Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 53
  1. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?

ציטוט פורסם במקור על ידי LordAbizi צפה בהודעה
    אני LordAbizi מנהל חת"ם מתיר בזאת ל red dd להחיות את Naruto Red-Eyed Man.

דבר המנהל:
    שלום שמי דן, אני פותח את המשחק בגלל שני סיבות אחת, אני אהב מאוד נארוטו.
    והשנייה בגלל שאין משחק תפקידים שונה מפוקימון אני רוצה לפתוח אחד כזה.
    משחקי הקודם היה "עולם האלכמאים" ואותו עזבתי בגלל שפרשתי.
    במשחק הזה אני בוחר שלושה רשומים בלבד מפני שמאוד קשה לי להשקיעה שיש הרבה עלילות...
    ובנוסף אני רוצה שהמשחק התקדם מהר והיה כיף.
    חשוב לי מאוד שהמשחק יצליח בניגוד למשחקים הקודמים על נארוטו!
    אתם לא צריכים לדעת הרבה מידע על נארוטו על הדמויות, אבל מספיק שתדעו מזה בכלליות ועל מה בעקרון זה מסופר.
    אני מצפה מכם הנרשמים להשקיע יצירתיות ומחשבה בטופס ההרשמה ובמשחק כולו, במשחק הזה עם לא תחשוב ותפעל בצורה מפתיעה ומגוונת (כמו נינג'ה אמיתי) לא תוכל להצליח במשחק כראוי!
    שיהיה בהצלחה מראש לכל הנרשמים .

קרדיט ענק על העזרה הרבה ועל הכל ל-NivX10 מנהל פורום חת"ם (לשעבר).

עלילה:
    הסיפור שלנו התחיל לפני המון זמן, כל סיפור טוב יכול להכניס אותך לתוכו ולהראות לך שהכל יכול לקרות.
    אבל רק סיפור ממש טוב יכול להכניס אותך לתוך עולם חדש.
    כפר העלה (3 שנים לפני תחילת העלילה של המשחק) לילה.
    "בום" פיצוץ עצום פוצץ את בית ההוקאגה, העשן היה כבד ושחור ולא היה ניתן ליראות שם דבר באזור של מאה מטר מהפיצוץ, הזעקה נשמעה באזור וצלילים מהלכים רצו לעבר המקום, "טק טק טק" נשמעו הצעדים על הגגות העשויות מעץ בכפר העלה, רבים רצו לאזור לנסות להבין מה קורה.
    "אני רואה דמות" אמר אדם בעל עניים לבנות, זה זה "לסאש" נשמע חתך ואותו אדם בעל העניים הלבנות הפסיק לדבר, בית החזה שלו היה חתוך, בצורה מושלמת.
    "אני יודע מי זה" אמר אדם בעל שיער זהוב, ובשבריר שנייה נעלם, "ההוקאגה נפגע!!!" נשמעה זעקה, צוות הרופאים הגיעה תוך כחצי דקה , הם נכנסו לעבר העשן ואורות זוהרים נשקפו בתוכו.
    זה היה הלילה הקשה ביותר שידע כפר העלה מאז ההשמדה האחרונה שהייתה.
    אילו היו הבשורות הקשות ביותר שנתקלנו בהם, כול הכפר היה באבל, ולבש בגדים שחורים "היא הייתה מתחשבת ואחת במינה" זקן כפוף התחיל לומר אך פתאום צעקה נשמעה מהקהל "זה הוא 'אוצ'יהא' הזה צריך לשלוח את הצוות הכי טוב להרוג אותו מיד" ,הזקן הביט וחייך "אתה חושב שזה יעצור אותו?" "את זה שהרג את ההוקאגה?", דממה השתלטה על האזור, והזקן המשיך "אז אני רוצה רק להגיד שהיא הייתה רוצה שהשועל יקבל את מקומה" הוא ירד מין הבמה ואחריו חלק מין הקהל התפזר וחלק עלו למצווה שעל הבמה והניחו פרחים.
    לאחר כחודש נבחר ההוקאגה החדש הוא היה קאקאשי האטאקה.
    היום.
    זה מדוע שאנו מציינים כול שנה את יום ההוקאגה, כדאי שנזכור שכול צריך לשמור אחד על השני ולבטוח בחברו, אפילו כשקורה הדבר הגרועה מכול.
    עכשיו אתם מתחילים את חייכם כשומרים של כפר העלה כול אחד יצא להרפתקאות ויחווה דברים שהוא עוד יספר עלייהם לנכדיו, זו הולכת להיות התקופה הטובה בחייכם.
    זה הסיפור שאתם שמעתם ועכשיו את מתחילים את חייכם כ גנין.

חוקים:
    1. חוקים הגלובאליים של הפורום תקפים בהחלט וכל העובר עליהם יטופל!
    2. משתמש אשר לא יגיב שבוע בלי להודיעה מראש יצא מן המשחק!
    3. אין לקלל את אחד המשתמשים האחרים, עם משהוא מציק לכם באיזו שהיא דרך פונים בפרטי אליי בלבד!
    4. במשחק יהיו קצת דברים גסים וקללות, אז מי שלא מתאים לו שלא ירשם.
    5. להנות .
    6.כול שאלות בקשות ותלונות בפרטי בלבד,זה לא המקום להספים .

פרסים:
    התגלו בהמשכו של המשחק...

מפה:

זוהי מפת העולם, במפה יש 5 מדינות.
    מדינת האש, מדינת המים, מדינת הרוח, מדינת האבן, ומדינת הברקים.
    המעבר בין גבולותיהם של כל מדינה ומדינה נעשות ברגל או ע"י שיט בספינה.

כפר העלה הנסתר- שייך לגבולות מדינת האש, אתם חיים ומתגוררים כאן בכפר הזה.

ממוקמים כאן האקדמיה לגנינים שאותה סיימתם ומרכז מבחנים הצ'ונין.
    מידע נוסף התגלה שתתקדמו יותר במשחק.

כפר החול הנסתר- אין מידע זמין עליו כרגע.
    --------------------

דף הרשמה:
    שם: שם המשתמש שלכם.
    שם הדמות: שם של הדמות שלכם במשחק.
    גיל הדמות: 15-16.
    שבט+יכולת המיוחדת: לדוגמה - השארינגאן של שבט האוצ'יה.
    רקע: הרקע של הדמות שלכם.
    מראה: תיאור/תמונה.

טכניקות וכוח:
    בכל אחד משלושת האפשרויות אתם בוחרים כמה נקודות למקמם מתוך 21 נקודות.

כוח: כמות החוזק (אם תוריד הרבה באגרופים ומכות).
    זריזות: עד כמה אתה מהיר ככול שתהיה יותר מהיר ככה תתחמק יותר מהר ותתקוף יותר מהר.
    אנרגיה: הצ'קרה שלך ככל שתהיה יותר גבוהה,ככה תוכל להשתמש יותר פעמים בג'וטסו שלך.

גם כאן תעשו כמו למעלה:
    נינג'וטסו - טכניקות מסוג ה-נינג'וטסו.
    גנג'וטסו - טכניקות מסוג ה-גנג'וטסו.
    טאיג'וטסו - טכניקות מסוג ה-טאיג'וטסו.

נינג'וטסו: כאן יהיו כל הטכניקות שתלמדו שקשורות לנינג'וטסו.

גנג'וטסו: כאן יהיו כל הטכניקות שתלמדו שקשורות גנג'וטסו.
    כדי לקבל טכניקת גנג'וטסו אתם צריכים להוריד טכניקה אחת מהנינג'וטסו ולהוסיף טכניקת גנג'וטסו באותה רמה.

טאיג'וטסו: טאיג'וטסו הן טכניקות של הגוף וטכניקות של קרב מגע של הנינג'ה.
    כדי להשתמש בטכניקות אלו האדם צריך לאמן את גופו,הן מבחינת הכוח הפיזי והן מבחינת זריזות.

טכניקה ברמה B:
    טכניקה ברמה B.

טכניקות ברמה C:
    שלוש טכניקות ברמה C.

טכניקות ברמה D:
    שלוש טכניקות ברמה D.

טכניקות ברמה E:
    חמישה טכניקות ברמה E.

דף ההרשמה נקי:
    Spoiler ספוילר

(לא להגיב)

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה

מהו נינג'ה?
    נינג'ה הוא בעצם מעיין חייל, אשר לומד אומנויות לחימה, שימוש בנשק והגנה עצמית. חובתו של הנינג'ה היא לשרת את המדינה שלו, ואת הכפר שלו.
    לנינג'ה ארבע דרגות עיקריות והם:

גנין- הדרגה הבסיסית ביותר, אליה מגיעים בתום סיום האקדמיה לאימון נינג'ות מתחילים.

צ'ונין- דרגת נינג'ה מתקדם.לאחר מבחנים מפרכים שנקראים מבחני הצ'ונין הבוחנים תחכום, כוח, ידע ועבודת צוות.

אנבו שחור- נינג'ת צ'ונין קומנדו עילית, חייל נינג'ה ברמה גבוהה מאוד, והם נשלחים למשימות מבצעיות בלבד (כמו: מערב, פלוגות לחימה, ריגול, ושליחות).
    אלה מתאימים אנשים בעלי תכונות מיוחדות ומסוימות בלבד.
    מכיוון שהקריאה להם היא בעת משימות מבצעיות בלבד,הם מקבלים שכר על התפקיד בדומה לעבודה!

ג'אנין- דרגה נינג'ה עילית.בדרגה הזו הנינגה יכול לאמן קבוצת גנינים משלו.

קאגה
    - הנינג'ה האולטימטיבי, דרגת הנינג'ה הגבוהה ביותר ושליט הכפר!
    נינג'ה חזק ומיומן.קשה מאוד לצאת בחיים מקרב איתו.

*עם ההתקדמות במשחק תעלו בסולם הדרגות הזה*

מדריך טכניקות:
    לנינג'ה ישנם סוגים שונים של טכניקות בהם הוא משתמש בקרב, למערב, ריגול ועוד תחומים רבים.
    ישנם שלושה סוגי טכניקות!

נינג'וטסו:

טכניקות נינג'טסו הן טכניקות מיוחדות ובעלות כוח עצום שעוזר לנינגה בקרב ומראה עד כמה הוא חזק.יש רמות למתקפות נינגוטסו והם S A B C D E
    ש-S זה החזק ביותר ו-E זו טכניקה חלשה ונפוצה מאוד...
    בדרך כלל, טכניקות אלה הם בסגנון יחודי לכל משתמש.טכניקות אלו ידרשו חותמות ידיים.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K9fztgbo3ho[/youtube]
    כאן הנינגה משלב אלמנט אש ויוצר כדור אש גדול וחזק במיוחד (לשם הידיעה הג'וטסו הזה ברמה C)

גנג'וטסו:
    טכניקות גנג'וטסו הן טכניקות אשליה.
    בדרך כלל הן דורשות חותמות ידיים, אך יש יוצאים מין הכלל כמו המשתמשים במנקיקיו שרינגן.טכניקות אלו ישתמשו "בהיפנוט" כדי לבלבל את האויב.
    על ידי יצירת אשליות, טכניקות אלו יכולות לגרום לעיתים לתסכול ברמה מסוכנת, לכאב נפשי וסבל ממש כמו פגיעה פיזית.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tkis6xvwAKs&feature[/youtube]
    כאן הנינגה מצליח לגרום ליריב נזק נפשי שהוא חושב שהוא שעות נימצא באותו מקום,אך זה לוקח בערך שנייה.

טאיג'וטסו:
    טאיג'וטסו הן טכניקות של הגוף וטכניקות של קרב מגע של הנינג'ה.
    כדי להשתמש בטכניקות אלו,האדם צריך לאמן את גופו מבחינת כוח פיזי ומבחינת מהירות הגוף שלו.
    לעיתים רבות,המהירות חשובה לא פחות ואף יותר ומכוח במכה עוצמה! (בגלל הכוח הרב שמשפיעה על עצמת המכה)
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NFfKgJSU-00&feature[/youtube]
    כאן הנינגה נע במהירות ותוקף בהתקפות פיזיות.

חשוב לציין (Shadow clone) זה טכניקה ברמה a.

דרך האתר הזה אתם יכולים לבחור טכניקות: ומידע עליהן http://naruto.wikia.com

כלי נשק:
    קונאי (Kunai):
    סכינים קצרים, אולם קיימים גם קונאי דו צדדים. הקונאי משומש הן בקרב בטווח קצר, והן בטווח ארוך, על ידי זריקתו לעבר המטרה.
    כמו כן, ניתן לצרף לקונאי נשקים נוספים, כמו הפתקים המתפוצצים, על מנת לגרום לאויב נזק רב יותר.

שוריקן (Shuriken):

בדומה לקונאי, גם השוריקן הוא נשק נפוץ, כוכב קטן עשוי מברזל אך הוא לזריקה בלבד.

פומה שוריקן (Fuma Shuriken):
    נשק גדול המורכב מארבעה להבים, ה 'סגורים' יחד. בעת הצורך, השינובי 'פותח' את הלהבים ומשליך את הפומה שוריקן, שמסתחרר במהירות לכיוונה של המטרה וגורם לנזק רב. עקב גודלו של הפומה שוריקן, השינובי בדרך כלל נושא מגילה קטנה, באמצעותה הוא מזמן את הפומה שוריקן ממקום מסוים, בכדי לחסוך את הנטל בסחיבת הפומה שוריקן.

סנבון (Senbon):
    מחטים זעירים, המשומשים בעיקר על ידי רופאים וציידי שינובי, המחזיקים בידע רב בכל הנוגע לגוף האדם. הידע הזה מאפשר להם לפגוע עם הסנבון בנקודות מסוימות בגוף המטרה, ובכך לשתק אותם.

מאקיבישי (Makibishi):

מתכות מחודדות, המשומשות בעיקר בעת בריחה מהאויב.
    על ידי פיזורם באזור, השינובי מעכב את הרודפים.

סאמהאדה (Samehada):
    חרב מאסיבית, גדולה וארוכה בארוך של 1.40 מטר לפחות.
    היא בדרך כלל כבדה ומעט עווה מרגיל אבל הלהב תמיד משוייפת וחדה בצורה מושלמת...
    לוקח הרבה זמן ללמוד לשלוט בה, אך השולט בה הופך לבסוף לסייף מסוכן ואמתני!

פצצות אור (Light Bombs):
    פצצות מיוחדות, בעת הפיצוץ מפיצות הבזק אור, משמשות בדרך-כלל לבריחה מהיריב כאשר הוא ביתרון מספרי. הן מסנוורות את היריב ויוצרות טשטוש מוחלט בעיניים למשך דקה או שתיים!
    שיקאמארו מצליח להאריך את הצל שלו מעבר לאורך הרגיל, בכדי להגיע לאויב וללכוד אותו בג'וטסו.

פעמונים (Bells):

הפעמונים, בעזרתן אפשר ליצור צלילים המשפיעים על האוזן הפנימית של האויב וגורמים לו להזיות, דימומים ופגעי שמיעה.
    לרוב מצורפים קשורים לקונאי, שוריקן או סנבון.

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה

דמויות במשחק:

קאקאשי הטאקה.
    Spoiler ספוילר

נז'י האיוגה.

Spoiler ספוילר

הארונו סאקורה..

Spoiler ספוילר

יוהי קורנאי.

Spoiler ספוילר

מאיטו גאי

Spoiler ספוילר

קבוצות

קבוצה 6:
    Spoiler ספוילר

קבוצה 4

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה

רשומים:

king4500

Spoiler ספוילר

Artist Ninja

Spoiler ספוילר

RangerForce

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    שמור להמשך.

Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    ניתן להירשם!!!!!

Spoiler ספוילר

7. TBM
    שם: מתן
    שם: king4500
    שם הדמות: טום אוצ'יהא
    גיל הדמות: 15
    שבט והיכול המיוחדת: השארינגאן של שבט האוצ'יהא
    רקע: קוראים לי טום אוצ'יהא, לאבא שלי קוראים מינאדו , לאמא שלי לין לחבר הכי טוב שלי ג'ין ולחבר השני הטוב שלי ג'ריסו יש לי עם שניהם קשר חזק שלעולם לא יופר . אנחנו גרים בבקתה דיי גדולה בהתחשב לבקתות של אחרים. אבא שלי חבר בANBU, שזה מסביר למה הבית שלנו גדול מאלא של אחרים. אבל אין לאבא שלי הרבה זמן להקדיש לי, כל הזמן הוא עסוק במשימות סודיות. אני מבין אותו, זוהי עבודתו.. חבל שזה בא על חשבוני. בכל אופן אמא שלי היא זו שלימדה אותי. אמא שלי הייתה סבלנית אלי, גם שלכל שאר הילדים כבר היה שארינגאן. היא תמיד אמרה שגם לי יהיה. היא תמיד האמינה בי, וזה נתן לי מוטיבציה להמשיך ולהתאמן. בגיל 11 סוף סוף התעורר אצלי השארינגאן והביצועים שלי עלו בכמה רמות. ג'וטסואים שפעם לא הייתי יכול לעשות, עכשיו יכלתי. דברים שעד אז לא הייתי מסוגל לראות, נגלו לפני עיניי בקלות. אין ספק, שהשארינגאן הקל על חיי ואף שיפר אותם.
    לפני כמה ימים אבא שלי הודיע לי שהוא פרש מהANBU. הוא אמר שהוא כבר זקן מדי לפעולות ושהוא מצפה ממני להגיע לשם. אני מקווה שעכשיו הוא יתחיל להתייחס אלי.. ואולי אפילו הוא ילמד אותי טכניקות מגניבות!
    כשהייתי בגיל 14 לפתע ג'ריסו ניסה להרוג אותי ועד היום אני לא מבין למה , ולאחר כמה ימים של ניסיונות החלטתי להפסיק את זה וחיסלתי אותו , כנראה בגלל השארינגאן או בגלל שהוריו לא אימנו אותו , הקרב היה קל , אבל אספר את מהלכו , הסתובבתי בעיר ואז הוא הזמין אותי לקרב (או יותר נכון ניסיון להרג ) , בהתחלה הוא זרק עלי פומה שוריקן שקשור אליו פתק מתפוצץ , כשהפומה שוריקן היה במרחק של מטר מימני קפצתי על אחד הבניינים והתחמקתי , לפתע הפומה שוריקן התפוצץ וכ10 שוריקנים , הפעלתי את השארינגאן ובעזרת קונאי חסמתי את כולם , השתמשתי בטכניקת השינוי ותוך רגע נראיתי כמו ג'ין , רצתי לג'ריסו וכשדיברתי איתו חזרתי לעצמי ותקעתי לו קונאי בבטן , "מצטער שככה זה נגמר." אמרתי עצוב והשתמשתי בטכניקת אבק מתפוצץ ונקשתי בשיניי (מה שגורם לאבק שמסביב ליריב להתפוצץ) , כשהייתי בטוח שהוא מת יצאתי מקונוהא וקברתי אותו , לאחר מכן חזרתי הביתה .
    כבר לאחר יום אחד התחרטתי על המעשה הזה ולפתע הרגשתי צריבה קלה בעיניים והפעלתי את השארינגאן , לא הרגשתי את אותה הרגשה כמו עם השארינגאן הקודם , הרגשתי הרגשה של חוזק וכשראיתי את השארינגאן במראה ראיתי את השארינגאן בצורה שונה , הוא היה עם 3 טיפות ולא עם שניים
    בכל אופן, מטרתי היא להגיע להיות ההוקאגה, ולתת לחברי הANBU להיות עם משפחותיהם.
    הכרתי את ג'ין וג'ריסו ביום הראשון לאקדמיה לנינג'ות שכמה ילדים הרביצו לי ואז הם הגנו עלי והילדים נתנו להם מכות ואז הערתי השארינגאן והעפתי את כולם מהם , ומאז אנו חברים .
    מראה: בתוך הספויילר
    Spoiler ספוילר

------------
    כוח:5/21
    זריזות:6/21
    אנרגיה:10/21
    ----------------
    נינג'וטסו:11/21
    ג'נג'וטסו:0/21
    טאיג'וטסו:10/21
    ------------
    נינג'וטסו:
    B: http://naruto.wikia.c om/wiki/Fire_Release:_Ash_Pile_Burning - Fire Release: Ash Pile Burning -טכניקת אבק מתפוצץ

C: http://naruto. Fireball Techniquewikia.com/wiki/Fire_Release:_Great_Fireball_Technique - Fire Release: Great -כדור אש ענק

D:

E:http://naruto.wikia.com/wiki/Transformation_Technique - Transformation Techniqu - טכניקת שינוי

גנג'וטסו :
    לא רוצה להשתמש
    טאיג'וטסו:
    B:

C: http://naruto.wikia.com/wiki/Lion_Combo - Lion_Combo - קומבו אריה

D: http://naruto.wikia.com/wiki/Dynamic_Entry - Dynamic Entry - כניסה דינמית

E: http://naruto.wikia.com/wiki/One_Tho...Years_of_Death - One Thousand Years of Death - אלף שנים של כאב/מוות

תמונות של המופיעים ברקע :

אבא : כמובן שבלי אופנוע .

אימא : http://imageshack.us/photo/my-images...ywenm1ft1.jpg/ (התמונה לא מופיעה אז הכנסתי את הקישור) עם החרב שאבא קיבל כשהוא התקבל לאנבו .

ג'ין :

ג'ריסו :
    נערך לאחרונה על ידי TheBloperM, 07-01-2012 בשעה 12:55 AM

8. משתמש מנוסה
    שבט והיכול המיוחדת: השארינגאן של שבט האוצ'יהא. (אין טענות בסדר גמור)

רקע: קוראים לי טום אוצ'יהא, לאבא שלי קוראים מינאדו , לאמא שלי לין לחבר הכי טוב שלי ג'ין ולחבר השני הטוב שלי ג'ריסו יש לי עם שניהם קשר חזק שלעולם לא יופר .
    אנחנו גרים בבקתה דיי גדולה בהתחשב לבקתות של אחרים. אבא שלי חבר בANBU, שזה מסביר למה הבית שלנו גדול מאלא של אחרים. אבל אין לאבא שלי הרבה זמן להקדיש לי, כל הזמן הוא עסוק במשימות סודיות. אני מבין אותו, זוהי עבודתו.. חבל שזה בא על חשבוני. בכל אופן אמא שלי היא זו שלימדה אותי. אמא שלי הייתה סבלנית אלי, גם שלכל שאר הילדים כבר היה שארינגאן. היא תמיד אמרה שגם לי יהיה. היא תמיד האמינה בי, וזה נתן לי מוטיבציה להמשיך ולהתאמן. בגיל תשע סוף סוף התעורר אצלי השארינגאן והביצועים שלי עלו בכמה רמות. ג'וטסואים שפעם לא הייתי יכול לעשות, עכשיו יכלתי. דברים שעד אז לא הייתי מסוגל לראות, נגלו לפני עיניי בקלות. אין ספק, שהשארינגאן הקל על חיי ואף שיפר אותם.
    לפני כמה ימים אבא שלי הודיע לי שהוא פרש מהANBU. הוא אמר שהוא כבר זקן מדי לפעולות ושהוא מצפה ממני להגיע לשם. אני מקווה שעכשיו הוא יתחיל להתייחס אלי.. ואלי אפילו הוא ילמד אותי טכניקות מגניבות!

(הרוב טוב יש לי בעיה קטנה בזה שהערתה את השארינגאן בגיל 9 )

כשהייתי בגיל 14 לפתע ג'ריסו ניסה להרוג אותי ועד היום אני לא מבין למה , ולאחר כמה ימים של ניסיונות החלטתי להפסיק את זה וחיסלתי אותו , כבר לאחר יום אחד התחרטתי על המעשה הזה ולפתע הרגשתי צריבה קלה בעיניים והפעלתי את השארינגאן , לא הרגשתי את אותה הרגשה כמו עם השארינגאן הקודם , הרגשתי הרגשה של חוזק וכשראיתי את השארינגאן במראה ראיתי את השארינגאן בצורה שונה ( ) , הבנתי שהערתי את המאנגאקיו שארינגאן ולפתע המאנגאקיו הפסיק וכשניסיתי להחזיר אותו לא הצלחתי , ומאז אני תקוע עם השארינגאן הרגיל .
    בכל אופן, מטרתי היא להגיע להיות ההוקאגה, ולתת לחברי הANBU להיות עם משפחותיהם.
    הכרתי את ג'ין וג'ריסו ביום הראשון לאקדמיה לנינג'ות שכמה ילדים הרביצו לי ואז הם הגנו עלי והילדים נתנו להם מכות ואז הערתי השארינגאן והעפתי את כולם מהם , ומאז אנו חברים .
    מראה: בתוך הספויילר
    אוקי דבר ראשון כול הכבוד על ההשקעה שהרקע לא קצר, יש עלילה שזה דבר טוב מאוד, הסיפור מעניין ויש לאן לפתח אותו במשחק, בעיה אחת שמאוד הפריעה לי זה המאנגאקיו שארינגאן תוריד את החלק הזה מהעלילה תנסה לספר על הקרב שלך ושל חבר שלך איפה התקיים, ספר איך אביך ואמך נראים, לאחר התיקונים אני חושב שאתה תהיה הרשום הראשון כבר ברגע שתירשם אני אתחיל את המשחק.
    בהצלחה בהמשך.

Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    מקום לעוד שניים.

Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    שם : דניאל
    שם הדמות : יומה אוצ'יהא.
    גיל הדמות : 16
    שבט והיכול המיוחדת : הלכתי הפעם על האוצ'יהא. השארינגן.
    רקע : יומה נולד למשפחה משנית למשפחה הראשית של שבט האוצ'יהא. בילדותו לא הגיע למוחי משפחתו מחשבה שמא יומה יהפוך להיות שינובי מוצלח ביותר כולם חשבו כי הוא לא סתם מאיזה ילד מפונק שלא יכול לדאוג לעצמו וכולם נשאו עיניהם אל אחיו הגדול ממנו ב-4 שנים אשר היה מתמחה גדול וצלח את מבחני הצ'ונין כבר בגיל ה-11 כיום הוא מכהן כג'ונין חזק ביותר. עצוב ונכזב היה יומה מהלך ברחובות הכפר מן חוסר האמון של משפחתו ושאר חבריו בו. תמיד חיפש תעסוקה שונה אשר תעסיק אותו אך לא היה מנוס.. הוא היה חייב בדעתו להראות לבני משפחתו וחבריו שהוא יוכל לעשות הרבה יותר אם רק תינתן לו האפשרות. הוא חיפש וחיפש אולי יש משהו שאיתו יצליח להרשים את בני משפחתו.
    הוא חשב ומצא 'אולי אתגנב אל אחי שעומד לצאת בשעות הערב כנראה למשימה חשובה מאוד ואני אציל את המצב' חשב לעצמו יומה בתמימות רבה. וכך היה יומה חיכה לשעה שבה אחיו ילך למשימה וברגע שהוא התקדם יומה התחיל לעקוב אחריו. מס' פעמים הרגיש אחיו של יומה במישהו שעוקב אחריו אך למזלו של יומה הוא אינו נתפס. בסופו של דבר בשעה מאוחרת מאוד בלילה החלו קבוצתו של ריו (אחיו של יומה) להאט במהירותם עד שהגיעו למקום חפצם, מבנה גדול עשוי מעץ ובעל מרפסת דיי גדולה שתפסה את מבטו של יומה. חיש מהר החלו ריו וחבריו להיכנס פנימה דרך המרפסת. כמובן כך גם הלך יומה, הוא עצר ליד קיר שהפריד מן המרפסת אל תוך החדר והיה מציץ לפעמים לראות מה קורה שם עם ריו. הוא שם לב שמאוד חשוך שם בפנים אך ריו איננו מפחד כלל לפי תגובות גופו, ריו וחבריו החלו מתחבאים בתוך החדר. יומה התמוה לא הבין מדוע הם עושים זאת ורצה לרוץ אל אחיו אך פחד מתגובתו. לאחר כ2-3 דקות נשמעו צעדים חזקים אל תוך החדר. 'מה זה?' שאל את עצמו יומה, 'אולי אלו אנשים שמחפשים דבר מה בחדר.., או שאולי אלו אנשים שבסופו של דבר ירצו לפגוע בריו אחי' אובד עצות היה יומה שהחליט להישאר במקום מחבואו. הצעדים נשמעו חזקים עד אשר יומה החל לראות עוד קבוצה של אנשים נכנסת לחדר. "אוקי מצוין אין כאן אף-אחד" הוא שמע ממנהיג הקבוצה. שני אנשיו שהיו איתו הזדרזו ותפסו איזו חבית מעץ ושברו אותה, "כן.., זה מה שחיפשנו" אמר מנהיג החבורה בקול ערמומי. "עצור שם" נשמע קול של בחורה. זו הייתה אחת מקובצתו של ריו שיצאה ממקום מחבואה. "כן עצור וכדאי לך להחזיר את מה שלקחת" אחי המשיך את הבחורה וראיתי בעיניו זעם וכעס. "בואו תנסו" מר מנהיג הצוות והחל להתפתח עימות בין שני הקבוצות. 'הנה זה הרגע' יומה חשב לעצמו 'עכשיו אני אוכל' המשיך בראשו. 'אעזור לאחי ואהפוך לגיבור' הוא חשב בחיוך רחב שגרם לו לאושר. "קדימהההההה!" הוא צעק בקול גדול שהדהד את החדר. העימות נעצר למראה שתי הקבוצות את הילד שנמצא כרגע בעמדת לוחם. "מי זה הפצפון הזה?" שאלה נזרקה לאוויר. "יומה תברח מכאן!" ריו צעק לעברו של יומה. "לא ולא!, זהו!, לקחת אתה לעצמך את כל התהילה עכשיו תורי להראות מה אני שווה" הוא צעק בעיניים נוצצות ומלאות ביטחון. "אוקיי קדימה!" יומה צעק בעודו רץ לתקוף את אחד מחברי הצוות היריבה. בעת הריצה יומה מעד על חלקים מן החבית שנופצה ופגע בטעות בבטנו של מנהיג הצוות היריבה. "אחחחח" זעקת כאב נשמעה מן הנפגע. 'הצלחתי?' שאל את עצמו יומה התמוה בזמן שהוא קם מן הנפילה. 'הצלחתי!' הוא התמלא באושר. "הי..יי, מי זה?" שאלו בפחד שאר חברי הצוות. 'איך הוא הצליח לפגוע כך במנהיגנו?' שאלו בתמיהה בעוד מנהיגם מתפתל מכאבים על הריצפה. 'אווו כן' יומה מילא את עיניו בניצוצות אש. במהירות החל יומה לבצע מס' חותמות ידיים וצעק "שחרור אש: טכניקת עפר בוער" בעודו משחרר מפיו ענן עשן שחור. "טקקק" נשמעו נקישת שיניו של יומה והעשן שהתפזר התפוצץ ופצץ לגמרי את השינובים שניסו לפגוע בריו ובחבריו. "י...ומה" ריו החל מגמם "זה היה מדהים!" הוא המשיך. "קדימה נחזור הביתה ונחזיר את המגילה האסורה הזו שניסו לקחת השינובים האלו ובדרך נכניס אותם לכלא." הוא אמר בחיוך והם הלכו להם לביתם. בדרך חזרתו של יומה מן הטיול שלו בכפר הוא שמע את ריו מספר את סיפור הגבורה הלא יאומן של יומה. מאותו רגע כל שאר חבריו ובני משפחתו ראו בו כגיבור וכיבדו אותו.

מראה : ליומה יש שיער ירוק דיי בהיר (מעוצב כמו של שאמן קינג אם אתה מכיר..), עיניו הן בצבע שחור שנראות כאפלות, מגן המצח שלו מונח על ראשו בדומה לסאסקה, הוא לבוש בחולצה שמעוצבת כמו שאר החולצות של שבט האוצ'יהא והיא בצבע כחול טיפה בהיר, הוא לבוש במכנסיים קצרים שמגיעים עד לברכיו וגם הן בצבע כחול.
    יש לו פֵנס שנוצר מפגיעה בגבה הימנית שלו.
    ------------
    כוח:7/21
    זריזות:7/21
    אנרגיה:7/21
    ----------------
    נינג'וטסו:16/21
    טאיג'וטסו:5/21
    ------------
    נינג'וטסו:
    B: http://naruto.wikia.com/wiki/Fire_Re...h_Pile_Burning - Fire Release: Ash Pile Burning
    Wind Release: stream of cutter wind - בטכניקה זאת המשתמש משחרר מפיו מעין זרם מהיר של רוח שיכולה בקלות לחתוך כל מה שיבוא מולה.

C: Fire Release: Flamethower
    לאחר שהמשתמש מבצע חותמות ידיים הוא משחרר להביור אש גדול מפיו ששורף כל דבר שבדרכו.
    Wind Release: Flyng Shuriken
    המשתמש מעביר צ'אקרת רוח אל השוריקן. מסביב לשוריקן נוצר הילה של רוח. השוריקן יכול לחתוך דברים בקלות רבה ועכשיו הוא גם מהיר ביותר.
    D:Shunshin no Jutsu – טכניקת הבהוב הגוף
    Kai - שחרור

E:
    Bunshin no Jutsu - טכניקת כפילים
    Henge no Jutsu - טכניקת שינוי
    Kawarimi no Jutsu – טכניקת החלפת גוף

טאיג'וטסו:
    B: http://naruto.wikia.com/wiki/Front_Lotus

C:http://naruto.wikia.com/wiki/Leaf_Great_Whirlwind

D:http://naruto.wikia.com/wiki/Dynamic_Entry

E: ~
    נערך לאחרונה על ידי EZ-Style, 07-02-2012 בשעה 11:32 AM

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

11. וואו כל כך אין לי מושג
    שם: דוד
    שם הדמות: ג'ודואן
    שבט והיכול המיוחדת: האטאקה. לא נראה לי שיש להם יכולת מיוחדת
    רקע: ג'ודואן נולד בכפר העלה הנסתר. אביו יאנג, אמו מוי, וכמוהם גם אחיו ואחותו הגדולים ממנו, בחרו לא להיות שינובים ולנהל עסק כלשהו בכפר. רק הוא רצה מילדותו להיות נינג'ה. הוא העריץ את הכוח והיכולות של השינובים שראה ובמיוחד את ראש שבטו, ההוקאגה קאקאשי. למרות רצונו זה, הוא ידע שיוותר על חלומו זה אם הוא יהיה נגד רצונם של אמו ואביו. ג'ודואן היה מקובל בחברה מגיל צעיר, בזכות מראהו החיצוני, ובעזרת אישיותו התוססת ויכולת ההתבטאות הנהדרת שלו, מה שמכונה טקט. אולם יום אחד, בגיל 12, לחייו נכנס אדם שהוא לא הכיר מעולם- האטאקה הייאטו, אח אמו. הייטו היה אדם בעל חזות מרשימה. הוא היה גבוה, מראהו החיצוני מזכיר את אמו של ג'ודואן, אותו שער שחור חלק, אותם עיניים ירוקות כהות, אך שלא כמו אצל ג'ודואן ואמו, עיניו של הייטו הביעו עומק ורצינות ולא עליצות ושמחת חיים. הייאטו לבש את בגדי הלחימה שלו, חולצה אפורה שעליה סמל שחור שג'ודואן לא הכיר ומכנסיים שחורות. על כתפיו נשא בנדנים בצבע אפור עם כתוביות משנות בצבע שחור שתי חרבות. על מצחו היה קשור מגן מצח ללא סמל של כפר, שג'ודואן לא ראה אותו לעולם מוריד אותו. כששאל את דודו מדוע אין לו סמל של כפר על מגן המצח, ענה לו הייאטו שהוא מגדיר עצמו 'נינג'ה חופשית', המסתובב בעולם ומשכיר עצמו לשירותם של מדינות, כפרים ואנשים בודדים. רק לאחר זמן מה ששהה בביתם, סיפר לו דודו כבדרך אגב על כך שהוא גם מבוקש בחלק מן הארצות והכפרים, אולם לא הזכיר אילו מהם. הייאטו נישאר בביתם כשנה וחצי שבמהלכם חייו של ג'ודואן השתנו. דודו לימד אותו להלחם, לימד אותו על האנרגיות שבתוכו, על השימוש בהן, וכשנה לאחר מכן אף הביא לו חרב ולימד אותו להשתמש בה. ג'ודואן העריץ את דודו, אולם חבריו ואפילו הטובים ביותר שבהם החלו להתרחק ממנו, הם טענו שדודו משפיע עליהם סוג של פחד ורוע ולפיכך הם מעדיפים להתרחק מג'ודואן כל עוד דוד בכפר. כשסיפר להייאטו על כך, דודו נגע באינסטיקט במגן המצח שלו ולאחר מכן בכתפו ואמר "מחיר פעוט שמשלמים בשביל הכוח" ולא הוסיף דבר. במהלך החצי שנה האחרונה של דוד בכפר, לאחר יום הולדתו ה13 של גו'דואן, החל דוד לנסות איתו ליצור טכניקה משולבת. ליצור טכניקה הכוללת בתוכה שתי טכניקות אפילו מאלמנטים שונים החזקה פי כמה משתי הטכניקות שממנה נוצרה. זו הייתה הפעם הראשונה שג'ודואן ראה את דודו מבצע טכניקות נינג'יטסו והערצתו לדודו גברה כשראה את עוצמת הטכניקות של אח אמו. על ניסויים אלו, ביקש ממנו דודו לשמור בסוד, וגם כאשר נפצע באחד מהם, מה שגרם לו להיות מרותק במשך שבוע למיטתו, ביקש ממנו הייאטו לומר שהייתה זו תאונה והוא נפגע כשעבר ליד אתר בניה. ג'ודואן ציית בלי להבין.
    אולם יום אחד, כשהיה ג'ודואן בן 13 וחצי, חזר דודו לבית ממקום כלשהו בכפר, וסיפר כי עליו לצאת לדרך, למחוק עקבות שהשאיר בדרכו בטעות היכולות לעזור לאלו המחפשים אחריו למוצאו. הוא אמר לג'ודואן שלא יחזור לכפר, אולם כאשר ג'ודואן יגדל יותר ויתחזק שימצא אותו, ואז יצליחו לעשות את מה שניסו בחצי השנה האחרונה והיו בלתי נמוצחים יחד "אולי אף נפגש לפני כן" קרץ לו הדוד לפני שפנה להפרד מאמו של ג'ודואן. מאותו יום גודואן לא ראה ולא שמע מדודו יותר, אולם הוא שאף כעת יותר ויותר להגיע מהר לשלב שבו יהיה חזק יותר כדי לצאת לחפש את הייאטו, ולהשלים את הדבר שדודו גרם לו להאמין שהוא מטרה חשובה וטובה. לאחר היעלמותו של דודו, שיחזר במהירות ג'ודואן את קשריו החברתיים, ובמיוחד התחבר חזרה עם שלשה ילדים- זוקאררה, ילד נמרץ וחד לשון, נמוך לגילו ובעל שיער ועיניים חומות. זוקאררה נוהג לרדת על חבריו בקביעות אולם הם למדו לקבל זאת ברוח טובה. זוקאררה אינו חזק במיוחד אך זכה לקבל יכולת משפחתית של אלמנט הקרח. השני הוא לין, נער רציני ושקט אך בעל שיחה מעניין ונחמד לכל אדם. לין הוא גבוה ורזה, בלונדיני ובעל עיניים חומות בהירות. הוא מהיר במיוחד, פארקוריסט, ומיומנותו היא טאיג'וטסו. השלישית, טאי-לו, ילדה חברותית אך קשקשנית (לא מיוחד אצל בנות) בעלת שער חום כהה וארוך ועיניים כחולות. גובהה ממוצע, והיא מומחית בשימוש בנשקים כגון שוריקאנים וקונאי. למרות שהם מסתובבים הרבה ביחד, רק זוקאררה משלושת הבנים מאוהב בטאי-לי, לפחות לדעתו של ג'ודואן. זה סיפורו של ג'ודואן עד היום שבו מתחיל המשחק.
    מראה: לעומת אחיו הגדולים, הדומים לאביהם, ג'ודואן דומה במראהו (וגם באופיו) לאמו.
    גובה ומשקל ממוצעים לגילו, שרירי. שיער שחור חלק, ארוך מעט מהרגיל אצל בנים, עיניים ירוקות כהות. לובש חולצה קצרה ומכנסיים ארוכים בצבע כחול כהה, וחרב בנדן שחור תלויה על גבו.
    ------------
    כוח:6/21
    אנרגיה:8/21
    ----------------
    נינג'וטסו:14/21
    טאיג'וטסו:7/21
    ------------
    טכניקות בספוילר:
    Spoiler ספוילר

תודה שהתייחסתם, דוד

dav5000, minato, master minato, artist ninja, Mr. Pool

12. NYO HO HO
    שם: עמית.
    שם הדמות: טאקשי סאוודה.
    גיל הדמות: 16.
    שבט והיכולת המיוחדת: אין.
    רקע: טאקשי גדל בכפר הענן רוב חייו.אביו היה שם ג'ונין והתיידד מאוד עם הראיקגה הרביעי וחלק מג'וניניי הכפר.אביו למד מאחד מג'וניניי הכפר,דארוי, את טכניקת הברק השחור.טאקשי היה מאוד מיוחד-הוא היה פסאודו ג'ינצ'וריקי-דבר שאומר שיש לו חלק מצ'אקרת הג'ינצ'וריקי.הוא היה הפסאודו ג'ינצ'וריקי של ההאצ'יבי, אבל לא היה מספיק מבוגר בכדי להיות נינג'ה, לכן לא השתמשו ביכולותיו, אבל בכל זאת הוא ידע על כך.עקב כך, הרבה הורים בכפר לא נתנו לילדיהם לשחק איתו,אך ילדי הכפר שיחקו עם טאקשי בכל זאת.יום אחד, כשטאקשי היה בן 10, הגיעו שני אנשים לכפר.שני האנשים הזרים היו לבושים במעילים שחורים עם עננים אדומים עליהם והיו חבושים בכובע יפני מסורתי.אלה היו חברי האקטסוקי, שמטרתם הייתה לתפוס את טאקשי-עקב היותו הפסאודו ג'ינצ'וריקי של ההאצ'יבי.הוריו של טאקשי שמעו על הגעת האקטסוקי ומטרתם,והראיקגה דאג לטאקשי ולמשפחתו מכסה בכפר העלה.מאז טאקשי חי בכפר העלה,והחליט ללמוד להיות שינובי כדי להודות לכפר על הסתרתו.אביו התיידד עם ג'וניניי הכפר, ביניהם אסומה סארוטובי-שהביא לו העתק מדויק של להבי הצ'אקרה שלו.טאקשי התיידד עם ילדי הכפר, כאילו חיי שם כל חייו, אך לא סיפר לאף אחד מהם על היותו פסאודו ג'ינצ'וריקי.הוא עבר ללמוד באקדמיית הנינג'ות של כפר העלה, והפגין בקיאות בחומר-הוא אפילו היה טוב כמו סאסקה אוצ'יהא מהכיתה המקבילה.טאקשי למד עם נער בשם רוק לי, שהיה תלמיד לא כ"כ מוצלח,אבל ידע למצוא את הפוטנציאל שבו.הם היו חברים מאוד טובים, וטאקשי הרגיש סופסוף בבית, אך היה משהו חסר-העובדה שהוא הסתיר במשך כל שהותו בכפר העלה את היותו ג'ינצ'וריקי לחבריו.
    מראה: לובש חולצת פולו פתוחה בצבע אפור.מתחתיה חולצת T שחורה.יש לו מכנסיים קצרים בצבע שחור וסנדלים בצבע כחול.יש לו חרב המוליכה חשמל שקיבל מהראיקגה הרביעי ולהבי צ'אקרה שאביו קיבל מאסומה כברכת הגעה לכפר.יש לו שיער חום והוא מרכיב משקפיים.בגובה מטר 70.
    ------------
    כוח:8/21
    אנרגיה:6/21
    ----------------
    ------------
    נינג'וטסו:

C:
    Crow Clone Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Crow_Clone_Technique

D:
    Manipulated Shuriken Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Manipul...iken_Technique
    Shadow Shuriken Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Shadow_Shuriken_Technique
    Temporary Paralysis Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Tempora...ysis_Technique

E:
    Body Replacement Technique
    Cloak of Invisibility Technique
    Transformation Technique
    Clone Technique
    Rope Escape Technique

ג'נג'וטסו:

לא משתמש.

טאיג'וטסו:
    B:
    http://naruto.wikia.com/wiki/Flying_Swallow Flying Swallow
    [משתמש גם על החרב ולא רק על להבי הצ'אקרה]

C:
    Lion Combo http://naruto.wikia.com/wiki/Lion_Combo
    Arhat Fist http://naruto.wikia.com/wiki/Arhat_Fist
    NYO HO HO BITCH

13. משתמש מנוסה
    שם : דניאל
    שם הדמות : יומה אוצ'יהא.
    גיל הדמות : 16
    שבט והיכול המיוחדת : הלכתי הפעם על האוצ'יהא. השארינגן.
    רקע : יומה נולד למשפחה משנית למשפחה הראשית של שבט האוצ'יהא. בילדותו לא הגיע למוחי משפחתו מחשבה שמא יומה יהפוך להיות שינובי מוצלח ביותר כולם חשבו כי הוא לא סתם מאיזה ילד מפונק שלא יכול לדאוג לעצמו וכולם נשאו עיניהם אל אחיו הגדול ממנו ב-4 שנים אשר היה מתמחה גדול וצלח את מבחני הצ'ונין כבר בגיל ה-11 כיום הוא מכהן כג'ונין חזק ביותר. עצוב ונכזב היה יומה מהלך ברחובות הכפר מן חוסר האמון של משפחתו ושאר חבריו בו. תמיד חיפש תעסוקה שונה אשר תעסיק אותו אך לא היה מנוס.. הוא היה חייב בדעתו להראות לבני משפחתו וחבריו שהוא יוכל לעשות הרבה יותר אם רק תינתן לו האפשרות. הוא חיפש וחיפש אולי יש משהו שאיתו יצליח להרשים את בני משפחתו.
    הוא חשב ומצא 'אולי אתגנב אל אחי שעומד לצאת בשעות הערב כנראה למשימה חשובה מאוד ואני אציל את המצב' חשב לעצמו יומה בתמימות רבה. וכך היה יומה חיכה לשעה שבה אחיו ילך למשימה וברגע שהוא התקדם יומה התחיל לעקוב אחריו. מס' פעמים הרגיש אחיו של יומה במישהו שעוקב אחריו אך למזלו של יומה הוא אינו נתפס. בסופו של דבר בשעה מאוחרת מאוד בלילה החלו קבוצתו של ריו (אחיו של יומה) להאט במהירותם עד שהגיעו למקום חפצם, מבנה גדול עשוי מעץ ובעל מרפסת דיי גדולה שתפסה את מבטו של יומה. חיש מהר החלו ריו וחבריו להיכנס פנימה דרך המרפסת. כמובן כך גם הלך יומה, הוא עצר ליד קיר שהפריד מן המרפסת אל תוך החדר והיה מציץ לפעמים לראות מה קורה שם עם ריו. הוא שם לב שמאוד חשוך שם בפנים אך ריו איננו מפחד כלל לפי תגובות גופו, ריו וחבריו החלו מתחבאים בתוך החדר. יומה התמוה לא הבין מדוע הם עושים זאת ורצה לרוץ אל אחיו אך פחד מתגובתו. לאחר כ2-3 דקות נשמעו צעדים חזקים אל תוך החדר. 'מה זה?' שאל את עצמו יומה, 'אולי אלו אנשים שמחפשים דבר מה בחדר.., או שאולי אלו אנשים שבסופו של דבר ירצו לפגוע בריו אחי' אובד עצות היה יומה שהחליט להישאר במקום מחבואו. הצעדים נשמעו חזקים עד אשר יומה החל לראות עוד קבוצה של אנשים נכנסת לחדר. "אוקי מצוין אין כאן אף-אחד" הוא שמע ממנהיג הקבוצה. שני אנשיו שהיו איתו הזדרזו ותפסו איזו חבית מעץ ושברו אותה, "כן.., זה מה שחיפשנו" אמר מנהיג החבורה בקול ערמומי. "עצור שם" נשמע קול של בחורה. זו הייתה אחת מקובצתו של ריו שיצאה ממקום מחבואה. "כן עצור וכדאי לך להחזיר את מה שלקחת" אחי המשיך את הבחורה וראיתי בעיניו זעם וכעס. "בואו תנסו" מר מנהיג הצוות והחל להתפתח עימות בין שני הקבוצות. 'הנה זה הרגע' יומה חשב לעצמו 'עכשיו אני אוכל' המשיך בראשו. 'אעזור לאחי ואהפוך לגיבור' הוא חשב בחיוך רחב שגרם לו לאושר. "קדימהההההה!" הוא צעק בקול גדול שהדהד את החדר. העימות נעצר למראה שתי הקבוצות את הילד שנמצא כרגע בעמדת לוחם. "מי זה הפצפון הזה?" שאלה נזרקה לאוויר. "יומה תברח מכאן!" ריו צעק לעברו של יומה. "לא ולא!, זהו!, לקחת אתה לעצמך את כל התהילה עכשיו תורי להראות מה אני שווה" הוא צעק בעיניים נוצצות ומלאות ביטחון. "אוקיי קדימה!" יומה צעק בעודו רץ לתקוף את אחד מחברי הצוות היריבה. בעת הריצה יומה מעד על חלקים מן החבית שנופצה ופגע בטעות בבטנו של מנהיג הצוות היריבה. "אחחחח" זעקת כאב נשמעה מן הנפגע. 'הצלחתי?' שאל את עצמו יומה התמוה בזמן שהוא קם מן הנפילה. 'הצלחתי!' הוא התמלא באושר. "הי..יי, מי זה?" שאלו בפחד שאר חברי הצוות. 'איך הוא הצליח לפגוע כך במנהיגנו?' שאלו בתמיהה בעוד מנהיגם מתפתל מכאבים על הריצפה. 'אווו כן' יומה מילא את עיניו בניצוצות אש. במהירות החל יומה לבצע מס' חותמות ידיים וצעק "שחרור אש: טכניקת עפר בוער" בעודו משחרר מפיו ענן עשן שחור. "טקקק" נשמעו נקישת שיניו של יומה והעשן שהתפזר התפוצץ ופצץ לגמרי את השינובים שניסו לפגוע בריו ובחבריו. "י...ומה" ריו החל מגמם "זה היה מדהים!" הוא המשיך. "קדימה נחזור הביתה ונחזיר את המגילה האסורה הזו שניסו לקחת השינובים האלו ובדרך נכניס אותם לכלא." הוא אמר בחיוך והם הלכו להם לביתם. בדרך חזרתו של יומה מן הטיול שלו בכפר הוא שמע את ריו מספר את סיפור הגבורה הלא יאומן של יומה. מאותו רגע כל שאר חבריו ובני משפחתו ראו בו כגיבור וכיבדו אותו.

מראה : ליומה יש שיער ירוק דיי בהיר (מעוצב כמו של שאמן קינג אם אתה מכיר..), עיניו הן בצבע שחור שנראות כאפלות, מגן המצח שלו מונח על ראשו בדומה לסאסקה, הוא לבוש בחולצה שמעוצבת כמו שאר החולצות של שבט האוצ'יהא והיא בצבע כחול טיפה בהיר, הוא לבוש במכנסיים קצרים שמגיעים עד לברכיו וגם הן בצבע כחול.
    יש לו פֵנס שנוצר מפגיעה בגבה הימנית שלו.
    ------------
    כוח:7/21
    אנרגיה:7/21
    ----------------
    נינג'וטסו:16/21
    טאיג'וטסו:5/21
    ------------
    נינג'וטסו:
    B: http://naruto.wikia.com/wiki/Fire_Re...h_Pile_Burning - Fire Release: Ash Pile Burning

C: Fire Release: Flamethower
    ראה במ"ת הבושוקו, זהו ג'וטסו שאני המצאתי כי אני גם לא יודע אם אפשר להמציא ג'וטסויים אצלך במ"ת..

D: Clone techniqe

טאיג'וטסו:
    B: http://naruto.wikia.com/wiki/Front_Lotus

C:http://naruto.wikia.com/wiki/Leaf_Great_Whirlwind

D:http://naruto.wikia.com/wiki/Dynamic_Entry

הכתיבה של הרקע מצוינת מהטובים שראיתי כאן בפורום העלילה טובה מאוד, האורך מצוין וגם הפירוט מצוין ככה צריך לכתוב רקע.

רק את התכניקה שהמצאתה תעתיק את ההסבר לאותו מקום בטכניקות שאני אראה את ההסבר לתכניקה עם השם שלה.

רשום תשנה ואני אתחיל את המשחק.

תגיד כשיש לי טכניקה אחת ברמה B פירוש אחת בכללי או אחת בנינג'וטסו אחת בגנג'וטסו ואחת בטאיג'וטסו?

שבט והיכול המיוחדת: האטאקה. לא נראה לי שיש להם יכולת
    רקע: נולד בכפר העלה הנסתר, קיווה מאז ילדותו להיות ניג'ה למרות שמלבד דודו, איש במשפחתו לא היה כזה. מגיל צעיר למד עם דודו, אח אמו, נינג'ה מוכשר במיוחד ובודד שהשכיר עצמו לשירות הכפרים והמדינות אך עם זאת, ג'ודואן גילה בהמשך ולא הבין מדוע, היה מבוקש ע"י חלק מהם. הוא לימד את ג'ודואן ללחום בעזרת חרב, ואף נתן לו אחת משל עצמו. דודו, שג'ודואן דומה לו בכמה מובנים, ערך ביחד איתו ניסיונות, פה ושם, ליצור סוגי טכניקות משולבים וחזקים, ליצור שילוב של טכניקות שייצור טכניקה נוספת וחזקה יותר. הם לא תמיד הצליחו גם לאחר ניסיונות רבים וג'ודואן אפילו נפגע מהם פעם אחת ונאלץ לעבור טיפולים כדי להחלים. דודו בא לבקר אותו וביקש ממנו לא לספר את סיבת פגיעתו ולהגיד שזו הייתה תאונה, כשם שביקש ממנו להעלים את העובדה שהוא עורך איתו את הניסויים האלו, ג'ודואן ציית כתמיד. "לך בדרך הנינג'ות הרגילה" אמר לו הדוד מספר ימים לפני המבחן באקדמיה, ופרע את שערו בחיבה "ויום אחד, כשתתחזק, פגוש אותי ואז נצליח יחד". מאותו יום, ג'ודואן לא ראה אותו יותר, אבל הוא יודע שהוא יפגוש אותו בעתיד, ואז, הם יצליחו ליצור את הדבר שהם שאפו אליו תמיד.
    מראה: גובה ומשקל ממוצעים לגילו, שיער שחור כהה, עיניים חומות המביעות עליצות נעורים. לובש חולצה קצרה ומכנסיים ארוכים בצבע כחול כהה, וחרב בנדן שחור תלויה על גבו.
    ------------
    ----------------
    ------------
    נינג'וטסו:
    B:
    Chidori Katana- להב צ'ידורי

C:
    Katon: Hosenka No Jutsu - שחרור אש: טכניקת אש עוף החול
    Katon: Gōkakyū no Jutsu - שחרור אש: כדור אש ענק

D:
    Shunshin no Jutsu – טכניקת הבהוב הגוף
    Kai - שחרור

E:
    Bunshin no Jutsu - טכניקת כפילים
    Henge no Jutsu - טכניקת שינוי
    Kawarimi no Jutsu – טכניקת החלפת גוף

ג'נג'וטסו:
    לא רוצה להשתמש

טאיג'וטסו:
    B:

C:
    Hakke Kuushou – קומבו האריה

D:
    Dainamikku: Entorii – כניסה דינמית
    E:

בקשר לשאלה זה אחת בכללי.

יש כמה בעיות הרקע עצמו לא מובן לא מתואר תקופות הזמן של כול חלק, הוא לא מפורט מספיק ספר לי מי היה דוד שלך (כי אני צריך להכניס אותו לעלילה), איך הוא ניראה מה קראה להורים שלך לאחים שלך (אם יש) מה השאיפות שלך, מה עם החברים שלך ( גם אם יש9 ואם אין ספר למה כי לא יכול להיות ילד שפשוט אין לא חברים צריך להיות סיבה מסוימת.

ובקשר לטכניקה יש בעיה בלהב צ'ידורי כי אתה צריך ללילמוד צ'ידורי כדאי להשתמש בא וצ'ידורי זו תכניקה ברמה a, כניראה לא הסברתי שטכניקות שמבוססות על טכניקה אחרת דרוש לדעת את הטכניקה ההתחלתית.

שנה את הטכניקות,שפץ את הרקע ואני אשמח לבדוק אותו שוב .

מקום אחרון פנוי

14. משתמש מנוסה
    שם הדמות: טאקשי סאוודה.
    גיל הדמות: 16.
    שבט והיכולת המיוחדת: אין.
    רקע: טאקשי גדל בכפר הענן רוב חייו.אביו היה שם ג'ונין והתיידד מאוד עם הראיקגה הרביעי,ולמד מאחד מג'וניניי הכפר את טכניקת הברק השחור.טאקשי היה מאוד מיוחד-הוא היה פסאודו ג'ינצ'וריקי-דבר שאומר שיש לו חלק מצ'אקרת הג'ינצ'וריקי.הוא היה הפסאודו ג'ינצ'וריקי של ההאצ'יבי, אבל לא היה מספיק מבוגר בכדי להיות נינג'ה, לכן לא השתמשו ביכולותיו.יום אחד, הגיעו שני אנשים לכפר.שני האנשים הזרים היו לבושים במעילים שחורים עם עננים אדומים עליהם והיו חבושים בכובע יפני מסורתי.אלה היו חברי האקטסוקי, שמטרתם הייתה לתפוס את טאקשי-עקב היותו הפסאודו ג'ינצ'וריקי של ההאצ'יבי.הוריו של טאקשי שמעו על הגעת האקטסוקי ומטרתם,והראיקגה דאג לטאקשי ולמשפחתו מכסה בכפר העלה.מאז טאקשי חי בכפר העלה,והחליט ללמוד להיות שינובי כדי להודות לכפר על הסתרתו.
    מראה: לובש חולצת פולו פתוחה בצבע אפור.מתחתיה חולצת T שחורה.יש לו מכנסיים קצרים בצבע שחור וסנדלים בצבע כחול.יש לו חרב המוליכה חשמל שקיבל מהראיקגה הרביעי ולהבי צ'אקרה שאביו קיבל מאסומה כברכת הגעה לכפר.יש לו שיער חום והוא מרכיב משקפיים.בגובה מטר 70.
    ------------
    כוח:8/21
    אנרגיה:6/21
    ----------------
    ------------
    נינג'וטסו:

C:
    Crow Clone Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Crow_Clone_Technique

D:
    Manipulated Shuriken Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Manipul...iken_Technique
    Shadow Shuriken Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Shadow_Shuriken_Technique
    Temporary Paralysis Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Tempora...ysis_Technique

E:
    Body Replacement Technique
    Cloak of Invisibility Technique
    Transformation Technique
    Clone Technique
    Rope Escape Technique

ג'נג'וטסו:

לא משתמש.

טאיג'וטסו:
    B:
    http://naruto.wikia.com/wiki/Flying_Swallow Flying Swallow
    [משתמש גם על החרב ולא רק על להבי הצ'אקרה]

C:
    Lion Combo http://naruto.wikia.com/wiki/Lion_Combo
    Arhat Fist http://naruto.wikia.com/wiki/Arhat_Fist

הרעיון של הרקע ועלילה נחמדים מאוד, הבעיה היא בביצועה, הכתיבה לא ממש מפורטת ומעניינת, הרקע אמור להיות כמו סיפור, אתה צריך לפרט יותר להסביר עוד, להכניס עוד מידע על ההורים והמשפחה שלך, ועל האנשים (חברים) שהכרתה בכפר העלה.

משום שאתה וArtist Ninja, שלחתם תופס, זה שהתופס שלו היה הכי מרשים ומסודר מבחינת העלילה יתקבל למשחק אז לא למהר אלה להשקיעה, בסוף היום אני אראה מי עשה את התיפס יותר טוב ואכניס אותו למשחק, תשלחו הודעה פרטית שתסיימו , הבצלחה

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    Artist Ninja

רשום.

ציטוט פורסם במקור על ידי Artist Ninja צפה בהודעה
    שבט והיכול המיוחדת: האטאקה. לא נראה לי שיש להם יכולת מיוחדת
    רקע: ג'ודואן נולד בכפר העלה הנסתר. אביו יאנג, אמו מוי, וכמוהם גם אחיו ואחותו הגדולים ממנו, בחרו לא להיות שינובים ולנהל עסק כלשהו בכפר. רק הוא רצה מילדותו להיות נינג'ה. הוא העריץ את הכוח והיכולות של השינובים שראה ובמיוחד את ראש שבטו, ההוקאגה קאקאשי. למרות רצונו זה, הוא ידע שיוותר על חלומו זה אם הוא יהיה נגד רצונם של אמו ואביו. ג'ודואן היה מקובל בחברה מגיל צעיר, בזכות מראהו החיצוני, ובעזרת אישיותו התוססת ויכולת ההתבטאות הנהדרת שלו, מה שמכונה טקט. אולם יום אחד, בגיל 12, לחייו נכנס אדם שהוא לא הכיר מעולם- האטאקה הייאטו, אח אמו. הייטו היה אדם בעל חזות מרשימה. הוא היה גבוה, מראהו החיצוני מזכיר את אמו של ג'ודואן, אותו שער שחור חלק, אותם עיניים ירוקות כהות, אך שלא כמו אצל ג'ודואן ואמו, עיניו של הייטו הביעו עומק ורצינות ולא עליצות ושמחת חיים. הייאטו לבש את בגדי הלחימה שלו, חולצה אפורה שעליה סמל שחור שג'ודואן לא הכיר ומכנסיים שחורות. על כתפיו נשא בנדנים בצבע אפור עם כתוביות משנות בצבע שחור שתי חרבות. על מצחו היה קשור מגן מצח ללא סמל של כפר, שג'ודואן לא ראה אותו לעולם מוריד אותו. כששאל את דודו מדוע אין לו סמל של כפר על מגן המצח, ענה לו הייאטו שהוא מגדיר עצמו 'נינג'ה חופשית', המסתובב בעולם ומשכיר עצמו לשירותם של מדינות, כפרים ואנשים בודדים. רק לאחר זמן מה ששהה בביתם, סיפר לו דודו כבדרך אגב על כך שהוא גם מבוקש בחלק מן הארצות והכפרים, אולם לא הזכיר אילו מהם. הייאטו נישאר בביתם כשנה וחצי שבמהלכם חייו של ג'ודואן השתנו. דודו לימד אותו להלחם, לימד אותו על האנרגיות שבתוכו, על השימוש בהן, וכשנה לאחר מכן אף הביא לו חרב ולימד אותו להשתמש בה. ג'ודואן העריץ את דודו, אולם חבריו ואפילו הטובים ביותר שבהם החלו להתרחק ממנו, הם טענו שדודו משפיע עליהם סוג של פחד ורוע ולפיכך הם מעדיפים להתרחק מג'ודואן כל עוד דוד בכפר. כשסיפר להייאטו על כך, דודו נגע באינסטיקט במגן המצח שלו ולאחר מכן בכתפו ואמר "מחיר פעוט שמשלמים בשביל הכוח" ולא הוסיף דבר. במהלך החצי שנה האחרונה של דוד בכפר, לאחר יום הולדתו ה13 של גו'דואן, החל דוד לנסות איתו ליצור טכניקה משולבת. ליצור טכניקה הכוללת בתוכה שתי טכניקות אפילו מאלמנטים שונים החזקה פי כמה משתי הטכניקות שממנה נוצרה. זו הייתה הפעם הראשונה שג'ודואן ראה את דודו מבצע טכניקות נינג'יטסו והערצתו לדודו גברה כשראה את עוצמת הטכניקות של אח אמו. על ניסויים אלו, ביקש ממנו דודו לשמור בסוד, וגם כאשר נפצע באחד מהם, מה שגרם לו להיות מרותק במשך שבוע למיטתו, ביקש ממנו הייאטו לומר שהייתה זו תאונה והוא נפגע כשעבר ליד אתר בניה. ג'ודואן ציית בלי להבין.
    אולם יום אחד, כשהיה ג'ודואן בן 13 וחצי, חזר דודו לבית ממקום כלשהו בכפר, וסיפר כי עליו לצאת לדרך, למחוק עקבות שהשאיר בדרכו בטעות היכולות לעזור לאלו המחפשים אחריו למוצאו. הוא אמר לג'ודואן שלא יחזור לכפר, אולם כאשר ג'ודואן יגדל יותר ויתחזק שימצא אותו, ואז יצליחו לעשות את מה שניסו בחצי השנה האחרונה והיו בלתי נמוצחים יחד "אולי אף נפגש לפני כן" קרץ לו הדוד לפני שפנה להפרד מאמו של ג'ודואן. מאותו יום גודואן לא ראה ולא שמע מדודו יותר, אולם הוא שאף כעת יותר ויותר להגיע מהר לשלב שבו יהיה חזק יותר כדי לצאת לחפש את הייאטו, ולהשלים את הדבר שדודו גרם לו להאמין שהוא מטרה חשובה וטובה. לאחר היעלמותו של דודו, שיחזר במהירות ג'ודואן את קשריו החברתיים, ובמיוחד התחבר חזרה עם שלשה ילדים- זוקאררה, ילד נמרץ וחד לשון, נמוך לגילו ובעל שיער ועיניים חומות. זוקאררה נוהג לרדת על חבריו בקביעות אולם הם למדו לקבל זאת ברוח טובה. זוקאררה אינו חזק במיוחד אך זכה לקבל יכולת משפחתית של אלמנט הקרח. השני הוא לין, נער רציני ושקט אך בעל שיחה מעניין ונחמד לכל אדם. לין הוא גבוה ורזה, בלונדיני ובעל עיניים חומות בהירות. הוא מהיר במיוחד, פארקוריסט, ומיומנותו היא טאיג'וטסו. השלישית, טאי-לו, ילדה חברותית אך קשקשנית (לא מיוחד אצל בנות) בעלת שער חום כהה וארוך ועיניים כחולות. גובהה ממוצע, והיא מומחית בשימוש בנשקים כגון שוריקאנים וקונאי. למרות שהם מסתובבים הרבה ביחד, רק זוקאררה משלושת הבנים מאוהב בטאי-לי, לפחות לדעתו של ג'ודואן. זה סיפורו של ג'ודואן עד היום שבו מתחיל המשחק.
    מראה: לעומת אחיו הגדולים, הדומים לאביהם, ג'ודואן דומה במראהו (וגם באופיו) לאמו.
    גובה ומשקל ממוצעים לגילו, שרירי. שיער שחור חלק, ארוך מעט מהרגיל אצל בנים, עיניים ירוקות כהות. לובש חולצה קצרה ומכנסיים ארוכים בצבע כחול כהה, וחרב בנדן שחור תלויה על גבו.
    ------------
    ----------------
    ------------
    טכניקות בספוילר:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •