Pokemon GO
עמוד 12 מתוך 64 ראשוןראשון ... 210111213142262 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 166 עד 180 מתוך 948

נושא: Kanto's Secret

1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ★StarMan★ צפה בהודעה
    ג'ייק ~

טום זעם מכעס והמשיך לפקוד לאקדח מים, צ'ארמנדר הכה בקרקע ויצר קונטרה שזינקה אותו מעל הקרקע והוא החל להסתחרר במהירות כשזנבו בהק. סחור סחור זנבו הוטח בפרצופו של פוליוואג המעולף.
    "ג'ייק!" נדהם טום וכמעט לחש. "אתה ניצחת אותי! הנה הסכום שהבטחתי לך. 1000 ש"ח. בהצלחה במסע שלך, בפעם הבאה הקרב בנינו יגמר אחרת."

רון ~

סקווירטל עמד לבצע את מה שביקשת ממנו אך הוא נעצר והתבלבל. חול פגע בעיניו ופידג'י מיהר לתקוף בדחיפה.

ג'ון ~

"יש לי חמישים שקל..." חייך במבוכה וקיבל את מס' הטלפון שלך. הוא הגיש לך גם את המס' שלו. הילדה הביאה לך חיבוק במבוכה והסתלקה. פוקדורים אחרים הילדה לקחה להחזיר למרכז הפוקימון.
    אתה מחליט להמשיך לך במסע כשלפתע אתה מבחין בפוקימון פראי.

דילן ~

איווי ממהר לנסות ולדחוף אותו שוב ברגע שהוא היה מספיק קרוב אך ספירו הקדים אותו והשתמש בניקור. איווי הופתע מאוד ונראה כי משהו מפריע לו להתרכז. הוא נראה מבולבל.

אנג'ל ~

"אני לא משנה מי אני. אני סתם חלקיק קטן במערכת רבת עוצמה." אמר הזר. ממשיך לבחון אותך בעיניו. "יש לי את היכולת להעניק לך כוחות אדירים שלא ידעת על קיומם בכלל. כל מה שעליך לעשות זה להצטרף לצוות שלנו ואנחנו נתגמל אותך היטב." הוא הוציא מהכיס פוקדור ושלף משם פוקימון שלא ראית מעולם.
    "זה למשל יכול להיות השותף שלך. התרצה אותו, בחינם?"

אנדי ~

למה לא לתפוס את דיגלט?!
    --------------------------------

בלבאזור מסרב ללכת משם ומצביע על דיגלט המעולף. "באלבאאאא!!!" הוא קרא.
    ״מה קרה איווי?״ אשאל את איווי בדאגה, ״אם אתה מרגיש שהכל קשורה תשתמש בדחיפה מצד ימין של ספירו!״ אוסיף ואביט באיווי בדאגה.

2. משתמש מתקדם
    רון ~

סקווירטל עמד לבצע את מה שביקשת ממנו אך הוא נעצר והתבלבל. חול פגע בעיניו ופידג'י מיהר לתקוף בדחיפה.
    "סקווירטל , תעיף במהירות את החול מעיניך, כמה שיותר מהר." אני אומר , "ולאחר מכן תשתמש בדחיפה כנגד הדחיפה של פידג'י , לאחר מכן תשתמש בקשקוש (אני יכול לומר נענוע?) זנב ואז בדחיפה." אני אומר.

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ג'ייק ~

אתה מתעלל בטום ונעלם ממנו, ממשיך אל תוך יער ורדיאן. השקט שאפף אותך ברגעים אלו משכר.
    אתה מסתובב סביב ולפתע מבחין בתנועה קלה שמסיבה את תשומת לבך.

עמית ~

אתה עוזב את דיגלט לנפשו וממהר להביט לצדדים. כעבור כמה דקות חיפוש אתה מוצא פוקימון נוסף. הוא מביט על בלבאזור במבט כועס.

אליס ~

"אודיש משתמש במתקפת ספיגת חיים ובריח מתוק." את עורכת הכירות מהירה עם אודיש וממהרת להמשיך בדרכך לעבר יער ורידיאן. עמוק בתוך היער, את שומעת רעש. נראה כי זה פוקימון פראי!

אנג'ל ~

"מדובר בהזדמנות חייך להתגייס לארגון חזק ורב עוצמה." אמר הזר. "שמי אלפרד, לא שזה משנה משהו כי כבר ככה קוראים לי פשוט א'. מלבד סניזל תוכל להשתמש במגוון רחב של פוקימונים אשר ברשות הארגון. אם תחדור לארגון שלנו תוכל ללמוד דבר או שניים על הסוד הנורא של קנטו." אמר א'. "כבר קישקשתי יותר מדי, אני לא יכול לנדב לך עוד מידע. הסניזל הזה יכול להיות שלך במידה ותבחר להודיע לי שאתה מעוניין להצטרף לארגון."

דילן ~

איווי הרים רגל אחת קדימה ואז קלטת שהיא אדומה מעט ונפוחה. הפגיעה של הניקור מאוד השפיעה על הרגל של איווי מה שהזיק למהירות שלו. איווי החליט בכל זאת לפעול לציוויך ולתקוף מימין. ספירו נפגע והתרסק משום שהוא בדיוק עמד לעוף, מה שרק הגביר את המכה. נראה שספירו מותש.

רון ~

סקווירטל נתקע שוב, הוא נעמד לחשב את דבריך ופידג'י תקף במתקפה מהירה שוב. סקווירטל כבר נראה כמעט מותש לגמרי.

4. Kibō no chi
    ג'ייק ~

אתה מתעלל בטום ונעלם ממנו, ממשיך אל תוך יער ורדיאן. השקט שאפף אותך ברגעים אלו משכר.
    'מעולה'
    אני מוציא את הכדור של צ'ארמנדר מהר ומבקש ממנו להפתיע את הנידורן הזה עם זנב ברזל מאחורה

Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    ג'ייק ~

עמית ~

אתה עוזב את דיגלט לנפשו וממהר להביט לצדדים. כעבור כמה דקות חיפוש אתה מוצא פוקימון נוסף. הוא מביט על בלבאזור במבט כועס.

אליס ~

"אודיש משתמש במתקפת ספיגת חיים ובריח מתוק." את עורכת הכירות מהירה עם אודיש וממהרת להמשיך בדרכך לעבר יער ורידיאן. עמוק בתוך היער, את שומעת רעש. נראה כי זה פוקימון פראי!

אנג'ל ~

"מדובר בהזדמנות חייך להתגייס לארגון חזק ורב עוצמה." אמר הזר. "שמי אלפרד, לא שזה משנה משהו כי כבר ככה קוראים לי פשוט א'. מלבד סניזל תוכל להשתמש במגוון רחב של פוקימונים אשר ברשות הארגון. אם תחדור לארגון שלנו תוכל ללמוד דבר או שניים על הסוד הנורא של קנטו." אמר א'. "כבר קישקשתי יותר מדי, אני לא יכול לנדב לך עוד מידע. הסניזל הזה יכול להיות שלך במידה ותבחר להודיע לי שאתה מעוניין להצטרף לארגון."

דילן ~

איווי הרים רגל אחת קדימה ואז קלטת שהיא אדומה מעט ונפוחה. הפגיעה של הניקור מאוד השפיעה על הרגל של איווי מה שהזיק למהירות שלו. איווי החליט בכל זאת לפעול לציוויך ולתקוף מימין. ספירו נפגע והתרסק משום שהוא בדיוק עמד לעוף, מה שרק הגביר את המכה. נראה שספירו מותש.

רון ~

סקווירטל נתקע שוב, הוא נעמד לחשב את דבריך ופידג'י תקף במתקפה מהירה שוב. סקווירטל כבר נראה כמעט מותש לגמרי.
    ״איווי תעמוד איתן! אתה מסוגל לזה!״ אגיד לאיווי בעידוד, ״זאת ההזדמנות שלנו! תיקח נשימה עמוקה! תתחיל עם ניענוע זנב בשביל להאט מעט את ספירו, ואאז מבלי לבזבז זמן תרוץ אליו בדחיפה חזקה! אתהמסוגל קדימה רק עוד קצת!״ אדריך את איווי בדריכות ואעודד אותו בחיוך רחב.

6. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    אנג'ל ~

"אז הסניזל לא בחינם "אומר במבט עצוב, "אפשר לפחות לדעת למה בחרת בי ?"
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

7. מנהל ראשי
    ג'ייק ~

צ'ארמנדר מזנק מהפקדור וממהר להכות את נידורן בזנב ברזל. נידורן מתגלגל לאחור בהלם אך מתברר כבעל מהירות לא אופיינית ודוחף את צ'ארמנדר, שנראה לפתע מעט חולה. בועות סגולות עלו ממנו, מה שהעיד על כך שהוא מורעל.

דילן ~

איווי בא לתקוף בכל הכוח אך ספירו מסתבר, כבר מעולף על הקרקע, מובס.

אנג'ל ~

שום דבר לא בא בחינם. אתה תצטרך למלא משימות למען הארגון. דבר שיכניס לך מלא כסף מזומן ופוקימונים חזקים לאין ערוך. אני מגלה את הפוטנציאל שבך וגם ראיתי שרכבת על צ'אריזרד מאוד ספציפי. של אוק. הוא סומך עליך אוק, לא כן ?

8. אמאש'ך פלאפי ):

אנג'ל ~

שום דבר לא בא בחינם. אתה תצטרך למלא משימות למען הארגון. דבר שיכניס לך מלא כסף מזומן ופוקימונים חזקים לאין ערוך. אני מגלה את הפוטנציאל שבך וגם ראיתי שרכבת על צ'אריזרד מאוד ספציפי. של אוק. הוא סומך עליך אוק, לא כן ?
    "אני אוותר על התענוג "אומר עם חיוך,"אמא תמיד אמרה לי שדברים טובים לא באים בחינם".
    'למרות שהיא גם אמרה לי, אם זה בחינם תיקח, אבל זה כבר סיפור אחר' אחשוב לעצמי ואצחקק.

9. משתמש מתקדם

"סקווירטל , אני מאמין בך , אתה יכול להצליח , תשתמש בדחיפה ולאחר מכן בנענוע זנב." אני אומר , "לאחר בדחיפה פעם נוספת , ותתחמק מההתקפות של פידג'י כל הזמן."

10. משתמש מנוסה
    שם: דביר
    ג'ון ~

"יש לי חמישים שקל..." חייך במבוכה וקיבל את מס' הטלפון שלך. הוא הגיש לך גם את המס' שלו. הילדה הביאה לך חיבוק במבוכה והסתלקה. פוקדורים אחרים הילדה לקחה להחזיר למרכז הפוקימון.
    אתה מחליט להמשיך לך במסע כשלפתע אתה מבחין בפוקימון פראי.
    "פידג'י" אני אומר בשמחה מעורבת בפחד.
    כל מאמן צריך פוקימון מעופף טוב בשישייה שלו, אך לעומת זאת תעופה חזק על לחימה אז מאצ'ופ כבר בחיסרון, שלא לדבר על זה שהוא טיפה פצוע.
    'אני יכול לעשות את זה!' אני חושב לעצמי...
    "מאצ'ופ צא!" אני צועק ומוציא אותו מהפוקדור שלו. "אנחנו הולכים לתפוס פידג'י!"
    "תקוף המון פעמים במבט!"
    בברכה, דביר.
    סופר מקצוען, מפקסל מקצוען.

גם אני אוהב את אייפום!

אייפום שולט!

קישורים חשובים שלי

סיפור שלי, תיכנסו ותגיבו
    הסיפור הנצפה ביותר בפורום! פרק 43 יצא! (לחצו על הלוגו כדי להיכנס לסיפור)

11. משתמש מנוסה
    ג'ייק ~

צ'ארמנדר מזנק מהפקדור וממהר להכות את נידורן בזנב ברזל. נידורן מתגלגל לאחור בהלם אך מתברר כבעל מהירות לא אופיינית ודוחף את צ'ארמנדר, שנראה לפתע מעט חולה. בועות סגולות עלו ממנו, מה שהעיד על כך שהוא מורעל.

דילן ~

איווי בא לתקוף בכל הכוח אך ספירו מסתבר, כבר מעולף על הקרקע, מובס.

אנג'ל ~

"איווי עשית את זה!״׳אקרא בקול רםןאלטף את איווי באהבה רבה, ״אתה רואה איך אתה מתחיל להשתפר? עכשיו מגיעה לך מנוחה ארוכה!״ אומר בחיוך רחב מול איווי ואחזיר אותו לפוכדור ואמשיך בדרכי.

12. עמיטריד.
    שם: עמיטריד

עמית ~

"קשוח אה.." אזלזל בפוקימון מאת "קודם נראה מי אתה" אגיד ואבדוק אותו בפוקידע "אוקי בלבזור תשתמש בנהמה ואז במתקפת זרע (איך קוראים לזה?)"

כמו תמיד. עמיטריד.

13. מנהל ראשי
    אנג'ל ~

א' הסתכל בך כמעט בהלם. אתה יודע הטב שהוא כועס עליך משום שהוא חשף בפניך נושאים שהוא לא היה אמור לחשוף במידה ולא היית מצטרף לארגון. הוא חזר לעיתון שלו והתעלם ממך לגמרי. הייתה דממה מעיקה מאוד במהלך השיט ולפתע אתה שמעת צפירה חזקה ביותר. הגעתם לסינו. אתה יורד מהמעבורת מודה לספן.

אתה לא מספיק להתפעל מהנוף כשלפתע אתה רואה חושך בעיניים. אתה נחטפת ולאחר דקות ספורות הערלה הוסרה מעל פניך. היה זה פרופסור שאתה לא הכרת ולא ראית מעולם. הנחת שזה פרופ' ברודי, הוא זה שחטף אותך.
    "אתה קיבלת הצעה לעבור לארגון השוויון?" שאל אותך בכל תקיף.

רון ~

סקווירטל שוב התבלבל ופידג'י גרם לו להתעלף. אתה הפסדת בקרב. הפסדת את הסכום בהתערבות ומיהרת לעבר פרופ' אוק כדי לרפא את הפוקימון שלך.
    "מה קרה?" שאל הפרופ'. "בעיות עם הפוקימון?"

ג'ון ~

פידג'י רואה את מאצ'ופ משוויץ בשריריו והוא עף לעברו, משליך לעברו חול. מאצ'ופ המשיך לעשות מבט שוב ושוב עד שמתקפת החול כבר הפריעה לו. ואז, פידג'י החליט לדחוף את מאצ'ופ.

דילן ~

איווי בהק לרגע נוסף כשפוקדע הכריז כי איווי למד מתקפה חדשה שנקראת 'דמעות מזוייפות'!
    איווי התעלף מעייפות. רגליו כשלו!

אנדי ~

האמת שקוראים לזה זרע עלוקה...
    ----------------------------------

"נידורן זכר..." החל פוקדע לנאום בדיוק כמו בפעם שעברה...
    בלבאזור מזדרז לתקוף בבהלה ואז בזרע עלוקה, מה שפגע והחליש מאוד את נידורן העייפ שכבר נראה מוכן לכידה.

14. עמיטריד.
    שם: עמיטריד

אנדי ~

האמת שקוראים לזה זרע עלוקה...
    ----------------------------------

"נידורן זכר..." החל פוקדע לנאום בדיוק כמו בפעם שעברה...
    בלבאזור מזדרז לתקוף בבהלה ואז בזרע עלוקה, מה שפגע והחליש מאוד את נידורן העייפ שכבר נראה מוכן לכידה.
    "הגיע הזמן" אגיד "כל הכבוד בלבזור אבל עכשיו תורי" אגיד לבלבזור בחיוך "צא פוקדור" אגיד ואזרוק לאוויר פוקדור רגיל לאבר נידורן "קדימה תילקד!" אתפלל למראה הפוקדור המתנדנד

כמו תמיד. עמיטריד.

15. אמאש'ך פלאפי ):
    אנג'ל ~

א' הסתכל בך כמעט בהלם. אתה יודע הטב שהוא כועס עליך משום שהוא חשף בפניך נושאים שהוא לא היה אמור לחשוף במידה ולא היית מצטרף לארגון. הוא חזר לעיתון שלו והתעלם ממך לגמרי. הייתה דממה מעיקה מאוד במהלך השיט ולפתע אתה שמעת צפירה חזקה ביותר. הגעתם לסינו. אתה יורד מהמעבורת מודה לספן.

אתה לא מספיק להתפעל מהנוף כשלפתע אתה רואה חושך בעיניים. אתה נחטפת ולאחר דקות ספורות הערלה הוסרה מעל פניך. היה זה פרופסור שאתה לא הכרת ולא ראית מעולם. הנחת שזה פרופ' ברודי, הוא זה שחטף אותך.
    "אתה קיבלת הצעה לעבור לארגון השוויון?" שאל אותך בכל תקיף.
    'זה לא יום המזל שלי' אחשוב בעצבים.
    "פרופ' ברודי נכון ?תראה עבר עליי יום מעצבן פשוט תביא לי את החבילה ובוא נסיים עם זה..."

עמוד 12 מתוך 64 ראשוןראשון ... 210111213142262 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •