Pokemon GO
עמוד 12 מתוך 20 ראשוןראשון ... 21011121314 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 166 עד 180 מתוך 296
  1. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kodak צפה בהודעה
    ניק -
    הנערה עונה לך ששמה הוא טיפ ואז היא שואלת אותל אם אתה צריך עזרה. אתה בנתיים סורק את האיזור ומוצא את ההפוקדור שלך וסאמר מצטרפת אליך, משפשפת את ישבנה. "מי זו?" שואלת סאמר בפרצוף כעוס למדי.

אלון -
    טוני ~^~
    -
    בלבאזור מכה בגפנים ברצפה וגופו עולה לאויר כדרקן הבום על קולי פוגעת בגפניו. בלבאזור קורס פנימה אך יוצא ללא פגע מלבד גפניו שנפגעו מהמכה.
    בלבאזור מקשיב לך ומצליף לכל עבר, אך סנטרט מרוכז מתמיד חומק מכל הצלפה בקלות.
    "סנטרט, השתמש במתקפת מהירות! [יותר מתאים איוושה אבל בסדר זה סוויפט] כוכבים קטנים מתעופפים לעבר בלבאזור ופוגעים בו. בלבאזור מתחיל להתנשף...

טובי -
    ניקור
    זריזות
    שריטה
    גחלת נראה לי...
    -
    "אז אתה חושב שאתה יכול מולי עם הבדיחה הזאת? ברכותיי יש לך את הפוקימון העלוב ביותר שראיתי מימי!" צחק הבריון בקולי קולות "קוראים לי סטיב, ואני ממליץ לך לזכור את השם הזה כי אם תפסיד בקרב אתה תהיה חייב לי עשר דולר!"
    טורצ׳יק נפגע ונראה שעיניו מלאות בדמעות, הוא יוצא למתקפה נגד דראוזי, הוא רץ במהירות לאורך הזירה ואז חג סביב דראוזי שיושב שם באדישות, לבסוף הוא מנקר אותו ודראוזי מפנה את מבטו לעבר טורצ׳יק.
    "היפנוזה!" קרא סטיב ודראןזי החל לנענע את ידיו באיטיות רבה...

טיפ -
    "קוראים לי ניק ואני בסדר גמור תודה רבה." עונה לך ניק ומבין השיחים לפתע יוצאת נערה אחרת משפשפת את ישבנה. היא נראתה כועסת, היא הביטה בך במבט לא מבורך כלל ונראה שהיא ממש לא אוהבת אותך. "בוא נלך, אני לא מחכה פה, אם היא רוצה להצטרף אלינו היא יכולה לבוא בכוחות עצמה." היא אמרה ונכנסה למערה. לפתע את שומעת צרחות שמגיעות מהמערה שלא ראית קודם "ניק בוא מהר! ניק!"

לוקאס -
    אתה שחקן מעולה!
    -
    טוטודייל יוצר מעין מגן עשוי קרח שמגן עליו מהמתקפות ואז היא יוצר ענן גשם גדול שמחליש את סאנדשרו מאוד, באקדח מים עוצמתי במיוחד סאנדשרו עף לאחור ונראה שהוא נפגע מאוד מזה. הוא לא מוותר ויורה לעברו את עוקצי הרעל שלו!

~~~
    "טוטודייל, שוב מגן קרח" אומר לו "עכשיו קפוץ לאוויר ותשתמש עליו באקדח מים מלמעלה!"

2. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון -
    "אלון!" נשמע קול מוכר, היתה זו אמו של טוני, "אני רוצה שתיקח את זה!" היא מביאה לך פוקדור. "אני מבינה שאתם לא ממשיכים יחד אז רציתי לגמול לך בדרכי שלי, הוא היה שלי פעם, אבל אני יודעת כמה הוא צמא לחיים אחרים. הוא יעזור לך המון! אנא קח אותו איתך!" היא מחייכת, לפתע היא נראית הרבה פחות קשוחה ויהירה..
    "תודה רבה!" אומר, "מענין איזה פוקימון מיסתורי זה.." אמלמל לעצמי, ואתקדם אל עבר העיר הבאה במהרה

Spoiler ספוילר

3. מנהל ראשי

דקסטר -
    מיקום דרך 001
    כסף 25$
    -
    צ'ארמנדר ממש נהנה מהמחמאה שלך ומתיישב לידך. הוא נח ומביט לשמיים. ואז הוא מצביע על דרך 001 ואתם הולכים לכיוון. לפתע אתם שומעים רחש מהעשבים ולפניכם נגלה הופיפ! הוא החל לרחף בחיוך ושר לעצמו בנחת...

"היי פוקימון!" אני אומר לעצמי ולצ'ארנמדר שעומד ליידי. מסתכל על צ'ארמנדר ואומר לו "צ'ארמנדר, מוכן? אנחנו הולכים להביס אותו!"

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [טיפ -
    "קוראים לי ניק ואני בסדר גמור תודה רבה." עונה לך ניק ומבין השיחים לפתע יוצאת נערה אחרת משפשפת את ישבנה. היא נראתה כועסת, היא הביטה בך במבט לא מבורך כלל ונראה שהיא ממש לא אוהבת אותך. "בוא נלך, אני לא מחכה פה, אם היא רוצה להצטרף אלינו היא יכולה לבוא בכוחות עצמה." היא אמרה ונכנסה למערה. לפתע את שומעת צרחות שמגיעות מהמערה שלא ראית קודם "ניק בוא מהר! ניק!"

"מהר!" אצעק לנער ששמו ניק וארוץ למערה תוך כדי שאוציא את הפוקימונים שלי מהפוקדור.
    אחפש את הנערה בלחץ ואנסה לראות איפה היא ומה קרה לה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טובי -
    טורצ׳יק תופס מהירות יותר ויותר ונראה שהוא הקשיב למחשבתך, לפתע נראה כאילו אש פורצת ממנו והוא נהיה אף מהיר יותר! במקום לשלוח גחלת הוא הסתער על דרואזי והעיף אותו לאחור ואש פרצה מגופו של דראוזי! ברכותיי טורצ׳יק למד התפרצות [flame burst].
    דרואזי ניצל את ההזדמנות שטורצ׳יק היה כה נרגש ושלח קרן בלבול שבילבלה את טורצ׳יק!

6. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    טובי -
    טורצ׳יק תופס מהירות יותר ויותר ונראה שהוא הקשיב למחשבתך, לפתע נראה כאילו אש פורצת ממנו והוא נהיה אף מהיר יותר! במקום לשלוח גחלת הוא הסתער על דרואזי והעיף אותו לאחור ואש פרצה מגופו של דראוזי! ברכותיי טורצ׳יק למד התפרצות [flame burst].
    דרואזי ניצל את ההזדמנות שטורצ׳יק היה כה נרגש ושלח קרן בלבול שבילבלה את טורצ׳יק!
    "שיט, לעזזל..." אמלמל בלחש, אשתדל שאף אחד לא ישמע זאת.
    'טוב בוא ננסה להשתמש בזה גם לטובתינו...' אחשוב, אזרום עם טורצ'יק המבולבל. אעודד ואמריץ אותו אפילו יותר "כל הכבוד חבר קטן! אתה אלוף!!!" אצהל בקול. "קדימה השתגע השתמש בזריזות ותזז סביב! נסה לשרוט אותו בכל פעם מכיוון שונה"
    ואקווה כי זה יצליח.

.

7. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    \
    עמית - אתה בפנים. אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בכל הקורה אותך בשנים האחרונות, עד כמה מסוכן אתה מסוגל להיות עד כמה אלים, חששות מתגנבות ללבך לפתע. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. נזכר בכל מה שהוריך עשו למענך כל השנים הללו. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ בירץ'. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

תגובה בונה -_-

-----

'אני מתחיל' אחשוב 'סוף סוף' אשמח אפילו. 'אבל בתור מי? כל כך הרבה שאלות' הפחד מחלחל לאיטו בתוככי....
    "דיי מספיק" אגיד לפתע בקול "מספיק עם מחשבות כאלו, לא מוכן לעוד התקף חרדה, צא פוקימון!" אגיד נרגש לחץ במרכז הכדור הנוצץ והחדש ואגלה את סודותיו

כמו תמיד. עמיטריד.

8. מנהל ראשי
    לוקאס -
    סאנדשרו יורה עוקצי רעל שנחסמים על ידי המגן מים הקפוא שטוטודייל יצר, לאחר מכן סאנדשרו תופס תנופה ובסחרור ענקי מיד אחרי שטוטודייל גם קפץ. טוטודייל ירה אקדח מים שריסק את סאנדשרו על הרצפה והתעלף מיד. טוטודייל היה מרוד גאה בעצמו והחל לרקד!

אלון -
    מיקום דרך 002
    כסף 125$
    -
    אתה נכנס לשביל צר יותר בעל צמחיה עבה יותר ובתחילתו היה שלט שעליו כתוב דרך 002.
    "היי אתה!" קרא לעברך מאמן בן גילך. "אני מוכן לקרב רציני ואתה נראה לי מתאים, אתה בעניין?"

דקסטר -
    פשוט תשלח מתקפה כשאתה מתחיל קרב, אחרת הפוקימון מקבל התקפה ראשונה...
    -
    הופיפ מרחף חיבר צ׳ארמנדר עם אבקת שינה שמרחפת לאיטה לעברו באור מנצנץ!

טיפ -
    את ממהרת לעבר ניק ונכנסת למערה ואתם מבחינים באוניקס אימתני ומפחיד. נראה שסאמר בסדר דוקא...
    בזמן שהם מתנהלים עם האוניקס שלהם מולך מתייצב אוניקס נוסף והוא נראה כעוס!

טובי -
    "אני לא חושב שככה אתה הולך לנצח!" צחקק סטיב "אני מציע שפדוט תמסור לי את הכסף!" טורצ׳יק משורר בקולי קולות ומתחיל לנקר את עצמו והקהל מתפוצץ מצחוק! לאחר מכן טורצ׳יק מתעורר ומשתמש בזריזות ואז שורט את דראוזי! דראוזי יורה עוד קרן בלבול אך מפספס כי טורצ׳יק כבר היה מהיר מאוד!

עמית -
    אתה מגלה את הפוקימון שנמצא בפוקדור היה זה טורטויג והוא היה נראה נחוש מאוד ושמח לקראתך.

9. מנהל למופת! (לשעבר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    טובי -
    "אני לא חושב שככה אתה הולך לנצח!" צחקק סטיב "אני מציע שפדוט תמסור לי את הכסף!" טורצ׳יק משורר בקולי קולות ומתחיל לנקר את עצמו והקהל מתפוצץ מצחוק! לאחר מכן טורצ׳יק מתעורר ומשתמש בזריזות ואז שורט את דראוזי! דראוזי יורה עוד קרן בלבול אך מפספס כי טורצ׳יק כבר היה מהיר מאוד!
    עכשיו הבטחון יעלה, למראה התפנית המשתנה בקרב. ואגיב סוף-סוף לסטיב "היי גאון, חושב שחזית הכל?? שים לב למה שקורה עכשיו!"
    ואז אפקוד על טורצ'יק "היי קדימה חבר זאת ההזדמנות לסיים את זה, השתמש עוד פעם אחת אחרונה בזריזות והפוך למהיר להפליא. אז חוג סביב דראוזי במהירות שיא במעגלים ובכל פעם זנק מכיוון אחר עם שריטה והמשך להסתובב. כשתראה שדרואזי מתחיל לאבד אותך זנק גבוהה אל מעליו וגמור את זה עם התפרצות!"

.

10. מנהל ראשי
    טובי -
    במהירות מסחררת טורצ׳יק כבר מתחיל לשרוט מכל כיוון, לבסוף הוא מתפרץ בעוצמה אדירה ומעיף את דראוזי לאחור שסופסוף נעמד על רגליו. הוא סופסוף מתחיל ממש להתעצבן. הוא הרים את ידיו ושלח קרן על חושית ופגע בטורצ׳יק שצרח בכאב!

11. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    לוקאס -
    סאנדשרו יורה עוקצי רעל שנחסמים על ידי המגן מים הקפוא שטוטודייל יצר, לאחר מכן סאנדשרו תופס תנופה ובסחרור ענקי מיד אחרי שטוטודייל גם קפץ. טוטודייל ירה אקדח מים שריסק את סאנדשרו על הרצפה והתעלף מיד. טוטודייל היה מרוד גאה בעצמו והחל לרקד!

אלון -
    מיקום דרך 002
    כסף 125$
    -
    "היי אתה!" קרא לעברך מאמן בן גילך. "אני מוכן לקרב רציני ואתה נראה לי מתאים, אתה בעניין?"

דקסטר -
    פשוט תשלח מתקפה כשאתה מתחיל קרב, אחרת הפוקימון מקבל התקפה ראשונה...
    -
    הופיפ מרחף חיבר צ׳ארמנדר עם אבקת שינה שמרחפת לאיטה לעברו באור מנצנץ!

טיפ -
    את ממהרת לעבר ניק ונכנסת למערה ואתם מבחינים באוניקס אימתני ומפחיד. נראה שסאמר בסדר דוקא...
    בזמן שהם מתנהלים עם האוניקס שלהם מולך מתייצב אוניקס נוסף והוא נראה כעוס!

טובי -

עמית -
    אתה מגלה את הפוקימון שנמצא בפוקדור היה זה טורטויג והוא היה נראה נחוש מאוד ושמח לקראתך.
    אביט ביצור המוזר "תשמע" אגיד לו לאחר בחינה ארוכה "אין סיבה שתשאר פוקדור ו..... אין לי מוסג מה עושים עכשיו" אגיד לו "אז מה בא לך לעשות?" אשאל

כמו תמיד. עמיטריד.

12. לא ברור בכלל
    שם: tAlon

אלון -
    מיקום דרך 002
    כסף 125$
    -
    מזה אתה לא תביא לי פוקימונים היום?
    --
    ״כמובן״ אומר ואחכ לפוקימון שלו, ואז אותיא את הפוקימון המסתורי שלי

13. מנהל למופת! (לשעבר)
    טובי -
    במהירות מסחררת טורצ׳יק כבר מתחיל לשרוט מכל כיוון, לבסוף הוא מתפרץ בעוצמה אדירה ומעיף את דראוזי לאחור שסופסוף נעמד על רגליו. הוא סופסוף מתחיל ממש להתעצבן. הוא הרים את ידיו ושלח קרן על חושית ופגע בטורצ׳יק שצרח בכאב!
    "טורצ'יק לא!" אקרא בבהלה. אחשוב על משהו מהר ואומר "קדימה חבר אתה מסוגל, רק עוד טיפה חמוד!" אעודד אותו. ואז אפקוד "טוס בזריזות אל עבר דראוזי... הטה את עצמך קדימה תוך כדי והכן ניקור. תקור את רגלו עם המהירות בעצמה והפר את שיווי המשקל שלו ואז מיד הסתובב ותן מטח גחלת!" אסיים ואעמוד שם במטח. אייחל שזה יצליח

.

14. מנהל ראשי
    עמית -
    טורטוייג מביט בך במבט עקום והוא לא ממש מבין מה אתה מצפה ממנו להגיד לך. הוא פולט "טוויגגגגג" ארוך.

אלון -
    המאמן מוציא לקרב לדיבה, פוקימון חיפושית שמנמן וזועם ואתה זורק את הפוקדור שהרגע קיבלת ואתה מגלה פוקימון סוס בלהבות, מדהים ביופיו, זה היה פוניטה. הוא היה נראה מטופח מאוד ואצילי.

טובי -
    טורצ׳יק נראה מפוחד וכאוב אך הוא מקשיב לך. הוא מגייס אומץ וממהר במהירות מדהימה לעבר דרוזיי ומנקר את רגלו, המקור שלו פתאום בוהק ומתארך, למעזה המתקפה שודרגה ודראוזי נפל לאחור, טורצ׳יק ירה גחלת לעברו ופגע פגיעה ישירה, אך דראוזי לא נראה שמוותר, הוא יורה קרן על חושית נוספת והיא עפה ישירות לעבר טורצ׳יק!

15. מנהל למופת! (לשעבר)
    טובי -
    טורצ׳יק נראה מפוחד וכאוב אך הוא מקשיב לך. הוא מגייס אומץ וממהר במהירות מדהימה לעבר דרוזיי ומנקר את רגלו, המקור שלו פתאום בוהק ומתארך, למעזה המתקפה שודרגה ודראוזי נפל לאחור, טורצ׳יק ירה גחלת לעברו ופגע פגיעה ישירה, אך דראוזי לא נראה שמוותר, הוא יורה קרן על חושית נוספת והיא עפה ישירות לעבר טורצ׳יק!
    "טורצ'יק, תירה עלזה גחלת קצר ומיד קפוץ הצידה עכשיו!" אומר בכדי שיעקב את התקדמות הקרן ויספיק להתחמק. מן הפיצוץ והאבק שבטח יגיעו אומר "פרוץ מן העשן קפוץ מעלה והפתעה אותו מקרוב עם התפרצות בוערת!"

.

עמוד 12 מתוך 20 ראשוןראשון ... 21011121314 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •