Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: Gantz

1. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    שימו לב יש תכני ערום קלים מאוד וזה רק לדקות ספורות

שם הסרט: גאנטז/GANTZ
    ז'אנר: אקשן, מדע בדיוני, פסכיולגיה, לחימה, חייזרים, דרמה
    אורך: שעתיים ו10 דקות
    שפת הסרט: יפנית+ כתוביות באנגלית
    שנת יציאה: 29.1.2011.
    במאי: אוקו הירויה/Oku Hiroya.

עלילה
    העלילה מבוססת על עלילת המנגה בעלת אותו שם.
    יום אחד קאי נער אגאויסט נמצא בתחנת הרכבת שבעיר שלו מחכה שתבוא הרכבת כדי שהוא יוכל להגיע לביתו. בתחנת הרכב הוא פוגש בצירוף מקרים מוזר את קאטו חבר ילדות שלו .על פסי הרכבת נמצא הומלס שנראה שישן על פסי הרכת. קאטו יורד לפסי הרכבת כדי לעזור להומלס בידיעה שהרכבת שעומדת להגיע יכולה להרוג אותו ואת ההומלס .קאי מחליט גם לעזור לו,וביחד שניהם מצליחים להצויא את הומלס מן פסי הרכבת ,אך הם לא מצליחים לצאת מן פסי הרכבת בזמן ונדרסים על ידה. הם חושבים שהם מתים אולם עם מגיעים לחדר מוזר עם עודכמה אנשים שבמרכזו נמצא כדור בשם " גאנטז" . המכריח אותם להילחם נגד חיזרים שפלששו לכדור הארץ בשביל לחזור לחיים.

דמויות

נינומיאה קאזונארי (Ninomiya Kazunari) - משחק את "קורנו קאי"- הגיבור של הסרט, הוא מת על ידי שניסה להציל הומלס ממות עם חברו קאטו. כך נאלץ להילחם נגד חייזרים משונים ולשרוד על חיו.

מאטסויומה קניצ'י(Matsuyama Kenichi)- משחק את "קאטו מאשורו"- הגיבור השני של הסרט, הוא מת על ידי שניסה להציל הומלס ממות עם חברו קאי. כך נאלץ להילחם נגד חייסרים משונים ולשרוד על חייו.

הונגו קאנטה(Hongou Kanata)- משחק את "נישי ג'ואיצירו"- לא ידוע עליו הרבה, מה שידוע עליו שהוא הגיע "לגאנטז " לפני עלילת הסרט.

יושיטקאה יוריקו(Yoshitaka Yuriko)- משחקת את "קאג'ימה טי"- היא לומדת באותה כיתה יחד עם קאי.

טאגוצ'י טומורוו(Taguchi Tomorowo)- משחק את "סוזוקי יושיזאקו"- מת מסיבה לא ידועה והגיע לחדר של גאנטז.

נאטסונה (Natsuna) - משחקת "קישימוטו קאי"- גם היא הגיעה לגאנטז בעקבות שניסתה להתאבד במקלחת.

דעה אישית:
    אוקי נתחיל מזה שזה סרט הלייב אקשן הראשון שלי שאי פעם ראיתי. זה היה סרט מאוד, אפילו הצליח לרגש אותי קצת. הסרט עקב בצורה טובה אחר המנגה ונראה לי סיכם 100(לא בטוח ) בשעתיים בלבד. משום מה יש לי תחושה שהסרט הוריד את כל קטעי *** שהיו במנגה( חבל מאוד ).
    כל מי שקרא את המנגה יהנה מהסרט ,יהנה עוד יותר מהסרט השני (הוא ממש טוב לפי מה שראיתי).
    בקיצור הסרט יעביר לכם שעתיים בצורה טובה. המנגה יותר טובה.
    ציון שלי 8/10- הדרמה היתה קצת מעצבנת, שכל פעם אחרי קרב שלהם סתם נכנסים קטעי דרמה. הקרבות נגדהחיזרים היו טובים.

טריליר
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=JXseXm4Zz4Q[/YOUTUBE]

הורדה לטורנט עם כתוביות באנגלית
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

2. bbuuuii
    שם: עידן
    נראלי אני אקרא את המנגה לפני שאראה את הסרט.. תודה..

Spoiler ספוילר

3. G-Senjou no Maou
    שם: עמרי
    עד כמה הסרט עוקב אחרי המנגה?
    איפה הוא מסתיים?

אני לא אוהב לייב אקשן כי בדרך כלל הורסים הרבה אולי נצפה בזה בהזמדנות...
    וגם לקחו שחקנית יפה מידי בשביל tae כי במנגה חוץ מזה שהיא מכוערת.. אני לא סובל אותה ומייחל לה מוות איטי ומלא כאב בכל צ'אפטר שרואים אותה בו

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ציטוט פורסם במקור על ידי Uzumaki Naruto צפה בהודעה
    נראלי אני אקרא את המנגה לפני שאראה את הסרט.. תודה..
    רק שתדע שהמנגה לגילאי 18 +.
    ציטוט פורסם במקור על ידי geostri צפה בהודעה
    עד כמה הסרט עוקב אחרי המנגה?
    איפה הוא מסתיים?

אני לא אוהב לייב אקשן כי בדרך כלל הורסים הרבה אולי נצפה בזה בהזמדנות...
    וגם לקחו שחקנית יפה מידי בשביל tae כי במנגה חוץ מזה שהיא מכוערת.. אני לא סובל אותה ומייחל לה מוות איטי ומלא כאב בכל צ'אפטר שרואים אותה בו
    כדי שתראה את השני, ראיתי טריליר שלו והוא יותר מלא באקשן מאשר זה.
    הסרט עוקב כמעט בצורה מלאה במנגה חוץ מקטעי ה*** שהיו במנגה.
    הסרט מסתיים בערך בנקודה שבה קאטו מת, קאי נאלץ לחיות בלעדיו לאחר שהביס את פסלי הבודהה הענקים
    בסרט הבא אני די בטוח שיופיעו הערפדים, הדינוזארים שהיו צריכים להילחם נגדם.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

5. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    חוץ משחקן אחד או שניים כולם עלובים, השורות לא במקום והם נשמעים ופועלים כמו קקה, אני לא אוהב את זה
    וזה שונה מהמנגה והאנימה, זה מציק לי בעין ככה
    חמוף

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •