Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 25 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 375
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    דבר המנהל:

שלום!,עבר הרבה זמן מהמשחק האחרון שניהלתי ואני רוצה לנהל את המשחק הזה כמו שצריך.
    הפעם אני מתכוון לסיים את המשחק ואני מבטיח להשקיע בכל מי שמשקיע במשחק.
    פתחתי במשחק הרבה אופציות ויהיו אינסוף כיוונים שתוכלו ללכת אליהם במשחק, אז.. אני מקווה שתיהנו כי השקעתי ואני ישקיע הרבה.
    אני מושפע בימים האחרונים מסדרות של עורכי דין ומפה הרעיון. אני חושב שזה יתפוס חזק!

משוב על המשחק:

אם אתם שחקנים או סתם שה"מים שעוקבים אחרי המשחק שלי, תשלחו לי ה"פ ובו משוב על המשחק, זה יעזור לי מאוד (בין אם זה שלילי ובין אם זה חיובי),אני לא מגביל אתכם בטופס, פשוט תכתבו לי בה"פ כל מה שאתם חושבים על המשחק.
    תודה על העזרה ותשומת הלב.

עלילה:

אי שם במחוז קנטו:
    צעדים כבדים נשמעו והדלת נפתחה בחריקה. אור עמום האיר על פני האדם שישב בחדר כפי שהצל הסתיר את פני הנכנס. בין כה, שניהם שמרו את זהותם לעצמם.
    "יש לך את הקייס?" שאל בעל המשרד והבחין בהנהון חיובי. "אנחנו עכשיו יכולים להתכונן לתביעה שתשיג לנו את מה שאנחנו רוצים! שום עורך דין לא יוכל להוכח עם הנתונים פה ובקרוב, בקרוב מאוד, עולם המדע של הפוקימונים יהיה בידי! סמואל ימצא את עצמו מאחורי סורג ובריח ולי תהיה גישה סוף סוף לנשק הסודי. כדור הGS הנחשק."

מערכת הקרבות:

בהתחלה רציתי להשקיע ולעשות סטאטים, אבל הבנתי שזה מסובך מידי וכמה שפחות מסובך יותר טוב. בעיקר בגלל המשחק האחרון שלי, שגרם לי לרצות לבכות חח
    כדי לנצח בקרב צריכים להיות יצירתיים+להשתמש באסטרטגיה ובפוקימונים חזקים.
    יצירתיות-כדי להיות יצירתיים אפשר לשלב מתקפות,להשתמש בסביבה וכל דבר יצירתי אחר שתחשבו עליו.
    אסטרטגיה-האסטרטגיה נקבעת לפי הסוג+הסטאטים
    לדוגמא: צ'אריזארד הוא תוקף מיוחד,אז אם הוא יתקוף במתקפות מיוחדות הן יעשו יותר נזק.

חוקים:

1 במשחק הזה אני מעל הכל וכל מה שאני אומר קדוש-חובה להקשיב לי.
    2 חוקי חת"ם והפורום חלים גם כאן!
    3 אין לפרוש מבלי להודיע מראש. מי שיעשה כן, לא יוכל לחזור אף פעם.
    4 יש להודיע אם נעדרים.
    5 חוקי המשחק כפופים לחוקי הקרבות הבסיסיים של פוקימון, אין להילחם בצורה לא הוגנת (למשל להוציא כמות של פוקימונים על פוקימון אחד...)

שותפים למסע:
    מי שיבחר בהרשמה יוכל לצרף למסע שלו שותף בגילו שיעזור לו במסע ויעשה אותו יותר מעניין.
    השותף יוכל לפתח אתכם קשר רומנטי (ע"פ רצונכם),או סתם להיות חבר טוב-את זה אתם תחליטו אני לא חוסם אף אופציה.

כסף:

כמו בכל דבר בחיים גם במשחק כסף הוא גורם מרכזי.
    תקבלו כסף על ניצחונות בקרבות ואתו תוכלו לקנות דברים הכרחיים כמו "פוקדורים" או מותרות כמו "חכה".
    הכי קל יהיה להשתמש בדולרים במשחק הזה.

פוקימון התחלתי:
    במשחק שלי לא יהיה ניתן לבחור בפוקימון. אני הולך להגריל לכם פוקימון התחלתי ממאגר שאני עצמי הולך ליצור. עם זאת במשחק ניתן להשיג כל פוקימון לבד!

טופס הרשמה:
    כינוי: הכינוי שלכם בפורום.
    שם: לא חובה פרטי, אגב אעדיף בינלאומי.
    ספרייט דמות: הספרייט של הדמות שלכם
    חפצים:לא לגעת.
    פוקימון התחלתי: לא לגעת.
    רקע: אין לי כוח להגביל אותכם בשורות,פשוט תעשו רקע מושקע שיראה לי את הרמה שלכם+אני אוכל להשתמש בו במהלך המשחק שלכם.
    שותף: אם לא רוצים שותף להשאיר ריק,אם רוצים לרשום כן+המין+הגיל של השותף.
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: כל מה שעולה על דעתכם..

כינוי:
    שם:
    ספרייט דמות:
    חפצים:5 פוקדורים,פוקדע,אייפון ו1000 ש"ח.
    פוקימון התחלתי:
    רקע:
    שותף:
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו:

התחלה:

"תלמידים יקרים, אתם עומדים בפני תחילת דרכם, המסע לפתיחת הקריירה שלכם להתקבל לפירמה המתאימה לכם. אנא מכם תלמידים שלי, תזכרו מה בית ספרכם הקנה לכם, לעבוד תמיד בתום לב ולבחור בדרך הישר וכפופים לחוק. אנחנו באקדמיה למשפטים מאמינים ביכולת לסייע לבני אדם ולפוקימונים כאחד ואנו בטוחים שיש לכם את היכולת להמשיך את היכולת. במהרה תגלו שהעולם זקוק לכם, לייצוגכם ולתמיכתכם. שמכם ישא כנפיים מעל ג'וטו ואף מעבר!"
    מנהל בית הספר המשיך לנאום ולנאום אך לך זה כבר הספיק. בזוית העין אתם מבחינים בפרופ' סמואל אוק ופניו נראו טרודים.

2. מנהל ראשי
    משתתפים 5~1:

רובי ~

Spoiler ספוילר

2. ליט ~
    Spoiler ספוילר

3. מליפיאן וכו'

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר

5. בל

Spoiler ספוילר

6. ג'רי
    Spoiler ספוילר

7. אלון

Spoiler ספוילר

8. אליסה

Spoiler ספוילר

3. מנהל ראשי
    ולזה...

4. the bitch is back
    כינוי: ritsuka kun
    שם: רובי סאמרס
    ספרייט דמות:
    חפצים:5 פוקדורים,פוקדע,אייפון ו1000 ש"ח.
    פוקימון התחלתי:
    רקע: הכל התחיל לפני שנים רבות,במחוז ג'וטו הרחוק. הוריו של רובי וויטני, לשעבר מאמנת מכון הנורמאל ודניאל אהובה, אשר היה פרקליט המחוז והיה האחראי הראשי למאסרם של עשרות חברי צוות רוקט הידועים לשמצה בעבר. התחתנו והחליטו לעבור ממחוז ג'וטו לאיי תפוז. אחרי שנת נישואים הגיח לעולם רובי. תינוק חמוד, מקסים עם עיניים ירוקות כמו דשא. רובי גדל תמיד מוקף בעולם הפוקימונים ועם זאת חוקי הבית תמיד היו נוקשים. כשהיה בגיל 16 אחותו הקטנה נחטפה מביתם ונמצאה לאחר שבוע, אחרי שחבורה של כנופייה של חברי צוות רוקט אשר הצליחו להשתחרר מהכלא, החליטו להתנקם באביו של רובי, מבותרת וזרוקה בתעלה לצד הדרך. הוריו אשר היו שבורי לב ותדהמה החליטו לעקור את ביתם מהאיים ולחזור לג'וטו. רובי אשר תמיד היה מחובר לאחותו החליט שהדרך הנכונה ביותר לפתור ולהוקיע את העבריינים היא ע"י שמירת החוק, החליט ללכת בעקבות אביו והלך ללימודי המשפטים בבית הספר הראשי לחוק

שותף: זורם
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: I LOVE YOU

ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

5. מנהל ראשי
    עומריקוש. אתה כמובן בפנים.
    אני מודע לחוק שלושת המשתתפים אבל מצד שני כל משחק בחת"ם מבורך.
    אתה יכול להגיב להתחלה.

6. the bitch is back
    מעניין מי האיר את עיניך...

'מעניין מה עובר עליו' אהרהר לעצמי ואנסה כמה שפחות להיכנס לחיו האישיים ואנסה להחזיר את הריכוז שלי לשיחה
    גיל! 3>

7. מנהל ראשי
    רובי ~
    בבקשה תצוטט. אל תשכח שאני בעל זיכרון של ילד בן 4...

פרופ' אוק ממשיך לבהות בך אך תשומת ליבך הוסטה חזרה לנאום המנהל. או לפחות מה שנשאר ממנה. תלמידים הניפו כובעם לאויר והתפזרו ופרופ' אוק ניגש ישר אליך.
    "רובי, לא? אני שמעתי שאתה הטוב ביותר. למה שלא תפגוש אותי במעבדה ואספר לך דבר מה שיעניין אותך?" אמר בנימה עניינית. "בוא רק נאמר שאני צריך את עזרתך."
    בזמן שהוא משוחח אתה רואה את החברים שלך מתקדמים לעבר שולחן חלוקת הפוקימונים למצטיינים, דבר המזכיר לך שאתה זכאי לקבל פוקימון.

8. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי the charmander צפה בהודעה
    רובי ~
    בבקשה תצוטט. אל תשכח שאני בעל זיכרון של ילד בן 4...

פרופ' אוק ממשיך לבהות בך אך תשומת ליבך הוסטה חזרה לנאום המנהל. או לפחות מה שנשאר ממנה. תלמידים הניפו כובעם לאויר והתפזרו ופרופ' אוק ניגש ישר אליך.
    "רובי, לא? אני שמעתי שאתה הטוב ביותר. למה שלא תפגוש אותי במעבדה ואספר לך דבר מה שיעניין אותך?" אמר בנימה עניינית. "בוא רק נאמר שאני צריך את עזרתך."
    בזמן שהוא משוחח אתה רואה את החברים שלך מתקדמים לעבר שולחן חלוקת הפוקימונים למצטיינים, דבר המזכיר לך שאתה זכאי לקבל פוקימון.
    סורי :x
    _______

"כמובן פרופסור" אומר לו בכובד ראש ואלך בעקבות כולם לקבל את הפוקימון שלי
    גיל! 3>

9. מנהל ראשי
    רובי ~
    סולח חיימוש ^^
    אתה צועד לעבר חדר המחשבים בו חילקו את הפוקימונים. אתה מבחין במבט הזחוח שלי הארי שהחליט להציץ לעברך. בעודך נכנס לתור אתה רואה שהוא מארגן סביבו את קבוצת התומכים שלו, מה שבדרך כלל אומר צרות. הם נעמדו מאחוריך וגיחחו ללא מילים.
    כשלבסוף הגיע תורך אתה מקבל ערכה הכוללת חמישה פוקדורים ריקים, פוקדע, מפה ופוקדור כסוף. המנהג לקבל את הפוקימון ההתחלתי ללא היכולת לדעת דבר עליו לפני. משיכה חדה הבהרה לך שהכדור הכסוף לא היה בידך יותר. הארי לחץ על הכפתור והכדור התנפח. הוא לא אמר מילה, רק נעץ בך מבט מתגרה...

10. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    רובי ~
    סולח חיימוש ^^
    אתה צועד לעבר חדר המחשבים בו חילקו את הפוקימונים. אתה מבחין במבט הזחוח שלי הארי שהחליט להציץ לעברך. בעודך נכנס לתור אתה רואה שהוא מארגן סביבו את קבוצת התומכים שלו, מה שבדרך כלל אומר צרות. הם נעמדו מאחוריך וגיחחו ללא מילים.
    כשלבסוף הגיע תורך אתה מקבל ערכה הכוללת חמישה פוקדורים ריקים, פוקדע, מפה ופוקדור כסוף. המנהג לקבל את הפוקימון ההתחלתי ללא היכולת לדעת דבר עליו לפני. משיכה חדה הבהרה לך שהכדור הכסוף לא היה בידך יותר. הארי לחץ על הכפתור והכדור התנפח. הוא לא אמר מילה, רק נעץ בך מבט מתגרה...
    מי זה בכלל??
    =======================
    "בוגר מאוד" אשיב בארסיות ואגלגל את עיניי "אין לך משהו טוב יותר לעשות? כמו להחליף תחתונים או משהו?"
    גיל! 3>

11. מנהל ראשי
    רובי ~
    "אני לעולם לא אותר על ההזדמנות להזכיר לך שלא משנה מה יש בגדור הארור שלך, אתה לעולם לא תביס אותי בקרב או בבית המשפט. כדאי לך מאוד להיזהר ממני." צחק הארי בקול, מפציר בסובבים אותו להצטרף לצחוק. הוא מסר לעברך את הפוקדור. "קח, גם ככה אין לפוקימון הזה שום סיכוי מולי."

12. היכל התהילה
    אפשר להגדיל את הפונט בדף הפתיחה של המשחק? אני לא מצליח לקרוא שם כלום!

13. מנהל ראשי
    אעשה מאמץ...

14. היכל התהילה
    כינוי: היטמן
    שם: ליט
    ספרייט דמות:
    חפצים:לא לגעת.
    פוקימון התחלתי: לא לגעת.
    רקע: נולדתי בשכונת יוקרה במרכז המדינה. נולדתי עם כפית של זהב בפה אבל זה לא שינה לי דבר בכל הנוגע להשקפה שלי על העולם. התחלתי ללמוד, פרשתי באמצע, המשכתי ללמוד משהו אחר וגם משם פרשתי. היה לי משעמם מדי בלימודים. הייתי פשוט חכם יותר מכולם, מוצלח יותר מכולם וטוב יותר מכולם. כשניסו לבדוק מה לא בסדר איתי, מצאו שיש לי 3 תכונות שאין לאף אחד אחר: 1. זכרון צילומי שמאפשר לי לזכור כל דבר שאני קורא, רואה, שומע או בא במגע איתו. 2. כשרון מולד לצאת מצרות גם כאשר הן גדולות ובלתי ניתנות לפתרון. 3. תחושת עליונות על הגזע הזה שנקרא אנושות. מאוחר יותר בחיי, מצאתי עניין בחוק ובצורה שאפשר לסלף אותי לטובתי. שופטים היו המומים מהדברים שהייתי מביא בפניהם בתור סטודנט למשפטים. עורכי דין נכנסו לכלא בגלל שניסו להסתבך איתי. אפילו ראשי מדינות, מאפיות ותאגידים תמיד שמרו על יחסי שלום איתי, כי הם ידעו שאני כוכב ושאני עשוי עוד להפיל אותם. האמת היא שהחיים שלי לא היו כל כך זוהרים ובכמה פעמים בחיי ניסו להתנקש בחיי בגלל הדברים שאני ניחנתי בהם. הסיבה היחידה שנשארתי בחיים היא בחורה בשם דונה. היא הייתה ג'ינג'ית, כוסית, חריפה, ומלאת תושיה. היא הצילה אותי מהחיים ובעיקר היא הצילה אותי מעצמי. ניסיתי לשכב איתה אבל מאחר והיו 15 שנה של הפרש בינינו, היא אמרה שהיא מבוגרת מדי בשבילי. אנחנו עדיין בקשר טוב מאוד.
    שותף: דונה, 32, נקבה
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: אני רוצה יותר אקשן מהצד העורך דיני מאשר אקשן מהצד הפוקימוני. תודה.

15. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    רובי ~
    "אני לעולם לא אותר על ההזדמנות להזכיר לך שלא משנה מה יש בגדור הארור שלך, אתה לעולם לא תביס אותי בקרב או בבית המשפט. כדאי לך מאוד להיזהר ממני." צחק הארי בקול, מפציר בסובבים אותו להצטרף לצחוק. הוא מסר לעברך את הפוקדור. "קח, גם ככה אין לפוקימון הזה שום סיכוי מולי."
    נראה לי אני מאוהב..
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    "טוב אחי" אומר לו בזילזול ואחכה לראה מה יצא מהפוקדור שהשמוק הואיל בטובו לפתוח לי ועדיין יוצאת ממנו קרן אור...
    גיל! 3>

עמוד 1 מתוך 25 12311 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •