Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 18 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 262
  1. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...

ציטוט פורסם במקור על ידי Charmander
    בתוקף סמכותי כמנהל ראשי, ביודעי כי נדב מנהל הפורום אינו זמין הריני מאשר לניב (NivX10) לפתוח את המשחק שלו!

דבר השה"ם:
    היי שלום לכולם. כלכך הרבה משחקים פתחתי וחוץ מהראשון שלי, זה שנפתח ב-2009 אף אחד לא צלח בכלל!
    אני מנסה שנית. לא אשקר לכם... לא יודע אם יגיע לסופו, ההיסטוריה של הפורום הזה מדברת בעד עצמה אין משחק שהסתיים מאז תקומת פורום חת"ם.
    אבל מה שכן זה שאני אשתדל להגיע רחוק הפעם, רחוק ככל שאוכל. צריך הרבה מוטיבציה בשביל זה.
    זה מה שמחזיק משחק וזה תלוי בי בעיקר וגם בכם ללא השתתפות ותגובות מעניינות שלכם לא אהנה מהמשחק לאורך זמן והוא ייכשל...
    בנוסף אשמח אם תוסיפו אותי לסקייפ:
    niv_sadon.
    אני כמעט כל הזמן מחובר. אם תשאלו ותתעניינו ותלהיטו אותי לעוד ועוד עדכונים זה יחזיק אותי להמשיך. לא מחייב אך יכול רק להועיל
    המשחק עוסק מחוז קנטו, לכן הפוקימונים תפגשו כאן יהיו מחלוקים לדורות הבאים:
    פוקימוני קנטו 60% ; פוקימוני ג'וטו 25% ; פוקימוני הואן 10% ; פוקימוני סינו 5%. (סה"כ 100% כמובן).
    זהו חברים זה מה שהיה לי להגיד. נקווה שתאהבו את המשחק, תהנו ותפיקו ממנו את המיטב אני מאוד רוצה שנגיע רחוק אם תעזרו לי בהחלט נגיע. בהצלחה!!!

חוקים:

• חוק ברזל - חוקי הפורום בכלל וחת"ם בפרט תקפים כאן בהחלט. אין לעבור עליהם!
    • דגש מיוחד על כך שאין להשמיץ, לקלל, להעליב, את אחד השחקנים או אותי. האמיץ שינסה זאת יעוף מיידית.
    • תגובות חייבות להכיל לפחות שורה מלאה, או מחולקת לשורות קצרות. תגובה של "תקוף אותו בדחיפה" לא תתקבל במשחק שכזה.
    • תגובותיכם חייבות להכיל גם סימני פיסוק הכוללים דיבור וגם כאלה הכוללים חשיבה (דיבור: "x", מחשבה: 'x')
    • אין לערוך קרבות עם מאמנים למינהן או נגד פוקימונים פראיים כאשר משחק הפוקימונים בכל צד אינו שווה, למשל קרב של 2 על 1.
    • אין לתקוף באותה מתקפה יותר מפעמיים. השתמשתם במתקפה, תוכלו להשתמש בה שוב פעם. אחר כך תיהיו חייבים לשנות מהלך כדי להשתמש בה שוב.
      לדוגמה: דחיפה --> דחיפה --> מהלך אחר (חובה!)
    • במידה ואינכם יכולים להגיב לתקופת זמן כלשהי נא להודיע מראש.
    • ליהנות כמובן =]

עלילה:
    מחוז קנטו, המחוז המזרחי שעל חבל אינדיגו. ידוע כמחוז בעל שלל נופים מרהיבים, מקומות מסתוריים, אוצרות טבע רבים וכמובן מגוון פוקימונים רחב ומעניין. אנשי קנטו במהלך ההיסטוריה היו פורצי דרך בתחומים רבים. המובילים בתחומי החקלאות, הארכאולוגיה והתיירות;
    ואף כיום ישנם אנשים מפורסמים בכל רחבי העולם כמו פרופ' אוק הנודע, כמו לאנס מנהיג חמישיית האילית במחוז ושומר הפוקימונים המהולל, צוות מנהיגי המכון החזקים והנודעים
    ויותר מכולם הנער המופלא רד. רד הוא המאמן החזק ביותר במחוז, יש האומרים גדול המאמנים החזק ביותר בכל המחוזות. כל אלו מחזקים את העובדה שבאמת מדובר במאמן משכמו ומעלה.
    אחד התארים האגדתיים והמפורסמים ביותר שלו הוא שהוא אינו הפסיד בקרב אחד מאז ונעשה לאלוף!
    כל קורא תיגר על התואר שלו נחל תבוסה מוחצת, רד לא נעזר ביותר מפוקימון אחד להביס את כל ששת הפוקימונים האחרים של יריביו. התגבר על כולם ללא יוצא מן הכלל. יום אחד במסגרת שידורי הליגה, הזוכה הנוכחי אתגר את רד לתואר "אלוף האלופים של קנטו" תואר בו אלוף הליגה הטרי מזמן לקרב את האלוף של המחוז ומאתגר אותו על תוארו. קרב שהיה קשה ומותח, המתחרה היה מאמן ברמה גבוהה מאוד אך אף על-פי כן היה נראה כמו ניצחון נוסף של האלוף. לפתע במהלך הקרב, כשרד מוביל 3-0 קרה משהו מהמם שהחסיר את פעימת הקהל באיצטדיון, בבית ואת רד גם עצמו.
    פיקאצ'ו נופל, מוטל על הקרקע מעולף!
    מתקפת קצה אבן (Stone-edge) של האורסרינג של היריב הותירה את פיקצ'או מעולף ואת רד המום. ולאחריו עוד שתי פוקימונים נפלו. אספיון וארודקטייל גם הם!
    הבלתי יאמן קורה!
    למרות המאורע המרטיט ווינאזור של רד יצא מן הפוקדור סיים את העבודה וגמר את הקרב בתוצאה 6-3 לרד. המתומדד הצעיר מרכין ראשו, קהל מריע ומשתולל, והכרוז קורא בשמו של רד גם השנה בפעם המי יודע כמה. אבל משהו התרחש בנפשו של רד בתום הקרב...
    מביט סביב בשתיקה ובמבט חלול אל עבר המאמן ומשם אל לוח התוצאות, על שלושת התמונות הכבויות של ארודקטייל, אספיון ובמיוחד פיקאצ'ו. חלף שבוע מהקרב ובערב יום שלישי במסגרת החדשות יצא בהודעה מרעישה בתקשורת העולמית "אני מחפש יורש, אני רוצה לפרוש ולחזור לטייל ולהתאמן בעולם. אז השנה אני קורה לכולכם לכל מי שחלמו או חולמים פעם להיות מאמנים: גבוה או נמוך, שמן או רזה, מבוגר או צעיר. כל מי שרק חושק באימון פוקימונים לצאת ולנסות את מזלו להתאמן ולצבור ידע ונסיון. הבחור שיביס אותי יקח את מקומי!"
    והשנה, בעקבות ההודעה המרעישה החלטתם שזה הזמן להפוך את החלום למציאות. להפוך להיות מאמני פוקימונים וללכת עם התואר הזה כל הדרך אל הפסגה. לזכות בתואר הנחשק "אלוף האלופים של קנטו". קדימה!!!

מפת המחוז:

התחלתיים לבחירה:
    המשחק יהיה משוחק במחוז קנטו, לכן הדור הראשון הוא הדומיננטי פה וההתחלתיים יהיו משם.
    במשחק הזה כבכל המשחקים שלי ישחקו רק 4 שחקנים. (אין מה לעשות, מעל 4 שחקנים יוצר כמות עדכונים רבה ומייאשת...) ועם 4 שחקנים ישנם 4 התחלתיים.
    באלבזור - התחלתי העשב של מחוז קנטו.
    ~תפוס~
    צ'ארמנדר - התחלתי האש של מחוז קנטו. ~תפוס~
    סקווירטל - התחלתי המים של מחוז קנטו. ~תפוס~

הפתעה - בהפתעה יכול לצאת לכם כל פוקימון בהתפתחות הראשונה שלו ממחוז קנטו (לא כולל אגדיים). כלומר הכל תלוי במזל, אני מגריל באמצעות תוכנה
    יכול לצאת לכם אחד חלש ובעייתי כמו קאטרפי/רטטה/דיגלט וכו'... ומהצד השני יכול לצאת לכם אברה/דרטיני/מגבי וכו'... הכל תלוי במזל.
    ~תפוס~

.

2. מנהל למופת! (לשעבר)
    מאמני מכון:
    ברוק:
    מנהיג מכון העיר פיוטר. ברוק הוא המנהיג המכון הראשון והוא מתמחה בפוקימוני אבן. כתושב פיוטר ברוק מאמין בעבודה קשה והתמדה. הוא מאוד אוהב פוקימונים וטיפול בהם ולכן הוא גם מגדל פוקימונים מומחה.
    ברוק מעדיף יותר קרבות לא רשמיים ותמיד ישמח לאחד. בזמנו הפנוי הוא עוזר במוזיאון הפוקימונים.
    פוקימונים:;.
    תג:

מיסטי:
    מנהיגת מכון העיר סרוליין. מיסטי היא סוג של 'טומ-בוי'.
    לא הכי מעניין אותה המראה החיצוני למרות שהיא ניחנה ביופי רב. היא עיקשת וקשה מאוד בקרבות. מיסטי ירשה את ניהול המכון מאחיותיה ומנהלת אותו ביד קשה וברצינות. למרות זאת, מיסטי בן אדם מאוד שמח, מלאת חמלה, אוהבת לזרום עם החיים ואוהבת לעזור למאמנים מתחילים.
    פוקימונים:;;.
    תג:

סמל סרג':
    מנהיג מכון העיר ורמיליון. סרג' בעברו הרחוק חייל קומנדו בצבא ארצות הברית ובעברו הלא כל כך רחוק, חבר עלית בצוות רוקט. לאחר פירוקו של צוות רוקט הוא חזר למכונו והתחיל להסתדר עליו מחדש וחוזר אל למוטב
    עכשיו הוא מנהיג קשוח מאוד ורציני ונותן אתגר קשה לכלל המאמנים המגיעים אליו.
    תג:

אריקה:

מנהיגת מכון העיר סלדון. אריקה היא אחת המנהיגות המובילות במחוז. בנוסף על היותה המפקחת על מנהיגי המכון במחוז היא גם מורה בבית הספר בעיר שלה וגם משמשת כראש העיר בעיר סלדון.
    למרות כל זה היא מנהיגה נחמדה ואצילית התמיד שמחה לקבל אתגרים חדשים.
    תג:

ג'נין:
    מנהיגת מכון העיר פיושה. ג'נין היא אינה המאמנת האמיתית של המכון אלא אביה קוגה. אביה עבד בצוות רוקט כמו סרג', תפקידו היה סודי וכנראה חשוב כי לאחר הפירוק הוא נעלם ואילו ג'נין ביתו לקחה את הפיקוד.
    כמו קוגה ג'נין מתמחה באומנויות הלחימה ההתגנבות וההסוואה של הנינג'ה והיא מוכיחה שהיא מנהיגת מכון ראויה לא פחות מאביה הנעדר.
    תג:

סברינה:
    מנהיגת מכון העיר ספרון. כמו קוגה וסרג' גם סברינה הייתה חברה בצוות רוקט והייתה אחראית על הניסויים המפלצתיים שלהם בציפורים האגדתיות ובזכותה והכוחות הטלפתיים שלה הצליחו ליישם את התכנית. מאז נפילתו של צוות רוקט סברינה הפכה למאמנת מכון. היא מנהיגת מכון מיוחדת בשל יכולות התקשור שלה עם הפוקימון המביאים צד חדש בקרבות הפוקימונים. יש בה משהו שקט ואפלולי שמרתיע מאוד מאמנים העומדים מולה.
    תג:

בליין:

מנהיג מכון האי סינבר. בליין הוא הקשיש של החבורה וגם הרציני והחכם מביניהם. בליין הוא לרוב מתבודד באי שלו ולא בא הרבה במגע עם שאר המנהיגים והמאמנים. בליין אוהב חידות והוא סוג של מדען חובב אבל מאוד מכובד בתחומו. המון פעמים פרופסור אוק מתייעץ איתו על תגליות חדשות שלו. בקרב הוא לוחם חם מזג ללא פחד וללא מעצורים.
    תג:

בלו:
    מנהיג מכון העיר וורידיאן. נכדו של פרופסור אוק המפורסם. חברו הטוב ביותר ויריבו השקול ביותר של רד בעת ובעונה אחת. למרות היריבות ביניהם רד גרין שומרים על קשר של חברות טובה ותמיד מסייעים אחד לשני בדברים השונים. גרין הוא המנהיג המכון חדש של המכון הזה. לאחר שזכה בו בגלל שרד ויתר על הזכות להנהיג את המכון ולהמשיך בקריירה שלו כמאמן. כמובן הוא נחשב ליריב שקול לרד מה שאומר שהוא חזק במיוחד ומרשים במיוחד. הוא מתוחכם ואסטרטג דגול, מאמן מיוחד שקשה לעבור.
    פוקימונים:;;;;;.
    תג:

אנשים חשובים:

רד:
    הוא "אלוף האלופים" האחד והיחיד של קנטו. תואר בו מקבלים כשאר אתה זוכה בליגה. ואז מנצח יריב שהוא אלוף האלופים הקודם. תפקידו ככל תפקידי קודמיו הוא לשמור ולהגן על קנטו מכל הרוצה ברעתה.
    הוא מאמן מיומן יצירתי וחזק במיוחד שמשתמש בהרבה כוח בהתקפות שלו ונחלץ במפתיע מהרבה מלכודות הנתמנות לו בקרב. אומרים עליו שהוא אדם חברותי, סקרן, צנוע ובעל אופי של מנהיג.
    יש הרבה מאוד מה ללמוד ממנו! ובכל זאת הקרב מולו יהיה הקרב הקשה ביותר שיהיה לכם!
    פוקימונים:
    ;;;;;.

בלו:

נוסף להיות יפייפיה אמיתית היא מאמנת חזקה מאוד. היא מאופיינת כמאמנת מחושבת מאוד אשר תמיד תתכנן מהלכים מבריקים. היא ורד הם חברים טובים מאוד אך היא החליטה השנה לקחת חלק במרדף לירישת התואר "אלוף האלופים" והיא רוצה להיות הבחורה הראשונה בהיסטוריה של קנטו שמחזיקה בתואר.
    פוקימונים:;;;;;.

גרין:

מאמן חזק מאוד. חבר ילדות של רד שדורג במקום השני בקרב הליגה בוא הצליח רד לגבור על גרין ולהפוך לאלוף. ולמרות היריבות המתמדת הזו הוא אינו התמודד עם רד אף לא פעם אחת מאז העדיף להתרכז בתפקידו כמאמן מכון. אחריי הכל הם חברים טובים. גרין מסרב לצאת למסע מחודש בטענה שלא ילמד שוב דבר חדש, אך הוא מסתורי מאוד ויכול להיות שמכין הפתעה לרד ולכל המתמודדים האחרים בכך.
    פוקימונים:;;;;
    ;.

לאנס:

ראש העילית פור, מאמן פוקימוני הדרקון הנודע והאמתני. שומר ומשליט השקט בחבל אינדיגו. בניגוד ל-"אלוף האלופים" שהוא תפקיד חופשי ועצמאי. העילית פור וכמובן שראש החבורה שלהם בפרט עובדים עם הממשלה. לכן כל המשימות שאליהם נודד ונשלח קשורות בבטחון המחוז באופן תמידי. אם יצא לכם לראות אותו ולהתגייס לעזרתו תבינו שמשהו לא טוב עומד להתרחש.

.

3. מנהל למופת! (לשעבר)

חנות:
    Spoiler ספוילר

טופס הרשמה:

שם בפורום:
    שם שחקן:
    ספרייט:
    רקע:
    פוקימון התחלתי:
    אצל הפרופ': -לא לגעת-
    חפצים: פוקדורים(5X), פוקדע, מזון ושתייה, מחסנית תגים, מפה.
    כסף: 1000$
    הערות/הארות/בקשות:

פערי מידע חשובים:

• הקרבות במשחק יעשו באופן שיוויוני, כלומר לא יהיה קרב של 1-2 או 4-3 וכו'... זאת כדי לשמור על קרב הוגן ונכון. חוק זה יופר רק באחריותי ובאחריותי בלבד!
      (יהיו אולי פעמים בודדות שאני עצמי אפר אותו. רק לי מותר)
    • במשחק פוקימונים המתפתחים בהחלפה יתפחו כרגיל כמו פוקימון העולם רמה. פוקימונים המתפתחים בהחלפה+חפץ יתפתחו ע"י החזקת החפץ בלבד.
    • במשחק אני יממש עיקרון ברזל אצלי שנקרא "עיקרון המתקפה המשתפרת". מזה?
      יש במשחק מגוון גדול של מתקפות המאוד דומות בפירושן זו לזו. כמו 'בועות' ו-'קרן בועות' או 'דחיפה' ו-'הפלה' או גם 'חבטת גוף' שהיעקרון שלהם זהה פשוט הכוח שונה.
      לכן יהיו מתקפות שכשאר תלמדו אותם מתקפה שכבר יש לכם שדומה תיעלם. דוגמות:
      * Bubble-->Bubble beam
      * Ember-->Flamethrower
      * Scratch-->Slash
      * Tackle-->Take Down-->Double-edge
      * Fury Cutter-->X-scizor וכו'.. וכו'...
    • המשחק ברובו יותר מדיניות של הסדרה בטילוויזיה ושל חוברות המנגה ולאו דווקא של משחקי הקונסולות השונות. לכן בכל הנוגע להתעלפויות:
      כאשר פוקימון מתעלף או מתעייף או נפגע בקרב, מנוחה בפוקדור ותרופות ניידות (במקרה חמור) יפתרו את הבעיות. אין צורך אחריי כל מכה לרוץ למרכז פוקימונים כי אתם מטיילים בין ערים והמרחקים הם ארוכים. אין בזה טעם.
    • בהקשר לנקודה הקודמת, אחריי שעילפתם פוקימון. אם תפסת אותו אין טעם ישר להוציא אותו לאחר מכן. הוא מעולף אין בו כוחות... פשוט חכו כמה עדכונים שהוא התאושש ואז תשתמשו בו או תעשו עימו הכרות.

קרדיטים:

• ל-Rizuka Kun על הרבה מידע על דמויות ומאמני מכון. המשחק הזה נפתח בהשראת משחק שלו. (עם קצת שינויים שלי)
    • לאתר 'Bulbapedia' על מידע ועזרים.
    • לאתרים Deviant ART, veekun, Pokcharms על הרבה ספרייטים ותמונות.

.

4. מנהל למופת! (לשעבר)
    מאמנים שפגשתם:
    לירוי:
    אחיו הקטן של רוי, בן 15. יצא איתו למסע כשותף וכיריב עתידי בעת ובעונה אחת. הוא מעריץ ומעריך מאוד את אחיו הגדול ותמיד רואה ברוי אוזן קשבת, תמיכה, הבנה ובטחון. הוא מאמן מאוד רציני ומתוחכם שלא יתן לכם קרב פשוט בכלל.
    שותף של: --

ריצ'ארד:
    מכונה גם ״
    ריצ'י״ מאלו המייחסים אליו חבר. ריצ'ארד הוא מאמן פוקימונים המגיע מן העיר וורמיליון שם עד עתה היה מסייע לאימו היקרה בעבודתה במעון לטיפול בפוקימונים בוא אנשים משאירים את הפוקימונים שלהם לשם אימון וטיפול מסור תמורת המחאות חודשיות. בעקבות העבודה שם הוא יודע לטפל בפוקימונים כראוי ומכיר הרבה שיטות וטיפים לאימון ולגידול. הוא מאמן מאוד יצירתי ומוכשר, קצת יהיר אך בהחלט לא מאמן פשוט.

רוז:

רוז היא נער בת 18 שיצאה למסע כבר 3 פעמים אך תמיד חזרה הביתה מיפני שלא הצליחה בלכידת פוקימונים ובזכייה בתגים. יש לה תג אחד עכשיו מהפעם השלישית שהיא יצאה בעבר. הפעם זאת הרביעית ואחריי שהלכה לאימונים באקדמיה של וורידיאן היא מרגישה מוכנה ונורא רוצה להגיע לתוצאות. היא מאוד עדינה ואדיבה, יש לה רגישות כלפי הזולת והיא מקבלת יפה מאוד את השונה מפאת שיש לה שני אחים האחד בעל מוגבלויות למידה והשני בעל תסמונת דאון. היא חושבת בקרב הרבה מאוד ולעיתים יותר מידי, אך כשמהלכיה מצליחים הם עלולים להפוך את הקרב מקצה לקצה.
    שותפה של: --
    פוקימונים:
    ;?;?

פאול:
    פאול הוא "באלקר" כלומר, מאטליסט שכל לבושו הוא שחור, מחובר למוזיקת רוק כבד ומאטל, אוהב מאוד מקומות שקטים ואפלים ואדם מאוד עייף ודכאוני במהותו. להסתובב איתו יותר מידי זמן יכול להכניס את האדם הנמצא איתו לתוך מנהרת מחשבות אובדניות ודכאוניות מאוד. בקרב הוא משתמש בעיקר בפוקימונים בעל חזות מרושעת וחיבתו היא לפוקימוני רוח ואופל. הוא יליד וורידיאן והרבה מפחדים ממנו מכוון סיפורו המשפחתי שאימו נרקומנית שעסקה בזנות ונרצחה בידי הסרסור שלה ואביו הוא שודד מבוקש בעל כנופיה! בקרב הוא מאמן שלא מתאמץ לחשוב יותר מידי אלא תוקף בכל הכוח, לפעמים זה עלול להיות קטלני!
    פוקימונים:;
    .

רג'ינאלד:
    האדון הנכבד הזה. החליט להיות מאמן לא מזמן, הוא לא כמו שאר המבוגרים שרק נחים בבית נהנים מחיי הגמלאות בשקט ובשלווה ויוצאים רק כדי לנשום אוויר. רג'ינאלד מגיל צעיר מאוד היה מעריץ קרבות מושבע ותמיד חלם לצאת למסע משלו. אך לא יכל כי בתקופת צעירותו חיי משפחה במחינתה. לימודים, השכלה ועבודה הם ליפני הכל. הדבר הטיב כמובן עם רג'ינאלד שהיה תלמיד מוצלח ועשה לא מעט כסף בחייו. אך כיום דווקא בגיל 62 הוא בוחר לצאת למסע ולנסות ולהיות המאסטר הגדול החדש. יש לו רוח צעירה והרפתקנית מאוד. דיבור וסלנג מוזר מאוד לתקופה, אך ליבו טוב והוא מלא ניסיון חיים.
    פוקימונים:;?;?

אלבוס:

הבחור השמנמן והמחוייך הזה הוא אלבוס, מטייל בשנות ה-40 לחייו. חייו הם טיולים והליכת מסלולים, מדריך טיולים שעובד בשיתוף עם המון בתי-ספר בקנטו וג'וטו; אל אף המראה המחוספס והגדול הוא נדיב, טוב-לב ורגיש. ברגעים אלה הוא נמצא באיזור פיוטר פוגש חבר וותיק ולן ליום או יומיים בביתו. ניסיון חייו והדברים שעבר בטיוליו ומסעותיו הרבים עשיר במיוחד, הוא אדם מעניין שיכול לרתק אתכם לסיפוריו במשך שעות!
    יכול להיות לכם לבן זוג יעיל למסע מכוון שהוא יודע כל דבר הנוגע להישרדות, מחנאות והתמצאות בחבל אינדיגו.
    פוקימונים:
    ;?;?;?

אנה-בל:

אנבל נולדה בעיר פיושיה וגדלה בסמוך לעיר באחוזת ענק. בת לבית משפחת פונג, משפחה עשירה כקורח. היא חיה כל שנותיה באחוזה ענקית וחונכה ע"פי ערכי משמעת מדוקדקים של החברה הגבוהה. כשהגיעה לגיל 13, משבר גיל ההתבגרות פקד אותה והיא הפכה להיות נערה מרדנית שכזו... נמאס לה מכל החוקים והשטויות והיא החלה קצת להתפרע. בעיר פיושיה היא הכירה בחור, עובר אורך, הוא היה מטייל.
    בשהות שלו בעיר התאהבה בו אך אולצה להישאר בבית בעקבות הוריה המגוננים והעקשנים והוא לבסוף עזב. עכשיו בגיל 16 היא החליטה שהיא הולכת לחפש את אהובה יהיה באשר יהיה לחיות את חיה בצורה פשוטה ככלל האנשים. על זה נאמר "מה שווה עושר ללא אושר".
    שותפה של: --
    פוקימונים: ?;?

.

5. מנהל למופת! (לשעבר)
    דף רשומים: (4/4)

1. Ritsuka kun:
    Spoiler ספוילר

2. מונקי:
    Spoiler ספוילר

3. Triple-T:

Spoiler ספוילר

4. Charmander:
    Spoiler ספוילר

.

6. the bitch is back
    שם בפורום: ritsuka kun
    שם שחקן: דילן סונדר
    ספרייט:
    רקע: נולדתי למשפחה מיוחדת במינה, אני חייבת לציין. אבי הוא קוגה. לשעבר חבר אליט בצוות רוקט ומנהיג מכון פיושה. אימי הייתה מאמנת מנוסה במיוחד. הם נפגשו כשהיא אתגרה אותו. אחרי שהיא ניצחה אותו, הם החליטו לשמור על קשר. כמובן שבהתחלה הייתה איזו איבה ביניהם אבל היא התפתחה ובכן ככה אני ואחותי ג'נין נולדנו. אחותי כיום היא סוג של מחליפה של אבא במכון כשהוא יוצא למסעותיו ברחבי המחוזות השונים. כמובן בתור האחות הצעירה יותר, ניסו לדחוף אותי גם לקרבות ולעינייני המכון, אבל זה לא תמיד עיניין אותי.נכון, תמיד גדלתי בין עשרות הפוקימונים של משפחתי, אבל מה שעניין אותי יותר זה תיאום. כשהבנתי שזה יהיה בעייתי כי ברחבי המחוז שלנו, אין כ"כ הרבה תחרויות החלטתי לנסות למצוא תחומי התעניינות לגבי כל הקרבות האלה. ואכן באיזה קרב שראיתי את אבי נלחם בעור שיניו, פתאום התלהבתי. לראות את הארבוק האימתני של אבי מובס בקלות עשה לי סוג של התרגשות. לראות איך הקרב משתנה במהירות ואיך חשיבה יצירתית יכולה לשנות קרבות ואפילו להביס מנהיג חזק כמו אבא שלי.
    אחרי שיחה קצרה, שבסופה הורי סוף סוף התלהבו שאני רוצה לצאת למסע משלי ובאחד מהימים להצטרף לעסק המשפחתי של הנהגת המכון, הם נתנו לי אור ירוק והפנו אותי לקבלת הפוקימון הראשון שלי.
    כמובן, אני אעשה הכל בשביל להיות מאמנת הרעל הטובה במחוז שלי, ואפילו בכל המחוזות שיש!
    פוקימון התחלתי: הפתעה!
    הערות/הארות/בקשות: התמחות בפוקימוני רעל ואם אפשר איזה מיאו חמוד זה גם סבבה 3:
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

7. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    שם בפורום: Amitlv

שם שחקן: אנדי

ספרייט: אני אביא יותר מאוחר

רקע: ״שמעתם?״ שאל אחד הילדים את חבורתו ״רד מחפס יורש!״ הוא שמח ״שקרן!״ קרא לו השני ״באמת!, הוא אמר שעכשיו הוא רוצה לחזור לטייל אז הוא מחפס מחליף״ ענה לו חברו ״אז מה אנכנו עושים פה?״ שאל אותו החבר ״בוא נלך להתעמן״ הציע ״אה... אני יכול להצתרף״ שאלתי עם חיוך בישני ״ש..שמעתי שאתם מתכננים״ אומר להם ״אנכנו?! נתעמן איתך ?!״ הם צחקו בלגלוג ״הייתה מת יצור״ ענה השני ״ תתחפף מפה״ אמרו לי השניים בייחד והלכתי משם
    'אתם עוד תצתערו על זה' חשבתי 'ביום שאני יהפוך ליורש כולם ירצו להיות חברים שלי' אני חשבתי בכעס ועזבתי את המקום

או, היי לא ראיתי שאתם פה, טוב אז אני אנדי אני לא בטוח מה השם משפחה שלי אולי זה בגלל שעברתי כל כך הרבה משפחות אומנות. בכל מקרא, מאז שאני זוכר את עצמי אני עובר ממשפחה לאחרת, הייתי כבר בכל מחוז שיש אבל קאנטו הוא האהוב עלי!
    אני בן 10 אבל אני יכול להתנהג מעוד בוגר לגילי
    מי היו השניים האלה אתם שואלים טוב הם היו עוד שני ילדים עם התנהגות תיפוסית כלפי
    אני אפשר לומר מנודה מהחברה, אבל ברגע שאני יהיה היורש של רד אף אחד לא יזלזל בי
    אני חברותי אבל קשה לי להתחבר לאחרים, אולי בגלל שאני תמיד מתבודד חושבים שאני מוזר
    אז זהו הכלתי, אני יהיה היורש של רד, לא משנה מה יהיה המחיר בשביל זה!

פוקימון התחלתי: באלבזור 3>

הערות/הארות/בקשות: שותף שיצרף אלי בהמשך אבל שנהיה יריבים בהתכלה כמו רד וגרין במנגה ואז נהיה שותפים

כמו תמיד. עמיטריד.

8. מנהל ראשי
    שם בפורום: itayQT
    שם שחקן: טוני
    ספרייט:
    רקע: טוני נולד במחוז קנטו בעיר פאלט. טוני ילד למשפחה מפורסמת, משפחה שהעבר שלה הוא עבר רצוף בקרבות פוקימונים, גידול פוקימונים וכד'. אך לטוני הייתה בעיה, בניגוד למשפחתו שמשפחתו אכן אהבה פוקימונים ודאגה להם במסירות רבה, לטוני היה מן פחד כזה שהוא לא כל-כך הצליח אך גם לא כל-כך ניסה להתגבר עליו, טוני פחד לבוא במגע עם פוקימונים. הכל התחיל כשטוני היה בן 6, ביום מן הימים העיר פאלט הותקפה ע"י פוקימון גדול בשם אוניקס, אוניקס הגיע לביתו של טוני, והחל להתקיף את הבית של טוני, טוני ראה מחזות קשים, ראה כיצד החדר שלו נהרס, וכך גם ביתו. הפוקימון, אוניקס הסתכל היישר לתוך טוני בעיינים, בעוד טוני בן 6 בלבד, מיד לאחר מכן האוניקס ברח מן העיר פאלט, כאשר השאיר בטוני את הפחדים הנוראיים הללו מפוקימונים. כיום, טוני כבר בן 14, וחלומו או יותר נכון חלום הוריו הוא שטוני יהיה לוחם פוקימונים דגול, ממש כמו הוריו. אך טוני חושש לצאת למסע הזה לבד, ועוד לבוא במגע עם פוקימון אשר הוא כל-כך פוחד. כעבור שבוע של מחשבות, טוני החליט שהוא מוכן למסע הזה נפשית ופיזית! הוא מוכן לעבור הכל. וטוני מוכן לעבר המסע הקשה הצפוי בפניו.
    פוקימון התחלתי: צ'ארמנדר

הערות/הארות/בקשות: אין

9. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    שם בפורום: מונקי
    שם שחקן: רוי
    ספרייט: [
    רקע:
    שלום אני רוי, אני בן 17 והתחלתי את המסע שלי מאוחר לאחר ששמעתי שרד מחפש יורש, המחשבה שיש לי סוף סוף צ'אנס להיות אלוף מלהיבה אותי במיוחד.
    אני נולדתי למשפחה קטנה ויש לי אח אחד קטן ששמו סהר למרות שאני נוהג לכנות אותו ששון, ובדיוק כמוני הוא רוצה להיות אלוף האלופים,היום הוא בן 14 ולכן החלטנו לצאת למסע משותף כיריבים שותפים וחברים.
    ישנו קשר מיוחד ביני ובין אחי מאז היום בו עלה חצר המשחקים שלנו באש ע"י פוקימון פראי שלא ראינו, חשבנו באותו היום שאנחנו עומדים למות, אך למזלנו הרב מאמן מתחיל איתר אותנו והציל אותנו בעזרת סקווירטל שלו.
    מאז אותו היום החלטנו שנגן אחד על השני וגם כי הפוקימון ההתחלתי שלנו היה סקווירטל.
    פוקימון התחלתי: סקווירטל [IMG]ttp://up376.siz.co.il/up1/egi22n0y2yzu.pngttp://up376.siz.co.il/up1/egi22n0y2yzu.png[/IMG]
    הערות/הארות/בקשות: שאח שלי יצתרף למסע כשותף. ולתפוס קדברה אם אפשר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

10. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: Charmander
    שם שחקן: אנדרו דיוויס
    ספרייט:
    רקע: תדמיינו לכם להבה. עכשיו תדמיינו לכם התפרצות אש חזקה במיוחד, אחת כזאת שתגרום לכם להיבהל. אני היא אותה להבה. אני בוער! מעולם לא היה לאיש הסבר מדוע יש בי כל כך הרבה אנרגיה. אני מה שנקרא, OverHited. אני כל כך מלא אנרגיות עד כי לפעמים אני מפספס את הפרטים הקטנים. אל תבינו לא נכון, אני תמיד הייתי ילד מוכשר מאוד. אמא שלי למשל תמיד ידעה לספר שבעוד כולם למדו לזחול, אני למדתי לטפס על עצים.
    הוריי דאגו מאוד כאשר הוחלט כי אני יוצא למסע. אחרי הכל, מעולם לא ישבתי למשך יותר מחצי שעה. אני עשוי להשתולל שם ולא להצליח.
    האמת, אני זוכר שניסו ללמד אותי לכתוב מבלי לעשות שגיאות כתיב ואפילו את זה לא הצלחתי לעשות. ידעתי כי זה הולך להוות לי למוקש, אך אם זה הדבר היחיד שמפריד ביני לבין מסע פוקימונים אני מתכוון לנסות בכל זאת. אני רוצה לנצל את כל האנרגיות שלי למסע עצמו!
    אני זוכר, שליד הבית שלי היה מגדל מים גבוה ותמיד נהגתי לטפס מעלה, רחוק מכל הרעש והמהומה, רחוק מכל הדרישות והבקשות, מאי ההבנה ומהכעסים. נהגתי לקחת נשימה עמוקה ולהביט בנוף. אני זוכר שנהגתי לספור את כמות הפוקימונים שהייתי רואה והיה לי קל יותר לסכם בראש את כל המידע שלימדו אותי על הפוקימונים אל על במעלה מגדל המים. רעש המים הגועשים נדמה היה לחשי ליבי, שכן כעסתי על כל אלה שמעולם לא טרחו להבין כי מבעד לשגיאות הכתיב יש משמעות למילים הנכתבות, ולעוצמות האדירות והאנרגיות שלי מסתתר לו לב קטן, שסך הכל מעוניין להשתלב ולהצליח, אך הפרעות הקשב והריכוז שסביבי שבעיניי היו כחומות העוצרות את פרץ המים, רק הסתירו את התוכן האמיתי שבי, את הכשרונות והדמיון היצירתיות והתשוקה. זה אני. אנדרו דיוויס.
    פוקימון התחלתי:
    הערות/הארות/בקשות: אם יש סיכויי כלשהו, אני ממש רוצה שינקס.

11. מנהל למופת! (לשעבר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי amitlv צפה בהודעה
    שם בפורום: amitlv
    שם שחקן: אנדי
    ספרייט: אני אביא יותר מאוחר
    רקע: ״שמעתם?״ שאל אחד הילדים את חבורתו ״רד מחפס יורש!״ הוא שמח ״שקרן!״ קרא לו השני ״באמת!, הוא אמר שעכשיו הוא רוצה לחזור לטייל אז הוא מחפס מחליף״ ענה לו חברו ״אז מה אנכנו עושים פה?״ שאל אותו החבר ״בוא נלך להתעמן״ הציע ״אה... אני יכול להצתרף״ שאלתי עם חיוך בישני ״ש..שמעתי שאתם מתכננים״ אומר להם ״אנכנו?! נתעמן איתך ?!״ הם צחקו בלגלוג ״הייתה מת יצור״ ענה השני ״ תתחפף מפה״ אמרו לי השניים בייחד והלכתי משם
    'אתם עוד תצתערו על זה' חשבתי 'ביום שאני יהפוך ליורש כולם ירצו להיות חברים שלי' אני חשבתי בכעס ועזבתי את המקום

או, היי לא ראיתי שאתם פה, טוב אז אני אנדי אני לא בטוח מה השם משפחה שלי אולי זה בגלל שעברתי כל כך הרבה משפחות אומנות. בכל מקרא, מאז שאני זוכר את עצמי אני עובר ממשפחה לאחרת, הייתי כבר בכל מחוז שיש אבל קאנטו הוא האהוב עלי!
    אני בן 10 אבל אני יכול להתנהג מעוד בוגר לגילי
    מי היו השניים האלה אתם שואלים טוב הם היו עוד שני ילדים עם התנהגות תיפוסית כלפי
    אני אפשר לומר מנודה מהחברה, אבל ברגע שאני יהיה היורש של רד אף אחד לא יזלזל בי
    אני חברותי אבל קשה לי להתחבר לאחרים, אולי בגלל שאני תמיד מתבודד חושבים שאני מוזר
    אז זהו הכלתי, אני יהיה היורש של רד, לא משנה מה יהיה המחיר בשביל זה!

פוקימון התחלתי: באלבזור 3>
    חפצים: פוקדורים(5x), פוקדע, מזון ושתייה, מחסנית תגים, מפה.
    הערות/הארות/בקשות: שותף שיצרף אלי בהמשך אבל שנהיה יריבים בהתכלה כמו רד וגרין במנגה ואז נהיה שותפים
    טוב איתך דיברתי בפרטי. עדיין קשה לי מאוד להחליט עם אתה מוכן... אז אני משאיר אותך בסימן שאלה. בכל מקרה מקווה שהטיפים והרקע עזרו לך קצת.
    לך אני יודיע מאוחר יותר.

ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    שם בפורום: מונקי
    שם שחקן: רוי
    ספרייט: [
    רקע:
    שלום אני רוי, אני בן 17 והתחלתי את המסע שלי מאוחר לאחר ששמעתי שרד מחפש יורש, המחשבה שיש לי סוף סוף צ'אנס להיות אלוף מלהיבה אותי במיוחד.
    אני נולדתי למשפחה קטנה ויש לי אח אחד קטן ששמו סהר למרות שאני נוהג לכנות אותו ששון, ובדיוק כמוני הוא רוצה להיות אלוף האלופים,היום הוא בן 14 ולכן החלטנו לצאת למסע משותף כיריבים שותפים וחברים.
    ישנו קשר מיוחד ביני ובין אחי מאז היום בו עלה חצר המשחקים שלנו באש ע"י פוקימון פראי שלא ראינו, חשבנו באותו היום שאנחנו עומדים למות, אך למזלנו הרב מאמן מתחיל איתר אותנו והציל אותנו בעזרת סקווירטל שלו.
    מאז אותו היום החלטנו שנגן אחד על השני וגם כי הפוקימון ההתחלתי שלנו היה סקווירטל.
    פוקימון התחלתי: סקווירטל [img]ttp://up376.siz.co.il/up1/egi22n0y2yzu.pngttp://up376.siz.co.il/up1/egi22n0y2yzu.png[/img]
    הערות/הארות/בקשות: שאח שלי יצתרף למסע כשותף. ולתפוס קדברה אם אפשר
    רקע לא רע. נחמד מאוד אבל קצת אפור... בנוסף ראיתי תגובות שלך. אתה נראה שחקן טוב ומבין עניין ומה גם שלא נראה לי שהיית שחקן אצלי מעולם. וזה מסקרן אותי.
    אז בהצלחה גבר, התקבלת.

ציטוט פורסם במקור על ידי itayqt צפה בהודעה
    שם בפורום: Itayqt
    שם שחקן: טוני
    ספרייט:
    רקע: טוני הוא נער צעיר, בן 14 - בגיל 11 טוני נחטף ע"י משלחת לא ידועה. טוני "בילה" את רוב הזמן שלו בקריאת ספרים, טוני כמעט ולא היה בקשר עם חוטפיו, מפעם לפעם החוטפים שלו היו מדברים איתו, אך טוני איננו ידע מדוע הוא נחטף. כאשר טוני היה סגור במרתף, יום אחר יום, לילה אחר לילה, טוני בילה את רוב השעות בקריאת ספרים, היה ספר מסויים שאכן משך את צומת לבו של טוני, שמו של הספר היה "המציל האגדי", לטוני היה חלום, כמו לכל נער בגילו, להשתחרר ולצאת לחופשי. כאשר טוני הגיע לגיל 14, גילו לו החוטפים מדוע חטפו אותו, החוטפים סיפרו לטוני כי הוא מסוגל להבין את "שפת הפוקימונים!", להבין אותם, את הרגשות שלהם, מה הם מרגישים, מה הם חושבים ומה הם רוצים ברגעים אלה, ממש לדבר איתם! לכן, מפעם לפעם החוטפים היו מדברים איתו על נושאים מסויימים, ומנסים אכן להבין ולחקור את כל תופעה הזו. הבין טוני במה מדובר, החלט כי הוא לא מעוניין יותר לשבת ולחכות למישהו שיציל אותו, לטוני היה בידו את הספר "המציל האגדי", טוני כל השנים חיכה כי כמו בספר, יגיע הפוקימון האגדי ויציל אותו מידו של הרשעים הנוראיים. כעבור שבוע, טוני שמע צליל בוקע מן הפתח של הדלת של המרתף, אך טוני לא היה יכול לעשות דבר, המטתף היה נעול, וסגור עם מנעול חזק. שטוני לא היה יכול לפתוח אותו. בכל מספר דקות הצליל נעשה חזק יותר ויותר. עד שהוא שמע את הצליל הבוקע מן הדלת באופן חזק ומשמעותי ממש ליד הדלת החליט טוני ללחוש לעבר הדלת "מי שם? הצל אותי! אני קלוע כאן כבר המון זמן!" לאחר שטוני אמר זאת, הצליל אשר היה בוקע מן הדלת נפסק! טוני נלחץ, לא הבין מה קרה. טוני החליט לגשת ולחזור לעיסוקים, כאשר כל זה קרה טוני היה עסוק בקריאת הספר שלו "המציל האגדי", כאשר טוני שב אל הספר, נזכר במה החוטפים שלו אמרו לו, במה הוא "בורך", הבין טוני שהוא מסוגל לתקשר עם פוקימונים, טוני שב אל הדלת, קיווה כי אכן זה פוקימון אשר עשה את הצלילים הללו שבקעו מן הדלת. טוני ישב ליד הדלת, התרכז, עצם עיניים וניסה לדבר לעולם. לפתע הוא שמע פוקימון מדבר אליו. טוני בלי לחשוב פעמיים אמר "הצל אותי, אני אינני בטוח כאן! מחזיקים אותי כבר שנתיים!" הפוקימון אשר שמע את הקריאת ההצלה של טוני מיד שב לעזרתו. אותו הפוקימון, שטוני אינו ידע את שמו השתמש בכוחו ושבר את הדלת החזקה! החוטפים שמעו את הנעשה, רצו מיד לעבר הדלת השבורה וראו כי הילד נעלם! כעבור שנה, טוני גדל בבית היתומים של העיר פאלט, שנמצאת במחוז קנטו. אף אחד אינו מאמין לסיפור של טוני, אך טוני יודע שכל זה אמיתי, וכל זה אכן קרה. הוא הרגיש, שמע, נוצל, חשב וכל זה היה נכון, ואמיתי לצערו. חלומו של טוני היה להפוך למאמן פוקימונים, למאסטר! טוני הבין כי הוא בן 14, והוא מספיק גדול בכדי לצאת לעבר המסע הגדול הצופה לו בחייו. אך לטוני יש דיי הרבה חששות, טוני עבר חיים לא קלים! אך טוני אמר "על החלום הזה אני לא אוותר, אני אגשים אותו, ואהיה מאמן פוקימונים!"
    פוקימון התחלתי: צ'ארמנדר

הערות/הארות/בקשות: אין
    יותר מידי טחנת את זה במילים שאפשר להוריד, זה סתם מנפח את הרקע... כמו כל שנייה טוני, טוני, טוני, לטוני מטוני, כי טוני, אז טוני. אפשר לצמצם את זה ולכתוב בגוף אחר.
    וגם קצת מרחת את הקטע בו הפוקימון בה להציל אותך. אבל בסדר... (שפר את זה עם באלך)
    תערוך ותשלח לי הודעה פרטית שתיקנת.

ציטוט פורסם במקור על ידי charmander צפה בהודעה
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: Charmander
    שם שחקן: אנדרו דיוויס
    ספרייט:
    רקע: תדמיינו לכם להבה. עכשיו תדמיינו לכם התפרצות אש חזקה במיוחד, אחת כזאת שתגרום לכם להיבהל. אני היא אותה להבה. אני בוער! מעולם לא היה לאיש הסבר מדוע יש בי כל כך הרבה אנרגיה. אני מה שנקרא, overhited. אני כל כך מלא אנרגיות עד כי לפעמים אני מפספס את הפרטים הקטנים. אל תבינו לא נכון, אני תמיד הייתי ילד מוכשר מאוד. אמא שלי למשל תמיד ידעה לספר שבעוד כולם למדו לזחול, אני למדתי לטפס על עצים.
    הוריי דאגו מאוד כאשר הוחלט כי אני יוצא למסע. אחרי הכל, מעולם לא ישבתי למשך יותר מחצי שעה. אני עשוי להשתולל שם ולא להצליח.
    האמת, אני זוכר שניסו ללמד אותי לכתוב מבלי לעשות שגיאות כתיב ואפילו את זה לא הצלחתי לעשות. ידעתי כי זה הולך להוות לי למוקש, אך אם זה הדבר היחיד שמפריד ביני לבין מסע פוקימונים אני מתכוון לנסות בכל זאת. אני רוצה לנצל את כל האנרגיות שלי למסע עצמו!
    אני זוכר, שליד הבית שלי היה מגדל מים גבוה ותמיד נהגתי לטפס מעלה, רחוק מכל הרעש והמהומה, רחוק מכל הדרישות והבקשות, מאי ההבנה ומהכעסים. נהגתי לקחת נשימה עמוקה ולהביט בנוף. אני זוכר שנהגתי לספור את כמות הפוקימונים שהייתי רואה והיה לי קל יותר לסכם בראש את כל המידע שלימדו אותי על הפוקימונים אל על במעלה מגדל המים. רעש המים הגועשים נדמה היה לחשי ליבי, שכן כעסתי על כל אלה שמעולם לא טרחו להבין כי מבעד לשגיאות הכתיב יש משמעות למילים הנכתבות, ולעוצמות האדירות והאנרגיות שלי מסתתר לו לב קטן, שסך הכל מעוניין להשתלב ולהצליח, אך הפרעות הקשב והריכוז שסביבי שבעיניי היו כחומות העוצרות את פרץ המים, רק הסתירו את התוכן האמיתי שבי, את הכשרונות והדמיון היצירתיות והתשוקה. זה אני. אנדרו דיוויס.
    פוקימון התחלתי:
    הערות/הארות/בקשות: אם יש סיכויי כלשהו, אני ממש רוצה שינקס.
    שונא את הספרייט הזה!
    לנושא:
    אין מה להגיד, טופס מצויין כרגיל. רק הסברתי לך את הבעיה בפרטי... דבר איתי נראה מה עושים.

.

12. מנהל למופת! (לשעבר)
    התחלה לכולם:
    אתם עומדים שם בין קהל האנשים הגדול. כתושבי העיירה פאלט הקטנה והשלווה. וכמתחילי המסע שלכם בפעם הראשונה לא חזיתם מעולם בהתקהלות גדולה כלכך של אנשים מכל קצוות תבל ועוד בעיר הקטנטונת שלכם. זה קורה מידי שנה אבל לא ככה!
    היו שם עשרות אלפים, כמו הופעת ענק של הלהקה הכי מפורסמת בעולם או משהו דומה. הדחיפות והצפיפות משגעים אתכם אתם מתחילים להתרגז ולהשיב קצת אש לכל הסובבים. מתים כשכבר יקרה משהו על הבמה הריקה (כרגע) המקוללת הזאת...
    לאחר עוד איזה 15 דקות מייגעות של אותה ההמולה העצבנית והאגרסיבית הזאת נשמעים צלילי צעדים המחוזקים במיקרופונים שצמודים לבמה. הרוב שומעים זאת, התזוזות בהקל הולכות ופוסקות ואתם מאושרים מכך. "ששש!" נשמע מכל ילד שני בקהל.
    על הבמה עומד פרופסור אוק כמובן, הדמות החביבה שתמיד כיף לראות. יחד איתו עולה בלו גבוה וזקוף, משולב ידיים ושקט. בחור שגדל בעירכם והפך למאמן חזק ומוצלח במיוחד. הולך בדרך סבו אבל אין ספק שמאמן מוצלח. "ש.. שלום, שלום לכולם!" מנסה אוק להשכיל מילות פתיחה בין דיבורי הקהל הגדול הזה. "אנחנו שמחים שכולכם באתם, זה באמת מס' עצום אך תאמינו או לא היינו מוכנים לכמות הזאת של אנשים... ויש לנו מספיק פוקימונים. הפעם תיהיה גם עמדת הפוקימון הראנדומלי בוא תקבלו פוקימון כלשהו מהמאגר הגדול של מחוז אינדיגו" הוא מסביר וכולכם מתלחששים על הבשורה החדשה ואז הוא מוסיף "וכמובן שלושת ההתחלתיים הקבועים שלנו" וצוחק כתמיד. לפתע מהשמיים נשמעים קולות מסוק מחרישי אוזניים, רוח פרופלו חזקה ועלים שנסחפים עימה הוא נוחט אל מאחורי הבמה, קורע כמעט לגמריי את השלט הגדול שמאחורי גרין ואוק. ממנו יורד מישהו... לכם ולכולם עוברת אותה מחשבה מטורפת בראש ובאמת מן המדרגות עולה גם רד, המאמן האגדי. אתם אינכם מאמינים שהוא הגיע לכאן בעצמו. גרין מביט בו בגלגול עיניים אופייני שאומר 'שוויצר' ורד ללא שנייה של התעקבות מדבר "שלום לכולכם, לכל המאמנים הנפלאים לעתיד שכאן. תסתכלו טוב טוב מימינכם ומשמאלכם כי אחד מכם יחליף אותי עוד מעט! אחד מכם ירש את התואר הנחשק ביותר באינדיגו. והחבל הזה הוא המוצלח בכל עולם הפוקימון אז אפשר להגיד הנחשק ביותר בעולם!" הוא מלהיט אתכם. "אני מאחל לכם הרבה בהצלחה, מסע מעניין ומרגש. טוב אז... אתם רוצים לצאת למסע?!?!?" הוא צועק והקהל מסביבכם שואג "כן!!!" "אתם תביסו אותי?!?!?" הוא שוב קורא והקהל בהתאם. "אתם רוצים להיות האלופים החדשים?!?!?" "כן!!!" והפעם גם אתם מצטרפים לזה בלהט הרגע ומצחקקים לעצמכם. פרופסור אוק שוב לוקח את הפיקוד ומנסה להשתלט על הקהל. מבקש ממכם להסתדר בשורה לפי הפוקימון שתרצו: הטור הירוק, הטור הכחול, הטור האדום וטור ההפתעה.. והטורים תאמינו או לא מתחילים להסתדר. המסע מתחיל, קדימה.
    מה תעשו?

.

13. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי nivx10 צפה בהודעה
    התחלה לכולם:
    אתם עומדים שם בין קהל האנשים הגדול. כתושבי העיירה פאלט הקטנה והשלווה. וכמתחילי המסע שלכם בפעם הראשונה לא חזיתם מעולם בהתקהלות גדולה כלכך של אנשים מכל קצוות תבל ועוד בעיר הקטנטונת שלכם. זה קורה מידי שנה אבל לא ככה!
    היו שם עשרות אלפים, כמו הופעת ענק של הלהקה הכי מפורסמת בעולם או משהו דומה. הדחיפות והצפיפות משגעים אתכם אתם מתחילים להתרגז ולהשיב קצת אש לכל הסובבים. מתים כשכבר יקרה משהו על הבמה הריקה (כרגע) המקוללת הזאת...
    לאחר עוד איזה 15 דקות מייגעות של אותה ההמולה העצבנית והאגרסיבית הזאת נשמעים צלילי צעדים המחוזקים במיקרופונים שצמודים לבמה. הרוב שומעים זאת, התזוזות בהקל הולכות ופוסקות ואתם מאושרים מכך. "ששש!" נשמע מכל ילד שני בקהל.
    על הבמה עומד פרופסור אוק כמובן, הדמות החביבה שתמיד כיף לראות. יחד איתו עולה בלו גבוה וזקוף, משולב ידיים ושקט. בחור שגדל בעירכם והפך למאמן חזק ומוצלח במיוחד. הולך בדרך סבו אבל אין ספק שמאמן מוצלח. "ש.. שלום, שלום לכולם!" מנסה אוק להשכיל מילות פתיחה בין דיבורי הקהל הגדול הזה. "אנחנו שמחים שכולכם באתם, זה באמת מס' עצום אך תאמינו או לא היינו מוכנים לכמות הזאת של אנשים... ויש לנו מספיק פוקימונים. הפעם תיהיה גם עמדת הפוקימון הראנדומלי בוא תקבלו פוקימון כלשהו מהמאגר הגדול של מחוז אינדיגו" הוא מסביר וכולכם מתלחששים על הבשורה החדשה ואז הוא מוסיף "וכמובן שלושת ההתחלתיים הקבועים שלנו" וצוחק כתמיד. לפתע מהשמיים נשמעים קולות מסוק מחרישי אוזניים, רוח פרופלו חזקה ועלים שנסחפים עימה הוא נוחט אל מאחורי הבמה, קורע כמעט לגמריי את השלט הגדול שמאחורי גרין ואוק. ממנו יורד מישהו... לכם ולכולם עוברת אותה מחשבה מטורפת בראש ובאמת מן המדרגות עולה גם רד, המאמן האגדי. אתם אינכם מאמינים שהוא הגיע לכאן בעצמו. גרין מביט בו בגלגול עיניים אופייני שאומר 'שוויצר' ורד ללא שנייה של התעקבות מדבר "שלום לכולכם, לכל המאמנים הנפלאים לעתיד שכאן. תסתכלו טוב טוב מימינכם ומשמאלכם כי אחד מכם יחליף אותי עוד מעט! אחד מכם ירש את התואר הנחשק ביותר באינדיגו. והחבל הזה הוא המוצלח בכל עולם הפוקימון אז אפשר להגיד הנחשק ביותר בעולם!" הוא מלהיט אתכם. "אני מאחל לכם הרבה בהצלחה, מסע מעניין ומרגש. טוב אז... אתם רוצים לצאת למסע?!?!?" הוא צועק והקהל מסביבכם שואג "כן!!!" "אתם תביסו אותי?!?!?" הוא שוב קורא והקהל בהתאם. "אתם רוצים להיות האלופים החדשים?!?!?" "כן!!!" והפעם גם אתם מצטרפים לזה בלהט הרגע ומצחקקים לעצמכם. פרופסור אוק שוב לוקח את הפיקוד ומנסה להשתלט על הקהל. מבקש ממכם להסתדר בשורה לפי הפוקימון שתרצו: הטור הירוק, הטור הכחול, הטור האדום וטור ההפתעה.. והטורים תאמינו או לא מתחילים להסתדר. המסע מתחיל, קדימה.
    מה תעשו?
    'זהו' אחשוב לעצמי ואסדר את עצמי 'עכשיו הגיע הזמן שלי להוכיח שגם אני אוכל להיות מאמנת מוצלחת. אני אראה להם שגם אני אוכל להיות מנהיגת המכון ולא רק ג'נין השווייצרית הזאת! כן כן כולם ראינו אותך נכנסת חזק לקטע של הנינג'ה! אבל אז מה! גם אני למדתי תחת אבא את כל השטויות האלה וגם אני יכולה להיות בקלות המנהיגה בזמן שאת מתלהבת מהסאלטות שלך' אעביר בראשי את המחשבות במהירות ואגש לטור ההפתעה "אם כבר מתחילה, נקווה להתחלה מעניינת" אמלמל לעצמי ואחכה בתור.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

14. מנהל ראשי
    התחלה לכולם:
    מה תעשו?
    "הגיע רגע האמת" אני אומר לעצמי בלחש ומגחח מעט. אני ניגש אל הטור הירוק מלא בתקווה וגם מעט חששות. ואומר לעצמי שנית "הגיע רגע האמת, אני יוצא אל הלא נודע".

15. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי nivx10 צפה בהודעה
    התחלה לכולם:
    מה תעשו?
    תודה על ההיזדמנות אני מקווה לא לאכזב
    ----------------------------------------------------------------------
    "טוב הגיע רגע האמת סהר, אתה מתרגש?" אני שואל את אחי בלהט.
    ולאחר תשובתו אני מוסיף לומר ברצינות "אני מקווה ששתנו נצליח בתור מאמנים כמו שתמיד חלמנו ,ושהיריבות לא תפגע בחברות שלנו."
    ואז כדי להוריד את המתח אני מוסיף בגיחוח "כי אם אתה תתחיל להיפגע בכל פעם שאני יביס אותך היה לנו מלחמת אחים."
    לאחר השיחה הקצרה אני הולך לכיוון הטור הכחול בעודי מתפלל שסקווירטל שלי היה מגניב כמו האחד שהציל אותי ואת אחי בעבר.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

עמוד 1 מתוך 18 12311 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •