Pokemon GO
עמוד 89 מתוך 100 ראשוןראשון ... 3979878889909199 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1,321 עד 1,335 מתוך 1488
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי Will O' Wisp צפה בהודעה
    רון || מרכז הפוקימונים של רסטבורו || 13:20 || @THEHELIOLISK ;
    אתה מוציא את ארון, שמפגין נוכחות ונוהם בעוצמה, נראה שליטוויק לא נרתע.
    "אנחנו רק רוצים לעזור לך!", אתה קורא לעברו, ונראה שהוא בוחן אותך. "רק תגיד לנו איפה ביתך!"
    ליטוויק מרחף לו במבט חושד, 'איך אני אדע שאתם רק רוצים לעזור לי? איך אני אדע שאתם לא תעשו את זה שוב? איך אני אדע שלא תבואו לבית שלי ותקחו את מי שנותר?' הוא אומר בחוסר ודאות מוחלט, ומביט באיימי.
    'אני מפחד, אני לא רוצה שזה יקרה שוב' הוא אומר, על סף בכי.

"איימי, לטפי אותו, נראה שהחום לא מפריע לך" אלחש לה. אומר לו:" אל תדאג. אתה באמת באמת יכול לסמוך עלינו. אנחנו מעולם לא נפגע בך, בחברים שלך או במשפחתך" אומ לו ברוגע, אדגיש את ה'מעולם'.
    Spoiler ספוילר

2. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי שולחן צפה בהודעה

רובי || דרום העיר רסטבורו || 16:50 || @RITSUKA^KUN ;
    אקנס ממהרת, ומצליפה בחזקה עם זנבה בפעימת המים - נראה כי הדבר בהחלט עוצמתי, והיא גורמת לפיצוץ פעימת המים.
    פעימת המים גורמת למעט אובך בזירה ו'עשן' לבן שמאופף אותכם, כשלפתע אתה שומע מישהו נאבק מכאב.
    "קאנס!", נשמעת אקאנס, ואתה מתקדם לראות מה קורה.
    מולך אוחזת אקנס בביבארל, מעיפה אותו מעט אחורה עם מתקפת הנשיכה שלה - וגורמת לעלפון שלו.
    "את.. אתם עוד תשמעו ממנו!", מאיימים הילדים, ובורחים מהאזור, מתירים אותך, את הייזל ואת פוקימון הנר לבדכם.
    "עבודה מעולה אקנס" אומר לה בהתלהבות ואחזיר אותה למנוחה בכדור שלה "את בסדר?" אשאל את הילדה ואסתכל לעבר הפוקימון שלה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    לילי || צפון העיר רסטבורו || 18:05 || @Alice ;
    "לא! ליטוויק עדיין אצלם!" את מתעצבנת, מתחילה לרוץ מהר אל עבר המקום בו ראית אותו לאחרונה.
    קאיטו עוצר בידך, תופס אותך.
    "לילי.. את לא יכולה להילחם בו ככה, אנחנו לא יכולים. והפוקימונים שלנו עייפים" הוא אומר, ואת מביטה בפוקימונים. הם בהחלט עייפים, חוץ מצ'רובי שמנסה להתעודד ולקפץ לה. הנערה מהנהנת בראשה, "חבר שלך צודק."

דניס || סמטה ברסטבורו || 13:31 || @דניס^זה^אני ;
    ״אני דניס מהעיר פאלט וזאת סוזי״ אתה מציג את עצמך, הליטוויק איננו מבין מה אתה רוצה.
    "מה מעשיך בעיר?", אתה שואל אותו וסוזי נדחפת, שואלת אותו בעצמה. "אתה בסדר?"
    ליטוויק מביט בעיניים דומעות, מהנהן. 'אני לא ארשה לכם לחטוף אותי שוב' הוא אומר, וההילה סביבו מתחזקת.

טוטודייל || מערת הוויסמארים || 15:46 || @totodile ;

טיילו מסייר לו ברחבי המערה, הוא חושש להמשיך לבדו עד לסוף ולכן נשאר בטווח שלכם.
    אתם בינתיים ממששים את המער, דוחפים לשם דברים [הו כן], ובעקרון מנסים למצוא כל דבר שיועיל לכם.
    לאחר כרבע שעה של חיפוש, טוטודייל כבר מתעצבן- שולח לעברך אקדח מים.
    אתה מנער את ראשך ומנסה להתייבש במהירות, והוא מצחקק לו ושולח עוד אקדח מים. הפעם אתה מתחמק
    אקדח המים פוגע באחד מקירות המערה, ומפיל ממנה משהו.
    כולכם מיד שמים לב לדבר, והולכים לבדוק במה מדובר. אתה מתקדם מעט, ורואה שמדובר במצלמת אבטחה.
    די מוזר בהתחשב בזה שאתם במערה.
    אתה מביט הצידה, ורואה שליטוויק התעורר. 'מה אתם עושים?' הוא קורא לעברכם, 'תסתלקו משם! הם ייקחו אותי!'

מליפאן || העיירה ורדנטורף || 18:45 || @LordAbizi ;

אתם מתחילים להתקדם מזרחה מן העיר, הולכים לכם בדרך סלולה ובהירה במורד אחת הגבעות האופייניות לאזור.
    הנוף הירוק ושלל הפרחים לא נגמר, ומבעד להם אתה גם מסוגל לראות את ההר געש המדובר. הוא לא נראה פעיל במיוחד, כרגע. אתם ממשיכים במשך זמן מה, עד הגעתכם אל בית קטן שמותחם בגדר לבנה. אתה מוציא את הפלאפון ומספר על כך לפרופסור, שאומר כי יגיע בעוד כ10 דקות.
    מאחורי הגדר פוקימונים רבים משחקים להם, נהנים מהנוף, אוכלים ומה לא. ילדה אחת ששיחקה עם שינקס מביטה בזואי, וחיוך גדול עולה על פניה. "זואי!!", היא מתלהבת וקופצת מעל הגדר- רצה ומחבקת את אחותה.
    "גם אני התגעגעתי אלייך" מפגינה כלפיה זואי התרגשות זהה, ומתכופפת אליה מעט. זואי מביטה בליטוויק, ואז שוב באחותה. "אדלינד, גשי לומר למשפחה שאני וחבריי באים לביקור!", זואי מבקשת ואדלינד נכנסת במהרה הביתה.
    "אז.. יש לכן חווה כזו?" שואל טובי, וזואי מהנהנת. "סוג של.. בעבר זה היה מכון רבייה, כעת זה מאין חווה אבל יש כאן גם הרבה פוקימונים פראיים", היא מסבירה. אתם מתקדמים אל עבר הדלת, זואי נכנסת ראשונה ואתה אחריה, ליטוויק אחריך ולבסוף טובי ונאטו. את שלושתכם מקבל בשמחה זוג הוריה של זואי, שמציגה אתכם במהירות.
    "תקשיבו אמא, אבא.. אני מאוד שמחה לראות אתכם שוב, אבל כרגע אנחנו חייבים לטפל בליטוויק" היא אומרת ומביטה בו בדאגה, נראה כי המצב שלו לא משתפר אך גם לא מחמיר. "יש לכם כאן גרגרי אורן?", שואל טובי לפתע, נזכר במה שהציע לכם הפרופסור. "כן, יש בחוץ!" אומרת זואי במהרה ואביה של זואי מהנהן בראשו, "יש כאן יציאה אל עבר החווה. אם תמשיכו ישר תוכלו להבחין במספר מטעים, גרגרי אורן הם הכחולים-עגלגלים."
    זואי מביטה בך, "תוכל ללכת עם טובי להביא מספר גרגרים?" היא שואלת, וניכר שהיא רוצה להישאר מעט עם משפחתה בזמן הקצוב שיש לכם.

דור || דרך 1 || 14:00 || @Kilgrave ;
    אתה מוציא את בארון, שחוטף כדורים אל גופו הגדול והחסון.
    בארון מתנער, וזועם בחזקה. הוא מביט בכעס על הנשים העצבניות, ומסובב את זנבו במהירות אדירה.
    תוך מספר רגעים נוצרת מערבולת, שתופסת בתוכה את שלושת הנשים ומעיפה אותן ואלוהים ישמור אותן.
    אתה מביט בבארון הגדול והמפחיד, כשלפתע הוא נופל.
    הכדורים שפגעו בו חוררו לו תצורה, והוא מדמם קשות. ליטוויק מסתכל מאחוריך, מנגב את דמעותיו עם טישו.

מייק || מרכז העיר רסטבורו || 13:30 || @THE^CHARMANDER ;
    אתה מנסה לגרום לליטוויק להיות יותר בטוח, והוא מהנהן.
    אתם מתקדמים אל עבר מרכז הפוקימונים, כשלפתע גרייס מביטה בך. "אני חושבת שאני אלך, אבל.. אתה בהחלט חייב לי קרב", אתה מהנהן ונפרד מהנערה החביבה. קורה מובילה אל תוך מרכז הפוקימונים, אחריה אתה נכנס ומחכה לליטוויק.
    ליטוויק מרחף לו אל עבר הכניסה, כשלפתע משהו מונע ממנו מלהיכנס. 'אני.. אני לא מצליח..' הוא ממלמל, ונדחף אחורה כתוצאה מההתנגדות של הדבר שחוסם אותו.

ניקולס || חורשת פטלבורג || 11:55 || @EZ-STYLE ;
    אתה מביט באיווי, אמנם תחילה מעט חששה אך עכשיו נראה כי העניין מסקרן אותה.
    "קדימה איווי, בואי נראה לו מה אנחנו שווים!" אתה קורא לעברה, ונראה שהיא מתלהבת מעצם הסכמתך, ומהנהנת בראשה.
    איווי קופצת קדימה, והיא להוטה להילחם. אתה יכול לשים לב לזה לפי הזנב שלה שנע במהירות מצד לצד
    קיובון מתקדם קצת, תופס את העצם על הכתף שלו ומחכה לראות מה קורה. "קדימה קיובון, עוד נצחון לרשימה!"
    איווי המהירה מתחילה, היא קופצת ומסתובבת קדימה- יוצרת ויורה כוכבים רבים וקטנים אל עבר קיובון.
    קיובון חוטף את מתקפת הזריזות, אך רק נוהם בשקט.
    "בומרנג!" מורה אדמונד, וקיובון תופס את הבומרנג שלו- לוקח אותו אחורנית, ואז זורק אותו בחזקה אל עבר איווי.

רון || מרכז הפוקימונים של רסטבורו || 13:34 || @TheHeliolisk ;
    משהו לא מסתדר לי בתחביר של ה'מעולם'
    --
    אתה מבקש מאיימי ללטף את הפוקימון, אך הוא לא מאפשר זאת. הוא נסוג אחורנית בבהלה יתרה
    "אנחנו מעולם לא נפגע בך, בחברים שלך או במשפחתך" אתה אומר, הליטוויק מביט בך במשך מספר שניות, ואז מעביר את מבטו אל איימי. 'אני.. אני מצטער..' הוא מודה, ומרחף אליה. היא מופתעת, ומחבקת אותו- מביטה בך בחוסר ידיעה.
    'הם.. האנשים ההם, הם תפסו אותי, הם לקחו אותי ואת החברים שלי, לא יכולתי לעשות כלום' הוא שופך את הכל.

רובי || דרום העיר רסטבורו || 17:00 || @RITSUKA^KUN ;
    אם התכוונת לפוקימון הנר-הוא לא שלה.
    ---
    אתה מחזיר את אקנס לנוח בפוכדור, כך גם עושה הייזל עבור הואלפיקס שלה.
    "את בסדר?", אתה שואל והייזל מהנהנת במהרה, אך לא מבזבזת זמן מיותר ומיד פונה אל עבר הליטוויק, פוקימון הנר שהילדים התעללו בו קודם לכן. "אתה בסדר?", היא שואלת אותו וחותכת את החבל שקשר את גופו והצמיד אותו לקרקע, אך מיד לוקחת את ידיעה אחורנית - ההילה השחורה של אותו ליטווק מחממת, ואף מחממת מידי.
    אתה מתקדם לעברם, ומביט בליטוויק הפצוע. גופו מלא אבק ואפר, ופציעות רבות ממלאות את גופו - ניתן לראות בבירור כי לא כולן מהילדים, וכי חלקן אף מלפניכן. 'תודה לכם..' נשמע קול, אתה מביט ולאחר מספר שניות מבין כי זה הליטוויק מדבר.
    'אני.. אני מודה לכם..' הוא אומר בשקט שוב, קולו חלש ועייף.

Spoiler ספוילר

4. היכל התהילה

דניס || סמטה ברסטבורו || 13:31 || @דניס^זה^אני ;
    ״אני דניס מהעיר פאלט וזאת סוזי״ אתה מציג את עצמך, הליטוויק איננו מבין מה אתה רוצה.
    ליטוויק מביט בעיניים דומעות, מהנהן. 'אני לא ארשה לכם לחטוף אותי שוב' הוא אומר, וההילה סביבו מתחזקת.
    ״או אנחנו לא נחטוף אותך חס וחלילה!״ אשלוף שק גדול מהתיק ״רק תכנס לכאן כמו ילד גדול.. תקבל ממתק!״

5. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס
    מליפאן || העיירה ורדנטורף || 18:45 || @LordAbizi ;
    אתם מתחילים להתקדם מזרחה מן העיר, הולכים לכם בדרך סלולה ובהירה במורד אחת הגבעות האופייניות לאזור.
    הנוף הירוק ושלל הפרחים לא נגמר, ומבעד להם אתה גם מסוגל לראות את ההר געש המדובר. הוא לא נראה פעיל במיוחד, כרגע. אתם ממשיכים במשך זמן מה, עד הגעתכם אל בית קטן שמותחם בגדר לבנה. אתה מוציא את הפלאפון ומספר על כך לפרופסור, שאומר כי יגיע בעוד כ10 דקות.
    מאחורי הגדר פוקימונים רבים משחקים להם, נהנים מהנוף, אוכלים ומה לא. ילדה אחת ששיחקה עם שינקס מביטה בזואי, וחיוך גדול עולה על פניה. "זואי!!", היא מתלהבת וקופצת מעל הגדר- רצה ומחבקת את אחותה.
    "גם אני התגעגעתי אלייך" מפגינה כלפיה זואי התרגשות זהה, ומתכופפת אליה מעט. זואי מביטה בליטוויק, ואז שוב באחותה. "אדלינד, גשי לומר למשפחה שאני וחבריי באים לביקור!", זואי מבקשת ואדלינד נכנסת במהרה הביתה.
    "אז.. יש לכן חווה כזו?" שואל טובי, וזואי מהנהנת. "סוג של.. בעבר זה היה מכון רבייה, כעת זה מאין חווה אבל יש כאן גם הרבה פוקימונים פראיים", היא מסבירה. אתם מתקדמים אל עבר הדלת, זואי נכנסת ראשונה ואתה אחריה, ליטוויק אחריך ולבסוף טובי ונאטו. את שלושתכם מקבל בשמחה זוג הוריה של זואי, שמציגה אתכם במהירות.
    "תקשיבו אמא, אבא.. אני מאוד שמחה לראות אתכם שוב, אבל כרגע אנחנו חייבים לטפל בליטוויק" היא אומרת ומביטה בו בדאגה, נראה כי המצב שלו לא משתפר אך גם לא מחמיר. "יש לכם כאן גרגרי אורן?", שואל טובי לפתע, נזכר במה שהציע לכם הפרופסור. "כן, יש בחוץ!" אומרת זואי במהרה ואביה של זואי מהנהן בראשו, "יש כאן יציאה אל עבר החווה. אם תמשיכו ישר תוכלו להבחין במספר מטעים, גרגרי אורן הם הכחולים-עגלגלים."
    זואי מביטה בך, "תוכל ללכת עם טובי להביא מספר גרגרים?" היא שואלת, וניכר שהיא רוצה להישאר מעט עם משפחתה בזמן הקצוב שיש לכם.
    אני אהרהר בזה מעט. מצד אחד, הרצון שלה מובן, מצד שני יש את העניין שליטוויק לכאורה בסכנה מגורמים לא ידועים, ולכן ארצה לכאורה ששלושתנו נלווה את ליטוויק תמיד כי אז אנחנו יודעים שהכל בסדר איתו. מצד שני, לזואי בהחלט יש פוקימונים סבירים בעצמה, וזה ישכנע אותי שאין סיבה לחשוש יותר מדי.
    "כן, נלך." אסכים, ואני מניח שגם טובי יסכים, ואחרי שנלך לכיוון ההוא ונתרחק קצת, אומר לו, "בוא נזדרז קצת, אני לא רוצה להשאיר את ליטוויק ללא השגחה. אני סומך על זואי, אבל אני ארגיש יותר בטוח כשגם אני משגיח עליו." אסביר לו.
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

6. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=שולחן;1495755]לילי || צפון העיר רסטבורו || 18:05 || @Alice ;
    "לא! ליטוויק עדיין אצלם!" את מתעצבנת, מתחילה לרוץ מהר אל עבר המקום בו ראית אותו לאחרונה.
    "לילי.. את לא יכולה להילחם בו ככה, אנחנו לא יכולים. והפוקימונים שלנו עייפים" הוא אומר, ואת מביטה בפוקימונים. הם בהחלט עייפים, חוץ מצ'רובי שמנסה להתעודד ולקפץ לה. הנערה מהנהנת בראשה, "חבר שלך צודק."

אבל ליטוויק
    ~~~
    "אוקי.. אבל ברגע שננוח-נחזור לחפש אותו! אני לא יודעת מי היה האיש הזה ומה הוא מתכוון לעשות לליטוויק, אבל זה בטוח לא הולך להיות טוב" אומר בקול מצוברח. 'והוא לא חבר שלי, הוא ידיד' אחשוב במוחי, מעט מסמיקה. "את דון נכון?" אפנה אל הנערה. "מה את עושה כאן? את יודעת משהו על הליטוויק הזה?" אשאל אותה. "יש מרכז פוקימונים באזור?" אפנה לטרוי בשאלה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. היזהרו מחיקויים!
    רון || מרכז הפוקימונים של רסטבורו || 13:34 || @TheHeliolisk ;
    --
    אתה מבקש מאיימי ללטף את הפוקימון, אך הוא לא מאפשר זאת. הוא נסוג אחורנית בבהלה יתרה
    "אנחנו מעולם לא נפגע בך, בחברים שלך או במשפחתך" אתה אומר, הליטוויק מביט בך במשך מספר שניות, ואז מעביר את מבטו אל איימי. 'אני.. אני מצטער..' הוא מודה, ומרחף אליה. היא מופתעת, ומחבקת אותו- מביטה בך בחוסר ידיעה.
    'הם.. האנשים ההם, הם תפסו אותי, הם לקחו אותי ואת החברים שלי, לא יכולתי לעשות כלום' הוא שופך את הכל.
    מה
    ~~~
    אחייך לרווחה, ואומר בשקט:" מי אלו האנשים הללו?", בינתיים אציע לאיימי בשקט:" בוא נחזור למכון. יותר דיסקרטי שם" ואצעד איתה לכיוון המכון כשליטוויק (כנראה) מגולל את סיפור חייו
    Spoiler ספוילר

8. Just a prank bro
    דור || דרך 1 || 14:00 || @Kilgrave ;
    בארון מתנער, וזועם בחזקה. הוא מביט בכעס על הנשים העצבניות, ומסובב את זנבו במהירות אדירה.
    תוך מספר רגעים נוצרת מערבולת, שתופסת בתוכה את שלושת הנשים ומעיפה אותן ואלוהים ישמור אותן.
    הכדורים שפגעו בו חוררו לו תצורה, והוא מדמם קשות. ליטוויק מסתכל מאחוריך, מנגב את דמעותיו עם טישו.
    "סעמק מה חשבתי פה זה עולם פוקימונים מאיפה יש להם עכשיו רובים ומי יורה בפוקימונים לעזאזל"
    אני חייב להביל אותו למרכז פוקימונים כמה שיותר מהר אז אני מחזיר אותו לכדור ומחפש מרפאה קרובה

9. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    לילי || צפון העיר רסטבורו || 18:05 || ;

דניס || סמטה ברסטבורו || 13:31 ||

טיילו מסייר לו ברחבי המערה, הוא חושש להמשיך לבדו עד לסוף ולכן נשאר בטווח שלכם.
    אתם בינתיים ממששים את המער, דוחפים לשם דברים [הו כן], ובעקרון מנסים למצוא כל דבר שיועיל לכם.
    לאחר כרבע שעה של חיפוש, טוטודייל כבר מתעצבן- שולח לעברך אקדח מים.
    אתה מנער את ראשך ומנסה להתייבש במהירות, והוא מצחקק לו ושולח עוד אקדח מים. הפעם אתה מתחמק
    אקדח המים פוגע באחד מקירות המערה, ומפיל ממנה משהו.
    כולכם מיד שמים לב לדבר, והולכים לבדוק במה מדובר. אתה מתקדם מעט, ורואה שמדובר במצלמת אבטחה.
    די מוזר בהתחשב בזה שאתם במערה.
    אתה מביט הצידה, ורואה שליטוויק התעורר. 'מה אתם עושים?' הוא קורא לעברכם, 'תסתלקו משם! הם ייקחו אותי!'

מליפאן || העיירה ורדנטורף || 18:45 || ;

דור || דרך 1 || 14:00 || ;

מייק || מרכז העיר רסטבורו || 13:30 || ;
    אתה מנסה לגרום לליטוויק להיות יותר בטוח, והוא מהנהן.
    אתם מתקדמים אל עבר מרכז הפוקימונים, כשלפתע גרייס מביטה בך. "אני חושבת שאני אלך, אבל.. אתה בהחלט חייב לי קרב", אתה מהנהן ונפרד מהנערה החביבה. קורה מובילה אל תוך מרכז הפוקימונים, אחריה אתה נכנס ומחכה לליטוויק.
    ליטוויק מרחף לו אל עבר הכניסה, כשלפתע משהו מונע ממנו מלהיכנס. 'אני.. אני לא מצליח..' הוא ממלמל, ונדחף אחורה כתוצאה מההתנגדות של הדבר שחוסם אותו.

ניקולס || חורשת פטלבורג || 11:55 || ;
    אתה מביט באיווי, אמנם תחילה מעט חששה אך עכשיו נראה כי העניין מסקרן אותה.
    "קדימה איווי, בואי נראה לו מה אנחנו שווים!" אתה קורא לעברה, ונראה שהיא מתלהבת מעצם הסכמתך, ומהנהנת בראשה.
    איווי קופצת קדימה, והיא להוטה להילחם. אתה יכול לשים לב לזה לפי הזנב שלה שנע במהירות מצד לצד
    קיובון מתקדם קצת, תופס את העצם על הכתף שלו ומחכה לראות מה קורה. "קדימה קיובון, עוד נצחון לרשימה!"
    איווי המהירה מתחילה, היא קופצת ומסתובבת קדימה- יוצרת ויורה כוכבים רבים וקטנים אל עבר קיובון.
    קיובון חוטף את מתקפת הזריזות, אך רק נוהם בשקט.
    "בומרנג!" מורה אדמונד, וקיובון תופס את הבומרנג שלו- לוקח אותו אחורנית, ואז זורק אותו בחזקה אל עבר איווי.

רון || מרכז הפוקימונים של רסטבורו || 13:34 || ;
    --

רובי || דרום העיר רסטבורו || 17:00 || ;
    אם התכוונת לפוקימון הנר-הוא לא שלה.
    ---
    אתה מחזיר את אקנס לנוח בפוכדור, כך גם עושה הייזל עבור הואלפיקס שלה.
    "את בסדר?", אתה שואל והייזל מהנהנת במהרה, אך לא מבזבזת זמן מיותר ומיד פונה אל עבר הליטוויק, פוקימון הנר שהילדים התעללו בו קודם לכן. "אתה בסדר?", היא שואלת אותו וחותכת את החבל שקשר את גופו והצמיד אותו לקרקע, אך מיד לוקחת את ידיעה אחורנית - ההילה השחורה של אותו ליטווק מחממת, ואף מחממת מידי.
    אתה מתקדם לעברם, ומביט בליטוויק הפצוע. גופו מלא אבק ואפר, ופציעות רבות ממלאות את גופו - ניתן לראות בבירור כי לא כולן מהילדים, וכי חלקן אף מלפניכן. 'תודה לכם..' נשמע קול, אתה מביט ולאחר מספר שניות מבין כי זה הליטוויק מדבר.
    'אני.. אני מודה לכם..' הוא אומר בשקט שוב, קולו חלש ועייף.
    "מה? על מה אתה מדבר ליטוויק? מי אלה? למה הם מחפשים אותך? ולמה לעזאזל יש פה מצלמת אבטחה אם אנחנו במערה? מה קורה פה?" אשאל את כולם ואלחץ במעט אך לא אראה את החשש. בינתיים אכין את טוטודייל נידורינה וטיילו למתקפה.

10. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    לא יעבוד לך. תיאלץ לזרום עם המשחק
    ---
    ליטוויק לא רוצה להיכנס, והוא נותר מפוחד בסמטה החשוכה.
    סלינה מביטה בך במבט נוזף, ואתה מכניס את השק חזרה אל התיק.
    'איפה אני? מה אתם רוצים?!' הוא שואל אתכם בכעס.

לילי || צפון העיר רסטבורו || 18:15 || @Alice ;
    חברייך מהנהנים, מסכימים כי תלכו לחפש אחריו. את מיד מזהה את דון, שמאשרת את עצם היותה.. דון.
    "מה אני עושה כאן? לא מזמן יצאתי למסע ברחבי הואן, תחרויות סרט חדשות, עיצובים חדשים, דברים שלא ראיתי קודם" היא מספרת, "ו.. זהו פחות או יותר, ראיתי אתכם נלחמים והנחתי שזה לא בדיוק קרב ידידותי" היא מוסיפה.
    את פונה אל קאיטו, "כן יש את מרכז הפוקימונים של העיר רסטבורו" הוא מזכיר לך, "קצת דרומה מכאן".
    --
    מי זה טרוי?

רון || מרכז הפוקימונים של רסטבורו || 13:34 || @THEHELIOLISK ;

'אני לא יודע', עונה ליטוויק בכנות ואתם מתחילים להתקדם., הרחוב מלא באנשים וחלקם מביטים מידי פעם על הליטוויק המוזר. "הממ.. רון, אני לא בטוחה כמה דיסקרטי יהיה במכון" מודה איימי, "אחרי הכל ראינו שיש שם לא מעט אנשים שמתאמנים, וגם במרכז הפוקימונים בטח יהיה הרבה..", היא מוסיפה בדאגה.
    ליטוויק מביט בכם בחשש, מקווה שאתם יודעים מה אתם עושים. "מה דעתך שנצא מהעיר לעת עתה?" שואלת אותך איימי, "אני לא בטוחה בנוגע לזה.. אבל כאן בהחלט די צפוף" היא אומרת.

דור || דרך 1 || 14:00 || @KILGRAVE ;

אתה מחזיר את בארון לפוכדור, ורץ אל עבר מרכז הפוקימונים הקרוב.
    אתה נכנס אל מרכז הפוקימונים של העיר וירידיאן, ונחרד לראות מה רב התור במרפאה.
    כל אחד מן האנשים המחכים לאחות ג'ואי מחזיקים פוקימון פצוע ומדמם, ואתה יכול לראות שכל אחד מהם נפגע מכדור רובה זהה לפצעי הבארון. "מה קרה פה?", אתה שואל ואחד הילדים מביטים בך. "הנשים ההם.. הם פשוט באו וירו לכל כיוון" הוא אומר בעצב, ואתה רואה שהוא עצמו נפגע מאחד הכדורים באזור הכתף.

אתה מדבר יותר מידי מהר ומחלק הוראות לא ברורות, נסה לדייק.
    --
    'אני.. אני לא יודע.. לא יודע!!' ליטוויק קורא בפחד, וההילה סביב גופו מתחזקת. הטמפרטורה עולה ואתה מרגיש את זה.
    כאשר החום של ליטוויק נפלט לפתע נשמעים צפצופים.
    "מה?" שואלת אליסון, מביטה לצדדים. גם האיווים נרתעים לרגע ומביטים לראות מה קורה.
    אתה מביט למעלה ורואה שהקיר מתחיל מאין 'להיסדק' ולהיפתח, עד שנוצר חור עבה בתוכו. לפתע הקיר מתחיל לזוז, ומתגלה פתח גדול ושחור לאנשהוא. "עשינו את זה!" אתה מתלהב, כשלפתע מתוך המערה יוצאים מספר פוקימונים כעוסים שמאיימים עליך בשיניים חשופות, "איפה הוא? איפה הליטוויק?" נשמעים קולות, ומספר בחורים נראים מתוך המערה, לבושים שחור.
    אתה מבין שאתה לא זה שהצליח לפתוח את המערה, אלא הם - בדרך החוצה. "יש לי הרגשה רעה לגבי זה" מעיר תום.
    ליטוויק מבחין במתרחש, וממלמל בשקט- 'הם...'

אתה וטובי ניגשים אל עבר היציאה השנייה מהבית, וזואי מביטה בך בהכרת תודה.
    טובי ואתה מתחילים ללכת ואתה מספר לו על הדאגה כלפי זואי, הוא מהנהן וממלמל "אתם באמת מאמנים מעולים.."
    אתם מתהלכים לכם במשך כמה דקות על הדשא הירוק של החווה, כ30 מטר מכם עומד לו מטע של עצים עם פירות כחולים. אתה מזהה אותם במהירות כגרגרי האורן המבוקשים.
    לאחר שאתם מגיעים אל העץ, אתם מבינים שהוא הרבה יותר גבוה משנראה קודם לכן. "איך נגיע לשם?" אתה שואל את טובי, שנראה כי חיכה שתשאל. "הייתי אומר שנאטו.." הוא ממלמל ומביט עליה, "אבל יש לי פוקימון אחר שיישמח לעזור לנו!"
    טובי אוחז בפוכדור ולוחץ על הכפתור, ממנו יוצא פארט נאה ביותר, הוא קופץ בשמחה ורץ אל עבר העץ לפי הוראות טובי.
    "פאר!" הוא קורא מצמרת העץ, מתחיל להשליך לעברכם גרגרי אורן ואתם תופסים ושמים בכיסים. "פאר פאר!", הוא קורא שוב, הפעם לא בשמחה. מצדדיו מגיחות מספר בידריל פראיות

Spoiler ספוילר

11. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס
    טובי ואתה מתחילים ללכת ואתה מספר לו על הדאגה כלפי זואי, הוא מהנהן וממלמל "אתם באמת מאמנים מעולים.."
    אתם מתהלכים לכם במשך כמה דקות על הדשא הירוק של החווה, כ30 מטר מכם עומד לו מטע של עצים עם פירות כחולים. אתה מזהה אותם במהירות כגרגרי האורן המבוקשים.
    לאחר שאתם מגיעים אל העץ, אתם מבינים שהוא הרבה יותר גבוה משנראה קודם לכן. "איך נגיע לשם?" אתה שואל את טובי, שנראה כי חיכה שתשאל. "הייתי אומר שנאטו.." הוא ממלמל ומביט עליה, "אבל יש לי פוקימון אחר שיישמח לעזור לנו!"
    טובי אוחז בפוכדור ולוחץ על הכפתור, ממנו יוצא פארט נאה ביותר, הוא קופץ בשמחה ורץ אל עבר העץ לפי הוראות טובי.
    "פאר!" הוא קורא מצמרת העץ, מתחיל להשליך לעברכם גרגרי אורן ואתם תופסים ושמים בכיסים. "פאר פאר!", הוא קורא שוב, הפעם לא בשמחה. מצדדיו מגיחות מספר בידריל פראיות
    טוב אני לא באמת יודע אם השלוש ששמת זה מייצג את המספר האמיתי.
    --
    "תעשה משהו עם נאטו!" אורה לטובי, ובינתיים אוציא את רהיהורן, סינדקוויל וצ'ינגלינג (ואם הוא כן משתמש באחד הפוקימונים שלו ככה שאני בעודף פוקימונים לפי חוקי המשחק, אז רהיהורן לא משתתף)
    "תגנו על פראט, ותרחיקו ממנו את הבידרילים. סינדקוויל, קודם תעשה מסך עשן עליכם, לאחר מכן תתקוף בגחלת את אחד הבידרילים. רהיהורן, תגליש עליהם אבנים! צ'ינגלינג, נסי להשתמש בבלבול עליהם כדי להרחיק אותם מהעץ!"
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

12. היכל התהילה
    ---

״ואדון השה״ם עוד אמר שאני כבד!״ אצעק בזעם לשמיים
    ״אתה ברסטברו אני חושב״ ״אלא אם עברנו בחור תולעת בין מימדי לקאנטו ולא ידעתי״
    ״אני לא יודע מה שאנחנו באמת רוצים, חשבתי שבאנו הנה כי נמשכנו מינית לרטטות״ אענה לליטוויק

13. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ---

לילי || צפון העיר רסטבורו || 18:15 || ;
    חברייך מהנהנים, מסכימים כי תלכו לחפש אחריו. את מיד מזהה את דון, שמאשרת את עצם היותה.. דון.
    "מה אני עושה כאן? לא מזמן יצאתי למסע ברחבי הואן, תחרויות סרט חדשות, עיצובים חדשים, דברים שלא ראיתי קודם" היא מספרת, "ו.. זהו פחות או יותר, ראיתי אתכם נלחמים והנחתי שזה לא בדיוק קרב ידידותי" היא מוסיפה.
    את פונה אל קאיטו, "כן יש את מרכז הפוקימונים של העיר רסטבורו" הוא מזכיר לך, "קצת דרומה מכאן".
    --
    מי זה טרוי?

רון || מרכז הפוקימונים של רסטבורו || 13:34 || ;

'אני לא יודע', עונה ליטוויק בכנות ואתם מתחילים להתקדם., הרחוב מלא באנשים וחלקם מביטים מידי פעם על הליטוויק המוזר. "הממ.. רון, אני לא בטוחה כמה דיסקרטי יהיה במכון" מודה איימי, "אחרי הכל ראינו שיש שם לא מעט אנשים שמתאמנים, וגם במרכז הפוקימונים בטח יהיה הרבה..", היא מוסיפה בדאגה.
    ליטוויק מביט בכם בחשש, מקווה שאתם יודעים מה אתם עושים. "מה דעתך שנצא מהעיר לעת עתה?" שואלת אותך איימי, "אני לא בטוחה בנוגע לזה.. אבל כאן בהחלט די צפוף" היא אומרת.

דור || דרך 1 || 14:00 || ;

אתה מחזיר את בארון לפוכדור, ורץ אל עבר מרכז הפוקימונים הקרוב.
    אתה נכנס אל מרכז הפוקימונים של העיר וירידיאן, ונחרד לראות מה רב התור במרפאה.
    כל אחד מן האנשים המחכים לאחות ג'ואי מחזיקים פוקימון פצוע ומדמם, ואתה יכול לראות שכל אחד מהם נפגע מכדור רובה זהה לפצעי הבארון. "מה קרה פה?", אתה שואל ואחד הילדים מביטים בך. "הנשים ההם.. הם פשוט באו וירו לכל כיוון" הוא אומר בעצב, ואתה רואה שהוא עצמו נפגע מאחד הכדורים באזור הכתף.

אתה מדבר יותר מידי מהר ומחלק הוראות לא ברורות, נסה לדייק.
    --
    'אני.. אני לא יודע.. לא יודע!!' ליטוויק קורא בפחד, וההילה סביב גופו מתחזקת. הטמפרטורה עולה ואתה מרגיש את זה.
    כאשר החום של ליטוויק נפלט לפתע נשמעים צפצופים.
    "מה?" שואלת אליסון, מביטה לצדדים. גם האיווים נרתעים לרגע ומביטים לראות מה קורה.
    אתה מביט למעלה ורואה שהקיר מתחיל מאין 'להיסדק' ולהיפתח, עד שנוצר חור עבה בתוכו. לפתע הקיר מתחיל לזוז, ומתגלה פתח גדול ושחור לאנשהוא. "עשינו את זה!" אתה מתלהב, כשלפתע מתוך המערה יוצאים מספר פוקימונים כעוסים שמאיימים עליך בשיניים חשופות, "איפה הוא? איפה הליטוויק?" נשמעים קולות, ומספר בחורים נראים מתוך המערה, לבושים שחור.
    אתה מבין שאתה לא זה שהצליח לפתוח את המערה, אלא הם - בדרך החוצה. "יש לי הרגשה רעה לגבי זה" מעיר תום.
    ליטוויק מבחין במתרחש, וממלמל בשקט- 'הם...'

אתה הלא מובן מבינינו יאללה גם כן מחפש אשמים טחחחח
    -------------
    אסרוק בפוקידע את הפוקימונים האלה ואורה על הפוקימונים שלי לתקוף ועל אליסון להצטרף עם האיווים שלה. "טוטודייל אקדח מים, נידורינה בעיטה כפולה, טיילו מתקפה מהירה." (סנייבי עם ליטוויק לא שכחתי את אהובתך)

14. היזהרו מחיקויים!
    [U]

רון || מרכז הפוקימונים של רסטבורו || 13:34 || @THEHELIOLISK ;

"אני יודע" אומר לה, "אבל בתוך העיר בטוח יותר מאשר בדרכים. אולי כדאי שנשכור חדר במרכז הפוקימונים, ונדבר שם?" אציע, בזמן שאגונן בגופי על ליטוויק כדי שלא יראו אותו, אציע לו:" אולי תנה להחליש מעט את הלהבה שלך, כדי שאוכל להתקרב ולהגן עליך?".
    Spoiler ספוילר

15. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    לילי || צפון העיר רסטבורו || 18:15 || @Alice ;
    --
    מי זה טרוי?

אופסס קיאטו**
    טרוי זה השותף שלי במ"ת אחר חח
    ~~
    "אז בואו נלך לשם" אומר להם מעט בלחץ. "אנחנו צריכים למהר, ואז לחזור ולאתר שוב את ליטוויק, הוא בטח מפוחד" אומר להם ואתחיל ללכת במהירות לכיוון העיר. "דון, תוכלי לעזור לנו?" אשאל אותה תוך כדי הליכה. 'אני בטוחה שאם נהיה שלושה, נוכל להילחם נגד האיש הזה' אחשוב במוחי ואנסה לתכנן אסטרטגיה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 89 מתוך 100 ראשוןראשון ... 3979878889909199 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •