Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 57
  1. with great power comes great responsibility
    את מספר האנשים שהיו מחוברים לפורום הזה כמוני או יותר ממני אפשר לספור על יד אחת...
    (אלכס, ניצן, רותם, היטמן הקצת אובססיבי... ולא עולים לי יותר שמות).
    צחקנו ביחד, השתעממנו ביחד, הצפנו את פורום משו"ב ביחד בנושאים כמו:
    *צריך לסגור את הנו"ד כדי ששאר הפורומים יהיו יותר פעילים!
    *למה סגרתם את הנו"ד?? הפורום פחות פעיל תחזירו אותו!!
    *למה אלכס פקח? תורידו אותו
    *למה יש לעומר בחתימה בחורות חצי ערומות? שיוריד את החתימה!
    *צריך להחיות את הפורום!! (וזה כשהיו פה ביום בערך פי 50 יותר תגובות).
    *אנחנו כבר לא ילדים! די לפוקימון, בואו נהפוך לפורום כללי (מה שבאמת קרה והיה בדיעבד טעות ענקית).

היו תקופות קורעות מצחוק, תקופות עם וויכוחים מעניינים, תקופות יבשות יותר שהפורום קם על הרגליים מהם (וגם אז היו כל יום בערך פי 200 יותר תגובות ממה שיש עכשיו).
    העברנו פה לילות שלמים של חופשים גדולים בחפירות בנו"ד.
    עכשיו אני לא מבין איך עשיתי דברים כאלה ומסתכל עליהם כבזבוז זמן, אבל זאת בהחלט חתיכת נוסטלגיה.

היום אני מאמין שכל החבר'ה הוותיקים נמצאים במקום אחר, ובגלל זה להפוך את הפורום לכללי היה טעות.
    כי מה שנמשכנו אליו בתור ילדים לא עניין אותנו אחרי שנתיים-שלוש, מה שלא לקחנו בחשבון שעוד שנה-שנתיים נהיה בראש אחר והפורום לא יעניין אותנו... ופורום ללא נושא פחות ימשוך אליו אנשים.

האמת?
    הסיבה היחידה שאני רואה שהפורום נשאר עומד ומחזיקים בשבילו שרתים, בלי לזלזל בנוסטלגיה היא שכרגע יש 50 אורחים ושני משתמשים רשומים מחוברים. (בראש השנה, בחג, בחופש, מה שמראה על המצב הנוראי של הפורום).
    ניחוש פרוע הוא שהאורחים נמצאים פה כדי לצפות במידע שהצטבר בנושאים שהצטברו פה במהלך השנים ובגלל עבודה טובה של רותם קופץ בחיפוש בגוגל. כנראה שהצפיות בפירסומות של האורחים זה מה שמחזיק את הפורום או אפילו קצת רווחי. אז סך הכל מה שנשאר מהפורום זה הרבה מידע שהצטבר בו במהלך השנים שמושך אליו כניסות מזדמנות.
    אפשר להיות דרמטים ולהגיד שזה ה"שלד" של מה שהוא היה.

פורומים שהיו פעילים...
    לדוגמא עיצוב גרפי שלמדתי המון מהמשתמשים (בין היתר דברים שמשמשים אותי גם היום), ובתמורה גם לימדתי המון והיה מאוד פעיל כיום מת לגמרי, לא צמח פה מעצב חדש כבר שנתיים.
    פורום חת"מ - שהיה הכי פעיל פה לא ראה תגובה כבר חודש.
    אפילו הנו"דים שהיו מוצפים ומגיעים ל100 עמודים תוך כמה שעות, רואים עכשיו לא יותר מתגובה משעממת ביום, בדרך כלל של LORD-ABIZI (no offence)

למרות כל מה שרשמתי, מדהים שהפורום שרד כל כך הרבה זמן!
    חייבים להגיד כל הכבוד לרותם...
    לא מכיר פורום ששרד כל כך הרבה זמן חוץ מanime-il וכמובן fxp.

ההצעה שלי היא כזאת...
    "מאגר המידע" שמושך אל הפורום כניסות יישאר גם אם הפורום ישנה את הנושא שלו.
    הפורום צריך דם חדש, צריך נושא חדש-ישן שימשוך אליו אנשים.
    הנושא של "פורום כללי" נכשל, חד משמעית.
    אם הפורום היה נשאר במתוכנת הקודמת שלו המצב היה הרבה יותר טוב.
    הגיע הזמן לחזור להיות פוקימונס , או אפילו להפוך לפורום אנימה שמעניין את רוב הגולשים פה.
    לא בשביל הנוסטגליה, לא בשביל הוותיקים, אלא בשביל הילדודס, שיגיעו לפה כמו שאנחנו הגענו לפני הרבה זמן...
    שיבלו את הלילות של החופש הגדול בחפירות בנו"ד ובמשחקי תפקידים, כמו שאנחנו בילינו.
    זה יעלה רק בשינוי של הלוגו למעלה ושל הדומיין...
    ובקשה אישית, להחזיר את פורום משוב למעלה! כי שם הוא צריך להיות!.

חג שמח לכולם!

with great power comes great responsibility
    Tomerאומר/ת:
    אני תוצאה של אורגייה
    ב"ה תחזיק את החולצה הזאת שוב במסיבת עיתונאים...
    Spoiler ספוילר

חן השעיר.
    לא נשכח
    ולא נסלח.
    למה עזבת אותנו למה?!

גַּם אם אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי
    Spoiler ספוילר

2. the bitch is back
    וואלה צודק!
    הפורום באמת מת וחבל.. המקום הזה היה באמת מקום מעולה והוא עדיין יכול להיות!
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אתם לא כאלה אלוהיים כמו שאתה מציג
    גם בתקופתי היה מאוד פעיל פה וכיפי, למרות שהחבר'ה שלכם באו לביקורים מועטים

יואב. דור. עומר. עומר. ליאור. דור. שחר. מגל. טל. מאי. נלי. סיגל. עידן. משה. שלומי. אביב. ואני יכול להמשיך

Spoiler ספוילר

4. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי Assassin צפה בהודעה
    אתם לא כאלה אלוהיים כמו שאתה מציג
    גם בתקופתי היה מאוד פעיל פה וכיפי, למרות שהחבר'ה שלכם באו לביקורים מועטים

יואב. דור. עומר. עומר. ליאור. דור. שחר. מגל. טל. מאי. נלי. סיגל. עידן. משה. שלומי. אביב. ואני יכול להמשיך

ועדיין אם היה אפשר לעשות השוואת תקופות, תאמין לי שהתקופה שלנו פה הייתה הרבה יותר פורייה...
    בכל מקרה זה לא הנושא המקום צריך ריענון מחדש ולהעלות פעילות.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

5. Just a prank bro
    שם: דור
    אני מסכים ב100%
    אישית אני נמשכתי הרבה פחות לפורום כשהוא עבר לכללי גם כי הוא היה כבר לא נוח לשימוש וגם כי הוא איבד את החן שלו, בתור אחד שארגן פה את הפעילות הכי גדולה שהפורום ראה בשנה האחרונה אני אומר שיש מקום להשקעה! יש אפשרות להחיות את הפורום! אני עדיין בקשר עם המון אנשים שהכרתי בפורום והוא היה כמו הבית שלי, רק חבל לראות את הבית הזה מתמוטט.
    למרות ש... לא נראלי שיהיה אפשרי להחזיר את הפורום למה שהוא היה פעם, לא נוכל למלא נו"דים בכמה שעות ולא נוכל להיות "אחווה" כמו שהיה פעם.
    הנקודה שלי היא שאם מישהו יקח יוזמה לידיים אפשר להעלות את הפורום הזה שוב.

6. with great power comes great responsibility
    תסכימו איתי שבפתיחה של הפורום היו פה 2 משתמשים? רותם ואיילון?
    תוך חודשיים הפורום הפך להיות פעיל, בגלל שהנושא משך אליו את האנשים.
    הפורום לא מושך אליו חבר'ה וותיקים וזה בסדר, כשהראש במקום אחר אין מה לעשות...
    אבל ילדים כן יכולים להגיע לפה אם הנושא של הפורום יעניין אותם, כמו שאנחנו הגענו.
    תוך חודשיים מפתיחת הפורום הוא הפך לפעיל.
    אולי גם תוך חודשיים מהחזרה של הנושא לפוקימון נראה פה פעילות? אי אפשר לדעת... אפשר לנסות.
    אולי אפילו גם יבואו משתמשים עם ידע בנושא וגם את האתר יצליחו להחיות...
    ואולי זה גם לא יצליח, אבל לא נראה לי שיש מה להפסיד

with great power comes great responsibility
    Tomerאומר/ת:
    אני תוצאה של אורגייה
    ב"ה תחזיק את החולצה הזאת שוב במסיבת עיתונאים...
    Spoiler ספוילר

חן השעיר.
    לא נשכח
    ולא נסלח.
    למה עזבת אותנו למה?!

גַּם אם אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי
    Spoiler ספוילר

7. מייסד האתר והפורום
    הזמן שלי קצר אז אני אקצר :

- הפורום התפתח מהר מאוד כבר בימים הראשונים שלו בגלל שהיה מחסור בפורומי פוקימון רציניים בזמנו (במיוחד אחרי הסגירה של האתר הישראלי לשעבר) ואנשים חיפשו מקום חדש. מה גם שהיה מדובר בדור שפוקימון היה בערך הסדרה הענקית ביותר בילדות שלו ופחות או יותר הדבר הרציני ביותר שהיה לראות בטלוויזיה.
    - המעבר לכללי היה הכרחי, אמנם חלקכם לא זוכרים אבל איבדנו הרבה מהגולשים בתקופה האחרונה שלו בתור פוקימון ואי אפשר לדעת אם היינו נשארים כפורום פוקימון בלבד המצב היה אותו דבר. מה גם שבתקופה הראשונה אחרי המעבר לכללי פורומי הפוקימון עדיין היו מאוד תוססים ופעילים.
    - הבעיה היחידה עם המשתמשים הפעילים היא שכולם כבר גדלו, אני מסתכל על עצמי ובקושי קיימים נושאים שאני מרגיש שיש לי לפתוח פה. באתרים אחרים ברשת בגילי אני פעיל רק בנושאים של יום יום (בתקופה של הצבא זה היה עם חיילים אחרים, בתקופה שאחרי זה על רכב או תמיכה טכנית בדברים שאני צריך) והתייעצות עם 'מומחים' מה שנקרא - שזה משהו שאין פה. כל זה מסתכם בכך שמי שהיה לו פעם, מלבד נוסטלגיה אין לו באמת מה לעשות פה.
    - אני ממשיך כמובן להחזיק את הפורום ולשלם על ההוצאות הכספיות ולמרות מה שחשבת (שהאורחים מחזיקים לי את הפרסומות) אין לי שום רווח או אפילו כיסוי הוצאות על האתר. עכשיו שאני מסתכל הפרסומות אפילו לא עובדות לפחות שבועיים חח. בעזרת ה' אני אחזיק את הפורום עד יומי האחרון p: אבל אלה רק משאלות לב, לך תדע.
    - הדרך היחידה שאני רואה להחזיר את הפורום לפעילות היא לשכור אנשים שיקדמו את הפורום מבחוץ וינהלו אותו אבל זה לא משהו שאני יכול להרשות לעצמי.
    - להחזיר את הפורום לנושא מסויים כמו פוקימון זה לא בא בחשבון ואין לי זמן לפרט את מה שעל ליבי בעניין.
    - שיהיה לכולנו שנה טובה ובהצלחה בהמשך.

8. היכל התהילה
    אני אובססיבי? אני? אני?? אני??? אני!!! אני(!?!?!?) א-נ-י... אנני? לנוקס~!

בכל מקרה, אני חושב שיש דברים בגו, אבל אני לא חושב ששינוי נושא ישנה משהו. אמרתי את זה בעבר ואומר את זה שוב - הפורום יכול להצליח גם אם הנושא שלו יהיה "ליהיא גרינר". פשוט צריך מעט חשיבה מחוץ לקופסה. זה מאוד מסרס כאשר הפורום ננעל בחגים, כאשר אסור לשים תמונות של נשים בעירום, וכאשר אנשים רוצים לתרום. פשוט כי הם נתקלים בכל מיני מכשולים, כדוגמת לורד אביזי ותורת ה"אני תמיד צודק, הפורום הזה ימות לא משנה מה תעשה עבורו". או לדוגמה, הבאת אנשים כמו נסטי שקיבלה את המפתחות לנהל פה פורום והובהלה לכיכר הפורום ונתלתה שם על היותה "חדשה". זה לא דרך.

9. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    אולי אני קצת חדש פה בהשוואה לכל הענקים העתיקים שהגיבו פה, אבל אני כן מבלה בפורום הזה קצת יותר מ-3 שנים. הפורום הזה עיצב אותי והאנשים כאן נתנו לי את האישיות שלי. לצערי כל האנשים שאני מכיר מהפורום ואני עדיין בקשר איתם לא מדברים פה בפורום כי יש לנו קבוצות "סופר נו"ד" בסקייפ.
    אבל לדעתי, להגיד לכם מה הבעיה הכי גדולה שלנו פה? זה כבר לא פורום, זה נוסטלגיה. כולם פה נמצאים כבר איזה 5 שנים+ עם הבדיחות הפרטיות שלהם ועם הזכרונות, ולמשתמשים חדשים אין מקום...

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

10. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    רותם, אתה יכול להביא אנשים שלא יעשו את זה בשביל כסף, אלא מתוך אהבה לדבר הזה, להכריז על שיתופי פעולה עם אתרי פוקימון אחרים וכו'... אולי זה לא הרעיון הכי טוב אבל מה כבר אפשר להפסיד?

11. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    אני אגיד דבר אחד:
    פורום פעיל זה פורום שהחת"ם פעיל בו.
    כי חת"ם דורש השקעה ועקביות יום יומית ועם הפורום הזה פעיל אז מדברים על דברים בנו"ד, נוצרים קשרים חדשים בין שה"מים לשחקנים ואז זה יתניע את שאר הפורומים. בשנייה חת"מ יפעל, הנו"ד יפעל. בשנייה שהנו"ד יפעל אנשים יבואו. כשאנשים יבואו הם יתחילו לפרסם דברים בפורום צחוקים ובמשחקים כללי וב(הכי חשוב) גרפיקה.
    בקיצור אולי אני טועה אבל זה מה שאני חושב....

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

12. משתמש מנוסה
    פשוט מחזק את עומר
    רותם, אתה עדיין יכול להציל את המקלט שבו אנחנו גדלנו.
    ביליתי פה מכיתה ו' עד סוף כיתה ט' ונהנתי מכל רגע, באתי לכאן עם שגיאות כתיב ובעזרת כמה ילדים פה שבאופן אבסורדי אני זוכר את שמם (יוסי, שי, נדב, תומר ועומר) למדתי לכתוב ללא שגיאות כתיב וזה עזר לי גם בחיים האמיתיים וחסך להוריי הרבה כסף.
    המקום הזה הוא איזהשהו נקודה בהתבגרות של כל מי שהיה בפורום הזה בעבר, אני יכול להסתכל על ילד שבא לפה בכיתה ו' ועכשיו אני מסתכל על ילד שמתגייס עוד כמה חודשים ואומר לעצמי פאק אשכרה גדלתי פה, למקום הזה ברחתי אחרי בצפר ובחופשים כשהיה משעמם...
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

13. מייסד האתר והפורום
    השאלה היא מאיפה אני משיג את האנשים שיהיו מוכנים להשקיע, ואם כבר מדברים על אנשים כאלה למה זה לא כל אחד ואחד מכם שמציע רעיונות?
    אני כבר אמרתי ואומר שוב, אין לי זמן ואת היכולת הכספית לפרסם את הפורום. אני לא מרוויח שקל מהפורום והכל הוצאות, אני לא רוצה להוסיף הוצאות נוספות.

14. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    השאלה היא מאיפה אני משיג את האנשים שיהיו מוכנים להשקיע, ואם כבר מדברים על אנשים כאלה למה זה לא כל אחד ואחד מכם שמציע רעיונות?
    אני כבר אמרתי ואומר שוב, אין לי זמן ואת היכולת הכספית לפרסם את הפורום. אני לא מרוויח שקל מהפורום והכל הוצאות, אני לא רוצה להוסיף הוצאות נוספות.
    אפשר לרתום אנשים מהפורום
    אני מוכן לתרום את עצמי לעזרה, ואני בטוח שעוד הרבה יהיו מוכנים, זה אפשרי לעשות את זה.
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

15. Just a prank bro
    שם: דור
    וואלה מוכן לעשות הישרדות מייפורום עונה 2

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •