Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 53
  1. וואו כל כך אין לי מושג
    שם: דוד
    ציטוט פורסם במקור על ידי red dd צפה בהודעה
    Artist Ninja.
    "אוקי" אומה אומר וממשיך "אוקי אני רוצה ליראות איך העבודה הקבוצתית שלכם ואיך אתם עובדים בצוות".
    "אני הולך לתת לכם מבחן, עם תעברו אותו כול שאר היום היה חופשי ותוכלו לנוח לקראת מחר,אם לא אני אנעל אתכם, ורק מחר בבוקר תצאו ונצא ביחד למשימה".
    "בלי להרחיב אני הולך לזמן לכאן את חיית המחמד שלי המטרה שלכם היא לתפוס אותו, תהיה לכם שעה מהרגע שאני אזמן אותו, תזכרו אתם יכולים להשתמש בכול דרך שאתם רוצים בשביל לתפוס אותו".
    הוא מרים את האצבע שלו ומסביבה יוצר להב קטן של צאקרה, הוא יוצר חתך קטן על כף ידו ומתחיל לעשות כמה סימני ידיים, "זימון האריה הלבן " הוא אומר לפתע יש עשן ודמות חבויה נמצאת בוא, הדמות ניראת כמו אריה בצבע לבן, יש לו מגן מצח מסביב לגרונו, והוא נוהם נהימה עצומה, אתה מרגיש הדף של רוח, הוא עומד במקום וניראה מחיך.
    "עכשיו אני צריך לשחק עם הילדים האילה" הוא אומר ונשמע מזלזל, "חחחחח אל תדאג זה לא היה משעמם" עונה לו אומה.
    "לתפוס? כלומר להלחם עד שאין לו כוח לברוח?" אני שואל את אומה ואחרי שהוא עונה אני פונה לאריה "היי אריק, בלי לזלזל סבבה? אתה עדיין לא יודע מה אנחנו מסוגלים"

תודה שהתייחסתם, דוד

dav5000, minato, master minato, artist ninja, Mr. Pool

2. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    RangerForce.

אתה ניגש לעבר ערמת המכתבים, אתה שולף אץ המכתב שבוא רשום שימך, אתה קורע את המעטפה שולף את המכתב עצמו.

אתה רואה שכבר כול הכיתה יצאה ועכשיו חושב לעצמך ' אני האחרון שיגיעה' אז אתה יוצאה במהירות מהחדר ומתקדם לעבר הכיתה, המסדרונות ריקים ואתה מרגיש הרגשה מוזרה, כאילו שמשהוא משחק לך בראש. אתה מגיעה לדלת של הכיתה, ויש דממה.

-------------------------------
    'וואו, השקט הזה מצמרר' אחשוב בראשי בזמן שרעידה קלה עוברת בגופי.
    'להיכנס או לא?' אתחיל להתחבט עם עצמי מה לעשות כי אם אכנס אז יצעקו על זה שאיחרתי.
    'טוב' אגיד ואבלע רוק אשנס מותניים ואכנס לבפנים.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

3. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    RangerForce.
    אתה פותח את הדלת ואתה רואה שתי ילדים, ילד וילדה הם יושבים בכיסא במעגל, יש שני מקומות ריקים.
    הכיסאות בצבע לבן ויש להם משענת בצבע שחור , הילדים מביטים בך ושואלים, יש עוד משהוא שבא אחריך?.
    -------------

Artist Ninja.
    "מה לא מובן לתפוס אותו שלא יוכל לזוז",עונה לך בצעקה אומה , לפתע אמי זורקת שני שוריקנים , הם מופנים לעבר האירה, באותו זמן היא עושה סימני ידיים לפתע השוריקנים משתנים לשני בזים והם עטים לעבר האריה, האריה מבחין בהם די במהירות הוא רץ לעברם וקופץ קצת לפני שהוא מגיעה אליהם אתה רואה שאחד הבזים עושה פנייה חדה והוא מתקדם במהירות לגבו של האריה , עכשיו האריה מוקף משני צדדיו אמי אומרת "עכשיו תפסתי אותו " הבזים מתנגשים באריה ויש המון עשן בהתנגשות הזו, כאשר העשן מתפזר אתה רואה בול עץ עם שני שוריקנים עליו "חחחח" אתה שומעה את אומה צוחק, אתם מבינים שהוא עשה החלפה, ועכשיו הוא נעלם, אתה מביט אחורה ואתה רואה שגם אוק נעלם.

matan0066

סאנגי אומר "תקשיבו עכשיו המטרה שלנו היא לא להילחם, אין מצב שנצליח להביס ג'אנין ועוד משהו שמלמד אותנו" "להתפצל לא יעזור בגלל שיש לנו בובה אחת והוא ידע אחרי מי לעקוב".
    "טום תשתמש בשארינגן ותחפש איזה תנועות מהירות אתה תהיה מאחור ותאסף, אני אהיה מקדימה ברגע שתראה אותו, או משהוא חשוד תודיע לי לפני שאתה פועל, מוי את תחזיקי בבובה אני רוצה שתכניסי אותה לתיק שלך".
    "ברגע שתשמעו אותי צועק פיצול אני רוצה שאתם תתחבאו במקום שהוא לא יראה אותכם, ותחליפו את הבובה , ככה של טום היה את הבובה ,ואז כול אחד ילך בדרך אחרת לעבר הכיתה".
    "מובן?" הוא שואל?

Spoiler ספוילר

4. TBM
    שם: מתן

matan0066

סאנגי אומר "תקשיבו עכשיו המטרה שלנו היא לא להילחם, אין מצב שנצליח להביס ג'אנין ועוד משהו שמלמד אותנו" "להתפצל לא יעזור בגלל שיש לנו בובה אחת והוא ידע אחרי מי לעקוב".
    "טום תשתמש בשארינגן ותחפש איזה תנועות מהירות אתה תהיה מאחור ותאסף, אני אהיה מקדימה ברגע שתראה אותו, או משהוא חשוד תודיע לי לפני שאתה פועל, מוי את תחזיקי בבובה אני רוצה שתכניסי אותה לתיק שלך".
    "ברגע שתשמעו אותי צועק פיצול אני רוצה שאתם תתחבאו במקום שהוא לא יראה אותכם, ותחליפו את הבובה , ככה של טום היה את הבובה ,ואז כול אחד ילך בדרך אחרת לעבר הכיתה".
    "מובן?" הוא שואל?
    "כן , אבל אתם לא מופתעים מהשארינגאן?." אומר מופתע , "מוי לפי העיניים שלך אני מזהה שאת משבט ההיוגה , אז אם הערת את הביאקוגן תוכלי לראות כמעט לכל מקום , וסאנגי , לפי מה שהבנתי אתה משבט נארה , אז אם למדת את טכניקות תפיסות הצללים שלך אז ברגע שאני אומר לך תשתמש בטכניקה של תפיסת צללים ותתפוס את הסנסיי , הטכניקה הזאת פועלת חמש דקות עד שהיא נגמרת אז בזמן הזה יהיה לנו יתרון בזה שנוכל להתקדם ואז להחליף את הבובה בזמן שהסנסייי לא רואה , אם אפחד מכם לא השיג את זה אז נעשה את התוכנית של טום , אבל אם כן השגתם את זה אז נוסיף את התוכנית שלי לתוכנית, מוסכם?" אשאל אותם ואם הם יסכימו וגם אם לא אומר להם להתחיל להתקדם לכיוון הכיתה בזמן שאני מתרכז גם בהתקדמות וגם בתנועות מהירות ובכמות גדולה של צ'אקרה .

5. וואו כל כך אין לי מושג
    Artist Ninja.
    "מה לא מובן לתפוס אותו שלא יוכל לזוז",עונה לך בצעקה אומה , לפתע אמי זורקת שני שוריקנים , הם מופנים לעבר האירה, באותו זמן היא עושה סימני ידיים לפתע השוריקנים משתנים לשני בזים והם עטים לעבר האריה, האריה מבחין בהם די במהירות הוא רץ לעברם וקופץ קצת לפני שהוא מגיעה אליהם אתה רואה שאחד הבזים עושה פנייה חדה והוא מתקדם במהירות לגבו של האריה , עכשיו האריה מוקף משני צדדיו אמי אומרת "עכשיו תפסתי אותו " הבזים מתנגשים באריה ויש המון עשן בהתנגשות הזו, כאשר העשן מתפזר אתה רואה בול עץ עם שני שוריקנים עליו "חחחח" אתה שומעה את אומה צוחק, אתם מבינים שהוא עשה החלפה, ועכשיו הוא נעלם, אתה מביט אחורה ואתה רואה שגם אוק נעלם.
    'הוא לא היה חייב לצעוק' אני חושב לעצמי. "זה היה מרשים" אני אומר לאמי בהתפעלות כנה "שנצא לחפש אותו? ואיפה אוק?"

תודה שהתייחסתם, דוד

6. משתמש מנוסה
    RangerForce.
    אתה פותח את הדלת ואתה רואה שתי ילדים, ילד וילדה הם יושבים בכיסא במעגל, יש שני מקומות ריקים.
    הכיסאות בצבע לבן ויש להם משענת בצבע שחור , הילדים מביטים בך ושואלים, יש עוד משהוא שבא אחריך?.
    "מממ.. אני לא חושב" אענה לשאלת שני הילדים. אראה שיש שם מקום פנוי אחד ואלך להתיישב עליו.
    לאחר מכן אחכה כמו שני הילדים.

הנה משפט משלי...

7. משתמש מנוסה
    RangerForce.
    אתה מתיישבל לייד שני הילדים , ומחכה אתה מרגיש קצת מבולבל ויש לך קצת כאב ראש.
    לפתע אתה שומע "קליק" נישמע כאילו הדלת ננעלה,באותו שיניה שני הילדים נעלמים הכיתה מתחילה להיות יותר ברורה והכאב ראש שלך חולף.

Artist Ninja.
    "תודה" היא עונה לך ומוסיפה "אני חושבת שצריך למצאו את אוק ולעזור לו,ולאחר מיכן לחשוב על תוכנית בשביל לתפוס את האריה".
    לפתע אתם שומעים צעקה, היא מגיעה מכיוון היער אתה רואה גם עשן בין העצים , לפתע אמי רצה לעבר היער, היא צועקת לך "בוא כבר" וממשיכה להתקדם.

matan0066
    "תקשיב לי, התכונית שלי מספיק טובה" "אני אתמקד בדברים שאני טוב אתה תתמקד בדברים שאתה טוב"
    "וזה שיש לך שארינגן לא כול כך מפתיעה אתה יודע שבט יש עוד אנשים עם שארינגאן בעולם " אתה מתעצבן מהזלזול שלו בך ואתה חושב לעצמך ' מי הוא חושב שהוא', "אין זמן לריב " מוי אומרת.

Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    RangerForce.
    אתה מתיישבל לייד שני הילדים , ומחכה אתה מרגיש קצת מבולבל ויש לך קצת כאב ראש.
    לפתע אתה שומע "קליק" נישמע כאילו הדלת ננעלה,באותו שיניה שני הילדים נעלמים הכיתה מתחילה להיות יותר ברורה והכאב ראש שלך חולף.
    'לאן כולם נעלמו?' אשאל את עצמי בתמיהה. 'אוףף כל דקה צריך ללכת כאן הא?, אין רגע מנוחה' אתנשף בחוסר רצון כל כך ללכת. אקום ממקומי על הכיסא ואצא מן החדר, אם לא אראה משהו מיוחד אתחיל לטייל לי במבנה ולצאת החוצה.

הנה משפט משלי...

9. TBM

matan0066
    "תקשיב לי, התכונית שלי מספיק טובה" "אני אתמקד בדברים שאני טוב אתה תתמקד בדברים שאתה טוב"
    "וזה שיש לך שארינגן לא כול כך מפתיעה אתה יודע שבט יש עוד אנשים עם שארינגאן בעולם " אתה מתעצבן מהזלזול שלו בך ואתה חושב לעצמך ' מי הוא חושב שהוא', "אין זמן לריב " מוי אומרת.
    "צודקת , בואו נצא לדרך!" אומר ואתחיל להתקדם לכיוון הכיתה , "שארינגאן!" אומר ואפעיל את השארינגאן , "אתם באים?" אומר .

10. וואו כל כך אין לי מושג
    Artist Ninja.
    "תודה" היא עונה לך ומוסיפה "אני חושבת שצריך למצאו את אוק ולעזור לו,ולאחר מיכן לחשוב על תוכנית בשביל לתפוס את האריה".
    לפתע אתם שומעים צעקה, היא מגיעה מכיוון היער אתה רואה גם עשן בין העצים , לפתע אמי רצה לעבר היער, היא צועקת לך "בוא כבר" וממשיכה להתקדם.
    "אני בא" אני אומר ומסמן חותם- "טכניקת הבהוב הגוף" אני אומר ומשתמש בטכניקה כדי להתקדם בכיוון הצעקה במהירות גבוהה יותר

תודה שהתייחסתם, דוד

11. משתמש מנוסה
    Artist Ninja.
    כאשר אתם מגיעים למרכז הפעילות, אתה רואה את אוק קשור לעץ על ידי כמה חבלים "תשחררו אותי בבקשה" הוא אומר לכם ובמהירות אמי רצה וחותכת את החבל, לפתע אתה רואה את האריה רץ מרחוק הוא מתרחק מימכם, ומתחיל להגביר מהירות, אתה רואה שאוק לא צריך טיפול מיוחד, והוא עומד על הרגליים, אמי מחזירה את קונאי, למקום על המכנס שלה.

matan0066.
    אתם מתקדמים לעבר הכיתה בערך כ חמש דקות, אתה לא מבחין בשום דבר חריג, לפתע אתה שומע את מיו אומרת לך "תיזהר יש כאן מלכודות" אתה קצת ניבהל ולפתה אתה רואה תזוזה מהירה בין השיחים, אתה מצליח להבחין שאילו שני שוריקנים שעטים לעברך.

RangerForce
    אתה קם ויתקדם לעבר הדלת אתה אוחז בידית של הדלת ומנסה לפתוח אותה, אך היא נעולה אתה מנסה יותר חזק אך שום דבר לא קורא, אתה שוב מתחיל להרגיש כאבי ראש קלים, אתה שומע רק את הציפורים באזור ולא אנשים או ילדים, רק ציפורים.

Spoiler ספוילר

12. וואו כל כך אין לי מושג
    Artist Ninja.
    כאשר אתם מגיעים למרכז הפעילות, אתה רואה את אוק קשור לעץ על ידי כמה חבלים "תשחררו אותי בבקשה" הוא אומר לכם ובמהירות אמי רצה וחותכת את החבל, לפתע אתה רואה את האריה רץ מרחוק הוא מתרחק מימכם, ומתחיל להגביר מהירות, אתה רואה שאוק לא צריך טיפול מיוחד, והוא עומד על הרגליים, אמי מחזירה את קונאי, למקום על המכנס שלה.
    "קדימה" אני אומר "בואו נלחם ותוך כדי כך נגבש תוכנית פעולה, טוב? קודם נראה מה הוא יכול" אני מעיף מבט קצר לראות אם הם מסכימים לדברי ואז מסתובב בחזרה, פני אל האריה. אני מסמן את החותמות הנכונים ואומר "שחרור אש: טכניקת אש עוף החול" ויורה מפי כדורי אש קטנים ומהירים לכיוון האריה

תודה שהתייחסתם, דוד

13. TBM
    .

matan0066.
    אתם מתקדמים לעבר הכיתה בערך כ חמש דקות, אתה לא מבחין בשום דבר חריג, לפתע אתה שומע את מיו אומרת לך "תיזהר יש כאן מלכודות" אתה קצת ניבהל ולפתה אתה רואה תזוזה מהירה בין השיחים, אתה מצליח להבחין שאילו שני שוריקנים שעטים לעברך.
    'מה לעזאזל!' אומר מופתע ואקח במהירות קונאי ואחסום אותם , "בואו נמהר!" אומר ותחיל להגביר מהירות .

14. משתמש מנוסה
    matan0066.
    אתה מסיט את שוריקנים, במהירות אתה חושב לכמה שניות שההתקפה נגמרה אך אתה מצליח להבחין בשני דמויות שרצות אילכם, אחת מין הדמויות רצה מהדרך הראשית והשנייה קפצה מעליכם , שניהם משתמשים בסימני ידיים ואומרים "טכניקת כדור אש".
    מוי לפתע עושה שימני ידיים ואומרת "שחרור רוח: פריצת דרך גדולה" באותו זמן היא אומרת תצריך להתחמק מהכדור אש שמגיע מלמעלה , לפתע פיצוץ של רוח מגיעה ממוי , והכדור אש נכבה הכדור אש השני ברגע זה נוצר מוי קופצת לאחד השיחים.

Artist Ninja
    האריה מתחמק מכמה כדורים קטנים , אך אחד מהם תופס אותו ופוגע בו , לפתע הוא עוצר, הוא ניראה עצבני ומתחיל לרוץ לעבריכם , הוא מגביר את הקצב ותוך כדי שהוא רץ ניראה שהוא משנה את צורתו, הוא נעשה דומה יותר לאדם , והוא עומד על שני רגליים הוא עושה חותמות ידיים ואומר כפיל צל, לפתע מופיעה עוד אריה, שניהם רצים לעבריכם.

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה

RangerForce
    אתה קם ויתקדם לעבר הדלת אתה אוחז בידית של הדלת ומנסה לפתוח אותה, אך היא נעולה אתה מנסה יותר חזק אך שום דבר לא קורא, אתה שוב מתחיל להרגיש כאבי ראש קלים, אתה שומע רק את הציפורים באזור ולא אנשים או ילדים, רק ציפורים.
    'מה הם כאבי הראש האלו שמציקים לי כל רגע' אחשוב בראשי וארגיש שהדלת לא נפתחת.
    "טוב נו.., מה אפשר לעשות" אגיד ולאחר מכן במהירות אבצע חותמות ידיים ואצעק "שחרור אש: להביור" ואשרף את הדלת עם הלהביור שיעבור מפי. לאחר מכן אתחיל להלך לי באקדמיה בחופשיות.

הנה משפט משלי...

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •