Pokemon GO
עמוד 48 מתוך 100 ראשוןראשון ... 3846474849505898 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 706 עד 720 מתוך 1488
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי Hitman צפה בהודעה
    רון;
    סנטרט נאבק בחוטים, ולבסוף מצליח לחתוך אותם.
    הוא מסתער אל עבר פוקימון החרק, ושורט אותו בחזקה. ווארמפל מוטח אחורה, אך תוקף בעוקץ רעל שפוגע כהוגן בסנטרט
    אקלל בדממה. אומר:"סנטרט, שריטה, שוב! לאחר מכן תתגלגל מטווח הירי של וורמפל, שלא יידע בך!" אומר לו.
    Spoiler ספוילר

2. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    לילי;
    את ניגשת לחנות ובוחנת אותה, הרבה פרחים מכל הסוגים מוצעים שם.
    הזרעים שלהם, משפכים, דשנים.. כל מה שצריך לגידול פרחים. כמובן, יש שם גם גרגירי פירות.
    המוכרת נראית חייכנית, עם שמלה ורודה, לצידה פוקימון גדול העונה לשם רוזרייד. "תרגישו חופשי! קחו לכם זרעי פרחים, ותפיצו אותם במחוז הואן שלנו!" היא אומרת בשמחה.

רון;
    אתה מורה לסנטרט לתקוף בשריטה, והוא רץ אל ווארמפל, אך נפגע מעוקץ רעל נוסף, ועוצר באמצע.
    ווארמפל שולח עוקץ רעל נוסף, אך סנטרט מתכדרר לכדור הגנה ומתגלגל הצידה, הוא ממשיך להתגלגל אל עבר ווארמפל כשלבסוף חובט בו בעוצמה עם גופו המכודרר!
    סנטרט למד גלגול ROLLOUT.
    ווארמפל נופל על הרצפה מעולף

Spoiler ספוילר

3. היזהרו מחיקויים!
    לילי;
    הזרעים שלהם, משפכים, דשנים.. כל מה שצריך לגידול פרחים. כמובן, יש שם גם גרגירי פירות.
    המוכרת נראית חייכנית, עם שמלה ורודה, לצידה פוקימון גדול העונה לשם רוזרייד. "תרגישו חופשי! קחו לכם זרעי פרחים, ותפיצו אותם במחוז הואן שלנו!" היא אומרת בשמחה.

רון;
    אתה מורה לסנטרט לתקוף בשריטה, והוא רץ אל ווארמפל, אך נפגע מעוקץ רעל נוסף, ועוצר באמצע.
    ווארמפל שולח עוקץ רעל נוסף, אך סנטרט מתכדרר לכדור הגנה ומתגלגל הצידה, הוא ממשיך להתגלגל אל עבר ווארמפל כשלבסוף חובט בו בעוצמה עם גופו המכודרר!
    סנטרט למד גלגול ROLLOUT.
    ווארמפל נופל על הרצפה מעולף
    ווהו!
    ~~~~
    אמשיך ללכת אך אז אחשוב 'וורמפל עלול להיות שותף מעניין', ובהחלטה של רגע אזרוק עליו פוקדור.
    Spoiler ספוילר

4. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס
    מליפאן;
    "אההא!" קוראת זואי בהסכמה לדבריך.
    אתם מתיישבים בצד עם הפוקימונים המושאלים שלכם, וצופים במספר קרבות.
    שני המאמנים הראשונים בזירה מתחילים את הקרב בין דיגלט וסיידאק שלהם, אל בין היפנו ובאדו.
    לאחר מכן קרב בין איפום ומיאו, לסנאבול ורוזליה, ומיד אחריהם שתי בנות עם פלאסל וסטארלי שפורשות באמצע.
    לבסוף, מגיע תורכם. אתה וזואי מתקדמים אל עבר הזירה, כשמאחוריכם אוניקס ובויזל, שצפו בקרבות.
    שני המאמנים זורקים את הפוכדורים, מהם יוצאים שני פוקימונים. את האחד אתה מזהה כמארשטומפ, הצורה המפותחת של מאדקיפ, בעוד את השני אתה מזהה כאלקטבאז.

אני אגש לרגע לזואי, ואשים פוכדורים מלפני הפה שלי כך שבצד השני לא יוכלו לראות את הפה שלי (משהו כזה.)
    "אלקטאבאז מהיר יותר מבויזל, כך שהתכנית הקודמת עלול להיות קצת מסוכנת. מה שאנחנו צריכים שאוניקס כל הזמן יפריד בין אלקטאבאז לבוזיל, ובויזל כל הזמן יגן על אוניקס ממרשטומפ. יש לך מה להוסיף על זה?"
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

5. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס;
    אתה מורה לסייטר להשתמש בצוות כפול, שמבלבל לגמרי את זובאט.
    הוא מתחיל לעבור ולפגוע בכפיל כפיל, בזמן שסייטר טוען את רוח התער.
    לבסוף סייטר חותך את האוויר, ויוצא שסע אווירי חזק שפוגע בזובאט, שבדיוק מבין מי הכפיל האמיתי.
    זובאט נופל על הרצפה, לא יכול להילחם.
    "יויפי סייטר תתחזור" אומר ואחזיר אותו "בואי נחזור למרכז נהיה כבר מאוחר" אומר ונחזור למרכז ונלך לישון

6. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    סהר;
    אתה מורה לטימבור להישאר בצד, הוא מתבאס נורא, אך מנצל את זה כדי לבהות באמה.
    פידג'י משתמשת בסופה, ומנפנפת בכנפיה בחזקה. בורמי מסתכל בלחץ עליה, ובועה גדולה בצבע טורקיז מקיפה אותו, חוסמת את הסופה של פידג'י, היא נראית מופתעת.
    פידג'י יורדת נמוך, ומנפנפת בחזקה על האדמה, מעיפה על בורמי חול, אך הוא מכסה את עיניו עם עלים בצורה כזו שהחול כלל לא מפריע לו. בורמי משתמש בבלימה עוצמתית, ובעזרת ניתור קטן מעיף את פידג'י אחורה. הוא נראה בהרבה יותר עוצמתי מבורמי רגיל.
    'אררר, לא עבד כמו שציפיתי' אני מצקמצק לעצמי במחשבותיי ומבט מפוזר עולה על פניי 'הבורמי הזה מסרב להיפגע!' אני מוסיף להרהר במחשבותיי 'אבל לא לאורך זמן!', "פידג'י תשתמשי במתקפה מהירה על בורמי! תקפי אותו ככה פעמיים משני כיוונים שונים ובפעם השנייה תעצרי ממש מולו ותשתמשי בסופו מטווח קרוב, אל תאפשרי לו להתגונן מפנייך שוב!" אני פוקד על פידג'י במהירות.
    'מעניין מה טימבור מוצא כל כך באמה, כשהיא בסביבה הוא מקשיב לי!' אני תוהה לעצמי שאני קולט שטימבור מביט באמה
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן

רון;

ממש לא, בקרב עצמו יש הרבה תפניות שחשובות לך כמאמן ולפוקימונים שלך.
    ושוב דור, תאמר אילו מתקפות..
    ---
    סנטרט מסתכל עליך, ולא יודע מה לעשות, איך לתקוף ומאיפה.
    ארון לא נראה משוכנע מהבקשה שלך, ושועט אל עבר סנטרט, דוחף אותו אחורה עם עוד נגיחה

אייס;
    אתם הולכים לישון, ומחזירים את כל הפוקימונים לפוכדורים לפרט ריולו וטוטודייל שמתעקשים להישאר בחוץ.
    לאחר שינה עמוקה וטובה, אתה קם, ורואה שטוטודייל לא לצדך. אתה יוצא מחוץ לאוהל, ורואה שגם תום בדיוק התעורר. "איפה ריולו?" הוא שואל אותך בבבלבול.
    לא מאמין שעשית את זה
    -------------------
    "איפה הם?!" אשאל בבהלה ואצא מחוץ לאוהל בצעקות "טוטודייל". "צא טיילו! עוף לחפש את טוטודייל וריולו. תום, תוציא את באטרפרי שיעזור לטיילו בחיפושים."

8. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=Hitman;1486060]לילי;

"תודה! איזה רוזרייד יפה!" אומר למוכרת בהתלהבות מהרוזרייד שלה *רמזרמז*. אקח כמה זרעי פרחים ואז אצא מהחנות ואמשיך בדרכי לעיר רסברו.
    "אני בטוחה שההורים שלך יהיו ממש גאים בך!" אומר לשון
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. Just a prank bro
    דור;
    לא לפי האנימה 0:
    --
    ווארטרטל שועט אל עבר סניזל, שקופצת בקלות ומתחמקת.
    היא שולפת ציפורניים ומנסה לשרוט את וורטארטל, שנכנס לתוך השיריון שלו, והיא לא מצליחה לפגוע בו.
    הוא מתחיל להסתחרר ולהעיף את סניזל אחורנית
    יש מצאתי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    "מסתחרר הא..." אני חושב לעצמי
    "אוקיי סניזל השתמשי ברוח קרה כדי לשמור על ווטרטל מסתובב בתוך הקונכייה שלו" אני אומר לה
    "ואם הוא מתחיל לקפוא משתמשי בשריטה כדי לשבור את הקרח ולהמשיך את הסיבוב"

10. Surgeon of Death
    סהר;
    אתה מורה לטימבור להישאר בצד, הוא מתבאס נורא, אך מנצל את זה כדי לבהות באמה.
    פידג'י משתמשת בסופה, ומנפנפת בכנפיה בחזקה. בורמי מסתכל בלחץ עליה, ובועה גדולה בצבע טורקיז מקיפה אותו, חוסמת את הסופה של פידג'י, היא נראית מופתעת.
    פידג'י יורדת נמוך, ומנפנפת בחזקה על האדמה, מעיפה על בורמי חול, אך הוא מכסה את עיניו עם עלים בצורה כזו שהחול כלל לא מפריע לו. בורמי משתמש בבלימה עוצמתית, ובעזרת ניתור קטן מעיף את פידג'י אחורה. הוא נראה בהרבה יותר עוצמתי מבורמי רגיל.

לילי;
    זיגזגון הולך אחורה, ומתחיל לרוץ במהירות, שועט אל עבר סנדייל.
    "סנדייל, מכת חול!" קורא קאיטו, וסנדייל מתחילה להעיף חול אל עבר זיגזגון, שמתעוור בקלות.
    זיגזגון מפספס את סנדייל, ופוגע באחד העצים הקרובים. עקב התנופה והדחיפה החזקה, הוא מצליח לשבור את העץ, אך גם מתעלף כתוצאה מכך.
    "אני מניח שאני ניצחתי, אבל איפה פנטאמפ?" שואל קאיטו. פנטאמפ לא נמצא קרוב אליכם

מליפאן;
    "אההא!" קוראת זואי בהסכמה לדבריך.
    אתם מתיישבים בצד עם הפוקימונים המושאלים שלכם, וצופים במספר קרבות.
    שני המאמנים הראשונים בזירה מתחילים את הקרב בין דיגלט וסיידאק שלהם, אל בין היפנו ובאדו.
    לאחר מכן קרב בין איפום ומיאו, לסנאבול ורוזליה, ומיד אחריהם שתי בנות עם פלאסל וסטארלי שפורשות באמצע.
    לבסוף, מגיע תורכם. אתה וזואי מתקדמים אל עבר הזירה, כשמאחוריכם אוניקס ובויזל, שצפו בקרבות.
    שני המאמנים זורקים את הפוכדורים, מהם יוצאים שני פוקימונים. את האחד אתה מזהה כמארשטומפ, הצורה המפותחת של מאדקיפ, בעוד את השני אתה מזהה כאלקטבאז.

סטיבן;
    אתה מוציא את אחת הקערות שבתיק הגב שלך, ומביא לפוקימוניך. גם אתה אוכל מעט מהאוכל שאירגנת לעצמך.
    הם שמחים ואוכלים במרץ, מרקרוו נראה יותר מבודד, הוא יושב בצד. "קרוו!" הוא אומר ומסיט את ראשו מהאוכל, מזיז את הקערה עם מקורו לצד. הוא מעופף לו ומתיישב בענף גבוה מעליכם.

לוקאס;
    אתה מורה לסייטר להשתמש בצוות כפול, שמבלבל לגמרי את זובאט.
    הוא מתחיל לעבור ולפגוע בכפיל כפיל, בזמן שסייטר טוען את רוח התער.
    לבסוף סייטר חותך את האוויר, ויוצא שסע אווירי חזק שפוגע בזובאט, שבדיוק מבין מי הכפיל האמיתי.
    זובאט נופל על הרצפה, לא יכול להילחם.

רון;
    סנטרט נראה מפוחד, ואתה מלטף אותו. הוא מביט בך בלחץ, ויורד למטה.
    ארון נושף בעוצמה, ומטיח את רגלו באדמה, כמו שור לפני מירוץ. אתה מורה לו שיהיה זהיר, ונראה כי הוא לא בדיוק מבין מה זאת אומרת, ופשוט נשאר בעמדה שלו.
    הם שניהם מחכים להוראות ממך

אייס;
    "כן, אני מניח שעליך להתאמן עוד.." אומר תום, "אל תשכח שיש לנו את מחר להתאמן, יש עוד מספיק זמן ללמוד מתקפות חדשות.
    "הא? הפוקימון שלי?", הוא שואל בהפתעה לאחר שאלתך. לאחר כמה רגעים של מחשבה, הוא מתחיל לצחוק.
    "זה סיפור מאוד מצחיק.. אני וריולו בדיוק עברנו בעיירה אולדייל, כשלפתע אני רואה שעוקב אחריי פוקימון דמוי כלב. מיד נלחצתי, ולא הבנתי מה קורה.. כשלבסוף הבנתי שהוא חפץ בנקניקייה שאכלתי, אז נתתי לו אותה, ומאז הוא הצטרף אלינו למסע" הוא מספר, ומלטף את רעמת השיער של גראווליט, שנראה מסופק.

מייק;
    אתה מעודד את צ'רמנדר, ורואה שהוא מתעודד, הלהבה על זנבו גודלת למספר רגעים ומקבלת גוונים נוספים למספר רגעים.
    צ'רמנדר משתמש במסך עשן, שמכסה את כל הזירה.
    צ'רמנדר מנסה להתרכז, אך לא מצליח לאתר את טיירוג.. כשלבסוף טיירוג קופץ מתוך העשן, ומניף את רגלו אל עבר צ'רמנדר.
    רגלו של טיירוג מונפת אל צ'רמנדר, שמשחרר את הלהבות בפיו תוך כדי שציפורניו גודלות. צ'רמנדר קופץ, ושורט את הרגל הבועטת של טיירוג.
    השריטה עוצמתית יותר, השימוש בלהבות בהחלט חיזק אותה. אתה יכול לראות את הזקן בצד מתפעל, ואש בעיניו.
    שני הפוקימונים מועפים אחורה מהתנגשות המתקפות, והם נושמים בכבדות.
    "טוב, זה יספיק." אומר הזקן, ומחזיר את טיירוג לפוכדור. "אני מאמין שצ'רמנדר שלך בהחלט יכול להגיע רחוק, מה דעתך להגיע לחוף הקרוב, בעוד כחצי שעה?" שואל אותך הזקן, ומצביע על אחת היציאות מהעיר. הוא גם מוציא פרי קטן מכיסו, ומביא אותו לצ'רמנדר. "תאכל, זה יחזק אותך." הוא אומר לו, צ'רמנדר טועם מהפרי ונראה כי הוא מרגיש טוב בהרבה יותר.
    "אז אתם תגיעו? תכין את עצמך, גם אתה תצטרך להתאמן" מעיר לך הזקן.
    "מרקרוו,למה אתה מתבודד?" אגיד לו בדאגה "האם האוכל לא מוצא חן בעינייך? אני יכול לשאול את האחות אם יש לה אוכל שמתאים יותור לפוקימוני תעופה אם זה מה שמטריד אותך" אוסיף בעודי אוכל

11. לא ברור בכלל
    רון;
    אתה מתחיל ללכת, ובמחשבה פעמיים חוזר אחורה.
    ווארמפל עוד מנסה להתאושש, ואתה מוציא פוכדור מהחגורה, וזורק אותו על וואראמפל.
    ווארמפל נשאב אל תוך הכדור, שעוצר מיד.
    ברכותיי תפסת ווארמפל

מליפאן;
    אהבתי נורא את האילוסטרציה
    --
    זואי מחקה את השימוש שלך בפוכדור, ומגיבה. "כן.. מתקפות החשמל של אלקטבאז עלולות להיות קריטיות נגד בויזל וללא אפקט על אוניקס אם אני לא טועה, אז מוטב שהוא יגן עליה.. מתקפות המים של מארשטומפ אותו הדבר כנגד אוניקס, אבל חסרות תועלת נגד בויזל."
    הזמן לתוכניות נגמר, וטיילר מסמן שהקרב מתחיל.
    "אלקטאבאז, שוק חשמלי אל בויזל!"-"אקדח מים בעוצמה מלאה מאשרטומפ, כוון אל אוניקס!" קוראים המאמנים, ובתגובה מהירה שלכם- אתם פוקדים על הפוקימונים להחליף במקומות, דבר המתבצע באופן נהדר. אקדח המים פוגע בבויזל, שמתנער ממנו בקלות. בעוד השוק החשמלי פוגע בראשו של אוניקס שמצחקק לאט ובקול רם. "אוניקס, נשימת דרקון!" מורה לו זואי, ומצביעה על מאשרטומפ.

סהר;
    אתה מורה לפידג'י לתקוף בסבב מתקפות מהירות.
    פידג'י יוצאת ומטיחה את גופה בבורמי במהירות, שמועד אך ממשיך לעמוד. היא יוצאת לעוד התקפה מהירה, ובורמי מתנגש בה עם בלימה משלו, ושניהם מתנגשים זה בזה.. מפעילים כוח אחד על השני, מנסים להעיף אותו הצידה.
    לאחר מספר שניות אינטנסיביות, פידג'י מצליחה לגבור על בורמי, שמוטח אחורה, שהתעייף כהוגן.

לוקאס;
    ניקי מהנהנת, ואתם מתחילים לצעוד חזרה אל העיר, זובאט מעופף לו מהמקום.
    "מה זה היה?!" קוראת ניקי, מביטה סביבה. אתה לא מבין מה היא רוצה. "שמעת את זה?" היא שואלת, ואתה מניד בראשך.
    אתם ממשיכים ללכת, כשהיא טיפה יותר לחוצה. כשלפתע אתה שומע BOOOOOM, אפשר בקלות להבין מאיפה זה מגיע - בניין גדול במרכז העיר, "הנה, כזה בום שמעתי!" היא טוענת בלחץ.
    אתה מביט, כשלפתע לצידכם רצה אישה בשנות ה20 לחייה, נראה שהיא ממהרת לאותו מקום ממנו קול הפיצוץ הגיע.

אייס;
    אתה מוציא את טיילו, ותום מוציא את באטרפרי, ואתם יוצאים במהרה לחפש אחר הפוקימונים שלכם.
    אתם מתחילים לסקור את המקום, כשלפתע אקדח מים פוגע בך, מעיר אותך לגמרי.
    אתם רואים את טוטודייל, תחילה הוא מצחקק ואז מחליף למבט רציני, הוא מתחיל לרוץ אל תוך היער.

לילי;
    שששששששש..
    --
    את מביטה בפרחים היפים, רוזרייד מחייכת למראה התלהבותך.
    גם שון ובאטרפרי מביטים בפרחים בהתלהבות, קאיטו עומד בצד, מסדר את השיער החשוך שלו בפתח בחנות.
    לבסוף את לוקחת שקית, ורוזרייד מכניס לתוכה מספר זרעים. "תודה!" את מודה, והוא מביא שתיל קטן לשון.
    "תודה רוזרייד!" הוא מודה לו גם כן.
    את ושון יוצאים מהחנות, וקאיטו פולט אנחה. "הגיע הזמן!" הוא מתלונן, "חשבתי כבר שויתרתם על המסע לטובת חנות פרחים" הוא מוסיף. אתם שלושתכם צוחקים, כשלפתע את שומעת קול נוסף.
    במהרה, צ'רובי קטנה קופצת מתוך השקית. "ביביבי!" היא מצחקקת.

סטיבן;
    "מארק." הוא עונה, מניד בראשו לשאלתך על האוכל.
    הוא עומד בצד וממתין לכם שתסיימו לאכול, לא ברור אם הוא חסר תיאבון או כל דבר אחר

דור;
    לא הבנתי, קינטרת את עצמך? חחחח
    --
    את מורה לסניזל לתקוף ברוח קרה, שמצליחה לפגוע ישירות בוורטרטל.
    "וואטרטרל, סחרור מהיר!" מורה לו המאמנת, וורטרטל מתקדם במהירות אל עבר סניזל, שלא מנסה להתחמק אלא ממשיכה עם הרוח הקרה.. כשלבסוף הוא נעצר ממש מולה, לא זז. "מה?!" המאמנת שואלת בפליאה
    סניזל מתחילה ללטש את הקרח עם ציפורניה, שנראות חזקות יותר ובוהקות יותר, עד שלבסוף וורטרטל נחלץ מתוך הקרח, נוהם באימה. "טיפש, עכשיו וורטרטל יזיין אותך!" היא צוחקת.
    השריטה של סניזל השתפרה לטופר מתכת!

12. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס

מליפאן;
    אהבתי נורא את האילוסטרציה
    --
    זואי מחקה את השימוש שלך בפוכדור, ומגיבה. "כן.. מתקפות החשמל של אלקטבאז עלולות להיות קריטיות נגד בויזל וללא אפקט על אוניקס אם אני לא טועה, אז מוטב שהוא יגן עליה.. מתקפות המים של מארשטומפ אותו הדבר כנגד אוניקס, אבל חסרות תועלת נגד בויזל."
    הזמן לתוכניות נגמר, וטיילר מסמן שהקרב מתחיל.
    "אלקטאבאז, שוק חשמלי אל בויזל!"-"אקדח מים בעוצמה מלאה מאשרטומפ, כוון אל אוניקס!" קוראים המאמנים, ובתגובה מהירה שלכם- אתם פוקדים על הפוקימונים להחליף במקומות, דבר המתבצע באופן נהדר. אקדח המים פוגע בבויזל, שמתנער ממנו בקלות. בעוד השוק החשמלי פוגע בראשו של אוניקס שמצחקק לאט ובקול רם. "אוניקס, נשימת דרקון!" מורה לו זואי, ומצביעה על מאשרטומפ.
    im glad you do.
    --
    "בויזל, תשתמשי בסילון אקווה על מרשטומפ. תישארי מספיק קרובה אל מרשטומפ כך שאם הוא ינסה לתקוף את אוניקס עם מתקפת מים, תוכלי לחסום אותה בעצמך!"
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    [B]

סהר;
    אתה מורה לפידג'י לתקוף בסבב מתקפות מהירות.
    פידג'י יוצאת ומטיחה את גופה בבורמי במהירות, שמועד אך ממשיך לעמוד. היא יוצאת לעוד התקפה מהירה, ובורמי מתנגש בה עם בלימה משלו, ושניהם מתנגשים זה בזה.. מפעילים כוח אחד על השני, מנסים להעיף אותו הצידה.
    לאחר מספר שניות אינטנסיביות, פידג'י מצליחה לגבור על בורמי, שמוטח אחורה, שהתעייף כהוגן.
    "מצוין פידג׳י!" אני צועק לה בשמחה "סיימי את זה עם סופה!" אני פוקד בהתלהבות
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

14. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס;
    ניקי מהנהנת, ואתם מתחילים לצעוד חזרה אל העיר, זובאט מעופף לו מהמקום.
    "מה זה היה?!" קוראת ניקי, מביטה סביבה. אתה לא מבין מה היא רוצה. "שמעת את זה?" היא שואלת, ואתה מניד בראשך.
    אתם ממשיכים ללכת, כשהיא טיפה יותר לחוצה. כשלפתע אתה שומע BOOOOOM, אפשר בקלות להבין מאיפה זה מגיע - בניין גדול במרכז העיר, "הנה, כזה בום שמעתי!" היא טוענת בלחץ.
    אתה מביט, כשלפתע לצידכם רצה אישה בשנות ה20 לחייה, נראה שהיא ממהרת לאותו מקום ממנו קול הפיצוץ הגיע.
    "בואי נעקוב אחריה ניקי" אומר לה וארוץ אחרי האישה, בודק מה קרה במקום הפיצוץ

15. לא ברור בכלל
    לוקאס;
    אתה רץ אחרי האישה, ניקי תופסת בידך ורצה איתך, מפוחדת.
    אתם לבוסף מגיעים אל מול הבניין הגדול, והאישה מולכם עוצרת. "תגידו לי מה אתם חושבים שאתם עושים? זה מסוכן! חזרו לבית שלכם!" היא אומרת ברצינות.

מליפאן;

אשאיר את זה כאן לבנתיים למען נוחות שנינו.
    אוניקס- אבני תער; התקשחות; קבר אדמה; נשימת דרקון;
    בויזל- אקדח מים; זריזות; בום על קולי; סילון אקווה;

--
    בויזל עומדת במקומה, ומים מקיפים את גופה, היא מתחילה לשעוט אל עבר מאשרטומפ, לצד מתקפת נשימת הדרקון של אוניקס.
    "אלקטבאז, הגנה!" קורא המאמן, ואלקטבאז ממהר לרוץ וליצור בועה ירקרקה שמתפוצצת במגע עם בויזל ונשימת הדרקון, אך שומרת על הפוקימונים בתוכה בריאים.
    בויזל מוצאת את עצמה קרובה בין אוניקס לפוקימונים היריבים,

סהר;
    פידג'י מנפנפת בכנפיה, יוצרת סופה קטנה. בורמי העייף לא יכול להגיב, ונוחת מועלף.

Spoiler ספוילר

עמוד 48 מתוך 100 ראשוןראשון ... 3846474849505898 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •