Pokemon GO
עמוד 9 מתוך 10 ראשוןראשון ... 78910 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 121 עד 135 מתוך 149
  1. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    ג'ף-רשום, ואין לך עוד פוקימון.
    -------
    הנה אתה קם לצלילי השעון המעורר שלך שמראה את השעה 7 בבוקר. אתה קם מהמיטה ועושה את כל הדברים שנער נורמלי בגילך עושה כשהוא קם מהמיטה. לאחר מכן אתה יורד למטבח להכין לך לחם עם שוקולד, אך שם לב שנגמר לך השוקולד למריחה במקרר, לכן אתה מחליט לצאת מן הבית ולככת למכולת השכונתית לקנות לעצמך ממרח שוקולד. כשאתה מגיע למכולת הינך מבחין שכל המכולת הרוסה לגמרי וחלקה אף שרופה. אתה מביט בצדדים ומבחין בחבורה של
    3 קילובה אשר משחקים עם גופה מתה של בן אנוש. הם מבחינים בכך ומתחילים לרוץ לקראתך , בטח על מנת לרצוח אותך.

(אם אני לא בתוך המכולת אז אכנס אליה) ארוץ מוכה אמוק במסדרונות המכולת, אפנה באחת הפניות ואם יהיה שם מקום יבש ולא שרוף להסתתר בו אתחבא בו ואקווה שלא יבחינו בי.
    אם לא אמצא אז אחפש דרכי מילוט אחרות, כדי להיעלם מהמכולת ובכך לאבד את הקווילאבות שיכנסו אחרי למכולת.
    --
    אם אפשרי, טריקו יהיה הבחירה הראשונה וטורצ'יק השניה (אם לא אצליח בראשונה), אני משחק ברקת בימים האחרונים והתאהבתי
    אני לא אשנה יותר (למרות שזה הפעם הראשונה שאני מבקש לשנות..) וזה יהיה הסדר הסופי
    מכיוון שלא קרה עדיין כלום אני מקווה שזה בסדר

2. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ג'ף
    אתה נכנס מהר למכולת שלידך ומתחיל לרוץ בין המדפים השרופים. שלושת הקילובה עוקבים אחריך ונכנסים גם הם מכולת. אתה מחליט להסתתר תחת מדף ענקי שחלקו שרוף והרוס. הקילובה סורקים את כל המכולת על מנת למצוא אותך אך לא מוצאים ומוותרים, לכן הם יוצאים מן המכולת. לאחר כמה דקות שהם עוזבים אתה יוצא ממקום מחבואך כדי לראות שהשטח נקי ואכן השטח נקי. אתה יוצא מהמכולת ושם בפתח המכולת עומד בפנייך
    Spoiler ספוילר
    מלאך מוות, מפחיד עם קלשון וגלימה שחורה שמכסה את כל גופו. מלאך המוות פונה אלייך " גף, זהו היום שאתה עומד למות בו, לזכר זה שתמות היום אני מוכן להעניק לך משאלה אחת לפני מותך. אז מהי משאלתך או שתהיה מעוניין למות כאן ועכשיו?"

לייף
    איווי ומנטריק הפצוע עוצרים לידך תחת עץ ענק עם תפוזים, בו אתם מחליטים לעשות הפסקה קצרה. בהפסקה זאת את בוחנת את רגלו של מנטריק ורואה שרגלו מדממת עקב הנשיכה של סקרויטל מהקרב מקודם, על מנת לעצור את הדימום את תולשת חתיכה קטנה מהשרוול שלך ועושה מזה תחבושת שאיתה את עוטפת את רגליו הפצועה של מנטריק. שלושתכם הולכים לישון ולאחר כמה שעות את מתעוררת שכבר בוקר ורואה את איווי ומנטריק משחקים ביניהם עם אחד התפוזים שנפל מן העץ.

לוקאס
    הנך מסרב להצעתו של הבחור ומיד מוציא את הרובה שלך ויורה כדור לעבר האיש. נותרו לך עוד5 כדורים! הכדור פוגע בחזה של הבחור וגורם לו להתעלפות מרוב חוסר הדם שהכדור גרם. ארכאניין שמבחין שבעליו עומד למות מסתלק במהרה מן המקום. אתה וצ'ארמיליון ממשיכים להתקדם בדרך מס' 1 וכעבור כמה דקות אתם מגיעים לשלט שמראה על שלושה כיוונים " פנה ימינה לדרך מס' 2, המשך ישר להגיע לעיר אקסיוסוס, פנה שמאלה להגיע למערת הגסטלי".
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

3. היכל התהילה
    ג'ף
    אתה נכנס מהר למכולת שלידך ומתחיל לרוץ בין המדפים השרופים. שלושת הקילובה עוקבים אחריך ונכנסים גם הם מכולת. אתה מחליט להסתתר תחת מדף ענקי שחלקו שרוף והרוס. הקילובה סורקים את כל המכולת על מנת למצוא אותך אך לא מוצאים ומוותרים, לכן הם יוצאים מן המכולת. לאחר כמה דקות שהם עוזבים אתה יוצא ממקום מחבואך כדי לראות שהשטח נקי ואכן השטח נקי. אתה יוצא מהמכולת ושם בפתח המכולת עומד בפנייך
    Spoiler ספוילר
    מלאך מוות, מפחיד עם קלשון וגלימה שחורה שמכסה את כל גופו. מלאך המוות פונה אלייך " גף, זהו היום שאתה עומד למות בו, לזכר זה שתמות היום אני מוכן להעניק לך משאלה אחת לפני מותך. אז מהי משאלתך או שתהיה מעוניין למות כאן ועכשיו?"
    ״כל משאלה?״ אשאל את מלאך המוות בביטחון

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    ג'ף
    מלאך המוות מקשיב לשאלתך ואז עונה לך די מהר " תראה אני לא אלוהים, אני לא יכול כמוהו להגשים כל משאלה. אבל סביר להניח שאוכל להגשים את המשאלה שלך, במידה והיא די הגיונית אוכל להגשים לך את המשאלה ואז אהרוג אותך. אז מה המשאלה שלף , ג'ף יקירי?".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

5. היכל התהילה
    ג'ף
    מלאך המוות מקשיב לשאלתך ואז עונה לך די מהר " תראה אני לא אלוהים, אני לא יכול כמוהו להגשים כל משאלה. אבל סביר להניח שאוכל להגשים את המשאלה שלך, במידה והיא די הגיונית אוכל להגשים לך את המשאלה ואז אהרוג אותך. אז מה המשאלה שלף , ג'ף יקירי?".
    ״תגיד לי אם ואיך אפשר לחזור לחיים לאחר המוות״ אשיב
    -
    קצת מולטיפוסט

6. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=monster;1488423]ג'ף
    Spoiler ספוילר

לייף
    איווי ומנטריק הפצוע עוצרים לידך תחת עץ ענק עם תפוזים, בו אתם מחליטים לעשות הפסקה קצרה. בהפסקה זאת את בוחנת את רגלו של מנטריק ורואה שרגלו מדממת עקב הנשיכה של סקרויטל מהקרב מקודם, על מנת לעצור את הדימום את תולשת חתיכה קטנה מהשרוול שלך ועושה מזה תחבושת שאיתה את עוטפת את רגליו הפצועה של מנטריק. שלושתכם הולכים לישון ולאחר כמה שעות את מתעוררת שכבר בוקר ורואה את איווי ומנטריק משחקים ביניהם עם אחד התפוזים שנפל מן העץ.

"בוקר טוב!" אצעק להם.
    אתן להם לשחק עם התפוז עוד קצת ואז אשאל אם הם רוצים לאכול אותו-אם כן אקלף להם אותו ואחלק להם חצי חצי. אוציא אוכל מהתיק שלי ואתיישב לאכול (גם אוכל לפוקימונים). לאחר שנאכל וננוח נמשיך בדרך
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    "בוקר טוב" את צועקת לעבר הפוקימונים שלך והם שומעים ושמחים לראות שאת ערה ומיד ממשיכים לשחק עם התפוז. את חושבת על לתת להם לאכול את התפוז אבל את מבחינה שהוא די נהרס בגלל המשחק והוא כבר לא אכיל. את מוציאה לעצמך אוכל ולפוקימונים שלך שיאכלו בתאבון. איווי ומנטריק אוכלים בהנאה רבה את האוכל, תוך כדי שאתם אוכלים את רואה שהתחבושת ששם על רגלו של מנטריק נעלמה וכך גם הפציעה שלו. לאחר שכולכם מסיימים לאכול אתם ממשיכים לצעוד בדרך מס' 1. לאחר הליכה קצרה את מבחינה מצד ימינך מבנה עצום בעל 5 קומות עם השלט " בית כלא" ובכניסה אליו עומדים שני אבירים.

ג'ף
    ״תגיד לי אם ואיך אפשר לחזור לחיים לאחר המוות״ אתה אומר למלאך המוות והוא במהרה עונה לך " טוב זה פשוט מאוד. כל מה שעלייך לעשות זה לנצח את המכונים ואת הליגה של הגיהינום, במידה ותצליח אז השטן ייתן לך רשות לחזור לחייך הקודמים. אני מבין שזוהי משאלתך לא?. אז אנה ממך הכנס דרך שער זה ותגיע לגיהינום תוך שניות ספורות". מלאך המוות מסיים את דבריו ושער סגלגל בגובה שלך נפתח לידו והוא מצביע לך להיכנס אליו.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. היכל התהילה
    לייף
    "בוקר טוב" את צועקת לעבר הפוקימונים שלך והם שומעים ושמחים לראות שאת ערה ומיד ממשיכים לשחק עם התפוז. את חושבת על לתת להם לאכול את התפוז אבל את מבחינה שהוא די נהרס בגלל המשחק והוא כבר לא אכיל. את מוציאה לעצמך אוכל ולפוקימונים שלך שיאכלו בתאבון. איווי ומנטריק אוכלים בהנאה רבה את האוכל, תוך כדי שאתם אוכלים את רואה שהתחבושת ששם על רגלו של מנטריק נעלמה וכך גם הפציעה שלו. לאחר שכולכם מסיימים לאכול אתם ממשיכים לצעוד בדרך מס' 1. לאחר הליכה קצרה את מבחינה מצד ימינך מבנה עצום בעל 5 קומות עם השלט " בית כלא" ובכניסה אליו עומדים שני אבירים.

ג'ף
    ״תגיד לי אם ואיך אפשר לחזור לחיים לאחר המוות״ אתה אומר למלאך המוות והוא במהרה עונה לך " טוב זה פשוט מאוד. כל מה שעלייך לעשות זה לנצח את המכונים ואת הליגה של הגיהינום, במידה ותצליח אז השטן ייתן לך רשות לחזור לחייך הקודמים. אני מבין שזוהי משאלתך לא?. אז אנה ממך הכנס דרך שער זה ותגיע לגיהינום תוך שניות ספורות". מלאך המוות מסיים את דבריו ושער סגלגל בגובה שלך נפתח לידו והוא מצביע לך להיכנס אליו.
    ״התשובה הזו לא כל כך מספקת אותי, תן לי פתרון אחר״ אסרב להכנס לשער
    ״או, שבמידה ואין אחד, תן לי עוד בקשה״.

9. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    ג'ף
    מלאך המוות די מתעצבן מהתשובה שהבאת לו ואומר לך בקול עצבני שכזה "אם זה לא מספק אותך, אז תגיד את זה לשטן כשתפגוש אותו, כרגע אין דרך אחרת לחזור לחיים כפי שידוע. יש מצב שישנה עוד דרך שלא ידועה לי ולשטן שתוכל למצוא לבדך. בסדר אתמול נולד לי ילד אז אני במצב רוח טוב, אתה רשאי לבקש ממני משאלה, אבל בנתאי שזאת תהיה משאלה הגיונית וקטנה! לא משהו גדול, הבנת? אחרי זה אתה עף לגיהינום!".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

10. היכל התהילה
    ג'ף
    מלאך המוות די מתעצבן מהתשובה שהבאת לו ואומר לך בקול עצבני שכזה "אם זה לא מספק אותך, אז תגיד את זה לשטן כשתפגוש אותו, כרגע אין דרך אחרת לחזור לחיים כפי שידוע. יש מצב שישנה עוד דרך שלא ידועה לי ולשטן שתוכל למצוא לבדך. בסדר אתמול נולד לי ילד אז אני במצב רוח טוב, אתה רשאי לבקש ממני משאלה, אבל בנתאי שזאת תהיה משאלה הגיונית וקטנה! לא משהו גדול, הבנת? אחרי זה אתה עף לגיהינום!".
    ״טוב״ אגיד ״המשאלה שלי היא שאתה תבוא איתי למסע פיזית ותהיה איתי עד שאמצא דרך לחזור לחיים״ אגיד לו בחיוך

11. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=monster;1488589]לייף

[COLOR=#006400]

"שלום" אומר לאבירים.
    "למה יש בית כלא בגיהנום?" אשאל אותם בסקרנות (גיהנום זה סוג של בית כלא ענקי בתחלס לא?) ואסקור את הבנה החיצוני בתמיהה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    את אומרת לשניי האבירים " שלום,
    למה יש בית כלא בגיהנום?". האבירים מסתכלים עלייך במבט מוזר ואז האביר השמאלי משיב לשאלתך " רוב אוכלוסיית בית הכלא מורכבת מפוקימונים אך גם מיצורים אחרים שהשטן תפס מיקומים אחרים וכלא אותם כאן. מי שכלוא כאן זה בעיקר אלו שבגדו בשטן ועברו לגן עדן לצדו של אלוהים ונתפסו על חם. ויש גם סתם פוקימונים שחטפנו מגן עדן ואנו כולאים אותם כאן. אני כבר מודיע אם אין לך אישור מיוחד להיכנס , לא נכניס אותך!".

ג'ק
    אין לך משאלה יותר הגיונית מזאת?
    -----------
    מלאך המוות מצחקק ועונה לך " מצטער אבל זאת משאלה לא הגיונית בכלל. אני לא יכול להיות לצידך במסע בגיהינום. יש לי עבודה לעשות, לפרנס את משפחתי, אני צריך להרוג עוד אנשים .אהיה נחמד איתך ואתן לך את ביצת הפוקימון הזאת שתהיה השותפה שלך במסע במקומי. וכנס מיייד לשער!". מלאך המוות מוציא מהגלימה השחורה שלו
    ביצת פוקימון ומביא לך אותה במתנה.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

13. היכל התהילה
    לייף
    למה יש בית כלא בגיהנום?". האבירים מסתכלים עלייך במבט מוזר ואז האביר השמאלי משיב לשאלתך " רוב אוכלוסיית בית הכלא מורכבת מפוקימונים אך גם מיצורים אחרים שהשטן תפס מיקומים אחרים וכלא אותם כאן. מי שכלוא כאן זה בעיקר אלו שבגדו בשטן ועברו לגן עדן לצדו של אלוהים ונתפסו על חם. ויש גם סתם פוקימונים שחטפנו מגן עדן ואנו כולאים אותם כאן. אני כבר מודיע אם אין לך אישור מיוחד להיכנס , לא נכניס אותך!".

ג'ק
    אין לך משאלה יותר הגיונית מזאת?
    -----------
    מלאך המוות מצחקק ועונה לך " מצטער אבל זאת משאלה לא הגיונית בכלל. אני לא יכול להיות לצידך במסע בגיהינום. יש לי עבודה לעשות, לפרנס את משפחתי, אני צריך להרוג עוד אנשים .אהיה נחמד איתך ואתן לך את ביצת הפוקימון הזאת שתהיה השותפה שלך במסע במקומי. וכנס מיייד לשער!". מלאך המוות מוציא מהגלימה השחורה שלו
    ביצת פוקימון ומביא לך אותה במתנה.
    אני רוצה לעצבן אותו אז לא
    --
    אצחק לו בפנים ואקח את הביצה
    ״ומתי היא תבקע?״ אשאל
    לאחר שיענה אכנס לשער

14. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    הנך מסרב להצעתו של הבחור ומיד מוציא את הרובה שלך ויורה כדור לעבר האיש. נותרו לך עוד5 כדורים! הכדור פוגע בחזה של הבחור וגורם לו להתעלפות מרוב חוסר הדם שהכדור גרם. ארכאניין שמבחין שבעליו עומד למות מסתלק במהרה מן המקום. אתה וצ'ארמיליון ממשיכים להתקדם בדרך מס' 1 וכעבור כמה דקות אתם מגיעים לשלט שמראה על שלושה כיוונים " פנה ימינה לדרך מס' 2, המשך ישר להגיע לעיר אקסיוסוס, פנה שמאלה להגיע למערת הגסטלי".
    "הממ... לא באלי גסטלי כל כך" אומר לעצמי "אז אני מניח שנלך לדרך 2" ואלך לדרך 2

15. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=monster;1489040]לייף
    [RIGHT]למה יש בית כלא בגיהנום?". האבירים מסתכלים עלייך במבט מוזר ואז האביר השמאלי משיב לשאלתך " רוב אוכלוסיית בית הכלא מורכבת מפוקימונים אך גם מיצורים אחרים שהשטן תפס מיקומים אחרים וכלא אותם כאן. מי שכלוא כאן זה בעיקר אלו שבגדו בשטן ועברו לגן עדן לצדו של אלוהים ונתפסו על חם. ויש גם סתם פוקימונים שחטפנו מגן עדן ואנו כולאים אותם כאן. אני כבר מודיע אם אין לך אישור מיוחד להיכנס , לא נכניס אותך!".
    [COLOR=#333333]

אאנח בדרמטיות. "אוף... תמיד רציתי לעבור סיור במקום כזה, לראות את הפוקימונים המפגרים האלה מגן עדן.... הרי כולם יודעים שגיהנום זה המקום הטוב ביותר. אני משערת שהחלום שלי מתרסק כאן...." אומר ואאנח שוב בתקווה שזה איכשהו ישפיע על האבירים והם ייתנו לי להיכנס לבית הכלא ולראות את הפוקימונים הכלואים.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 9 מתוך 10 ראשוןראשון ... 78910 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 2 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-2 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •