Pokemon GO
עמוד 10 מתוך 20 ראשוןראשון ... 89101112 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 136 עד 150 מתוך 296
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    אלון -
    נראה שהיא הבחינה בעובדה שאתה בן אנוש בפעם הראשונה. היא מעיפה לעברך מבט מתנשא "אני מציעה שתלך עכשיו, אני לא מוכנה לדון בזה עם ילד בגילך, אתה בקושי התחלת את המסע שלך ואתה ממש לא הולך להגיד לי מה לעשות! זה הבן שלי ואני רוצה שהעתיד שלו יהיה טוב משלך."
    "אבל אני לא רוצה את העתיד הזה!" הוא מתעצבן ומיד חוטף סתירה מצלצלת. "אתה לא תתווכח איתי מול זרים זה ברור לך?!" נראה שהיא מאבדת את זה טיפה...
    "טוב, מה דעתך שנקבע את זה בקרב פוקימונים מן המניין?" אשאל אותה.
    "כמו בפרק 706, מספר 49 בסאגת שחור ולבן. אם אני אפסיד, טוני ייאלץ לחזור לביתו, וכך גם אני. אם אנצח, הוא יבוא איתי למסע" אומר לאמא הדאוגה.
    "רק התחלתי את המסע שלי, לא? אם כך, למה שלא נילחם? אם אנצח, זה יראה לך כמה שאני מאמן חזק ושאין סיבה לדאוג לטוני לגבי היציאה למסע שלו, הוא יחזור בריא ושלם לביתו" אומר לאמא הריטארדית של טוני

Spoiler ספוילר

2. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    אלון -
    נראה שהיא הבחינה בעובדה שאתה בן אנוש בפעם הראשונה. היא מעיפה לעברך מבט מתנשא "אני מציעה שתלך עכשיו, אני לא מוכנה לדון בזה עם ילד בגילך, אתה בקושי התחלת את המסע שלך ואתה ממש לא הולך להגיד לי מה לעשות! זה הבן שלי ואני רוצה שהעתיד שלו יהיה טוב משלך."
    "אבל אני לא רוצה את העתיד הזה!" הוא מתעצבן ומיד חוטף סתירה מצלצלת. "אתה לא תתווכח איתי מול זרים זה ברור לך?!" נראה שהיא מאבדת את זה טיפה...

טיפ -
    אקנס נכנס לפוקדור שתמנדנד במהירות ונכנס לאחד השיחים! אפילו לא הספקת לגלות אם הוא נתפס. צ'יקוריטה נבהלת ומיד ממהרת אחריו. את ממהרת בעקבותיהם מתוך אינסטינקט ואת מרגישה את נופלת לפיר ענק בעקבות צ'יקוריטה. את מתגלגלת בבוץ ומרגישה פיכסה, מולך את מביטה בציקוריטה מחזיקה בפוקדור בפיה ולידה עמד בחור צעיר וגבוה ללא חולצה. הוא נראה בן גילך.

דקסטר -
    מיקום דרך 001
    כסף 25$
    -
    צ'ארמנדר ממש נהנה מהמחמאה שלך ומתיישב לידך. הוא נח ומביט לשמיים. ואז הוא מצביע על דרך 001 ואתם הולכים לכיוון. לפתע אתם שומעים רחש מהעשבים ולפניכם נגלה הופיפ! הוא החל לרחף בחיוך ושר לעצמו בנחת...

לוקאס -
    אתם ממשיכים בדרכם ומולך ניצב . הוא נראה כעוס למדי והוא אחז בידו קליפה של מה שנראה כמו ביצה. הוא הצביע על טוטודייל ורקע ברגליו בכעס.

טובי -
    אתה מזדרז לעבר המהומה בהתרגשות ואתה רואה קרב פוקימונים בין אוניקס ודראונזי, הבעלים של דראונזי נראה מחזיק בידיו שטרות ואוניקס שהיה רדום לפתע נראה מעולף!
    "מי הבא בתור? תוכלו לזכות ב200 דולר כרגע אם תביסו אותי! מי בא?!"

עמית - אתה בפנים.
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בכל הקורה אותך בשנים האחרונות, עד כמה מסוכן אתה מסוגל להיות עד כמה אלים, חששות מתגנבות ללבך לפתע. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. נזכר בכל מה שהוריך עשו למענך כל השנים הללו. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ בירץ'. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

ניק -
    הפוקדור רועד לכמה דקות ופתאום אתה שומע קול של נערה. היא נשמעת בצרות. סאמר שומעת את זה גם והיא צורחת ביחד איתה, אתה מחפש את הפוקדור שלך והוא לא נראה באיזור, סאמר החליטה לבדוק איפה הוא והיא נופלת אל תוך פיר חשוך! "הצילו!" אתה שומע את קולה!
    "מה הוא רוצה" אומר "טוטודייל אקדח מים עליו, תרגיע אותו"

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אלון -
    היא בוחנת אותך ואז מחייכת. "אז אם אני אלחם בך ואביס אותך אתה תלך למקום ממנו באת? יותר מזה, אני אלחם עם הפוקימונים של טוני, ואביס אותך בכל זאת. אם אני מפסידה טוני יכול ללכת לאן שירצה." אמרה בביטחון מלא. היא הראתה לך את הדרך לחצר ונעמדה שם, מחזיקה פוקדור ביד. "טוני, תסתכל ותלמד."
    "אאמא ממתי את יודעת להילחם?" שאל טוני.
    "טוני, אני אלופת אינדיגו של שנת 1988. אל תזלזל ביכולותיי!"

לוקאס -
    סנדשרו חמק מאקדח המים במהירות מפתיעה ובסחרור כמו כדור הוא דחף את טוטודייל שהלך שלושה צעדים לאחור...

4. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור

ניק -
    הפוקדור רועד לכמה דקות ופתאום אתה שומע קול של נערה. היא נשמעת בצרות. סאמר שומעת את זה גם והיא צורחת ביחד איתה, אתה מחפש את הפוקדור שלך והוא לא נראה באיזור, סאמר החליטה לבדוק איפה הוא והיא נופלת אל תוך פיר חשוך! "הצילו!" אתה שומע את קולה!
    "אני כבר בא!" אצעק לעברה. אחפש גפנים באזור. אם אמצא כמה, אקלע אותם אחד אל השני ביצירת חבל מאולתר וארוך. אקשור את הצד האחד לעץ ואת הצד השני לגופי, ואתחיל לרדת עם סיד בידי. אם לא אמצא, אומר לה:" אני הולך להזעיק עזרה ! כבר חוזר!" ואז אני אתחיל לרוץ עד לעיירה סטונוויל, שם אני אכנס למרכז הפוקיומנים ואומר" נערה נפלה לתוך בור בדרך 001. מישהו יכול לעזור לי להציל אותה?". בשני המקרים אשתדל לשמור על עצמי רגוע ומפוקס.
    Spoiler ספוילר

5. לא ברור בכלל
    אלון -
    היא בוחנת אותך ואז מחייכת. "אז אם אני אלחם בך ואביס אותך אתה תלך למקום ממנו באת? יותר מזה, אני אלחם עם הפוקימונים של טוני, ואביס אותך בכל זאת. אם אני מפסידה טוני יכול ללכת לאן שירצה." אמרה בביטחון מלא. היא הראתה לך את הדרך לחצר ונעמדה שם, מחזיקה פוקדור ביד. "טוני, תסתכל ותלמד."
    "אני רואה.. אני רואה.." אומר, "בלבאזור, אתה מוכן חבר?" אשאל אותו בחיוך.
    "בלבאזור הוא הפוקימון החזק ביותר שידוע לאנושות, היכוני לתבוסה" אומר ואחכה לפוקימון שלה.

Spoiler ספוילר

6. Because lizards can swim
    אלון -

לוקאס -
    סנדשרו חמק מאקדח המים במהירות מפתיעה ובסחרור כמו כדור הוא דחף את טוטודייל שהלך שלושה צעדים לאחור...
    "טוטודייל רוץ אליו" אומר לו ומתי שהוא יהיה קרוב אני אומר "תפוס אותו שלא יוכל לזוז ותשתמש באקדח מים"

7. מנהל ראשי
    ניק -
    אתה ממהר ליצור חבלים מהגפנים ומנסה לראות מה קורה למטה, לפתע החול המפורר גורם לך לאבד שיווי משקל וליפול אחריהם. אתה מתרסק על פטריה ענקית למדי, היה זה פרסקט דהסתלק במהירות מהאיזור. החולצה שלך נקרעה במהלך הנפילה ואתה נעמד על רגלך ומבחין בנערה מכוסה בבוץ ועפר. לידך עמדה צ'יקוריטה כשבפיה פוקדור.

אלון -
    "מעניין." אומרת האם ופתאום העיניים שלה נוצצות. "סנטרט, צא!" היא פקדה במהירות. "אני אתן לך להתחיל."

לוקאס -
    טוטודייל מנסה לתפוס אותו אך הוא מהיר מאוד כשהוא מסתחרר, הוא מחליט להסתחרר במקום אחד זורק חול במהירות מרשימה מלווה בעוקצי רעל קטנים לעבר טוטודייל!

8. לא ברור בכלל
    אלון -
    "מעניין." אומרת האם ופתאום העיניים שלה נוצצות. "סנטרט, צא!" היא פקדה במהירות. "אני אתן לך להתחיל."
    "עשינו את זה פעם אחת בלבאזור, נעשה את זה פעם נוספת" אומר ואקרוץ לו.
    "תשתמש בדחיפה!" אורה לו.

Spoiler ספוילר

9. מנהל ראשי
    אלון -
    "מתקפה מהירה!" קוראת אמו של רובי. במהירות יוצאת דופן סנטרט מעיף את בלבזור לאחור בסחרור מרהיב! "בום על קולי!" מגיעה פקודה שניה מיד לאחר מכן!

10. לא ברור בכלל
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kodak צפה בהודעה
    אלון -
    "מתקפה מהירה!" קוראת אמו של רובי. במהירות יוצאת דופן סנטרט מעיף את בלבזור לאחור בסחרור מרהיב! "בום על קולי!" מגיעה פקודה שניה מיד לאחר מכן!
    רגע
    מה רובי
    קוראים לו טוני
    -

"בלבאזור, תתחמק על ידי הטחת הגפנים שלך באדמה!" אורה לו, "לאחר מכן, תצליף בגפניך לכל עבר, בצורה כזו שלא משנה כיצד סנטרט יתקרב- הוא ייפגע!" אורה לו.

Spoiler ספוילר

11. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי kodak צפה בהודעה
    ניק -
    אתה ממהר ליצור חבלים מהגפנים ומנסה לראות מה קורה למטה, לפתע החול המפורר גורם לך לאבד שיווי משקל וליפול אחריהם. אתה מתרסק על פטריה ענקית למדי, היה זה פרסקט שהסתלק במהירות מהאיזור. החולצה שלך נקרעה במהלך הנפילה ואתה נעמד על רגלך ומבחין בנערה מכוסה בבוץ ועפר. לידך עמדה צ'יקוריטה כשבפיה פוקדור.
    אוי אלוהים שינית ניק. היקום קורס לתוך עצמו
    wut מה אני נפגש עם אליס?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אומר לעברה:" שלום. אני ניק. מי את?" בינתיים אבדוק שסאמר חיה, שניק בסדר ואחפש את הפוקדור של הקאטרפי המעוות
    Spoiler ספוילר

12. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    COLOR=#daa520]טובי -
    אתה מזדרז לעבר המהומה בהתרגשות ואתה רואה קרב פוקימונים בין אוניקס ודראונזי, הבעלים של דראונזי נראה מחזיק בידיו שטרות ואוניקס שהיה רדום לפתע נראה מעולף!
    "מי הבא בתור? תוכלו לזכות ב200 דולר כרגע אם תביסו אותי! מי בא?!"
    [/COLOR]
    ״אני בא!״ אחזיר לו בהתלהבות. אביט בטורצ׳יק במבט להוט ורעב ואומר ״קדימה חבר אני יודע שאנחנו מסוגלים אנחנו צוות נפלא!״ ואחדיר בו מוטבציה.
    ״טורצ׳יק קדימה השתמש בזריזות, חוג סביב ואז ניקור!״ אורה לו
    ---
    תזכיר לי מה המתקפות שלי, חחח אני לא יכול לבדוק מהפלאפון.

13. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טיפ -
    אקנס נכנס לפוקדור שתמנדנד במהירות ונכנס לאחד השיחים! אפילו לא הספקת לגלות אם הוא נתפס. צ'יקוריטה נבהלת ומיד ממהרת אחריו. את ממהרת בעקבותיהם מתוך אינסטינקט ואת מרגישה את נופלת לפיר ענק בעקבות צ'יקוריטה. את מתגלגלת בבוץ ומרגישה פיכסה, מולך את מביטה בציקוריטה מחזיקה בפוקדור בפיה ולידה עמד בחור צעיר וגבוה ללא חולצה. הוא נראה בן גילך.

ראיתי את זה בציטוט של מישו ולא קלטתי שזה בהמשך שלי (התמונה) ואני כזה THE FUCK IS THIS
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "אממ...... היי" אומר לנער מעט בפדחנות. אקח את הפוקדור מצ'יקוריטה ואכניס אותו לכיס שלי.
    "אתה צריך עזרה?" אשאל ליתר ביטחון. 'אולי כדאי שאתרחק מכאן. לפגוש אדם בלי חולצה באמצע שום מקום זה קצת מסוכן' אחשוב במוחי מעט בלחץ
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. Because lizards can swim
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kodak צפה בהודעה
    ניק -
    אתה ממהר ליצור חבלים מהגפנים ומנסה לראות מה קורה למטה, לפתע החול המפורר גורם לך לאבד שיווי משקל וליפול אחריהם. אתה מתרסק על פטריה ענקית למדי, היה זה פרסקט דהסתלק במהירות מהאיזור. החולצה שלך נקרעה במהלך הנפילה ואתה נעמד על רגלך ומבחין בנערה מכוסה בבוץ ועפר. לידך עמדה צ'יקוריטה כשבפיה פוקדור.

אלון -

לוקאס -
    טוטודייל מנסה לתפוס אותו אך הוא מהיר מאוד כשהוא מסתחרר, הוא מחליט להסתחרר במקום אחד זורק חול במהירות מרשימה מלווה בעוקצי רעל קטנים לעבר טוטודייל!
    "טוטודייל תשתמש באקדח מים לאוויר ותקפיא אותו עם אגרוף קרח כדי להגן על עצמך" אומר לו "ואז תשתמש בריקוד הגשם ובאקדח מים שוב"

15. מנהל ראשי
    ניק -
    הנערה עונה לך ששמה הוא טיפ ואז היא שואלת אותל אם אתה צריך עזרה. אתה בנתיים סורק את האיזור ומוצא את ההפוקדור שלך וסאמר מצטרפת אליך, משפשפת את ישבנה. "מי זו?" שואלת סאמר בפרצוף כעוס למדי.

אלון -
    טוני ~^~
    -
    בלבאזור מכה בגפנים ברצפה וגופו עולה לאויר כדרקן הבום על קולי פוגעת בגפניו. בלבאזור קורס פנימה אך יוצא ללא פגע מלבד גפניו שנפגעו מהמכה.
    בלבאזור מקשיב לך ומצליף לכל עבר, אך סנטרט מרוכז מתמיד חומק מכל הצלפה בקלות.
    "סנטרט, השתמש במתקפת מהירות! [יותר מתאים איוושה אבל בסדר זה סוויפט] כוכבים קטנים מתעופפים לעבר בלבאזור ופוגעים בו. בלבאזור מתחיל להתנשף...

טובי -
    ניקור
    זריזות
    שריטה
    גחלת נראה לי...
    -
    "אז אתה חושב שאתה יכול מולי עם הבדיחה הזאת? ברכותיי יש לך את הפוקימון העלוב ביותר שראיתי מימי!" צחק הבריון בקולי קולות "קוראים לי סטיב, ואני ממליץ לך לזכור את השם הזה כי אם תפסיד בקרב אתה תהיה חייב לי עשר דולר!"
    טורצ׳יק נפגע ונראה שעיניו מלאות בדמעות, הוא יוצא למתקפה נגד דראוזי, הוא רץ במהירות לאורך הזירה ואז חג סביב דראוזי שיושב שם באדישות, לבסוף הוא מנקר אותו ודראוזי מפנה את מבטו לעבר טורצ׳יק.
    "היפנוזה!" קרא סטיב ודראןזי החל לנענע את ידיו באיטיות רבה...

טיפ -
    "קוראים לי ניק ואני בסדר גמור תודה רבה." עונה לך ניק ומבין השיחים לפתע יוצאת נערה אחרת משפשפת את ישבנה. היא נראתה כועסת, היא הביטה בך במבט לא מבורך כלל ונראה שהיא ממש לא אוהבת אותך. "בוא נלך, אני לא מחכה פה, אם היא רוצה להצטרף אלינו היא יכולה לבוא בכוחות עצמה." היא אמרה ונכנסה למערה. לפתע את שומעת צרחות שמגיעות מהמערה שלא ראית קודם "ניק בוא מהר! ניק!"

לוקאס -
    אתה שחקן מעולה!
    -
    טוטודייל יוצר מעין מגן עשוי קרח שמגן עליו מהמתקפות ואז היא יוצר ענן גשם גדול שמחליש את סאנדשרו מאוד, באקדח מים עוצמתי במיוחד סאנדשרו עף לאחור ונראה שהוא נפגע מאוד מזה. הוא לא מוותר ויורה לעברו את עוקצי הרעל שלו!

עמוד 10 מתוך 20 ראשוןראשון ... 89101112 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •