Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: Steins;gate

1. Kibō no chi

Steins;gate

פרקים: 24+OVA
    סוגה: TV
    תאריך יציאה:Sep 14, 2011 עד Apr 6, 2011
    סטודיו: White-Fox
    ז'אנרים: מדע בדיוני, מותחן, מסתורין
    R - +17

"It was the choice of steins;gate"
    הפרולוג:
    [YOUTUBE]cXYoo-txuTg[/YOUTUBE]
    *נקלח מהVISUAL NOVEL, שעליו מבוססת הסדרה

תקציר:
    כשהמדען המטורף, אוקבה רינטארו (או כפי שהוא קורא לעצמו, הואווין קיומה) הלך ביחד עם ידידתו מאיורי להרצאה של דוקטור נקאבאצ'י, המחשבה על כך שימצא שם את הגופה של מאקיסה קוריסו, מדענית בת 18 שמחקריה פורסמו במגזיני המדע המפורסמים בעולם שוכבת לה בשלולית דם לא חלפה לו אפילו לרגע בראשו.
    מזועזע, אוקבה שולח SMS לשותפו למעבדה דארו על כך שקוריסו נדקרה למוות, ותוך שנייה עשרות האנשים שעמדו מחוץ לזירת האירוע נעלמו מבין עיניו כלא היו. כשהוא חוזר למעבדה, עדיין מהרהר אם הזה את מה שראה או שבאמת כל האנשים נעלמו סתם ככה, הוא מגלה שההרצאה של נקאבאצ'י בוטלה ומעולם לא התקיימה, שאף אחד לא נרצח בכלל באותו היום, ויותר מזה - הודעת הSMS ששלח לדארו הגיעה אליו שבוע לפני ששלח אותה.

הדמויות:
    Spoiler ספוילר

דעה אישית:
    אוקיי, אז את Steins;gate קראתי קודם לכן בתור VISUAL NOVEL, שמדורג במקום השני מבחינת ציון בVNDB, עם ציון של 8.99. הסיבה היחידה שהתחלתי לקרוא אותו הוא בגלל המוניטין שהוא צבר - הנובל ששוחר לפני בערך 3 שנים התעלה בציון על קלאסיקות כמו CLANNAD וFATE/STAY NIGHT.
    בכל אופן, תוך כמה ימים סיימתי לקרוא את כל הנובל. פחות או יותר 30 שעות של גיימפליי, שזה אומר 30 שעות של קריאה רצופה נטו, שזה די הרבה.
    הנובל היה מדהים, ולאחר שסיימתי את הקריאה החלטתי לתת ניסיון גם לסדרה, שגם היא מדורגת במקום גבוה (3 בMAL), למרות שהניסיון שלי עם סדרות שמבוססות על וויז'ואל נובלס הוא לא טוב (FATE/STAY NIGHT למשל הרסו את כל מה שטוב בנובל).

בכ"מ, גם את הסדרה סיימתי מהר למדי. באמת שהסדרה מעולה מכל כך הרבה בחינות, בדומה לנובל:
    העלילה מרתקת ומושכת, צריך לשים לב לפרטים הקטנים. אמנם טיפה עמוסה ולא עד כדי כך מקורית, ואלה שלא אוהבים מדע בדיוני יסבלו בכמה רגעים של חוסר הבנה, אבל העלילה בנויה היטב ומלאה בקטעים לא צפויים ותפניות מדהימות. אנשים שאהבו סרטים כמו "אפקט הפרפר" כנראה ממש יאהבו את הסדרה.
    האנימציה מדהימה, בוצעה על הצד הטוב ביותר של הסדרה, והציור שלעצמו גם מאוד יפה ובעל סגנון אפלולי יחסית. עיצוב הדמויות עצמו הוא בנאלי, אבל שאר הפרטים מצוירים בצורה מעולה.
    הדיבוב. הו, הדיבוב. משחק מעולה מצד כולם, עם קאסט רחב בעל קולות מוכרים כמו מיאנו מאמורו (לייט יגאמי מדת' נוט, יאו לינג מFMAB, סיאל מפוקימון) עושה עבודה נהדרת בתור אוקבה רינטארו. בהתחלה הייתי סקפטי בנוגע לליהוק של מיאנו לאוקבה, כי הדמות נראית כל כך שונה מלייט, שזה התפקיד הכי מזוהה איתו. ובכל זאת, הוא הצליח להוכיח שאני טועה ולהרשים אותי. הליהוק של סקי טומוקוזה (גילגמש מFATE/STAY NIGHT וFATE/ZERO) לתפקיד האוטאקו החרמן והשמן נראה נורא מוזר בעיניי. היה ממש מצחיק לשמוע את צורת הדיבור שלו נשמרת לדמות. שאר הקאסט קצת פחות מוכר, אבל באמת שכל דמות נעשתה בצורה מעולה.
    הOST בוויז'ואל נובל נורא איכזב אותי, חוץ משני קטעים שאהבתי ושירי הפתיחה שהיו מעולים (יותר משל הסדרה לפחות), אבל בסדרה הסאונדטראק הרבה יותר טוב. לא הייתי אומר שהכי טוב, אבל הוא הרבה יותר ממספק.
    הדמויות עצמן חביבות למדי. חלקן מתבלטות יותר, חלק פחות. חלק הרגישו נורא מיותרים ושהם שם רק בגלל שהם שם, אבל הפיתוח של הדמויות היה מעניין ביותר.

חלקים באנימה הרגישו לי קצת יותר מאולצים מאשר בנובל, חלק מהדברים הוסברו בצורה פחות מובנת ומפורטת בVN (שמצד אחד זה רע בגלל חוסר ההבנה, ומצד שני זה טוב כי הVN היה חופר לפעמים עם ההסברים סתם ככה ))): ).
    וההתחלה של הסדרה מרגישה טיפה איטית, היא צוברת תאוצה רק קצת אחרי כמה פרקים.
    בכל מקרה, סדרה מדהימה, באמת שאין לי תלונות.
    מומלץ בחום לאוהבי מדע בדיוני (אני יודע שיש כאן המון אוהבי דוקטור הו למיניהם, אולי זה יעניין אתכם).

פתיח:
    [YOUTUBE]FEcPbr1f4Nc[/YOUTUBE]
    סיום:
    [YOUTUBE]DZhoUy6VU24[/YOUTUBE]

תמונות:
    Spoiler ספוילר

לצפייה ישירה:
    http://www.watch-anime.net/steins-gate/
    http://www.animeshi.tv/?s=STEINS+GATE&x=11&y=11
    להורדה - טורנט

וזהו, נראה לי.

Spoiler ספוילר

2. NYO HO HO
    שם: עמית.
    נשמע נחמד, אולי אראה אחרי שאגמור את התכנונים שלי(לסיים Attack on Titan ולראות Darker than Black)
    NYO HO HO BITCH

3. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    מגניב, חיפשתי אנימה חדשה לראות (לא שראיתי הרבה, אני רק עוקב אחרי נארוטו ווואן פיס, וסיימתי אוסאביץ', וגם דרגון בול) נראה לי שאני אתחיל לראות את זה עוד מעט.

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    יפה מאוד על השקעה, אחלה סיקור, היה לי ממש כיף לקרוא אותו.
    יפה שהבאת הורדה בטורנט לאנימה למי שמעוניין ועוד שירים מהאנימה, זה מצוין!
    אני מתכנן בקרוב להתחיל לראות את האנימה הזאת.
    ~נוסף ללינקיה~
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

5. Kibō no chi
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    יפה מאוד על השקעה, אחלה סיקור, היה לי ממש כיף לקרוא אותו.
    יפה שהבאת הורדה בטורנט לאנימה למי שמעוניין ועוד שירים מהאנימה, זה מצוין!
    אני מתכנן בקרוב להתחיל לראות את האנימה הזאת.
    ~נוסף ללינקיה~
    תודה d:

מקווה שמי שינסה לראות את הסדרה ייהנה ממנה~

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •