Pokemon GO
עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910
מציג תוצאות 136 עד 149 מתוך 149
  1. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    לייף
    את מתחילה לאנחח קצת ולהתלונן לאבירים שיכניסו אותך , על זה שאת ממש שונאת את גן עדן והנך רוצה לראות את הפוקימונים המפגרים שכלואים כאן. שזה חלום חייך להיכנס לבית הכלא הזה. האבירים לא מביעים אף רגש לדברייך ואז האביר הימני אומר לך" את ילדה מעצבנת. אמרנו לך שאין כניסה אם אין לך אישור מיוחד להיכנס. מצטער אך אלו פקודות מהשטן עצמו, להכניס רק אנשים בעלי אישור לכאן. אני די בטוח שאת סתם משקרת לנו, אז הסתכלי מכאן! לפני שנפגע בך!".

לוקאס
    אתה מחליט ללכת על דרך 2. ואתה פונה ימינה ומתחיל ללכת. כעבור כמה דקות אתב מבחין שהגעת לדרך די קצרה שכולה מכוסה בדשא קצר. אתה מתחיל ללכת בו ואתה מבחין בשלושה , ,פוקימונים ירוקים וקטנים אשר רבים ביניהם על חפץ מתכתי קטן. אתה מעיף מבט על החפץ המתכתי ומבין שזה פעמון קטן.

ג'ק
    אתה צוחק למלאך המוות הפנים ושואל מתי הביצה תבקע והוא עונה לך " בעוד 5 ימם". לאחר שהוא עונה לך הוא נעלם ואתה נכנס דרך השער.
    כעבור שניות ספורות אתה מגיע לתחנת הרכבת שבבגדד. כשאתה נדהם למראה העיינים שלך
    Spoiler ספוילר
    , תחנת רכבת נטושה שאין בה אף אדם חי או מת או משהו ביניהם בתחנה. אתה מסתכל סביבך ורואה רכבת אחת ואתה מסיק שזאת הרכבת שלך לגיהינום. אתה עולה עליה בחשש קל ויושב לך שם על אחד הכסאות. והרכבת מתחילה לנסוע. כעבור שעתיים של נסיעה שבהם צפית במרתון אינסופי של "מגלים עם דורה ", הרכבת עוצרת ואתה יורד ממנה. כשאתה יורד ממנה מקבל אותך בקבלת פנים חמימה
    יצור כחול עם חלוק מעבדה שאומר "ג'ק ברוך הבא לגיהינום! הגעת לעיר להבה כחולה, לשם מה הגעת לכאן?".
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

2. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    .

ג'ק
    אתה צוחק למלאך המוות הפנים ושואל מתי הביצה תבקע והוא עונה לך " בעוד 5 ימם". לאחר שהוא עונה לך הוא נעלם ואתה נכנס דרך השער.
    כעבור שניות ספורות אתה מגיע לתחנת הרכבת שבבגדד. כשאתה נדהם למראה העיינים שלך
    Spoiler ספוילר
    , תחנת רכבת נטושה שאין בה אף אדם חי או מת או משהו ביניהם בתחנה. אתה מסתכל סביבך ורואה רכבת אחת ואתה מסיק שזאת הרכבת שלך לגיהינום. אתה עולה עליה בחשש קל ויושב לך שם על אחד הכסאות. והרכבת מתחילה לנסוע. כעבור שעתיים של נסיעה שבהם צפית במרתון אינסופי של "מגלים עם דורה ", הרכבת עוצרת ואתה יורד ממנה. כשאתה יורד ממנה מקבל אותך בקבלת פנים חמימה
    יצור כחול עם חלוק מעבדה שאומר "ג'ק ברוך הבא לגיהינום! הגעת לעיר להבה כחולה, לשם מה הגעת לכאן?".
    ״תגיד לי אתה״ אענה לו
    ״הגעתי כדי לצאת מכאן, לא כדי להשאר״

3. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס
    אתה מחליט ללכת על דרך 2. ואתה פונה ימינה ומתחיל ללכת. כעבור כמה דקות אתב מבחין שהגעת לדרך די קצרה שכולה מכוסה בדשא קצר. אתה מתחיל ללכת בו ואתה מבחין בשלושה , ,פוקימונים ירוקים וקטנים אשר רבים ביניהם על חפץ מתכתי קטן. אתה מעיף מבט על החפץ המתכתי ומבין שזה פעמון קטן.
    מוציא את צ'ארמליון וטוטודייל
    "תעשו אמבוש על באלבאזור ואני אקח להם את הפעמון" אומר להם וארוץ לפעמון

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס
    אתה מוציא את צ'ארמיליון ואת טוטודייל שיעזרו לך בתוכנית שלך. צ'ארמיליון וטוטודייל מסתערים על שלושת הפוקימונים שמולך וגורמים לכולם לברוח חוץ מבאלבאזור שצ'ראמיליון חוסם את דרכו. בזמן הזה שצ'ארמיליון חוסם את באלבאזור וטוטודייל הבריח את שניי הפוקימונים, אתה רץ מהר אל הפעמון ולוקח אותו. מעשה זה גורם לבאלבאזור קצת להתעצבן. באלבאזור מחליט להשתמש בכפן מצלפיה. הוא מוציא גפן ארוכה מהזרע שעל גבו ומחטיף בעזרת הגפן סטירה חזקה לצ'ארמיליון שגורמת לו ליפול על האדמה.

ג'ף
    היצור הכחול עונה די במהרה לשאלותך " קודם כל אני הפרופסור של הגיהינום. אם לא אמרו לך עלייך לנצח פשוט ליגת הגיהינום והשטן יביא לך בתור פרס לחזור לעולם שלך. נראה שאתה ממש לא מרוצה מזה שהוכרחת לבוא לכאן אבל אין לך ברירה. אתה יכול להתחיל כעת מסע ברחביי הגיהינום ולחפש דרך אחרת לחזור לעולמך. אני בטוח שישנה דרך אחרת שתאפשר לחזור לעולמך מבלי לנצח את הליגה אך עלייך למצוא אותה. טיפ קטן לפני שתחליט מה לעשות, במידה ותרצה פוקימון התחלתי, אז בבקשה תרצח לי מגבי ,שנמצא כאן ובעיר והבא לי את גופתו למעבדה שלי שנמצאת בדרום העיר.". לאחר שהוא מסיים את דבריו הוא פונה לכיוון דרום, סביר להניח שהוא חוזר למעבדתו.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

5. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=monster;1489150]לייף
    את מתחילה לאנחח קצת ולהתלונן לאבירים שיכניסו אותך , על זה שאת ממש שונאת את גן עדן והנך רוצה לראות את הפוקימונים המפגרים שכלואים כאן. שזה חלום חייך להיכנס לבית הכלא הזה. האבירים לא מביעים אף רגש לדברייך ואז האביר הימני אומר לך" את ילדה מעצבנת. אמרנו לך שאין כניסה אם אין לך אישור מיוחד להיכנס. מצטער אך אלו פקודות מהשטן עצמו, להכניס רק אנשים בעלי אישור לכאן. אני די בטוח שאת סתם משקרת לנו, אז הסתכלי מכאן! לפני שנפגע בך!".

"אוקיי אוקיי" אמלמל מעט בכעס. "קדימה, בואו נזוז" אומר לפוקימונים שלי ואמשיך בדרכי. אביט סביבי בתקווה למצא פוקימונים פראיים שיוכלו לעזור לי במסע שלי.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. היכל התהילה

ג'ף
    היצור הכחול עונה די במהרה לשאלותך " קודם כל אני הפרופסור של הגיהינום. אם לא אמרו לך עלייך לנצח פשוט ליגת הגיהינום והשטן יביא לך בתור פרס לחזור לעולם שלך. נראה שאתה ממש לא מרוצה מזה שהוכרחת לבוא לכאן אבל אין לך ברירה. אתה יכול להתחיל כעת מסע ברחביי הגיהינום ולחפש דרך אחרת לחזור לעולמך. אני בטוח שישנה דרך אחרת שתאפשר לחזור לעולמך מבלי לנצח את הליגה אך עלייך למצוא אותה. טיפ קטן לפני שתחליט מה לעשות, במידה ותרצה פוקימון התחלתי, אז בבקשה תרצח לי מגבי ,שנמצא כאן ובעיר והבא לי את גופתו למעבדה שלי שנמצאת בדרום העיר.". לאחר שהוא מסיים את דבריו הוא פונה לכיוון דרום, סביר להניח שהוא חוזר למעבדתו.
    זאת אומרת שאני יכול להתחיל טכנית עם שניים אם אני הורג את מגבי? כאילו הביצה ומגבי/פוקימון אחר שאקבל על ההריגה שלו?
    --
    אשוטט בעיר, בחיפוש אחר חפצים או חומרים שאוכל לרצוח בעזרתם את מגבי, אולי חנות של כלי ציד (יש לי כסף בכלל?)

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    ג'ק
    כן אבל הביצה תבקע רק בעוד5 ימים במשחק.
    ----------
    אתה מתחיל לשוטט לך ברחובות העיר אחר חיפוש כלי נשק שישמש אותך ברצח מגבי שעליך לרצוח. אתה מסתובב איזה 5 דקות בכמה רחובות בעיר אך לא מוצא שום נשק שאיתו אפשר לרצוח. כל מה שאתה מוצא זה פחים שבורים או שרופים. אתה מחליט לא להתייאש ולהמשיך לחפש אחר כלי נשק. לאחר שאתה משוטט בכמה רחובות אתה חולף על פני חנות די קטנה שעליה רשום " חנות לכלי השק".

לייף
    "אוקי, אוקי" את ממלמלת בכעס ומשיכה למעוד בדרך מס' 1 יחד עם איווי ומנטריק שלך. תוך כדי שאת צועדת בדרך את מסתכלת סביבך ומחפשת אחר פוקימונים שכדאי מאוד שתתפסי.לאחר הליכה קצרה בדרך את מצליחה להבחין בטארוס שנראה די סובל מהאדון שלו. את מסתכלת ורואה שהאדון שלו רוכב על גביו ואף מחטיף לו מכות חזקות על מנת שטארוס יציית לו. את מבחינה באדון ורואה שהאדון שרוכב על טארוס הוא לא אחר מאשר סניזל.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. היכל התהילה
    ג'ק
    כן אבל הביצה תבקע רק בעוד5 ימים במשחק.
    ----------
    אתה מתחיל לשוטט לך ברחובות העיר אחר חיפוש כלי נשק שישמש אותך ברצח מגבי שעליך לרצוח. אתה מסתובב איזה 5 דקות בכמה רחובות בעיר אך לא מוצא שום נשק שאיתו אפשר לרצוח. כל מה שאתה מוצא זה פחים שבורים או שרופים. אתה מחליט לא להתייאש ולהמשיך לחפש אחר כלי נשק. לאחר שאתה משוטט בכמה רחובות אתה חולף על פני חנות די קטנה שעליה רשום " חנות לכלי השק".
    אבדוק כמה כסף יש לי, ואכנס לחנות בביטחון.
    אביט על המדפים בחנות מחפש אחר משהו מעניין, מלכודת או כלי נשק, חשוב שיהיה חסין מאש.
    לאחר הסיור בחנות אפנה למוכר ואשאל ״אני צריך משהו כדי להרוג פוקימון קטן, נשק או מלכודת חסינים מאש״
    ״במידה ואתה רוצה להציע לי מלכודת, חשוב שתהיה מלכודת שהורגת ולא תופסת״ אוסיף ״ושלא יהיה יקר מדי״

9. student of Gakuen Alice
    לייף
    "אוקי, אוקי" את ממלמלת בכעס ומשיכה למעוד בדרך מס' 1 יחד עם איווי ומנטריק שלך. תוך כדי שאת צועדת בדרך את מסתכלת סביבך ומחפשת אחר פוקימונים שכדאי מאוד שתתפסי.לאחר הליכה קצרה בדרך את מצליחה להבחין בטארוס שנראה די סובל מהאדון שלו. את מסתכלת ורואה שהאדון שלו רוכב על גביו ואף מחטיף לו מכות חזקות על מנת שטארוס יציית לו. את מבחינה באדון ורואה שהאדון שרוכב על טארוס הוא לא אחר מאשר סניזל.
    [/QUOTE]

שיאו אני ממש אוהבת את טאורוס
    נ.ב אני יודעת שבקושי השתמשתי באיווי עד עכשיו, אני פשוט רוצה לאמן אותו קודם
    ~~~~
    "מנטריק, תשתמש בדחיפה על הפוקימון הקטן הירוק כדי להפיל אותו ואז תשתמש בניב אש" אלחש לו בשקט כדי שהפוקימון לא יישמע. תוך כדי שמנטריק יתקוף אסרוק את שני הפוקימונים בפוקדע. 'הפוקימון הזה יהיה שלי' אחשוב לעצמי ואביט בפוקימון בעל שלוש הזנבות
    "מנטריק,
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לייף
    הפוקימון קטן ירוק
    ----------
    את פוקדת בשקט למנטריק " תשתמש בדחיפה על הפוקימון הירוק קטן כדי להפיל אותו ואז תשתמש בניב אש". מנטריק פועל לפקודתך הוא רץ במהירות ודוחף את סניזל לקרקע שלא מפסיק להגיב. לפני שסניזל מבין מה קורה כאן, הניבים של מנטריק עולים באש והוא נושך אותו. סניזל מקבל מכה קשה מן ניבי האש של מנטריק ואף מקבל כוויה. טארוס מנצל את המצב שיצרת לו ומתחיל לדרוך ולדרוך על סניזל. בזמן הזה את מכוונת את הפוקידע שלך לעבר שני הפוקימונים "
    טארוס פוקימון השור סוג נורמל. הוא אף פעם לא מסופק, אם אין לא יריב שיספק לו את מה שהוא רוצה הוא ינגח בעצים עד שישברו. הוא יודע תמתקפות הבאות: דחיפה, זעם, צוות כפול, חבטת ראש, זנב ברזל. סניזל פוקימון הציפורן החדה. סוג אופל וקרח. הוא אוכל בדר כלל ביציים שהוא גונב מקנים אחרים. יודע תמתקפות הבאות: מבט, מתקפה מהירה, ציפורן ברזל, קרן קרח, נשיכה".

ג'ק
    אתה מביט בכיסך ורואה שאין לך שום כסך אצלך. אתה נכנס לחנות ומתחיל להסתכל על המדפים ורואה כל מיני כלי נשק יקרים מאוד. לאחר מבט חטוף בנשקים אתה ניגש אל הדלפק ששם עומר מוכר ומבקש נשק קל וזול. המוכר עונה לך די במהרה " אני יכול להביא לך פוכדור הרג שהורג כל פוקימון שנכנס אליו תוך שניות. זה עולה רק 10$. במידה ואין לך כסף נצח אותי בקרב פוקימונים. אל תדאג אביא לך פוקימון אם אין לך. אז מה דעתך?".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

11. היכל התהילה

ג'ק
    אתה מביט בכיסך ורואה שאין לך שום כסך אצלך. אתה נכנס לחנות ומתחיל להסתכל על המדפים ורואה כל מיני כלי נשק יקרים מאוד. לאחר מבט חטוף בנשקים אתה ניגש אל הדלפק ששם עומר מוכר ומבקש נשק קל וזול. המוכר עונה לך די במהרה " אני יכול להביא לך פוכדור הרג שהורג כל פוקימון שנכנס אליו תוך שניות. זה עולה רק 10$. במידה ואין לך כסף נצח אותי בקרב פוקימונים. אל תדאג אביא לך פוקימון אם אין לך. אז מה דעתך?".
    ״אני מקבל עליי את האתגר״ אענה לו ״אין ברשותי פוקימון״

12. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    ג'ק
    אתה מקבל את האתגר ומורה למוכר שאין ברשותך כרגע פוקימונים. המוכר אומר לך " זה לא בעיה. חכה כאן רגע". המוכר ניגש אל דלת המחסן ומוציא משם עגלה שעליה נמצאים 5 פוכדורים מסוגים שונים :, , , , . לאחר שהמוכר מציג לך את 5הפוכדורים הוא ממשיך לומר לך " אתה רשאי לבחור את אחד מהפוכדורים שלפנייך. בכל אחד מהפוכדורים נמצא פוקימון . הפוקימון שיצא לך אתה תלחם איתו נגד הפוקימון שלי. כמובן שכם אני אבחר את הפוקימון שלי בצורה אקראית כדי שזה יהיה קרב הוגן. אז בבקשה בחר פוכדור ותקווה שהשטן לצידך".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

13. היכל התהילה
    ג'ק
    אתה מקבל את האתגר ומורה למוכר שאין ברשותך כרגע פוקימונים. המוכר אומר לך " זה לא בעיה. חכה כאן רגע". המוכר ניגש אל דלת המחסן ומוציא משם עגלה שעליה נמצאים 5 פוכדורים מסוגים שונים :, , , , . לאחר שהמוכר מציג לך את 5הפוכדורים הוא ממשיך לומר לך " אתה רשאי לבחור את אחד מהפוכדורים שלפנייך. בכל אחד מהפוכדורים נמצא פוקימון . הפוקימון שיצא לך אתה תלחם איתו נגד הפוקימון שלי. כמובן שכם אני אבחר את הפוקימון שלי בצורה אקראית כדי שזה יהיה קרב הוגן. אז בבקשה בחר פוכדור ותקווה שהשטן לצידך".
    זה ג'ף, רק עכשיו שמתי לב
    ---
    אקח את האולטרה בול ואוציא את הפוקימון שבתוכו, לא מתרגש ממש מהתוצאה, הרי אני בטוח בעצמי מספיק ובכך שאני אנצח את המוכר הזה.

14. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=monster;1489749]לייף
    הפוקימון קטן ירוק
    ----------
    את פוקדת בשקט למנטריק " תשתמש בדחיפה על הפוקימון הירוק קטן כדי להפיל אותו ואז תשתמש בניב אש". מנטריק פועל לפקודתך הוא רץ במהירות ודוחף את סניזל לקרקע שלא מפסיק להגיב. לפני שסניזל מבין מה קורה כאן, הניבים של מנטריק עולים באש והוא נושך אותו. סניזל מקבל מכה קשה מן ניבי האש של מנטריק ואף מקבל כוויה. טארוס מנצל את המצב שיצרת לו ומתחיל לדרוך ולדרוך על סניזל. בזמן הזה את מכוונת את הפוקידע שלך לעבר שני הפוקימונים "
    [FONT=book antiqua]טארוס פוקימון השור סוג נורמל. הוא אף פעם לא מסופק, אם אין לא יריב שיספק לו את מה שהוא רוצה הוא ינגח בעצים עד שישברו. הוא יודע תמתקפות הבאות: דחיפה, זעם, צוות כפול, חבטת ראש, זנב ברזל. סניזל פוקימון הציפורן החדה. סוג אופל וקרח. הוא אוכל בדר כלל ביציים שהוא גונב מקנים אחרים. יודע תמתקפות הבאות: מבט, מתקפה מהירה, ציפורן ברזל, קרן קרח, נשיכה".

שששששששששש
    ~~~
    'שניהם נראים חזקים... אבל הם בטח שונאים אחד את השני אז עדיף ללכוד רק אחד...' אחשוב לעצמי. לבסוף אחליט. "מנטריק, תשתמש במתקפה מהירה ואז בניב אש על טאורוס"

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •