, שיגור תקבלו עוד בהמשך
    רקע: (מקווה שזה טוב יותר) אנטוני בניגוד למשני צורה אחרים נולד דווקא בחלל. לא בכוכב הבית שלו(שוב, לא מבין בדרגון בול אבל אתחיל לראות עם תקבל אותי), אלא בכדור הארץ. כבר מילדותו אנטוני ידע שהוא שונה מאנשים אחרים ואז ייום אחד, כשהוא היה בן 10 אז הוא גילה שהוא בכלל לא בן אדם. אלא משנה צורה, כשאנטוני עמד לומר להוריו על ההפתעה הוא ראה אותם נהרגים בידי מאג'ין בו(יש לי אבל טונה של אתרי דרגון בול אמינים). שרצה לעשות אותו דבר לאנטוני, מאותו רגע אנטוני לא האמין למה שקורה והפך להיות "זאב בודד"(בן אדם שלא ממש אוהב אנשים והורג כמה אחרים) רצחני, אבל כמה שפגשו אותו ועוד חיים אומרים שהוא עמוק בפנים מחפש רק נקמה. אנטוני חנק את מאג'ין בו אבל הוא חזר לחיים, רק שאנטוני לא יודע על זה.גזע: משנה צורה.
    סטטוסים:
    הגנה:10
    מהירות:10
    אנרגיה:15
    דיוק:15

בקשות\הערות\הארות: למרות שאני לא מבין הרבה בדרגון בול, אז אם אתקבל אשקיע המון! ולא היה לי רעיון לרקע אז עשיתי סיפור נקמה.

ערכתי רקע
    נערך לאחרונה על ידי Odin Borson, 03-31-2012 בשעה 09:48 AM
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

7. Hail Hydra
    שם: סופר עומר
    שם אמיתי:
    רקע: שלום, קוראים לי לוק. לוק קאסטלאן. גר בכפר, בעל הורים אוהבים.. נשמע שגרתי לא? זהו, שלא.
    אני לא בן אדם רגיל, טוב, אני לא בדיוק בן אדם. אני סאיין. כשהייתי קטן, כולה בן 7, התגוררתי בכוכב וג'יטה, עם ההורים האמיתיים שלי. חייתי חיים מאושרים יחסית, אבא שלי היה מפקד משלחת לוחמי חלל, בעוד אימי עבדה כעקרת בית.. אבל ביום אחד, הכל נהרס. אני זוכר מאז תמונות מטושטשות.. אבא שלי נכנס לבית ואורז מזוודות, אמא מחבקת אותי חיבוק אחרון, השתקפות של כוכב וג'יטה מתפוצץ דרך חלון זכוכית.. מאותו יום, הסתובבתי לבדי בעולם בו נחתתי, כוכב פראי ומרהיב, בעל מגוון טרופי עצום. בפעם הראשונה שפגשתי בן אדם אני התפלאתי איך הוא דומה לסאיין. בן האדם הזה טייל עם חברתו באותו היום, וכנראה נפגש בי באחד הימים בהם יצאתי מבית המערה שלי. זה לפחות מה שהוא מספר לי עד עצם היום הזה, כשאני שואל אותו איך הוא ואמא שלי מצאו אותי באותו היום.

סוף יפה? לא ממש.
    ההבאה שלי אליהם הביתה הביאה המון אסונות. לאחר זמן מועט הם גילו שהזנב שלי, מה שחשבו שממש חמוד, גורם לי להשתנות פעם בחודש לגורילה מפלצתית. הם ניסו להתרגל לרעיון, מה שלא מצליח עד עצם היום הזה. כל יום כשיש ירח מלא, ההורים שלי אוסרים עליי להביט לעבר השמיים, ולהסתגר כל הלילה בחדר שלי. כמובן שזה לא קל גם לי. עצם זה שאני לא יכול להסתכל לירח מעביר בי תחושת חלחלה. אני פשוט מרגיש שזה נוגד את הטבע שלי. זאת גם הסיבה שהחלטתי לצאת מהבית בגיל 14, על מנת לחיות ביער, ולשרוד בעצמי כמו סאיין אמיתי. זה מה שאבא שלי לימד אותי.
    הוא תמיד אמר לי שסאיין אמיתי זה איש אמיץ, שמוכן להקריב את החיים שלו למען המטרה שלו, והמטרה שלי.. היא להיות האיש החזק ביותר ביקום.

סטטוסים:
    כוח התחלתי 750 :
    בקשות\הערות\הארות: יהיו אירועי ירח מלא נכון..? האוזארו זה הסיבה היחידה שלא בחרתי נאמק.. P:
    Super Omer

הפורום מסוכן, אבל לא כשעומר כאן
    סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי DiviLon~ צפה בהודעה
    omer FTW

Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי הנואש לווינר צפה בהודעה
    שם אמיתי:

סוף יפה? לא ממש.

סטטוסים:
    כוח התחלתי 750 :

מזל טוב אתה הראשון שנרשם!

9. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    רקע: ג'ייקוב נולד בכוכב וג'יטה בתור לוחם ממעלה שלישית (Low-class warrior). הוא נולד עם עוצמה אנרגטית 3 והתאמן יחד עם אביו. הוא המציא לעצמו את המתקפה "סופר אנרגיה", כאשר משתמשים במתקפה הזו האנרגיה שלך יורדת בחצי ומורידה לכל לוחם שאתה רוצה ברדיוס של 3 ק"מ את כמות האנרגיה שירדה לך (יש לי 750, אז זה יוריד לכולם 375...), כמובן שהוא לא הצליח להשתמש בה...
    למרות כל האימונים, הוא הצליח להגיע רק לעוצמה אנרגטית 750. לכן שלחו אותו בגיל 5 לכדוה"א, כי ראו שקקרוטו, צריך עזרה, והרבה. באמצע הדרך קרתה תאונה לחללית. במקום כל זיבולי השכל הסאיינים הרגילים של "תשמיד את כל צורות החיים", הושמעו לו קולות "תהיה ילד טוב, תתאמן, תקשיב למבוגרים ממך" וכל זיבולי השכל שנותנים לילדים בכדוה"א. קת עד תקלה בחללית, היא נסעה במהירות האור במשך בערך 30 שנה. אך במהירות האור, אלו היו בערך 11 שנים. הוא נחת בכדוה"א, בן 16. במהרה, הוא שמע את ההודעה של גוקו.
    סטטוסים:

בקשות\הערות\הארות: הוא יודע את מורשתו אבל הוא לא יודע שפריזה מת, קיד בו, סל, השמדת הסאיינים וכו'.
    נערך לאחרונה על ידי The Charmeleon, 03-31-2012 בשעה 01:48 PM

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

10. משתמש מנוסה
    שם: אופק
    רקע:
    סטטוסים:

Spoiler ספוילר

11. משתמש מנוסה
    רקע: ג'ייקוב נולד בכוכב וג'יטה בתור לוחם ממעלה שלישית (Low-class warrior). הוא נולד עם עוצמה אנרגטית 3 והתאמן יחד עם אביו. הוא המציא לעצמו את המתקפה "סופר אנרגיה", כאשר משתמשים במתקפה הזו האנרגיה שלך יורדת בחצי ומורידה לכל לוחם שאתה רוצה ברדיוס של 3 ק"מ את כמות האנרגיה שירדה לך (יש לי 750, אז זה יוריד לכולם 375...)
    למרות כל האימונים, הוא הצליח להגיע רק לעוצמה אנרגטית 750. לכן שלחו אותו בגיל 5 לכדוה"א, כי ראו שקקרוטו, צריך עזרה, והרבה. לימדו אותו ליצור ירח מזויף והוא יצא לדרך. באמצע הדרך קרתה תאונה לחללית. במקום כל זיבולי השכל הסאיינים הרגילים של "תשמיד את כל צורות החיים", הושמעו לו קולות "תהיה ילד טוב, תתאמן, תקשיב למבוגרים ממך" וכל זיבולי השכל שנותנים לילדים בכדוה"א. קת עד תקלה בחללית, היא נסעה במהירות האור במשך בערך 30 שנה. אך במהירות האור, אלו היו בערך 11 שנים. הוא נחת בכדוה"א, בן 16. במהרה, הוא שמע את ההודעה של גוקו.
    סטטוסים:

רקע קצת מוזר,
    אתה לא יכול ללמוד מתקפות,
    המתקפות יבואו בהמשך...,
    אתה יכול לכתוב את המתקפות האלו בהערות ואז אולי תקבל אותן...
    ביינתיים תשנה את הרקע או תתקן אותו..

12. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Percy Jackson צפה בהודעה
    רקע:
    סטטוסים:

אתה בפנים..

13. משתמש מנוסה
    ציטוט:
    שם משתמש: master lion
    שם אמיתי: אחמד
    שם במשחק : נילאסאק
    רקע: שנילאסאק היה קטן הוא היה בית למשפחה סופר מיליונרית שהשפיעה על כל הכוכבים ומשפחתם. כמובן, שלמשפחות עושר יש גם אויבים. המאפיה הויג'יטית ניסתה מספר התנקשיות בכל חברי המשפחה, ולרוב הצליחה לעשות נזקים. לבסוף, אבי איבד את רגלו, ידו הפכה להיות מברזל ואמי הייתה עם עין אחת. אחי הקטן, אונן, קיבל מחסה שבו יוכל להיות ועליו יש אבטחה שאפילו נשיאים של כוכבים היו מדמיינים עליהם. אני, הייתי צריך להשאר לבד עם עוד 2 שומרים מעפנים שהולכים איתי. כמובן, שאבטחה זו תתן למאפיה הויג'יטית יכולת לעשות נזק.

יום אחד, קמתי לבוקר רגיל. שתיתי כוס חלב, אכלתי המבורגר, והלכתי לשחק בחוץ כמו כל ילד משועמם וחסר חיים. ראיתי את חבריי, בזמן שהוריי הלכו לאיזשוהי נסיעה לכוכב אחר. הם לא סיפרו לי מה עם אונן או האם אני יכול להיות במחסה איתו. בצהריים, חזרתי לביתי שקיבלתי הפתעה מאיש אנונימי. קבוצת לחמים מועשרת הייתה בבית, שנראתה מגרה למדיי. אם השומר שלי לא היה כל כך שמן וחזיר, גם אני הייתי מת. תרגיל של המאפייה הויג'יטית. להכין לחם מורעל. טוב, טריק שנשמע דיי הגיוני למאפייה. הופיעו סביבנו כל מיני אנשים ירוקים שתקפו אותנו. השומר היחיד שנשאר, הוריד לאחד מהם אגרוף ומרוב כאב ביד הוא נפל על הרצפה. אני, לא ידעתי מה לעשות.

לפתע, צמח מגופי זנבנבון. הורדתי לאיש ירוק אחד אגרוף, הוא נפל על הרצפה ולא ידעתי מה קורה איתו. אולי זה מתיחה??
    התחלתי להטעף ממשהו צהוב מרוב לחץ, ופשוט כל האנשים הירוקים ברחו. הזנב צמח לי לגמרי, ומאז הוא עזר לי להשאר בחיים.

כיום, אני בן 24, כאשר ידוע שאחי אונן גם הותקף וגם הוא הצמיח זנב. אני בקשר איתו מדיי פעם, אך הוא לא כל כך ידיותי מאז שהתברר שהורינו נרצחו ב"דרך לכוכב אחר". הלחם של הטיסה שלהם היה מאוד מאוד.. טעים.

נ.ב
    אהבת ת'משחק מילים עם המאפייה?

סטטוסים:
    הגנה: 10
    אנרגיה: 10
    דיוק: 15

בקשות\הערות\הארות: לא..

14. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי ♣DarkStyle♣ צפה בהודעה
    רקע קצת מוזר,
    אתה לא יכול ללמוד מתקפות,
    המתקפות יבואו בהמשך...,
    אתה יכול לכתוב את המתקפות האלו בהערות ואז אולי תקבל אותן...
    ביינתיים תשנה את הרקע או תתקן אותו..
    הוספתי משפט אחד קצר ש"שינה את הכול"

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

15. משתמש מנוסה
    הוספתי משפט אחד קצר ש"שינה את הכול"
    הוא לא יכול ליצור ירח מזויף,
    אולי בעתיד הוא יוכל ללמוד את זה...

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •