Pokemon GO
עמוד 6 מתוך 10 ראשוןראשון ... 45678 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 76 עד 90 מתוך 149
  1. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    לוקאס
    אתה מחזיר את טוטודייל המאושר לפוכדור שלו ומחליט ללכת לבית הכלא שקיבלת אליו כרטיס בחינם. לאחר הליכה קצרה אתה מגיע לסוף העיר אך אתה רואה שלהבות כחולות גדולות מקיפות את העיר , את גבול העיר . הלהבות הכחולות חוסמות את דרכך מלצאת מן העיר ולהגיע לבית הכלא שנמצא בדרך 1. מה תעשה?
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

2. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    לוקאס
    אתה מחזיר את טוטודייל המאושר לפוכדור שלו ומחליט ללכת לבית הכלא שקיבלת אליו כרטיס בחינם. לאחר הליכה קצרה אתה מגיע לסוף העיר אך אתה רואה שלהבות כחולות גדולות מקיפות את העיר , את גבול העיר . הלהבות הכחולות חוסמות את דרכך מלצאת מן העיר ולהגיע לבית הכלא שנמצא בדרך 1. מה תעשה?
    אוציא את טוטודייל ואורה לו "טוטודייל אקדח מים על הלהבות"

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [/COLOR]לייף
    שתדעי לא תמצאי פוקימוני מים בעיר
    ----------------
    את חושבת כמה שניות על דרך שתוכלו לעבור דרך הלהבות הכחולות ואז את אומרת לאיווי שלך להשתמש במתקפת חול על הלהבות הכחולות. איווי מסתובב לאחור ובעזרת רגליו אחריות מתחיל להעיף חול מן האדמה לעבר הלהבות הכחולות. החול פוגע בלהבות ומצליח להחליש אותן. איווי ממשיך להעיף חול על הלהבות עד שהן נכבות לגמרי. את מנצלת את זה שהן נכבו ואת מרימה את איווי ועוברת דרך הלהבות. מיד לאחר שאת עוברת אותם הלהבות נדלקים מחדש. את עושה כמה צעדים ומגיעה לדרך מס' 1 וכבר בתחילת הדרך את פוגשת פוקימונים רבים: , , ,, ,,

"איווי-תראה את הפוקימון כלב הכחול-צהוב!" אומר בהתלהבות מהפוקימון. אסרוק אותו בפוקדע כדי לגלות עוד מידע אליו ואז אגש אליו. אוציא קצת אוכל פוקימונים "היי, רוצה קצת אוכל פוקימונים?" אומר לו בעדינות ואושיט לו את המזון
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    את ואיווי מתלהבים מהפוקימון כחול צהוב דמוי כלב שעומד מולכם. את מוציאה את הפוקידע מכיסך אשר קיבלת מהפרופסור ומכוונת אותו על הפוקימון הכחול צהוב לקבלת מידע עליו. הפוקידע מתחיל לדבר :זהו מנטריק הצורה המפותחת של אלטריק והינו סוג חשמל. מנטריק נוהג להופיע לעיתים רחוקות בפני אנשים, ואומרים שהוא גר במקומות שבהם פגע בעבר ברק. הוא יודע את המתקפות הבאות : ניב אש (fire fang), דחיפה (Tackle), מתקפה מהירה ( Quick Attack), ניצוץ (Spark), גל הלם (Thunder Wave) " לאחר שהפוקידע מסיים את דבריו את מוציאה מן הכיס שלך לאוכל לפוקימונים ומביא קצת למנטריק. מנטריק ניגש אל האוכל, בהתחלה מרחרח אותו ואז אוכל אותו. לאחר שהוא מסיים לאכול הוא לוקח תנומה קצרה.

לוקאס
    אתה שוב פעם מוציא את טוטודייל מהפוכדור שלו ומורה לו להשתמש באקדח מים על הלהבות הכחולות. הוא פותח את הפה שלו וזרם מים חזק יוצא ממנו ופוגע בלהבות. אקדח המים שלו מחליש את הלהבות ונותן לכם מעבר שתוכלו לעבור דרך הלהבות. אתם עוברים דרך המעבר הזה ומגיעים לדרך מס' 1. שנייכם מתחילים ללכת בדרך 1 עד שתגיעו לבית הכלא שקיבלת אליו כרטיס. אתם רק עושים את צעדיכם הראשונים בדרך ואתה כבר מבחין ושומע בחבורה
    של 5 טאורסים עצבניים שדוהרים לכיוון שלך ודורסים בדרך איש חסר ישע.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

5. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=monster;1485476][COLOR=#a52a2a]לייף
    את ואיווי מתלהבים מהפוקימון כחול צהוב דמוי כלב שעומד מולכם. את מוציאה את הפוקידע מכיסך אשר קיבלת מהפרופסור ומכוונת אותו על הפוקימון הכחול צהוב לקבלת מידע עליו. הפוקידע מתחיל לדבר :[FONT=courier new]זהו מנטריק הצורה המפותחת של אלטריק והינו סוג חשמל. מנטריק נוהג להופיע לעיתים רחוקות בפני אנשים, ואומרים שהוא גר במקומות שבהם פגע בעבר ברק. הוא יודע את המתקפות הבאות : ניב אש (fire fang), דחיפה (Tackle), מתקפה מהירה ( Quick Attack), ניצוץ (Spark), גל הלם (Thunder Wave)[FONT=arial] " לאחר שהפוקידע מסיים את דבריו את מוציאה מן הכיס שלך לאוכל לפוקימונים ומביא קצת למנטריק. מנטריק ניגש אל האוכל, בהתחלה מרחרח אותו ואז אוכל אותו. לאחר שהוא מסיים לאכול הוא לוקח תנומה קצרה.

אתיישב ליד מנטריק ואחכה שיתעורר. ברגע שהוא יתעורר אלטף את ראשו. "מנטריק, לי קוראים לייף וזה איווי" אציג את עצמי ואת איווי. "הוקרבתי על ידי ההורים שלי וככה הגעתי לכאן. השטח אמר לי שאם אוכל לעבור את כל המכונים אוכל לחזור לחיים או להגיע לגן עדן. אני ממש אשמח אם תסכים להצטרף אלינו ולעזור לנו במסע שלנו!" אסביר למנטריק בתקווה. ארגיש קצת כועס עולה בי בזיכרון מההורים שלי. "מה אתה אומר?" אשאל במתח
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. Because lizards can swim
    לוקאס
    אתה שוב פעם מוציא את טוטודייל מהפוכדור שלו ומורה לו להשתמש באקדח מים על הלהבות הכחולות. הוא פותח את הפה שלו וזרם מים חזק יוצא ממנו ופוגע בלהבות. אקדח המים שלו מחליש את הלהבות ונותן לכם מעבר שתוכלו לעבור דרך הלהבות. אתם עוברים דרך המעבר הזה ומגיעים לדרך מס' 1. שנייכם מתחילים ללכת בדרך 1 עד שתגיעו לבית הכלא שקיבלת אליו כרטיס. אתם רק עושים את צעדיכם הראשונים בדרך ואתה כבר מבחין ושומע בחבורה של 5 טאורסים עצבניים שדוהרים לכיוון שלך ודורסים בדרך איש חסר ישע
    "hah neat" אומר בהתפעלות ואזוז הצידה שהטורוסים לא יפגעו בי ואז אמשיך בדרכי

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס
    אתה צוחק על האיש המסכן שנדרס למוות על יד הטורוסים ואז אתה וטוטודייל זזים הצידה כדי לא להפריע לטורסים. הטורסים ממשיכים לדהור בעצבניות בדרך ולא שמים לב אליו. כשהם עוברים אותכם אתם משיכים ללכת בדרך מס' לעבר בית הכלא. לאחר הליכה של כמה דקות שבדרך אתם פוגשים כל מיני פוקימונים שאתם חולפים על פניהם :, , , ואתם מגיעים לסוף לבית הכלא- מבנה ענק בעל 5 קומות חשוך וקודר. בכניסה אליו עומדים
    Spoiler ספוילר
    2 אבירים הלובשים שריון. השמאלי פונה אליך בשאלה " ילד מה אתה מחפש כאן ?"

לייף
    אתה מתיישבת ליד מנטריק ומחכה עד שהוא יתעוור. לאחר זמן קצר הוא מתעורר את מלטפת את ראשו ומסבירה לו מי את ואיך הגעת לכאן. מנטריק מקשיב לסיפורך המרתק והעצוב ואומר "מנטריייק, מנטריייק, מנטריייק ". תוך כדי שהוא אומר זאת הוא מסיט את ראשו לכיוון הכיס שלך שבו נמצאים הפוכדורים שלך. את מבינה מזה שהוא מסכים להצטרף אלייך.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. student of Gakuen Alice
    [/color]לייף
    אתה מתיישבת ליד מנטריק ומחכה עד שהוא יתעוור. לאחר זמן קצר הוא מתעורר את מלטפת את ראשו ומסבירה לו מי את ואיך הגעת לכאן. מנטריק מקשיב לסיפורך המרתק והעצוב ואומר "מנטריייק, מנטריייק, מנטריייק ". תוך כדי שהוא אומר זאת הוא מסיט את ראשו לכיוון הכיס שלך שבו נמצאים הפוכדורים שלך. את מבינה מזה שהוא מסכים להצטרף אלייך.
    [/quote]

"תודה!" אומר למנטריק ואחבק אותו כדי לקבל נחמה. אצמיד את הפוקדור לראשו ואלחץ על הכפתור. לאחר שיילכד אוציא אותו החוצה כדי שילך איתי ועם איווי מחוץ לפוקדור.
    אמשיך ללכת בדרך לכיוון העיר הבאה

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    זכרי שבעיר שהיית בה יש בה את המכון הראשון.
    -----
    את שמחה ומחבקת בחיבוק חם את מנטריק ולאחר מכן מוציאה פוכדור ומכניסה אליו את מנטריק. הפוכדור זז לצד לצד ונעצר. מנטרייק נתפס . את מוציאה את מנטריק מהפוכדור שלו שילך יחד איתך ועם איווי. שלושתכם הולכים ביחד בדרך מס' 1 עד שאת מבחינה ביצור מוזר שזז מהר לקראתכם. את לא שמה לב ועלי טער מופיעים ופגעים באיווי ובמנטריק אשר גורמים להם להתעצבן. את מסתכלת מולך ורואה צ'רובי עצבני עם צלקת גדולה על המצח שלו שכנראה הוא זה שתקף את שני הפוקימונים שלך.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

10. student of Gakuen Alice
    לייף
    זכרי שבעיר שהיית בה יש בה את המכון הראשון.
    -----
    את שמחה ומחבקת בחיבוק חם את מנטריק ולאחר מכן מוציאה פוכדור ומכניסה אליו את מנטריק. הפוכדור זז לצד לצד ונעצר. מנטרייק נתפס . את מוציאה את מנטריק מהפוכדור שלו שילך יחד איתך ועם איווי. שלושתכם הולכים ביחד בדרך מס' 1 עד שאת מבחינה ביצור מוזר שזז מהר לקראתכם. את לא שמה לב ועלי טער מופיעים ופגעים באיווי ובמנטריק אשר גורמים להם להתעצבן. את מסתכלת מולך ורואה צ'רובי עצבני עם צלקת גדולה על המצח שלו שכנראה הוא זה שתקף את שני הפוקימונים שלך.
    אופס
    ~
    "היי! לא עשינו לך כלום!" אצעק בעצבנות על הפוקימון. "מנטריק, ניב אש!" אומר בכעס. 'הצלקת הזאת אומרת שהוא נלחם הרבה.. אולי בכל זאת יהיה יעיל להפוך אותו לחלק מהצוות. אני אלכוד אותו ואז אחזור לעיר למכון' אחשוב בראשי

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    אתה מתעצבנת מצ'רובי ומיד פוקדת למנטריק להשתמש בניב אש עליו. מנטריק ישר מציית לך ומשתמש בניב אש עליו. צ'רובי מתחמק בזריזות רבה מניב האש של מנטריק. לאחר מכן את זורקת פוכדור עליו אך ללא הצלחה צ'רובי שובר את הפוכדור שלך ומסתלק מן המקום. את מחליטה לחזור לעיר להבה כחולה ולאתגר את מנהיג המכון שבעיר. לאר הליכה של 15 דקות שבהם את נכנסת לעיר ומחפשת את המכון ולבסוף מוצאת אותו. את מתכוונת להיכנס למכון אך בכניסה עוצר אותך אשר אומר לך " ילדה אני הוא מנהיג המכון, שמי להיובה. אני המכון הראשון בגיהינום אך זה לא אומר שאני חלשלוש. את לא מזמנת הגעת לכאן וקיבלת פוקימון התחלתי. את חלשה ולא ברמה שלך, אין טעם שאהרוג את הפוקימונים שלך. מציע לך להסתכל מכאן ולאמן קצת את הפוקימונים שלך. במידה ואת לא רוצה להסתלק בסדר, אם את מתעקשת לאתגר אותי אז נצחי את הפוקימון הכי חלש שלי ואם נצחי תוכלי לאתגר לקרב מכון. במידה ותפסידי תצטרכי להסתלק מכאן ולחזור בפעם אחרת. מסכימה"?

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

12. student of Gakuen Alice
    לייף
    אתה מתעצבנת מצ'רובי ומיד פוקדת למנטריק להשתמש בניב אש עליו. מנטריק ישר מציית לך ומשתמש בניב אש עליו. צ'רובי מתחמק בזריזות רבה מניב האש של מנטריק. לאחר מכן את זורקת פוכדור עליו אך ללא הצלחה צ'רובי שובר את הפוכדור שלך ומסתלק מן המקום. את מחליטה לחזור לעיר להבה כחולה ולאתגר את מנהיג המכון שבעיר. לאר הליכה של 15 דקות שבהם את נכנסת לעיר ומחפשת את המכון ולבסוף מוצאת אותו. את מתכוונת להיכנס למכון אך בכניסה עוצר אותך אשר אומר לך " ילדה אני הוא מנהיג המכון, שמי להיובה. אני המכון הראשון בגיהינום אך זה לא אומר שאני חלשלוש. את לא מזמנת הגעת לכאן וקיבלת פוקימון התחלתי. את חלשה ולא ברמה שלך, אין טעם שאהרוג את הפוקימונים שלך. מציע לך להסתכל מכאן ולאמן קצת את הפוקימונים שלך. במידה ואת לא רוצה להסתלק בסדר, אם את מתעקשת לאתגר אותי אז נצחי את הפוקימון הכי חלש שלי ואם נצחי תוכלי לאתגר לקרב מכון. במידה ותפסידי תצטרכי להסתלק מכאן ולחזור בפעם אחרת. מסכימה"?
    "אני חושבת שאני אתאמן קצת לפני" אומר לאחר כמה דקות של מחשבה.
    "בואו נמצא פינה שקטה להתאמן בה" אומר לפוקימונים שלי ואלך, שנמצא מקום נתחיל.
    "איווי, תנסה למקד את כל האנרגיות שלך על יצירת כדור עשו מצל מולך-זו מתקפה בשם כדור צל. מנטריק, בוא ננסה לחזק את הניצוץ שלך. תשתמש בניצוץ כמה פעמים, כל פעם תשקיע יותר אנרגיה בו" אומר

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. Because lizards can swim
    לוקאס
    אתה צוחק על האיש המסכן שנדרס למוות על יד הטורוסים ואז אתה וטוטודייל זזים הצידה כדי לא להפריע לטורסים. הטורסים ממשיכים לדהור בעצבניות בדרך ולא שמים לב אליו. כשהם עוברים אותכם אתם משיכים ללכת בדרך מס' לעבר בית הכלא. לאחר הליכה של כמה דקות שבדרך אתם פוגשים כל מיני פוקימונים שאתם חולפים על פניהם :, , , ואתם מגיעים לסוף לבית הכלא- מבנה ענק בעל 5 קומות חשוך וקודר. בכניסה אליו עומדים
    Spoiler ספוילר
    2 אבירים הלובשים שריון. השמאלי פונה אליך בשאלה " ילד מה אתה מחפש כאן ?"

לייף
    "לא יודע קיבלתי איזה כרטיס" אומר ואציג לו את הכרטיס "לא יודע מה לעשות איתו"

14. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס
    אתה מציג לאביר את הכטיס שקיבלת לכלא. האביר מביט עליו לשנייה ואומר לך " יש לך כרטיס אשר נותן לך כניסה חופשית למשך יום לבית הכלא. לפני שתכנס אסביר לך על הכלא. הכלא מורכב מ5 קומות שונות : קומה 1 כלואים בה פוקימונים אשר החליטו לבגוד לשטן ולעזור לאלוהים. בקומה ה2 כלואים פוקימונים חזקים אשר גם הם בגדו בשטן וחברו לאלוהים אך הם גם הרגו לפחות 10 מלאכי מוות עבור אלוהיים. בקומה ה3 נמצאים פוקימונים אשר חטפנו מגן עדן. בקומה 4 נמצאים פוקימונים מאוד חזקים שחטפנו מגן עדן. ובקומה 5 נמצאים יצורים מיקומים מקבילים, עולמות שונים שהבאנו לכאן שלא הסכימו לשרת את השטן. אז לאיזה קומה תרצה להיכנס? שכחתי להוסיף הכרטיס מאפשר לך לקחת פוקימון אחד או יצור אחר מאיזה שקומה שבא לך אבל בתנאי שתגלה אותו בהמשך.".

לייף
    את מחליטה לסרב להצעתו של מנהיג המכון ובמקום זה לאמן את הפוקימונים שלך. את ניגשת לאיזה פינה רחוקה שאין בה איש שלא יפגעו ומתחילה לאמן את איווי ומנטריק. איווי מקשיב לך ומנסה לעשות מה שאמרת לו. הוא ממקד את כל כוחו בפה ומנסה לשחרר את הכוח זה בצורת כדור אך כלום לא יוצא. איווי מנסה שוב פעם את זה אך ללא הצלחה. מנטיק מוציא מן הגוף שלו ניצוץ שפוגע בפח זבל. הוא שוב עושה זאת ואת מבחינה שהפעם הניצוץ גדול וחזק יותר בכוחו. את ממשיכה לעודד את איווי ומנטריק שלא יוותרו ולפתע את שומעת קול מוזר מאחורייך " שלום ילדה, מה דעתך לעזור לאלוהים להביס את השטן?".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

15. student of Gakuen Alice
    [/color]לייף
    את מחליטה לסרב להצעתו של מנהיג המכון ובמקום זה לאמן את הפוקימונים שלך. את ניגשת לאיזה פינה רחוקה שאין בה איש שלא יפגעו ומתחילה לאמן את איווי ומנטריק. איווי מקשיב לך ומנסה לעשות מה שאמרת לו. הוא ממקד את כל כוחו בפה ומנסה לשחרר את הכוח זה בצורת כדור אך כלום לא יוצא. איווי מנסה שוב פעם את זה אך ללא הצלחה. מנטיק מוציא מן הגוף שלו ניצוץ שפוגע בפח זבל. הוא שוב עושה זאת ואת מבחינה שהפעם הניצוץ גדול וחזק יותר בכוחו. את ממשיכה לעודד את איווי ומנטריק שלא יוותרו ולפתע את שומעת קול מוזר מאחורייך " שלום ילדה, מה דעתך לעזור לאלוהים להביס את השטן?".
    [/quote]

יש את זה ביותר קריפי?
    ~~~
    ארגיש צמרמורת עוברת בגופי ואסתובב לאחור-אסרוק את האדם שעומד מאחורי. "אמ. סליחה? מי אתה? למה אתה מתכוון?" אשאל בתמיהה ומעט לחץ. אסמן לאיווי למנטריק להתקרב אליי ליתר בטחון

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 6 מתוך 10 ראשוןראשון ... 45678 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •