Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 20 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 296
  1. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: אלמוג
    שם השחקן/נית: בני
    תיאור/ספרייט: (מעדיף ספרייט, יותר אסתטי) לבני יש עיינים ירוקות בהירות , שיער שטני קצר , גובהו כ 170 ומשקלו ממוצע
    רקע אישי: אביו של בני היה חייל קרבי , כולם העריכו אותו , אבל הוא היה אדם קשוח ושקשה לרצות אותו . מרק רצה שבנו בני יהיה חזק כמוהו. בני ניסה לרצות אותו הוא התאמץ מאוד אך לא הצליח , מגיל צעיר בני היה בחוגי לחימה כמו ג'ודו , הוא התאמן כמעט כל יום בחדר כושר אבל כפי שאתם מבינים זה לא סיפק את אביו . בני התחיל להיות מתוסכל , הוא שנא את עצמו על זה שאביו לא מעריך אותו מספיק. בני התחיל להיות כמו אביו קשוח כלפי חוץ ובתוכו הוא היה עדיין ורך .
    פוקימון התחלתי: Chimchar
    אצל הפרופ': -לא לגעת-
    חפצים: אצל הפרופ': -לא לגעת-
    חפצים: פוקדורים(X5), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף: 0$.
    הערות/בקשות:

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

2. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טובי ~
    טורצ'יק מיהר לעבר סאנקרן והחל לנקר אותו שוב, ואז הוא קפץ ושרט אותו עם הרגליים. סאנקרן התחיל ממש לכעוס ואז הוא פשוט שרק בעוצמה אדירה, טורצ'יק מיהר לנסות ולשרוט אך הוא החל להרגיש ישנוני והאט קצב. בנתיים סאנקרן המשיך לשאוב אנרגיה ישירות מגופו של טורצ'יק ואתה מבחין שגופו מחלים מהשריטות! ממש לפני שטורצ'יק נרדם הוא הצליח לירות גחלת ישירות לעבר סאנקרן שהתגלגל לאחור ונחבט בעץ והתעלף. טורצ'יק נשכב על בטנו ופשוט נרדם, ישן שנת ישרים עם חיוך עקמקם על פניו ובועה הולכת ותנפחת...

אלון ~
    כסף 0$
    ~
    "בלבא בלבאזור!" מכריז בלבאזור ומחייך לעברך, הוא צועד לידך ומביט בך בחיבה. אתם מתקדמים לעבר העיר הבאה, יוצאים מהעיר בחיוך ונכנס לדרך רחבה מוקפת צמחייה. אתה מתהלך להנאתך ליד בלבאזור ולפתע מרגיש דחיפה בצד הרגל שלך, מבוהל אתה מחפש מי אחראי לזה. היה זה נער נמוך קומה יחסית עם מבט קשוח הצביע עליך עם שתי אצבעותיו. "צ'אקמוי טאנגה!" קרא לעברך גיבוב מוזר של מילים ביפנית!

דקסטר ~
    אתה מוציא את הפוקימון מהפוקדור ואור מסנוור בישר כי הוא אכן הכיל פוקימון. לאחר כמה שניות נגלה לפניך לא אחר מאשר צ'ארמנדר. הוא נראה בריא ושמח. אתה ממהר לעברו ומזהה מיד שזה אכן הצ'ארמנדר שאתב תמיד הכרת וחלמת לצאת איתו למסע. היה זה חברך הטוב וזה שנעלם לך אתמול. אתה לפתע נזכר שהמרקם של הפוקדור היה מעט מוזר, אז אתה בודק אותו שוב ומגלה שהיה שם בכלל פתק מודבק. אתה פותח אותו ומגלה שפרופ' אלם כתב לך מספר מילים "חבר טוב לעולם לא נעלם. חשבתי שתשמח להפגש איתו שוב."
    צ'ארמנדר משתולל משמחה ואתה לפתע קולט בזוית עין מראה לא משמח בכלל. היה זה הברנש הגדול שניסה לתפוס את צ'ארמנדר והוא נראה כעוס. "אז נפגשתם? אני מקוה שנהנית מהמפגש הקטן כי הצ'ארמנדר הזה שייך לי!" הוא מיהר להוציא החוצה לקרב פוקימון קטן וקשוח למראה .

ניק ~
    סינדקוויל הזדקף ובמהירות מטורף עף לעברו והטיח אותו על הרצפה, פידג'י השתולל בכעס רב ותפס את סינדקוויל והמריא גבוה באוויר ברגלו. הוא החל לנפנף בעצמה אדירה בכנפיו וניתק את סינדקויל באוויר ויצר מערבולת רוח שהעיפה את סינדקוויל בעצמה והוא התרסק על אחד העצים. סינדקוויל נעמד שוב ורעד בכל הכח, נראה שהוא נפגע בחומרה. פידג'י הסתובב ואז החל לעוף לעבר סינדקוויל, מעוניין לדחוף אותו ולסיים עם זה!

כל שאר הנרשמים, לצערי הטפסים לא היו מספיק טובים, סורי.

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    [COLOR=#DAA520][B]
    ניק ~
    סינדקוויל הזדקף ובמהירות מטורף עף לעברו והטיח אותו על הרצפה, פידג'י השתולל בכעס רב ותפס את סינדקוויל והמריא גבוה באוויר ברגלו. הוא החל לנפנף בעצמה אדירה בכנפיו וניתק את סינדקויל באוויר ויצר מערבולת רוח שהעיפה את סינדקוויל בעצמה והוא התרסק על אחד העצים. סינדקוויל נעמד שוב ורעד בכל הכח, נראה שהוא נפגע בחומרה. פידג'י הסתובב ואז החל לעוף לעבר סינדקוויל, מעוניין לדחוף אותו ולסיים עם זה!

כל שאר הנרשמים, לצערי הטפסים לא היו מספיק טובים, סורי.
    "סינדאקוויל, לא!" אצעק. "עכשיו! שלח גחלת עוצמתית לעבר פידג'י! אל תיתן לו להתקרב אליך אפילו!" אומר. ארגיש בזעם משתולל שעולה בי, ואני מרגיש שהוא מתחזק לאט לאט וקשה לי לשלוט בו
    Spoiler ספוילר

4. מנהל ראשי
    ניק ~
    סינדקוויל פולט בעוצמה אדירה אש ענקית מגבו ויורה גחלת פעם נוספת לעבר פידג'י. פידג'י חומק מהמתקפה ועף למעלה. הוא חג סביב סינקויל, כביכול מתגרה בו. לאחר מכן הוא יוצר מערבולת רוח שמתחילה לדחוף את סינדקוויל שנאבק בה בכל הכח! סינדקוויל מנסה בכל כוחו לעמוד על רגליו אך לבסוף הוא מתגלגל לאחור, אך הוא לא מוותר, הוא נעמד בכוחותיו הקלושים שנותרו לו על שני רגליו!

5. היזהרו מחיקויים!
    ניק ~
    סינדקוויל פולט בעוצמה אדירה אש ענקית מגבו ויורה גחלת פעם נוספת לעבר פידג'י. פידג'י חומק מהמתקפה ועף למעלה. הוא חג סביב סינקויל, כביכול מתגרה בו. לאחר מכן הוא יוצר מערבולת רוח שמתחילה לדחוף את סינדקוויל שנאבק בה בכל הכח! סינדקוויל מנסה בכל כוחו לעמוד על רגליו אך לבסוף הוא מתגלגל לאחור, אך הוא לא מוותר, הוא נעמד בכוחותיו הקלושים שנותרו לו על שני רגליו!
    אני כועס מאוד בשלב זה. אני צועק:" סינדאקוויל, מתקפה מהירה! תעקוב אחריו עד שהוא יחטוף פגיעה ישירה!" אומר בזעם ואחפש משהו שאוכל לרסק
    Spoiler ספוילר

6. מנהל ראשי
    ניק ~
    אתה ממש מאבד את האיפוק שלך ומתחיל לצרוח בכעס, אתה מבחין בכמה פטריות ובועט בהן בעצבים. הן מתפרקות לגמרי ולא נשאר מהן הרבה. סינדקוויל חש בזה, הוא ממש מתחיל להתייאש. לבסוף, פידג'י נחת על שני רגליו וניקר שוב, ממתין לתגובתו של סינדקוויל. סינדוויל לא ויתר, הוא זינק קדימה ובמתקפה מהירה הדביק קצב לעבר פידג'י שהועף לאחור ונחבט על הרצפה, אך עד מהר זינק לאויר ודחף את סינדקוויל סחזרה, ואז שוב יצר מערבולת רוח עוצמתית למדי וסינדקוויל צנח ארצה עם עינים עצומות. הוא שכב שם, פרץ האש על גבו כבה ופידג'י החל לאבד עניין. לפתע סינדקוויל הרים את ראשו, גופו כולו חבול, הוא החל להזדקף. באופן מפתיע למדי הוא פשוט לא ויתר.

7. היזהרו מחיקויים!
    ניק ~
    אתה ממש מאבד את האיפוק שלך ומתחיל לצרוח בכעס, אתה מבחין בכמה פטריות ובועט בהן בעצבים. הן מתפרקות לגמרי ולא נשאר מהן הרבה. סינדקוויל חש בזה, הוא ממש מתחיל להתייאש. לבסוף, פידג'י נחת על שני רגליו וניקר שוב, ממתין לתגובתו של סינדקוויל. סינדוויל לא ויתר, הוא זינק קדימה ובמתקפה מהירה הדביק קצב לעבר פידג'י שהועף לאחור ונחבט על הרצפה, אך עד מהר זינק לאויר ודחף את סינדקוויל סחזרה, ואז שוב יצר מערבולת רוח עוצמתית למדי וסינדקוויל צנח ארצה עם עינים עצומות. הוא שכב שם, פרץ האש על גבו כבה ופידג'י החל לאבד עניין. לפתע סינדקוויל הרים את ראשו, גופו כולו חבול, הוא החל להזדקף. באופן מפתיע למדי הוא פשוט לא ויתר.
    נראה שעיקשותו של סינדאקוויך מכבה מעט את זעמי. אני אומר לו, הפעם יותר ברוגע:" סינדאקוויל, תשתמש בגחלת! כל גחלת שהוא מתחמק ממנה, תשלח עוד אחת! זאת הולכת להיות המתקפה האחרונה בקרב!" אומר לו, תוך כדי שאני מאוכזב מעצמי על כך שחירבתי חייהם של 3 פטריות.
    Spoiler ספוילר

8. מנהל ראשי
    ניק ~
    סינדקוויל מביט בך. הוא רואה עד כמה אתה נלחם בצורך להתפרץ ולאבד שליטה והוא מעלה דמעות בעיניו. נראה שמעין חומה נשברה ביניכם בזה הרגע. נראה כי כעת הוא הבין, כעת הוא סוף סוף יודע לצד מי הוא נלחם. הוא היישר מבט לעבר פידג'י וגבו בער שוב, הלהבה גדלה וגדלה וגדלה ולבסוף סינדקויל צרח בעוצמה אדירה, מגבו פרץ האש הה כה גדול עד כי נראה שהוא עצמו כמעט נבלע בתוך האש. סינדקוויל ירה גחלת היישר לעבר פידג'י שמיד ניסה לעלות לאוויר אך לא הספיק, הגחלת היתה עומצתית כל כך עד כי נראה כי פידג'י הותקף על ידי שלושה מתקפות שונות! סינדקוויל ירה גחלת נוספת שריסקה את פידג'י על הרצפה! סינדקוויל זעם. הוא כעס כל כך ומיד ירה גחלת לאויר! נראה שהוא החל לאבד שליטה לגמרי! פידג'י לעומתו שכב מעולף על הרצפה!

9. היזהרו מחיקויים!
    ניק ~
    סינדקוויל מביט בך. הוא רואה עד כמה אתה נלחם בצורך להתפרץ ולאבד שליטה והוא מעלה דמעות בעיניו. נראה שמעין חומה נשברה ביניכם בזה הרגע. נראה כי כעת הוא הבין, כעת הוא סוף סוף יודע לצד מי הוא נלחם. הוא היישר מבט לעבר פידג'י וגבו בער שוב, הלהבה גדלה וגדלה וגדלה ולבסוף סינדקויל צרח בעוצמה אדירה, מגבו פרץ האש הה כה גדול עד כי נראה שהוא עצמו כמעט נבלע בתוך האש. סינדקוויל ירה גחלת היישר לעבר פידג'י שמיד ניסה לעלות לאוויר אך לא הספיק, הגחלת היתה עומצתית כל כך עד כי נראה כי פידג'י הותקף על ידי שלושה מתקפות שונות! סינדקוויל ירה גחלת נוספת שריסקה את פידג'י על הרצפה! סינדקוויל זעם. הוא כעס כל כך ומיד ירה גחלת לאויר! נראה שהוא החל לאבד שליטה לגמרי! פידג'י לעומתו שכב מעולף על הרצפה!
    אני גאה בסינדאקוויל על כך שעילף את פידג'י, אך בו זמנית זוכה לראות מראה עגומה של עצמי. אומר לעברו בכל כוחי:" די, די, סינדאקוויל! תירגע! אני בסדר!" אומר לו ואראה שאני רגוע. אחשוב במהירות איך אני יכול להרגיע אותו ואתלבט בין לצנן את האוויר לבין לחמם אותו יתר על המידה. לבסוף אחזור הביתה ובמהירות אביא דלי מים, אתחיל להתיז טיפות קטנות ממנו כדי להעשיר את האוויר במים ולהרגיע מעט את זעמו של סינדאקוויל.
    Spoiler ספוילר

10. מנהל ראשי
    ניק ~
    אתה מתיז מים שמצנן את האויר וסינקוויל מתחיל להרגע. אתה מתחיל להבין שהוא נמצא במצב של אפיסת כוחות והוא נרדם מעייפות. פידג'י עדיין מונח על הארץ, ישן שנת ישרים.

11. היזהרו מחיקויים!
    אקח את סינדאקוויל בידיי ואכנס אליי הביתה. אשב על כיסא ואלטף אותו בעדינות עד שיתעורר. כשיתעורר, אומר לו:" היי סינדאקוויל, זה אני, ניק. היה לך קרב קשה והרגעתי אותך. עכשיו, מוכן סוף סוף לצאת למסע?" אשאל אותו, בשיא הרוגע שלי.
    Spoiler ספוילר

12. מנהל ראשי
    ניק ~
    אמא שלך מופעה מהמטבח עם מכשיר מוזר בצבע סגלגל. היא מכוון אור כחול על סינדקוויל שמחייך באושר, אחר כך היא מביאה לו לאכול פירות שונים וסינדקוויל מרקד משמחה. הוא נראה בריא ומוכן לצאת לדרך!
    "שניה בן יקר שלי." אומר לך אמא שלך. "אתה מוכן לעשות למעני טובה? אני מוכנה לשלם לך מעט אם צעשה זאת למעני. אני צריכה שתביא את החבילה הזאת לאדם בשם ג'רר. הוא בעל חווה שגר בעיר סטון וויל. תוכל לשמור על החבילה מכל משמר ולמסור לו אותה?"

13. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [/color]טים ~[/b]
    את קמה בבוקר ומשום מה את נזכרת בחברתך האבודה ובמשפחתה. את לוקחת נשימה עמוקה ומחליטה שזה לא איך שאת מתחילה בוקר שכזה ומזדרזת לך להתארגן. את נזכרת במסיבה שנערכה לכבודך אמש על ידי הוריך וחבריך ויודעת שזה כל מה שאת היית צריכה שם. זה פגע במקום הנכון ואת מוכנה נפשית לעזוב את הבית. את לובשת את הבגדים החדשים שחבריך קנו לך וזורקת על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. את צועדת לעבר המעבדה ולאחר זמן מה את נכנסת. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח את מקבלת את הפוקדור הנכסף. את ממהרת לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. את מביטה בפוקדור וקולטת. את צועדת את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

[/quote]

טיפ*
    ~~
    אוציא את הפוקימון מהפוקדור. "היי! אני טיפ. אני הולכת להיות המאמנת שלך ואני בטוחה שיהיה לך מסע מדהים! אתה צ'יקוריטה נכון?" אשאל את הפוקימון הקטן בהתלהבות. לאחר שיענה לי אסרוק אותו בפוקדע כדי לראות אם אוכל לקבל עליו מידע חשוב נוסף.
    לאחר ההיכרות הקצרה אתחיל ללכת לכיוון הדרך הראשונה-שצ'יקוריטה מחוץ לפוקדור שלו כדי שלא אהיה לבד.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. היזהרו מחיקויים!
    ניק ~
    אמא שלך מופעה מהמטבח עם מכשיר מוזר בצבע סגלגל. היא מכוון אור כחול על סינדקוויל שמחייך באושר, אחר כך היא מביאה לו לאכול פירות שונים וסינדקוויל מרקד משמחה. הוא נראה בריא ומוכן לצאת לדרך!
    "שניה בן יקר שלי." אומר לך אמא שלך. "אתה מוכן לעשות למעני טובה? אני מוכנה לשלם לך מעט אם צעשה זאת למעני. אני צריכה שתביא את החבילה הזאת לאדם בשם ג'רר. הוא בעל חווה שגר בעיר סטון וויל. תוכל לשמור על החבילה מכל משמר ולמסור לו אותה?"
    "את לא צריכה לשלם לי אמא" אומר לה ואקח את החבילה. "אין בעיה. אשמור עליה מכל משמר!" אומר, אכניס את החבילה לתיקי ואצא לכיוון העיר סטון וויל
    Spoiler ספוילר

15. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    שם בפורום: The Charetard
    שם השחקן/נית: לוקאס
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: החיים של לוקאס היו חיים כמו של כל ילד רגיל לפני שיוצא למסע שלו, הוא חי עם הוריו שאהבו אותו מאוד, אהב מאוד פוקימונים וחלם לנצח בליגה כשיהיה בגיל לצאת למסע.
    הוא למד בבית הספר ואף הצטיין בכך, נשלח לעבוד עם הפרופסור ולסייע לו. כשהיה עם הפרופסור לוקאס למד המון דברים חדשים על עולם הפוקימונים ובכך קיבל קצת יתרון על המאמנים האחרים שיצאו ביחד איתו. הוא היה יוצא למסעות עם הפרופסור על מנת לחקור סוגים שונים של פוקימונים, ואף פעם הותקף על ידי עדר טאורוס זועמים ולהקת ספירואים. למרות כל אלה לוקאס לא פחד מהפוקימונים, הוא ידע שלמסע יש השלכות ויכול להיות שהוא יפגע או יפצע אבל עדיין, הוא מספיק נבון כדי לשרוד ולהגיע לליגה ואף לנצח.
    פוקימון התחלתי: צ'ארמנדר, אם תפוס טוטודייל
    אצל הפרופ': -לא לגעת-
    חפצים: פוקדורים(X5), תיק למסע מלא באוכל ללא הגבלה, פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף: 1000$.
    הערות/בקשות: houndour

עמוד 3 מתוך 20 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •