Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 10 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 139
  1. משתמש מנוסה
    שם: איתן
    הערה: יש מקום ל-4 משתתפים

יש אישור אימוץ מעומר :
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    אני מאשר לך לפתוח~
    בהצלחה (:

רקע~

כדור הארץ קיים כבר מיליארדי שנים. במהלך השנים צצו להם בעלי החיים.החל מהאמבה, דרך הדינוזאורים ולבסוף הגיעו לעולם יצורים בגדלים שונים, יצורים אלו נקראו הפוקימונים. האמונה המודרנית היא שהם הגיעו מהחלל החיצון, אך לא ידוע יותר מכך.
    הם החלו כקטנים ולאט לאט התפתחו והתפשטו במהרה ברחבי כל היבשות והימים בעולם

ביחד עם הפוקימונים, קם גם גזע האדם בעולם. לאט לאט גילה האדם את הקשר בינו לבין הפוקימונים, את המחוזות השונים, ובמהלך השנים הרבות שחלפו בני האדם התפתחו בטכנולוגיה השונה. מאז הומצא הפוכדור, שאפשר את תפיסתם של הפוקימונים, מכשיר הפוקדע, שהכיל מידע על כל פוקימון שהתגלה עד כה, שמות חולקו למחוזות השונים, מכונים קמו, ובמהרה אף הוכרזה תחרות הליגה הראשונה בעולם, שהתקיימה במחוז קאנטו המפורסם. 256 מאמנים ברי מזל הצליחו לאסוף 8 תגים מידיהם של 8 מנהיגי מכון, שכל אחד מהם התמחה בסוג אחר של פוקימון. מאמנים אלו נלחמו אחד נגד השני, אולם רק אחד הוכתר כאלוף הפוקימונים הראשון.
    מאז חלפו מאות שנים, אלופים חדשים הוכתרו, והוקמו ליגות נוספות במחוזות נוספים - ג'וטו, הואן, וסינו.
    בני האדם והפוקימונים חיו בשלום והטכנולוגיה התפתחה.

השנה, החליטו מנהלי הליגה לעשות משהו שונה. במקום לאסוף תגי מכון בשביל להגיע לליגה, המאמנים השונים יצטרכו לנצח 16 תחרויות שיפוזרו בכל אחד מהמחוזים (כלומר, 4 תחרויות בכל מחוז). כל תחרות תאורגן בידי 2 מנהיגי מכון, ותהיה קשורה לסוג המכון שלהם. הרמה תלך ותהפוך לקשה מתחרות אחת לשנייה. כהוכחה לניצחון בתחרות, יקבלו המאמנים תג מפלסטיק עם הספרה של אותה תחרות. אחרי שינצחו בשלושה מתוך ארבעת התחרויות במחוז מסויים, רק אז יגלו את מיקום התחרות הרביעית. לאחר שינצחו בה, ילחמו המאמנים באלוף הראשי של האליט פור באותו מחוז. ברגע שינצחו אותו, יוכלו לעבור למחוז הבא.
    מי שינצח את כל 16 התחרויות השונות ואת אלופי האליט פור של המחוז, יקבל את הזכות להילחם במאסטר פוקימונים הגדול בכל הזמנים - אש קאטצא'ם, שנולד, כמוכם, בעיר פאלט. מי שינצח אותו יוכתר לאלוף המאסטר הגדול הבא!

אולם, 4 קבוצות שונות קמו בסתר, והן רוצות לעצור את התחרויות השונות. חלקם רוצות לגנוב את הפוקימונים של המאמנים, וחלקם רוצים להשתלט על כל המחוז בעזרת הפוקימונים האגדיים.
    בשל כך, החיים במחוז לא יחזרו להיות כפי שהיו.

אתם ילדים צעירים, המתגוררים בעיר פאלט שבמחוז קאנטו. כל ילדותם חלמתם לצאת למסע הפוקימונים שלהם. לפני כשבוע קיבלתם מכתב מפרופסור אוק, ובו נאמר שהחלום שלכם עומד להתגשם, מכיוון שנבחרתם להתחיל את מסע הפוקימונים שלכם. לקבלת הפוקימון ההתחלתי שלהם, עליכם להגיע מחר ב08:30 למעבדת הפוקימונים שלו.
    אתם תוכלו לבחור בין שלושת הפוקימונים הבאים :

צ׳רמנדר, פוקימון הלהבה. סוג אש.

סקויירטל, פוקימון הצב. סוג מים.

בלבאזור, פוקימון הזרע. סוג עשב.

השבוע חלף, וכעת הגיע היום הגדול, בו אתם יוצאים למסע הפוקימונים שלו כה חיכיתם. בהצלחה!

[COLOR="rgb(255, 140, 0)"]חוקים :

1# כל חוקי הפורום הגלובאלים של הפורום חלים במשחק ללא יוצא מן הכלל.
    2# כל חוקי פורום חת״מ בהנחיות של מנהלי הפורום תקפים גם כאן.
    #3 במקרה ופספסתי אתכם בתגובה, או יש לכם שאלה הקשורה בתוכן המשחק (למשל מהם המתקפות של הפוקימונים שלכם) יש לפנות אליי בפרטי.
    #4 אין לקלל ולהשמיץ את מנהל המשחק או את שאר המתמודדים במשחק.
    #5 במידה ושכחתם לרשום משהו בתגובתם, ניתן להשתמש לצורך כך בכפתור העריכה. אין צורך להגיב שוב ישר.
    #6 מי שלא יגיב שלושה ימים בלי הודעה מראש, יוקפא ישירות. אם עד סוף אותו שבוע הוא לא יצור איתי קשר בפרטי, יוצא מהמשחק.
    #7 רק המשתתפים רשאים להגיב במשחק זה. מי שלא רשום/נרשם לאחר שההרשמה נסגרה, יענש בידי מנהלי הפורום.
    8# הכי חשוב, להנות כמובן :]

טופס הרשמה

שם מלא : שמכם במשחק.
    ספרייט : תמונת המאמן שלכם, אחת מאילו שלא בשימוש.
    רקע : רקע די מפורט של 3-5 שורות, על הילדות שלכם, אירועים מיוחדים שקרו בה, ועוד
    פוקימון התחלתי : לבחור אחד מההתחלתיים.
    בקשות/הערות/הארת :

הערה~ משחק זה מתמקד רק במחוז קנטו. המסע בשאר המחוזות יערך במשחקים הבאים.

לא להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 07-07-2012 בשעה 07:50 PM

2. משתמש מנוסה

Spoiler ספוילר

לא להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 07-06-2012 בשעה 10:30 PM

3. משתמש מנוסה
    מאמנים חשובים

Professor Oak

הפרופסור של מחוז קנטו.

Topaz Rock

היריב שלכם במשחק. אתם מכירים אותו מילדותכם בעיר. ילד עשיר שכל היום קיבל את מה שרצה מהוריו. נחשב לטיפוס יהיר ולא פעם רבתם איתו. טופז שואף גם הוא לזכות בתואר המאסטר הבא.
    פוקימונים : / / ( תלוי בפוקימון ההתחלתי שלכם )

צוות רוקט

זהו הצוות שפועל ברחבי קאנטו ומנסה לחבל בתחרויות ולהשתלט על המחוז. אנשיו מסתובבים במסווה בין האנשים וחושפים את עצמם כשהם רוצים.

לא להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 07-07-2012 בשעה 04:01 PM

4. משתמש מנוסה
    רשומים 1-4 :

ttrrtte
    Spoiler ספוילר

quilavaxd
    Spoiler ספוילר

matan0066
    Spoiler ספוילר

r03e
    Spoiler ספוילר
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 07-08-2012 בשעה 01:28 PM

5. משתמש מנוסה
    התחרויות

התחרויות השונות באות כדי לבחון את העוצמה, החכמה והידע של המאמן בהתמודדות עם דברים שונים. כל תחרות תעסוק בדבר אחר, אותו תגלו רק כאשר תגיעו לשם.
    מהן התחרויות? יחשף בהמשך.

קצת מידע על התחרות הראשונה
    התחרות תיהיה במערת הירח , אתם תצטרכו להגיע לאבן הירח המפורסמת, שם יחכו לכם מיסטי וברוק. הראשון שיגיע לאבן הירח ילחם נגד מיסטי וברוק בקרב כפול ( 2 פוקימונים על 2) ואם תנצחו אתם תזכו בתחרות הראשונה! אני חייב לציין שזה יהיה מבוך, שמורכב מפוקימוני מים ואבן ( בגלל מיסטי וברוק )
    קרדיטים
    ל-serebii על המידע.
    ל- לאתרים floatzel וpokemontopaz על הספרייטים.
    ל- ritsuka kun על האישור.
    אפשר להגיב !
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 07-07-2012 בשעה 04:05 PM
    הfc שלי: 0920-1552-4079
    משחקים: פוקימון y

6. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    שם מלא : טל סונה
    ספרייט :
    רקע : טל נולדה בעיר פאלט שבקאנטו, כל חייה אהבה טל פוקימוני עשב ואש.
    טל גרה בווילה קטנה בקצה העיר יחד עם הוריה ואחיה הגדול מור.
    למשפחת סונה היו שלוש פוקימוני מחמד, צ'רמנדר, סקווירטל ובאלבאזור, טל אהבה לשחק כל יום עם שלושתם.
    באחד המשחקים, ביום בהיר נפלה טל לבור עמוק, סקווירטל ובאלבאזור רצו מן המקום לקרא לעזרה, אך צ'ארמנדר נשאר וניסה להוציא את טל מהבור לבדו, בכדי שתוכל לצאת במהירות וטפל בפצעים שלה.
    צ'ארמנדר מצא חבל והצליח לחלץ את טל, מאותו יום טל רצתה צ'ארמנדר כמתחיל.
    יום אחד, שבוע-שבועיים לפני תחילת מסעה עם נדייק, שמעה טל על השינוי בתחרויות.
    היא שמחה על ההזדמנות להשתתף במשהו חדש יחד עם שותפה לעתיד, צ'ארמנדר
    פוקימון התחלתי :צ'ארמנדר
    בקשות/הערות/הארת :להתקבל בבקשה^^
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    שם מלא : אנדי וורטהם
    ספרייט : אוסיף מאוחר יותר
    רקע : אנדי, בן למשפחת חקלאים, היה ילד קטן כאשר עבר לעיר פאלט. הוא נולד ביום שבו אש יצא למסע שלו. בגיל חמש בפעם הראשונה שראה טלוויזיה, הוא ראה את אש קצ'אם מדבר אם השדרן. הוא שאל את אביו מי האיש בטלוויזיה ואביו אמר לו שזה אש קאצ'ם. מאז שראה את אש הוא רצה להיות כמוהו. בגיל 7 כאשר הסתבך בשיחים בא באלבזור קטן ועזר לו לצאת. מאותו יום רצה באלבזור על זה שבאלבזור עזר לו. בגיל 9 עבר לעיר פאלט לאחר שהוריו התעשרו ממכירת צמר של טאורוס
    פוקימון התחלתי : באלבזור
    בקשות/הערות/הארת : להירשם ולתפוס דרטיני
    נערך לאחרונה על ידי Captain Happy, 07-06-2012 בשעה 06:08 PM
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    שם מלא : טל סונה
    ספרייט :
    רקע : טל נולדה בעיר פאלט שבקאנטו, כל חייה אהבה טל פוקימוני עשב ואש.
    טל גרה בווילה קטנה בקצה העיר יחד עם הוריה ואחיה הגדול מור.
    למשפחת סונה היו שלוש פוקימוני מחמד, צ'רמנדר, סקווירטל ובאלבאזור, טל אהבה לשחק כל יום עם שלושתם.
    באחד המשחקים, ביום בהיר נפלה טל לבור עמוק, סקווירטל ובאלבאזור רצו מן המקום לקרא לעזרה, אך צ'ארמנדר נשאר וניסה להוציא את טל מהבור לבדו, בכדי שתוכל לצאת במהירות וטפל בפצעים שלה.
    צ'ארמנדר מצא חבל והצליח לחלץ את טל, מאותו יום טל רצתה צ'ארמנדר כמתחיל.
    יום אחד, שבוע-שבועיים לפני תחילת מסעה עם נדייק, שמעה טל על השינוי בתחרויות.
    היא שמחה על ההזדמנות להשתתף במשהו חדש יחד עם שותפה לעתיד, צ'ארמנדר
    פוקימון התחלתי :צ'ארמנדר
    בקשות/הערות/הארת :להתקבל בבקשה^^
    רשומה, בהצלחה!
    ציטוט פורסם במקור על ידי quilavaxd צפה בהודעה
    שם מלא : אנדי וורטהם
    ספרייט : אוסיף מאוחר יותר
    רקע : אנדי, בן למשפחת חקלאים, היה ילד קטן כאשר עבר לעיר פאלט. הוא נולד ביום שבו אש יצא למסע שלו. בגיל חמש בפעם הראשונה שראה טלוויזיה, הוא ראה את אש קצ'אם מדבר אם השדרן. הוא שאל את אביו מי האיש בטלוויזיה ואביו אמר לו שזה אש קאצ'ם. מאז שראה את אש הוא רצה להיות כמוהו. בגיל 7 כאשר הסתבך בשיחים בא באלבזור קטן ועזר לו לצאת. מאותו יום רצה באלבזור על זה שבאלבזור עזר לו. בגיל 9 עבר לעיר פאלט לאחר שהוריו התעשרו ממכירת צמר של טאורוס
    פוקימון התחלתי : באלבזור
    בקשות/הערות/הארת : להירשם ולתפוס דרטיני
    רשום, בהצלחה!

עוד אחד ומתחילים!

9. TBM
    שם: מתן
    שם מלא : אייס הרדיאן
    ספרייט :
    רקע : כשאייס היה בן 4 הוא חלם להיות כמו אימו המתאמת , כל הזמן הוא ביקש מאביו פוקימונים כדי להתאמן בלהיות מתאם .
    בגיל 7 אייס הבין שהוא לא יצליח להיות מתאם מכיוון שהוא לא מצליח לשלב מתקפות , אבא של אייס ראה שאייס לא רוצה להיות מתאם וניסה לתת לאייס השראה להיות מאמן , אייס החליט להיות מאמן . בגיל 8 אייס נרשם לבית ספר למאמנים . ביום הראשון בבית ספר למאמנים נתנו לאייס
    לבחור פוקימון שיהיה איתו עד שיוכל לבחור פוקימון התחלתי משלו האפשרויות שלו היו : צ'ימצ'אר , מדקיפ וצ'יקוריטה , אייס בחר בצ'ימצאר .
    השיעור הראשון היה להתאמן על המתקפות של הפוקימון . בגיל 9 אייס עשה את הקרב הראשון שלו , הקרב היה צ'ימצ'אר נגד מדקיפ , צ'ימצ'אר השתמש בשריטה ופגע במדקיפ , מדקיפ השתמש בהפלה (tackle) וצ'ימצ'אר התחמק ,צ'ימצ'אר השתמש בשריטה ופגע , מדקיפ התעלף ואייס ניצח .
    באמצע השנה אימא של אייס עזבה ליונובה ושלחה לו פוקדור , אייס פתח את הפוקדור ויצא טפיג , אייס החזיר את הטפיג לפוקדור ונתן אותו לאבא
    שלו . בגיל 10 אייס שחרר את צ'ימצ'אר . כשאייס הגיע למעבדה הוא ראה את הפוקימונים וראה שהוא יכול לבחור : צ'ימצ'אר , טרטוויג או פיפלאפ ,
    אייס בחר בצ'ימצ'אר כי הוא נזכר כמה כיף היה עם צ'ימצ'אר ששחרר .
    אייס התחיל את המסע בעיר הולדתו העיר ויילסטון כשאיייס התחיל את המסע הוא תפס את הפוקימון הראשון שלו סטארלי . אחרי זה אייס התאמן הרבה ופיתח את
    צ'ימצ'אר למונפרנו . ואז אייס הגיע לעיר פלוארומה ושם פיתח את סטארלי לסטארביה . כשאייס טייל הוא מצא פאצ'יריסו ותפס אותו . כעבור כשנה אייס ניצח בליגת סינו וגם את רביעיית העילית , לבסוף אייס נלחם נגד סינתיה שניצחה אותו רק עם הג'ארצ'ומפ והגאסטרודון שלה , אייס חזר לביתו והוריו החליטו לעבור לקנטו , אייס נתן את כל הפוקימונים שלו (ינפרנייפ , סטאראפטור , פאצ'יריסו , מיילוטיק , רוזרייד ולוקאריו) לפרופ' רוואן כדי שישמור אליהם וכשאייס ומשפחתו עברו לקנטו נולדה לו שם אחות שעכשיו היא בת שנתיים .
    אייס רצה הפעם לקחת פוקימון מים ולראות איך יהיה איתו.
    פוקימון התחלתי : סקווירטל
    הערות/בקשות: לפגוש/לדבר לפעמים עם רוואן , ובליגה או לפחות במכון האחרון להשתמש באחד מהפוקימונים שיש לי אצל רוואן (כמובן שאתה מחליט מה יהיו המתקפות) , לתפוס פידג'י ואלקיד .
    נערך לאחרונה על ידי TheBloperM, 07-06-2012 בשעה 06:38 PM

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי matan0066 צפה בהודעה
    שם מלא : אייס הרדיאן
    ספרייט :
    רקע : כשאייס היה בן 4 הוא חלם להיות כמו אימו המתאמת , כל הזמן הוא ביקש מאביו פוקימונים כדי להתאמן בלהיות מתאם .
    בגיל 7 אייס הבין שהוא לא יצליח להיות מתאם מכיוון שהוא לא מצליח לשלב מתקפות , אבא של אייס ראה שאייס לא רוצה להיות מתאם וניסה לתת לאייס השראה להיות מאמן , אייס החליט להיות מאמן . בגיל 8 אייס נרשם לבית ספר למאמנים . ביום הראשון בבית ספר למאמנים נתנו לאייס
    לבחור פוקימון שיהיה איתו עד שיוכל לבחור פוקימון התחלתי משלו האפשרויות שלו היו : צ'ימצ'אר , מדקיפ וצ'יקוריטה , אייס בחר בצ'ימצאר .
    השיעור הראשון היה להתאמן על המתקפות של הפוקימון . בגיל 9 אייס עשה את הקרב הראשון שלו , הקרב היה צ'ימצ'אר נגד מדקיפ , צ'ימצ'אר השתמש בשריטה ופגע במדקיפ , מדקיפ השתמש בהפלה (tackle) וצ'ימצ'אר התחמק ,צ'ימצ'אר השתמש בשריטה ופגע , מדקיפ התעלף ואייס ניצח .
    באמצע השנה אימא של אייס עזבה ליונובה ושלחה לו פוקדור , אייס פתח את הפוקדור ויצא טפיג , אייס החזיר את הטפיג לפוקדור ונתן אותו לאבא
    שלו . בגיל 10 אייס שחרר את צ'ימצ'אר . כשאייס הגיע למעבדה הוא ראה את הפוקימונים וראה שהוא יכול לבחור : צ'ימצ'אר , טרטוויג או פיפלאפ ,
    אייס בחר בצ'ימצ'אר כי הוא נזכר כמה כיף היה עם צ'ימצ'אר ששחרר .
    אייס התחיל את המסע בעיר הולדתו העיר ויילסטון כשאיייס התחיל את המסע הוא תפס את הפוקימון הראשון שלו סטארלי . אחרי זה אייס התאמן הרבה ופיתח את
    צ'ימצ'אר למונפרנו . ואז אייס הגיע לעיר פלוארומה ושם פיתח את סטארלי לסטארביה . כשאייס טייל הוא מצא פאצ'יריסו ותפס אותו . כעבור כשנה אייס ניצח בליגת סינו וגם את רביעיית העילית , לבסוף אייס נלחם נגד סינתיה שניצחה אותו רק עם הג'ארצ'ומפ והגאסטרודון שלה , אייס חזר לביתו והוריו החליטו לעבור לקנטו , אייס נתן את כל הפוקימונים שלו (ינפרנייפ , סטאראפטור , פאצ'יריסו , מיילוטיק , רוזרייד ולוקאריו) לפרופ' רוואן כדי שישמור אליהם וכשאייס ומשפחתו עברו לקנטו נולדה לו שם אחות שעכשיו היא בת שנתיים .
    אייס רצה הפעם לקחת פוקימון מים ולראות איך יהיה איתו.
    פוקימון התחלתי : סקווירטל
    הערות/בקשות: לפגוש/לדבר לפעמים עם רוואן , ובליגה או לפחות במכון האחרון להשתמש באחד מהפוקימונים שיש לי אצל רוואן (כמובן שאתה מחליט מה יהיו המתקפות) , לתפוס פידג'י ואלקיד .
    רשום, בהצלחה!

מתחילים!
    אתם מתעוררים ביום חלוקת הפוקימונים נרגשים. אתם מתלבשים במהרה ולוקחים את התיק ובו הציוד למסע אותו ארגנתם בערב שלפני. אתם יורדים למטה ונכנסים למטבח שם נמצאת אימכם. היא מגישה לכם ארוחת בוקר ומחבקת אותם בהתרגשות. אתם מסיימים לאכול במהרה וקמים מהשולחן. אתם נפרדים ממנה והיא אומרת לכם לא לשכוח לבקר אותה שוב לפני שאתם עוזבים את העיר!
    אתם יוצאים החוצה וצועדים אל עבר מעבדת הפוקימונים של פרופסור אוק. כעבור זמן קצר אתם מגיעים אל דלת המעבדה ודופקים בה. את הדלת פותח לכם אדם לבוש בחלוק ושיער קצת אפרפר - פרופסור אוק "ברוך הבא! אני מניח שבאת לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלך, נכון?" הוא שואל אותך ואתה מהנהן בראשך. "בוא אחרי" הוא אומר לך ומוביל אותך לחדר גדול בתוך המעבדה "אתה תוכל לבחור פוקימון בין אחד מהבאים" הוא אומר ומציג לפניך את שלושת ההתחלתיים - סקווירטל, באלבאזור וצ'רמנדר. שלושתם קופצים משמחה ומנסים להציג לפניך את כוחם. במי תבחרו?

11. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי omer2012 צפה בהודעה
    רשום, בהצלחה!

מתחילים!
    אתם מתעוררים ביום חלוקת הפוקימונים נרגשים. אתם מתלבשים במהרה ולוקחים את התיק ובו הציוד למסע אותו ארגנתם בערב שלפני. אתם יורדים למטה ונכנסים למטבח שם נמצאת אימכם. היא מגישה לכם ארוחת בוקר ומחבקת אותם בהתרגשות. אתם מסיימים לאכול במהרה וקמים מהשולחן. אתם נפרדים ממנה והיא אומרת לכם לא לשכוח לבקר אותה שוב לפני שאתם עוזבים את העיר!
    אתם יוצאים החוצה וצועדים אל עבר מעבדת הפוקימונים של פרופסור אוק. כעבור זמן קצר אתם מגיעים אל דלת המעבדה ודופקים בה. את הדלת פותח לכם אדם לבוש בחלוק ושיער קצת אפרפר - פרופסור אוק "ברוך הבא! אני מניח שבאת לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלך, נכון?" הוא שואל אותך ואתה מהנהן בראשך. "בוא אחרי" הוא אומר לך ומוביל אותך לחדר גדול בתוך המעבדה "אתה תוכל לבחור פוקימון בין אחד מהבאים" הוא אומר ומציג לפניך את שלושת ההתחלתיים - סקווירטל, באלבאזור וצ'רמנדר. שלושתם קופצים משמחה ומנסים להציג לפניך את כוחם. במי תבחרו?
    יש פרסים כמו מי שפותח עמוד XXX יקבל XXX?
    נערך לאחרונה על ידי Captain Happy, 07-06-2012 בשעה 06:47 PM
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

12. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    רשום, בהצ
    לחה!

מתחילים!
    שחכתי בהרשמה:אפשר ללכוד אולי בהמשך פוינטה, זורא וצ'יקוריטה?
    עם כן אני אקח את הציוד, הודה לפרופסור ואצא החוצה.
    לאחר מכן אלך לבקר את אמא שלי ואראה לה את צ'ארמנדר.
    אחר כך אלך לכניסה לדרך 1, אני אוציא את צ'ארמנדר מן הפוקדור ואציג את עצמי ''שלום, אני טל המאמנת החדשה שלך! רוצה להישאר מחוץ לפוקדור?' אשאל
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. TBM
    שם: מתן
    רשום, בהצלחה!

מתחילים!
    'וואו , אחרי שנתיים של מסע וכמעט שנהייתי אלוף סינו עכשיו להתחיל הכל מהתחלה , איזה כיף!' אחשוב , "טוב , אני ארצה ... סקווירטל." אומר בשמחה , "אנחנו נהיה חברים טובים!" אומר לסקווירטל ואלך לאוק , "אז איפה חמשת הפוקדורים והפוקדקס , וגם הפוקדור של סקווירטל."אשאל את אוק .

14. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי quilavaxd צפה בהודעה
    יש פרסים כמו מי שפותח עמוד XXX יקבל XXX?
    אתה שואל את בלבאזור אם הוא שמח והוא נראה מרוצה מזה שאתה המאמן שלו. אתה מבקש מפרופסור אוק את שאר הדברים שאתה צריך והוא אומר ״ אה נכון תודה שהזכרת לי ״ והוא הולך לכמה שניות ואחרי שהוא חוזר הוא מביא לך 5 פוקדורים תיק מסע ופוקידע. מה תעשה?

ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    שחכתי בהרשמה:אפשר ללכוד אולי בהמשך פוינטה, זורא וצ'יקוריטה?
    עם כן אני אקח את הציוד, הודה לפרופסור ואצא החוצה.
    לאחר מכן אלך לבקר את אמא שלי ואראה לה את צ'ארמנדר.
    אחר כך אלך לכניסה לדרך 1, אני אוציא את צ'ארמנדר מן הפוקדור ואציג את עצמי ''שלום, אני טל המאמנת החדשה שלך! רוצה להישאר מחוץ לפוקדור?' אשאל
    צ׳יקוריטה לא. פוניטה וזורא כן.
    -------------------------------
    את שואלת אם יש משהו שאתה צריכה לקבל והוא אומר ״ אה נכון תודה שהזכרת לי ״ והוא הולך לכמה שניות אחרי שהוא חוזר הוא נותן לך 5 פוקדורים תיק מסע ופוקידע. אחר כך את חוזרת לבית אמך והיא אומרת ״ כמעט שחכת את הדברים החשובים ביותר למסע ״ היא אומרת ומביאה לך את מחסנית תגים ואוכל ושתייה לתמיד. את הולכת לדרך 1 ומוציאה את צ׳רמנדר מהפוקדור, הוא נראה מרוצה שאת המאמנת שלו. את מנסה להחזיר אותו לפוקדור אבל כל הזמן יוצא. את מבינה שהוא רוצה להישאר בחוץ. מה תעשי?

ציטוט פורסם במקור על ידי matan0066 צפה בהודעה
    'וואו , אחרי שנתיים של מסע וכמעט שנהייתי אלוף סינו עכשיו להתחיל הכל מהתחלה , איזה כיף!' אחשוב , "טוב , אני ארצה ... סקווירטל." אומר בשמחה , "אנחנו נהיה חברים טובים!" אומר לסקווירטל ואלך לאוק , "אז איפה חמשת הפוקדורים והפוקדקס , וגם הפוקדור של סקווירטל."אשאל את אוק .
    ״ אה נכון תודה שהזכרת לי ! כמעט שחכתי מזה!״ הוא אומר הולך לכמה שניות ושהוא חוזר הוא נותן לך 5 פוקדורים תיק למסע ופוקידע. מה תעשה?

15. משתמש מנוסה
    אין פה פרסים
    ---------------
    אתה שואל את בלבאזור אם הוא שמח והוא נראה מרוצה מזה שאתה המאמן שלו. אתה מבקש מפרופסור אוק את שאר הדברים שאתה צריך והוא אומר ״ אה נכון תודה שהזכרת לי ״ והוא הולך לכמה שניות ואחרי שהוא חוזר הוא מביא לך 5 פוקדורים תיק מסע ופוקידע. מה תעשה?
    אני אשאל את באלבזור אם הוא רוצה להישאר בחוץ ואלך בחזרה לביתה של אמי. לאחר שאדבר איתה אצא אל דרך 1 ואומר לבאלבזור "אז עכשיו מתחילים במסע, אתה מוכן?" ואצא לחפש פוקימון להילחם נגדו.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 10 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •