Pokemon GO
עמוד 19 מתוך 20 ראשוןראשון ... 917181920 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 271 עד 285 מתוך 296
  1. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    טובי -
    אתה נכהס לישון אחרי שדאגת לכל הפוקימונים שלך חכולם אכלו היטב ונחו השעון מעורר שלך מצלצל ומעיר אותך. אתה ממהר להתלבש ורואה שהשעה היא שבע ועשרה. אתה מביט מהחלון ורואה שצ׳ימצ׳אר עוד מתאמן בחוץ יחד עם הנער. הוא נראה תשוש אך המשיך לציית בתעוזה רבה.
    ׳מה?! הוא משוגע לגמריי!׳ אביט בוא מן החלון המום לחלוטין. ״קרא או לא קרא טת הפתק, צריך ללמד אותו דבר או שתיים. בוא טורצ׳יק״ אומר לטורצ׳יק וארד למטה.
    אצא החוצה בזריזות מבלי לדבר יותר מידי.
    אעמוד בעבר השני של הזירה, מבטי כעוס וזעוף... עדיין מבלי להחליף מילה אוציא את וויסמר החוצה שיעמוד שם אל מולו

2. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    דקסטר -
    "ברור שחיפשתי אותו, עשר שנים שחיפשתי אותו יום וליל, הרי אמרתי לך שעברתי לגור כאן! אני כולי תקווה שמשהו יקרה והוא יחזור הביתה!"
    אתה מבחין פצאום במבנה גדול שעליו מצוייר פוקדור. "הגענו, שיהיה לך בהצלחה מאמן יקר." הוא אומר ומביט בהגה בעצב.

לוקאס -
    עוקצי הרעל נשלחים לעבר פאצ׳יריסיו אבל מהירותו גברה עליהם והוא מסתער לעבר סקורפי ופורק חשמל עליו בעוצמה אדירה. "עכשיו, השתמש בטעינה!" קורא האב וחשמל כחול מצטבר בלחייו של פאצ׳יריסיו שמקורו מגיע היישר מהאבן שבה פאצ׳יריסיו פרק את החשמל שלו. האבן מתנפצת בעוצמה והסופה שלחה את האבנים המפורקות וטעונות החשמל היישר לעבר סקורפיו. המתקפה יכלה להיות קטלנית אך סקורפיו שלח טילי סיכה לעבר האבנים והצליח לבלום חלק מהם, אך חלק ניכר פגע בו והוא הועף לאחור. הוא הזדקף לאט, מתנשף. "פאצ׳יריסיו, פריקה!" קרא האב שוב!

אלון -
    כבר אמשיך לך
    "סקורפי תתקע את הזנב שלך באדמה כדי לבטל חלק מהנזק" אומר לו "ואז תשתמש בטיל קוצים שוב!"

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    בל -
    טורטוויג שולח זרע עלוקה לעבר הבועות של מאדקיפ ושני המקפות לא מסיבות לאף אחד נזק. מאדקיפ שולח בועות לעבר טורטוויג שוב!

טובי -
    "וויסמר הא?" אומר הנער. הוא הזיע והתנשף וכך גם צ׳ימצ׳אר. "אתה יכול להתחפף מפה, אני מחכה למאמן שמאתגר אותי."

לוקאס -
    הפריקה פגעה ישירות בסקורפי אך באורך פלא החשמל נספג באדמה, מותיר נזק כמעט אפסי. טילי סיכה חדים פוגעים בפאצ׳יריסיו אך הוא ממהר לדחוף את סקורפי שנפגע בחזרה.

4. Because lizards can swim
    בל -
    טורטוויג שולח זרע עלוקה לעבר הבועות של מאדקיפ ושני המקפות לא מסיבות לאף אחד נזק. מאדקיפ שולח בועות לעבר טורטוויג שוב!

טובי -
    "וויסמר הא?" אומר הנער. הוא הזיע והתנשף וכך גם צ׳ימצ׳אר. "אתה יכול להתחפף מפה, אני מחכה למאמן שמאתגר אותי."

לוקאס -
    הפריקה פגעה ישירות בסקורפי אך באורך פלא החשמל נספג באדמה, מותיר נזק כמעט אפסי. טילי סיכה חדים פוגעים בפאצ׳יריסיו אך הוא ממהר לדחוף את סקורפי שנפגע בחזרה.
    "סקורפי תתפוס אותו עם הזנב שלך ותרסן אותו לאדמה, ואז תשתמש בנשיכה!" ואז מתי שפאצ'יריסו יהיה בפה שלו אומר "עוקץ רעל בזמן שהוא בפה שלך!"

5. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    בל -

טובי -

לוקאס -
    "תתחמק ואז נשיכה!" אגיד לו 'הוא פוקימון מים זה קטן עלי' אחשוב "זרע עלוקה!" אגיד לו

כמו תמיד. עמיטריד.

6. מנהל ראשי
    דקסטר -
    האחות ג׳וי מעניקה טיפול לצ׳ארמנדר ושואלת אותך מה ברצונך לעשות כעת. תוכל לשכור חדר או להתאמן בקרבות בזירות הסמוכות.
    "תודה האחות ג'וי" אני מודה לה ולוקח את הפוקדור של צ'ארמנדר. "כעת אשמח להתאמן קצת בקרבות, אני חושב שאני וצ'ארמנדר זקוקים לזה להמשך הדרך" אני עונה לה על שאלתה.

7. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון -
    פרסותיו של פוניטה בוהקות והוא מכה בהם באדמה בעוצמה אדירה, באדמה חולית שכזאת נוצר מצב שבו החול התפזר לכל עבר והוא משתחרר מאחיזתו של היפופוטאס. פוניטה מחליט לנסוץ זאת שוב והוא רוקע בפניו של היפופוטאס שמתעלף מהעוצמה.
    ״דאמממ פוניטה אתה כה חזק!״ אומר ואטפח על צווארו של פוקימון הסוס.
    ״ובכן.. גם סוג אדמה וגם היפו, אני רוצה היפופוטאס!״ אומר ואזרוק את הפוכדור עליו.

8. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טיפ -
    אסור להשתמש בשני פוקימונים נגד פוקימון אחד לצערי. אני הפעם פשוט הולך להתעלם ממתקפת הביטול.
    -
    את מצליחה לחמוק וצ׳יקוריטה משתמש בריח מתוק מב שגורם לאוניקס לבירגע ולהיעלן מהאיזור.
    כשהוא נעלם את מבחינה בניק וסאמר שנעלמו באורך די מהיר...
    לאאא הביטול היה יותר קריטי חחח
    ~~~~~~~~~~~~;
    "אוקיי.." אמלמל לעצמי ואצא מן המנהרה. "זה היה מוזר" אומר לצ'יקוריטה ואקנס. נשב קצת לנוח ולהרגע וברגע שנהיה מוכנים נצא שוב לדרך אל עבר העיר הבאה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. מנהל למופת! (לשעבר)
    טובי -
    אביט בו מחוייך, אפרוס את ידי לרווחה ואומר "הוא עומד כאן מולך, והוא הוציא את וויסמר לקרב... ועם כבר חכית 'לו' כלכך. לא תילחם?" ואשאר עם החיוך האמיץ מרוח על פניי.
    "טוב אז שנתחיל?" אשאל קצת בציניות, להוט כבר לעשות משהו.

.

10. מנהל ראשי
    שם: אדם
    לוקאס -
    סקורפי מנסה לתפוס את פאצ׳יריסיו אך הוא מהיר מדי וחומק. עם זאת הוא נשרט מזנבו החד של סקורפיו ברגלו האחורית. "פאצ׳יריסיו רשת חשמלית, lets wrap it up!" פאצ׳יריסיו משחרר את ידיו לצדדים ובעוצמה אדירה משחרר רשת חשמלית שכואלת את סקורפיו בתוך הרשת. "ועכשיו, פריקה!" צעק האב בעוצמה. ופאצ׳יריסיו משחרר חשמל כחול עוצמתי היישר לעבר סקורפי!

בל -
    מאדקיפ שולח בועות אך טורטוויג חומק בקלות ויורה זרע עלוקה שפוגע. מאדקיפ מנסה להתקדם אך נופל מעולף.
    "וואו ניצחת! אתה ממש חזק!" אומר לך נח בהתפעלות.

דקסטר -
    אתה יוצא לחצר האחורית, שם יש זירות. אתה רואה זירה אחת בה מאמן אחד עומד לבד והוא מתאמן על מתקפות. נראה שהוא מחכה לקרב הגון.

אלון -
    היפופוטאס נלכד בפוקדור שלו בשלווה לאחר שהתגלגל על גבעה קטנה של חול.

אליסה -
    אתם נחים ואקנס מרים את הראש שלו. נראה שהוא רוצה להמשיך הלאה. אתם קמים ומחפשים דרך לצאת מהמערה, אך אתם כבר שעות במערה ולא מוצאים דרך לצאת. לפתע ליד אחד האבנים את מבחינה במפתח חלוד וישן.

טובי -
    "אתה שלחת את המכתב?" הביט בך הנער במבט מופתע. "אז אני מניל שאנחנו נילחם. אבל תבטיח לי שתצא לי מהוריד אם אתה מפסיד. צ׳ימצ׳אר צא לקרב. אני אפילו אתן לך את המוב הראשון, אולי הוא גם יהיה האחרון שלך. זה יהיה חצוף מצידי לתקוף לבד..."

11. מנהל ראשי
    דקסטר -
    אתה יוצא לחצר האחורית, שם יש זירות. אתה רואה זירה אחת בה מאמן אחד עומד לבד והוא מתאמן על מתקפות. נראה שהוא מחכה לקרב הגון.
    אני מתקדם לשם במהירות ובציפייה לקראת הקרב, "היי, אני רואה שאין מי שיילחם נגדך, אני אשמח להיות זה שיערוך איתך קרב" אני אומר ועומד מוכן עם פוקדור שלוף.

12. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון -
    הבנתי, אין לך כוח לעדכן אותו אז אתה פשוט תעלים לי אותו בדרך מסתורית.
    --
    "בלבאזור צא, תפוס את הפוכדור עם הגפנים!" אשלח אותו לבחוץ ואורה לו.
    לאחר מכן אמשיך עם פוקימוניי אל העיר הבאה בהתעלמות מושלמת מהדרך

Spoiler ספוילר

13. מנהל למופת! (לשעבר)
    טובי -
    "אתה שלחת את המכתב?" הביט בך הנער במבט מופתע. "אז אני מניל שאנחנו נילחם. אבל תבטיח לי שתצא לי מהוריד אם אתה מפסיד. צ׳ימצ׳אר צא לקרב. אני אפילו אתן לך את המוב הראשון, אולי הוא גם יהיה האחרון שלך. זה יהיה חצוף מצידי לתקוף לבד..."
    לא אדבר עדיין, לא אתייחס לקנטות שלו, רק אסמן בסדר גמור עם היד ואז אומר לוויסמר "וויסמר דלג כמו ארנב באיטיות רבה קדימה ואז עצור והשתמש בצווחה! משם עבור מהר לנגיחת זן!" ואחכה בציפייה לראות מה יקרה!

.

14. Because lizards can swim
    לוקאס -
    סקורפי מנסה לתפוס את פאצ׳יריסיו אך הוא מהיר מדי וחומק. עם זאת הוא נשרט מזנבו החד של סקורפיו ברגלו האחורית. "פאצ׳יריסיו רשת חשמלית, lets wrap it up!" פאצ׳יריסיו משחרר את ידיו לצדדים ובעוצמה אדירה משחרר רשת חשמלית שכואלת את סקורפיו בתוך הרשת. "ועכשיו, פריקה!" צעק האב בעוצמה. ופאצ׳יריסיו משחרר חשמל כחול עוצמתי היישר לעבר סקורפי!
    "סקורפי תשתמש בטיל קוצים על מכת החשמל ואז תשתמש בנשיכה על הרגל הפצועה של פאצ'יריסו" אומר לו
    "ואז עוקץ רעל מהר!"

15. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    לוקאס -

בל -
    מאדקיפ שולח בועות אך טורטוויג חומק בקלות ויורה זרע עלוקה שפוגע. מאדקיפ מנסה להתקדם אך נופל מעולף.
    "וואו ניצחת! אתה ממש חזק!" אומר לך נח בהתפעלות.

דקסטר -

אלון -

אליסה -
    אתם נחים ואקנס מרים את הראש שלו. נראה שהוא רוצה להמשיך הלאה. אתם קמים ומחפשים דרך לצאת מהמערה, אך אתם כבר שעות במערה ולא מוצאים דרך לצאת. לפתע ליד אחד האבנים את מבחינה במפתח חלוד וישן.

טובי -

"ברור שאני חזק" אגיד לו קצת נעלב מהתגובה שלו 'חייב להיות חזק' אחשוב "מה אתה אומר?" אתייעץ עם נח "לצאת ישר לדרכים או שיש פה משהוא מעניין לעשות?" אשאל

כמו תמיד. עמיטריד.

עמוד 19 מתוך 20 ראשוןראשון ... 917181920 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •