Pokemon GO
עמוד 18 מתוך 18 ראשוןראשון ... 8161718
מציג תוצאות 256 עד 263 מתוך 263

נושא: Glaria Soa

1. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    מייקל ~
    אתה מקבץ חול למקום אחד ובעזרת היד שלך אתה יוצר מערבולת חול עצומה שמאבדת שליטה ועפה במהירות לעבר הנמר בהפתעה, הוא נלכד בה וניסה לירות אש לכל הכיוונים. זאת נתקעה במערבולת ופגעה בו אף יותר ממה שבמערבולת עצמה היה.
    ״עכשיו תנסה להפוך את הנמר לכדור אנרגיה!״ קרא הילד ״תדמיין אותו הופך לכדור אנרגיה!״

אני דמיין את הנמר ומנסה לדמיין איך הגוף שלו נהפך לכדור אנרגיה קטן ואז אני מכניס את הכדור אנרגיה לכיס.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

2. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אנייה ~
    ״שנייה האני!״ קראה הילדה וסכם הגיח מהמדרגות השיש הגדולות וליטף את אחותו באופן מטריד. ״שלום! מה אפשר לעזור לך, אממ אנייה?״
    ׳מה זה אנייה? זה לא נשמע כמו סאם אני משוכנעת!׳ את שומעת את קולה של וויולו בראשך מודיע לך מה שאת כבר ידעת.

אנג׳ל ~
    ״החוקים פשוטים.״ אמר תלמיד גבוה קומה ושחום הוא היה נראה כמו אלף בעיקר בזכות הזנב החום הקצר שלו. ״שניכם נלחמים באמצעות הדמונים שלכם בלבד, אין לכם רשות להתערב בקרב מלבד ייעוץ לדיונים שלכם. מאחרשלאנגל אין כדור אנרגיה לסרנה נאסר לערב כדורי אנרגיה בקרב.״ הו איחל לכם בהצלחה וסרנה סימנה לך שהיא מעניקה לך את הכבוד להתחיל.

אמייקי ~
    אתה מדמיין את גופו של הנמר הופך לאנרגיה ובמהירות אתה חש כיצד הדמון משנה צורה לכדור אנרגיה בוהק. לאחר שהוא הפך לכדור אנרגיה, הילד מנחה אותך להכות את כדור האנרגיה על הרצפה ולחתום איתו חוזה על הנדמה שלך. אתה מרגיש איך כל זה מתרחש והנמר חוזר לצורתו המקורית, רק שהפעם הוא מביט בך ונראה שהפעם, הוא לא

הולך לפגוע בך..

3. משתמש על פעיל

אמייקי ~
    אתה מדמיין את גופו של הנמר הופך לאנרגיה ובמהירות אתה חש כיצד הדמון משנה צורה לכדור אנרגיה בוהק. לאחר שהוא הפך לכדור אנרגיה, הילד מנחה אותך להכות את כדור האנרגיה על הרצפה ולחתום איתו חוזה על הנדמה שלך. אתה מרגיש איך כל זה מתרחש והנמר חוזר לצורתו המקורית, רק שהפעם הוא מביט בך ונראה שהפעם, הוא לא

הולך לפגוע בך..
    "כל הכבוד לך! כמעט נצחת אותי! רוצה שנהיה חברים?" אומר לו בשמחה.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

4. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה

אנג׳ל ~
    ״החוקים פשוטים.״ אמר תלמיד גבוה קומה ושחום הוא היה נראה כמו אלף בעיקר בזכות הזנב החום הקצר שלו. ״שניכם נלחמים באמצעות הדמונים שלכם בלבד, אין לכם רשות להתערב בקרב מלבד ייעוץ לדיונים שלכם. מאחרשלאנגל אין כדור אנרגיה לסרנה נאסר לערב כדורי אנרגיה בקרב.״ הו איחל לכם בהצלחה וסרנה סימנה לך שהיא מעניקה לך את הכבוד להתחיל.
    'פאנג תתחיל בקרן קרח, אם אתה מכיר את הדמון תספר לי עליו'אומר לפאנג.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    מייקל ~
    ׳אין כל צורך לצעוק׳ נשמע לפתע קול ילדותי בראשך. אתה מביט לכל הכיוונים. ׳אתה יכול פשוט לכוון אליי מחשבה, אל תדאג, אני לא נושך.׳
    ״קדימה!״ ניגש אליך הילד שחום העור וחייך. הושיט לך את היד ללחיצה. ״איך קוראים לך?״

אנג׳ל ~
    ׳אני לא מכיר אותו בכלל. אני מתאר לעצמי שהוא משתמש במתקפות מים אבל אני לא יודע בודאות. אומר לך פאנג בראש וממהר לירות קרן קרח היישר לעבר הצב שמתעופף בקלילות מעליך ויורה גל ענק של מים וגלש עליו, המים אומנם לא פגעו הפאנג אבל השריון החזק של הצב פגע הפאנג והעיף אותו לאחור. ׳אני בסדר!׳ דיווח פאנג במהירות.

6. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    אנג׳ל ~
    ׳אני לא מכיר אותו בכלל. אני מתאר לעצמי שהוא משתמש במתקפות מים אבל אני לא יודע בודאות. אומר לך פאנג בראש וממהר לירות קרן קרח היישר לעבר הצב שמתעופף בקלילות מעליך ויורה גל ענק של מים וגלש עליו, המים אומנם לא פגעו הפאנג אבל השריון החזק של הצב פגע הפאנג והעיף אותו לאחור. ׳אני בסדר!׳ דיווח פאנג במהירות.
    'פאנג תשלח עוד קרן קרח לעברו של הצב תחכה שהוא ישתמש בגל פעם נוספת הפעם תשתמש בקרן קרח נוספת על מנת להקפיא את הגל, העצירה הפתאומית של הגל תעיף את הצב קדימה ושתשתמש בכוח שלו נגדו ברגע שהא נוחת על הרצפה תתקרב אליו ותתפוס אותו'אומר לפאנג.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

7. the bitch is back
    אנייה ~
    ״שנייה האני!״ קראה הילדה וסכם הגיח מהמדרגות השיש הגדולות וליטף את אחותו באופן מטריד. ״שלום! מה אפשר לעזור לך, אממ אנייה?״
    ׳מה זה אנייה? זה לא נשמע כמו סאם אני משוכנעת!׳ את שומעת את קולה של וויולו בראשך מודיע לך מה שאת כבר ידעת.
    אסתכל מעט מזועזעת "זה לא סאם. איפה הוא?" אומר בקול רציני ואתרחק צעד אחורה ואזכר שאפילו לא הצגתי את עצמי
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

8. משתמש על פעיל
    מייקל ~
    ׳אין כל צורך לצעוק׳ נשמע לפתע קול ילדותי בראשך. אתה מביט לכל הכיוונים. ׳אתה יכול פשוט לכוון אליי מחשבה, אל תדאג, אני לא נושך.׳
    ״קדימה!״ ניגש אליך הילד שחום העור וחייך. הושיט לך את היד ללחיצה. ״איך קוראים לך?״.
    'מה איפה הקול הזה בא?' אחשוב לעצמי ואמשיך 'איזה יום הזוי''[
    "קוראים לי מייקל, איך קוראים לך?" אענה לילד.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

עמוד 18 מתוך 18 ראשוןראשון ... 8161718

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •