Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 64 1231151 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 948

נושא: Kanto's Secret

1. מנהל ראשי
    שם: אדם

דבר המנהל:

שלום!,עבר הרבה זמן מהמשחק האחרון שניהלתי ואני רוצה לנהל את המשחק הזה כמו שצריך.
    הפעם אני מתכוון לסיים את המשחק ואני מבטיח להשקיע בכל מי שמשקיע במשחק.
    פתחתי במשחק הרבה אופציות ויהיו אינסוף כיוונים שתוכלו ללכת אליהם במשחק, אז.. אני מקווה שתהנו כי השקעתי ואני ישקיע הרבה.

משוב על המשחק:

אם אתם שחקנים או סתם שה"מים שעוקבים אחרי המשחק שלי, תשלחו לי ה"פ ובו משוב על המשחק,זה יעזור לי מאוד (בין אם זה שלילי ובין אם זה חיובי),אני לא מגביל אותכם בטופס,פשוט תכתבו לי בה"פ כל מה שאתם חושבים על המשחק.
    תודה על העזרה ותשומת הלב.

עלילה:

שנת 1938. מחוז קנטו, העיר ורידיאן.
    איש לא הבחין בחיילים שנכנסו לבניין הגדול ביותר שבעיר. הם נשאו בידיהם ארגז כבד שהילה כחולה בהקה ממנו. לא צריך להיות גאון כדי להבין כי הארגז מכיל איזשהו משהו רב עוצמה.
    לצד החיילים עמד פרופסור בעל שיער אפור וחלוק לבן שאחז אקדח. הוא היה בעל מבט חתום ועיניו רשפו זעם.
    החיילים הובילו את הארגז למעין מבנה בתחתית הבניין. הם עמדו להתקין אותו שם שלפתע אחד החיילים צנח לאחור בפישוק אברים. מת.
    מס' שניות לאחר מכן חבריו צנחו גם כן, אף הם מתים, בעוד צללית חלפה על פניהם בזריזות. הפרופסור נכנס לחדר, מבחין בגופות החיילים ובמהירות החל לירות לכל הכיוונים. לכשהבין כי אין זה יועיל, הוא רץ לבדוק את הארגז בגוף נרעד. הוא נדהם לגלות כי הדבר שהיה אמור להיות בתוך הארגז, נגנב.
    "רק נס יכול להציל אותנו עכשיו..." מלמל לעצמו בעצב. "עולם הפוקימונים נתון בידי מי שמחזיק בסלע האיזון."

מערכת הקרבות:

בהתחלה רציתי להשקיע ולעשות סטאטים, אבל הבנתי שזה מסובך מידי וכמה שפחות מסובך יותר טוב. בעיקר בגלל המשחק האחרון שלי, שגרם לי לרצות לבכות חח
    כדי לנצח בקרב צריכים להיות יצירתיים+להשתמש באסטרטגיה ובפוקימונים חזקים.
    יצירתיות-כדי להיות יצירתיים אפשר לשלב מתקפות,להשתמש בסביבה וכל דבר יצירתי אחר שתחשבו עליו.
    אסטרטגיה-האסטרטגיה נקבעת לפי הסוג+הסטאטים
    לדוגמא: צ'אריזארד הוא תוקף מיוחד,אז אם הוא יתקוף במתקפות מיוחדות הן יעשו יותר נזק.

חוקים:

1 במשחק הזה אני מעל הכל וכל מה שאני אומר קדוש-חובה להקשיב לי.
    2 חוקי חת"ם והפורום חלים גם כאן!
    3 אין לפרוש מבלי להודיע מראש. מי שיעשה כן, לא יוכל לחזור אף פעם.
    4 יש להודיע אם נעדרים.
    5 חוקי המשחק כפופים לחוקי הקרבות הבסיסיים של פוקימון, אין להילחם בצורה לא הוגנת (למשל להוציא כמות של פוקימונים על פוקימון אחד...)

מפת המשחק:

מאמני מכון:

העיר פיוטר - ברודי

מידע: ברודי מאמין בכוח. הוא משוכנע כי פוקימונים נועדו לחזק את הכוח הפיזי שלהם וכי המתקפות המיוחדות שוליים לחלוטין. הוא בז למי שחושב כי מתקפה מיוחדת חזקה ממתקפה פיזית. ברודי מסתורי ולא מרבה לדבר. לעתים הוא אף מראה צד לא סימפתי ותמיד ניתן לתהות לאיזה צד הוא בדיוק. הוא מחזיק בתג האבן שברוק בזמנו הוריש לאחיו, שהוריש את זה לו, בן הדוד הבלתי מעורער.
    פוקימונים: , ,

העיר סרוליאן - יוניק

מידע: ~ לא זמין~
    פוקימונים: ????, ????, ????

העיר ורמיליון - טריש הפטיש

העיר ספרון - הארי

העיר סלדון - פלורנס

העיר פיושה - סנדרה

העיר ורידיאן - איצינגר

שותפים למסע:
    מי שיבחר בהרשמה יוכל לצרף למסע שלו שותף בגילו שיעזור לו במסע ויעשה אותו יותר מעניין.
    השותף יוכל לפתח אתכם קשר רומנטי (ע"פ רצונכם),או סתם להיות חבר טוב-את זה אתם תחליטו אני לא חוסם אף אופציה.

כסף:

כמו בכל דבר בחיים גם במשחק כסף הוא גורם מרכזי.
    תקבלו כסף על נצחונות בקרבות ואיתו תוכלו לקנות דברים הכרחיים כמו "פוקדורים" או מותרות כמו "חכה".
    הכי קל יהיה להשתמש בשקלים במשחק הזה.

מקומות חשובים שנמצאים בכל עיר:

מרכז הפוקימונים:
    במרכז הפוקימונים נמצאת אחות ג'וי שתרפא לכם את הפוקימונים,פוקימונים עייפים ופצועים לא יתפקדו טוב בשדה הקרב אז תשאירו אותם אצל ג'וי וצ'אנסי שלה והן ירפאו לכם אותם עם המכונה המיוחדת שלהם.

מכונת ההחלפות:
    בכל עיר תמצאו מכונת החלפות,דרך המכונה תוכלו להציע פוקימונים להחלפה וטכנולוגיה מתקדמת למצוא את מי שרוצה את מה שהצעתם+לראות איזה פוקימונים מוכנים לתת על ההצעה שלכם.

הסופר מארקט:
    בכל עיר יש סופרמרקט,בסופרמרקט אפשר לקנות את הדברים הבאים:
    פוקדור: 200 ₪
    סופר פוקדור: 300 ₪
    אולטרה פוקדור: 500 ₪
    חבל הצלה:200 ₪ הסבר:עוזר לצאת ממערות/מקומות נידחים.
    חכה ישנה:₪1000 סבר:ניתן לדוג בעזרתה פוקמוני מים שנמצאים במים.
    חכה טובה:2000 ש"ח הסבר:ניתן לדוג בעזרתה פוקמוני מים שנמצאים במים-יעילה יותר מחכה ישנה.
    אבן שמש:1000 ש"ח הסבר:מפתח פוקימונים שמתפתחים בעזרת אבן שמש
    אבן ירח:1000 ש"ח הסבר:מפתח פוקימונים שמתפתחים בעזרת אבן ירח
    אבן אש:1000 ש"ח הסבר:מפתח פוקימונים שמתפתחים בעזרת אבן אש
    אבן חשמל:1000 ש"ח הסבר:מפתח פוקימונים שמתפתחים בעזרת אבן חשמל
    אבן מים:1000 ש"ח הסבר:מפתח פוקימונים שמתפתחים בעזרת אבן מים
    אבן עלה:1000 ש"ח הסבר מפתח פוקימונים שמתפתחים בעזרת אבן עלה

*כאשר העלילה תתקדם יתווספו לסופר מארקט עוד מוצרים.

פוקימון התחלתי:
    במשחק שלי לא יהיה ניתן לבחור בפוקימון. אני הולך להגריל לכם פוקימון התחלתי ממאגר שאני עצמי הולך ליצור. עם זאת במשחק ניתן להשיג כל פוקימון מקנטו!

התחלה:

שנת 2013, מחוז קנטו, העיר פאלט.
    כשאתה פוקח את עיניך אתה יודע שזה היום שאליו חיכית. אתה פותח את חלון חדרך ומשב רוח של לפנות בוקר מכה באפך. אתה מציץ בשעון ומגלה לאכזבתך כי השעה היא רק ארבע לפנות בוקר. חמש שעות בינך לבין המפגש שאליו חיכית כבר שנים.
    כן, היום אתה אמור לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלך מפרופסור אוק. המעמד מכובד בהחלט, אפילו אש קטצ'אם יכבד את המעמד בנוכחותו. כבר ידועה לך מטרתך בחיים ואתה ממש לא מעוניין לבזבז אפילו לא רגע. אתה מחליט להתלבש ולצאת לסיבוב קטן ולעבור ליד המעבדה של פרופסור אוק.
    אתה מזנק מהחדר ובקלילות יורד במדרגות ועוזב את הבית.
    הרחובות הריקים והדממה נראים בעיניך ככמעט לא טבעיים. איך יתכן וכולם ישנים כשבעוד שעות ספורות הדבר הכי מרגש בחיים שלך עומד להתחיל?!
    אתה מדמיין את הפוקימון שלך עומד לצידך בקרבות. מקווה בכל הכוח שאכן הפוקימון שאתה רוצה יהיה נגיש. אתה מגיע למעבדה ורואה את הבמה המכובדת שבה יכריזו ככל הנראה את הטקס המקובל לקבלת הפוקימונים.
    לפתע נשמע רעש מוזר מהחדר האחורי במעבדה! אתה ניגש לשם במהירות כשאתה מבחין בפרופסור אוק בכבודו ובעצמו לבוש בפיג'מה שלו עומד מיוזע כנגד אדם לבוש שחורים האוחז אקדח בידו שככל הנראה לא הבחין בך. כנראה שמסע חייך מתחיל מעט יותר מוקדם ממה שציפית. השאלה היא, האם כך ציפית שהוא יראה?

טופס הרשמה:
    כינוי: הכינוי שלכם בפורום.
    שם: לא חובה פרטי, אגב אעדיף בינלאומי.
    ספרייט דמות: הספרייט של הדמות שלכם
    חפצים:לא לגעת.
    פוקימון התחלתי: לא לגעת.
    רקע: אין לי כוח להגביל אותכם בשורות,פשוט תעשו רקע מושקע שיראה לי את הרמה שלכם+אני אוכל להשתמש בו במהלך המשחק שלכם.
    שותף: אם לא רוצים שותף להשאיר ריק,אם רוצים לרשום כן+המין+הגיל של השותף.
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: כל מה שעולה על דעתכם..

כינוי:
    שם:
    ספרייט דמות:
    חפצים:5 פוקדורים,פוקדע,אייפון ו1000 ש"ח.
    פוקימון התחלתי:
    רקע:
    שותף:
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו:

2. מנהל ראשי
    אנשים חשובים שפגשתם במהלך המסע:

פרופ' סמואל אוק.
    מידע: חוקר פוקימונים מיוחד במינו אשר מסתכל על הכל תמיד ברוח טובה. הוא גם מחלק פוקימונים התחלתיים ואחראי על הפוקדע שניתן לכם. הוא שומר מפניכם סוד כמוס, לפחות בנתיים.
    פוקימונים:

איש מסתורי לבוש שחורים.
    מידע: לא ידוע דבר עליו מלבד עצם העובדה שהוא תקף את פרופ' אוק. ממנו מתחיל סיפורנו.
    פוקימונים:

3. מנהל ראשי
    רשימת משתתפים 1-4

אנדי ווקר:
    Spoiler ספוילר

דילן:
    Spoiler ספוילר

ג'ייק.:
    Spoiler ספוילר

ג'ון הודיני ~
    Spoiler ספוילר

4. מנהל ראשי
    רשומים 5-7:

אנג'ל ווסטון ~
    Spoiler ספוילר

לונדון ~
    Spoiler ספוילר

טוני פארקר ~
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    כינוי: chopper
    שם: אנדי וורטהם
    ספרייט דמות: אני לא יכול לשים ספרייטים אז אפשר לרשום תיאור?
    )אם כן אז: אנדי הוא ילד בגובה ממוצע, מטר ו72 סנטימטרים, הוא בעל שיער בלונדיני ועיניים ירוקות. לובש חולצה קצת קרועה בצבע אדום, מכנסיי ג'ינס קרועים גם הם וכובע ברט מרופט).
    פוקימון התחלתי: לא לגעת
    רקע: אנדי נולד במחוז אחר מקנטו, הוא נולד במחוז ג'וטו. אמו היייתה עובדת בחירה במעבדה של פרופסור אלם והיו לה קשרים עם פרופסור אוק. אביו של אנדי היה עובד בתחנת הרכבת של גולדנרוד בתיקון רכבות. העבודה שלו היתה מאוד מסוכנת והוא היה יכול למות בה בכל יום מחלקים גדולים שהיו נופלים.
    יום אחד כאשר אנדי היה בן 9, נספה אביו בעבודה אחרי שמתקן כבישה מעך אותו למוות. כאשר. אנדי גילה זאת, רץ לביתו וראה שם שני כרטיסי רכבת וחולצה. כרטיסים לו ולאימו כדי לעבור לקנטו והחולצה הייתה מזכרת בשביל. אנדי. כמובן שהם עברו לקנטו וחיו בעיר פאלט השקטה אך בפנים גופו אנדי חשד. איך אביו היה יכול לדעת שהוא ימות בדיוק באותו יום?
    שנים עברו ואנדי גדל , הוא תמיד לבש את החולצה של אביו כדי לא לשכוח אותו. בנוסף לא היו לו הרבה חברים והוא היה מתבודד על עצים שליד ביתו. בזמן הטיפוס היה שורט את עצמו ואת החולצה של אביו והיא הייתה נקרעת.
    אמו הייתה מתקנת אותה שוב ושוב כדי לשמח את אנדי.
    כאשר אנדי היה כבר בן חמש עשרה, הוא לא ידאיזה פוקימון לקחת איתו למסע. הוא קיווה שהמזל יעזור לו ושאולי יצא פוקימון טוב מג'וטו אך הוא ידע שהסיכויים לזה נמוכים.
    שותף: כן, נקבה בת ארבע עשרה (תעשה אותה יפה נחמדה וחכמה) ושיהיה רומן.
    הערות/הארות/טענות/ מרשמלו: כן, אפשר פוקימון התחלתי מג'טו ושתדע שעשיתי הכל מהטלפון שלי והיה ממש קשה ואם אפשר לתפוס ריולו וגיבל
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

6. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    כינוי: Alice
    שם: אליס בראון
    ספרייט דמות:
    חפצים:לא לגעת.
    רקע: אליס בראון, היא לא הייתה ילדה רגילה והוריה ידעו זאת מהרגע שהיא נגעה בפסנתר בפעם הראשונה, מאותו הרגע אליס לא עשתה בחירה אחת בחייה אלה אולצה ללכת במסלול החיים שהוריה בנו בשבילה-7 שעות בשבוע נגינה על פסנתר, נאסר עליה ללכת ללמוד בבית ספר מחשש שרמת הלימוד שם תהיה ירודה ולכן נמנע ממנה הדרך להכיר חברים והיא למדה עם מורים פרטיים מהשורה הראשונה אך למרות כל זה אליס תמיד הייתה ילדה שתקנים, ביישנית וסגורה לעולם.
    יום אחד, שבוע לפני יום הולדתה הארבע-עשרה אביה ואימה של אליס קיימו איתה שיחה-שאין בכוונתם לאפשר לה לצאת למסע הפוקימונים מפני שדבר זה עלול לפגוע בה. באותו רגע חשב אליס איך חלומה מתנפץ- החלומות שחלמה מאז הייתה קטנה על החופש, על מסע וחשוב מכך על חברים, אליס הבינה כי אם תמשיך ללכת בדרך שאותה הוריה בנו לה היא לעולם לא תהיה חופשיה. כשבוע לאחר מכן, באותו לילה גורלי-יום לפני יום הולדתה הארבע עשרה, ארזה אליס תיק כאשר כל שהיא משאירה מאחורייה הוא מכתב עטוף בסרט סגלגל המסביר להוריה את הרגשותייה, באותו בוקר כאשר מצאו הוריה של אליס את המכתב הם היו בשוק-מי היה מאמין שאליס-הילדה השקטה והביישנית שלהם תברח מהבית? אך יותר מכל הם זעמו והיו מוכנים לבחול בכל אמצעי על מנת להחזיר את ביתם הביתה.
    שותף: כן. מין:זכר בן 14 ואממממממממממ רומן שיהיה (רק אל תגזים מידי עם הרומןXD )
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: מרשמלו על האשDDDD= שניים בבבקשה!!
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    כינוי: Amitlv

שם: אנדי ווקר

ספרייט דמות: אני מכווה שזה טוב אם לא תגיד לי אני ישנה
    Spoiler ספוילר

חפצים: 5 פוקדורים, פוקדע, אייפון ו1000 ש"ח.

פוקימון התחלתי:

רקע: היי אני אנדי נולדתי במחוז יונבה יש לי אבא רוס אמא לינדהואח גדול (וקרציה) אדם אני שנתי בכל ליבי את מחוז יונבה יותר מידי יצורים מוזרים כאילו פוקימון שנראה כמו גלידה?! אני אמור להילחם איתו או לאכול אותו?! טוב אני קצת סוטה מהנושא קודם אספר לכם על עצמי אז כמו שאמרתי אני אנדי אני חברותי אבל בררן לגבי התנהגות הבן אדם אני מה שאני קורא לו אדם צופה או אדם מתבונן אם למשל יש דיון ביכתה אני לא ישר מדבר אני קודם בודק ומתבונן בכולם לומד את החשיבה שלהם ואז מנחית משהו ואין לאף אחד מה להגיד אני גם ילד מעוד רגיש אני מתעצבן לרוב ושונא אבל ממש שונא לכתוב אבל זה רק בגלל הדיסלקציה שלי אני ילד היפר מעוד וגם פזיז אני לרוב פועל ואז חושב על הפעולה שעשיתי אני מתעצבן בקלות ולרוב אם ממש מעצבנים אותי אני מעבד שליטה ואז מי שעיצבן אותי בחסדי האל חחחח לא הרבה יודעים את זה אבל אני מעוד מעוד בישן ולרוב אם פונים אלי אחרי מעשה שאני עשיתי או אפילו סתם אני מתכיל לגמגם ואד כל מיני דברים בקיצור אני ביישן מעוד אבל לאומת כל הדברים השלילים שסיפרתי עלי יש גם דברים טובים למשל אני מעוד חכם יש לי מנת מסכל של לא פחות מ184 שזה הרבה מעוד מעל הממוצא אני מצחיק מעוד ויש לי חוש הומור רחב לרוב אני מעדיף לשבת בצד ולהתבונן אבל אם צריך אני מתערב ונותן את כל כולי טוב מספיק לספר לכם על התכונות שלי עכשיו הגיע הזמן לסיפור חיי אז הוא הולך כך נולדתי ביונבה אבל שנתי את המחוז הזה לא יודע למה או בגלל הפוקימונים המוזרים האלה או בגלל שזו באמת מחוז מאפן לכן בעודי בן 8 הכלתי שאני עוזב את המחוז הזה ועובר לקנטו המחוז הטוב ביותר מכולם! התחננתי להורים שלי שנעבור אבל הם לא הסכימו ויום אחד אחרי שהצבתי להורים שלי הוחכות למה צריך לעבור אדם בא אלי ואמר "בוא לחדר שלי" הלכתי ושם הוא אמר לי שגם לו נמאס מיונבה ולכן הוא אמר שאם אני אוכל לחסוך כסף לכרטיס למעבורת הוא יבוא איתי ושיש לו בית של חבר להיות בו ולכן מאותו יום עבדתי ועמלתי לכל עגורה של כסף ואז בגיל 12 אני ואדם אחי הגדול נסענו במעבורת לאבר קנטו התמקמנו בבית של חבר של אדם שהיה ממש מספר רחובות מהמעבדה של פרופסור אוק ואז נזקרתי אני יכול לקבל פה את ההתכלתי שלי! ןמאז אני רק מתכונן ליום שבו אהיה מספיק גדול כדי לקבל אותו אך כנראה שלגורל יש רעיונות אחרים כי ביום שיצאתי לטייל ברחוב אני רואה את פרופסור אוק מעויים על ידי איש בשחור וברגע הזה המסע שלי באמת התכיל

שותף: כן אבל לא על ההתכלה אני רוצה יותר בהמשך אולי מתי שאגיע למכון הראשון שמו יהיה אביעד ברגר והוא בן 15 שנה מעלי ושיהיו לו פוקימונים טובים בבקשה

הערות/טענות/מענות/מרשמלו: אני מכווה שלא חפרתי יותר מידי ברקע ותנסה לא להשתגע מהשגיעות כתיב חחח

כמו תמיד. עמיטריד.

8. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    כינוי:Pikachu 4 Ever
    שם:ג'ון ווסטברוק
    ספרייט דמות:

פוקימון התחלתי:
    רקע:
    שותף:
    ג'ון הוא ילד צעיר מהעיר פאלט, בן לאב שהיה מאמן פוקימונים ואמא שהיא משמשת כמגדלת פוקימונים.
    מצעירותו ג'ון התעניין בנושא גידול הפוקימונים וביצירת קשרים איתו כדי להוציא את הכוח האמיתי של הפוקימון מתוכו. הוא היה נוהג לעזור לאמו לטפל בפוקימונים שהיו מגיעים אליה לטיפול וגידול ובנוסף היה מטפל בצ'ריזרד של אביו כאשר הוא לא היה בבית. לג'ון יש אחות גדולה שיצאה למסע משלה במטרה להפוך למגדלת הפוקימונים הגדולה ביותר שהעולם ידע, דבר זה הבעיר אש בליבו של ג'ון ויצר חלום בשביל ג'ון, להיות מאמן הפוקימונים הגדול ביותר בעולם!
    ג'ון החליט שביום בו הוא יוכל להתחיל את מסע הפוקימונים שלו שום דבר לא יעצור בעדו כדי להפוך להיות מאסטר פוקימון!

הערות/טענות/מענות/מרשמלו:ללכוד פיקאצ'ו/לרביטר :P
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

9. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    שמור לי מקום ):

ואני רוצה פאנג. הא רגע חזרת לפוקימון ):

כינוי:Flupy
    שם: אנג'ל ווסטן.
    ספרייט דמות:
    חפצים:5 פוקדורים,פוקדע,גלאקסי S3 ו1000 ש"ח.
    פוקימון התחלתי:
    רקע: הכל התחיל בלילה ההוא, אני ואחי הקטן טיילנו ,כמו תמיד, ביער שהיה ליד העיירה שלנו. לאחר הליכה קצרה שמענו שאגה חזקה, בתור ילדים טובים ישר רצנו לעבר הקול. שם ראינו את קרב הפוקימונים הראשון שלנו, שני צללים גדולים נלחמו אחד בשני, האחד נראה כלטאה גדולה בעלת כנפיים ארוכות, כרס בירה גדול שלא היה מבייש את טובי הפדלאות, צוואר ארוך ובסופו ראש עם שני קרניים והשני היה פחות מגניב. לאחר קרב ארוך וחד צדדי הפוקימון הפחות מגניב נכנע כי הוא לא חשוב וזה. באותו הרגע עברה בראשי מחשבה שאני בטוח שעברה גם בראשו של אחי "יום אחד אני אהיה לצידו של הפוקימון המגניב". שהגענו הביתה בלי לבזבז יותר מידי זמן אני ואחי גילינו ששמו של הפוקימון המגניב הוא צאריזרד. מאז עבר עשור, אחי כבר מזמן התחיל את המסע בעוד אני עדיין לא יודע מה לעשות עם עצמי. לפני חודש סילקו אותי מבית הספר על אלימות, הילד לכלך על אחי אז נגחתי בו. פחות משעה אחרי שסילקו אותי קיבלתי סמס מאחי "בינתיים אני מנצח".
    שותף: נדב )::::::

הערות/טענות/מענות/מרשמלו:צאריזרד ))))))))))))))))))))):
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

10. משתמש מנוסה
    כינוי: sharpedo
    שם: דילן
    ספרייט דמות: אני אחפש ואני וכשאמצא אני אשים.
    פוקימון התחלתי:
    רקע: דילן נולד וגר בעיר פאלט לזוג הורים מסורים שגידלו וחינכו אותו באהבה רבה.
    לדילן היו שני אחים,אחות גדולה בשם אליס ואח קטן בשם סטיבן.
    אליס התאפיינה בדבקות במטרה,בכוח הרצון ובנחישות גדולה שעזרה לה להשיג כל דבר שרצתה,אליס גדולה מדילן בשנתיים.
    אחיו הקטן של דילן,שקטן ממנו בשלוש שנים,אהב מאוד את הסביבה הביתית ומאוד אהב להישאר במקומות שקטים ובטוחים שם הוא לא צריך להסתתר.
    לעומת זאת דילן היה נער חם בעל חוש הומור,אהב להשקיע בפיתוח הגוף והיה מרבה לעשות ספורט.
    מאז שהוא זוכר את עצמו דילן מאוד אהב את הפוקימונים,שחיו סביבו מאז שהוא זוכר את עצמו.
    אמא של דילן,רוז, הייתה קופאית בחנות הפוקימונים בעיר פאלט ואילו אביו,צ'ארלי היה חקלאי שפיתח תבואה ושיווק אותה לערים הקרובות.
    אליס הייתה מאמנת מאוד חזקה,היא אימנה במסירות את הפוקימונים שלה ואיתם צברה מספיק תגים בשביל להירשם לליגת קנטו היוקרתית.
    דילן לא ישכח את היום לפני שלוש שנים,עוד שסטיבן שהה בביטנו של אמו שבו נכנס לאיצטדיון הענקי של קנטו במטרה לצפות באחותו נלחמת בקרבות פוקימונים.
    דילן לא ישכח את הקרבות המרתקים,את המהירות של הרייצ'ו של אחותו כשתקף בהתקפת וולט,את הגישה הכריזמטית של אחותו בקרבות ואת הזכייה שלה בליגה של קנטו! מאז דילן ידע,שזה היעוד שלו בחיים,לנצח בליגת קנטו ולהיות המאמן החזק ביותר בעולם.
    אך דברים לא פעלו כפי שהוא תיכנן,כמאמנת בכירה,אליס גילתה על כדור האיזון ומיד רקמה תוכנית כדי להחזירו,היא וקבוצת מאמני פוקימונים מיומנים לא פחות ממנה יצאו במטרה להשיג את כדור האיזון בחזרה.
    יום אחד,לפני שעזבה שוב את הבית,היא השאירה לדילן מכתב, "אם אתה קורא את זה,אני יצאתי לחפש משהו חשוב מאוד שנגנב,יום יבוא ואתה תצא למסע שלך,אני רוצה שתתחזק כמה שתוכל בכדי שתוכל לי להחזיר את מה ששייך למחוז,פרטים בהמשך ואל תדאג,אני תמיד אצפה בך ואיצור איתך קשר כשיגיע הזמן ותהיה מוכן".
    דילן הבין שזאת ההזדמנות שלו להגשים את חלומו ובמקביל לעזור לאחותו ולשאר המחוז ובכך,היום שציינה אחותו במכתב הגיע ודילן נערך מוכן לצאת למסע של חייו.
    שותף:מממממ יש מצב,זה יכול להיות מעניין,תפתיע אותי!

הערות/טענות/מענות/מרשמלו: אני לא נרשם לכל משחק אבל המשחק הזה נראה מאוד מושקע ומעניין,אני רק מקווה שבאמת תסיים אותו כמו שרשמת ולא תפסיק להגיב אחרי 3 או 10 עמודים.
    ועוד משהו,לתפוס פוקימונים חזקים.

11. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    כינוי: NivX10
    שם: ג'ייק.
    ספרייט דמות:.
    חפצים: 5 פוקדורים,פוקדע,אייפון ו1000 ש"ח.
    רקע: ג'ייק הוא לא ילד רגיל, הוא לא ממש יודע היכן הוא נולד ומי הם הוריו, אך מהיות בן שנה גדל בעיר פיוטר בבית יתומים. בתור ילד לגורל כזה, מובן מאליו שחייו לא היו קלים במיוחד. לא היה לו שום יחס של חום אהבה או צומת לב מיוחדים. אחד מתוך 19, זה מה שהוא היה. כאילו ממוספר, חלק מפס יצור.
    הוא עשה הרבה בשביל לבלות, הוא קרא ספרים רבים העוסקים בתרבות, ביחסי חברה, ובנימוסים חברתיים, ועוד ספרים בנושאי ידע שונים מכל מיני תחומים. זה הפך אותו לילד משכיל וקרזימטי, מושך במיוחד.
    אך הוא לא קנה גם את צומת ליבם של חבריו היתומים בקלות. היה לו מתחרה, חברו לחדר טום. שיער אדמוני ארוך וחלק, דיבור פלצפני כזה... של משורר. התנשאות נזלה ממנו. ריבים מילוליים, פיזים, מעשי קונדס תחרותיים היו נעשים בין השתיים כל הזמן. כשהגיעו לגיל 12 בערך משפחה אחת אמצה את טום!
    ג'ייק לא שכח את החיוך שהיה על פני טום כשעבר אל היציאה עם המזוודות שלו ולחש לו "אני יוצא מפה, אימצו אותי לפניך, אני מוצלח יותר... אפס!"
    עם כל הכעס שהגיע עם זה, הגיע שמחה עילאית של הביסוס המוחלט של ג'ייק כילד הנאהב והמקובל ביותר בבית היתומים. התעווה שלו הייתה תמיד להשיג צומת לב מחבריו בגלל חסך צומת הלב מההנהלה שהיו אמורים למלא מקום של הורים. האושר הזה נמשך בסה"כ חודש, והוחלף בשמחה אחרת, הגיעה משפחה והחליטה לאמץ את ג'ייק!
    הוא עבר יחד עימם אל העיר פאלט. ומה שהוא גילה לאחר מכן שהשכן שבבית משמאלו הוא מי אם לא טום!!!
    כך עברו השנים והיריבות המשיכה... ג'ייק למד לאהוב את משפחתו והיא אותו. עזר בעבודות הבית, היה תלמיד לא רע...
    עד שטום החליט לצאת למסע, הקנאה והרצון של ג'ייק להוכיח שהוא יותר טוב ממנו בערו בוא וגם הוא החליט שהוא רוצה לצאת. ביקש את אישור הוריו והתחיל להתארגן לקראת פרק חדש בחייו!
    שותף: כן למה לא. שיהיה אחד/אחת חכמים ויעילים מבחינת ציוד וידע.
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: שונא מרשמלו אני אוותר. אם אפשרי לתפוס את אחד ההתחלתיים, אשמח לבלבזור... הוא אחד האהובים עליי ביותר מכל קנטו ויש לי אותו מהלכים אדירים!

.

12. מנהל ראשי
    chopper:

אני מצטער אבל המשחק הולך להתמקד בעיקר בליגת אינדיגו ובמחוז קנטו.

לא עבר.

Alice:

אהבתי את הרעיון של העלילה שלך, גם צורת הכתיבה שלך מרשימה ועל כן אני מחליט לקבל אותך.

עבר.

אנדי:

בלעדיך אין לי מה להריץ את המשחק הזה! מה גם שאני אוהב את הרעיון. הקפד להשתמש בדמיון! אתה עושה את זה מצויין!

עבר.

סהר:

אני כרגע מחפש רמה מעט יותר גבוהה. העלילה רגילה וכמעט חסרת סיפור לכן אני מניח שכרגע אני אתקדם עם משתתפים אחרים.

לא עבר.

פלופי:

כרגע נשמר לך מקום.

דילן:

עלילה מעניינת ואיכותית. אני מתרגש להריץ איתך משחק!

עבר!

ג'ייק:

כנ"ל. עבודה מעולה. אני שמח להריץ איתך משחק.

עבר!

כל אלו שעברו, אתם מוזמנים להגיב להתחלה.

13. Kibō no chi
    שמור לי מקום במקום פלופי הוא לא שווה את זה

Spoiler ספוילר

14. מנהל ראשי
    אתה גם יכול להירשם...
    רק תשלח טופס כמו בנאדם -_-'

15. Kibō no chi
    אתה אל תגיד לי מה לעשות
    אגב הספרייט עד כדי כך קריטי? אני יכול פשוט לתת תמונה במקום בהנחה ואין לי ספרייט? ):

Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 64 1231151 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •