Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 25 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 375
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    יוסי כמובן שהתקבלת. תגיב להתחלה.

רובי ~
    אתה לוחץ על הכםתור בפעם השניה וההרגשה המתכתית והחלקה גורמת לך לריגוש קל. האור שנשפך החוצה כבר נעלם ומולך ניצב מעין שועל אפור. "ווי!" מכריז בקול נחוש.

2. היכל התהילה
    אני פונה לפרופסור. אני לבוש בחליפה שלושה חלקים, השיער שלי מתנגן ברוח המזגנים, ועל פני ארשת פנים רגועה. בעודי הולך אל עבר הפרופסור, אני קולט מישהי יפה בזוית העין. אני ניגש אליה. היא קוראת ספר ושמו "חלומו של הכוזרי". אני מציג את עצמי. עיניה התכולות מנקבות את נשמתי. אני מתאהב בה במבט ראשון. אני שואל אותה אם היא מסכימה עם הסופר לגבי זה שדיבור הוא יותר חזק ממילה כתובה והיא אומרת לי כן. אני אומר לה שזה אצלי הפוך. היא מחייכת. אני שואל למה היא צוחקת והיא אומרת לי שאני מדבר איתה ולא כותב מכתב ובינתיים אני מסתדר מעולה. מסתבר ששמה הוא ריצ'י והיא פולניה. היא יהודיה מאמינה ואני רוצה לעשות ברית מילה רק כדי שהיא תאסוף את איבר המין שלי לתוך השפתיים הנהדרות שלה. היא אומרת משהו לגבי זה שהיא מתגייסת מחר. אני מאחל לה בהצלחה. חוט במחשבה שלי נקרע ואני עוזב אותה כדי לברר מה קורה עם הבוס. זה הכינוי שלי לאוק. הבוס נראה מוטרד. החלוק הרפואי שלו מוכתם ולא מגוהץ. אני ניגש אליו, נותן לו לחיצת יד, חיבוק ושתי נשיקות, אחת על כל לחי ואז אני שואל אותו מה קורה.

3. מנהל ראשי
    ליט ~
    תשתדל לצוטט אותי... ממש מקשה עלי לבדוק כל פעם מה היה ההמשכון יש לי זכרון של תחת...
    ____
    אוק לא התרשם מהחיבוק והעיף לך מבט בוחן. "אני צריך את עזרתך, שמעתי שאתה הטוב ביותר. פגוש אותי בפאלט, במעבדה שלי." אמר בקצרה הסתובב והלך לו. בזמן שהוא מתרחק אתה מבחין בחבריך מתקרבים לעבר חדר המחשבים, שם מחלקים את הפוקימון ההתחלתי למסע.

4. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    יוסי כמובן שהתקבלת. תגיב להתחלה.

רובי ~
    אתה לוחץ על הכםתור בפעם השניה וההרגשה המתכתית והחלקה גורמת לך לריגוש קל. האור שנשפך החוצה כבר נעלם ומולך ניצב מעין שועל אפור. "ווי!" מכריז בקול נחוש.

"הלו בחור קטן!" אומר בחיוך ואתכופך מעט אליו ואגיש לו את ידי
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

5. מנהל ראשי
    רובי ~
    איווי מביט בך ומלקק לך את היד בעדינות. הוא התיישב בעדינות כשלפתע אלקיד הגיח מהקהל והעיף אותו במתקפה מהירה. סטודנטים נלחצו ומיהרו לפנות את מקומם ויצרו מעין מעגל. מנהל בית הספר הציץ מעל כולם לראות מה מתרחש.
    "אני רק שולח לך אזהרה קטנה." שלא תעז להגיד שלא אזהרתי! אלקיד, מתקפה מהירה! עוד פעם!"

6. the bitch is back
    רובי ~
    איווי מביט בך ומלקק לך את היד בעדינות. הוא התיישב בעדינות כשלפתע אלקיד הגיח מהקהל והעיף אותו במתקפה מהירה. סטודנטים נלחצו ומיהרו לפנות את מקומם ויצרו מעין מעגל. מנהל בית הספר הציץ מעל כולם לראות מה מתרחש.
    "אני רק שולח לך אזהרה קטנה." שלא תעז להגיד שלא אזהרתי! אלקיד, מתקפה מהירה! עוד פעם!"
    "או אלוהים איזה ילד כאפות" אעקוץ אותו "תתבגר העולם לא סובב סביבך והשמש ממש לא יצאה לך מהתחת! איווי מתקפת חול ואז במהירות דחיפה!" אקרא בקול
    גיל! 3>

7. מנהל ראשי
    רובי ~
    "עכשיו אתה מדבר!" קרא הארי. איווי זינק, התיז חול לעבר אלקיד שבנתיים האט קצב ודחף אותו. אלקיד הועף לאחור וניער את פניו. "קדימה, שוק חשמלי!" אלקיד היה מהיר, ומיד ירה ברק לעבר איווי שחייך בשמחה.

8. the bitch is back
    רובי ~
    "עכשיו אתה מדבר!" קרא הארי. איווי זינק, התיז חול לעבר אלקיד שבנתיים האט קצב ודחף אותו. אלקיד הועף לאחור וניער את פניו. "קדימה, שוק חשמלי!" אלקיד היה מהיר, ומיד ירה ברק לעבר איווי שחייך בשמחה.
    "או תדחוף משהו לפה!" אומר לו בזלזול.
    "קדימה איווי שוב מתקפת חול תכוון לו לעיניים ואז תדחוף אותו שוב!"
    גיל! 3>

9. מנהל ראשי
    רובי ~
    "אני אדחוף את הניצחון הזה לפה ואלעס בהנאה! מתקפה מהירה" צחק הארי. איווי זרק חול לעבר הברק של אלקיד ויצר עננה של עפר, זינק לעבר אלקיד וניסה לדחוף אותו, אך אלקיד היה זריז יותר ודחף את איווי לרצפה בחבטה אדירה. "אה אה!" צחק הארי. איווי מיהר לעמוד על רגליו ואז קיפץ בשמחה. לא נראה שהוא הולך לותר בקרוב. "אלקיד, מתקפה מהירה!"

10. the bitch is back
    רובי ~
    "אני אדחוף את הניצחון הזה לפה ואלעס בהנאה! מתקפה מהירה" צחק הארי. איווי זרק חול לעבר הברק של אלקיד ויצר עננה של עפר, זינק לעבר אלקיד וניסה לדחוף אותו, אך אלקיד היה זריז יותר ודחף את איווי לרצפה בחבטה אדירה. "אה אה!" צחק הארי. איווי מיהר לעמוד על רגליו ואז קיפץ בשמחה. לא נראה שהוא הולך לותר בקרוב. "אלקיד, מתקפה מהירה!"
    "תתחמק מהר בקפיצה הצידה ואז עם המהירות של הקפיצה לאחור, נתר קדימה ודחוף בכוח!"
    גיל! 3>

11. מנהל ראשי
    רובי ~
    אלקיד איבד שיווי משקל כשניסה לדחוף ואיווי ניצל את זינוק שלו ודחף את איווי ושניהם התגלגלו בחול.
    "שוק חשמלי!" קרא הארי בכעס. החיוך הזחוח נעלם כלא היה.

12. the bitch is back
    רובי ~
    אלקיד איבד שיווי משקל כשניסה לדחוף ואיווי ניצל את זינוק שלו ודחף את איווי ושניהם התגלגלו בחול.
    "שוק חשמלי!" קרא הארי בכעס. החיוך הזחוח נעלם כלא היה.
    "מהר הסתובב עם זנבך אל פרצופו ואז השתמש בזנב שלך על מנת לדגדג אותו תסיים אותו בדחיפה!"
    גיל! 3>

13. מנהל ראשי
    רובי ~
    איווי דגדג את אלקיד שלא התאפק וחדל לטעון חשמל. "מה זה?!" צרח הארי "אתה לא נלחם בצורה הוגנת בכלל!"
    איווי זינק והתנער מאלקיד שעוד היה באטרף של צחוק, הוא זינק לעברו והעיף אותו באויר, לאחר מכן אלקיד נחבט באדמה בחוזקה והתעלף. "מה לעזאזל אתה חושב שאתה עושה?!" הארי צרח לעברך.
    "זה הוגן." נשמע קולו של מנהל בית הספר. "הקרב הוגן לחלוטין. צפיתי בו כל הזמן, גם כשהקהל התפזר אני המשכתי לעמוד כאן. הקרב היה בהחלט מרהיב רובי."

14. the bitch is back
    רובי ~
    איווי דגדג את אלקיד שלא התאפק וחדל לטעון חשמל. "מה זה?!" צרח הארי "אתה לא נלחם בצורה הוגנת בכלל!"
    איווי זינק והתנער מאלקיד שעוד היה באטרף של צחוק, הוא זינק לעברו והעיף אותו באויר, לאחר מכן אלקיד נחבט באדמה בחוזקה והתעלף. "מה לעזאזל אתה חושב שאתה עושה?!" הארי צרח לעברך.
    "זה הוגן." נשמע קולו של מנהל בית הספר. "הקרב הוגן לחלוטין. צפיתי בו כל הזמן, גם כשהקהל התפזר אני המשכתי לעמוד כאן. הקרב היה בהחלט מרהיב רובי."
    אקוד קידה עמוקה בגיחוך
    "אל תתעסק עם אנשים לא ברמה שלך" אומר להארי ואסובב את גבי אליו."עבודה מעולה אוסיף לאיווי בחיוך ואלטף את ראשו. "עכשיו אם תסלחו לי יש לי עניין לטפל בו" אומר בכובד ראש ואלך לחפש את פרופסור אוק
    גיל! 3>

15. מנהל ראשי
    רובי ~
    איווי קיפץ ושמח למגע ידך והילך לידך. הארי הביט בך במבט זועם והמנהל המשיך לדרכו בחיוך. אתה מתרחק מהכנס וממשיך בדרכך לעבר הכביש, בדרך לפאלט שם אוק נמצא.
    "היי אחי!" אתה מזהה את הארווי, בחור שלמד בשכבה שלך "אני נוסע לעבר פאלט בעצמי, רוצה טרמפ?" אתה עולה לרכב ובמהרה מוצא את עצמך בפאלט. אתה נכנס למעבדה ורואה שאוק מדבר עם אדם גבוה בעל חליפה שחורה ומשקפי שמש. כשהוא מבחין בך, הוא קוטע את השיחה ויוצא החוצה.
    "קיוויתי שתבוא." אמר אוק. אני צריך את עזרתך, יש לי פה מכר שזומן לבית משפט למאמנים על שוחד. תרצה לפגוש אותו? אתה מוכן לקייס הראשון שלך?"

עמוד 2 מתוך 25 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •