Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 20 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 295
  1. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    !Pokemon – The Way of a true Champion

הסבר קצרצר על מה הולך להיות במשחק:
    בואו נתחיל מהדברים הבסיסיים:
    הפוקימונים שיהיו במשחק הם הפוקימונים שבין דור 1 לבין דור 4 והמשחק יתנהל במחוז סינו היקר והאהוב.
    פוקימונים מדור 5 ו-6 יופיעו במשחק אצל מאמנים שונים וגם אפשריים להשגה בדרכים שונות שיפורטו עם מהלך המשחק
    התפתחויות מגה ישולבו במשחק

עלילה:
    במרוצת השנים במחוז סינו הייתה אלופה אחת בלתי מעורערת והיא סינתיה ( ) אך גם לכל דבר טוב יש סוף.
    יום אחד מתחרה מסתורי שכינה עצמו "המושיע" הופיע בזירת התחרות ולקח לעצמו את תואר "האלוף". מיד אחר כך הקים צוות מרושע שמטרתו לשלוט בסינו ביד רמה ובזרוע נטויה.
    המכונים נשארו אותו הדבר במחוז אלא שהמנהיגים הוחלפו על ידי חיילים מאומנים של "המושיע" שהם בעלי פוקימונים חזקים.
    כל אחד מהחיילים האלה מתופקד גם כ"מושל" של אותו אזור ולו עוזרים משלו.
    (מספר שנים עברו מאז עלייתו של "המושיע" ומחוז סינו הפך למחוז משועבד ובעל תנאי מחייה קשים ביותר, האלופה סינתיה נעלמה ואיתה גם מאסטר הפוקימונים אש קאטצ'אם וחבורתו ויש הסוברים והמאמינים שיום יבוא ויגיע אלוף חדש שיביא על סינו את השלום ותקופה של שגשוג המוני וחופש.
    האם אתם אלה שתביאו את התקופה המיוחלת בזו?

הירשמו למשחק ונראה

פערי עלילה:
    -פוקימונים שמתפתחים רק בהחלפה יתפתחו כרגיל והפוקימונים שמתפתחים בהחלפה עם חפץ התפתחו בהחזקת החפץ בלבד.
    -לא ידוע מה קרה לסינתיה ולחבורה של אש, אתם יותר ממוזמנים לגולת זו בעצמכם.
    -"המושיע"-זהותו לא תיחשף עד שתילחמו בו לאחר שהבסתם את כל שמונת ה"מושלים" שלו.
    -התפתחויות מגה יהיו במשחק אבל יהיה קשה מאוד להשיג אותם

מטרות:
    -לסיים את המשחק
    -להביס את "המושיע" ולהחזיר את סינו לתקופה שלפניו.
    -לרוצים-למצוא מה קרה לסינתיה,אש ושאר החבורה שלו

חוקים:
    1.כמובן שכל חוקיי הפורום וחוקי חת"ם חלים במשחק זה.
    2.תגובות לא מושקעות ותוקעות יגרמו להעפת השחקן מבלי לקבל הזדמנות שנייה!
    3.הודעות ספאם לא יתקבלו בברכה,הכל בה"פ
    4.המשחק יהיה פתוח רק ל-3 שחקנים!
    5.שחקן שלא מגיב 3 ימים יקבל הודעה פרטית ובמידה וימשיך לא להגיב יוצא מהמשחק!
    חנות:
    פוכדור-- 50$
    פוכדור מתקדם - - 100$
    תרופה -- 50$
    סופר תרופה -- 100$
    75$- (לדוגמה)-נוגדנים מכל הסוגים

קניון:

פוכדור-- 50$
    פוכדור מתקדם - - 100$
    אולטרה פוכדור -
    - 150$
    תרופה - - 50$
    סופר תרופה - - 100$
    היפר תרופה - - 200$
    נוגדנים מכל הסוגים - (דוגמה)- 75$
    אבני פיתוח -(דוגמה) - 500$
    חפצי פיתוח - (דוגמה)- 300$המפה:

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר

לא להגיב עדיין

ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    צוותו של המושיע:
    המושיע: (אין תמונה עד הקרב מולו)

אדם מסתורי שזהותו לא ידוע כמו גם פרטים עליו
    פוקימונים: לא ידועים מי וכמה

סגן א':
    סגנו של המושיע שחוץ מהמראה שלו לא ידוע עליו כלום
    מרכוס:
    מנהיג המכון השמיני,אדם בעל מזג קר וציני.
    אליס:
    מנהיגת המכון השביעי, מתחממת בקלות ושונאת את מרבית האנשים
    דיאנה:
    מנהיגת המכון השישי, יש לה אופי מחשמל והיא לעומת שאר המנהיגים מראה אופי אנושי
    דריוס:
    מנהיג המכון החמישי, אדם עצלן ביותר שלא אכפת לו מהסביבה שלו
    ג'ין:
    מנהיג המכון הרביעי, כמו דיאנה גם הוא מראה על אופי אנושי והוא גם אכפתי, לא נראה כי הוא מעוניין להשאר תחת שלטונו של "המושיע"
    הלנה:
    מנהיגת המכון השלישי ידידה טובה של ג'ין, נבחרה למשרת "מושלת" לאחר שג'ין שכנע את "המושיע" שהיא תהיה נאמנה לו, כיום היא משמשת מושלת רק כדי לעזור לאנשים באזור שלה.
    קורקי:
    מנהיג המכון השני, נער קופצני ונרגש שנענה לכל אתגר שמולו, אינו מאמין ב"מושיע" אך נשאר נאמן לו בגלל המעמד שניתן לו.
    פוקימונים: לא ידועים
    סטפני:
    מנהיגת המכון הראשון, נערה צעירה ועצבנית,חסרת סבלנות ולא אכפתית כלפי הסובבים אותה, יש האומרים שבאזור השליטה שלה תנאי המחייה הכי קשים ולכן אזור זה לא מלא באנשים.
    פוקימונים: אקנס ( ), ווירליפד ()

המעבדה:
    פרופסור רואן:
    אותו הפרופסור הישן והטוב של מחוז סינו.
    "המושיע" מאמין ששום מאמן צעיר לא יצליח להפיל אותו לכן הוא מאפשר לפרופסור רואן להמשיך לחלק פוקימונים למאמנים מתחילים ללא פיקוח.
    במעבדה פרופסור רואן ייתן לכם אשרות לבחור פוקימון מן הפוקימונים הבאים:
    צ'ימצ'ארנלקח ע"י the rock
    פוקימון קוף האש, צ'ימצ'אר ידוע בהיותו פוקימון קופצני ושמח. שותף נהדר!
    טרטוויג -נלקח ע"י מונקי
    פוקימון צב העשב, טרטוויג הוא פוקימון שקט וביישן אבל ברגע שמכירים אותו הוא הופך לשותף נדהר וחזק!
    פיפלאפנלקח ע"י totodile
    פוקימון פינגווין המים, פיפלאפ הוא פוקימון גאוותן וחזק שלא נכנע בקלות. מתאים לאנשים בעלי גאווה ורצון תמידי לנצח!

אנשים חשובים שתפגשו בדרך
    :
    פרופסור רואן:
    אותו הפרופסור הישן והטוב של מחוז סינו.
    "המושיע" מאמין ששום מאמן צעיר לא יצליח להפיל אותו לכן הוא מאפשר לפרופסור רואן להמשיך לחלק פוקימונים למאמנים מתחילים ללא פיקוח.
    האחות ג'וי:

אותה משפחת אחיות שמטפלת בפוקימונים השונים בכל דור ודור.
    הם זכו להשאר בתפקידם כל עוד הם יטפלו בראש ובראשונה בפוקימונים של צוותו של "המושיע".
    רוז וגרין:
    צמד אנשים שפועלים בשביל איש לא ידוע, גונבים פוקימונים ועורכים ניסויים שונים עם מכשירים על פוקימונים.
    אתם תתקלו בהם המון במהלך המסע
    פוקימונים רוז: אקנס ( ), האונדור ( )
    פוקימונים גרין: קרוגאנק ( )

השאר יתגלו בהמשך המסע שלכם...

טופס הרשמה
    :
    שם בפורום: די מובן...
    שם במשחק: כדי שאני אדע איך לפנות אליכם.
    תיאור: לתאר את הדמות שלכם,מה היא לובשת (מי שרוצה מוזמן עם התיאור להביא ספרייט)
    אופי:לתאר קצת על הדמות שלכם.
    רקע: כמובן רקע מושקע ויפה בעל 5 שורות מינימום ו-8 שורות מקסימום~
    פוקימון התחלתי: תבחרו את הפוקימון שאתם רוצים
    פוקימונים: לא לגעת
    פוקימונים אצל הפרופסור: לא לגעת
    תגים: לא לגעת
    חפצים: פוקדיע ( ), 3000$ ( ), חכה ישנה ( ), מכשיר קשר(פאלפון) ( )
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק:

התחלה
    :
    ההתחלה תינתן לכל אחד בנפרד לאחר שיהיו 2 רשומים...

קרדיטים
    :
    לאתר סרבי על המידע הרב.
    POKEMONELITE 2000 על הספרייטים

לא להגיב עדיין

משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    שמור לעדכונים עתידיים ואיוונטים

רשומים 3~1

the rock:
    Spoiler ספוילר

מונקי:
    Spoiler ספוילר

totodile:
    Spoiler ספוילר

אפשר להגיב

משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    שם בפורום: the rock
    שם במשחק: ג'וני קינג
    תיאור:שיער קצר אשר צבוע בצבע כחול, ז'קט אדום,ג'ינס קצר ונעלי ספורט בעל עיניים מלוכסנות ובגובה 1.80
    אופי:חם מזג,עקשן,חכם,חשדן,פזיז מעט.
    רקע: השם שלי זה ג'וני קינג,ילד נורמלי בן 15 ומתנוסס לגובה 1.80, אני עוד אדם שמחפש מי הוא ואת משמעות חייו, תמיד חשבתי שחיי יהיו שמחים עד שהורי נלקחו בשבי,הורי שהיו שניהם מדענים נחטפו יום אחד מהבית, אני זוכר את מילותיה האחרונות של אמי, אתה תהיה המושיע האמיתי ותציל אותנו, היא נישקה אותי על המצח והלכה. מאז אני גר עם הורי המאמצים עם אחותי החדשה. כמו שאמרתי אני אדם שכל מה שהוא רוצה זה לגלות מי הוא ומהו יעודו, אבל אני חושב שהבנתי היעוד שלי הוא להציל את המחוז הזה, להביס את המושיע וחשוב יותר מכל להציל את ההורים שלי. החלטתי שיהיה מה שיהיה אני אצא למסע הזה לאחר שהורי המאמצים הסכימו קיבלתי את המועד לקבלת הפוקימון ההתחלתי שלי, זה הרגע שלי, זה הזמן שלי, אני אציל את כולם.
    הורי המאמצים חושבים שאני טיפש כי אני מאמין, אני חושב שאני אמיץ כי אני היחיד שיש לו האומץ להגשים את חלומו ויעודו.
    פוקימון התחלתי: צ'ימצ'אר
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק:מסטיק אחד בבקשה
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

5. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי the rock צפה בהודעה
    שם בפורום: the rock
    שם במשחק: ג'וני קינג
    תיאור:שיער קצר אשר צבוע בצבע כחול, ז'קט אדום,ג'ינס קצר ונעלי ספורט בעל עיניים מלוכסנות ובגובה 1.80
    אופי:חם מזג,עקשן,חכם,חשדן,פזיז מעט.
    רקע: השם שלי זה ג'וני קינג,ילד נורמלי בן 15 ומתנוסס לגובה 1.80, אני עוד אדם שמחפש מי הוא ואת משמעות חייו, תמיד חשבתי שחיי יהיו שמחים עד שהורי נלקחו בשבי,הורי שהיו שניהם מדענים נחטפו יום אחד מהבית, אני זוכר את מילותיה האחרונות של אמי, אתה תהיה המושיע האמיתי ותציל אותנו, היא נישקה אותי על המצח והלכה. מאז אני גר עם הורי המאמצים עם אחותי החדשה. כמו שאמרתי אני אדם שכל מה שהוא רוצה זה לגלות מי הוא ומהו יעודו, אבל אני חושב שהבנתי היעוד שלי הוא להציל את המחוז הזה, להביס את המושיע וחשוב יותר מכל להציל את ההורים שלי. החלטתי שיהיה מה שיהיה אני אצא למסע הזה לאחר שהורי המאמצים הסכימו קיבלתי את המועד לקבלת הפוקימון ההתחלתי שלי, זה הרגע שלי, זה הזמן שלי, אני אציל את כולם.
    הורי המאמצים חושבים שאני טיפש כי אני מאמין, אני חושב שאני אמיץ כי אני היחיד שיש לו האומץ להגשים את חלומו ויעודו.
    פוקימון התחלתי: צ'ימצ'אר
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק:מסטיק אחד בבקשה
    התקבלת!

עוד משתמש אחד שיירשם והמשחק יתחיל!
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    שם בפורום: מונקי
    שם במשחק : דני מילק
    תיאור:דני הוא בחור חסון בעל שרירים מפותחים בידים ובחזה בעל שער שחור ועניים שחורות הוא גופיה לבנה וג'ינס כחולים עם ג'קאט אפור קשור למותניו גבהו הוא מטר שבעים וחמש. תמונה לתיאור ( http://www.google.co.il/imgres?imgur...1gsgG&tbm=isch )
    אופי: מרדן,פזיז,בעל חוש צדק חזק,חברותי,אקטיבי עד להיפר אקטיבי וסקרן.
    רקע: דני מילק בא ממשפחה בעלת עסק עצום לחליבת מילטנג . בבית תמיד היה הרבה כסף ומאט אהבה, דני היה רואה את הוריו לעיתים רחוקות מאוד ובגלל היותו אקטיבי ביותר הוא הלך לעבוד במחלבות של המילטנג מבלי לבקש שכר ולהתאמן בחרב בסגנון יפני כבר בגיל צעיר.
    הוריו של דני תמיד ראו בהרגלים אלו מגונים וכאשר הם ראו אותו מתאמן או מדבר עם החקלאים האחרים בחווה הם נזפו בו, אך הוא אינו התרגש מדעתם והמשיך בהרגליו.
    אך החיים המהנים שלו לא המשיכו זמן רב כיוון ש"המושיע" וחבורות הביריונים שלו הגיעו למרות שההון המשפחתי אינו התצמצם ואף גדל רבים מחבריו בחווה החלו להעלם ואנשים אחרים קרים מדוכאים ומורעבים החלו לעבוד בחווה שהייתה מלאת חיים וכאשר היו שומעים את שם משפחתו של דני הם היו יורקים עליו וביום לאחר מכן נעלמים.
    בהיותו סקרן דני החל לחקור למה אנשים נעלמים ואיך זה שלמרות שמשפחות ועסקים רבים נסגרו ואנשים הפכו לגוויות מהלכות משפחתו תמיד הרווחיה.
    הוא חקר בבית והתחיל לצותת לשיחות של הוריו והאורחים שלהם ויום אחד הזדמן לו לשמוע מאחד מהאורחים של הורי " תודה רבה על הכסף אתם אנשים ישרים ואני מצפה להמשיך לעשות איתכם עסקים" ובעודו מדבר הוא סגר מזוודה גדולה מלאה בכסף ."שטיות מאז שאתם והמושיע עליתם לשלטון כל העסקים הקטנים נסגרו והפכנו לחברה גדולה מאי פעם אפילו העובדים שלי הפכו לזולים יותר ואם הם מתפרעים תמיד אפשר לגרום לטעונת עבודה."
    דני היה בשוק ופשוט עמד קפוא לכמה שניות ולאחר מכן הוא רץ לחדר המקלחת ולקח מהחדר מגב וניסה להילחם באורח של הוריו אך ללא הצלחה האורח קרא לאחד מהפוקימונים שלו ודני היה מעולף מספר שניות לאחר מכן.
    "יש לך מזל שאתה הבן שלי אחרת הוא היה הורג אותך!" אביו אמר לו כשהתעורר במיטתו אולם הוא לא זכה לתגובה.
    הסיפור הזה התרחש לפני כחודש ומאז דני לא דיבר עם הוריו והחליט שהוא הולך לנקום בשביל כל החברים שלו בחווה ולצאת למסע כדי להפיל את "המושיע".
    פוקימון התחלתי:טרטוויג
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק: זה לא הופיע ברקע אבל דני בן 17
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    שם בפורום: מונקי
    שם במשחק : דני מילק
    תיאור:דני הוא בחור חסון בעל שרירים מפותחים בידים ובחזה בעל שער שחור ועניים שחורות הוא גופיה לבנה וג'ינס כחולים עם ג'קאט אפור קשור למותניו גבהו הוא מטר שבעים וחמש. תמונה לתיאור ( http://www.google.co.il/imgres?imgur...1gsgG&tbm=isch )
    אופי: מרדן,פזיז,בעל חוש צדק חזק,חברותי,אקטיבי עד להיפר אקטיבי וסקרן.
    רקע: דני מילק בא ממשפחה בעלת עסק עצום לחליבת מילטנג . בבית תמיד היה הרבה כסף ומאט אהבה, דני היה רואה את הוריו לעיתים רחוקות מאוד ובגלל היותו אקטיבי ביותר הוא הלך לעבוד במחלבות של המילטנג מבלי לבקש שכר ולהתאמן בחרב בסגנון יפני כבר בגיל צעיר.
    הוריו של דני תמיד ראו בהרגלים אלו מגונים וכאשר הם ראו אותו מתאמן או מדבר עם החקלאים האחרים בחווה הם נזפו בו, אך הוא אינו התרגש מדעתם והמשיך בהרגליו.
    אך החיים המהנים שלו לא המשיכו זמן רב כיוון ש"המושיע" וחבורות הביריונים שלו הגיעו למרות שההון המשפחתי אינו התצמצם ואף גדל רבים מחבריו בחווה החלו להעלם ואנשים אחרים קרים מדוכאים ומורעבים החלו לעבוד בחווה שהייתה מלאת חיים וכאשר היו שומעים את שם משפחתו של דני הם היו יורקים עליו וביום לאחר מכן נעלמים.
    בהיותו סקרן דני החל לחקור למה אנשים נעלמים ואיך זה שלמרות שמשפחות ועסקים רבים נסגרו ואנשים הפכו לגוויות מהלכות משפחתו תמיד הרווחיה.
    הוא חקר בבית והתחיל לצותת לשיחות של הוריו והאורחים שלהם ויום אחד הזדמן לו לשמוע מאחד מהאורחים של הורי " תודה רבה על הכסף אתם אנשים ישרים ואני מצפה להמשיך לעשות איתכם עסקים" ובעודו מדבר הוא סגר מזוודה גדולה מלאה בכסף ."שטיות מאז שאתם והמושיע עליתם לשלטון כל העסקים הקטנים נסגרו והפכנו לחברה גדולה מאי פעם אפילו העובדים שלי הפכו לזולים יותר ואם הם מתפרעים תמיד אפשר לגרום לטעונת עבודה."
    דני היה בשוק ופשוט עמד קפוא לכמה שניות ולאחר מכן הוא רץ לחדר המקלחת ולקח מהחדר מגב וניסה להילחם באורח של הוריו אך ללא הצלחה האורח קרא לאחד מהפוקימונים שלו ודני היה מעולף מספר שניות לאחר מכן.
    "יש לך מזל שאתה הבן שלי אחרת הוא היה הורג אותך!" אביו אמר לו כשהתעורר במיטתו אולם הוא לא זכה לתגובה.
    הסיפור הזה התרחש לפני כחודש ומאז דני לא דיבר עם הוריו והחליט שהוא הולך לנקום בשביל כל החברים שלו בחווה ולצאת למסע כדי להפיל את "המושיע".
    פוקימון התחלתי:טרטוויג
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק: זה לא הופיע ברקע אבל דני בן 17
    התקבלת!

בקרוב אני אערוך את ההודעה הזו עם ההתחלות לך ולthe rock

התחלות:
    the rock:
    "ביפ, ביפ, ביפ" צלצל השעון המעורר שלך בבוקר מספר פעמים עד שאתה קם. אתה קם במהירות ומכבה אותו.
    תוך כדי פיהוק אתה ניגש לשירותים בבית המאמץ שלך בעיר טווינליף ומתחיל לצחצח שיניים ולשתוף פנים כאשר אתה שומע את אמך המאמצת אומרת "ג'וני! ארוחת בוקר!" בנימה קצת עצובה. אתה ניגש ומתיישב עם המשפחה המאמצת שלך לארוחה האחרונה לפני שאתה יוצא למסע.
    "ג'וני, אתה יודע שהייתי רוצה שתישאר בבית, לדעתי אתה פועל בפזיזות ובלי לחשוב, אך הבנתי שאתה חושב שזה הייעוד שלך ולכן לא אעצור בעדך!" אומר לך אביך המאמץ וטופח לך על השכם "שמור על עצמך" אומרת לך אמך המאמצת "אני יודעת שתחליף לאמך הביולוגית אני לא אבל ניסיתי כמיטב יכולתי, אני מקווה שאתה מרוצה ושתחזור אלינו בסוף המסע שלך בשלום!" היא אומרת ומתחילה לבכות.
    "ג'וני, אני מקווה שתצליח במסע שלך, אני תמיד פה כדי לעודד אותך ולתמוך בך בכל מה שתצטרך!" אומרת לך אחותך ומתחילה גם היא לבכות עם אמך המאמצת.
    לאחר ארוחת הבוקר העצובה והאמוציונלית אתה נפרד סופית מההורים שלך ויוצא לכיוון העיר סאנג'ם הסמוכה לטווינליף כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלך מפרופסור רואן.
    כאשר אתה מגיע למעבדה אתה מגלה לתדהמתך שהיא נעולה! רעשים מוזרים נשמעים מאחוריי המעבדה ואתה ניגש לבדוק, שם אתה רואה צמד אנשים ( ) מאיימים על אדם מבוגר בעל שיער ושפם לבן שבידיו מזוודה גדולה (
    ).
    "תוותר כבר על המזוודה שוטה זקן, אנחנו רוצים את מיקומם של פוקימוני הזמן והמרחב!" צעקה האישה מהצד בעצבים "כן! תקל על עצמך ופשוט וותר, ההתנגדות המיותרת הזו סתם תעלה לך בכאב!" חיזק את דבריה שותפה.
    "על גופתי המתה!" צעק האיש הזקן ותפס את המזוודה בחוזקה "אני לא אתן לכם את המיקומים שלהם, גם אם זה יעלה בחיי!" הוא צעק עליהם בכל כוחו.
    "אם אתה מבקש!" אמרה האישה וזרקה כדור בצבע אדום לבן לאוויר שממנו יצא פוקימון מוזר הדומה לנחש בצבע סגול (
    ) "אקנס תשתמש בנשיכה על השוטה הזקן הזה!" היא פקדה על הפוקימון שהבנת ששמו אקנס וזה מתחיל לזחול במהרה לעבר הפרופסור תוך כדי שהוא חושף את ניביו.
    מה תעשה?

מונקי:
    "ביפ, ביפ, ביפ!" אתה קם לשעון המעורר באחוזתך שבטווינליף ליום הגדול בוא אתה אמור לצאת למסע הנקמה שלך ב"מושיע".
    אתה נכנס לחדר האמבטיה הפרטי שלך, מתקלח, מצחצח שיניים באיטיות ולבסוף שוטף פנים ומתלבש.
    למטה המשרתים כבר עורכים שולחן לארוחת בוקר ואתה עובר ליד ההורים שלך בדממה קרה, המשרתים נראים מופתעים ולא מבינים מה הלך הרוחות בבית.
    לארוחה אתה מקבל ארוחת בוקר גורמה שהוכנה במיוחד בשבילך על ידי השף בבית שלכם "אתה מבין שבלי כל הכסף הזה שהשגנו לאחר עליית "המושיע" לא היית יכול ככה לאכול אוכל גורמה ולהנות ממנו!" אומר לך אביך בתקיפות "אתה פשוט כפוי טובה! האדם הדגול הזה עשה למשפחה שלנו רק טוב ואתה ככה יורק לו בפרצוף! תתבייש!" הוא מטיף בך בזעם ואמך בזמן זה שותקת בצד, נראית מפוחדת מכל מה שהולך שם.
    "אני מקווה שתתעשת במהלך המסע שלך ותחזור הבית על ארבע ותתנצל בפני אותו אדם שתקפת! אתה ביישת את המשפחה שלנו! מאיפה היה לך האומץ לעשות כזה דבר?!" הוא ממשיך לומר דברים בלי לחשוב בעצבים.
    לאחר ארוחת בוקר טעונה שבה ישבת בשקט ולא ענית לאבא שלך, דבר שהרתיח אותו יותר אתה יוצא מהאחוזה ועובדי החווה מברכים אותך לשלום ודרך צלחה.
    אתה מתקדם כמות זמן קצרה ומגיע לעיר סאנג'ם שם שוכן הפרופסור רואן ודופק על דלתות מעבדתו אך אין קול ואין עונה!
    אתה שומע רעשים מוזרים מחצר האחורית של המעבדה ומתקדם לשם ורואהצמד אנשים (
    ) מאיימים על אדם מבוגר בעל שיער ושפם לבן שבידיו מזוודה גדולה ( ).
    "תוותר כבר על המזוודה שוטה זקן, אנחנו רוצים את מיקומם של פוקימוני הזמן והמרחב!" צעקה האישה מהצד בעצבים "כן! תקל על עצמך ופשוט וותר, ההתנגדות המיותרת הזו סתם תעלה לך בכאב!" חיזק את דבריה שותפה.
    "על גופתי המתה!" צעק האיש הזקן ותפס את המזוודה בחוזקה "אני לא אתן לכם את המיקומים שלהם, גם אם זה יעלה בחיי!" הוא צעק עליהם בכל כוחו.
    "אם אתה מבקש!" אמרה האישה וזרקה כדור בצבע אדום לבן לאוויר שממנו יצא פוקימון מוזר הדומה לנחש בצבע סגול (
    ) "אקנס תשתמש בנשיכה על השוטה הזקן הזה!" היא פקדה על הפוקימון שהבנת ששמו אקנס וזה מתחיל לזחול במהרה לעבר הפרופסור תוך כדי שהוא חושף את ניביו.
    מה תעשה?

משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    'הם צרכים להתבייש בעצמם לנצל כך אנשים ולפגוע בהם רק בשביל כסף.' אני חושב לעצמי בעודי הולך למעבדה וככל שאני מתעמק במחשבה על מה הורי עשו אני מגביר את קצב ההליכה עד שאני מגיעה למעבדה ומגלה שהיא נעולה.
    'טוב אני לא באתי עד לכאן כדי לחזור להורים שלי' אני חושב בעודי שומע קול מגיע מהחצר האחורית.
    'אני לא יכול להשאר פה ולא לעשות כלום,אבל בפעם האחרונה שניסיתי להילחם בפוקימון בעצמי אני נכשלתי!'
    "טוב אין לי יותר זמן לבזבז!" אני אומר לעצמי ומחפש משהו כמו מקל או חתיכת עץ כדי להתקיף את האנשים שמאיימים על האדון המבוגר בעודי צועק "תעזבו אותו אתם לא חושבים שאנשים כמוכם עשו מספיק נזק לעולם הזה?!"
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

9. משתמש מנוסה
    'הם צרכים להתבייש בעצמם לנצל כך אנשים ולפגוע בהם רק בשביל כסף.' אני חושב לעצמי בעודי הולך למעבדה וככל שאני מתעמק במחשבה על מה הורי עשו אני מגביר את קצב ההליכה עד שאני מגיעה למעבדה ומגלה שהיא נעולה.
    'טוב אני לא באתי עד לכאן כדי לחזור להורים שלי' אני חושב בעודי שומע קול מגיע מהחצר האחורית.
    'אני לא יכול להשאר פה ולא לעשות כלום,אבל בפעם האחרונה שניסיתי להילחם בפוקימון בעצמי אני נכשלתי!'
    "טוב אין לי יותר זמן לבזבז!" אני אומר לעצמי ומחפש משהו כמו מקל או חתיכת עץ כדי להתקיף את האנשים שמאיימים על האדון המבוגר בעודי צועק "תעזבו אותו אתם לא חושבים שאנשים כמוכם עשו מספיק נזק לעולם הזה?!"
    דני:
    אתה חושב לעצמך שהורייך צריכים להתבייש על הניצול הציני שלהם באנשים בשביל כסף ומתחיל להתקדם מהר יותר לכיוון המעבדה של פרופסור רואן ומגלה שהיא נעולה.
    'טוב אני לא באתי עד לכאן כדי לחזור להורים שלי' אתה חושב לעצמך ושומע רעש מוזר מאחוריי המעבדה, כאשר אתה ניגש לראות מה קורה ורואה את שני האנשים תוקפים את המבוגר ומתלבט מה לעשות מכיוון שבפעם האחרונה שנלחמת מול פוקימון בעצמך נכשלת, לאחר שאתה מחליט שאין יותר זמן לבזבז אתה לוקח חתיכת קרש שהייתה בצד המעבדה ומסתער על האנשים שתוקפים את האדם המבוגר תוך כדי שאתה צועק "תעזבו אותו אתם לא חושבים שאנשים כמוכם עשו מספיק נזק לעולם הזה?!".
    "מאיפה בא הילד המוזר הזה?" אומרת האישה בלעג והיא ושותפה מתחמקים מניסיון ההתקפה שלך "אקנס תחליף מטרה, תשתמש בהתקלה על הילד החטטן הזה!" אומרת האישה בלגלוג ואקנס מתחיל להסתער לכיוונך. "ילד, תפוס!" צועק לך המבוגר וזורק לך כדור אדם לבן כמו הכדור שממנו יצא הנחש של האישה, "זרוק אותו עכשיו!" צועק לך האיש בדאגה ואתה מגיב מהר וזורק אותו, מהכדור בוקעת הילה לבנה זוהרת שהופכת תוך מספר שניות ליצור דמוי צב שבצבע ירוק (
    ) "זהו טרטוויג, הוא יודע להשתמש בהתקלה ובנסיגה!" מסביר לך המבוגר ואתה רואה שאקנס מתחיל להתקרב אלייך ואל טרטוויג במהירות רבה!
    מה תעשה?
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Pikachu 4 Ever צפה בהודעה
    התקבלת!

בקרוב אני אערוך את ההודעה הזו עם ההתחלות לך ולthe rock
    [CENTER]
    התחלות:
    the rock:
    "ביפ, ביפ, ביפ" צלצל השעון המעורר שלך בבוקר מספר פעמים עד שאתה קם. אתה קם במהירות ומכבה אותו.
    תוך כדי פיהוק אתה ניגש לשירותים בבית המאמץ שלך בעיר טווינליף ומתחיל לצחצח שיניים ולשתוף פנים כאשר אתה שומע את אמך המאמצת אומרת "ג'וני! ארוחת בוקר!" בנימה קצת עצובה. אתה ניגש ומתיישב עם המשפחה המאמצת שלך לארוחה האחרונה לפני שאתה יוצא למסע.
    "ג'וני, אתה יודע שהייתי רוצה שתישאר בבית, לדעתי אתה פועל בפזיזות ובלי לחשוב, אך הבנתי שאתה חושב שזה הייעוד שלך ולכן לא אעצור בעדך!" אומר לך אביך המאמץ וטופח לך על השכם "שמור על עצמך" אומרת לך אמך המאמצת "אני יודעת שתחליף לאמך הביולוגית אני לא אבל ניסיתי כמיטב יכולתי, אני מקווה שאתה מרוצה ושתחזור אלינו בסוף המסע שלך בשלום!" היא אומרת ומתחילה לבכות.
    "ג'וני, אני מקווה שתצליח במסע שלך, אני תמיד פה כדי לעודד אותך ולתמוך בך בכל מה שתצטרך!" אומרת לך אחותך ומתחילה גם היא לבכות עם אמך המאמצת.
    לאחר ארוחת הבוקר העצובה והאמוציונלית אתה נפרד סופית מההורים שלך ויוצא לכיוון העיר סאנג'ם הסמוכה לטווינליף כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלך מפרופסור רואן.
    כאשר אתה מגיע למעבדה אתה מגלה לתדהמתך שהיא נעולה! רעשים מוזרים נשמעים מאחוריי המעבדה ואתה ניגש לבדוק, שם אתה רואה צמד אנשים ( ) מאיימים על אדם מבוגר בעל שיער ושפם לבן שבידיו מזוודה גדולה (
    ).
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=2] ) "אקנס תשתמש בנשיכה על השוטה הזקן הזה!" היא פקדה על הפוקימון שהבנת ששמו אקנס וזה מתחיל לזחול במהרה לעבר הפרופסור תוך כדי שהוא חושף את ניביו.
    מה תעשה?
    "היי עזבו אותו." אני צועק ורץ ומנסה לעצור את הנחש ולעמוד לצד האיש הזקן. "עזבו את האיש הזה." אני מוסיף בכעס.

11. משתמש מנוסה
    "היי עזבו אותו." אני צועק ורץ ומנסה לעצור את הנחש ולעמוד לצד האיש הזקן. "עזבו את האיש הזה." אני מוסיף בכעס.
    ג'וני:
    אתה מתקדם לאזור הקרב וצועק "עזבו אותו!" ומזנק לפני הנחש ומקבל את מלוא עוצמת הנשיכה לכתף השמאלית שלך. דם מתחיל לרדת על כל יד שמאל שלך.
    "ילד אתה משוגע!" אומר לך הזקן "אבל תודה רבה, אני חייב לך הרבה וכדי להודות לך קח ותשתמש בזה" הוא אומר לך בהכרת תודה ומגיש לך כדור שצבעו לבן ואדום.
    אתה זורק אותו עם ידך הימינית ואור לבן בוקע ממנו, תוך מספר שניות האור הופך לפוקימון דמוי קוף בצבע כתום (
    ) "זהו צ'ימצ'אר, הוא יודע להשתמש בשריטה ופזילה, תשתמש בו בחכמה!" אומר לך הפרופסור. "הקוף הקטן הזה לא יכול לעשות כלום לאקנס שלי" אומרת האישה בלעג "אקנס תשתמש בנשיכה שוב!" היא פוקדת עליו וזה מתחיל לזחול במהירות לעבר צ'ימצ'אר.
    מה תעשה?
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    ג'וני:
    אתה מתקדם לאזור הקרב וצועק "עזבו אותו!" ומזנק לפני הנחש ומקבל את מלוא עוצמת הנשיכה לכתף השמאלית שלך. דם מתחיל לרדת על כל יד שמאל שלך.
    "ילד אתה משוגע!" אומר לך הזקן "אבל תודה רבה, אני חייב לך הרבה וכדי להודות לך קח ותשתמש בזה" הוא אומר לך בהכרת תודה ומגיש לך כדור שצבעו לבן ואדום.
    אתה זורק אותו עם ידך הימינית ואור לבן בוקע ממנו, תוך מספר שניות האור הופך לפוקימון דמוי קוף בצבע כתום (
    ) "זהו צ'ימצ'אר, הוא יודע להשתמש בשריטה ופזילה, תשתמש בו בחכמה!" אומר לך הפרופסור. "הקוף הקטן הזה לא יכול לעשות כלום לאקנס שלי" אומרת האישה בלעג "אקנס תשתמש בנשיכה שוב!" היא פוקדת עליו וזה מתחיל לזחול במהירות לעבר צ'ימצ'אר.
    מה תעשה?
    "אוקיי אאוץ' אבל בלי לחץ" אני אומר ומשתדל לא לצרוח מכאב.
    "צ'ימצ'אר תקפוץ מעליו ותשתמש בשריטה עכשיו" אני אומר לצ'ימצ'אר בחיוך מאולץ עקב הנשיכה הכואבת שקיבלתי.

13. משתמש מנוסה
    דני:"טרטוויג תשתמש בהתקלה!" אני מעתיק בבהלה את סוג ההתקפה שהאישה שהישתמשה בא. 'עם הניסיון שלי לא כדי לי לנסות להילחם לבד בפוקימונים.' אני חושב בעודי צופה בתוצאה.
    "סליחה עם הבהלתי אותך קודם טרטוויג אבל הייתי חייב לפעול במהירות." אני אומר לפוקימון הקטן בהחלטיות "עכשיו בו נפעל ביחד כדי לעזור לאדון הזקן" אני אומר ומצביע על האדון הזקן ומרגיש מאט נבוך על שקראתי לו זקן אך אין איך לתקן את הנעשה. בעודי חושב אני מתחיל לסרוק את הסביבה כדי לראות אם ישנו מקום בו ניתן להשתמש בסביבה לטובתי כפי שלמדתי כאשר התאמנתי בחרב.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

14. משתמש מנוסה
    "אוקיי אאוץ' אבל בלי לחץ" אני אומר ומשתדל לא לצרוח מכאב.
    "צ'ימצ'אר תקפוץ מעליו ותשתמש בשריטה עכשיו" אני אומר לצ'ימצ'אר בחיוך מאולץ עקב הנשיכה הכואבת שקיבלתי.
    ג'וני:
    אתה משתדל לא לצרוח ופוקד על צ'ימצ'אר בחיוך מאולץ בגלל הנשיכה שקיבלת לקפוץ מעל אקנס ולהשתמש בשריטה.
    צ'ימצ'אר מתסכל עלייך ואתה רואה שהוא מודאג אך הוא מקשיב לך וקופץ מעל אקנס המופתע מהמהירות שלו ונוחת מאחריו, בלי להתמהמה הוא מזנק על אקנס ומתחיל לשרוט אותו בפנים בעוצמה רבה. אקנס סובל נזק רב ונסוג לאחור מעט.
    "אקנס אתה יותר חזק מהקוף הזה!" אומרת האישה בלחץ "צא ותשתמש בנשיכה שוב!" היא פוקדת בעצבים ואקנס עט לעבר צ'ימצ'אר ותופס אותו בחוזקה עם שיניו.
    צ'ימצ'אר צורח מכאבים ואתה מבין שהוא סובל כמוך.
    מה תעשה?

דני:"טרטוויג תשתמש בהתקלה!" אני מעתיק בבהלה את סוג ההתקפה שהאישה שהישתמשה בא. 'עם הניסיון שלי לא כדי לי לנסות להילחם לבד בפוקימונים.' אני חושב בעודי צופה בתוצאה.
    "סליחה עם הבהלתי אותך קודם טרטוויג אבל הייתי חייב לפעול במהירות." אני אומר לפוקימון הקטן בהחלטיות "עכשיו בו נפעל ביחד כדי לעזור לאדון הזקן" אני אומר ומצביע על האדון הזקן ומרגיש מאט נבוך על שקראתי לו זקן אך אין איך לתקן את הנעשה. בעודי חושב אני מתחיל לסרוק את הסביבה כדי לראות אם ישנו מקום בו ניתן להשתמש בסביבה לטובתי כפי שלמדתי כאשר התאמנתי בחרב.
    דני:
    אתה פוקד על טרטוויג בבהלה להשתמש בהתקלה גם הוא וטרטוויג רץ לכיוון אקנס ושניהם מתקילים אחד את השני בעוצמה ועפים אחורה.

'עם הניסיון שלי לא כדי לי לנסות להילחם לבד בפוקימונים.' אתה חושב לעצמך ופונה לטרטוויג ומבקש ממנו סליחה אם הוא נבהל ושהיית חייב לפעול מהר, טרטוויג מסתכל עלייך בחיוך ומהנהן בהסכמה עם הפעולה שלך. אתה מבקש ממנו לפעול ביחד כדי לעזור לאדון הזקן וטרטוויג חוזר להביט באקנס במבט רציני. אתה מרגיש מבוך כי קראת לאיש המבוגר זקן אבל כבר מאוחר מידי להחזיר את הגלגל אחורה. אתה מסתכל סביב למצוא דרך לנצל את הסביבה לטובתך כמו שלמדת באימוני החרב שלך, אתה רואה את המעבדה של הפרופסור, מדרגות שמטפסות על הגבעה שמובילה למעבדה וחורש קטן מלא בעצים.
    בזמן שאתה סורק את הסביבה האישה צועקת "אקנס תשתמש בנשיכה על טרטוויג!" ואקנס מזנק על טרטוויג ותופס עם שיניו את ראשו של טרטוויג שמתחיל לצווח מכאב!
    מה תעשה?
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    ג'וני:
    אתה משתדל לא לצרוח ופוקד על צ'ימצ'אר בחיוך מאולץ בגלל הנשיכה שקיבלת לקפוץ מעל אקנס ולהשתמש בשריטה.
    צ'ימצ'אר מתסכל עלייך ואתה רואה שהוא מודאג אך הוא מקשיב לך וקופץ מעל אקנס המופתע מהמהירות שלו ונוחת מאחריו, בלי להתמהמה הוא מזנק על אקנס ומתחיל לשרוט אותו בפנים בעוצמה רבה. אקנס סובל נזק רב ונסוג לאחור מעט.
    "אקנס אתה יותר חזק מהקוף הזה!" אומרת האישה בלחץ "צא ותשתמש בנשיכה שוב!" היא פוקדת בעצבים ואקנס עט לעבר צ'ימצ'אר ותופס אותו בחוזקה עם שיניו.
    צ'ימצ'אר צורח מכאבים ואתה מבין שהוא סובל כמוך.
    מה תעשה?
    'הוא מכאיב לו' "עזוב אותו" אני פוקד על אקנס. "צ'ימצ'אר תנסה להמשיך בשריטות אחת אחרי השנייה." אני פוקד עליו. 'הוא מרגיש כמוני, אני צריך להראות לו שלא כואב לי. "צ'ימצאר בכל הכוח" אני אומר ומניף את יד שמאל כדי שיראה שהפציעה לא משפיעה עליי.

עמוד 1 מתוך 20 12311 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •