Pokemon GO
עמוד 18 מתוך 20 ראשוןראשון ... 81617181920 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 256 עד 270 מתוך 296
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    דקסטר -
    הוא מביט בך במבט עצוב. "אז הבחנת בזה." הוא מראה לך את התמונה של הילד, הוא לא נראה יותר מבוגר מגיל 9. "נכון שהוא מקסים?" הוא מביט לעבר הכביש ודמעות זולגות בעיניו. "זה בני האבוד. ככה הוא היה נראה לפני 15 שנה, זאת היתה הפעם האחרונה שראיתי אותו."

לוקאס -
    אף אחד לא יאנוס אותך, chill.
    -
    אתה נכנס אל תוך הבית שם הגישו לך אוכל מרענן וטיפלו לך בפוקימונים. אתה מרגיש הרבה יותר טוב ואז האמא הוציאה לך גלידה קרה ומרפרשת. אתה אוכל אותה בהנאה גדולה כשהיא מתיישבת מולך. "אני זוכרת את ימי הזוהר כשהייתי מאמנת פוקימונים. אני כבר התבססתי ואין לי הרבה מה לעשות עם זה, אבל יש לי דודה שגרה בעיר נייצ׳ר, אכפת לך להביא לה את התיק הזה? יש לה בן שיוצא למסע שלו בקרוב ואני בטוחה שזה יעזור לו. אגב יש לי בשבילך משקפי שמש מיוחדות שיעזרו לך לראות מבלי שיכנס חול לעיניים שלך בקרבות. אני אשמח לתת לך את זה במתנה!"
    "אוקיי לוקאס, אתה חושב שאתה מוכן לאתגר את ברוק? אתה יודע, הוא מאמן קשוח מאוד." אומר לך האבא לפתע. "אם ץרצה, אוכל לערוך מולך קרב ולראות אם אתה מוכן, אבל שתדע שאני בעצמי גם בחור קשוח."

2. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    דקסטר -
    הוא מביט בך במבט עצוב. "אז הבחנת בזה." הוא מראה לך את התמונה של הילד, הוא לא נראה יותר מבוגר מגיל 9. "נכון שהוא מקסים?" הוא מביט לעבר הכביש ודמעות זולגות בעיניו. "זה בני האבוד. ככה הוא היה נראה לפני 15 שנה, זאת היתה הפעם האחרונה שראיתי אותו."

לוקאס -
    אף אחד לא יאנוס אותך, chill.
    -
    אתה נכנס אל תוך הבית שם הגישו לך אוכל מרענן וטיפלו לך בפוקימונים. אתה מרגיש הרבה יותר טוב ואז האמא הוציאה לך גלידה קרה ומרפרשת. אתה אוכל אותה בהנאה גדולה כשהיא מתיישבת מולך. "אני זוכרת את ימי הזוהר כשהייתי מאמנת פוקימונים. אני כבר התבססתי ואין לי הרבה מה לעשות עם זה, אבל יש לי דודה שגרה בעיר נייצ׳ר, אכפת לך להביא לה את התיק הזה? יש לה בן שיוצא למסע שלו בקרוב ואני בטוחה שזה יעזור לו. אגב יש לי בשבילך משקפי שמש מיוחדות שיעזרו לך לראות מבלי שיכנס חול לעיניים שלך בקרבות. אני אשמח לתת לך את זה במתנה!"
    "אוקיי לוקאס, אתה חושב שאתה מוכן לאתגר את ברוק? אתה יודע, הוא מאמן קשוח מאוד." אומר לך האבא לפתע. "אם ץרצה, אוכל לערוך מולך קרב ולראות אם אתה מוכן, אבל שתדע שאני בעצמי גם בחור קשוח."
    "אממ.. טוב, אני מניח" אומר לאבא ואז אפנה לאמא "אני אביא לה את התיק הזה" ואז אלך עם האבא לאן שהוא רוצה לערוך את הקרב

3. מנהל ראשי
    לוקאס -
    אתה עוקב אחרי האב ויוצא איתו לחצר האחורית של הבית וסופת חול החלה. האם והילדים יצאו לראות את אב המשפחה נלחם והילדים עודדו את אבא שלהם. "אז ברוק נלחם עם 2 פוקימונים אז כך אנחנו נעשה, רק אתה תהיה רשאי להחליף פוקימון בקרב והוא יסץיין כשאחד מאיתנו לא יהיה לו פוקימונים להלחם." הוא מכריז במקצועיות. "פאצ׳יריסיו, אני בוחר בך!" פאצ׳יריסיו, פוקימון דמוי סנאי יוצא מהפוקדור וטוען חשמל בנחישות, הוא נראה קשוח למדי. חול נכנס לעיניו והוא מנער את ראשו בגלל הסופה. אך הוא עדיין נראה נחוש למדי.

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    אני מהפלא ולא מצליחה לצוטט
    ____
    אצלול הצידה במטרה להתחמק מהאבן. ״אקנס,תשתמש בביוול!״ אצעק לו ואז אקרא לציקוריטה. ״ציקוריטה תשתמשי ברי מתוק כדי להרגיע את אוניקס, בואו ננסה לצאת מפנ בלי קרב״ אצעק לכולם
    (זה לא נותן לי לתקן את השכיאת הקלדה-אקנס משתמש בביטול)
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. מנהל ראשי
    טיפ -
    אסור להשתמש בשני פוקימונים נגד פוקימון אחד לצערי. אני הפעם פשוט הולך להתעלם ממתקפת הביטול.
    -
    את מצליחה לחמוק וצ׳יקוריטה משתמש בריח מתוק מב שגורם לאוניקס לבירגע ולהיעלן מהאיזור.
    כשהוא נעלם את מבחינה בניק וסאמר שנעלמו באורך די מהיר...

6. Because lizards can swim
    לוקאס -
    אתה עוקב אחרי האב ויוצא איתו לחצר האחורית של הבית וסופת חול החלה. האם והילדים יצאו לראות את אב המשפחה נלחם והילדים עודדו את אבא שלהם. "אז ברוק נלחם עם 2 פוקימונים אז כך אנחנו נעשה, רק אתה תהיה רשאי להחליף פוקימון בקרב והוא יסץיין כשאחד מאיתנו לא יהיה לו פוקימונים להלחם." הוא מכריז במקצועיות. "פאצ׳יריסיו, אני בוחר בך!" פאצ׳יריסיו, פוקימון דמוי סנאי יוצא מהפוקדור וטוען חשמל בנחישות, הוא נראה קשוח למדי. חול נכנס לעיניו והוא מנער את ראשו בגלל הסופה. אך הוא עדיין נראה נחוש למדי.
    "פוקימון חשמל אה?" אומר 'טוטודייל לא יהיה טוב פה, אז זה יהיה זמן טוב לבחון את סקורפי' "סקורפי צא, תשתמש בקבר אבן"

7. מנהל ראשי
    דקסטר -
    "מה??" אני אומר בקול מופתע. "מה קרה שם? לאן הוא הלך? מה קרה לו?" אני שואל כל כך הרבה אולי תהיה לו תשובה אליי.

8. מנהל ראשי
    דקסטר -
    אבן ענקית נופלת לכיוונו של פאצ׳יריסיו ששולח פריקה חשמלית לעבר האבן בעוצמה אדירה ואז חומק במהירות ושולח פריקה נוספת היישר לעבר סקורפי. פאצ׳יריסיו אז מסתובב במהירות והמשיך לפרוק חשמל כחלחל על האבן שסקורפיו זרק. האבן מתחילה לבהוק באור כחול.
    סקורפיו ממצמץ, חול נכנס לו לעיניים והוא נראה כאילו הוא סובל, אבל עדיין כשיר ללחימה.

דקסטר -
    "אין לי הרבה כח לדבר על זה ילדי, אבל הוא נעלם כשהגיע לעיר הזו בחולות, מאז עברתי לפה והחלטתי לעזור לכל המאמנים להגיע למרכז בביטחה." ענה הזקן בעצב.

9. מנהל ראשי
    דקסטר -
    "אין לי הרבה כח לדבר על זה ילדי, אבל הוא נעלם כשהגיע לעיר הזו בחולות, מאז עברתי לפה והחלטתי לעזור לכל המאמנים להגיע למרכז בביטחה." ענה הזקן בעצב.
    "לא חיפשת אותו?" אני שואל בקול קר. "הוא הבן שלך, בכל זאת..." אני אומר וראשי מוטה לכיוון הרצפה. "אנחנו חייבים לבדוק מה קרה לו, לא הגיוני שכך פתאום הוא נעלם בלי הודעה מוקדמת!"

10. Because lizards can swim
    דקסטר -
    אבן ענקית נופלת לכיוונו של פאצ׳יריסיו ששולח פריקה חשמלית לעבר האבן בעוצמה אדירה ואז חומק במהירות ושולח פריקה נוספת היישר לעבר סקורפי. פאצ׳יריסיו אז מסתובב במהירות והמשיך לפרוק חשמל כחלחל על האבן שסקורפיו זרק. האבן מתחילה לבהוק באור כחול.
    סקורפיו ממצמץ, חול נכנס לו לעיניים והוא נראה כאילו הוא סובל, אבל עדיין כשיר ללחימה.

דקסטר -
    "סקורפיו תשתמש בעוקץ רעל על הרצפה מסביב לפאצ'יריסו" 'ככה נמנע ממנו לקפץ בכל מקום' "ועכשיו תשתמש עליו בטיל קוצים!"

11. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    טובי -
    אתה נכהס לישון אחרי שדאגת לכל הפוקימונים שלך חכולם אכלו היטב ונחו השעון מעורר שלך מצלצל ומעיר אותך. אתה ממהר להתלבש ורואה שהשעה היא שבע ועשרה. אתה מביט מהחלון ורואה שצ׳ימצ׳אר עוד מתאמן בחוץ יחד עם הנער. הוא נראה תשוש אך המשיך לציית בתעוזה רבה.

לוקאס -
    אתה מסרב בנימוס וממשיך בדרך לבדך, סופת חול אדירה פורצת בזמן שאתה צועד בעיר החולית הזאת. אתה מרגיש בחול שעף על פניך ונכנס אל פיך ואתה צועד לעבר מרכז הפוקימונים. "כנס לפה!" קוראת אשה חביבה למראה ומראה לך את פתח ביתה, יחד איתה יצאו שני ילדים שבאו לעזור לך. "הסופה מחריפה, בוא לכאן!"

אלון -
    פוניטה ממהר לעבר הבור וירה גחלת פנימה. היפופוטאס התפרץ מאחור ויצא מהמנהרה שחפר, הוא דחף את פוניטה בכבדות ואז נשך אותו שוב, מנסה לחפור מנהרה שוב, יחד עם פוניטה שהפרסות שלו מתחילות לבהוק באופן מסתורי.
    ״פוניטה?״ אשאל בפליאה, ״תרקע עם רגליך באדמה״ אורה לו. ״בחזקה!״

12. מנהל ראשי
    דקסטר -
    "ברור שחיפשתי אותו, עשר שנים שחיפשתי אותו יום וליל, הרי אמרתי לך שעברתי לגור כאן! אני כולי תקווה שמשהו יקרה והוא יחזור הביתה!"
    אתה מבחין פצאום במבנה גדול שעליו מצוייר פוקדור. "הגענו, שיהיה לך בהצלחה מאמן יקר." הוא אומר ומביט בהגה בעצב.

לוקאס -
    עוקצי הרעל נשלחים לעבר פאצ׳יריסיו אבל מהירותו גברה עליהם והוא מסתער לעבר סקורפי ופורק חשמל עליו בעוצמה אדירה. "עכשיו, השתמש בטעינה!" קורא האב וחשמל כחול מצטבר בלחייו של פאצ׳יריסיו שמקורו מגיע היישר מהאבן שבה פאצ׳יריסיו פרק את החשמל שלו. האבן מתנפצת בעוצמה והסופה שלחה את האבנים המפורקות וטעונות החשמל היישר לעבר סקורפיו. המתקפה יכלה להיות קטלנית אך סקורפיו שלח טילי סיכה לעבר האבנים והצליח לבלום חלק מהם, אך חלק ניכר פגע בו והוא הועף לאחור. הוא הזדקף לאט, מתנשף. "פאצ׳יריסיו, פריקה!" קרא האב שוב!

אלון -
    כבר אמשיך לך

13. מנהל ראשי
    דקסטר -
    "ברור שחיפשתי אותו, עשר שנים שחיפשתי אותו יום וליל, הרי אמרתי לך שעברתי לגור כאן! אני כולי תקווה שמשהו יקרה והוא יחזור הביתה!"
    אתה מבחין פצאום במבנה גדול שעליו מצוייר פוקדור. "הגענו, שיהיה לך בהצלחה מאמן יקר." הוא אומר ומביט בהגה בעצב.
    "אל תדאג, זה לא נגמר.. הוא עוד ישוב הביתה.." אני לוקח את הציוד שלי ויורד מהאוטו "תודה אדוני, תודה רבה שלקחת אותי", אני נכנס למבנה הגדול, מרכז הפוקימונים ניגש לאחות בצעדים ונותן לה את הצ'ארנמדר שלי שזקוק לטיפול טוב ולמנוחה קלה לאחר שני קרבות לא פשוטים שעבר.

14. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    עמית -
    אתם מסתובבים ברחובות העיר ולפתע אתה מבחין בחבר ילדות שלך נח. הוא רואה את הפוקימון שלך ומתפעל "וואו, קיבלת את הפוקימון ההתחלתי שלך כבר?! אני לא מאמין!" הוא אומר "אילו מתקפות הוא יודע? מה דעתך שנילחם?!"
    בל
    -----
    "קיבלת בכלל פוקימון?" אשאל מופתע "ולא אמרת לי???" אכעס קצת "רק על זה אני יכסח לך תצורה!" אגיד להוט להתחיל "טרטוויג תשתמש בזרע עלוקה ברגע שהפוקימון שלו יוצא ואז נשיכה!" אצווה על הפוקימון שלי

כמו תמיד. עמיטריד.

15. מנהל ראשי
    דקסטר -
    האחות ג׳וי מעניקה טיפול לצ׳ארמנדר ושואלת אותך מה ברצונך לעשות כעת. תוכל לשכור חדר או להתאמן בקרבות בזירות הסמוכות.

עמית - (מה השם של השחקן שלך תזכיר לי?)
    אתם מתחילים את הקרב. הוא מוצחא לקרב את מאדקיפ שמתחיל עם מתקפת בועות...

אלון -
    פרסותיו של פוניטה בוהקות והוא מכה בהם באדמה בעוצמה אדירה, באדמה חולית שכזאת נוצר מצב שבו החול התפזר לכל עבר והוא משתחרר מאחיזתו של היפופוטאס. פוניטה מחליט לנסוץ זאת שוב והוא רוקע בפניו של היפופוטאס שמתעלף מהעוצמה.

עמוד 18 מתוך 20 ראשוןראשון ... 81617181920 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •