Pokemon GO
עמוד 4 מתוך 10 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 46 עד 60 מתוך 149
  1. מורחקים
    לוקאס
    המוכר שומע שאתה מבטיח לו 20000 דולר בתמורה לרובה ומתחיל לצחקק לו בכמה דקות בקול גבוה. לאחר שהוא מפסיק לצחוק הוא פונה אלייך ואומר " שמע ילד, כאן זה לא גן עדן. אתה נמצא בגיהינום וסביר להניח שאתה עובד עלי ולא באמת תחזיר לי תכסף. אתה בטח חושב על לרמות אבל לא תצליח. שמע, בוא נעשה הסכם אם אתה מנצח אותי בקרב פוקימונים תקבל את הרובה תמורת 20 דולר ובמידה ותפסיד תצטרך לשלם תמחיר המלא שלו. אה ואם אין לך פוקימון תוכל לבחור פוקימון מ5 הפוכדורים הללו. אז מה אתה אומר ?" . המוכר זז קצת ומראה לך
    ,
    ,
    ,
    ,
    5 פוכדורים מסוגים שונים לבחירתך. (טיפ זכור שאתה בגיהינום אז בחר בחוכמה את הפוקימון שלך).
    "אני בכלל לא מתתי סתם הגעתי לכן ברכבת אני לא מרמה אף אחד" אומר לו בתמימות "אבל אם זה מה שאתה רוצה" אומר ואז אחשוב 'בטח אם הפוקדורים חזקים כמו גריטבול אולטרהבול ומאסטר בול לכודים שם פוקימונים חלשים כדי לעבוד עלי..' אחשוב ואקח את הכדור הורוד ואוציא את הפוקימון שיש בתוכו "בוא נתחיל"

2. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    דונה
    הפרופסור מחייך אלייך בחיוך של ילד תמים ואומר לך " הסברתי לך די בקצרה איפת את נמצאת. אני הוא הפרופסור אשר מחלק פוקימונים למאמנים כאן. כמו מהמקום ממנו הגעת גם כאן מכונים וליגה ותוכלי לצאת למסע פוקימונים. בעיר נמצא מרכז לפוקימונים, חנות וגם חנות לכלי נשק, מכון אך לא מומלץ לאתגר את מנהיג המכון כל עוד אין לך 2 פוקימונים יותר , בנוסף לכל זה יש את המעבדה שלי ששם אני נותן פוקימונים התחלתיים ואף ציוד למאמן המתחיל. במידה ואת מעוניינת בפוקימון , אנה תרצחי לי בכוחות עצמך, תביאי לי את גופתו למעבדה שלו שנמצאת בדרום העיר ותקבלי פוקימון לבחירתך. והנה 35 דולר שיסיעו לך במשימה.". הפרופסור מביא לך 35 דולר ושאול אותך " את צריכה ממני עוד משהו?".

לוקאס
    המוכר שומע שאתה מבטיח לו 20000 דולר בתמורה לרובה ומתחיל לצחקק לו בכמה דקות בקול גבוה. לאחר שהוא מפסיק לצחוק הוא פונה אלייך ואומר " שמע ילד, כאן זה לא גן עדן. אתה נמצא בגיהינום וסביר להניח שאתה עובד עלי ולא באמת תחזיר לי תכסף. אתה בטח חושב על לרמות אבל לא תצליח. שמע, בוא נעשה הסכם אם אתה מנצח אותי בקרב פוקימונים תקבל את הרובה תמורת 20 דולר ובמידה ותפסיד תצטרך לשלם תמחיר המלא שלו. אה ואם אין לך פוקימון תוכל לבחור פוקימון מ5 הפוכדורים הללו. אז מה אתה אומר ?" . המוכר זז קצת ומראה לך , ,,, 5 פוכדורים מסוגים שונים לבחירתך. (טיפ זכור שאתה בגיהינום אז בחר בחוכמה את הפוקימון שלך).

לייף
    את נכנסת לחנות ומסתכלת על המדפים הרבים שיש בחנות ועל כלי הנשק שנמצאים עליהם. את נגשת לדלפק החנות שם עומד מוכר צעיר עם חלוק ירוק ואת שואלת אותו
    "היי. אני צריכה נשק קל מבחינת משקל ואחד גם די פשוט לתפעול. יש לך המלצה בשבילי?. המוכר עונה לך " כן בוודאי, חכי שניה". המוכר נגש אל אחד מהמדפים ומוציא משם
    חפץ דמוי פוכדור ומגיש לך אותו ואומר לך " זהו
    פוכדור הרג דרגה 1. הוא עולה 10 דולר ליחידה. הוא קל לתפעול. כל פוקימון בצורתו הראשונה שנכנס לפוכדור נהרג במקום. תרצי לקנות כזה?".

אני אחשוב על זה - ואז אומר לו "לא". אני הולכת לחנות כלי הנשק, מציגה את עצמי ואומרת לו - "אני צריכה נשק שיאפיין אותי. סכין זה כבד מדי, מברג זה לא קטלני מספיק, מוצ'קו זה יותר מדי צבי נינג'ה ופצצה זה מעורר יותר מדי תשומת לב. אני צריך משהו שאוכל להרוג בעזרתו, אוכל לברוח איתו ואוכל גם לנצל את העובדה שאני קטנה ומהירה יותר, ולכן אני אבקש ממך קשת וכמה חצים. אתה יכול לספק לי דבר כזה? וכמה זה יעלה לי?"

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    לייף
    את נכנסת לחנות ומסתכלת על המדפים הרבים שיש בחנות ועל כלי הנשק שנמצאים עליהם. את נגשת לדלפק החנות שם עומד מוכר צעיר עם חלוק ירוק ואת שואלת אותו
    "היי. אני צריכה נשק קל מבחינת משקל ואחד גם די פשוט לתפעול. יש לך המלצה בשבילי?. המוכר עונה לך " כן בוודאי, חכי שניה". המוכר נגש אל אחד מהמדפים ומוציא משם
    חפץ דמוי פוכדור ומגיש לך אותו ואומר לך " זהו
    פוכדור הרג דרגה 1. הוא עולה 10 דולר ליחידה. הוא קל לתפעול. כל פוקימון בצורתו הראשונה שנכנס לפוכדור נהרג במקום. תרצי לקנות כזה?".
    [/QUOTE]

"כן, תודה. אני אקח 5" אומר למוכר ואלך לקופה לשלם. לאחר מכן אצא ואלך לחפש שוב את הפוקימון בתקווה למצא אותו. 'אוקיי לייף-לזרוק וגמרת עם זה. הכל בסדר' אחשוב לעצמי בעידוד
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    לייף
    את לא יכולה לקנות 5, יש לך רק 30 דולר.
    -------------------
    את לוקחת 3 פוכדורי הרג דרגה 1 ומביאה למוכר את 30 הדולר שהיו בכיס שלך. את מכניסה את מה שקנית לכיס שלך ויוצאת מיד החנות. כשאת יוצאת את מחליטה להתחיל בחיפוש אחר סלגמה שיהיה קל להרוג אותו. את מסתובבות ברחובות העיר ואת רואה כל מיני פוקימונים , , , אך אף חד מהם הוא לא הסלגמה שהתבקשת להרוג. לאחר שחיפשת במשך 10 דקות אחר סלגמה את מחליטה לנוח על פח זבל בשביל לאגור כוחות חדשים לחיפוש סלגמה שלפתע את מתחילה לשמוע קולות "סלגמהההההה". את מסתכלת לכיוון הראש ורואה שלושה סלגמה שרבים ביניהם מכות רצח.

דונה
    במהירות רבה את מסרבת להצעתו של הפרופסור ואת עוזבת אותו והולכת לקראת חנות כלי הנשק לקנות לך נשק שיתאים עבורך. כעבור 5דקות של הליכה ברחובות העיר את מוצאת את החנות ואת נכנסת אליה ואומרת למוכר שעומד בדלפק "
    אני צריכה נשק שיאפיין אותי. סכין זה כבד מדי, מברג זה לא קטלני מספיק, מוצ'קו זה יותר מדי צבי נינג'ה ופצצה זה מעורר יותר מדי תשומת לב. אני צריך משהו שאוכל להרוג בעזרתו, אוכל לברוח איתו ואוכל גם לנצל את העובדה שאני קטנה ומהירה יותר, ולכן אני אבקש ממך קשת וכמה חצים. אתה יכול לספק לי דבר כזה? וכמה זה יעלה לי?". המוכר מיד משיב לך " תוכלי לקנות
    פוכדור הרג דרגה 1 אשר עולה 10 דולר, הוא קל לשימוש ואני חושב שהוא יתאים לך מאוד. הץ וקשת שאת רוצה לא כזה יעזרו לך להרוג פוקימונים כמו החפץ הקודם שהצגתי לך אבל החץ וקשת יעלו לך 60 דולר".

לוקאס
    הפוקימונים נבחרו בצורה אקראית לגמרי!
    --------
    אתה מחליט לא לקחת את הפוקימון שיש במאסטר בול או בגרייט בול ובאולטרה בול כי בטח יש שם פוקימונים חלשים מאוד. אתה דווקא בוחר לקחת את הפוכדור הוורוד. המוכר עוצר אותך ואומר לך " לפני שתוציא את הפוקימון בוא אחרי. אתה עוקב אחר המוכר לחדר צדדי בחנות שמוביל אותך לזירת קרב פוקימונים העשויה מאדמה ומסלעים. המוכר עומד באחד מהצדדים וכן גם אתה. הוא מוציא פוכדור וממנו יוצא : צ'ימצ'אר זכר, המוכר אומר לך " אתה תוקף ראשון". אתה פותח את הפוכדור שלך וממנו יוצאת אודינו נקבה שיודעת את המתקפות הבאות : כוח סודי (secretpower), סטירה כפולה(doubleslap), משיכה (attract), אגרוף קרח (icepunch).
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

5. מורחקים
    לוקאס
    --------
    אתה מחליט לא לקחת את הפוקימון שיש במאסטר בול או בגרייט בול ובאולטרה בול כי בטח יש שם פוקימונים חלשים מאוד. אתה דווקא בוחר לקחת את הפוכדור הוורוד. המוכר עוצר אותך ואומר לך " לפני שתוציא את הפוקימון בוא אחרי. אתה עוקב אחר המוכר לחדר צדדי בחנות שמוביל אותך לזירת קרב פוקימונים העשויה מאדמה ומסלעים. המוכר עומד באחד מהצדדים וכן גם אתה. הוא מוציא פוכדור וממנו יוצא : צ'ימצ'אר זכר, המוכר אומר לך " אתה תוקף ראשון". אתה פותח את הפוכדור שלך וממנו יוצאת אודינו נקבה שיודעת את המתקפות הבאות : כוח סודי (secretpower), סטירה כפולה(doubleslap), משיכה (attract), אגרוף קרח (icepunch
    "אודינו משיכה! ואז כוח סודי!" אומר לה ואחרי שהיא עושה כוח סודי אומר ישר "תעשי סטירות כפולות בלי הפסקה כל עוד המשיכה פועלת"

6. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=monster;1483362]
    לייף
    -------------------
    את לוקחת 3 פוכדורי הרג דרגה 1 ומביאה למוכר את 30 הדולר שהיו בכיס שלך. את מכניסה את מה שקנית לכיס שלך ויוצאת מיד החנות. כשאת יוצאת את מחליטה להתחיל בחיפוש אחר סלגמה שיהיה קל להרוג אותו. את מסתובבות ברחובות העיר ואת רואה כל מיני פוקימונים , , , אך אף חד מהם הוא לא הסלגמה שהתבקשת להרוג. לאחר שחיפשת במשך 10 דקות אחר סלגמה את מחליטה לנוח על פח זבל בשביל לאגור כוחות חדשים לחיפוש סלגמה שלפתע את מתחילה לשמוע קולות "סלגמהההההה". את מסתכלת לכיוון הראש ורואה שלושה סלגמה שרבים ביניהם מכות רצח.

[COLOR=#daa520]

"אוקיי!" אומר לעצמי ואקום מפח הזבל (למה החלטתי לנוח דווקא על פח זבל חח?). אתקרב בשקט אל הסלוגמה, אעדיף שלא ישימו לב אליי. שאהיה מספיק קרובה אבחן את שלושתם ואראה מי מהם נראה הכי רגוע. שאחליט איזה מהם אזרוק עליו את פוקדור ההרג, בתקווה שזה יעבוד ויצליח.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    שאלה טובה
    --------
    את קמה מן הפח ותוך כדי תוהה למה ישבת על הפח מלכתחילה. את מתקרבת לאט לעבר שלושת הסלגמה שרבים ביניהם שלא ישימו לב אלייך ואת מחליטה לצפות בהם רבים וכך להבין מי מהם הכי רגוע וכך הוא היה זה שיהיה ימות. לאחר צפייה קצרה את שמה לב שהסלגמה השמאלי הוא די רגוע ומתאים להרג. את זורקת את פוכדור הרג של עליו. הסלגמה לא שם לב אליו ונלכד בתוכו. כשהפוכדור סגור פיצוץ חזק מתרחש בתוכו ואז הוא שוב נפתח וממנו יוצאת גופתו של סלגמה. שניי הסלגמה הנותרים מפסיקים לריב וזוחלים ביחד הכי מהר שלהם מהחשש שתהרגי גם אותם. מזל טוב רצחת סלגמה!

לוקאס
    אתה פוקד במיידית לאודינו להשתמש במשיכה. משום מקום מופיע ביקני חשוף מלא בצבע סגלגל שאודינו לובשת עליו. צ'ימצ'אר אשר רואה פעם ראשונה בחייו פוקימון בביקני ישר מתחרמן עליה ולא מסוגל לזוז, כמו כן גם המאמן שלו מתחרמן מהיופי של אודינו ולא מסוגל לתת פקודות לצ'ימצ'אר. לאחר משיכה אודינו מפעילה כוח סודי אשר שולחת מתקפת עשב חזקה אל צ'ימצ'אר. צ'ימצ'אר אשר נמשך מינית אל אודינו לא מתחמק וסופג את המכה אך סופג נזק קל. מיד לאחר מכן אודינו מחטיפה מלא סטירות כפולות עד שהלחי שלו נהיית אדומה. מרוב הסטירות הכפולות צ'ימצ'אר כבר מתעורר ומשתמש במתקפת שריטה והורס לאודינו את הבגד הים היפה שלה. אודינו אשר רואה את בגד הים שלה נקרע מול ענייה מתחילה לבכות והתבייש בגופה העירום. צ'ימצ'אר ללא היסוס משתמש בחפירה וחופר בור באדמה ונעלם בו.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. מורחקים
    לוקאס
    אתה פוקד במיידית לאודינו להשתמש במשיכה. משום מקום מופיע ביקני חשוף מלא בצבע סגלגל שאודינו לובשת עליו. צ'ימצ'אר אשר רואה פעם ראשונה בחייו פוקימון בביקני ישר מתחרמן עליה ולא מסוגל לזוז, כמו כן גם המאמן שלו מתחרמן מהיופי של אודינו ולא מסוגל לתת פקודות לצ'ימצ'אר. לאחר משיכה אודינו מפעילה כוח סודי אשר שולחת מתקפת עשב חזקה אל צ'ימצ'אר. צ'ימצ'אר אשר נמשך מינית אל אודינו לא מתחמק וסופג את המכה אך סופג נזק קל. מיד לאחר מכן אודינו מחטיפה מלא סטירות כפולות עד שהלחי שלו נהיית אדומה. מרוב הסטירות הכפולות צ'ימצ'אר כבר מתעורר ומשתמש במתקפת שריטה והורס לאודינו את הבגד הים היפה שלה. אודינו אשר רואה את בגד הים שלה נקרע מול ענייה מתחילה לבכות והתבייש בגופה העירום. צ'ימצ'אר ללא היסוס משתמש בחפירה וחופר בור באדמה ונעלם בו.
    dafuq
    ~~~
    "אודינו תראי לו מה זה" אומר לה "ככה תיתני לזה לעבור בשקט? תיכנסי אחריו לבוא ותהרגי אותו!" אומר

9. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    לייף
    -------------------

דונה
    במהירות רבה את מסרבת להצעתו של הפרופסור ואת עוזבת אותו והולכת לקראת חנות כלי הנשק לקנות לך נשק שיתאים עבורך. כעבור 5דקות של הליכה ברחובות העיר את מוצאת את החנות ואת נכנסת אליה ואומרת למוכר שעומד בדלפק "
    אני צריכה נשק שיאפיין אותי. סכין זה כבד מדי, מברג זה לא קטלני מספיק, מוצ'קו זה יותר מדי צבי נינג'ה ופצצה זה מעורר יותר מדי תשומת לב. אני צריך משהו שאוכל להרוג בעזרתו, אוכל לברוח איתו ואוכל גם לנצל את העובדה שאני קטנה ומהירה יותר, ולכן אני אבקש ממך קשת וכמה חצים. אתה יכול לספק לי דבר כזה? וכמה זה יעלה לי?". המוכר מיד משיב לך " תוכלי לקנות
    פוכדור הרג דרגה 1 אשר עולה 10 דולר, הוא קל לשימוש ואני חושב שהוא יתאים לך מאוד. הץ וקשת שאת רוצה לא כזה יעזרו לך להרוג פוקימונים כמו החפץ הקודם שהצגתי לך אבל החץ וקשת יעלו לך 60 דולר".

לוקאס
    --------
    אתה מחליט לא לקחת את הפוקימון שיש במאסטר בול או בגרייט בול ובאולטרה בול כי בטח יש שם פוקימונים חלשים מאוד. אתה דווקא בוחר לקחת את הפוכדור הוורוד. המוכר עוצר אותך ואומר לך " לפני שתוציא את הפוקימון בוא אחרי. אתה עוקב אחר המוכר לחדר צדדי בחנות שמוביל אותך לזירת קרב פוקימונים העשויה מאדמה ומסלעים. המוכר עומד באחד מהצדדים וכן גם אתה. הוא מוציא פוכדור וממנו יוצא : צ'ימצ'אר זכר, המוכר אומר לך " אתה תוקף ראשון". אתה פותח את הפוכדור שלך וממנו יוצאת אודינו נקבה שיודעת את המתקפות הבאות : כוח סודי (secretpower), סטירה כפולה(doubleslap), משיכה (attract), אגרוף קרח (icepunch).

אני אסתכל על הפוקדור, ואז על החץ וקשת. אומר לו שאני רוצה לבדוק את החץ וקשת לפני שאני מחליטה אם לקנות אותם. משערת שבשלב הזה הוא יתן לי אותם, אני אבחן את המכשיר, אטעין בו 3 חצים בו זמנית ואז מהר מאוד אכוון את זה על המוכר ואירה עליו ללא הפסקה עד שהוא ימות.

10. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=monster;1483425][COLOR=#b22222]לייף
    שאלה טובה
    --------
    את קמה מן הפח ותוך כדי תוהה למה ישבת על הפח מלכתחילה. את מתקרבת לאט לעבר שלושת הסלגמה שרבים ביניהם שלא ישימו לב אלייך ואת מחליטה לצפות בהם רבים וכך להבין מי מהם הכי רגוע וכך הוא היה זה שיהיה ימות. לאחר צפייה קצרה את שמה לב שהסלגמה השמאלי הוא די רגוע ומתאים להרג. את זורקת את פוכדור הרג של עליו. הסלגמה לא שם לב אליו ונלכד בתוכו. כשהפוכדור סגור פיצוץ חזק מתרחש בתוכו ואז הוא שוב נפתח וממנו יוצאת גופתו של סלגמה. שניי הסלגמה הנותרים מפסיקים לריב וזוחלים ביחד הכי מהר שלהם מהחשש שתהרגי גם אותם. [B]מזל טוב רצחת סלגמה!

יאייי (?)רצחתי פוקימוןן
    ~~~~~~~~~~~
    ארים את גופתו של סלגמה ואלך איתו למעבדה של הפרופסור-אדפוק בדלת בתקווה שהוא במעבדה וכך אוכל להראות לו את הסלגמה. אם הוא לא יהיה במעבדה אלך למקום האחרון בו ראיתי אותו ואחפש אותו שם. 'טוב... אז הרגתי את הפוקימון הראשון שלי. זה לא היה נורא' אחשוב לעצמי

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    את מרימה את גופתו של סלגמה ושמה לב שגופתו בכלל לא חמה אלה קרה כנראה בגלל שהוא מת. ביחד עם הגופה את חוזרת למעבדה של הפרופסור שהיית בה מקודם. כעבור 10 דקות את מגיעה למעבדה ודופקת בדלת המעבדה. לאחר כמה דפיקות שלך על דת המעבדה. הדלת נפתחת והפרופסור עומד מולך ורואה את גופת הסלגמה שאצלך ביד ואומר " כל הכבוד לך! הצלחת להרוג את סלגמה. אז, איזה פוקימון התחלתי תרצי שאביא לך?".

דונה
    את מסתכלת על הפוכדור ואז על החץ וקשת ומורה למוכר שיתן לך לבדוק את החץ וקשת. המוכר לא מביא לך לבדוק את החץ וקשת ואומר לך בקול עצבני " קודם תביאי לי את הכסף ואתן לך את החץ וקשת . אני די בטוח שאתן לך לבדוק את החץ וקשת את תנסי להרוג אותי וכך להרוויח את החץ וקשת בחינם ללא עלות. זה לא יקרה! אני מוכן לעשות איתך עסקה, אם את תנצחי אותי בקרב פוקימונים אתן לך את החץ וקשת תמורת חצי מחיר. אז מה את אומרת?"

לוקאס.
    "אודינו תראי לו מה זה" אומר לה "ככה תיתני לזה לעבור בשקט? תיכנסי אחריו לבוא ותהרגי אותו!" אומר. לאחר שאודינו שומעת את מילותייך היא מתחילה ממש כאילו החבר שלה בגד בה עם מישהי אחרת. היא נכנסת במהירות לבור שחפר צ'ימצ'אר. בזמן הזה המוכר יוצא מהשפעה המינית של אודינו וזורק לעבר צ'ימצ'אר
    אשר מרפא קצת את חיוו של צ'ימצ'אר. צ'ימצ'אר יוצא במהירות מהבור של חפר ואתה שם לב שיש עליו מלא סימנים אדומים על כל גופו. וכמו כן גם אודינו יוצאת מהבור וגם עליה יש סימנים אדומים בכל גופה. שני הפוקימונים מותשים ועומדים להפסיד בקרב. המוכר צועק לעבר צ'ימצ'אר " צ'ימצ'אר תגמור את הקרב במתקפת גחלת הרצחנית שלך ". צ'ימצ'אר פוער את פיו וגושי אש קטנים ורבים יוצאים מהפה אשר עפים במהירות רבה לאודינו התשושה.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

12. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=monster;1483589][COLOR=#a52a2a]לייף
    את מרימה את גופתו של סלגמה ושמה לב שגופתו בכלל לא חמה אלה קרה כנראה בגלל שהוא מת. ביחד עם הגופה את חוזרת למעבדה של הפרופסור שהיית בה מקודם. כעבור 10 דקות את מגיעה למעבדה ודופקת בדלת המעבדה. לאחר כמה דפיקות שלך על דת המעבדה. הדלת נפתחת והפרופסור עומד מולך ורואה את גופת הסלגמה שאצלך ביד ואומר " כל הכבוד לך! הצלחת להרוג את סלגמה. אז, איזה פוקימון התחלתי תרצי שאביא לך?".

אחשוב לרגע בהיסוס. לבסוף אומר בקול בטוח "אני רוצה איווי בבקשה".
    אביט בפרופסור בציפייה שייתן לי את הפוקימון ההתחלתי שלי. 'לא ככה תכננתי את מסע הפוקימונים שלי-אבל פוקימון זה פוקימון!' אומר לעצמי בראשי

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. היכל התהילה
    (יש לי בכלל פוקימונים ביד?)

14. מורחקים
    לוקאס.
    "אודינו תראי לו מה זה" אומר לה "ככה תיתני לזה לעבור בשקט? תיכנסי אחריו לבוא ותהרגי אותו!" אומר. לאחר שאודינו שומעת את מילותייך היא מתחילה ממש כאילו החבר שלה בגד בה עם מישהי אחרת. היא נכנסת במהירות לבור שחפר צ'ימצ'אר. בזמן הזה המוכר יוצא מהשפעה המינית של אודינו וזורק לעבר צ'ימצ'אר
    אשר מרפא קצת את חיוו של צ'ימצ'אר. צ'ימצ'אר יוצא במהירות מהבור של חפר ואתה שם לב שיש עליו מלא סימנים אדומים על כל גופו. וכמו כן גם אודינו יוצאת מהבור וגם עליה יש סימנים אדומים בכל גופה. שני הפוקימונים מותשים ועומדים להפסיד בקרב. המוכר צועק לעבר צ'ימצ'אר " צ'ימצ'אר תגמור את הקרב במתקפת גחלת הרצחנית שלך ". צ'ימצ'אר פוער את פיו וגושי אש קטנים ורבים יוצאים מהפה אשר עפים במהירות רבה לאודינו התשושה.
    "אודינו הקסמה שוב! ותתחמקי!" אומר בזמן שהמוכר יושפע מההקסמה אקח את הרובה ואירה בכל מי שבחדר

15. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס
    אותה מורה לאודינו להשתמש שוב פעם במשיכה, בגלל שהבגד ים שלה נקרא אז אודינו מתחילה להראות לצ'ימצ'אר תנוחות סקסיות. צ'ימצ'אר שוב פעם נמשך מינית לאודינו וכמו כן גם המאמן שלו. אודינו במהרה זזה הצידה ומתחמקת מן הגחלת של צ'ימצ'אר. בזמן שהמוכר נמשך אל אודינו אתה חוזר לחנות ולוקח משם את הקלצ'ניקוב שאותו רצית. אתה חוזר לחדר ומתחיל לרות בכל דבר שזז. הכדורים מצליחים לפגוע בצ'ימצ'אר אשר הורגים אותו, כמו כן גם המוכר נהרג וגם האודינו שלך נהרגת מאחד הכדורים שלך. הקרב נגמר בתיקו בגלל ששני הפוקימונים נהרגו.

דונה
    את אומרת למוכר שאין לך פוקימונים והוא מן המחסן מוציא,,,, 5 פוכדורים מסוגים שונים ואומר לך" את מוזמנת לבחור פוקימון מאחד הפוכדורים הללו ואיתו את תלחמי נגדי בקרב פוקימונים, אז בבקשה תבחרי פוכדור".

לייף
    דרך אגב למה את רוצה שאיווי יתפתח לך?
    -------------
    את אומרת לפרופסור " אני רוצה איווי בבקשה". הפרופסור מוציא מן הכיס שלו פוכדור ומביא לך אותו " בתוך הפוכדור נמצא איווי שאותו רצית והנה עוד כמה חפצים למסע שלך. ". הפרופסור מוציא מן הכיס השני שלו מפה, פוקידע, חמישה פוכדורים , אוכל לך ולפוקימונים, ואף מביא לך גם 500 דולר למסע שלך. את לוקחת את חפצים אלו והוא אומר " בהצלחה במסע שלך, המסע הזה לא הולך להיות קל".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

עמוד 4 מתוך 10 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •