Pokemon GO
עמוד 11 מתוך 100 ראשוןראשון ... 9101112132161 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 151 עד 165 מתוך 1488
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    [COLOR=hsl(198, 12%, 16%)]
    מייק;
    כבר מעדכן אותך בדף רשומים ביחד עם דור.
    המתקפות שצ'רמנדר יודע הן: גחלת, שריטה ונהמה.
    -------
    אתה מסתכל על המתרחש, ומבין מה עליך לעשות.
    "אנחנו צריכים לתקוף את העביש קודם כל, אחר כך נשחרר את צ'ימצאר! צ'ארמנדר, גחלת!" אתה אומר לצ'ארמנדר, נראה כי צ'ארמנדר הבין. צ'ארמנדר מתחיל לרוץ קרוב יותר לעכביש, קופץ ויורה מטר אש קטן אל עבר העכביש.
    העכביש נפגע, וקופץ מן הכורים לאדמה. הפוקימון יורה מטח של עוקצים רעילים אל עבר צ'ארמנדר, שמשתמש בגחלת שוב. פיצוץ נוצר מהתנגשות המתקפות, ועשן רב מאופף את הזירה.
    העשן מתפוגג, ואתה רואה את העכביש מאחורי צ'ארמנדר, נושך את הזנב שלו.

[/COLOR]

בדיוק מה שקיוויתי.
    צ'ארמנדר, תנהם בכל הכח ותשרוט אותו בפנים לפני שישחרר אותך!

2. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    מייק;
    אתה מחייך, ופוקד על צ'ארמנדר לנהום ולהשתמש בשריטה.
    צ'ארמנדר משחרר צעקה חזקה, "צ'אאאאאאאאאאאאר" ונראה כי העכביש משחרר מעט מאחיזתו, דבר המאפשר לצ'ארמנדר להסתובב ולשרוט אותו בפניו. הפוקימון משחרר את צ'ארמנדר לגמרי, וצ'ארמנדר משתמש בגחלת- אשר פוגעת חזק בעכביש. נראה כי המצב לטובתכם, כשלפתע.. עוד ארבעה פוקימונים זהים לעכביש מגיעים ומקיפים אתכם.
    בו בזמן צ'ימצ'אר נופל על הקרקע, נראה כי הצליח להשתחרר. הוא עומד ליד צ'ארמנדר, שניהם נראים מפוחדים למראה הפוקימונים המקיפים אתכם.

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    שם במשחק: אייס (עדיפות לאבטיח)
    פוקימון התחלתי: מים
    הערות/הארות/בקשות/למה אתם שונאים אותי:

4. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי טלי צפה בהודעה
    מייק;
    אתה מחייך, ופוקד על צ'ארמנדר לנהום ולהשתמש בשריטה.
    צ'ארמנדר משחרר צעקה חזקה, "צ'אאאאאאאאאאאאר" ונראה כי העכביש משחרר מעט מאחיזתו, דבר המאפשר לצ'ארמנדר להסתובב ולשרוט אותו בפניו. הפוקימון משחרר את צ'ארמנדר לגמרי, וצ'ארמנדר משתמש בגחלת- אשר פוגעת חזק בעכביש. נראה כי המצב לטובתכם, כשלפתע.. עוד ארבעה פוקימונים זהים לעכביש מגיעים ומקיפים אתכם.
    בו בזמן צ'ימצ'אר נופל על הקרקע, נראה כי הצליח להשתחרר. הוא עומד ליד צ'ארמנדר, שניהם נראים מפוחדים למראה הפוקימונים המקיפים אתכם.
    אני חייב לגרום להם לפחד. אחרת אין לי פה סיכוי!
    "תקשיבו לי היטב! אין לכם שום זכות לפגוע בצ'ימצ'אר או בצ'ארמנדר. אתם שומעים?! אל תתעסקו איתי!" אביט בצ'ימצ'אר ובצ'ארמנדר ואפקוד. "תקשיבו לי, זאת הדרך היחידה לנצח. ביחד, כולנו!" אתפוס את צ'ימצ'אר ביד אחת ואת צ'ארמנדר בידי השניה ואפקוד בקול "גחלת!" ואז אתחיל לרוץ לעברם ולהסתובב ללא הרף, בתקווה ליצור מעין מתקפה מסובבת.

5. לא ברור בכלל
    אה כן
    טוטודייל לא ראיתי.
    רשום.
    כבר תקבל התחלה

אדם;

אתה צועק על הפוקימונים. "ריאדוס, ריאה!" הם קוראים באימה, נראה כי לא נרתעים ממך.
    האריאדוס ממשיכים לתקוף ולירות מטחי עוקצים, צ'ימצ'אר וצ'רמנדר מנסים להתחמק ורצים לכיוונך, וצ'רמנדר נופל.
    נראה כי האריאדוס עומדים לפגוע בצ'רמנדר הקטן, אך משב רוח אדיר מעיף אותם בחזרה.
    לפתע אתה שומע קול. -"צ'אריזרד, להביור!"
    להביור עוצמתי מגיע מכיוון השמיים, אתה מסתכל ורואה פוקימון דרקון ענק, ומאמן רכוב עליו. אתה מבין שהוא גם זה שגרם למשב הרוח החזק. האריאדוס בורחים למראה הפוקימון העוצמתי, וצ'ארמנדר קם על רגליו ורץ לכיוונך.
    אתה רואה שגם הפרופסור בדיוק הגיע עם פוקימון השועל, פנקין. "אוי, נראה שמצאת את צ'ימצ'אר, מייק. תודה רבה!"
    המאמן יורד מגב הצ'אריזרד, ומוציא פוכדור. מהפוכדור יוצא אור אדום העוטף את הצ'אריזרד, ובין רגע הוא נעלם אל תוך הכדור.
    "שלום לך ברנדון, חיכיתי לך!" קורא הפרופ' בהתרגשות, "מייק תכיר את ברנדון, אחד המאמנים החזקים ביותר שאני מכיר" מספר. "שלום גם לך מייק, נראה כי הטיימינג שלי היה מוצלח" הוא אומר ומגחך קצת. "אז אתה מאמן מתחיל? מי הפוקימון שלך?" הוא שואל ומביט על פוקימוני האש שסביבכם. גם הפרופ' מביט עליהם, ותוהה.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

6. מנהל ראשי
    אה כן
    טוטודייל לא ראיתי.
    רשום.
    כבר תקבל התחלה

אדם;

אתה צועק על הפוקימונים. "ריאדוס, ריאה!" הם קוראים באימה, נראה כי לא נרתעים ממך.
    האריאדוס ממשיכים לתקוף ולירות מטחי עוקצים, צ'ימצ'אר וצ'רמנדר מנסים להתחמק ורצים לכיוונך, וצ'רמנדר נופל.
    נראה כי האריאדוס עומדים לפגוע בצ'רמנדר הקטן, אך משב רוח אדיר מעיף אותם בחזרה.
    לפתע אתה שומע קול. -"צ'אריזרד, להביור!"
    להביור עוצמתי מגיע מכיוון השמיים, אתה מסתכל ורואה פוקימון דרקון ענק, ומאמן רכוב עליו. אתה מבין שהוא גם זה שגרם למשב הרוח החזק. האריאדוס בורחים למראה הפוקימון העוצמתי, וצ'ארמנדר קם על רגליו ורץ לכיוונך.
    אתה רואה שגם הפרופסור בדיוק הגיע עם פוקימון השועל, פנקין. "אוי, נראה שמצאת את צ'ימצ'אר, מייק. תודה רבה!"
    המאמן יורד מגב הצ'אריזרד, ומוציא פוכדור. מהפוכדור יוצא אור אדום העוטף את הצ'אריזרד, ובין רגע הוא נעלם אל תוך הכדור.
    "שלום לך ברנדון, חיכיתי לך!" קורא הפרופ' בהתרגשות, "מייק תכיר את ברנדון, אחד המאמנים החזקים ביותר שאני מכיר" מספר. "שלום גם לך מייק, נראה כי הטיימינג שלי היה מוצלח" הוא אומר ומגחך קצת. "אז אתה מאמן מתחיל? מי הפוקימון שלך?" הוא שואל ומביט על פוקימוני האש שסביבכם. גם הפרופ' מביט עליהם, ותוהה.
    Spoiler ספוילר
    אני מתעלם לחלוטין מכולם ורוכן לעבר צ׳ארמנדר. ממש לא הייתי צריך את עזרתו של המאמן.
    "אתה בסדר?" אשאל אותו בדאגה ואלטף את ראשו בעדינות. חושש לזנבו שננשך ולבריאותו אחרי שנפל

7. לא ברור בכלל
    ציטוט פורסם במקור על ידי totodile צפה בהודעה
    שם במשחק: אייס (עדיפות לאבטיח)
    פוקימון התחלתי: מים
    הערות/הארות/בקשות/למה אתם שונאים אותי:
    רשוםםםםםם.

אייס;
    עכשיו, אחרי שנפרדת מההורים והכנת את עצמך למסע, הנה אתה שם..
    מול מעבדת הפרופסור. כאן הכל מתחיל.
    אתה נכנס למעבדת הפוקימונים, ורואה את הפרופסור בירץ'.
    "אייס! חיכיתי לך!" הוא קורא בשמחה. "באיזה פוקימון תבחר?" הוא שואל, ומוביל אותך לשולחן.
    על השולחן מונחים שלושה פוכדורים, והפרופסור מסביר "בפוכדור השמאלי- פוקימון עשב, באמצעי- פוקימון מים, ובימני- פוקימון מסוג אש. איזה מהם תרצה לקחת?" הוא שואל.

מייק;
    אתה מתעלם מהשאר, ופונה אל הצ'ארמנדר. "אתה בסדר?" אתה שואל אותו בדאגה, הוא מחייך ואומר "צ'אר" בנעימות. "קח, זה אמור לעזור" אומר ברנדון ומושיט לצ'רמנדר פרי, הוא אוכל ממנו ומחייך בהנאה.

Spoiler ספוילר

8. מנהל ראשי
    רשוםםםםםם.

אייס;
    "אייס! חיכיתי לך!" הוא קורא בשמחה. "באיזה פוקימון תבחר?" הוא שואל, ומוביל אותך לשולחן.
    על השולחן מונחים שלושה פוכדורים, והפרופסור מסביר "בפוכדור השמאלי- פוקימון עשב, באמצעי- פוקימון מים, ובימני- פוקימון מסוג אש. איזה מהם תרצה לקחת?" הוא שואל.

מייק;
    אתה מתעלם מהשאר, ופונה אל הצ'ארמנדר. "אתה בסדר?" אתה שואל אותו בדאגה, הוא מחייך ואומר "צ'אר" בנעימות. "קח, זה אמור לעזור" אומר ברנדון ומושיט לצ'רמנדר פרי, הוא אוכל ממנו ומחייך בהנאה.
    אולי הוא לא כזה נורא.
    "פרופ׳ אני אוהב אותו... נראה לך... נראה לך שאולי..."

9. לא ברור בכלל
    מייק;
    מריח קנאה בצ'ריזרד?
    ---------
    "פרופ׳ אני אוהב אותו... נראה לך... נראה לך שאולי..." אתה ממלמל, והפרופ' מושיט לך פוכדור מבריק.
    "כן" הוא אומר. "זה הפוכדור של צ'רמנדר, קח אותו" הוא מוסיף.

Spoiler ספוילר

10. מנהל ראשי
    מייק;
    מריח קנאה בצ'ריזרד?
    ---------
    "פרופ׳ אני אוהב אותו... נראה לך... נראה לך שאולי..." אתה ממלמל, והפרופ' מושיט לך פוכדור מבריק.
    "כן" הוא אומר. "זה הפוכדור של צ'רמנדר, קח אותו" הוא מוסיף.
    "אני לא מאמין! צ׳ארמנדר אתה בא איתי!" אני קורא ומחזיר אופו לפוקדור בשמחה. "יש משהו שעלי לדעת?"

11. Just a prank bro
    שם: דור
    דור;
    "הפרופסור יהיה בסדר, הוא יימצא דרכו הביתה" אתה אומר לסניזל בחיוך. ואתם ממשיכים בדרככם, מותירים את הפרופסור גוחן על האדמה, צועק "תוכי תוכי!". לאחר מספר דקות הליכה, אתם מגיעים אל העיר אולדייל.
    עיר מקסימה: מכון פוקימונים גדול ניצב מולכם, חנות קטנה, והרבה בתי מגורים..
    לפתע אתה רואה שסניזל מתחילה לרוץ לעבר שלט יציאה מן העיר, עליו רשום "דרך 102".
    ---
    עושה לך את זה בהילוך מהיר כי ביקשת. אם תרצה slow down תבקש
    זה נהדר
    ~~~~~~~~~
    "hey faggot" אני אומר ורץ אחריה "טוב אולי היא צודקת צריך לעשות קצת בונדינג לפני המכון הראשון"

12. לא ברור בכלל
    מייק;
    בירץ' מחטט בתיק שלו, ומוציא משם מכשיר אדום. "זוהי הפוקידע, מכשיר אלקטרוני הנועד לעזור למאמנים לזהות פוקימונים חדשים שהם מוצאים. בדרך זו תוכל ללמוד על הפוקימונים בהם אתה נתקל" מסביר בירץ', ומביא לך את הפוקידע.
    אתה מכניס אותה לתיק, ופרופ' בירץ' ממשיך "ואלו חמישה פוכדורים, בהם תוכל להשתמש על מנת לתפוס פוקימונים נוספים לצוות שלך. שים לב שלא תוכל להשתמש ביותר משישה פוקימונים בידך באותו הזמן!" מציין הפרופ', ומביא לך את הפוכדורים, אותם אתה שם על חגורתך. "זהו, אתה רשאי להתחיל את מסעך" מציין הפרופ.
    "שיהיה בהצלחה" מאחל לך ברנדון, צ'ארמנדר מסתכל עליך ומחייך.

דור;
    אתה רץ בקושי אחרי סניזל הזריזה, ומצטער על כל הימים בהם רכנת בבית כמו דוב ולא התעלמת.
    כשלבסוף היא עוצרת, ואתה מגיע אליה. אתה רואה שהיא מסתכלת לאנשהוא, ולפתע שולחת רוח קפואה אל תוך אחד השיחים
    מהשיח קופץ פוקימון דמוי עורב.
    "קרוו!" הוא קורא באיום.

Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    רשוםםםםםם.

אייס;
    "את הפוקדור האמצעי, אני רוצה פוקימון מים" אומר בהחלטיות בגלל האהבה העצומה שלי לסוג הזה ואתפלל לטוטודייל אהובי.

14. מנהל ראשי
    מייק;
    בירץ' מחטט בתיק שלו, ומוציא משם מכשיר אדום. "זוהי הפוקידע, מכשיר אלקטרוני הנועד לעזור למאמנים לזהות פוקימונים חדשים שהם מוצאים. בדרך זו תוכל ללמוד על הפוקימונים בהם אתה נתקל" מסביר בירץ', ומביא לך את הפוקידע.
    אתה מכניס אותה לתיק, ופרופ' בירץ' ממשיך "ואלו חמישה פוכדורים, בהם תוכל להשתמש על מנת לתפוס פוקימונים נוספים לצוות שלך. שים לב שלא תוכל להשתמש ביותר משישה פוקימונים בידך באותו הזמן!" מציין הפרופ', ומביא לך את הפוכדורים, אותם אתה שם על חגורתך. "זהו, אתה רשאי להתחיל את מסעך" מציין הפרופ.
    "שיהיה בהצלחה" מאחל לך ברנדון, צ'ארמנדר מסתכל עליך ומחייך.

דור;
    אתה רץ בקושי אחרי סניזל הזריזה, ומצטער על כל הימים בהם רכנת בבית כמו דוב ולא התעלמת.
    כשלבסוף היא עוצרת, ואתה מגיע אליה. אתה רואה שהיא מסתכלת לאנשהוא, ולפתע שולחת רוח קפואה אל תוך אחד השיחים
    "קרוו!" הוא קורא באיום.
    אמממ החזרתי את צ'ארמנדר לפוקדור :|
    __
    זהו. זה הרגע. הרגע הגדול הגיע! אני אודה לשניהם ואתחיל לצאת למסע של חיי. מסע, שישנה את כל מהותי, יחד עם הפוקימון שברשותי!

--

דרמתי מספיק? :x

15. Just a prank bro
    שם: דור
    דור;
    "קרוו!" הוא קורא באיום.
    וואלה הייתי תופס אבל זה היה מוציא את הדמות שלי אימו
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "יאללה סניזל זה gg izi" אני אומר וממשיך "השתמשי ברוח קרח אבל אחת כזאת שתעשה וואן שוט למרקרו התמים והמסכן הזה"

עמוד 11 מתוך 100 ראשוןראשון ... 9101112132161 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •