Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 41
  1. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    Digimon ~ The Mysterious Unknown-D Rampage

אישור:
    אני, LordAbizi, מנהל חת"ם, מתיר בזאת ל-ワンピース לפתוח את משחק התפקידים Digimon ~ The Mysterious Unknown D Rampage

רקע:
    עולם הדיג'ימונים, 10.5.2012,
    חדר מוזר, מלא במכשירים, די גדול, 6 מפלצות עומדות ומדברות.
    "אני לא מאמין, איך אנחנו לא מצליחים בזה?!" מפלצת דרקונית צועקת בחדר.
    "תרגע, אין טעם לבכות על חלב שנשפך, כמו שאומרים.." מפלצת אחרת הנראית ככלב מדברת בצורה רגועה.
    "אין טעם?! אתה יודע כמה לא שרדו את זה?!" המפלצת הדרקונית צועקת שוב ומתקרבת אל האחרת בזעם.
    "עזוב אותו, בואו פשוט נדבר על המצב בשקט" מפלצת אחרת, דומה לאדם, מפסיקה את השתיים האחרות.
    "טוב, כולנו יודעים את חומרת המצב, אני לא רואה טעם לשיחה הזאת" מפלצת שנראית כצב אומרת.
    "העולם שלנו נמצא על סף חורבן כמעט, אניו לא יכולים להתעלם מזה" אומרת המפלצת דמוית האדם.
    "אנחנו צריכים להתחיל ולגייס את בני האדם" המפלצת מוסיפה ומחכה לתגובות מהאחרות.
    "אני לא מסכים! אנחנו חזקים גם בלי העזרה שלהם!" מפלצת דמוית אדם אחרת עונה.
    "אבל איתם אנחנו יותר חזקים, תחשוב קצת, מה גם שאנחנו צריכים עזרה" מפלצת הדומה לציפור מתפרצת לויכוח.
    "אני לא מסכים, הלכתי מפה, תסתדרו לבד!" המפלצת אומרת בכעס ועוזבת את המקום במהירות.
    "עזבו אותו, אנחנו נתחיל להביא אותם, נסמוך עליהם לפתירת המשבר" מפלצת האדם שנשארה במקום אומרת ברוגע.

עלילה:
    בעולם הדיג'ימונים יש סכנה לא ידועה, משהו קורה, משבר.
    הדיג'ימונים החזקים ביותר החליטו לגייס בני אדם שיעזרו להם.
    בני האדם הגיעו לעולם הזה, דרך שער מוזר שהביא אותם לשם.
    ניתנו להם דיג'ימונים ואת מכשירי הדיג'י.
    בני האדם הוכרו מאז כ"מאלפים" אנשים שעוזרים לדיג'ימונים לגדול ולהתחזק.
    בהתחלה זו הייתה מעין שגרה יומיומית בעולם הדיגיטלי.
    טיפול בדיג'ימונים, גידול, משימות קטנות.
    אבל משהו קרה וחמשת הדיג'ימונים שעומדים בראש העולם הבחינו בכך.
    משימות שהיו אמורות להיות יחסית רגועות נהיו אכזריות יותר, וחלק מבני האדם לא חזרו.
    הדבר היחיד שידוע הוא שיש מישהו מאחורי כל זה.
    המישהו הזה החליט לקרוא לעצמו בשם "לא ידוע–די".
    שום דבר לא ידוע חוץ מזה, השגרה המשיכה אבל כולם בפחד.
    כולם מנסים לנסות ולברר עוד, ולמנוע את הרס העולם.

מטרה:
    המטרה העיקרית שלכם במשחק היא לעזור לדיג'ימונים וגם למאלפים האחרים.
    מדי פעם דיג'ימונים או אנשים אחרים יבקשו מכם דברים, רוב הדברים האלה יהיו משימות חובה אך חלקן רשות.
    ממשימות חובה ומשימות רשות, תקבלו כסף, שנמדד בדולרים, בהתאם לקושי המשימה ומה שעשיתם.
    לכל מאלף בעולם הדיגילי ניצבת מטרה אחת, אישית, לא בשביל לעזור לכלל, המטרה הזאת היא להיות "מלך המאלפים".
    בשביל לעשות את זה תצטרכו לעשות מה שאומרים לכם, לבצע משימות ולהראות שאתם יותר טובים מהשאר.
    עד שתגיעו לתואר הזה, ישנם ארבעה דרגות של מאלף שאותן תצטרכו להשיג, כדי להגדיל את כמות החפצים הנמכרים בחנות וכו'.
    הדרגות הן:
    מאלף רגיל- מאלף רגיל זו הדרגה הבסיסית ביותר, אותה תרכשו מהר מאוד בתחילת המשחק, יהיו לכם האפשרויות הכי פשוטות שיש ובנוסף תהיו תחת אחריותו של המשגיח הראשון.
    מאלף ברונזה- הדרגה השנייה שאליה תגיעו אחרי ביצוע משימות שאותן המשגיח ייתן ומשימות רשות, יהיו יותר אפשרויות ודברים חדשים בחנויות ייחשפו, ואתם תהיו תחת האחריות של המשגיח השני.
    מאלף כסף- הדרגה השלישית שאליה תגיעו אחרי ביצוע משימות שאותן המשגיח ייתן ומשימות רשות, יהיו יותר אפשרויות ודברים חדשים בחנויות ייחשפו, ואתם תהיו תחת האחריות של המשגיח השלישי.
    מאלף זהב- הדרגה הרביעית שאליה תגיעו אחרי ביצוע משימות שאותן המשגיח ייתן ומשימות רשות, יהיו יותר אפשרויות ודברים חדשים בחנויות ייחשפו, ואתם תהיו תחת האחריות של המשגיח הרביעי.
    מאלף פלטינה- הדרגה החמישית והאחרונה לפני התואר של "מלך המאלפים" אליה תגיעו אחרי ביצוע משימות שאותן המשגיחים ייתנו ומשימות רשות, יהיו יותר אפשרויות ודברים חדשים בחנויות ייחשפו, ואתם תהיו תחת האחרויות של המשגיח החמישי והשישי.

בכל דרגה המשימות יהיו קשות יותר ויותר, כדי להראות באמת על עלייה בדרגה שלכם ועל כך שהשתפרתם מספיק כדי להגיע שלב אחד קדימה.

לא להגיב!!
    חמוף

2. אבל הופיר יותר
    הסברים:

קרבות:
    הקרבות יתנהלו בערך כמו במשחק של פוקימון, זה די פשוט.
    קרב ייתרחש כאשר אני אחליט שאתם פוגשים דיג'ימון אויב, אותו תצטרכו להביס.
    שלא כמו בסדרה, אתם תפקדו על הדיג'ימון שלכם ותכינו בשבילו אסטרטגיה לניצחון.
    בדף הרשומים ייכתבו מתקפות הדיג'ימון שיהיו בנויות מאמיתיות וממה שאני אמציא.
    הדיג'ימונים שתלחמו בהם יתקפו ויתחמקו בצורה חכמה, קרבות לא יהיו כל כך פשוטים.
    כאשר תביסו את האויב הוא יהפוך לנתונים, שאותם הדיג'י מכשירים שלכם יאספו.
    בזמן הקרב תוכלו לעשות לדיג'ימון שלכם דיג'י גדילה ולחזק אותו, פרטים בהמשך.

דיג'ימונים:
    את המשחק אתם תתחילו עם דיג'ימון אחד ובמהלכו תוכלו ליצור דיג'ימונים חדשים מהנתונים של אלה שנלחמתם בהם.
    בנוסף לדיג'ימון הראשון שלכם, תוכלו ליצור עוד דיג'ימונים.
    כדי ליצור דיג'ימון תצטרכו להשתמש בנתונים שלו שאספתם ולהפוך אותם למשהו מוחשי.
    המקום שבו עושים את זה הוא הדיג'י חווה שלכם שם גם תוכלו "לאחסן" דיג'ימונים, על החווה אני אסביר יותר בהמשך.
    כשאתם יוצאים למשימה ומסתובבים יוכלו להיות איתכם רק 2 דיג'ימונים מתוך הדיג'ימונים שלכם.
    בקרבות, כמו שצוין קודם, תוכלו לגרום לדיג'ימון שלכם לבצע דיג'י גדילה, זה לא יהיה קל.
    כל הדיג'ימונים מחולקים לקבוצות של רמת כוח, שהן-
    דיג'ימון טרי- דיג'ימון שרק בקע מהביצה, הצורה הכי חלשה שיש, בדרך כלל בעל מתקפה אחת ויחידה אבל חלשה מאוד ולא מאיימת. כאשר הדיג'ימון שלכם יבזבז הרבה אנרגיה ייתכן והוא ייחלש ויחזור לצורה הזאת לזמן מסוים.
    דיג'ימון באימונים- כאשר דיג'ימון טרי עובר דיג'י גדילה הוא מגיע למצב האימונים שלו. המראה החיצוני משתנה, הוא נהיה קצת גדול יותר וגם חזק יותר, אבל עדיין לא מאוד מאיים ואפילו חלש יחסית. בדרך כלל בעל מתקפה אחת או שתיים.
    דיג'ימון טירון- כאשר דיג'ימון באימונים עובר דיג'י גדילה הוא מגיע למצב של טירון. בדרך כלל הוא נהיה הרבה יותר מפותח מצורתו הקודמת, גופו משתנה די הרבה ונראה שונה והוא נהיה גדול יחסית. דיג'ימון טירון חזק יותר בדרגה זו מאשר הקודמת אך יש לו עוד אפשרות לגדול.
    דיג'ימון אלוף- לדרגה הזאת רק דיג'ימונים שמתאמנים מגיעים, ואם אין להם מאלף זה די קשה. צורתו החיצונית משתנה והוא נהיה גדול יותר, בדרך כלל הוא יהיה די דומה לצורה הקודמת שלו. כאשר אתם בקרב תוכלו לעשות דיג'י גדל לדיג'ימון שלכם לדרגה הזאת, זה לא יהיה פשוט אבל הוא יהיה חזק הרבה יותר. הדיג'ימון שלכם לא יוכל להשאר בדרגה הזאת לנצח ואם הוא יהיה חלש ייתכן והוא יחזור כמה דרגות אחורה.
    דיג'ימון אולטימטיבי- דרגה אחת לפני האחרונה וחזקה מאוד, דיג'ימונים שמתאמצים ואין להם מאלף ייתכן ויגיעו אליה אם ייתאמצו ויעבדו קשה. בדרגה הזאת, שוב, המראה החיצוני משתנה ולפעמים הדיג'ימון נשאר באותו הגודל, בדרך כלל הוא גדל. מאפיינים חדשים של אותו בסיס של הצורה מתווספים אבל הוא נשאר די דומה למקור. אתם תוכלו לגרום לדיג'ימון שלכם לגדול לצורה הזאת ולהיות חזקים יותר, אך הם לא יישארו ככה לתמיד. בדרך כלל הוא יחזור אחר כך לצורת הטירון שלו, תלוי כמה הוא ייחלש.
    דיג'ימון מגה- הצורה הכי חזקה במשחק, לא הרבה דיג'ימונים מגיעים אליה לבד בעצמם, זה מאוד קשה, וצריך המון אימונים בלי מאלף שעוזר. אתם תפגשו במסע שלכם כל מיני דיג'ימונים בדרגה הזאת, רעים וטובים, אתם תצטרכו להתמודד עם הכל. הדיג'ימון שלכם יוכל להגיע לדרגה הזאת בשלב מסוים במשחק, אבל לא בהתחלה ובטח שזה לא יהיה קל.

דרגות מיוחדות-
    דיג'ימון שריון- דיג'ימון שעובר דיג'י גדילה בעזרת דיג'י ביצה מיוחדת הופך לצורה אחרת, לא דומה לדיג'י גדילות האחרות ובדרך כלל גם לא דומה לעצמו, לא עם אותם מאפיינים של הצורה המקורית. לא כל דיג'ימון יכול לעבור דיג'י גדילה בצורה הזאת, חלקם כן. כדי להשיג את הביצים אלה תצטרכו לשלם כסף בחנות (לא בהתחלת המשחק), למצוא בדרך או לקבל ממשימה.
    דיג'ימון סופר אולטימטיבי- הדרגה הכי חזקה בכל דיג'ימון, אין כמעט שמגיעים לרמה הזאת, רק כמה דיג'ימונים בודדים. אתם לא תוכלו להגיע אליה במשחק אף פעם, זה לא יהיה אפשרי עם הדיג'ימונים שלכם, עם זאת ייתכן ותפגשו כאלה, לא הרבה אבל יכול להיות. אבל, כדי שבאמת תוכלו לעשות משהו כנגדם, אני אשים אותם כדרגה מגה בלבד.

הדיג'יכלי:
    הדיג'יכלי הוא המכשיר הכי חשוב השייך למאלף, אותו תסחבו איתכם לאורך כל המשחק.
    המכשיר הזה דומה בצורתו וגודלו לפלאפון רגיל, כזה שכל אחד יודע איך הוא נראה, יש לו 3 כפתורים בסך הכל, אמצע, ימין ושמאל.
    בתוך הדיג'יכלי תפריט המאפשר לכם להשתמש בחפצים שלכם בקרבות (חפצי של קרבות כגון שיקויים לא נישאים עליכם).
    הוא מאפשר לראות מפה די מצוצמת של האיזור הקרוב אליכם, או כל איזור שכבר חקרתם.
    הוא מאפשר לכם לראות נתונים על כל דיג'ימון שתפגשו ועל שלכם כמובן. כמו כן הוא גם יעזור לכם להבין את המתקפות של הדיג'ימונים שלכם יותר על ידי הסבר ואת המתקפות של היריבים רק אחרי קרב.
    האפשרות השימושית ביותר של המכשיר היא הסריקה.
    מה היא בעצם סריקה?
    סריקה של נתונים דיגיטליים מתרחשת כמעט כל הזמן באופן עצמאי על ידי המכשיר כדי לאפשר לו לעדכן את מיקומכם או את המצב שלכם ושל הדיג'ימונים.
    אבל, ישנה סריקת נתונים מתקדמת יותר המתרחשת באופן ידני אחרי סיום קרב, זאת אומרת שאחרי כל קרב עם דיג'ימון תצטרכו להפעיל את הסריקה ולסרוק את הנתונים שלו.
    במה הסריקה עוזרת?
    סריקה של נתוני דיג'ימון מסוים עד למצב שבו יש לכם לפחות 70-80 אחוזי סריקה עליו, מאפשרת לכם "להחיות" אותו בדיג'י חווה שלכם ולצרף אותו אליכם.
    בכל קרב תקבלו משהו בין 10 ל-30 אחוזי סריקה בהתאם לביצועים שלכם ולחוזק, ובקיצור איך שאני אחשב את זה.
    ישנו עוד סוג של סריקה שתצטרכו לבצע במקרים מסוימים, סריקת איזורים וטיהורם.
    במשימות מסוימות המטרה שלכם תהיה לטהר איזור מסוים המזוהם או מודבק בוירוס שיכול להתפשט עוד יותר באיזור,. כדי לטהר תצטרכו לסרוק את האיזור, למחוק את המקומות הפגועים ולהחליף אותם בנתונים מתוקנים שתבנו.

מרכז הדיג'ימונים:
    מרכז הדיג'ימונים הוא מקום המפגש המרכזי של המאלפים עם המשגיחים ומקום בו תוכלו לקנות דברים.
    במרכז יש חנויות, כניסה לדיג'י חוות שלכם, דוכן לשאלות ועזרה וכו'.
    כאשר תצטרכו לדבר עם המשגיח שלכם או שתרצו נניח לקנות אוכל, אתם תצטרכו להגיע לשם.
    כדי להגיע לשם יש משטחי השתגרות מיוחדים ברוב המקומות אליהם תגיעו.
    מהמרכז יש משטחי השתגרות אל המקומות שאליהם תצטרכו להגיע.
    כל פעם שתשתגרו לשם, תוכלו ללכת אל מרכז הטיפול ולעלות את החיים של הדיג'ימון.
    אם אתם לא במרכז בזמן שהדיג'ימון צריך חיים תוכלו להשתמש בשיקויים למיניהם.

דיג'י חווה:
    הדיג'י חווה הוא מקום בו תוכלו "לאחסן" את הדיג'ימונים שלכם בזמן שאתם לא במרכז.
    בחווה, הדיג'ימונים שהשארתם מתאמנים ומתחזקים, זה יכול לעזור להם בדרכים של התקפה, הגנה, מתקפות יותר חזקות ועוד.
    ההתחזקות של הדיג'ימונים לא תבוא לידי ביטוי בנקודות, אלא ביכולת של הדיג'ימון במובנים של התקפה, הגנה וכו'.
    ייתכן שאחרי זמן מסוים דיג'ימון יוכל לתקוף בצורה שונה אותה למד בחווה.
    ייתכן שהם ילמדו דרכים חדשות להתחמק ולהגן על עצמם.
    בשביל לאמן אותם יותר טוב תצטרכו לקנות מכשירי אימון מיוחדים בחנות.
    עם המכשירים הדיג'ימון לומד יותר טוב מכל דבר, זה שימושי.
    בזמן השהייה של הדיג'ימון הוא צריך אוכל כדי לשרוד וגם כדי להמשיך להתחזק.
    את האוכל אתם תשיגו מהחנות בקנייה או מהייצור של החווה שלכם.
    מה זאת אומרת?
    זה אומר שבכל יום שעובר במשחק אני אשלח לכם דו"ח על פעילות החווה שלכם,
    בין כל הדברים שיהיו כתובים שם גם יהיה כתוב כמה אוכל ייצרתם וכמה אוכל הדיג'ימונים צרכו.
    כדי להגיע אל החווה שלכם באופן ישיר, כדי לטפל בדיג'ימונים ולשאול אם הם צריכים משהו,
    אתם תצטרכו להגיע אל מרכז הדיג'ימונים ואז בעזרת משטח השתגרות מיוחד להגיע לחווה.
    החווה הראשונה תינתן לכם די בתחילת המשחק.
    כמו כן, יש סוגים לחוות, על כל סוג דיג'ימון, חווה מסוג חיה למשל יותר טובה לדיג'ימוני חיה.

לא להגיב!!
    חמוף

3. אבל הופיר יותר
    קרדיטים:
    קרדיט לי, על הרעיון לפתיחת המשחק, הביצוע, וכמובן היותי אני.
    לוויקיה של דיג'ימון, על כל המידע החשוב על הדיג'ימונים.
    למשחק דיג'ימון וורלד די אס על הרעיון ברובו.
    לכמה משתמשים ב-deviantart ועוד כמה פורומום ואתרים למיניהם על ספרייטים.

דיג'ימונים לבחירה:

קורומון (הדרך של אגומון הישן יותר)

סוג: דרקון

קורומון (הדרך של אגומון 2006)

טסונומון (הדרך של גאבומון)

סוג: חיה

טסונומון (הדרך של אלקמון)

טוקומון (הדרך של פטאמון)

סוג: ציפור ; קדוש

טאנמון (הדרך של פאלמון)

סוג: חרק-צמח

קאפורימון (הדרך של קוטמון)

סוג: מכונה-מתכת

פוטימון (הדרך של סאלמון)

סוג: קדוש

צ'יבומון (הדרך של וימון)

צ'יבומון (הדרך של מונודראמון)

דורימון (הדרך של דורומון)

גיגימון (הדרך של גילמון)

גומימון (הדרך של טרירמון)

מינומון (הדרך של וורמון)

וואניאמון (הדרך של גאומון)

באדמון (הדרך של לאלאמון)

לא להגיב!!
    חמוף

4. אבל הופיר יותר
    החנות:
    בחנות תוכלו לקנות הרבה מהדברים השימושיים.
    דברים כמו אוכל, שיקויים וכו' יעזרו לכם מאוד כשאתם לא במרכז.
    להלן רשימה של חפצים ראשוניים:
    שיקוי חיים דרגה 1- מרפא את הדיג'ימון במידה נמוכה, 15$
    שיקוי חיים דרגה 2- מרפא את הדיג'ימון במידה בינונית, 25$
    שיקוי החייאה דרגה 1- ברגע שהדיג'ימון שלכם מתעלף זה מחזיר אותו עם קצת אנרגיה, 60$
    שיקוי החייאה דרגה 2- ברגע שהדיג'ימון שלכם מתעלף זה מחזיר אותו עם קצת יותר אנרגיה, 75$

~עוד דברים ייחשפו בהמשך וכאשר תעלו בדרגות מאלף~

רשימת מקומות:
    העולם האמיתי:
    הבית שלכם- בית ממוצע ברחוב די עמוס, קרוב לדרכים די ראשיות.
    דרך ראשית- דרך שמובילה ישר אל הפארק וממשיכה עוד אל בית הספר, בדרך נמצאות חנויות שונות ביניהן חנויות אוכל, בגדים וכו'.
    בית הספר- מבנה גדול בגובה וברוחב, שתי כניסות, 100 כיתות לימוד ביניהן 10 כיתות מחשבים.

~העולם הדיגיטלי יתעדכן ברגע שתגיעו אליו ותחקרו אותו~

טופס הרשמה:
    שם בפורום: אין צורך להסביר
    שם במשחק: יפני או אמריקאי עדיף
    תיאור: תארו את המראה החיצוני של הדמות שלכם
    דיג'ימון: לבחור מהרשימה שלמעלה בהודעה הקודמת
    הערות/הארות: כל מה שתרצו

להעתיק מפה:
    שם בפורום:
    שם במשחק:
    תיאור:
    דיג'ימון:
    הערות/הארות:

חוקים:
    • החוקים הראשיים של הפורום חלים גם כאן.
    • החוקים של פורום חת"ם חלים גם כאן.
    • אסור לקלל בכלל, לא את מנהל המשחק ולא את השחקנים.
    • אסור להגיב הודעות ספאם כמו "שחכת אותי" בשביל זה יש ה"פ.
    • חובה לצטט את ההמשך המיועד רק לכם, חוץ מזה כלום
    • כאשר אתם מדברים השתמשו ב-" " .
    • כאשר אתם חושבים השתמשו ב-' ' .
    • משתמש שלא יגיב שבוע בלי התראה מראש, יועף מהמשחק אך יוכל לקבל הזדמנות שנייה אם יבקש ממני בפרטי.
    • חובה עליכם כשחקנים להגיב תגובות מלאות ומושקעות, ולא משהו קצר בלי משמעות.
    • בקשר לדבר הקודם, לא תהיה בדיקה שבועית שלכם בפני כולם אבל אני אבחן אתכם ואחליט אם להשאיר או לא כל אחד בנפרד.
    • להנות [=

לא להגיב!!
    חמוף

5. אבל הופיר יותר
    דיג'ימונים שפגשתם:

רשומים:

1.
    שם בפורום: Kaiser
    שם במשחק: קייזר ריו
    תיאור: שיער שחור,עיניים שחורות,לובש תמיד חולצות קצרות ומכנסיים ארוכות,בדר''כ בצבע אפור,גבוה מטר שבעים,.
    הערות/הארות: (הוסבר במסן, מחקתי, זה ארוך)
    חפצים וכסף:
    דיג'ימונים:
    ~לא ידוע~

2.
    שם בפורום: מאסטר ליאון
    שם במשחק: אדריאן פוג'ידה
    תיאור: שיער בלונדיני שמסתיר את עיניו רוב הזמן, עיניים תכולות, חולצה ירוקה שמכוסה בג'קט כחול, מכנסי ג'ינס כחולות, נעלי ספורט אדומות,כפפות שחורות על ידיו.
    הערות/הארות: להתקבל
    חפצים וכסף:
    דיג'ימונים:
    ~לא ידוע~

3.
    שם בפורום: ♣DarkStyle♣
    שם במשחק: טוני רוק
    תיאור: ג'ינס, חולצה לבנה מכופתרת קצרה, נעלי נייק לבנות, שני צמידים, שיער קצת ארוך, עיינים חומות.
    הארות/הערות: אין
    חפצים וכסף:
    דיג'ימונים:
    ~לא ידוע~

4.
    שם בפורום: monster.
    שם במשחק: לי אורקי
    תיאור: שיער שחור פרוע כמו אש.צבע עינים כחול..יש לו צלקת קטנה בצורת טרפרים על יד ימין שלו.לי בדרך כלל לובש חולצה כחולה בלי שרוולים ומכנסיים קצרים כחולים.הוא לובש נעלים שחורות פשוט.
    הערות/הארות: למה אסור לקלל תשחקנים שאפגוש?. אפשר לעשות *** עם אנג'למון?.כמובן להירשם.
    חפצים וכסף:
    דיג'ימונים:
    ~לא ידוע~

5.
    שם בפורום: ACMilanezi
    שם במשחק: סטיבן ראו
    תיאור: שיער שטני,גובה 1.75,גוף חזק,כושר טוב.
    אישיות נקמנית,חושב שהוא תמיד הכי טוב, לא מוכן לשמוע לא ועצלן.
    לובש מכנסיים קצרים שחורים,חולצה לבנה ונעליים כחולות.
    הערות/הארות: לא הייתי הרבה זמן בפורום מקווה להתקבל,יש לי ניסיון במ"ת
    חפצים וכסף:
    דיג'ימונים:
    ~לא ידוע~

6.
    שם בפורום: Itachi
    שם במשחק: ריו קאנדה.
    תיאור: שיער שחור,לובש חליפה שחורה ללא עניבה.יש לו עיניים ירוקות ונעליים שחורות,מתחת לחליפה חולצת פולו לבנה.הוא מרכיב משקפיים ויש לו עגיל כחול באוזן שמאל.
    הערות/הארות: אני רוצה בילזבומון :-)
    חפצים וכסף:
    דיג'ימונים:
    ~לא ידוע~

מותר להגיב!!
    חמוף

6. משתמש מנוסה
    שם: alien
    שם בפורום:Kaiser
    שם במשחק:קייזר ריו
    תיאור:שיער שחור,עיניים שחורות,לובש תמיד חולצות קצרות ומכנסיים ארוכות,בדר''כ בצבע אפור,גבוה מטר שבעים,.
    דיג'ימון:צ'יבומון [הייתי בטוח שזה צ'יבי כמו Chibi] דרך וימון.
    הערות/הארות:אפשר לשלב גם דיג'ימנטלים [אם ראית אדוונסצ'ר 2 אתה תדע,אם לא זה דיג'יביצים מיוחדות שמאפשרות לחלק מין הדיג'ימונים להתפתח לרמת ארמור] או שותף עם וורמון,אחרת אני נתקע עם אקס וימון...,אם כן אז שיהיה דיג'ימנטל של אומץ\חברות\ניסים [שלושתם ביחד זה יהיה טוב :P]

7. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    שם בפורום:מאסטר ליאון
    שם במשחק:אדריאן פוג'ידה
    תיאור:: שיער בלונדיני שמסתיר את עיניו רוב הזמן, עיניים תכולות, חולצה ירוקה שמכוסה בג'קט כחול, מכנסי ג'ינס כחולות, נעלי ספורט אדומות,כפפות שחורות על ידיו.
    דיג'ימון: צ'יבומון (למונודרמון)
    הערות/הארות:להתקבל
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

8. משתמש מנוסה
    שם: טל
    שם בפורום:♣DarkStyle♣
    שם במשחק:טוני רוק
    תיאור:ג'ינס,חולצה לבנה מכופתרת קצרה,נעלי נייק לבנות,שני צמידים,שיער קצת ארוך,עיינים חומות.
    דיג'ימון: גיגימון (הדרך של גילמון )
    הארות/הערות:אין

טל,מנהל לשעבר של פורום מכוניות וכלי רכב ושל פורום חתימות ולוגואים.

9. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    שם בפורום:monster.
    שם במשחק:לי אורקי
    תיאור:שיער שחור פרוע כמו אש.צבע עינים כחול..יש לו צלקת קטנה בצורת טרפרים על יד ימין שלו.לי בדרך כלל לובש חולצה כחולה בלי שרוולים ומכנסיים קצרים כחולים.הוא לובש נעלים שחורות פשוט.
    דיג'ימון: פוטימון בדרך של סאלמון-שהיה בת(אנג'למון כוסית).
    הערות/הארות: למה אסור לקלל תשחקנים שאפגוש?. אפשר לעשות *** עם אנג'למון?.כמובן להירשם.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

10. Trust me i'm the doctor
    שם: גיא
    שם בפורום:ACMilanezi
    שם במשחק: סטיבן ראו
    תיאור: שיער שטני,גובה 1.75,גוף חזק,כושר טוב.
    אישיות נקמנית,חושב שהוא תמיד הכי טוב, לא מוכן לשמוע לא ועצלן.
    לובש: מכנסיים קצרים שחורים,חולצה לבנה ונעליים כחולות.
    דיג'ימון:גומימון (הדרך של טרירמון)
    הערות/הארות:לא הייתי הרבה זמן בפורום מקווה להתקבל,יש לי ניסיון במ"ת

11. NYO HO HO
    שם: עמית.
    שם בפורום: Itachi
    שם במשחק: ריו קאנדה.
    תיאור: שיער שחור,לובש חליפה שחורה ללא עניבה.יש לו עיניים ירוקות ונעליים שחורות,מתחת לחליפה חולצת פולו לבנה.הוא מרכיב משקפיים ויש לו עגיל כחול באוזן שמאל.
    דיג'ימון: קורומון אגומון חדש.
    הערות/הארות: אני רוצה בילזבומון :-)
    NYO HO HO BITCH

12. אבל הופיר יותר
    כולכם רשומים, מיד יעודכן
    נתחיל..

התחלה לכולם:
    זה יום שגרתי לחלוטין, אתם מתארגנים כמו בכל בוקר לצאת מהבית אל הבית ספר. אחרי ההתארגנות הזריזה, ארוחת בוקר כמובן ואתם יוצאים, לוקחים את הדרך המהירה ביותר והרגילה שלכם לשם. אתם מגיעים אל הבית ספר ונכנסים לשיעור מתמטיקה משעמם, שאחריו ספורט ולבסוף מחשבים, המקצוע האהוב על כולם. אין הרבה כיתות מחשבים בבית הספר אבל בכל כיתה מספיק מחשבים לכולם, כך שלכל אחד הפרטיות שלו, זה טוב. אחרי השיעור אתם נשארים בכיתה, לעבוד עוד טיפה על שיעורי בית, עד שלפתע מופיעה הודעה משונה על המסך שלכם בה כתוב: "היי לך! האם אתה יודע על העולם הדיגיטלי? לחץ כאן לעוד פרטים!". אחרי משפט זה מופיע קישור, אליו אתם נכנסים בסקרנותכם הרבה. הקישור מביא אתכם לאתר מוזר בצבע סגול-ורוד שכזה עם סימנים מוזרים של חלקי מחשב או משהו. 'מה זה יכול להיות?' אתם חושבים לעצמכם ולוחצים על הכפתור הראשון שעולה לכם בעין: "הכנס". המסך מתחיל לזהור באור משונה ואתם נבהלים וזזים אחורה, אתם מתחילים להרגיש כאילו משהו שואב אתכם והעוצמה מתגברת יותר ויותר, אתם נשאבים לתוך המסך עצמו. אתם מתעוררים לאט וקמים על הרגליים, כנראה אחרי שהייתם מעולפים זמן מה, אתם מתחילים להסתכל מסביב, כל מה שאתם רואים הוא מעין יער ענק שאין לכם מושג איך הגעתם אליו. אתם מתחילים טיפה ללכת באיזור, נזהרים מכל דבר קטן עד שאתם קולטים מולכם קבוצה של מה שנראה לכם כמו מפלצות, ביניהן אחת הנראית דומה לאדם בצורתה.
    חמוף

13. משתמש מנוסה
    שם: alien
    התחלה לכולם:
    זה יום שגרתי לחלוטין, אתם מתארגנים כמו בכל בוקר לצאת מהבית אל הבית ספר. אחרי ההתארגנות הזריזה, ארוחת בוקר כמובן ואתם יוצאים, לוקחים את הדרך המהירה ביותר והרגילה שלכם לשם. אתם מגיעים אל הבית ספר ונכנסים לשיעור מתמטיקה משעמם, שאחריו ספורט ולבסוף מחשבים, המקצוע האהוב על כולם. אין הרבה כיתות מחשבים בבית הספר אבל בכל כיתה מספיק מחשבים לכולם, כך שלכל אחד הפרטיות שלו, זה טוב. אחרי השיעור אתם נשארים בכיתה, לעבוד עוד טיפה על שיעורי בית, עד שלפתע מופיעה הודעה משונה על המסך שלכם בה כתוב: "היי לך! האם אתה יודע על העולם הדיגיטלי? לחץ כאן לעוד פרטים!". אחרי משפט זה מופיע קישור, אליו אתם נכנסים בסקרנותכם הרבה. הקישור מביא אתכם לאתר מוזר בצבע סגול-ורוד שכזה עם סימנים מוזרים של חלקי מחשב או משהו. 'מה זה יכול להיות?' אתם חושבים לעצמכם ולוחצים על הכפתור הראשון שעולה לכם בעין: "הכנס". המסך מתחיל לזהור באור משונה ואתם נבהלים וזזים אחורה, אתם מתחילים להרגיש כאילו משהו שואב אתכם והעוצמה מתגברת יותר ויותר, אתם נשאבים לתוך המסך עצמו. אתם מתעוררים לאט וקמים על הרגליים, כנראה אחרי שהייתם מעולפים זמן מה, אתם מתחילים להסתכל מסביב, כל מה שאתם רואים הוא מעין יער ענק שאין לכם מושג איך הגעתם אליו. אתם מתחילים טיפה ללכת באיזור, נזהרים מכל דבר קטן עד שאתם קולטים מולכם קבוצה של מה שנראה לכם כמו מפלצות, ביניהן אחת הנראית דומה לאדם בצורתה.
    'מה זה המקום המוזר הזה,'העולם הדיגיטלי' המחשב אמר,נשאבתי לתוך המחשב או משהו?' אחשוב לי בזמן שאסתרר מאחורי אחד העצים הקרובים ואנסה להקשיב מה קבוצת המפלצות מדברים עליהם,אחרי זה אנסה לעקוב אחריהם בחשאיות בלי שהם יגלו אותי,בזמן שאני אנסה לחשוב על סיפור כיסוי שיעזור לי במידה ויתפסו אותי.

14. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ציטוט פורסם במקור על ידי ワンピース צפה בהודעה
    כולכם רשומים, מיד יעודכן
    נתחיל..

התחלה לכולם:
    אני חושב לעצמי בראש'איזה מגניב הגעתי לעולם מוזר שאין לי מושג מה זה העולם הזה. טוב לא נראה אם יש פה מפלצות אז סימן שיש פה עוד יצורים חיים.אולי יש פה עוד בני אדם כמוני. בוא ננסה להתייד עם המפלצת דמוי אדם'. אני אלך בזהירות רבה אל מפלצת דמוי האדם ואגיד תוך כדי שאומר אשויט לה יד לשלום" הי אני לי,אתה יכול להגיד איפה אני בידיוק?,מה אתה בכלל אמור להיות ?"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

15. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    ציטוט פורסם במקור על ידי ワンピース צפה בהודעה
    כולכם רשומים, מיד יעודכן
    נתחיל..

התחלה לכולם:
    אומר בפחד "מה זה הדבר הזה?,מה זה העולם הזה?, איפה אני?, מה המפלצות האלו?, למה דווקא אני?, ואני עוד מקפיד על לא להיכנס לפרסומות,אולי הם ממועדון המחשבים שמותח אותי". ואז אומר בשקט כשאעבור מהר להסתתר מאחורי עץ "לברר כל שאלה:הדבר הזה:לא ידוע,העולם הזה:העולם הדיגיטילי,המפלצות האלה:לא ידוע, למה דווקא אני:לא ידוע. בוא נתחיל לחקור." ואצפה ביצורים האלה.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •