Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 32
  1. משתמש מנוסה
    שם: alien
    ציטוט פורסם במקור על ידי itayqt צפה בהודעה
    החוק הזה כבר הובהר פה לפני לא מעט זמן, שמי שמתקן/יורד על עמית עקב שגיאות הכתיב שלו מקבל באן.
    אין מה להתווכח
    אז ככה,כמו שאתם רואים,הפקח [...] טען שאנשים מקבלים באן בגלל חוק שאומר שאסור לתקן את עמית,עכשיו,חלק אומרים שזה "העלבה\פגיעה במשתמש" סבבה,תנו אזהרה לפני הבאן,ממתי נותנים באן לפני אזהרה שזה מגיע להעלבות?ועכשיו הוא אמר שזה חוק "מי שמתקן\יורד על עמית עקב שגיאות הכתיב שלו מקבל באן" איפה החוק הזה כתוב?
    הפקח ממציא חוקים שפועלים לטובתו של משתמש יחיד,בכל ה-6 שנים שהפורום הזה קיים,ובכל הפורומים הקיימים ברחבי העולם אין דבר כזה!!!
    כי להגזים זה כיף p:

2. מנהל ראשי
    אולי לא הבהרתי את עצמי מספיק טוב, אני מתקן: זהו לא חוק, אלה הודעה והבהרה.
    אתם יכולים לפתוח עוד 1001 תלונות, אני רק רוצה לציין שעברת על אחד החוקים בפורום משוב, במקרה גם החוק הראשון:
    "
    1.תלונה על משתמש/מנהל יש לשלוח לאחד המפקחים או למנהלים הראשיים בפרטי,במידה והתלונה היא על מפקח,פנו למנהל ראשי בפרטי, אין לפתוח תלונה על מישהו בנושא בפורום,יש לשלוח רק בה"פ
    אני חושב שזה גם מעיד על משהו.

3. מייסד האתר והפורום
    לא מעניין מה הולך בכל העולם, פה יש חוקים אחרים.
    הבהרנו 200 פעם לא לפגוע במשתמשים ולתקן שגיאות כתיב בפרט.

אף אחד לא מחוייב לתת אזהרה.
    אם אתם כ"כ מעוניינים אני מוכן לבטל את כל הקטע של האזהרות כי אני רואה שאנשים מרגישים בנוח לעבור על החוקים תמורת אזהרה.

4. משתמש מנוסה
    שיהיה,אבל רק שתדעו אתם עושים משהו שלא היה אף פעם חוק שנועד להגן על משתמש אחד ויחיד שזאת פשוט זוועת עולם

5. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אני לא מבין מה הקטע עם השגיאות כתיב של עמית
    כולה מתקנים אותו
    woooooooooooooooooooooooooooooooooooow
    גם הוא יודע שישלו שגיאות כתיב
    וגם אנחנו יודעים את זה.

אגב גם לקבל מזה באן זה מוגזם, לול
    אם תשאלו אותי, ולא רק אותי, זה בגלל שהוא מצץ להנהלה ואולי ממשיך
    אבל זו דעתי

Spoiler ספוילר

6. NYO HO HO
    שם: עמית.
    א)אני לא מבין איך לתקן שגיאות כתיב זה מעליב.
    כאילו, זה רק עוזר לדעת איך כותבים את המילה נכון.
    ב)זה לא בסדר כל הפרוטקציות האלה שאתם נותנים לעמית.
    מישהו אחד מנסה לעזור לו עם השגיאות כתיב שלו ואתם נותנים לו באן-זה ממש לא בסדר.
    אתם רואים את זה רק מהצד שלכם אבל מהצד שלנו זה ממש לו בסדר.
    זה כמו שיש שני אחים ולאחד מהם נותנים יחס מועדף.ההורים לו רואים בזה משהו רע אבל האח הפחות מועדף לא רואה את זה בעין יפה וממש מתעצבן.
    אותו דבר פה-אתם לא רואים את זה כטעות או משהו חריג, אבל שאר המשתמשים של הפורום מנסים להראות לכם שזה לא בסדר היחס המועדף הזה ואתם סוגרים את העיניים והאוזנים ומתעלמים.
    בואו אני אתן לכם קצת סטירה מעירה-לא רק שאתם נותנים באן לכל מי שעושה פיפס לעמית אלא אתם גם מכופפים את החוקים בשבילו כדי שהוא חס וחלילה לא יפגע(רמז-חוק של ההעלבה).יותר מזה, כשהוא העליב וירד על אחרים לא עשיתם כלום בהתחלה ורק אחרי 1001 תלונות ששלחו לכם אתם החלטתם להוריד אותו מניהול ולא לתת לו עונש מוסף, דבר שלדעתי היה טיפה מראה על פרוטקציות וש"חס וחלילה עמיתי היקר שלנו לא ישב בבאן כי הוא קדוש".
    אני לא מנסה להשיג פה כלום לטובתי האישית.אם תתנו לי באן על התגובה הזאת כי חיללתי את שם עמית לשוא בבקשה, לא אכפת לי.
    אני רק מביא את דעתם של המשתמשים שלכם, שתרדו קצת מהעץ ותנסו להבין מה שהמשתמשים שלכם חושבים כי לשבת לכם בצמרת ולהנות מהחיים כמנהלים ממש לא יעזור למשתמשים פה.
    NYO HO HO BITCH

7. משתמש מנוסה
    עכשיו שאני חושב על זה,הוא צריך להודות לנו בגלל שאכפת לנו שהוא כותב בשגיאות כתיב,אנחנו עושים את זה בשביל שהוא ילמד לפעם הבאה איך לכתוב את המילה ההיא,אבל במקום לבוא ולהגיד תודה,הוא בוכה למנהלים שנותנים באן,אז אתם נותנים באן לכאלה שמנסים לעזור,ח''ח לשניכם

8. לא ברור בכלל
    חחח החלטתי שמהיום אני חירש, שלא יודע קרוא וכתוב, ומתרגמים לו הכל באזנייה
    עכשיו זה מעניין אם גם לי יהיו פרוטקציות חחחחחח.
    אבל לא נראלי שזה קשור לשגיאות הכתיב, הוא סתם היה מלקק להנהלה..

Spoiler ספוילר

9. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי armorboy צפה בהודעה
    א)אני לא מבין איך לתקן שגיאות כתיב זה מעליב.
    כאילו, זה רק עוזר לדעת איך כותבים את המילה נכון.
    ב)זה לא בסדר כל הפרוטקציות האלה שאתם נותנים לעמית.
    מישהו אחד מנסה לעזור לו עם השגיאות כתיב שלו ואתם נותנים לו באן-זה ממש לא בסדר.
    אתם רואים את זה רק מהצד שלכם אבל מהצד שלנו זה ממש לו בסדר.
    זה כמו שיש שני אחים ולאחד מהם נותנים יחס מועדף.ההורים לו רואים בזה משהו רע אבל האח הפחות מועדף לא רואה את זה בעין יפה וממש מתעצבן.
    אותו דבר פה-אתם לא רואים את זה כטעות או משהו חריג, אבל שאר המשתמשים של הפורום מנסים להראות לכם שזה לא בסדר היחס המועדף הזה ואתם סוגרים את העיניים והאוזנים ומתעלמים.
    בואו אני אתן לכם קצת סטירה מעירה-לא רק שאתם נותנים באן לכל מי שעושה פיפס לעמית אלא אתם גם מכופפים את החוקים בשבילו כדי שהוא חס וחלילה לא יפגע(רמז-חוק של ההעלבה).יותר מזה, כשהוא העליב וירד על אחרים לא עשיתם כלום בהתחלה ורק אחרי 1001 תלונות ששלחו לכם אתם החלטתם להוריד אותו מניהול ולא לתת לו עונש מוסף, דבר שלדעתי היה טיפה מראה על פרוטקציות וש"חס וחלילה עמיתי היקר שלנו לא ישב בבאן כי הוא קדוש".
    אני לא מנסה להשיג פה כלום לטובתי האישית.אם תתנו לי באן על התגובה הזאת כי חיללתי את שם עמית לשוא בבקשה, לא אכפת לי.
    אני רק מביא את דעתם של המשתמשים שלכם, שתרדו קצת מהעץ ותנסו להבין מה שהמשתמשים שלכם חושבים כי לשבת לכם בצמרת ולהנות מהחיים כמנהלים ממש לא יעזור למשתמשים פה.
    אני אתייחס רק לחלק הראשון של השאלה כי השאר לא מעניין אותי
    לדוגמה, שאומרים לך משהו מעליב - ואתה כן נעלב, ומישהו אחר אומר אבל הוא רק אמר את זה.. אתה לא אמור להיפגע. ככה עמית מרגיש, ובזה אני בטוח. אף אחד לא מושלם, ולא צריך לרדת על אף אחד.
    הובהר פה מספר פעמים כי אין לתקן אותו בגלל השגיאות כתיב שלו, ואתם ממשיכים לעשות את זה, והעונש חולק פה מספר פעמים וככה זה ימשיך.

10. משתמש מנוסה
    איפה השאלה פה?
    ושוב,אנחנו עושים את זה כי אכפת לנו,לא מכוונה רעה

11. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי d-a-l-e-k צפה בהודעה
    איפה השאלה פה?
    ושוב,אנחנו עושים את זה כי אכפת לנו,לא מכוונה רעה
    לא אכפת לכם באמת, עושים את זה כי זה מעצבן.
    אז אם אכפת לכם, אתם מוזמנים להפסיק

12. לא ברור בכלל
    ציטוט פורסם במקור על ידי itayqt צפה בהודעה
    אני אתייחס רק לחלק הראשון של השאלה כי השאר לא מעניין אותי
    לדוגמה, שאומרים לך משהו מעליב - ואתה כן נעלב, ומישהו אחר אומר אבל הוא רק אמר את זה.. אתה לא אמור להיפגע. ככה עמית מרגיש, ובזה אני בטוח. אף אחד לא מושלם, ולא צריך לרדת על אף אחד.
    הובהר פה מספר פעמים כי אין לתקן אותו בגלל השגיאות כתיב שלו, ואתם ממשיכים לעשות את זה, והעונש חולק פה מספר פעמים וככה זה ימשיך.
    אני לא רואה למה אתה לא מתייחס לשאר ההודעה
    קצת קשה או משהו? כי אתה נראה לי אחד חכם שיכול..
    כאילו, רציני מעניין אותי למה אתה לא מתייחס לשאר.
    מה קרה?
    כשאתה קורא סיקור על הביטלס אתה מתייחס להכל, אז כאן כמה שורות כולה? פחח.

Spoiler ספוילר

13. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    אני מעולם לא ביקשתי שתתקנו אותי וגם לא אבקש!
    שאתם מתקנים בן אדם עם דיסלקציה זה כמו שאתם אומרים "אני יותר טוב ממך" גם אם אתם לא מתכוונים לזה
    זה מה שאני מרגיש כל פעם שאתם מתקנים אותי ואני ביקשתי כמה פעמים שלא תתקנו אותי

והבאן של אילן לא היה על המילה "מעוד" שהוא תיקן
    אני דיווחתי על המשפט שאיתו הוא פתח את התגובה שלו "לא קול אוד ענשים קמוחה יעיו קיימין"
    אתם לא יכולים להגיד כלום עכשיו
    זה הדבר הכי מכוער שאמרו לי בחיים ואם אתם חושבים שלא מגיע לו על זה באן ומיד אז אתם ממש לא מבנים אותי ואז כל התלונות שלכם חסרות טואלת
    עד שלא תבינו מה עובר עלי שאתם מתקנים או כותבים משפטים כמו "לא קול אוד ענשים קמוחה יעיו קיימין" התלונות שלכם חסרות תועלת.....

כמו תמיד. עמיטריד.

14. משתמש מנוסה
    זה בגלל שאת הסיקור לביטלס עשה עמיטריד המלקק,ובגלל שאנחנו לא מלקקים לפקח,לא אכפת לו מאיתנו

15. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי divilon~ צפה בהודעה
    אני לא רואה למה אתה לא מתייחס לשאר ההודעה
    קצת קשה או משהו? כי אתה נראה לי אחד חכם שיכול..
    כאילו, רציני מעניין אותי למה אתה לא מתייחס לשאר.
    מה קרה?
    כשאתה קורא סיקור על הביטלס אתה מתייחס להכל, אז כאן כמה שורות כולה? פחח.
    מעניין אותך? כי אתם מקבלים את אותה התשובה 1001 פעמים ולא מבינים.
    הנושא נסגר.
    יום טוב

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •