Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 20 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 296
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אלון ~
    really? אוציא את בלבאזור?
    ~

פוקימון קטן דמוי פקעת יוצא מהפוקדור ומביט בך לאחר שמצמץ פעמיים. "בלבא!" הוא מחייך לעברך ומציג את עצמו כביכול אומר, שמח להכיר אותך.

2. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    [B]חברים יקרים, אנחנו מתחילים!
    לאלו שעוד לא התקבלו, אולי בהמשך...

[COLOR=#008000]
    ניק ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בכל הקורה אותך בשנים האחרונות, עד כמה מסוכן אתה מסוגל להיות עד כמה אלים, חששות מתגנבות ללבך לפתע. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. נזכר בכל מה שהוריך עשו למענך כל השנים הללו. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

אני חושב לעצמי: 'זהו זה. זה הרגע. אני סוף סוף קיבלתי את הפוקימון הראשון שלי. אני יוצא למסע!!!' אחשוב לעצמי ואעצור ת מחשבותיי שם לפני שאתפרץ. אוציא במהירות ובחשש את הפוקימון שבפוקדורי, בתקווה שמראהו ירגיע את זעמי מעט
    Spoiler ספוילר

3. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...

טובי ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בדודיך ובהוריך. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש על ידי הדוור השכונתי ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שחבריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

אחוז התרגשות רבה אמלמל לעצמי 'הינה... שיוא אני לא מאמין, סוף-סוף דיי ללהיות בשקט, דיי להצתנע, דיי למורים ודיי לעבוד כמו חמור! חופש!' ובאמת שמרגעים אלה מקצות אצבעות ועד לראשי אחוש צמרמורת מלווה שמחה.
    לאחר מכן מבלי לחכות ולו שנייה נוספת אלחץ על הכפתור שפותח את הפוקדור ואשחרר את השתוף הראשון שלי למסע

.

4. מנהל ראשי
    ניק ~
    אתה מרגיש כאילו אתה הולך להתפוצץ. כדי להפג את הרגש המתחולל בך אתה משחרר לאויר את הפוקימון שלך. מתוך הפוקדור יוצא: . הוא מביט בך במבט מוזר ואינך יכול לראות את עיניו. הוא עד מהרה מרכין את ראשו ובוהה ברצפה בחוסר עניין. בעודו עומד סתם כך אתה מבחין בפוקימון שמעופף היישר לעברכם.
    .זה היה פידג'י, הוא היה נחת בקרבת מקום והחל לנקר את הרצפה, תר אחר פרורי לחם.

טובי ~
    מן הפוקדור יצא טורצ'יק קופצני למראה. הוא דילג מסביבך וקפץ מאושר, כנראה מהצורך למתוח את שריריו. הוא דילג וקפץ ואפילו מעד ונפל על פרצופו, אך נותר עליז ועסוק. הוא לא מבחין בשיח שמולו ונכנס ישר דרכו. לאחר רשרושים קלים אתה שומע אותו צווח, הוא ברח חזרה אליך, כשאחריו היה סאנקארן קשוח למראה!

5. היזהרו מחיקויים!
    ניק ~
    אתה מרגיש כאילו אתה הולך להתפוצץ. כדי להפג את הרגש המתחולל בך אתה משחרר לאויר את הפוקימון שלך. מתוך הפוקדור יוצא: . הוא מביט בך במבט מוזר ואינך יכול לראות את עיניו. הוא עד מהרה מרכין את ראשו ובוהה ברצפה בחוסר עניין. בעודו עומד סתם כך אתה מבחין בפוקימון שמעופף היישר לעברכם.
    .זה היה פידג'י, הוא היה נחת בקרבת מקום והחל לנקר את הרצפה, תר אחר פרורי לחם.

אשלוף מכיסי את הפוקדע ואסרוק את העכבר הקטן, אראה מה הוא יודע לעשות. באותו זמן אומר לו:"היי, אני ניק. אני אהיה איתך בזמן הקרוב. רוצה להראות לי מה אתה יודע? השתמש במתקפה הכי חזקה שלך על הפידג'י הזה, בבקשה" אומר לו כדי לבחון את יכולותיו, ולדעת מה הוא יכול לעשות לפני שאני בכלל יוצא איתו למסע. באותו רגע אני חושב לעצמי שאולי כל הלימודים שהוריי כפו עליי יתחילו לעזור לי עם ניתוח נכון של מצבים במסע שלי.
    Spoiler ספוילר

6. מנהל למופת! (לשעבר)
    טובי ~
    מן הפוקדור יצא טורצ'יק קופצני למראה. הוא דילג מסביבך וקפץ מאושר, כנראה מהצורך למתוח את שריריו. הוא דילג וקפץ ואפילו מעד ונפל על פרצופו, אך נותר עליז ועסוק. הוא לא מבחין בשיח שמולו ונכנס ישר דרכו. לאחר רשרושים קלים אתה שומע אותו צווח, הוא ברח חזרה אליך, כשאחריו היה סאנקארן קשוח למראה!
    חחחח איך הוא מפקצץ בספרייט... ס'חמוד!!
    ~~~~
    אביט באפרוח הקטן כשאני מחוייך חיוך רחב 'מממ... טורצ'יק, נהדר. פוקימון מצויין לפתוח איתו את המסע, נהפוך יחד לאדירים'.
    אנסה להרגיע ולתפוס את הקטנצ'יק בצחקוק "היי הרגע חבר קטן, בוא רגע ותקשיב.." ולפתע כשנבחין בסאנקרן ההוא אחדול מדבריי ואפציר בטורצ'יק במעט יותר רצינות "היי טורצ'יק, עמוד והקשב לי לרגע. רואה את הסאנקרן ההוא שם. הוא נראה זעוף, הוא בוודאי מצפה לקרב" אז הייה מוכן.
    ובנתיים אפתח את הפוקדע לדלות קצת מידע...

.

7. מנהל ראשי
    טובי וניק ~
    שניכם באותו מצב, עידכנתי את המתקפות.
    המשיכו כרגיל!

8. היזהרו מחיקויים!
    טובי וניק ~
    המשיכו כרגיל!
    לאחר שבעזרת מוחי העצומתי אבין מהן מתקפותיו של סינדאקוויל ושקוראים לו סינדאקוויל (ובעזרת הפוקדקס) אומר לעברו:" סינדאקוויל! השתמש בגחלת על פידג'י! נסה לפגוע בו באזורים בהם הוא יכווה קשות, כמו בבטנו או בראשו!" אומר לעברו, ולראשונה מאז הטיפולים אחוש בריגוש הזה שבפוקימון מבצע את מה שאמרת לו (למרות שזה קצת נצלני). אחשוב שאיני מעוניין בפידג'י, אך הוא יכול להיות אימון מצוין בשביל סינדאקוויל.
    Spoiler ספוילר

9. מנהל ראשי
    ניק ~
    סינדקויל מביט בך בחוסר עניין. הוא לא ממש תוקף מיד, אך פתאום באופן כמעט מבהיל פרץ של אש בקע מגבו, והוא ירה גחלת ישירות בפניו של פידג'י! פידג'י הופתע ומיד יצר מערבולת רוח חזקה שהטיחה את סינדקוויל על אחד העצים. סינדקוויל היה נראה כאילו הוא מוכן לתקוף שוב!

10. מנהל למופת! (לשעבר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי the charmander צפה בהודעה
    טובי וניק ~
    המשיכו כרגיל!
    אופס לא קראתי נכון x:
    ~~~
    "טורצ'יק אל תפחד! הקשב לקולי וסמוך עליי" אומר, אפעל מהר על מנת להקנות לטורצ'יק תחושת ביטחון ואמון בי.
    לאחר מכן אפקוד במהרה "היי נטר לעברו קלות עם מתקפת ניקור. נקר במרץ ואל תרפה חבר" ואסיים... אשתדל להשמע חד והחלטי.

.

11. מנהל ראשי
    טובי ~
    טורצ'יק נראה מעט מבוהל אך מקורו בוהק באור כסוף והוא מתחיל לנקר את סאנקרן שמתעצבן ומגופו של טורצקיק נראו נקודות קטנות שנשאבו אל גופו שמתרענן טיפה מהמתקפת ניקור.

12. מנהל למופת! (לשעבר)
    טובי ~
    טורצ'יק נראה מעט מבוהל אך מקורו בוהק באור כסוף והוא מתחיל לנקר את סאנקרן שמתעצבן ומגופו של טורצקיק נראו נקודות קטנות שנשאבו אל גופו שמתרענן טיפה מהמתקפת ניקור.
    "שיט זאת הייתה שאיבה..." אמלמל מעט מוטרד אך לא אראה זאת לטורצ'יק "טורצ'יק נקר עוד טיפה, פושים אחרונים ואז דחוף את עצמך מסאנקרן מעלה באמצעות הרגליים הקלילות שלך!" אפקוד עליו ואז אוסיף "ואז נסה גחלת!"

.

13. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון ~
    really? אוציא את בלבאזור?
    ~

פוקימון קטן דמוי פקעת יוצא מהפוקדור ומביט בך לאחר שמצמץ פעמיים. "בלבא!" הוא מחייך לעברך ומציג את עצמו כביכול אומר, שמח להכיר אותך.
    הייתי עייף, שקט.
    ---
    "בלבאזור, נהיה החברים הטובים ביותר" אומר לו בחיוך, "קדימה בוא נזוז!".
    ואז אתחיל להתקדם עם בלבאזור אל העיר הבאה

Spoiler ספוילר

14. מנהל ראשי
    חברים יקרים, אנחנו מתחילים!

דקסטר ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בצ'ארמנדר שנעלם לך באופן מוזר. לא משנה כמה חיפשת אותו הוא פשוט נעלם! אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אוק. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

~ מביט לעבר הפוקדור שקיבלתי זה עתה מפרופסור אוק בהתרגשות, בציפייה לקראת המסע המתקרב. קורא בקול וזרוק את הפוקדור "צא פוקימון" ממתין בהתרגשות לקראת התגלותו של הפוקימון החדש שלי כשבראשי אני נזכר בצ'ארמנדר, חברי הטוב שנעלם לי לפתע אתמול.

15. היזהרו מחיקויים!
    ניק ~
    סינדקויל מביט בך בחוסר עניין. הוא לא ממש תוקף מיד, אך פתאום באופן כמעט מבהיל פרץ של אש בקע מגבו, והוא ירה גחלת ישירות בפניו של פידג'י! פידג'י הופתע ומיד יצר מערבולת רוח חזקה שהטיחה את סינדקוויל על אחד העצים. סינדקוויל היה נראה כאילו הוא מוכן לתקוף שוב!
    אומר לו:"כל הכבוד סינדאקוויל! ועכשיו, מתקפה מהירה! תפיל את הציפור הזו על הרצפה!" אומר ושוב אגיע לרמות התרגשות ולהט גבוהות. 'אולי כדאי לי לעבוד על להירגע קצת בקרבות' אני חושב ומתרכז בעיניו העצומות והרגועות של סינדאקוויל כדי להירגע
    Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 20 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •