Pokemon GO
עמוד 50 מתוך 100 ראשוןראשון ... 40484950515260 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 736 עד 750 מתוך 1488
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    מייק;
    אתם הולכים אחרי הזקן, ומגיעים אל רחבה אפורה לצד חוף ים שקט.
    ברחבה יש מספר שקי אגרוף, ואחד ענקי, והזקן מתקרב אליך ואל צ'רמנדר כשמצ'אמפ וטיירוג לצידו.
    "אני רוצה שצ'רמנדר ייקרע את השק, אך ללא שימוש באש!" מורה לכם הזקן, "וגם אתה, רק כמובן שאתה לא צריך לקרוע את השק.. אבל תתאמן קצת, לא יזיק" אומר הזקן.
    אגרופו של מצ'אמפ זוהר באור לבן-כתמםמם, והוא חובט בחזקה בשק האיגרוף הגדול, שנופל עם חור פעור במרכזו.
    צ'רמנדר מנסה לקבץ את ציפורניו לאגרוף, ללא הצלחה.
    "צ'רמנדר, מכיוון שאגרופיך לא כה חזקים כמו של מצ'אמפ, השתמש בציפורניך" מעיר הזקן. ומביט בך, מחכה לראות כיצד אתם מתאמנים.
    אוקיי. אני ניגש אל שג האגרוף ומכה בכל הכח. "צ׳ארמנדר, אנחנו יכולים לעשות את זה בקלות! בוא ניתן לזה את כל מה שיש לנו, תתרכז באש שלך, אבל אל תשתמש באש כפי שהוא אמר! פשוט תן לזה להוביל אותך ולא אתה תוביל את זה!" אביט בשק ואראה בעיני רוחי את כל הקשיים שעברו עליי מתחילת המסע, הפרסקטים הפחד לאבד מישהו והרצון להביס, אמקד את הגל אל תוך אגרוף ואכה בכל הכח את כל מה שיש בתוכי! מיד אחרי האגרוף הראשון אכה ואכה ללא הכר! דמעות עולות בעיני, ןהכל מתחיל להתנקז!

2. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    מייק;
    מזל טוב, פתחת את עמוד 50.
    אני הולך לשלוח לך פוקימונים בפרטי, תבחר איזה מהם אתה רוצה.
    --
    צ'רמנדר מהנהן, ושולף את ציפורניו. הוא מחל להכות את השק בעוצמה, משאיר עליו סימני שריטה אימתניים
    גם אתה חובט בשק, משחרר עליו את הזעם. את כל הדברים שעברת בזמן הקצר הזה
    אתה שם לב כמה שגם אתה התחזקת במהלך הימים האחרונים. גם צ'רמנדר.
    אתה מתרכז בצ'רמנדר, ורואה כמה שהוא מתאמץ. לאחר מספר דקות, הוא מתחיל להתעייף, אך לא נח, וממשיך לשרוט את השק, אתה רואה שהשק מתחיל להיחתך באמת.
    צ'רמנדר מתנשף בכבדות, וממשיך לתת את כולו, כשלפתע מרוב מאמץ הוא נופל אחורנית, ומנסה להחזיק את עצמו.

Spoiler ספוילר

3. מנהל ראשי
    מייק;
    מזל טוב, פתחת את עמוד 50.
    אני הולך לשלוח לך פוקימונים בפרטי, תבחר איזה מהם אתה רוצה.
    --
    צ'רמנדר מהנהן, ושולף את ציפורניו. הוא מחל להכות את השק בעוצמה, משאיר עליו סימני שריטה אימתניים
    גם אתה חובט בשק, משחרר עליו את הזעם. את כל הדברים שעברת בזמן הקצר הזה
    אתה שם לב כמה שגם אתה התחזקת במהלך הימים האחרונים. גם צ'רמנדר.
    אתה מתרכז בצ'רמנדר, ורואה כמה שהוא מתאמץ. לאחר מספר דקות, הוא מתחיל להתעייף, אך לא נח, וממשיך לשרוט את השק, אתה רואה שהשק מתחיל להיחתך באמת.
    צ'רמנדר מתנשף בכבדות, וממשיך לתת את כולו, כשלפתע מרוב מאמץ הוא נופל אחורנית, ומנסה להחזיק את עצמו.
    צ׳ארמנדר, כל הכבוד! תן את כל כולך, תעמוד על הרגלים עד כמה שזה קשה אני יודע שאתה מסוגל. אני ראיתי על פניך כמה נבהלת כשחטפו אותך, תדמיין ברוחך את הפרסקטים האלה ותחשוב שהשק זה הם! תן להם בכל הכח אגרוף עוצמתי שיעיף אותם וכך הם לעולם לא יחזרו!

4. לא ברור בכלל
    מייק;
    אתה מעודד את צ'רמנדר, שקם על רגליו במאמץ.
    עיניו נראות זעומות, ומלאות אש בתוכן, ולהבתו גוברת. נראה מעט כמו מה שקרה אז עם צ'ימצ'אר
    צ'רמנדר שולח גחלת עוצמתית אל מעלה, ומתחיל לשרוט את השק.
    אתה מביט בהתרשמות, ומבחין שציפורניו של צ'רמנדר בוהקות באור כתום אפל, ופולטות עשן במגע עם השק, שורפות אותו לאט לאט, כשלבסוף טפריו של צ'רמנדר גודלים אף יותר, והוא חותך את השק בלי בעיות.
    חציו התחתון של השק נופל חרוך על הרצפה, וטפריו הלוהטים של צ'רמנדר חוזרים להיות אותן הציפורניים הרגילות.
    "נהדר, אני רואה שצ'רמנדר שלט בזה." מגיח הזקן, "טפר מגמה."
    --
    כן. לא מתקפה שקיימת.

Spoiler ספוילר

5. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס
    ציטוט פורסם במקור על ידי Hitman צפה בהודעה
    מליפאן;
    אוניקס- אבני תער; התקשחות; קבר אדמה; נשימת דרקון;
    בויזל- אקדח מים; זריזות; בום על קולי; סילון אקווה;
    --
    בויזל מטפסת על גופו הקשוח של אוניקס, עד שהיא מגיעה לראשו.
    -"מאשרטומפ, אקדח מים! אלקטבאז, שוק חשמלי על אקדח המים!"
    אקדח המים עף ישירות אל עבר אוניקס, שנראה כי לא יצליח להתחמק. בויזל נראת מפוחדת מהחשמל הזורם במים, כך שהיא לא ממהרת להגן עליו. במקום זה היא שולחת בום על קולי, שפוגע במים ו'חוצה' את המכה, גורם לפיצוץ קטן של מים, שמבעד להם- אוניקס שולח אבני תער.
    אוניקס 'מעלה' מן האדמה אבנים, חדות כתער, שמתחילות להסתובב אל תוך אלקטבאז ומרשטומפ המופתעים.
    הם נפגעים מההתקפה, ונוחתים על הרצפה, עייפים מכדי לקום.
    "אלקטבאז ומרשטומפ לא יכולים להילחם יותר, המנצחים הם זואי ומליפאן!" פוסק טיילר.
    בויזל ואוניקס רצים לעבריכם, שמחים מהנצחון.
    "קרב טוב." אני אומר קודם כל ליריבים, "נלחמתם היטב. כל הכבוד." אומר אחר כך לבויזל. ולבסוף, "עבודה טובה, זואי." ואושיט את ידי לכיף.
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

6. לא ברור בכלל
    מליפאן;
    אתה מודה ליריבים, ולוחץ את ידם. הם נראים מופתעים מההפסד, אך מתרגשים מהקרב שהיה בכל זאת.
    בויזל ואוניקס גם הם גאים בעצמם, ולבסוף זואי ואתם נותנים כיף. "היינו גדולים!" היא אומרת בחיוך ואתה מסכים.
    אתם מחליטים להתיישב בצד ולהביט בשאר הקרבות.
    -"דיגלט וסקארמורי לא יכולים להילחם, המנצחים הם טפיג וסיל!" קורא טיילר, כשהזוג האחרון מובס, ומסיים את הקרבות.
    המורה מרכז את כל התלמידים באמצע הזירה, "נלחמתם היטב! נא להחזיר את הפוכדורים כעת לסלסילה הזו, אל תשכחו שאתם תמיד יכולים לחזור ולהתאמן עם שאר הפוקימונים המושאלים בבית ספרינו!" הוא אומר, וקירליה שלצידו משתמשת בעל חושי על מנת להרים סלסילה גדולה. "היום אנו אמנם מסיימים מוקדם את השיעור למאמנים, אך מחר נמשיך. מחר הנושא יהיה יכולות מיוחדות.." הוא ממשיך, ומסביר מעט על הנושא. לבסוף אתם עוברים, ומגישים את הפוכדורים שלכם אל תוך הסלסילה.
    המורה מודה לטיילר על העזרה, ומאחל לכם בהצלחה, בעוד רוב התלמידים עוזבים את המתחם.
    טיילר ודדנה ניגשים אליכם, "אני מתכנן להישאר בעיר בזמן הקרוב, מה התוכניות שלכם נכון לעכשיו? מליפאן- תרצו להמשיך ולבקר בעיר, או שמא תרצה לאתגר את רוקסן לקרב מכון?"

Spoiler ספוילר

7. מנהל ראשי
    מייק;
    אתה מעודד את צ'רמנדר, שקם על רגליו במאמץ.
    עיניו נראות זעומות, ומלאות אש בתוכן, ולהבתו גוברת. נראה מעט כמו מה שקרה אז עם צ'ימצ'אר
    צ'רמנדר שולח גחלת עוצמתית אל מעלה, ומתחיל לשרוט את השק.
    אתה מביט בהתרשמות, ומבחין שציפורניו של צ'רמנדר בוהקות באור כתום אפל, ופולטות עשן במגע עם השק, שורפות אותו לאט לאט, כשלבסוף טפריו של צ'רמנדר גודלים אף יותר, והוא חותך את השק בלי בעיות.
    חציו התחתון של השק נופל חרוך על הרצפה, וטפריו הלוהטים של צ'רמנדר חוזרים להיות אותן הציפורניים הרגילות.
    "נהדר, אני רואה שצ'רמנדר שלט בזה." מגיח הזקן, "טפר מגמה."
    --
    כן. לא מתקפה שקיימת.
    "מעולה צ׳ארמנדר! טפר מגמה נשמע כמו אחלה מתקפה!" אומר בהתלהבות "אני ממש מודה לך על הכל אדוני," אומר בהשתחויה ואפרד מהזקן ואמשיך במסעי...

8. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    אייס;
    "טוטוטו.", טוטודייל מנסה לדבר אל סנייבי, אך נראה שהיא לא משתכנעת
    ריולו עוזר לה ללכת מעט, כשלפתע היא מתעלפת, נופלת על הרצפה.
    "לוו! טיילוו!" קורא טיילוו, ומצביע על תפוחים שהוא מצא בצמרת עץ.

מליפאן;
    --
    אקדח המים עף ישירות אל עבר אוניקס, שנראה כי לא יצליח להתחמק. בויזל נראת מפוחדת מהחשמל הזורם במים, כך שהיא לא ממהרת להגן עליו. במקום זה היא שולחת בום על קולי, שפוגע במים ו'חוצה' את המכה, גורם לפיצוץ קטן של מים, שמבעד להם- אוניקס שולח אבני תער.
    אוניקס 'מעלה' מן האדמה אבנים, חדות כתער, שמתחילות להסתובב אל תוך אלקטבאז ומרשטומפ המופתעים.

לוקאס;
    אתה מוציא את טורצ'יק וניקי מביטה בך, "זה בסדר, מאדקיפ יטפל בהם מצויין!", ומוציאה אותו.
    טורצ'יק שולח גחלת, ביחד עם סטירת בוץ של מאדקיפ.
    שתי ההתקפות פוגעות במגנמייטים, שמיד מפסיקים את פעולתם עם החשמל. הם שולחים שוק חשמלי לעבר הפוקימונים שלכם, שמתחמקים בקלות. טורצ'יק ומאדקיפ תוקפים שוב, והמגנמייט לא יכולים להילחם, הם נמלטים מהמקום.
    האור בקומה חוזר לעבוד, וגם למעלה.
    "קדימה, תביא את מה שהשגת וצא מפה כמה שיותר מהר" אומר הזוטר שנלחם בבחורה, ומביט לכיוון הקומה העליונה.
    הבחורה מאיצה אתכם, "תעלו למעלה במהרה, תוודאו שהם מודעים לגנב! תוודאו שהרסיס האדום במקומו!".

סטיבן;
    הבחור קצת סנוב אל תתרגש יותר מידי
    --
    מרקרוו מביט בכם מלמעלה, ואתה שואל אותו אם ברצונו שתשחרר אותו.
    הוא פוער קצת את עיניו, "קרוו." הוא נאנח, ויורד למטה, מכניס מעט מאוד אוכל לפיו.
    איווי ונידורן שמחים להכיר את מרקרוו, הוא מושך בכתפיו.
    שלושתם מחכים לך

לילי;
    את ישירה איתה שזה משהו
    --
    את מתלהבת נורא מהצ'רובי הקטנה, שמחייכת ומקסימה את שניכם.
    את מוציאה מעט אוכל לפוקימונים, וצ'רובי אוכלת בהנאה. "בי בי!" היא אומרת בחיוך.
    "היי קטנה, מה דעתך להצטר-" את מתחילה לשאול, אך צ'רובי מתחילה לרוץ במהירות.
    היא רצה במהירות קדימה ומתחילה לשחק עם עצמה, מחכה שתצטרפו אליה.

רון;
    אתה ממשיך בדרכך, מיד לאחר שאתה עושה היכרות בינך לבין ווארמפל.
    אך הוא נראה עייף ולא בדיוק מרוכז, אך מצליח לחייך מעט.
    אתה מחזיר אותו וממשיך בדרכך, כשלפתע אתה שומע שאגה קטנה וחמודה.
    מאחוריך מגיח פוקימון קטן ומתוק, וממשיך לרוץ בדרך. מאחוריו רצה נערה, וקוראת "היי, תחזור לכאן!".

מייק;
    ברחבה יש מספר שקי אגרוף, ואחד ענקי, והזקן מתקרב אליך ואל צ'רמנדר כשמצ'אמפ וטיירוג לצידו.
    "אני רוצה שצ'רמנדר ייקרע את השק, אך ללא שימוש באש!" מורה לכם הזקן, "וגם אתה, רק כמובן שאתה לא צריך לקרוע את השק.. אבל תתאמן קצת, לא יזיק" אומר הזקן.
    אגרופו של מצ'אמפ זוהר באור לבן-כתמםמם, והוא חובט בחזקה בשק האיגרוף הגדול, שנופל עם חור פעור במרכזו.
    "צ'רמנדר, מכיוון שאגרופיך לא כה חזקים כמו של מצ'אמפ, השתמש בציפורניך" מעיר הזקן. ומביט בך, מחכה לראות כיצד אתם מתאמנים.
    "רעיון טוב טיילו, השתמש בחבטת כנף על מנת להפיל לידיים שלי תפוח. סנייבי את רעבה? רוצה את התפוח?" אשאל.

9. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס
    ציטוט פורסם במקור על ידי hitman צפה בהודעה
    מליפאן;
    אתה מודה ליריבים, ולוחץ את ידם. הם נראים מופתעים מההפסד, אך מתרגשים מהקרב שהיה בכל זאת.
    בויזל ואוניקס גם הם גאים בעצמם, ולבסוף זואי ואתם נותנים כיף. "היינו גדולים!" היא אומרת בחיוך ואתה מסכים.
    אתם מחליטים להתיישב בצד ולהביט בשאר הקרבות.
    -"דיגלט וסקארמורי לא יכולים להילחם, המנצחים הם טפיג וסיל!" קורא טיילר, כשהזוג האחרון מובס, ומסיים את הקרבות.
    המורה מרכז את כל התלמידים באמצע הזירה, "נלחמתם היטב! נא להחזיר את הפוכדורים כעת לסלסילה הזו, אל תשכחו שאתם תמיד יכולים לחזור ולהתאמן עם שאר הפוקימונים המושאלים בבית ספרינו!" הוא אומר, וקירליה שלצידו משתמשת בעל חושי על מנת להרים סלסילה גדולה. "היום אנו אמנם מסיימים מוקדם את השיעור למאמנים, אך מחר נמשיך. מחר הנושא יהיה יכולות מיוחדות.." הוא ממשיך, ומסביר מעט על הנושא. לבסוף אתם עוברים, ומגישים את הפוכדורים שלכם אל תוך הסלסילה.
    המורה מודה לטיילר על העזרה, ומאחל לכם בהצלחה, בעוד רוב התלמידים עוזבים את המתחם.
    טיילר ודדנה ניגשים אליכם, "אני מתכנן להישאר בעיר בזמן הקרוב, מה התוכניות שלכם נכון לעכשיו? מליפאן- תרצו להמשיך ולבקר בעיר, או שמא תרצה לאתגר את רוקסן לקרב מכון?"
    "אמרתי ממקודם, לא לחוץ לי לאתגר את רוקסן היום. לא אתנגד לראות עוד דברים בעיר." אני אענה לו, במחשבה על 1. העובדה שהתעוררתי בחמש בבוקר, 2. ההיתקלות עם צוות js ולבסוף 3. העובדה שנלחמתי כבר איזה 200 קרבות היום אז אני לא יכול לבטוח בעצמי יכול להיות מספיק מרוכז במכון.
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

10. Surgeon of Death
    אייס;
    "טוטוטו.", טוטודייל מנסה לדבר אל סנייבי, אך נראה שהיא לא משתכנעת
    ריולו עוזר לה ללכת מעט, כשלפתע היא מתעלפת, נופלת על הרצפה.
    "לוו! טיילוו!" קורא טיילוו, ומצביע על תפוחים שהוא מצא בצמרת עץ.

מליפאן;
    --

לוקאס;
    אתה מוציא את טורצ'יק וניקי מביטה בך, "זה בסדר, מאדקיפ יטפל בהם מצויין!", ומוציאה אותו.
    שתי ההתקפות פוגעות במגנמייטים, שמיד מפסיקים את פעולתם עם החשמל. הם שולחים שוק חשמלי לעבר הפוקימונים שלכם, שמתחמקים בקלות. טורצ'יק ומאדקיפ תוקפים שוב, והמגנמייט לא יכולים להילחם, הם נמלטים מהמקום.
    "קדימה, תביא את מה שהשגת וצא מפה כמה שיותר מהר" אומר הזוטר שנלחם בבחורה, ומביט לכיוון הקומה העליונה.
    הבחורה מאיצה אתכם, "תעלו למעלה במהרה, תוודאו שהם מודעים לגנב! תוודאו שהרסיס האדום במקומו!".

סטיבן;
    הבחור קצת סנוב אל תתרגש יותר מידי
    --
    מרקרוו מביט בכם מלמעלה, ואתה שואל אותו אם ברצונו שתשחרר אותו.
    הוא פוער קצת את עיניו, "קרוו." הוא נאנח, ויורד למטה, מכניס מעט מאוד אוכל לפיו.
    איווי ונידורן שמחים להכיר את מרקרוו, הוא מושך בכתפיו.
    שלושתם מחכים לך

לילי;
    את ישירה איתה שזה משהו
    --
    את מתלהבת נורא מהצ'רובי הקטנה, שמחייכת ומקסימה את שניכם.
    את מוציאה מעט אוכל לפוקימונים, וצ'רובי אוכלת בהנאה. "בי בי!" היא אומרת בחיוך.
    "היי קטנה, מה דעתך להצטר-" את מתחילה לשאול, אך צ'רובי מתחילה לרוץ במהירות.
    היא רצה במהירות קדימה ומתחילה לשחק עם עצמה, מחכה שתצטרפו אליה.

רון;
    אתה ממשיך בדרכך, מיד לאחר שאתה עושה היכרות בינך לבין ווארמפל.
    אך הוא נראה עייף ולא בדיוק מרוכז, אך מצליח לחייך מעט.
    אתה מחזיר אותו וממשיך בדרכך, כשלפתע אתה שומע שאגה קטנה וחמודה.
    מאחוריך מגיח פוקימון קטן ומתוק, וממשיך לרוץ בדרך. מאחוריו רצה נערה, וקוראת "היי, תחזור לכאן!".

מייק;
    מחכים למה?

11. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס;
    הבחורה מאיצה אתכם, "תעלו למעלה במהרה, תוודאו שהם מודעים לגנב! תוודאו שהרסיס האדום במקומו!"
    "טוב, בואי ניקי" אומר וארוץ למעלה לבדוק מה מצבם של האנשים ושל ה"רסיס האדום"

12. לא ברור בכלל
    מייק;
    צ'רמנדר חושף חיוך קטן, ואתה מודה לזקן.
    אתה מתחיל להתקדם מהמקום, כשלפתע אתה נתקל בקורה, לצידה פרוגאדיר, והידיים של שניהם עמוסות בשקיות.
    "נכון שהמקום הזה אדיר?!" היא שואלת.

אייס;
    כנפו של טיילו זוהרת באור לבן, ואחד התפוחים נחתך ונופל, אתה תופס אותו.
    אתה מציע לסנייבי את התפוח, והיא פוקחת את עיניה ומביטה, אתה מתקדם לעברה, והיא שולחת גפנים שייקחו את התפוח, לא רוצה שתתקרב יותר מידי. היא אוכלת מעט, ונראה שמצבה טיפה משתפר.
    "סנייב.." היא ממלמלת.

סטיבן;
    לא הוספתי שהם סיימו לאכול, שכחתי שאתה בתוך החדר חחח
    --
    כולם מסיימים לאכול, ואתה מחזיר אותם לפוכדורים. רק איווי מתעקשת להישאר בחוץ, וישנה לצידך על המיטה.
    איווי מלקקת אותך, זה הזמן לקום. אתה פוקח את עיניך ורואה שהשעה 10 בבוקר, השמש כבר יצאה ממזמן.

לוקאס;
    אתם עולים במהרה ללמעלה, ואתה שם לב שרוב העובדים במקום בכלל לא יודעים על מה שקורה למטה, וממשיכים לעבוד במחשבים שלהם. "מה פשר התקלה בחשמל?!" שואל אחד העובדים המוסמכים אותך בזעם.
    ואחרת משיבה לו- "תומאס, הם אפילו לא מהחברה!". האדם הקרוי תומאס מביט עליכם במבט בוחן, "מה אתם עושים פה?"
    לצד תומאס עומד פוקימון, בגובה שלו בערך, שבוחן כל תנועה שלא במקום שלכם.

מליפאן;
    "אה, כמובן." אומר טיילר, ומביט בעיר, השעה 5, ועננים מתחילים לצוץ בשמיים, נראה כי הולך לרדת גשם.
    "אם כך, אני חושב שאלך לדירתי כרגע. אתם כמובן מוזמנים" הוא אומר, "ממש מאחורי מרכז הפוקימונים", ומתארגן לקראת עזיבה. זואי מביטה בך, "אני רוצה לתפוס פוקימון חדש! תרצה לבוא איתי?" היא שואלת.

Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    מייק;
    צ'רמנדר חושף חיוך קטן, ואתה מודה לזקן.
    אתה מתחיל להתקדם מהמקום, כשלפתע אתה נתקל בקורה, לצידה פרוגאדיר, והידיים של שניהם עמוסות בשקיות.
    "נכון שהמקום הזה אדיר?!" היא שואלת.

אייס;
    כנפו של טיילו זוהרת באור לבן, ואחד התפוחים נחתך ונופל, אתה תופס אותו.
    אתה מציע לסנייבי את התפוח, והיא פוקחת את עיניה ומביטה, אתה מתקדם לעברה, והיא שולחת גפנים שייקחו את התפוח, לא רוצה שתתקרב יותר מידי. היא אוכלת מעט, ונראה שמצבה טיפה משתפר.
    "סנייב.." היא ממלמלת.

סטיבן;
    לא הוספתי שהם סיימו לאכול, שכחתי שאתה בתוך החדר חחח
    --
    כולם מסיימים לאכול, ואתה מחזיר אותם לפוכדורים. רק איווי מתעקשת להישאר בחוץ, וישנה לצידך על המיטה.
    איווי מלקקת אותך, זה הזמן לקום. אתה פוקח את עיניך ורואה שהשעה 10 בבוקר, השמש כבר יצאה ממזמן.

לוקאס;
    אתם עולים במהרה ללמעלה, ואתה שם לב שרוב העובדים במקום בכלל לא יודעים על מה שקורה למטה, וממשיכים לעבוד במחשבים שלהם. "מה פשר התקלה בחשמל?!" שואל אחד העובדים המוסמכים אותך בזעם.
    ואחרת משיבה לו- "תומאס, הם אפילו לא מהחברה!". האדם הקרוי תומאס מביט עליכם במבט בוחן, "מה אתם עושים פה?"
    לצד תומאס עומד פוקימון, בגובה שלו בערך, שבוחן כל תנועה שלא במקום שלכם.

מליפאן;
    "אה, כמובן." אומר טיילר, ומביט בעיר, השעה 5, ועננים מתחילים לצוץ בשמיים, נראה כי הולך לרדת גשם.
    "אם כך, אני חושב שאלך לדירתי כרגע. אתם כמובן מוזמנים" הוא אומר, "ממש מאחורי מרכז הפוקימונים", ומתארגן לקראת עזיבה. זואי מביטה בך, "אני רוצה לתפוס פוקימון חדש! תרצה לבוא איתי?" היא שואלת.
    "אם רק הייתי מבין מה עובר עליה.." אומר לתום "סנייבי, את נפצעת או משהו? בואי אני אקח אותך למרכז הפוקימונים ואדאג שיטפלו בך. טיילו טוטודייל וריולו רוצים גם כן רק בטובתך, את מעוניינת לבוא איתנו?

14. לא ברור בכלל
    אייס;
    אתה מציע לסנייבי לקחת אותה אל מרכז הפוקימונים, אך היא שוב עונה בתוקף, ומחזיקה את הכתף שלה.
    אתה רואה שהיא פצועה, היא זקוקה לטיפול רפואי
    היא מתחילה לצעוד אל עבר היער, צולעת מעט.

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    אייס;
    אתה מציע לסנייבי לקחת אותה אל מרכז הפוקימונים, אך היא שוב עונה בתוקף, ומחזיקה את הכתף שלה.
    אתה רואה שהיא פצועה, היא זקוקה לטיפול רפואי
    היא מתחילה לצעוד אל עבר היער, צולעת מעט.
    "טיילו אתה חושב שתוכל לשכנע אותה ולסחוב אותה עלייך בתעופה עד למרכז הפוקימונים? היא לא מקשיבה לי... תום יש לך רעיונות?"

עמוד 50 מתוך 100 ראשוןראשון ... 40484950515260 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •