Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 10 ראשוןראשון ... 34567 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 75 מתוך 149
  1. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    לוקאס
    אותה מורה לאודינו להשתמש שוב פעם במשיכה, בגלל שהבגד ים שלה נקרא אז אודינו מתחילה להראות לצ'ימצ'אר תנוחות סקסיות. צ'ימצ'אר שוב פעם נמשך מינית לאודינו וכמו כן גם המאמן שלו. אודינו במהרה זזה הצידה ומתחמקת מן הגחלת של צ'ימצ'אר. בזמן שהמוכר נמשך אל אודינו אתה חוזר לחנות ולוקח משם את הקלצ'ניקוב שאותו רצית. אתה חוזר לחדר ומתחיל לרות בכל דבר שזז. הכדורים מצליחים לפגוע בצ'ימצ'אר אשר הורגים אותו, כמו כן גם המוכר נהרג וגם האודינו שלך נהרגת מאחד הכדורים שלך. הקרב נגמר בתיקו בגלל ששני הפוקימונים נהרגו.

דונה
    את אומרת למוכר שאין לך פוקימונים והוא מן המחסן מוציא,,,, 5 פוכדורים מסוגים שונים ואומר לך" את מוזמנת לבחור פוקימון מאחד הפוכדורים הללו ואיתו את תלחמי נגדי בקרב פוקימונים, אז בבקשה תבחרי פוכדור".

לייף
    דרך אגב למה את רוצה שאיווי יתפתח לך?
    -------------
    את אומרת לפרופסור " אני רוצה איווי בבקשה". הפרופסור מוציא מן הכיס שלו פוכדור ומביא לך אותו " בתוך הפוכדור נמצא איווי שאותו רצית והנה עוד כמה חפצים למסע שלך. ". הפרופסור מוציא מן הכיס השני שלו מפה, פוקידע, חמישה פוכדורים , אוכל לך ולפוקימונים, ואף מביא לך גם 500 דולר למסע שלך. את לוקחת את חפצים אלו והוא אומר " בהצלחה במסע שלך, המסע הזה לא הולך להיות קל".
    אקח את הצ'ימצ'אר ואלך למעבדה של הפרופסור איתו, אזרוק אותו אליו "הנה, עכשיו תן לי טוטודייל"

2. היכל התהילה
    לוקאס
    אותה מורה לאודינו להשתמש שוב פעם במשיכה, בגלל שהבגד ים שלה נקרא אז אודינו מתחילה להראות לצ'ימצ'אר תנוחות סקסיות. צ'ימצ'אר שוב פעם נמשך מינית לאודינו וכמו כן גם המאמן שלו. אודינו במהרה זזה הצידה ומתחמקת מן הגחלת של צ'ימצ'אר. בזמן שהמוכר נמשך אל אודינו אתה חוזר לחנות ולוקח משם את הקלצ'ניקוב שאותו רצית. אתה חוזר לחדר ומתחיל לרות בכל דבר שזז. הכדורים מצליחים לפגוע בצ'ימצ'אר אשר הורגים אותו, כמו כן גם המוכר נהרג וגם האודינו שלך נהרגת מאחד הכדורים שלך. הקרב נגמר בתיקו בגלל ששני הפוקימונים נהרגו.

דונה
    את אומרת למוכר שאין לך פוקימונים והוא מן המחסן מוציא,,,, 5 פוכדורים מסוגים שונים ואומר לך" את מוזמנת לבחור פוקימון מאחד הפוכדורים הללו ואיתו את תלחמי נגדי בקרב פוקימונים, אז בבקשה תבחרי פוכדור".

לייף
    -------------
    את אומרת לפרופסור " אני רוצה איווי בבקשה". הפרופסור מוציא מן הכיס שלו פוכדור ומביא לך אותו " בתוך הפוכדור נמצא איווי שאותו רצית והנה עוד כמה חפצים למסע שלך. ". הפרופסור מוציא מן הכיס השני שלו מפה, פוקידע, חמישה פוכדורים , אוכל לך ולפוקימונים, ואף מביא לך גם 500 דולר למסע שלך. את לוקחת את חפצים אלו והוא אומר " בהצלחה במסע שלך, המסע הזה לא הולך להיות קל".

"קול!" אני עושה אן דן דינו, סוף על הקטינו, סוף על הקטי קטו, אליק בליק בום, בום בום בום, מתחת לאלבום, שם תראה אותי ותיקח אותי. המלך אמר להגיד את הא-ב. א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת. "מאסטר בול בבקשה".

3. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    דונה
    הפוקימונים יצאו בצורה אקראית
    --------------------------------
    את נעזרת "באן דן דינו" על מנת לבחור באחד הפוכדורים ואת לוקחת לבסוף את המאסטר בול. המוכר שלל החנות מוביל אותך לחדר צצדי שבו נמצאת זירת קרב פוקימונים
    העשויה מאדמה ומסלעים. המוכר עומד באחד מהצדדים וכן גם את. הוא מוציא פוכדור וממנו יוצא :
    זכר. והמוכר אומר לך" את מוזמנת לתקוף ראשונה". את פותחת את המאסטר בול שלך וממנו יוצא: מונה ממין נקבה אשר יודעת את המהלכים הבאים : פיהוק (yawn), קרן על חושית(psybeam),היפנוזה(hypnosis), כדור אנרגיה (energyball).

לוקאס
    את לוקח את גופת הצ'ימצ'אר שרצחת לפני כמה שניות בעזרת היידים שלך והולך לכיוון המעבדה של הפרופסור. לאחר הליכה של 10 דקות אתה מגיע למעבדה שלו וזורק את גופת צ'ימצ'אר על דלת המעבדה שנשברת בקלות. הפרופסור מופיע מאחורי הדלת ולא מבין מה קורה כאן, רק כאשר הוא מסתכל עלייך ועל גופת צ'ימצ'אר שליד רגליו הוא מבין מה פשר העניין. אתה מורה לו להביא לך טוטודייל. הפ
    רופסור מוציא מן הכיס שלו פוכדור ומביא לך אותו " בתוך הפוכדור נמצא טוטודייל שאותו בקשת והנה עוד כמה חפצים למסע שלך. " הפרופסור מוציא מן הכיס השני שלו מפה, פוקידע, חמישה פוכדורים , אוכל לך ולפוקימונים, ואף מביא לך גם 500 דולר למסע שלך. אתה לוקח את החפצים אלו והוא אומר לך " בהצלחה במסע שלך, המסע הזה לא הולך להיות קל".

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

4. היכל התהילה
    דונה
    הפוקימונים יצאו בצורה אקראית
    --------------------------------
    את נעזרת "באן דן דינו" על מנת לבחור באחד הפוכדורים ואת לוקחת לבסוף את המאסטר בול. המוכר שלל החנות מוביל אותך לחדר צצדי שבו נמצאת זירת קרב פוקימונים
    העשויה מאדמה ומסלעים. המוכר עומד באחד מהצדדים וכן גם את. הוא מוציא פוכדור וממנו יוצא :
    זכר. והמוכר אומר לך" את מוזמנת לתקוף ראשונה". את פותחת את המאסטר בול שלך וממנו יוצא: מונה ממין נקבה אשר יודעת את המהלכים הבאים : פיהוק (yawn), קרן על חושית(psybeam),היפנוזה(hypnosis), כדור אנרגיה (energyball).

לוקאס
    את לוקח את גופת הצ'ימצ'אר שרצחת לפני כמה שניות בעזרת היידים שלך והולך לכיוון המעבדה של הפרופסור. לאחר הליכה של 10 דקות אתה מגיע למעבדה שלו וזורק את גופת צ'ימצ'אר על דלת המעבדה שנשברת בקלות. הפרופסור מופיע מאחורי הדלת ולא מבין מה קורה כאן, רק כאשר הוא מסתכל עלייך ועל גופת צ'ימצ'אר שליד רגליו הוא מבין מה פשר העניין. אתה מורה לו להביא לך טוטודייל. הפ
    רופסור מוציא מן הכיס שלו פוכדור ומביא לך אותו " בתוך הפוכדור נמצא טוטודייל שאותו בקשת והנה עוד כמה חפצים למסע שלך. " הפרופסור מוציא מן הכיס השני שלו מפה, פוקידע, חמישה פוכדורים , אוכל לך ולפוקימונים, ואף מביא לך גם 500 דולר למסע שלך. אתה לוקח את החפצים אלו והוא אומר לך " בהצלחה במסע שלך, המסע הזה לא הולך להיות קל".

קודם כל אני אגש למונה (ליזה) הזו, אחבק אותה, אציג את עצמי בפניה ואשלח אותה לקרב. "היפנוזה על הבן זונה הזה!"

5. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    דונה
    מונה תהיה שלך רק לזמן הקרב
    ------------
    לפני שהקרב מתחיל את ניגשת אל מונה מחבקת אותה ולאחר מכן מציגה את עצמך בפנייה. אחריי ההיכרות הרשמית בין שתיכן. הקרב מתחיל. את פוקדת על מונה להשתמש בהיפנוזה על פאליפר. העניים של מונה מתחילות להסתובב ולהפעיל היפנוזה אשר פועלת גם על פאליפר. פאלפיפר שעד לפני שנייה רחף באוויר נפל על האדמה עקב היפנוזה והולך לישון באמצע הקרב. המוכר מתחיל לזרוק אבנים על פאליפר כדי שיתעורר אך ללא הצלחה הוא ישון יותר מדי חזק ושום דבר לא מעיר אותו.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

6. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס
    "kay bye" אומר לו ואלך להתחיל את המסע

7. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [/color]לייף
    -------------
    [/quote]

אמממ מתלבטת בין ליפיאון, אמבריאון וסילביאון. נראהלי יותר אמבריאון אבל. אני אעדכן אותך שאחליט
    ~~~~~~~~
    "תודה פרופסור" אודה לפרופסור ואצא מהמעבדה. אני אוציא את איווי מהפוקדור ואציג את עצמי. "היי איווי, אני לייף ואני הולכת להיות המאמנת שלך!. אני בטוחה שהיה לנו ממש כיף ביחד. אתה מעדיף להישאר בתוך או מחוץ לפוקדור?" אשאל אותו. לאחר שיענה אתחיל ללכת לכיוון הדרך הראשונה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    את מוציאה את איווי מן הפוכדור שלו ומתחילה להציג את עצמייך בפניו "
    היי איווי, אני לייף ואני הולכת להיות המאמנת שלך!. אני בטוחה שהיה לנו ממש כיף ביחד. אתה מעדיף להישאר בתוך או מחוץ לפוקדור?". איווי חושב כמה שניות על שאלתך ואז הוא עושה עם הראש שלו כן שהוא רוצה להישאר בחוץ. את מחליטה לפנות לכיון דרך 1 יחד עם איווי שלך. לאחר הליכה קצרה את מגיעה לגבול של העיר "להבה כחולה" לדרך 1. אינך יכולה לעבור את הגבול בגלל שלהבות כחולות מקיפות את העיר שמונעות ממך לצאת אל העיר ולהגיע לדרך 1. מה תעשי?

לוקאס
    אתה אומר לפרופסור ביי ומתחיל לטייל קצת בעיר. אתה מגיע למכז העיר ורואה שמלא אנשים מתקבצים במקום. אתה לא מבין מה הולך כאן וניגש אל האנשים מה הולך. אתה נדחף בין האנשים ואתה רואה מה הולך כאן :
    שלושה הונדור נלחמים נגד יצור צהוב עם פרווה כחולה וקרן צהובה שאף פעם לא ראיית בחיים שלך. היצור המוזר מביס במכה אחת את שלושת ההונדור ואז צועק לעבר האנשים " יאלה מי הבא שרוצה להילחם נגדי?! המנצח יקבל פרס שווה ביותר!".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

9. Because lizards can swim
    לוקאס
    אתה אומר לפרופסור ביי ומתחיל לטייל קצת בעיר. אתה מגיע למכז העיר ורואה שמלא אנשים מתקבצים במקום. אתה לא מבין מה הולך כאן וניגש אל האנשים מה הולך. אתה נדחף בין האנשים ואתה רואה מה הולך כאן :
    שלושה הונדור נלחמים נגד יצור צהוב עם פרווה כחולה וקרן צהובה שאף פעם לא ראיית בחיים שלך. היצור המוזר מביס במכה אחת את שלושת ההונדור ואז צועק לעבר האנשים " יאלה מי הבא שרוצה להילחם נגדי?! המנצח יקבל פרס שווה ביותר!".
    "צא טוטודייל" אומר ואוציא את טוטודייל "אקדח מים"
    בזמן שטוטודייל יסיח את דעתו עם אקדח המים אני ארה בו עם הרובה

10. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=monster;1484628][COLOR=#a52a2a]לייף
    את מוציאה את איווי מן הפוכדור שלו ומתחילה להציג את עצמייך בפניו "[RIGHT]היי איווי, אני לייף ואני הולכת להיות המאמנת שלך!. אני בטוחה שהיה לנו ממש כיף ביחד. אתה מעדיף להישאר בתוך או מחוץ לפוקדור?". איווי חושב כמה שניות על שאלתך ואז הוא עושה עם הראש שלו כן שהוא רוצה להישאר בחוץ. את מחליטה לפנות לכיון דרך 1 יחד עם איווי שלך. לאחר הליכה קצרה את מגיעה לגבול של העיר "להבה כחולה" לדרך 1. אינך יכולה לעבור את הגבול בגלל שלהבות כחולות מקיפות את העיר שמונעות ממך לצאת אל העיר ולהגיע לדרך 1. מה תעשי?

"כיףכיףכיף" אמלמל לעצמי בשקט. "איווי, מה דעתך לנסות מתקפת חול על הלהבות האלה? חול חונק אש אז אולי זה יגרום ללהבות להיפסק מספיק זמן כדי שנוכל לעבור" אומר לאיווי בחיוך. אם זה יפעל נעבור ונמשיך ללכת. אם לא, אומר לאיווי "טוב, בוא נעשה סיבוב בעיר ונראה אם אנחנו מוצאים פוקימון מים"
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. היכל התהילה
    דונה
    מונה תהיה שלך רק לזמן הקרב
    ------------
    לפני שהקרב מתחיל את ניגשת אל מונה מחבקת אותה ולאחר מכן מציגה את עצמך בפנייה. אחריי ההיכרות הרשמית בין שתיכן. הקרב מתחיל. את פוקדת על מונה להשתמש בהיפנוזה על פאליפר. העניים של מונה מתחילות להסתובב ולהפעיל היפנוזה אשר פועלת גם על פאליפר. פאלפיפר שעד לפני שנייה רחף באוויר נפל על האדמה עקב היפנוזה והולך לישון באמצע הקרב. המוכר מתחיל לזרוק אבנים על פאליפר כדי שיתעורר אך ללא הצלחה הוא ישון יותר מדי חזק ושום דבר לא מעיר אותו.
    אני חושבת לעצמי - 'כמה מטומטם המאמן הזה, זורק על הפוקימון שלו סלעים ומחליש אותו, הכל בשביל לנסות לעורר אותו'.
    "מונה, בואי נגרום לו לישון באופן קבוע! קרן על חושית!"

12. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    דונה
    את חושבת שהמאמן הזה ממש דפוק ובמקום לעזור לפליפר שלו הוא עוזר לך להביס אותו. את מנצלת את זה שהמאמן זרק אבנים על פליפר שהסבו לו נזק ומורה למונה להשתמש במתקפת על חושית עליו. מונה פותחת את הפה שלה ויורה קרן סגולה המורכבת מחישוקים סגולים ארוכים שעפים במהירות לעבר פליפר. כמובן שפליפר עדין יושן ולכן מתחמק מהקרן העל חושית אלה נפגע ממנה. פיצוץ עז נגרם בזירה ועשן כבד מסתיר את פליפר. את מחכה כמה שניות שהעשן יעלם ואת רואה שפליפר מעולף. המוכר מחזיר את פליפר ואת מונה לפוכדורים שלהם ואומר לך " מזל טוב ניצחת אותי, את מוזמנת להביא לי 30$ ואביא לך את החץ וקשת שכה רצית".

לייף
    שתדעי לא תמצאי פוקימוני מים בעיר
    ----------------
    את חושבת כמה שניות על דרך שתוכלו לעבור דרך הלהבות הכחולות ואז את אומרת לאיווי שלך להשתמש במתקפת חול על הלהבות הכחולות. איווי מסתובב לאחור ובעזרת רגליו אחריות מתחיל להעיף חול מן האדמה לעבר הלהבות הכחולות. החול פוגע בלהבות ומצליח להחליש אותן. איווי ממשיך להעיף חול על הלהבות עד שהן נכבות לגמרי. את מנצלת את זה שהן נכבו ואת מרימה את איווי ועוברת דרך הלהבות. מיד לאחר שאת עוברת אותם הלהבות נדלקים מחדש. את עושה כמה צעדים ומגיעה לדרך מס' 1 וכבר בתחילת הדרך את פוגשת פוקימונים רבים: , , ,, ,,

לוקאס
    אתה מחליט להיענות להצעתו של היצור המוזר ואתה מיד מוציא את טוטודיל מן הפוכדור שלך. יצור כחול קטן דמוי תנין יוצא מן הפוכדור שלך והוא מאוד נרגש לקראת הקרב הראשון שלו. אתה מיד מורה להשתמש באקדח מים. טוטודייל פותח את הפה שלו לרווחה ויורה זרם מים חזק לעבר היצור המוזר. היצור מצליח להתחמק בקלות רבה מן אקדח המים בקפיצה פשוטה בזמן הזה אתה יורה כדור מקלצ'ניקוב שלך אליו אבל היצור משתמש במתקפת גחלת אשר מסיטה את הכדור ממנו. היצור פונה אלייך בקול זעום " אם תהרוג אותי לא תקבל את הפרס". ידו הימנית של היצור מתחילה לזהור בצבע כסף תוך כדי שהוא מתקדם במהירות אל הפוקימון שלך. אתה מבין שהוא משתמש במתקפת ציפורן ברזל.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

13. Because lizards can swim
    לוקאס
    אתה מחליט להיענות להצעתו של היצור המוזר ואתה מיד מוציא את טוטודיל מן הפוכדור שלך. יצור כחול קטן דמוי תנין יוצא מן הפוכדור שלך והוא מאוד נרגש לקראת הקרב הראשון שלו. אתה מיד מורה להשתמש באקדח מים. טוטודייל פותח את הפה שלו לרווחה ויורה זרם מים חזק לעבר היצור המוזר. היצור מצליח להתחמק בקלות רבה מן אקדח המים בקפיצה פשוטה בזמן הזה אתה יורה כדור מקלצ'ניקוב שלך אליו אבל היצור משתמש במתקפת גחלת אשר מסיטה את הכדור ממנו. היצור פונה אלייך בקול זעום " אם תהרוג אותי לא תקבל את הפרס". ידו הימנית של היצור מתחילה לזהור בצבע כסף תוך כדי שהוא מתקדם במהירות אל הפוקימון שלך. אתה מבין שהוא משתמש במתקפת ציפורן ברזל.

"מי אמר שאני הורג אותך?" אומר
    "אקדח מים תמשיך" ואני אמשיך לירות ואכוון לרגליים, הוא לא יכול להתחמק מהכל

14. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס
    אתה לא מוותר ליצור המוזר ומשיך לירות עליו כדורים אך מכוון לרגליו. אחד הכדורים שלך פוגע ברגלו הימנית מה שגורם לו להאט את הקצב שלו וכך טוטודייל מתחמק בציפורן הברזל של היצור. מיד לאחר שהוא מתחמק הוא משתמש שוב פעם במתקפת אקדח מים חזקה על היצור המוזר. עקב זה שהוא נפצע ברגלו הוא לא מצליח להתחמק והוא נפגע ממנה. היצור נופל על הקרקע ומאבד את כל כוחותיו ולכן ניצחת בקרב. הקהל מתפזר ואז היצור מתעורר ומביא לך סוג של כרטיס כניסה " זה הפרס שלך על זה שנצחת אותי. זהו כרטיס כניסה לחינם לבית כלא האכזרי שנמצא בדרך מס' 1. תוכל לתפוס שם פוקימונים שווים". היצור מסיים את דבריו ומסתלק מן האזור. טוטודייל ממש נרגש שנצח בקרב הראשון שלו.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

15. Because lizards can swim
    לוקאס
    אתה לא מוותר ליצור המוזר ומשיך לירות עליו כדורים אך מכוון לרגליו. אחד הכדורים שלך פוגע ברגלו הימנית מה שגורם לו להאט את הקצב שלו וכך טוטודייל מתחמק בציפורן הברזל של היצור. מיד לאחר שהוא מתחמק הוא משתמש שוב פעם במתקפת אקדח מים חזקה על היצור המוזר. עקב זה שהוא נפצע ברגלו הוא לא מצליח להתחמק והוא נפגע ממנה. היצור נופל על הקרקע ומאבד את כל כוחותיו ולכן ניצחת בקרב. הקהל מתפזר ואז היצור מתעורר ומביא לך סוג של כרטיס כניסה " זה הפרס שלך על זה שנצחת אותי. זהו כרטיס כניסה לחינם לבית כלא האכזרי שנמצא בדרך מס' 1. תוכל לתפוס שם פוקימונים שווים". היצור מסיים את דבריו ומסתלק מן האזור. טוטודייל ממש נרגש שנצח בקרב הראשון שלו.
    "יופי טוטודייל תחזור" אומר לו 'עכשיו נלך לבית כלא הזה כדי להשיג את הteam שלי' אחשוב "הגיע הזמן להשתלט על הגהינום!" אומר ואלך לכיוון הכלא

עמוד 5 מתוך 10 ראשוןראשון ... 34567 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •