Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 53
  1. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    התחלה
    "גלין גלין" "גלין גלין" אתה שומע צלצול מעצבן "גלין גלין" אתה חושב לעצמך ' מה זה הרעש הנוראי הזה' "גלין גלין " הרעש ממשיך וממשיך, עד שאתה שומע משהו נכנס לחדר, אתה פותח את עינך ורואה את אמך מתקרב לשולחן שבחדרך ומפסיקה את הצלצול הנוראה, אתה סוגר את עניך בשלווה וחושב לעצמך 'יופי עכשיו אפשר לחזור לישון' אך אמך נוגעת בך קליל ואומרת "קם היום אתה פוגש את הקבוצה שלך" ברגע שאתה שומע את המילים אתה נזכר שאתה צריך להגעה בשמונה לאקדמיה לקבל את המידע על הקבוצה.
    אתה פותח שוב עניים הפעם יש לך קצת כאב ראש מהמהירות, אתה אומר לאמך תודה על שהעירה אותך, וקופץ מהמיטה לעבר המקלחת /שותף את עצמך ומצחצח שיניים המים הקרים במקלחת גרמים לך לרעידה קטנה, אתה שוטף את גופך מתנגב נכנס לחדר שלך שעכשיו הוא ריק, מתלבש לוכח את הציוד שלך ומתקדם לעבר המטבח, אתה אוכל ביצה שאמך הכינה עם כמה פרוסות לחם, ובצד כוס שוקו חם.
    אתה מסיים את הארוכה ורואה שכבר עשרים וחמישה לשמונה, אתה, מניח את הצלחת והכוס בכיור, ומתקדם לעבר הדלת אמא שלך באה ונותנת לך חיבוק היא לא משחררת עד שאתה אומר "אמא אני חוזר הביתה בערב" היא עוזבת אותך בחיוך ואתה ממשיך להתקדם לעבר האקדמיה בדרך אתה רואה המון ילדים מהאקדמיה הולכים כרגיל.
    אתה יודע שעוד שמונה מחבריך סיימו את הלימודים, ובניהם שניים היו בקבוצה שלך.
    אתה מגיעה לפתח של האקדמיה אתה מתנשף מהריצה הקלה, והולך לעבר הכיתה שלך (לשעבר9, אתה לא מזהה אף אחד מהחברים שלך אבל אתה רואה שאתה לא היחידי שמגיעה הרגע באורך פלא אתה עוד שני ילדים מגיעים ביחד.
    אתה מתיישב במקום הרגיל שלך ומחכה להוראות, רוב התלמידים מדברים אתה מזהה שלושה בנות בכיתה, לפתע נכנס מהדלת אדם גבוה בעל שיער שחור ומשקפיים עינו חומות, ויש לו צלקת קטנה על גרונו, אתה מבחין בערמת מכתבים שהוא מחזיר בידו, הוא אומר בטון רציני "אני משאיר כאן את המכתבים פשוט תיראו לאיזה קבוצה אתם משובצים זה כתב במכתב", ותעקבו אחרי ההוראות".
    הוא יוצא מין החדר ושני ילדים הולכים לעבר המכתבים.

Spoiler ספוילר

2. TBM
    שם: מתן
    ציטוט פורסם במקור על ידי red dd צפה בהודעה
    התחלה
    "גלין גלין" "גלין גלין" אתה שומע צלצול מעצבן "גלין גלין" אתה חושב לעצמך ' מה זה הרעש הנוראי הזה' "גלין גלין " הרעש ממשיך וממשיך, עד שאתה שומע משהו נכנס לחדר, אתה פותח את עינך ורואה את אמך מתקרב לשולחן שבחדרך ומפסיקה את הצלצול הנוראה, אתה סוגר את עניך בשלווה וחושב לעצמך 'יופי עכשיו אפשר לחזור לישון' אך אמך נוגעת בך קליל ואומרת "קם היום אתה פוגש את הקבוצה שלך" ברגע שאתה שומע את המילים אתה נזכר שאתה צריך להגעה בשמונה לאקדמיה לקבל את המידע על הקבוצה.
    אתה פותח שוב עניים הפעם יש לך קצת כאב ראש מהמהירות, אתה אומר לאמך תודה על שהעירה אותך, וקופץ מהמיטה לעבר המקלחת /שותף את עצמך ומצחצח שיניים המים הקרים במקלחת גרמים לך לרעידה קטנה, אתה שוטף את גופך מתנגב נכנס לחדר שלך שעכשיו הוא ריק, מתלבש לוכח את הציוד שלך ומתקדם לעבר המטבח, אתה אוכל ביצה שאמך הכינה עם כמה פרוסות לחם, ובצד כוס שוקו חם.
    אתה מסיים את הארוכה ורואה שכבר עשרים וחמישה לשמונה, אתה, מניח את הצלחת והכוס בכיור, ומתקדם לעבר הדלת אמא שלך באה ונותנת לך חיבוק היא לא משחררת עד שאתה אומר "אמא אני חוזר הביתה בערב" היא עוזבת אותך בחיוך ואתה ממשיך להתקדם לעבר האקדמיה בדרך אתה רואה המון ילדים מהאקדמיה הולכים כרגיל.
    אתה מגיעה לפתח של האקדמיה אתה מתנשף מהריצה הקלה, והולך לעבר הכיתה שלך (לשעבר9, אתה לא מזהה אף אחד מהחברים שלך אבל אתה רואה שאתה לא היחידי שמגיעה הרגע באורך פלא אתה עוד שני ילדים מגיעים ביחד.
    אתה מתיישב במקום הרגיל שלך ומחכה להוראות, רוב התלמידים מדברים אתה מזהה שלושה בנות בכיתה, לפתע נכנס מהדלת אדם גבוה בעל שיער שחור ומשקפיים עינו חומות, ויש לו צלקת קטנה על גרונו, אתה מבחין בערמת מכתבים שהוא מחזיר בידו, הוא אומר בטון רציני "אני משאיר כאן את המכתבים פשוט תיראו לאיזה קבוצה אתם משובצים זה כתב במכתב", ותעקבו אחרי ההוראות".
    'סוף סוף , הרגע הגיע.' אחשוב בשמחה ואלך לאבר המכתב וכשאגיע אחפש מכתב שרשום בו באיזה קבוצה אני .

3. וואו כל כך אין לי מושג
    שם: דוד
    התחלה
    אני קם מהמקום שלי והולך לשולחן. אם אני מצליח לראות את מה שכתוב במכתב אני מחפש את השם שלי. אם לא אני פונה לאחד הילדים שכן רואים מה כתוב ואומר לו "אחי, אתה רואה שם את השם ג'ודואן האטאקה? מה ההוראות שלי?"

תודה שהתייחסתם, דוד

dav5000, minato, master minato, artist ninja, Mr. Pool

4. משתמש מנוסה
    king4500

אתה קם ומתקדם לעבר השולחן עוד שני ילדים קמים אתך אחד מי הילדים זו ילדה, לא ממש מעניין אותך עכשיו הילדים האחרים, אתה ממשיך להתקדם עד שאתה מגיעה לשולחן הוא רצת עמוס אבל אתה רואה את המכתב עם השם שלך אתה רואה שרק רשום השם אתה שולף אותו ביד אחת , אתה זז הצידה בשביל ליראות מה רשום בו אתה פותח את המכתב ובוא רשום:

'
    טום.
    אתה חבר בקבוצה מספר 4.
    אתה אמור להגעה לאגם שקרוב לבית ההוקאגה תהיה מצויד, והגעה לאגם במהירות המרבית שלך, אל תעצור האחרון שיגיעה לאגם פשוט יחזור לאקדמיה .'
    לאחר שאתה מסיים לקרוא את המכתב אתה רואה שחד מהילדים נעלם מהכיתה ועכשיו הילדה שראית גם היא קוראת את המכתב, לאחר שנייה היא מביטה מסביב, כנראה היא הבינה שהילד גם אתך בקבוצה, אתה לפתע אתה מרגיש נגיעה כלה על הכתף ילד אחד אומר לך "אתה יכול לזוז בבקשה אני צריך להגעה לכיתה הרחוקה", הוא אומר זו בחיוך אתה מפנה לו את הדרך ועכשיו עוסק במה שהמכתב אומר.

--------------------------------------

Artist Ninja

אתה קם מין המקום ורואה עוד ילד וילדה מתקדמים לעבר השולחן הם מגיעים לפניך בגלל שהם יושבים ראשונים אחד מהם בדיוק זזה הצידה אתה מבקש מאחד הילדים להביא לך את המכתב או אומר "בכיף אחי" לאחר כמה שניות של חיפושים הוא מוצא את המכתב שלו ואת המכתב שלך הוא נותן לך את המכתב בחיוך ויוצא מהכיתה בדרך הוא מדבר עם הילד שבצד שחוסם את היציאה, אתה חוזר למכתב שלך ורואה:

'ג'ודואן.
    אתה חבר בצוות 6.
    אתה אמור להגעה ליער הסמוך לבית ההוקאג.
    אנא הגיעה מהר, שנוכל לסיים כמה שיותר מהר את ההכרות.
    אתה חושב לעצמך ' זה מכתב ממש קצר' כאשר אתה מסיים לקרוא אותו אתה רואה שכמעט כול הילדים ניגשו לעבר השולחן למעט ילד וילדה,אתה מקפל את המכתב ומכניס אותו לכיס.
    אתה רואה שכבר שני ילדים יצאו מהכיתה ואתה חושב לעמך 'מעניין מי הם'.

Spoiler ספוילר

5. TBM
    king4500

אתה קם ומתקדם לעבר השולחן עוד שני ילדים קמים אתך אחד מי הילדים זו ילדה, לא ממש מעניין אותך עכשיו הילדים האחרים, אתה ממשיך להתקדם עד שאתה מגיעה לשולחן הוא רצת עמוס אבל אתה רואה את המכתב עם השם שלך אתה רואה שרק רשום השם אתה שולף אותו ביד אחת , אתה זז הצידה בשביל ליראות מה רשום בו אתה פותח את המכתב ובוא רשום:

'

לאחר שאתה מסיים לקרוא את המכתב אתה רואה שחד מהילדים נעלם מהכיתה ועכשיו הילדה שראית גם היא קוראת את המכתב, לאחר שנייה היא מביטה מסביב, כנראה היא הבינה שהילד גם אתך בקבוצה, אתה לפתע אתה מרגיש נגיעה כלה על הכתף ילד אחד אומר לך "אתה יכול לזוז בבקשה אני צריך להגעה לכיתה הרחוקה", הוא אומר זו בחיוך אתה מפנה לו את הדרך ועכשיו עוסק במה שהמכתב אומר.

--------------------------------------

"מצוייד , הבנתי." אומר וארוץ הביתה , כשאכנס אסביר לאימא הכל תוך כדי שאני מכין תיק עם כל הציוד , לאחר מכן ארוץ הכי מהר שאפשר לאגם , "אם אגיע אחרון אחזור לאקדמיה." אומר בלחץ תוך כדי ריצה .

6. וואו כל כך אין לי מושג
    Artist Ninja

אתה קם מין המקום ורואה עוד ילד וילדה מתקדמים לעבר השולחן הם מגיעים לפניך בגלל שהם יושבים ראשונים אחד מהם בדיוק זזה הצידה אתה מבקש מאחד הילדים להביא לך את המכתב או אומר "בכיף אחי" לאחר כמה שניות של חיפושים הוא מוצא את המכתב שלו ואת המכתב שלך הוא נותן לך את המכתב בחיוך ויוצא מהכיתה בדרך הוא מדבר עם הילד שבצד שחוסם את היציאה, אתה חוזר למכתב שלך ורואה:

אתה חושב לעצמך ' זה מכתב ממש קצר' כאשר אתה מסיים לקרוא אותו אתה רואה שכמעט כול הילדים ניגשו לעבר השולחן למעט ילד וילדה,אתה מקפל את המכתב ומכניס אותו לכיס.
    אתה רואה שכבר שני ילדים יצאו מהכיתה ואתה חושב לעמך 'מעניין מי הם'.
    אני יוצא מהכיתה במהירות ומדביק את שני הילדים שכבר יצאו. "היי" אני אומר "לאן שלחו אותכם?" אני שואל ובנתיים בוחן אותם במבטי.

תודה שהתייחסתם, דוד

7. משתמש מנוסה
    king4500.
    (לא הייתה חייב לרוץ לבית כי כבר בהודעה הראשונה יש לך את הציוד)
    ---------
    אתה רץ לביתך אתה מביא את הציוד ורץ בחזרה לעבר האגם,'איבדתי זמן יקר' אתה חושב לעצמך אך ממשיך בריצה המהירה ביותר שלך, 'מעניין מי המפקד של הקבוצה' אתה ממשיך להעסיק את עצמך בשאלות לקראת המפגש הלא נודע שלך עם הקבוצה,אתה מתחיל להתנשף בגלל הריצה המהירה, ונהיה עייף.
    אתה ממשיך לחשוב 'מה זה תחרות ריצה, לעזאזל אני "שינובי" לא איזה שליח ' אתה ממשיך לחוץ ואתה רואה את בית ההוקאגה באופק אתה פונה לעבר האגם ולאחר עוד כמה דקות מפרכות אתה מגיעה לאגם אתה רואה ילד וילדה עומדים ומחכים אתה מגיעה אחריהם, לפתע אתה רואה אדם גבוה בעל שיער שחור, גופו חטוב אך הוא לא ניראה שרירי במיוחד, יש לו כפפה גדולה ביד ימין והוא לובש את הבגדים הרגילים של כפר העלה.
    "אז מי מימכם הגיעה אחרון ?" הוא שואל ואף אחד לא מגיב אתה יודע שאתה זה שהגיעה אחרון אך חבריך לקבוצה לא עונים.
    "אם כך כולכם תחזרו לאקדמייה".

------------------------------------------

Artist Ninja
    אתה יוצא מהכיתה ולא רואה אף אחד מהילדים, כאילו הם נעלמו, אתה חושב לעצמך 'מה איך, מה קורה כאן?' לפתע אתה רואה ילדה הולכת לכיוון שלך, היא יפה לא נמוכה מידי בעלת שיער בלונדיני חלק היא רזה עיניים כחולות בהירות , היא לבושה במכנס מיני ובחולצה פתוחה שרואים את כיסויי שמכסה את החזה ששלה , היא בהירה מאוד, ויש לה שפתיים קטנות,היא נעצרת ושואלת אותך בטן שלו ונעים "אתה בקבוצה 6?"

Spoiler ספוילר

8. וואו כל כך אין לי מושג
    Artist Ninja
    אתה יוצא מהכיתה ולא רואה אף אחד מהילדים, כאילו הם נעלמו, אתה חושב לעצמך 'מה איך, מה קורה כאן?' לפתע אתה רואה ילדה הולכת לכיוון שלך, היא יפה לא נמוכה מידי בעלת שיער בלונדיני חלק היא רזה עיניים כחולות בהירות , היא לבושה במכנס מיני ובחולצה פתוחה שרואים את כיסויי שמכסה את החזה ששלה , היא בהירה מאוד, ויש לה שפתיים קטנות,היא נעצרת ושואלת אותך בטן שלו ונעים "אתה בקבוצה 6?"
    אני מהנהן בחיוב. "איך ניחשת?" אני שואל וממשיך "את יודעת מי הילד האחרון בקבוצה שלנו?"

תודה שהתייחסתם, דוד

9. TBM
    king4500.
    (לא הייתה חייב לרוץ לבית כי כבר בהודעה הראשונה יש לך את הציוד)
    ---------
    אתה רץ לביתך אתה מביא את הציוד ורץ בחזרה לעבר האגם,'איבדתי זמן יקר' אתה חושב לעצמך אך ממשיך בריצה המהירה ביותר שלך, 'מעניין מי המפקד של הקבוצה' אתה ממשיך להעסיק את עצמך בשאלות לקראת המפגש הלא נודע שלך עם הקבוצה,אתה מתחיל להתנשף בגלל הריצה המהירה, ונהיה עייף.
    אתה ממשיך לחשוב 'מה זה תחרות ריצה, לעזאזל אני "שינובי" לא איזה שליח ' אתה ממשיך לחוץ ואתה רואה את בית ההוקאגה באופק אתה פונה לעבר האגם ולאחר עוד כמה דקות מפרכות אתה מגיעה לאגם אתה רואה ילד וילדה עומדים ומחכים אתה מגיעה אחריהם, לפתע אתה רואה אדם גבוה בעל שיער שחור, גופו חטוב אך הוא לא ניראה שרירי במיוחד, יש לו כפפה גדולה ביד ימין והוא לובש את הבגדים הרגילים של כפר העלה.
    "אז מי מימכם הגיעה אחרון ?" הוא שואל ואף אחד לא מגיב אתה יודע שאתה זה שהגיעה אחרון אך חבריך לקבוצה לא עונים.
    "אם כך כולכם תחזרו לאקדמייה".

------------------------------------------
    "אני הגעתי אחרון." אומר ברצינות , "טוב אז כל השנים באקדמיה ועכשיו אצטרך להמשיך שם." אומר בעצב ואלך לכיוון האקדמיה .

10. משתמש מנוסה
    king4500.

"חחח" אתה שומע צחקוק "תחזור לכאן..." אתה שומע את המפקד אומר.
    "זה היה תמריץ בשביל שתגיעו מהר, טוב בוא נתחיל להכיר אחד את השני, אני המפקד של הקבוצה קבוצה 4"
    "שמי הוא טורה"
    "אני אוהב לאכול המבורגרים, ואני שונא אנשים שמפקירים את חבריהם", "עכשיו אתה" הוא מצביעה לעבר הילד שאתך בקבוצה , הילד בעל שיער אדום ועינו ירוקות, הוא בגובה שלך, יש לו שיער קצר שעומד קדימה, הוא חטוב ובנוסף יש לו עגיל הליקס.
    הוא אומר: "שמי הוא סאנגי נארה"
    "אני אוהב 'שוגי' (משחק שחמט יפני), ואני שונא חול"
    "עכשיו הילדה מדברת"
    היא בעלת שיער שחור ועניים לבנות 'אתה מבין שהיא משבט ההיוגה' היא די נמוכה 170 אך היא נראית טוב , היא לובשת מכנס מיני שחור, וחולצה שגדולה עליה היא אומרת "לא קוראים לי ילדה שמי מוי ההיוגה"
    "אני אוהבת מים , ושונאת אנשים שחצנים "
    "עכשיו תורך" אומר טורה.

Artist Ninja
    "הייתה לי הרגשה היא אומרת" אתם ממשיכים להתקדם ומדברים אתם מבינים שאין לאף אחד ממכם מוסג מי הילד השלישי.
    "אה שמי הוא אמי " היא אומרת לך בחיוך אתם מתקדמים לעבר היער לאחר הליכה קצרה אתם מגיעים ורואים ילד אחד יושב עץ אתם מבינים שהוא הילד השלישי ולפני שאתם שואלים אותו או עושים משהוא אתה שומעה ילד רץ מאחוריך אתה זוכר אותו מהכיתה.
    "מצטער על האיחור הוא אומר" ואתם חושבים 'מה?! אז מי שה הילד שיושב על העץ'
    "נעים מאוד אני נאומה האוצ'יהא"
    "ואני המפקד של קבוצה 4" הוא קופץ מהעץ הוא בגובה שלך בעל שיער שחור יש לו את הבגדים הרגילים של כפר העלה, הוא אומר "אז אני מכיר את כולכם כבר קראתי את הפרטים עליכם עכשיו אני רוצה שתספרו על עצמכם", "את תתחילי" הוא פונה לאמי.
    "שמי אמי , אני רוצה להגן על הכפר ולהכשיר גננים (גנין) צעירים"
    "עכשיו אתה" הוא פונה לילד שהגיעה אחרון, "אני הוא אוקוטו או אוק בקיצור"
    "אני רוצה להיות נינגה חזק שכול הכפר ידבר עליו , ולהיות ג'אנין שיאמן את הקבוצה הטובה ביותר"
    "נחמד מאוד" אומר נאומה "אז ספר לנו עליך ג'ודואן " .

Spoiler ספוילר

11. TBM
    king4500.

"חחח" אתה שומע צחקוק "תחזור לכאן..." אתה שומע את המפקד אומר.
    "זה היה תמריץ בשביל שתגיעו מהר, טוב בוא נתחיל להכיר אחד את השני, אני המפקד של הקבוצה קבוצה 4"
    "שמי הוא טורה"
    "אני אוהב לאכול המבורגרים, ואני שונא אנשים שמפקירים את חבריהם", "עכשיו אתה" הוא מצביעה לעבר הילד שאתך בקבוצה , הילד בעל שיער אדום ועינו ירוקות, הוא בגובה שלך, יש לו שיער קצר שעומד קדימה, הוא חטוב ובנוסף יש לו עגיל הליקס.
    הוא אומר: "שמי הוא סאנגי נארה"
    "אני אוהב 'שוגי' (משחק שחמט יפני), ואני שונא חול"
    "עכשיו הילדה מדברת"
    היא בעלת שיער שחור ועניים לבנות 'אתה מבין שהיא משבט ההיוגה' היא די נמוכה 170 אך היא נראית טוב , היא לובשת מכנס מיני שחור, וחולצה שגדולה עליה היא אומרת "לא קוראים לי ילדה שמי מוי ההיוגה"
    "אני אוהבת מים , ושונאת אנשים שחצנים "
    "עכשיו תורך" אומר טורה.
    'אני זוכר מה שהיה עם סאסקה אוצ'יהא , אז עם אני אומר שאני אוצ'יהא אז לא יהיה דבר טוב , וגם יש פה היוגה.' אחשוב לעצמי , "אני טום , אני אוהב ראמן ושונא להיות לבד." אומר , 'אני מקווה שהם לא ישאלו אותי מה השבט שלי , אבל אם הם ישאלו פשוט אפעיל את השארינגאן והם יבינו.' אחשוב .

12. וואו כל כך אין לי מושג
    Artist Ninja
    "הייתה לי הרגשה היא אומרת" אתם ממשיכים להתקדם ומדברים אתם מבינים שאין לאף אחד ממכם מוסג מי הילד השלישי.
    "אה שמי הוא אמי " היא אומרת לך בחיוך אתם מתקדמים לעבר היער לאחר הליכה קצרה אתם מגיעים ורואים ילד אחד יושב עץ אתם מבינים שהוא הילד השלישי ולפני שאתם שואלים אותו או עושים משהוא אתה שומעה ילד רץ מאחוריך אתה זוכר אותו מהכיתה.
    "מצטער על האיחור הוא אומר" ואתם חושבים 'מה?! אז מי שה הילד שיושב על העץ'
    "נעים מאוד אני נאומה האוצ'יהא"
    "ואני המפקד של קבוצה 4" הוא קופץ מהעץ הוא בגובה שלך בעל שיער שחור יש לו את הבגדים הרגילים של כפר העלה, הוא אומר "אז אני מכיר את כולכם כבר קראתי את הפרטים עליכם עכשיו אני רוצה שתספרו על עצמכם", "את תתחילי" הוא פונה לאמי.
    "שמי אמי , אני רוצה להגן על הכפר ולהכשיר גננים (גנין) צעירים"
    "עכשיו אתה" הוא פונה לילד שהגיעה אחרון, "אני הוא אוקוטו או אוק בקיצור"
    "אני רוצה להיות נינגה חזק שכול הכפר ידבר עליו , ולהיות ג'אנין שיאמן את הקבוצה הטובה ביותר"
    "נחמד מאוד" אומר נאומה "אז ספר לנו עליך ג'ודואן "
    קבוצה 6...
    ---------
    "את שמי אתה כבר מכיר ואפשר להבין איך" אני אומר וממשיך "והשאיפה שלי היא להיות מספיק חזק ומאומן כדי למצוא אדם מסוים ולהגשים איתו מטרה משותפת" אני משתתק מראה שאין בכוונתי להמשיך ולהרחיב על הנושא

תודה שהתייחסתם, דוד

13. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    התחלה
    "וואווו.. הוא רציני" אגיד בצניות. אקום וארוץ אל עבר ערימת המכתבים שמונחות על השולחן.
    אדפדף בין המכתבים ואחפש את השם שלי על אחד מהם.
    "וואו.. זה המכתב שלי!!" אגיד לאחר שאמצא את המכתב שלי.
    בהתרגשות יתר אפתח את המכתב ואקרא מה שבתוכו.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

14. משתמש מנוסה
    RangerForce.

אתה ניגש לעבר ערמת המכתבים, אתה שולף אץ המכתב שבוא רשום שימך, אתה קורע את המעטפה שולף את המכתב עצמו.

יומה
    אתה חבר בקבוצה מספר 5.
    "אנא הגיעה לכיתה האחרונה בקצה המסדרון"
    אתה רואה שכבר כול הכיתה יצאה ועכשיו חושב לעצמך ' אני האחרון שיגיעה' אז אתה יוצאה במהירות מהחדר ומתקדם לעבר הכיתה, המסדרונות ריקים ואתה מרגיש הרגשה מוזרה, כאילו שמשהוא משחק לך בראש. אתה מגיעה לדלת של הכיתה, ויש דממה.

-------------------------------

Artist Ninja.
    "אוקי" אומה אומר וממשיך "אוקי אני רוצה ליראות איך העבודה הקבוצתית שלכם ואיך אתם עובדים בצוות".
    "אני הולך לתת לכם מבחן, עם תעברו אותו כול שאר היום היה חופשי ותוכלו לנוח לקראת מחר,אם לא אני אנעל אתכם, ורק מחר בבוקר תצאו ונצא ביחד למשימה".
    "בלי להרחיב אני הולך לזמן לכאן את חיית המחמד שלי המטרה שלכם היא לתפוס אותו, תהיה לכם שעה מהרגע שאני אזמן אותו, תזכרו אתם יכולים להשתמש בכול דרך שאתם רוצים בשביל לתפוס אותו".
    הוא מרים את האצבע שלו ומסביבה יוצר להב קטן של צאקרה, הוא יוצר חתך קטן על כף ידו ומתחיל לעשות כמה סימני ידיים, "זימון האריה הלבן " הוא אומר לפתע יש עשן ודמות חבויה נמצאת בוא, הדמות ניראת כמו אריה בצבע לבן, יש לו מגן מצח מסביב לגרונו, והוא נוהם נהימה עצומה, אתה מרגיש הדף של רוח, הוא עומד במקום וניראה מחיך.
    "עכשיו אני צריך לשחק עם הילדים האילה" הוא אומר ונשמע מזלזל, "חחחחח אל תדאג זה לא היה משעמם" עונה לו אומה.

---------------------------

king4500
    "אוקי" אומר טורה "אז בו ונתחיל , היום נעבוד על שיתוף הפעולה שלכם, אני לא יודע אם אתם מכירים אחד את השני חברים אחד של השני או שונאים אחד את השני אבל מעכשיו אתם תהיו הדבר הכי חשוב אחד של השני, כול חבר בקבוצה היה מוכן להקריב בשבילך את החיים ואתה תהיה מוכן להקריב את חייך בשביל הקבוצה" מוסיף טורה "אבל אני אדאג שלא תצטרכו להקריב את החיים שלכם כול כך מהר".
    "אז אני יתחיל בתרגיל הראשון הוא ניראה המתנקש החמישי, אני ייתן לכם בובה המטרה שלכם היא להביא את הבובה לכיתה הישנה שלכם, הבעיה היא שאני אצטרך לגנוב את הבובה" הוא מחייך ומוסיף "אז בואו ונתחיל" הוא זורק לעברכם בובה של כלב קטן היא קצת ישנה אבל ניראה ששמרו עליה, "אני אתן לכם 10 דקות לבנות תכנית פעולה אחרי זה אני פשות אתחיל במשימה שלי " הוא אומר וזז הצידה.

Spoiler ספוילר

15. TBM
    RangerForce.

---------------------------

king4500
    "אוקי" אומר טורה "אז בו ונתחיל , היום נעבוד על שיתוף הפעולה שלכם, אני לא יודע אם אתם מכירים אחד את השני חברים אחד של השני או שונאים אחד את השני אבל מעכשיו אתם תהיו הדבר הכי חשוב אחד של השני, כול חבר בקבוצה היה מוכן להקריב בשבילך את החיים ואתה תהיה מוכן להקריב את חייך בשביל הקבוצה" מוסיף טורה "אבל אני אדאג שלא תצטרכו להקריב את החיים שלכם כול כך מהר".
    "אז אני יתחיל בתרגיל הראשון הוא ניראה המתנקש החמישי, אני ייתן לכם בובה המטרה שלכם היא להביא את הבובה לכיתה הישנה שלכם, הבעיה היא שאני אצטרך לגנוב את הבובה" הוא מחייך ומוסיף "אז בואו ונתחיל" הוא זורק לעברכם בובה של כלב קטן היא קצת ישנה אבל ניראה ששמרו עליה, "אני אתן לכם 10 דקות לבנות תכנית פעולה אחרי זה אני פשות אתחיל במשימה שלי " הוא אומר וזז הצידה.
    'בכוונה אתגר שיגרום לי להפעיל את השארינגאן , טוב בצוות אין סודות.' אחשוב לעצמי , "סאנגי , מוי , בואו!" אומר וכשהם יגיעו אפעיל את השארינגאן ואסתכל לכל אחד בעיניים , "תשמעו , טורה סאנסיי לא יודע על זה , אז , תעשו תוכנית טובה." אלחש להם ואחכה לתגובתם .

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •