Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 45
  1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    [10-12, 22:01] LordAbizi: אתה יכול לפתוח משחק

וואן פיס אי הכבוד המלחמה והדם

טיזר:

Spoiler ספוילר

דיברי השה"מ:

Spoiler ספוילר

חוקים:

Spoiler ספוילר

דברים חשובים על וואן פיס:

Spoiler ספוילר

טופס הרשמה:

Spoiler ספוילר

שחקנים:

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש רשום
    טופס הרשמה

שם:~סנטה-סאן~
    שם הדמות:שמה המקורי יסמין אך היא קוראת לעצמה סאטו (סוכר ביפנית{שם של בן})
    זן: בת אדם
    מראה:שיערה שחור וקצר מאוד, עיניה ירוקות אם גוון מעט חום, מבטה בעיניה תמיד היה ריק,זעום ונקמתי, עורה מעט שזוף אם קעקוע אשר מוחבא בבגדיה , היא תמיד תהיה לבושה בחליפה שחורה של בנים כך שניתן לחשוב שהיא גבר.
    רקע:חיוכה של ילדה המפונקת יסמין,אשר תמיד ביקשה מאביה כל מיני דברים גם אם הם לא אפשריים כמעט. השתנה ביום אחד לעצב ושנאה גדולה.
    יסמין נולדה לאחת מהמשפחות הפשע אשר שלטו בים המזרחי, היא גם הייתה הבת הכי צעירה מהשפחתה והנאהבת על ידי כולם. לכן אין זה מפתיע שהילדה הקטנה שנאהבת על ידי כולם ושיש לה הכל תהפוך מהר מאוד לילדה מפונקת ואגואיסטית אשר מקבלת כל מה שהיא רוצה ומשחקת ברגשותיה של אנשים אחרים למען צרכותיה אישיים.
    אולם ביום אחד כל זה השתנה שקאפון ביג'י רצח את משפחתה מול עיניה הירוקות שנראו תמימות ומבועתות באותו רגע, אחד אחרי השני, צרחות וצעקות שבאו ממשפחתה והלוחמים שהיו במשפחת הפשע שניסו להילחם נגד. ירי שונים ודם...הרבה דם...
    יסימין הצליחה להינצל בעזרת פרי השטן שלה שאכלה בטעות בעבר, אך אם זאת היא יכלה להציל את עצמה ורק היא שרדה ביום זה.
    אחרי שבוע אחרי המקרה של בכי ואבלות על משפחתה היקרה והלוחמים שנאה גדולה התמלא התוכה ונשבעה לנקום ולרצוח את ביג'י ואת יקיריו כפי שהוא עשה זאת לה.
    שנים עברו מאז המקרה הזה ויסמין נהפכה לנערה שדורשת כוח ונקמה, שדואגת רק לעמה אך עדיין משחקת באנשים כדי לקבל את מה שהיא רוצה. היא שינתה את מראה לבן ושמה על מנת להסתיר את זהותה אמיתית ועל מנת שיכבדו אותה.
    היא החליטה להצטרף לצוות פיראטים כדי שסיכוייה להפגוש את אויבה אמיתי תגדל וכך נקמתה שחיכתה יבוצא.
    שותפים:
    פרי שטן/דרך לחימה מועדפת:היא צלפית, היא משתמשת לרוב ברובים במרחק גדול אך היא יכולה לירות בנשקים אחרים שימצא לצידה או שהיא אוספת, היא אכלה גם פרי שטן סוג זואן עכבר עכבר ויכולה להשתנות לעכבר קטן, חצי עכבר ובת אדם רגיל.
    הערות:היא אספנית נשקי ירי, יש לה פוביה מדם מאז המקרה (זה הסיבה גם שבחרה להיות צלפית), נמצאת בתפקיד צלפית בצוות, אני אפנה לדמות לרוב כסאטו ולא כיסמין כאלא אם כן הזהותה יתגלה.

~סנטה-סאן~
    אם עבודה הכי טובה שיש ^^

3. משתמש מנוסה
    התקבלו מייוקאי וסנטה סאן אני יודע ששניכם לא רגילים למשחקי תפקידים מהסוג הזה אז תרגישו חופשי לשאול אותי מה שאתם צריכים!
    דבר נוסף ששכחתי לציין בהתחלה זה שבשביל שלי ושלכם יהיה יותר נוח אני מבקש שתענו לתגובה שלי עם ציטוט של המשך שנתתי לכם (עושים את זה עם הסימון של הבועת שיחה עם העניים.)
    אני כבר יעדכן את דף הדמיות שלכם.

מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

4. משתמש רשום
    ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    התקבלו מייוקאי וסנטה סאן אני יודע ששניכם לא רגילים למשחקי תפקידים מהסוג הזה אז תרגישו חופשי לשאול אותי מה שאתם צריכים!
    דבר נוסף ששכחתי לציין בהתחלה זה שבשביל שלי ושלכם יהיה יותר נוח אני מבקש שתענו לתגובה שלי עם ציטוט של המשך שנתתי לכם (עושים את זה עם הסימון של הבועת שיחה עם העניים.)

מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר
    המקום אליו הגעת היה מזח עצום ובו שלושה יצוריים מוזרים שהיו נראים כמו שילוב מוזר של בני אדם ודגים אשר צעקו וחבטו בשני בני אדם שעל צווארם קולר מוזר בעודם מורידים סחרות מספינה, המשכת להסתכל סביב והיה נראה שעיר נמצאת באופק הרחק מכיוון הים וכי המזח שעליו אתה נמצא ממשיך באופק והמוני ספינות ועליהם דגלי פיראטים ממלאים את הרציפים ככל שהעין רואה.
    מייוקאי הביט בכלאי הדגים-בניאדם פעם נוספת ולחש לעצמו "אני מצטער, אך הכוחות הקיימים בעולם זה עוד נסתרים ממני. כשיהיה לי מושג יותר טוב לגביהם, אחזור למענכם. אני מבטיח". הוא ליטף את הקטאנה שלו והעביר אותה עם נדנה מצידו - למאחורי גבו.
    'לאן אמשיך כעת' הוא חשב-

5. משתמש רשום
    ציטוט פורסם במקור על ידי Maokhay צפה בהודעה
    המקום אליו הגעת היה מזח עצום ובו שלושה יצוריים מוזרים שהיו נראים כמו שילוב מוזר של בני אדם ודגים אשר צעקו וחבטו בשני בני אדם שעל צווארם קולר מוזר בעודם מורידים סחרות מספינה, המשכת להסתכל סביב והיה נראה שעיר נמצאת באופק הרחק מכיוון הים וכי המזח שעליו אתה נמצא ממשיך באופק והמוני ספינות ועליהם דגלי פיראטים ממלאים את הרציפים ככל שהעין רואה.
    מייוקאי הביט בכלאי הדגים-בניאדם פעם נוספת ולחש לעצמו "אני מצטער, אך הכוחות הקיימים בעולם זה עוד נסתרים ממני. כשיהיה לי מושג יותר טוב לגביהם, אחזור למענכם. אני מבטיח". הוא ליטף את הקטאנה שלו והעביר אותה עם נדנה מצידו - למאחורי גבו.
    'לאן אמשיך כעת' הוא חשב-
    Og: טורקיז יהיה נחמד לתגובות...

6. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי maokhay צפה בהודעה
    'לאן אמשיך כעת' הוא חשב-
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

7. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר
    Og: תנסה יותר כחול או תכלת, אני פחות בקטע של אדום
    Ig:
    וויש - וויש - וויש
    נשמע רעש של שלוש אבחות חרב מהירות
    מהירות כלכך שנראה בהתחלה שלא השתנה דבר - בקטאנה נשארה בנדנה, מייוקאי נשאר באותה תנוחה, הדג - אדם היה באותה תנוחה...
    נערך לאחרונה על ידי Maokhay, 12-14-2019 בשעה 09:19 PM

8. משתמש מנוסה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

9. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר
    Og: זה מעולה
    Ig: מייוקאי בחר לזמן את הקוסאמי גארא שלו שהכוח שלהן הוא מים והתכונן לחסום את הטכניקות של היריב בעודו מתכנן תכנית פעולה-

10. משתמש מנוסה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

11. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר
    מייוקאי החליט שזהו הזמן לשנות טכניקה.
    מחסימות על פי רפלקס הוא עבר לטכניקת ההגנה של הקוסארי גאמא. הוא הצליב את השרשראות וסיבב אותם כך שיצר עיגול מסתובב גדול מולו, במטרה לספוג את כדור המים ולהעצים את נשקו, אך על מנת לנצל את כח המים לנשק, היה צריך להיכנס קודם למצב מים.
    בעת שהצליב את השרשראות, הוא ריכז את האנרגיה מאלמנט המים של הנשק - אל גופו. ידיו פיתחו בועת מים מסביבם עד אמצע הזרוע, הקעקוע של הקוסארי גאמא זהר, ועינו השמאלית הפכה כחולה. הקוסארי גאמא (שבדרך כלל בצבע כחול - תכלת מתכתי) זהר בזוהר תכול. וכך סובב מייוקאי את הקוסארי גאמא בעודו יוצר כעין מגן זוהר מסתובב למולו -

12. משתמש רשום
    שם: אנה
    שם: איך לקרוא לי במשחק- ארקנה אני מניחה
    תמונה ברגיל של הדמות:
    https://anime-cartoon.tumblr.com/pos...86/reko0900me-
    שם הדמות: יונה ימאסקי
    זן: בת אנוש, לוחמת
    רקע: יונה תמיד הייתה ידועה כבחורה ביישנית ושקטה. היא רגישה לכל דבר קטן , מה שאירוני לכוח שקיבלה מפרי השטן. היא הצליחה להשיג את פרי השטן רק באמצעות סקרנות ונחישות רבה. היא חיה בבית יתומים והייתה המבוגרת שם, עד שנאלצה לעזוב בגיל 18. היא חששה לצאת לעולם שבחוץ כיוון שידעה שהוא מלא פשע והיא פחדה לחיה. למזלה פגשה בשני הורים מדהימים שהחליטו לאמץ אותה, ולהם הייתה חנות נשקים מפוארת, שם התגלה הכוח שלה. ההורים המאמצים חששו מפני יונה והחליטו שעדיף לשמור על הכוח שלה בסוד. יום אחד שיונה יצאה מהחנות לקנות אוכל וחזרה הביתה היא נתקלה בשודדים שנכנסו לחנות שלה וכתוצאה מההתנפלות אימה נורתה על ידי השודדים ואביה נכנס לחרדה רצינית עוד יותר כאשר יונה השתמשה בכוח שלה מעצבים והרגה את השודדים. האב גירש את הבת כתוצאה מכך שהרגה את השודדים, והשתמשה בכוח שלה בניגוד להסכם ביניהם. יונה ברחה מהבית ופחדה מהכוח שלה, התחרטה על כך שבכלל חיפשה אחר פרי השטן. מאז היא החליטה להשתמש בכוח שלה רק לשם הגנה עצמית, וגם לנסות שלא להשתמש בו הרבה.
    היא החליטה לצאת להרפתקה בשביל למצוא את מקומה בעולם ולגלות יותר על הוריה האמיתיים, בנוסף גם למצוא תועלת לכוח שלה למטרה להציל אנשים. היא התגנבה לספינת פיראטים אחת והשתלבה מהר עם הסביבה בקלות עם הכישורים המדהימים שרחשה מהבית יתומים ומהבית. בנוסף היא למדה להילחם בחרב ובשריון, עשתה לא מעט ניסויים וחקרה על כל מיני סוגי מתכות, התאמנה עם הכוח שלה. כמו כן היא מתשאלת אנשים אם הם מכירים את ההורים שלה, וקוראת ספרים שמצאה בספינה על מנת לחפש מפות כלשהם או רמזים שיוכלו להוביל אותה למה שמחפשת.
    שותפים: לא יודעת
    פרי שטן/דרך לחימה מועדפת: פרי השטן נתן לה יכולת של שליטה במתכות- היא מסוגלת לזמן מתכות מהאדמה או מהגוף שלה. בדרך כלל יוצרת שיריונים או חרבות להילחם בהם. יש לה בקבוקון כספית שזוהי מתכת רעילה ונוזלית, שהיא משתמשת במתכת הזאת כדי להגן על עצמה או לתקוף- מה שחוסך לה זמן ביצירת המתכת וגם כי הכספית מתנהגת כמו כדור ג'לי כזה שהולך אחריה ומגן עליה.
    מראה: היא לרוב לבושה בחצאית שחורה וחולצה מכופתרת לבנה עם ג'קט חמדמד או מעיל שחור גם פרוותי, נועלת מגפיים ארוכות עד לברכיים, יש לה קארה ושיערה וורוד ממש בהיר כמעט לבן, עיניה סגולות נאות ויש לה משקפיים עגולות חמודות. משתמשת גם בכפפות כשהיא נוגעת בכספית או בחומרים מסוכנים. כשנלחמת היא מסוגלת לשנות את הלבוש שלה לשיריון קטן וגם מייצרת מן מגן עצום כזה עגול שבו היא נלחמת, לפעמים מייצרת מוט ברזל או חרב פשוטה כדי להגן על עצמה ולתקוף כשצריך. כמו כן הגוף שלה מסוגל לייצר כמו שדה מגנטי, שמושך אליה מתכות- כך היא מזמנת אותם מהאדמה או שמצליחה לדחות/ למשוך מתכות אליה.
    הערות:היא מאוד ביישנית וחמודה. היא מנסה להתיידד עם אנשים, חברותית ונאמנה. היא פוחדת להיזכר במקרה שהרגה את השודדים כדי להציל את אביה, וגם כן פוחדת כאשר מישהו שהכירה מת. היא רצינית ואחראית, עצמאית וחרוצה. שימוש רב בכוח שלה מעייף אותה והיא מנסה למצוא דרכים ליעל את השימוש בכוח. היא לא מסוגלת עוד לשלוט בו כמו שצריך ונעזרת בנוזל של הכספית.
    תמונה:https://www.99images.com/wallpapers/...0p-4k-5k/58011
    נערך לאחרונה על ידי Arcane, 12-30-2019 בשעה 11:09 PM

13. משתמש מנוסה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

14. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    "אני לא מחפש קרב." אמר מייוקאי " האמת שדווקא יכול להיות שהבוס שלך יוכל לעזור לי במה שאני מחפש.
    אני מוכן לבוא אבל בשני תנאים. אחד: אני לא מובל כאסיר אלא כאורח, בלי איומים ואלימות. שניים: שני בני האדם האלה משתחררים לחופשי, מה שהם היו צריכים לעשות אני אעשה.
    מה אתה אומר?" שאל מייוקאי והביט באיש הדג במבט חתום-

15. משתמש רשום

מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר
    og:
    אני מעדיפה להשאיר את זה שחור בתגובות.
    אגב לא ממש הבנתי איך צריך להגיב לך אז אני מקווה שמה שהגבתי היה בסדר ושהבנתי די נכון איך להגיב...
    Ig:
    זיעה קרה, רעידות פחד בלתי מופסקות, התנשפויות כבדות ושקט...שקט של בוקר חדש, בוקר שהשנוא ובו זמנית האהוב עלי אחרי לילה אפל ואכזר של סיוטים.
    אחרי שהתקלחתי והתלבשתי בחליפה השחורה ואהובה עלי וסידרתי את שיערי הקצר יצאתי לבחוץ לרחבי האי המקולל אשר הזכיר את אבי המנוח כל יום ויום.
    יריות עזות נשמעו סמוך למקום הימצאותי ואחריו צעקות של נערות הבר אשר ברחו מהבלגן שהתרש.
    "תסתמו כבר למען השם." אמרתי בקול שנאה וכעס של המצב הרוח הרע שלי על הבוקר,נכנסתי לבר כדי להירגע אם שתיה חריפה, לא הבטתי לאחור על הקרב של אנשים שנלחמו עד המוות בניסיון לשלוט במה שאין להם שליטה עליו, כמו קאפון ביג'י הארור אשר רצח את אבי על מנת לקבל שליטה...
    מחשבות עזות של נקמה עזה הציפו בראשי בעודי התיישבתי של כיסא הבר הריק "בירה אחד בבקשה"אמרתי לברמן בקול האדיש שעדיין שקוע במחשבותיי הנקמניות.

~סנטה-סאן~
    אם עבודה הכי טובה שיש ^^

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 2 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-2 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •